Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
362 posty 255 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Macrone, zboczony s*******u!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ty nas przyjmowałeś do Unii Europejskiej, i nie ty nas będziesz z niej wyrzucał chamie! Chcesz nas wyrzucić ze strefy Shengen? Takiś cwany? Dawno po ryju nie dostałeś?!

Lepiej się zajmij burdelem we własnym kraju cwelu! 

W twoim pańswte, jak mówi Mateusz Morawiecki, w czasie protestów "żółtych kamizelek", zabito u was 12 osob, a 4000 zostao rannych, niszczone są ulice miast, samochody, sklepy, restauracje, zabytkowe budynki. I Ty gnoju chcesz nas wyrzucać ze strefy Schengen? 

Jesteś ode mnie gnoju młodszy o 14 dni, i nie będzieszz uczył mnie i innych Polaków, choćbym się z nimi nie zgadzał, a nawet ich ie lubił, pouczał co jest dobre a co złe. Przypominasz mi menela, który dostając w******l od silniejszego, chce się wyżyć na słabszym. Ale Polska nie jest od ciebie słabsza banksterska szmato.   

Swoje - polskie brudy, będziemy prali we własnym gronie, a ty się nie w*********j, bo twoja Francja upada, i wieloktrotnie zdradziła moją ukochaną Polskę. Gówniarzu jeden, rządzącym Francją c***u, zajmij się swoim bałaganem, i nie waż się podnosić rękę na Polskę! 

Dobre:

"Emmanuel ​Macron grozi usunięciem Polski ze Strefy Schengen" - donoszą media. Macrone, ty lepiej zamknij swoją parszywą zboczoną mordę. Bo co gnoju, czepiasz się nas, bo nie chcemy przyjmować islakmskch imigranntów gnoju? Nie waż się odwiedzać najszej Polski - ukochanej ojczyzny. W*********j! Wszyscy cię nienawidzą, nawet Francuzi, ty rotszyldowski bandyto!

 Jesteś nikim.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY