Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
469 postów 366 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Macrone, zboczony s*******u!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ty nas przyjmowałeś do Unii Europejskiej, i nie ty nas będziesz z niej wyrzucał chamie! Chcesz nas wyrzucić ze strefy Shengen? Takiś cwany? Dawno po ryju nie dostałeś?!

Lepiej się zajmij burdelem we własnym kraju cwelu! 

W twoim pańswte, jak mówi Mateusz Morawiecki, w czasie protestów "żółtych kamizelek", zabito u was 12 osob, a 4000 zostao rannych, niszczone są ulice miast, samochody, sklepy, restauracje, zabytkowe budynki. I Ty gnoju chcesz nas wyrzucać ze strefy Schengen? 

Jesteś ode mnie gnoju młodszy o 14 dni, i nie będzieszz uczył mnie i innych Polaków, choćbym się z nimi nie zgadzał, a nawet ich ie lubił, pouczał co jest dobre a co złe. Przypominasz mi menela, który dostając w******l od silniejszego, chce się wyżyć na słabszym. Ale Polska nie jest od ciebie słabsza banksterska szmato.   

Swoje - polskie brudy, będziemy prali we własnym gronie, a ty się nie w*********j, bo twoja Francja upada, i wieloktrotnie zdradziła moją ukochaną Polskę. Gówniarzu jeden, rządzącym Francją c***u, zajmij się swoim bałaganem, i nie waż się podnosić rękę na Polskę! 

Dobre:

"Emmanuel ​Macron grozi usunięciem Polski ze Strefy Schengen" - donoszą media. Macrone, ty lepiej zamknij swoją parszywą zboczoną mordę. Bo co gnoju, czepiasz się nas, bo nie chcemy przyjmować islakmskch imigranntów gnoju? Nie waż się odwiedzać najszej Polski - ukochanej ojczyzny. W*********j! Wszyscy cię nienawidzą, nawet Francuzi, ty rotszyldowski bandyto!

 Jesteś nikim.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej