Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Żołnierka zgwałcona na poligonie pod Suwałkami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...walczy o sprawiedliwość.

Wojsko nie jest miejscem dla kobiet. Ciągle się słyszy o gwałconych i wykorzystywanych seksualnie, czy też molestowanych kobietach, zatrudnionych na stanowiskach żołnierzy.
Żołnierka została zgwałcona na poligonie przy biernej postawie innych żołnierzy – donosi PAP. I mówimy tu o kadrze zawodowej! Brawo…
Tam, gdzie zaczyna się życie, kończy się polityczna poprawność i feministyczne marzenia! Wielu krytykuje Freuda, ale czy kompleks braku członka u kobiet nie przynosi kłopotów im samym? Po co Wam to Szanowne Panie?! Naprawdę chcecie być jak idioci w mundurach? Nie twierdzę, że wszyscy z nich to durnie, ale wojsko i wojna nie jest wymysłem ludzi cywilizowanych. Mówię tu o spojrzeniu globalnym a nie o Wojsku Polskim. To samo dzieje się z kobietami w wojsku w USA, czy innych, rzekomo cywilizowanych armiach na świecie.
Wojsko jest miejscem dla ludzi chcących legalnie zabijać i wypruwać wnętrzności innym ludziom. Tylko mniejszości w wojsku interesuje patriotyzm. Trochę więcej z nich interesuje wcześniejsza emerytura. I tych ludzi jestem w stanie zrozumieć. Wojna to straszne wydarzenie, spełnienie marzeń idiotów z niskim ilorazem inteligencji i zaburzeniami rozwojowymi.
Zgwałcona filigranowa żołnierka ma bronić np. 100 kilowych chłopów w cywilu, którzy robili wszystko by nie tracić dwóch lat, a później 9 miesięcy życia w służbie zasadniczej (gdy "służba" stawala siecoraz krósza)? W 2000 roku od jednego gościa usłyszałem, że do wojska idą głupi albo biedni. Bajanie trepów, że wojsko jest szkołą dla prawdziwych mężczyzn niech sobie włożą w d…ę.
Tak szanowne kobiety, jesteście twarde tylko do pracy w biurze. W ogóle, praca biurowa jest nieefektywna i przez to zatrudnieni w handlu, produkcji czy usługach, mężczyźni - zarabiają mniej. Polityczna poprawność powoduje cały ciąg niekorzystnych społecznie zdarzeń. Wojna to straszna rzecz. Kobiety są przeznaczone do rodzenia dzieci, dawania życia, a nie zabijania.
Kobiety w wojsku nadają się do śpiewania piosenek. Naprawdę, w latach 90-tych moje pokolenie słyszało się o prawdziwych debilach, degeneratach, idiotach, prymitywnych małpach zgromadzonyh w jednostkach wojskowych. Nie będę pisał co robili pod prysznicem, a słyszałem to od kolegów, którzy mieli pecha zaliczyć służbę zasadniczą, bo redakcja NEon-u choć tolerancyjna, może ocenzurować mój tekst. A jak przyjdzie co do czego, to Polski będą skutecznie bronić zwykłe chłopaki (ci, którzy nie chcieli być popychadłem kadry zawodowej w służbie zasadniczej), a nie przygłupy, których marzeniem jest bycie w plutonach egzekucyjnych.
Chciałbym, żeby gwałciciel – żołnierz poniósł wyrok i poszedł za kratki. Tam wiedzą co robić z facetami skazanymi „za majty”. Mężczyzna gwałcący kobietę to najniższa forma ludzkiego bytu. Przełożeni próbujący wyciszać te i inne sprawy, również są winni. Ale przyznajmy, miejsce kobiety nie jest w wojsku. Na pewno jednak, miejsce gwałcicieli jest w więzieniu.
image
image

KOMENTARZE

 • Skończony idiotyzm- kobieta w wojsku, kobieta - bokser, kobieta- ciężarowic
  i w końcu baba-chłop...
  Kiedy te kobiety w końcu pojmą, że ich siła nie leży w sile (fizycznej) a w... kobiecości.
  Same się pchają w te sytuacje.
 • @Romuald Kałwa
  Tak to bywa raz się tonie , a raz pływa : https://www.sadistic.pl/kobieta-w-wojsku-vt268731,45.htm Ave 5*
 • 5+
  Dobry tekst. Dostęp do broni palnej częściowo zneutralizował by problem, ale o tym cicho sza!!!
 • Autor
  Na neonie nie ma zwyczaju cenzurowania czegokolwiek. To nie jest szczujnia Sakevycza ani grajdoł pt. "niepoprawni".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:40:51
  W Porządku, to napisze tutaj po męsku:

  ruchanie 14 letnich dziwek z biednych domów - co dla mnie jest po prostu wykorzystywaniem biedy, ale ni o tym myślałem.

  W 1998 r. kumpel mi opowiadał, jak to pod wspólnym prysznicem jeden z wojaków zaczął sobie trzepać, a miał pałę jak łokieć. No kurde, ale mówię, to trzeba było go opierdolić, wyjebać, a kumpel na to - z dziwną miną - to on by powiedział, choć mi pomóż -. Pedały, degeneraci - taka była armia zasadnicza, gdzie człowiek po zawodówce robił za pisarza. Były też inne historie, ale tak czy inaczej - wojsko jest dla tych, którzy chcą legalnie zabijać, a właściwie pastwić się, posmakować władzy kapralskiej - debili.

  Ale największe debile to komandosi, ale czy normalnych ludzi uczy się dobijać rannych kumpli?
 • @Romuald Kałwa 21:48:47
  Pax Amigos . Salute . :)
 • @J.R
  J.R to do było też do Ciebie . Ave :)
 • Wszędzie
  gdzie w wojsku "służą" kobiety takie przypadki często się zdarzają. Nawet w kraju mającym "najbardziej moralną armię świata", skąd ten głupi skądinąd zwyczaj do nas (i nie tylko) przypełzł....
 • @Romuald Kałwa 21:48:47
  A ty byłeś w wojsku i to widziałeś?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:13:44
  Ja byłem i nie widziałem . Salut .
 • @Romuald Kałwa 21:48:47
  //, ale czy normalnych ludzi uczy się dobijać rannych kumpli?//

  Nie wiem czy to normalne czy nienormalne ale że mocno osadzone w europejskiej tradycji to fakt.
  Nie tylko dobijano rannych wrogów i przyjaciół ale nawet skonstruowano broń która służyła właśnie do tego celu.Nazywała się ona (zgodnie z przeznaczeniem)-"miłosierdzie" i była bardzo popularna co pośrednio wskazuje na to że dobijanie rannych było dość powszechną rzeczą.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Mizerykordia
 • @ikulalibal 22:33:52
  Też jestem za dobiciem ikulalibala. Z czystego miłosierdzia.

  PS. Wcześniej, oczywiście, należy go zgwałcić.
  JR - na ochotnika?
 • Nie tak do końca
  Niby notka ma sens, ale autorze pomijasz w niej kilka rzeczy
  Służba w Wojsku to nie tylko napierdalanka do siebie z "kałachów" na polu walki, bo są też i inne funkcje które się tam pełni, czy też w trakcie konfliktu by pełniło:
  - pomoc medyczna w szpitalach wojskowych do których trafiają nie tylko mundurowi ale też i cywile i niby lekarz to lekarz ale poszkodowana kobieta będzie się czuła mniej stresowo i bardziej komfortowo gdy w pipę zajrzy jej kobieta lekarz a nie 2 metrowy chłop z łapami jak jej udo i to owłosionymi bardziej niż jej głowa
  - taka sama sytuacja może się tyczyć np. zwykłej kontroli prewencyjnej
  - kolejna kwestia i chyba nawet najważniejsza to: WYWIAD
  Bo tutaj niestety jako że żołnierze w zdecydowanej większości to chłopy to baba niejednokrotnie "zrobi" 100X tyle co jeden chłop

  Także kobiety w armii jak najbardziej nie tylko mogą być, ale niejednokrotnie mogą okazać się NIEZBĘDNE !!!

  A wracając do meritum sytuacji czyli owego gwałtu to dobrze byłoby rozwinąć ten fakt o kilka szczegółów:
  - chłop ją zgwałcił i SIĘ DO TEGO PRZYZNAŁ !!!
  - "zgwałcił" może być tylko delikatnym określeniem bo nic nikt nie mówi (pomimo iż byli świadkowie "podglądacze") co jeszcze jej robił, gdyż nie przypominam sobie aby po którejkolwiek z "takich zabaw" dziewczyna/kobieta jeszcze po tygodniu czasu lądowała z powodu bólu "tych okolic" w szpitalu (dowieziona karetką)
  To chyba nie był tylko "szybki numerek"
  - i kolejna sprawa to to że napastnik/gwałciciel pomimo iż się nawet do gwałtu przyznał: nie poniósł żadnych konsekwencji (nie napisali czy to był: ksiądz)
  - lecz przy pomocy innych kruczków ofiara dostała 3900zł CYT.: "odszkodowania z tytułu wypadku w związku z pełnieniem służby wojskowej" - i ma cię cieszyć oraz zamknąć ......

  https://www.o2.pl/artykul/gwalt-na-zolnierce-wiemy-co-sie-wydarzylo-na-cwiczeniach-6360680264034433a
 • @ikulalibal 22:33:52
  "wskazuje na to że dobijanie rannych było dość powszechną rzeczą."
  Co wcale nie oznacza że robiono to w celach humanitarnych, gdyż być może częściej miało to zupełnie inne podłoże/podłoża takie jak:
  - opóźnienie: goniący często strzela aby zranić a nie zabić by spowolnić wszystkich uciekających
  - w przypadku musu pozostawienia rannego: niedopuszczenie do tego aby przeciwnik coś z niego wyciągnął
  - oczywiście kwestia humanitarna również występuje jako przesłanka - lecz nie jedyna
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:58:56
  "Wcześniej, oczywiście, należy go zgwałcić"
  Uuuuu Pan Wojtas powolutku coraz bardziej się "otwiera" - wspomnień czar? :))
 • @Hades 23:15:46
  Szanownego, to tylko Cerber by mógł zgwałcić - zgodnie z zasadą "a pies cię ...."
 • najgorzej jest wtedy
  gdy wypowiadają się o czymś CI co nic o tym nie wiedzą.
  Oczywiście, że jestem przeciwny wstępowaniu kobiet do szkoly zabijania , bo tym w istocie jest wojsko. Są stworzone z natury do innych rzeczy. Nie znaczy to, że że wosko jest niepotrzebne, albowiem nie żyjemy na bezludnej wyspie w pacyfistycznym świecie, a na nasze dobra, nasze kobiety jest mnóstwo chętnych z każdej strony. By to obronić potrzebni są wojownicy - tacy co to mogą zabijać (U każdego wykształci się chęć zabijania w odpowiednich warunkach).
  Dyskredytowanie wojska tylko dlatego , że jakiś facet trzepną sobie w gronie kolegów konia jest idiotyzmem, albowiem tacy są i w cywilu trzepiąc sobie czasami publicznie , lub w towarzystwie dzieci.
  Autor -1` Wylewanie dziecka z kąpielią.
  A zasadnicza służba wojskowa wiele nauczyła, często uchroniła od odsiadki i wyprostowała kręgosłupy. Zrobiła z mięczaków mężczyzn ,zachartowała psychicznie i fizycznie. Pytaniem jest jak powinna wyglądać i w jakiej formie , a nie czy jest potrzebna.
 • @zadziwiony 11:29:43
  Mogę zaakceptować żołnierki w OTK, gdzie będą występować w otoczeniu kręgu znajomych jako broniące swego domu/otocznia.
  Ale te, które idą do wojska z myślą o walce i zabijaniu - jakoś nie budzą mojej sympatii; gwałt w tym środowisku jest normą więc niech nie płaczą teraz, bo mają to, czego chciały.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:42:39
  "gwałt w tym środowisku jest normą"
  Kolejny debilizm ala Wojtas
  Gwałt w wojsku normą? Chyba koszary z kryminałem Pan Wojtas pomylił wklikując zapytanie w wyszukiwarkę
 • @Hades 17:26:58
  Jest nie tyle normą , co zwiększonym prawdopodobieństwem. A wynika to z prostego faktu, że na jedną kobietę przypada kilkudziesięciu spragnionych facetów. Mała impreza, trochę alkoholu, wieloznaczny gest żołnierki i o "delikatną pomoc" w rozchyleniu jej ud nietrudno. Kobieta musi nie mieć wyobraźni by w takie środowisko niewyżytych facetów w najlepszym wieku wchodzić, lub świadomie je wybiera , albowiem taka totalna adoracja ją dowartościowuje. W takim samym niebezpieczeństwie , a może i większym był by pojedynczy mężczyzna w grupie samotnych kobiet.
 • @ikulalibal 22:33:52
  "Nazywała się ona (zgodnie z przeznaczeniem)-"miłosierdzie" i była bardzo popularna co pośrednio wskazuje na to że dobijanie rannych było dość powszechną rzeczą."


  Mizerykordia była ówcześnie jedynym skutecznym środkiem znieczulającym od bóli konania z ran których nie potrafiono leczyć.

  Potem zastąpiono ją funkcjonariuszami medycyny, potrafią bóle i zgon przedłużyć na dekady bez wyleczenia
 • @zadziwiony 20:51:04
  Dużo większym prawdopodobieństwem jest ksiunc pedofil - a jakoś większy procent rodziców puszcza swoje dzieci bez opieki pod jego łapska

  Nie można od razu i zawsze generalizować
  Nie zgodzę się też z tezą że jeśli dziewczyna jest pod wpływem to każdy kto chce może ją od razu "pukać" bez jej zgody pod pretekstem "że było ku temu duże prawdopodobieństwo"
  To co dziewczyny/kobiety mają nie wychodzić nigdzie z chłopami jeśli z góry nie założą "bzykania"?
  Alkohol to jedno - ale taki brak odpowiedzialności karnej to drugie, które jest wręcz zachętą dla kolejnych "takich bohaterów" - bo pamiętajmy że w tym konkretnym przypadku SPRAWCA GWAŁTU SIĘ DO NIEGO PRZYZNAŁ - co nie często ma miejsce
 • @Hades 17:26:58
  Hades, przygłupie
  wszystkie kobiety
  mają cię w ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:32:57
  Poniekąd rozumiem Pana "tok rozumowania" Panie @Wojtas
  Rozumiem że z takim yntelektem jak Pański żeby "cokolwiek żywego" bzyknąć musi Pan albo za to z góry zapłacić (i to sporą sumę) albo najpierw spić na maxa do upadłego (to tłumaczy te ciągłe wyrabianie i testy tej słynnej cytryńcówki)
  Ale nie każdy musi się do takich kroków posuwać :))
  Głowa do góry - może coś się jeszcze Panu w życiu bezinteresownego i w miarę trzeźwego "trafi"
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:32:57
  "Hades, przygłupie
  wszystkie kobiety
  mają cię w ..."
  Nie wszystkie - tylko te: które chcę :))
 • @Hades 17:31:46
  Wiedziałem, że załapiesz, przygłupie, haczyk tam zawarty - i jest.

  A los jaki cię czeka jest nie do pozazdroszczenia, bo:

  W gnojowisku , za stodołą
  leży Hades z d,,, gołą.
  Kot go lizał, pies go j...
  Nikt Hadesa nie pogrzebał.
  Wiatr mu nawiał liści kupę
  Śpij Hadesie,
  H... ci w d...
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:37:20
  A U Ciebie Panie @Wojatas nadal: WSPOMNIEŃ MŁODOŚCI CZAR... :))
  Jak widać masz co wspominać - lecz nie do końca jestem przekonany czy powinieneś to robić tak otwarcie, bo kto wie może kiedyś spotkasz się z kimś z tutejszych czytaczy oko w oko i z lekka się zawstydzisz gdy Cię poprosi abyś mu pokazał gdzie miałeś to wyżej opisane legowisko za stodołą :))
  Chociaż w sumie po takich debilizmach jakie często wypisujesz pojęcie, czy też granicę swojego wstydu masz raczej mocno przesuniętą hen hen daleeeeeko :))
 • @Hades 22:36:24
  By było to jasne. Nikt nie ma prawa gwałcić, czy zmuszać kobiety do czegokolwiek. Natomiast kobieta ma prawo chodzić bez biustonosza z rozpiętą bluzką , w minispódniczce z gniazdkiem prawie na wierzchu nawet w nocy po ulicach pełnych knajp i spelunek. Ma takie prawo. I co z tego?
  Moja babcia zawsze mówiła moim siostrom - nie wychodź prowokacyjnie ubrana wieczorem na miasto , bo napytasz sobie biedy. To mówiła mądra kobieta znająca życie i samcze instynkty.
  Widać , Ty chyba nie masz wyobraźni, lub wychowywały Cię jedynie kobiety z ich infantylnością dotyczącą życia i znajomości męskich instynktów. W szczególności dzisiaj, gdy dostępne są najrozmaitsze chemikalia dość powszechnie łykane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Ogarnij się.
 • @zadziwiony 20:30:13
  Nie masz zielonego pojęcia o czym piszę.
  Odnosimy się do tego konkretnego przypadku:
  GWAŁTU DOKONANEGO PRZEZ ŻOŁNIERZA NA KOLEŻANCE Z WOJSKA

  1- nie ma nic złego w tym że dziewczyna/kobieta wstąpiła do armii - kobiety w wielu jej "gałęziach" są wręcz niezbędne

  2- gwałt to stosunek WBREW WOLI JEDNEJ ZE STRON
  - takie coś nie ma prawa mieć miejsca
  - a takie coś miało miejsce i nie jest to słowo przeciwko słowu ponieważ gwałciciel się do tego gwałtu sam osobiście PRZYZNAŁ !!!!!

  3- gwałtu dokonał jej kolega z którym miała prawo czuć się bezpieczna - tym bardziej że jest zawodowo niby obrońcą słabszych i potrzebujących pomocy
  Zabierając dziewczyny na jakąkolwiek imprezę/wypad zawsze odpowiadałem za nie od czasu ich odebrania aż do odwiezienia - bądź do czasu gdy świadomie oznajmiały że gdzieś się "urywają" - jak widać mamy zupełnie inne "zasady"

  4- co więcej i co gorzej zrobił to nasz obrońca - człowiek który z własnej woli zgłosił się na ochotnika strzec granic, kraju i zamieszkujących go ludzi co potwierdził uroczystym ślubowaniem

  Więc nie jest tylko przestępcą, ale zwykłym mega śmieciem i bydlakiem
  (m. inn. dlatego że nie wiadomo co z kobita robił że tydzień po tym trafiła jeszcze do szpitala ze skutkami jego BOHATERSTWA)

  Rozumiem że wyślesz z nim córkę bądź żonę na imprezę - bo... bo nie wiem co - jak włoży dłuższą spódnicę?

  Nie ma co ciągnąć tematu. Jest zwyrodniałym bydlakiem i tyle. Od chwili zgłoszenia a tym bardziej jego osobistego potwierdzenia takiego faktu powinien wylecieć z wojska na zbity ryj (i ze zbitym ryjem)
 • @zadziwiony 20:30:13
  "babcia zawsze mówiła moim siostrom - nie wychodź prowokacyjnie ubrana wieczorem na miasto , bo napytasz sobie biedy"
  - tak kobieta/dziewczyna ma prawo tak jak facet wyjść ubrana jak chce i nie jest tom wytłumaczeniem a tym bardziej usprawiedliwieniem napaści na nią i zgwałcenia
  - lecz w tym konkretnym przypadku dziewczyna nie wyszła na miasto sama w środku nocy, tylko z grupą kolegów "honorowych", "godnych zaufania", "żołnierzy", (z ludźmi których znała i miała prawo im zaufać) ..... którzy odprowadzili ją "do domu"
  Jakby to ujął kaczelnik: "TO JEST NIE DO OBRONY"
 • @Hades 21:01:25
  Naprawdę ogarnij się, bo piszesz głupoty.
  Czy pasożytki mają prawo by żądać od nas 300mld dolców? Nie mają prawa , ale tę kasę wyciągną . Czy Niemcy miały prawo na nas napadać w 39? Nie miały, ale napadły i miliony Polaków wymordowano. Tak by można wymieniać w nieskończoność. A dlaczego tak się dzieje? Bo tam gdzie siła prawa nie ma! We własnym dobrze pojętym interesie nie należy kłaść głowy pod gilotynę i liczyć , że nie spadnie. . Tylko naiwna infantylna kobieta nie znająca życia może pchać się głupio w tak niebezpieczne dla niej środowisko jak wygłodzone stado samców. Jej prawa nie mają tutaj nic do rzeczy . Żaden skazany czy nawet powieszony za gwałt facet, nie cofnie tego co zrobił. Dla własnego bezpieczeństwa nie należy niepotrzebnie zwiększać niebezpiecznych sytuacji. Inna sprawa, że z niektórymi gwałtami , to różnie bywa.
  PS.
  Dwa lata temu miałem dwa wypadki fizycznej agresji na mnie . Pierwszy raz w samo południe w centrum miasta zaatakowało mnie kilku małolatów 14-15 lat . Tylko dzięki mojej odwrotnej agresji i braku strachu - odpuścili. Drugi przypadek - wracałem o 20 -tej w sylwestra do domu. Na wiadukcie nad torami kolejowymi znowu zaatakowało mnie trzech 20-latków przechodząc na moją stronę drogi i uderzając mnie w czasie mijania się. Tym razem jeden z nich opamiętał się i uspokoił pozostałych, bo mogłem wylądować z mostu na tory.
  Miałem prawo i mam prawo bezpiecznie chodzić po mieście ? Mam!!! Ale od tego czasu nie chodzę wieczorami tylko jeżdżę autem. Nie chcę prowokować następnej takiej sytuacji, bo mogę skończyć gdy będę miał szczęście w szpitalu, gdy mniej w kostnicy.
  Dlatego uważam, że pewne miejsca nie są dla kobiet i powinny one zdawać sobie z tego sprawę, że w niektórych sytuacjach sama ich obecność jest prowokacją. Takie jest życie.
 • @zadziwiony 21:28:27
  "piszesz głupoty"
  Sam się zastawnów co piszesz, bo to są właśnie głupoty
  - dziewczyny nie chodźcie na dyskoteki - bo tam wręcz musicie być zgwałcone
  - tak samo nie ruszajcie się z domu bez długich luźnych spodni i płaszczyków niezależnie od pogody bo jak pokażecie kawałek nogi to musicie się liczyć z gwałtem
  - najlepiej nigdzie nie wychodźcie i siedźcie w chatach przy garach i pralkach
  - nie chodzić do lasu bo może spaść jakaś gałąź na głowę
  - nie jeść bo można się zatruć
  - nie pić bo można się opić
  - nie jeździć samochodami bo się psują - a i wypadki się zdarzają
  - to samo tyczy się rolek, wrotek, deskorolek, motorów, skuterów, motorowerów, rowerów, hulajnóg, melexów, PKS'ów, pociągów, samolotów
  - chodzenie też lepiej odpuścić bo i buty się psują i stawy wysiadają

  I można tak bez liku bo w różnych przypadkach coś kiedyś może zaszkodzić

  To mój ostatni tutaj wpis bo dyskusja jest idiotyczna
  - kutas zgwałcił i nie ma tu żadnego wytłumaczenia - był na tyle świadomy że dokładnie wiedział i pamiętał co robił: przeganiał kolegów i przyznał się do zgwałcenia
  Jest więc gnojem który powinien zostać skazany - ukarany zostanie po tamtej stronie muru
  Narka
 • @Hades 18:26:08
  jesteś kobietą.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY