Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 320 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Mariusz M. Kolonko pozywa Polskie Radio i W. Gadowskiego!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Temat pedofilii prawdopodobnie jest wykorzystywany instrumentalnie do odwrócenia uwagi od aktu 447 i amerykańsko-żydowskich roszczeń na sumę 300 miliardów dolarów.

 
  
M. Kolonko poczuł się urażony słowami Witolda Gadowskiego, które padły na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia podczas dyskusji o karaniu księży za przestępstw dotyczących pedofilii:
 
- Mariusz Max Kolonko zgłosił nawet, niedawno, projekt kary śmierci z nadzwyczajnym okrucieństwem – powiedział Witold Gadowski przerywając przepytywanemu J. Ożógowi.
 
- To jest oczywiście haniebna manipulacja. Mój postulat wprowadzenia kary śmierci, w tym także kary śmierci ze szczególnym okrucieństwem, dotyczył nie księży, którzy dopuszczają się pedofilii w Kościele Katolickim, a morderców, i to tych ciężkich morderców, którzy dokonują morderstw ze szczególnym okrucieństwem, takich chociażby typów, jak ten zbir, który zamordował, a następnie poćwiartował zwłoki Kasi, nauczycielki włoskiego z Warszawy (...) – mówi wzburzony Max Kolonko, na co przedstawił materialny dowód w postaci swojego filmu.
 
Z wypowiedzi W. Gadowskiego wynika krytyka używania pedofilii do bieżących działań politycznych zarówno przez rządzących jak i opozycję. Rzeczywiście, cytat Mariusza Maxa Kolonki został użyty niefortunnie, bo dotyczył kary śmierci dla morderców, którzy dokonują zbrodni ze szczególnym okrucieństwem i wybrzmiał nie tylko w kontekście  Kajetana P., syna prokuratorki okręgowej, ale i mordercy prezydenta Adamowicza.
 
Czy jednak jest to powód, by obrażać Polskie Radio i nazywać Witolda Gadowskiego (jednego z najlepszych i najodważniejszych dziennikarzy w Polsce) pseudodziennikarzem? Każdy ma prawo do pomyłki. Tymczasem Mariusz Max Kolonko twierdzi, że cała dyskusja o pedofilii służy odwróceniu uwago od machlojek, jakie towarzyszą wyborom do Europarlamentu, wysokim pensjom europosłów, oraz dobrym interesom, na tychże wyborach, partii politycznych.
 
- Dlaczego Max Kolonko nie mówi o akcie 447? – pytają internauci pod filmem z zapowiedzią pozwu.
 
I tak teraz pomyślałem, czy ta dyskusja o pedofilii opozycji, rządu, i głównych mediów, nie służy odwróceniu uwagi od aktu 447 i roszczeń amerykańsko-żydowskich na sumę 300 miliardów dolarów od Polski? Mam skromne wrażenie, że coś w tym jest na rzeczy.
 
Jeśli temat dramatu pedofilii jest traktowany instrumentalnie, by przykryć aferę z 300 mld dolarów, to zarówno rząd, dziennikarze, jak i wszystkie media głównego nurtu, uczestniczą w podłej zmowie milczenia.

 
Źródło:

 
Tu można przesłuchać całą rozmowę, którą W. Gadowski przeprowadził z Jackiem Ożógiem z TV Republika oraz Tomaszem Truskawą ze Stowarzyszenie Wolnego Słowa:

 
#R Max Kolonko pozew vs Polskie Radio (z MaxTVGO.com):
 

 

KOMENTARZE

 • @Romuald Kałwa
  Kolonko i wszystko jasne . Niech się prawuje jak lubi . Salut Amigo . :)
 • Topol M
  Gadowski w swoim nieudolnie skrywanym żydofilstwie przypomina mi trochę Ziemkiewicza. W tym sensie, że on niby się od żydostwa dystansuje, ale faktycznie to je wspiera na różne sposoby. np. jak Gadowski wyjaśnia zatrzęsienie żydowskich oligarchów w Rosji? A no tym, że to wredni Rosjanie udają Żydów aby infiltrować Izrael. Czasem Gadowski paple rzeczy poniżej wszelkiego poziomu, np. krzyczy, że w Kaliningradzie stacjonują rakiety Topol i niech polskie służby coś z tym zrobią. Jeszcze się chwali, że on to upublicznia jako pierwszy, bo ma dościa z pierwszej ręki. Niezorientowanym wyjąsniam: Topol to bardzo droga rakieta międzykontynentalna - stacjonuje w głębi Rosji a nie na granicy. Gadowski ma na koncie dużo takich "wpadek", przekierowań uwagi, mataczenia. To takim jak on zawdzięczamy obecne położenie Polski.
 • Hahaha... O Gadowskim Gryguć mówi,że to ***
  .
 • @Sol 21:39:33
  Ale serce polskie i to się liczy . Salut .
 • @Seth 21:51:20
  No to fajnie mówi prawdziwy nad intelektualista XXI wieku . Do tego z Bogiem w sercu . No comment .
 • Autor
  Na spokojnie:

  "Kolonko twierdzi, że cała dyskusja o pedofilii służy odwróceniu uwago od machlojek, jakie towarzyszą wyborom do Europarlamentu, wysokim pensjom europosłów, oraz dobrym interesom, na tychże wyborach, partii politycznych.

  - Dlaczego Max Kolonko nie mówi o akcie 447? – pytają internauci pod filmem z zapowiedzią pozwu.

  I tak teraz pomyślałem, czy ta dyskusja o pedofilii opozycji, rządu, i głównych mediów, nie służy odwróceniu uwagi od aktu 447 i roszczeń".

  Są więc trzy grupy postaw które mogą być uważane za te, którymi powinna żyć opinia publiczna. Dwie są wagi najwyższej i kieruje się sprawiedliwością i moralnością, kieruje się perspektywami dobrego wychowania przyszłych pokoleń Polaków, kieruje się zagrożeniem dla bytu Polski i Polaków w ogóle wobec bezprecedensowej szowinistycznej, żydowskiej agresji żydowskiej na Polskę.
  Tu łatwo opinię publiczną wmanipulować w dyskusję a nawet "dolewać oliwy do ognia".
  Tu jednak do żadnego przełomu w sprawach doprowadzić się nie da. Pedofilia w Kościele jest w ogóle dęta od początku.
  Wojna szowinistów jest sztucznie podżegana.

  Wszystko więc wskazuje że rację ma Kolonko.

  Co takiego przegapiamy? Co tak bardzo usiłują ukryć? Do wyborów parę dni. Może tu się skupmy?
 • @miarka 22:12:43
  Tu jest odpowiedż . Salut . https://nczas.com/2019/05/16/pis-sprzeda-polske-za-zolnierzy-usa-amerykanie-groza-budowa-fort-trump-uzalezniona-od-kwestii-roszczen-zydowskich/
 • Bardzo mi brakowało obecności p.Gadowskiego na sobotnim Marszu
  ale to jeszcze nic.Jeszcze bardziej brakowało mi tego że Gadowski nawet nie określił swojej pozycji w kwestii owej akcji.To zagorzały PIS-owiec,jak trzeba to dla niepoznaki skrytykuje taką czy inną decyzję rządu ale na ogół jest PIS-dzielcem.Na razie przysiadła menda okrakiem na barykadzie i wyczekuje przeprze lepsze czy nie przeprze.
 • @ikulalibal 22:51:03
  5*
  Gadowski to żałosny pajac.
 • proszę bez pieniactwa
  dla mnie ten gadowski jest wysoce podejrzany ale na Miłość Boskę larum grają, wróg w granicach a tu jakieś sądy o pierdoły gdy całą uwagę trzeba skupić na odparciu pasożyda
 • @Repsol 22:31:39
  1. Dlaczego uciekasz od tematu wyborów do Brukseli? Mają sami nam dawać dyrektywy?
  2. Po co ta wrzutka z jakimś porąbanym fortem? Ty naprawdę uważasz że ten Fort Trump jest nam do czegokolwiek potrzebny, że nie powinniśmy mieć własnej armii i sprzętu wojennego (na ile się da) własnej produkcji?
  3. Czy musi rządzić PiS?
  4. Nie wiesz że władzą zwierzchnią nad władzami państwowymi w Polsce MUSI być Naród Polski?
 • @Jan Twardowski 23:05:28
  Piękne łączenie polaków . Gratulacje .
 • @miarka 00:31:24
  Głupich wniosków nie komentuję . Salut .
 • Obaj są podobni.
  Lubią skandalizować, ale najważniejszych tematów nie podejmują. I robią "babole".
 • @Repsol 00:42:44
  To nie pogadamy bo ja nie widzę nic mądrego w tej wrzutce. Salut.
 • @Repsol 00:39:44
  Drogo Repsolu!
  Nie łączę Polaków, gdyż sami musimy się połączyć i zapewniam, że ja mam mały wpływ na taki proces.
  Nie mam też zamiaru nikogo dzielić, bo to także przekracza moje możliwości.
  Odniosłem się do Gadowskiego jako ignoranta, bowiem jegomość stawia tezę, że za antysemityzmem w Polsce stoją rosyjskie służby, ubarwiając swoją wypowiedź tym, że Rosjanie mordowali Żydów.
  Zapytam zatem, gdzie widzisz w Polsce antysemityzm i proszę mi wskazać,gdzie i kiedy Rosjanie mordowali Żydów?

  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej