Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
336 postów 226 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Radny Łukasz Sz. - bandzior z Busko-Zdroju

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...testem dla Zjednoczonej Prawicy.

33-letni radny ze swoim 37-letnim kolegą, grozili w sklepie spożywczym kobiecie. Rozwydrzony radny, przekonany o własnej bezkarności, zranił policjanta dwa razy w plecy. Drugi z policjantów został ranny w rękę. Bandyci usłyszeli już zarzuty. 

 

Poniżej film z przebiegu zdarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=KyLdKzQK3KU

 

Tu widzimy, jak Jadwiga Emilewicz, minister przedsiebiorczości i technologii, udziela poparcia Łukaszowi Sz. - https://www.youtube.com/watch?v=bNuVCmEmSyY

Politycy, szczególnie karierowicze, powinni być poddani społecznej kontroli. Dlatego też, ku przestrodze, dane radnego, powinny być poddane do publicznej wiadomości. 

 

                                                    ***

 

Mam nadzieję, ż do sprawy odniesie się sam radny Łukasz Sz., szef stowarzyszenia Młode Busko. Jako osoba znająca prawo prasowe, i członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, nie mogę podać danych bandyty. Mogę jednak podać adres strony „Młode busko”, która wiele wyjaśni:

 

http://www.mlode.busko.pl/aktualno347ci/lukasz-jakub-szumilas-prezes-stowarzyszenia-mlode-busko-zostal-wybrany-radnym-rady-miejskiej-busko-zdroj

 

Radny pisze o sobie:

Łukasz Sz.- urodziłem się 27 stycznia 1986 w Busku-Zdroju, miejscu w którym spędziłem większość swojego życia. Jestem magistrem Ekonomii ze specjalnością: Zarządzanie regionem i pozyskiwanie Funduszy Europejskich, oraz licencjatem Stosunków Międzynarodowych na kierunku Europeistyka. Pasjonuje mnie kreowanie swojego otoczenia i zmienianie otaczającej nas rzeczywistości. Moim marzeniem jest tętniące życiem Busko-Zdrój, pełne zadowolonych mieszkańców oraz turystów. Kurort o randze europejskiej, świadczący usługi na światowym poziomie. Sentyment łączący z tym miejscem zmotywował mnie do powołania Stowarzyszenia „Młode Busko”, którego jestem prezesem i założycielem. Stowarzyszenie jest kontynuacją dzieła zapoczątkowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Busko-Zdrój, której miałem zaszczyt być przewodniczącym. Działamy od 2009 roku na terenie lokalnym. Organizujemy imprezy kulturalne na skalę ogólnopolską. Jestem głównym organizatorem cyklicznych festiwali kultury Hip-Hop pod nazwą „Barwy Miasta”, których trzy bardzo udane edycje odbyły się w latach 2009,2010,2014. Ogólnopolskie zawody Breakdance (POLSKEE FLAVOUR- Reprezentacja Polski), koncerty Rap (PIH, KAJMAN,BORIXON,PYSKATY,PASJONACI), pokazy graffiti oraz zawody BMX w najlepszym wykonaniu. Jestem zaangażowany od 2008 roku wraz z grupą przyjaciół jako pomysłodawca i inicjator powstania SKATEPARKU Busko-Zdrój, który dzięki współpracy stowarzyszenia „MŁODE BUSKO” oraz władz samorządowych w roku 2014 został oddany do użytku mieszkańcom i gościom, miasta Busko-Zdrój. Jestem osobą ambitną, konsekwentnie dążącą do postawionych sobie celów, podchodzącą z pasją do życiowych wyzwań. Interesuję się: Marketingiem Miejsc, kreowaniem nowych marek, oraz działalnością polityczną i samorządową.

 

 

Moje prywatne pasje:

Fotografia - sprawia że patrzę i dostrzegam!

Muzyka- potrafię i lubię słuchać!

Sport- konsekwencja, systematyczność oraz dążenie do postawionego celu!

 

 

Zmieńmy razem Miasto i Gminę Busko-Zdrój!

 

Pozdrawiam serdecznie 

Łukasz S.

Prezes Stowarzyszenia "Młode Busko"

 

Dla ciekawskich: tu pod tym linkiem znajdziemy oświadczenie majątkowe radnego:

 

https://dl.umig.busko.pl/oswiadczenia_majatkowe/2019_pierwsze_oswiadczenia/rada/szumilas_lukasz.pdf

 

Tu jest adres jego strony na Facebooku:

 

https://www.facebook.com/radnyszumilas/

 

 

Oczywiście, na stronie facebookowej radnego pojawiają się komentarze, który pokazują poziom umysłowy krytyków:

 

- Renata Andrejko Beata Szydło tylko pogratulować zdjęcia z nożownikiem, takie rzeczy tylko w parti PiS.

(Pisownia oryginalna)

 

Tak, czy inaczej, wybory do Parlamentu Europejskiego dla Zjednoczonej Prawicy nie będą szczęśliwe. Zjednoczona Prawica popełniła bardzo duży błąd – mając braki kadrowe, skupiła się tylko na sobie przychylnych i totalnie oddanych członkach partii i wyznawcach, odrzucając i poniewierając wieloma przychylnymi sobie grupami społecznymi, bez których nie zdobyłaby władzy. Zalazła nam za skórę.

 

Dzisiaj my, patrzymy bezczynnie, jak dobra zmiana się pogrąża.

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Scyzoryk?
 • @roux 23:16:14
  fan żołnierzy przeklętych:

  https://pbs.twimg.com/media/D0wmjbpXQAYPOu4.jpg
 • Już czas ...
  https://m.neon24.pl/c653807082cb390ecee363aeacfe8c1c,13,0.png
 • @roux 23:18:06
  fanem to on jest ale pieniedzy nie przekletych...a do scyzoryka to mu brakuje 50 kilometrow ;)
 • Tzw. demonkraturę wymyślono
  w samym Piekle, więc uaktywnia ona złodziei, bandytów, k*rwy, zboczeńców seksualnych i intelektualnych, pospolitych świrów, etc. - dlatego porządny człowiek nie chce mieć nic wspólnego z tzw. demonkraturą.
  Wniosek?
  Nic w tym zdarzeniu nie odbiega od normy - mało tego - tak ma być!
 • @Autor
  Z tego, co widziałem na filmie, to raczej policjant atakował tego kolesia, a ten się bronił i wtedy sięgnął po nóż.

  Wydaje się, że sprawa powinna być zbadana odnośnie zachowania policjanta - czy taka interwencja co do formy była potrzebna.

  Niemniej - gostek ma odpowiadać za to co zrobił, a nie za to, o co go policja oskarża.
  W policji większość to platformersi, a jest i sporo degeneratów gotowych do wyżywania się przy byle okazji.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:05:15 też widziałam ten film
  Chyba widzieliśmy różne filmy :-)
 • Grupy przestęcze podstawą demokratycznego państwa
  .
  Dziwne, ale doniesienie nie podjae z jakiego powodu policjant zaatakował randego. Ja wiem, że wielu, może nawet większość, będzie powyższą uwagą oburzona, kogo jeszcze może interesować, dlaczego policja zaatakował osobnika, ważne jest TYLKO, że to nożownik. Byłby atak policjanta bezpodstawny, można by przyjąć, że była to celowa prowokacja, którą należy tylko odpowiednio nagłośnić, co zresztą uczyniono.

  Autor wyjaśnia także, dlaczego taka prowokacja w tym momencie miałaby duże zunaczenie:

  "wybory do Parlamentu Europejskiego dla Zjednoczonej Prawicy nie będą szczęśliwe".

  Pomimo zaskoczenia wielu czytelników tym wydarzeniem zwraca sią uwagę na inną grupę przestępczą, nietykalną dla pospolitych pracowników policji:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2019/03/06/przyklad-kolab

  między innymi z tego względu, że jedne z członków ma duży wpływ na policję, drugi rząd, drugi od prawej.

  Temat przestępczości w państwie demokratycznym był już omawiany, nie wiadomo, czy też zrozumiany.

  - http://trybeus.neon24.pl/post/148897,balansujcie-dopoki-sie-da-a-potem-podpalcie-swiat#comment_1548496

  W państwie kluczową rolę odgrywa rodzaj przestępczości, którą blog określa jako PPZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  jako przykład cytuję "Amber Gold", są jednak niezliczone dalsze.

  Tę regułę "skupiła się tylko na sobie przychylnych i totalnie oddanych członkach partii i wyznawcach" można z całym spokojem i odpowiedzialnością zastosować do każdej grupy tego PO.PiSu demokracji, znakomity przykład dostarcza link:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Aby lepiej zrozumieć tę problematykę można się zastanowić nad źródłem demokracji we Włoszech i USA. co analizuje link

  - https://marucha.wordpress.com/2018/08/13/podejrzany-o-wyludzenie-200-mln-zl-vat-wychodzi-na-wolnosc-bo-pismo-z-sadu-gdzies-sie-zgubilo/#comment-774863

  warto wspomnieć, że wielka i wzorcowa demokracja, jaką są USA, wykorzystała mafię włoską, patrz Lucky Luciano, w czasie swych operacji we Włoszech w II. Wojnie, te upodobania USA do świata przestępczego potwierdzają zarówno ich operacje szerzenia demokracji w Libii czy Syrii, jak też pokojowe operacje w Polsce czy Izraelu, słusznie uważanym za jedyną demokrację na BW.
 • Jaką rolę odegrała policja
  .
  @Laznik 12:58:33

  w rozwoju PPZ, gangsteryzmu, prostycji i innych zjawisk przestępczych po "transformacji ustrojowej", jak choćby licznych przypadków samobójstw polityków ?

  Jak wysoka jest wykrywalność przestępstw z kręgu PPZ ? Chodzi o przestępstwa w rodzaju "Amber Gold" i tzw. afer, związanych niezależnie z jaką grupą przestępczą.

  Czy znajdzie się ktoś w tym forum, kto jest w stanie odpowiedzieć na te zasadnicze pytania ? Pytania są daleko ważniejsze, niż przypadak utraczki pomiędzy radnym i policjantem w Busku-Zdroju.

  Kto wie, z jakiego powodu zaszła potrzeba rzucenia radnego na ziemię i tarzania się z nim w pyle ziemskim ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:05:15
  Jajcarz z Pana.
 • @Laznik 13:11:07
  Kto wie, z jakiego powodu zaszła potrzeba rzucenia radnego na ziemię?
  To jest właściwie postawione pytanie.jak zwykle wycinek filmiku,bez początku ,dlatego nic nie wiemy.Wiemy tylko o nożu,ale to mało.
 • Wielu to wystarczy
  .
  @Cheval Noir 18:12:10

  "z jakiego powodu zaszła potrzeba rzucenia radnego na ziemię?
  ... jak zwykle wycinek filmiku,bez początku"

  n.p. @Mariusz G. 15:09:36 ten wycinek wystarczy chyba, jak zresztą masom Polaków, którzy są gotowi uwierzyć nawet w krasnoludki, jeśli to widzą w TVP i TVN.

  W pierwszym rzędzie widać, że policja w Polsce potrafi być brutalna, pytania @Laznik 13:11:07 prowokują do powiątpiewania w rzetelność działania policji w Polsce, nie zapominajmy przy tym, że w przypadku policji chodzi o operatywny element wspomnianej poprzednio PPZ.
 • @Mariusz G. 15:09:36
  Pojawiają się opisy tej sytuacji z innych niż oficjalne, źródeł.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:03:22
  Pan też nosi w kieszeni gotowy do użycia nóż na wypadek, gdyby zastała Pana sytuacja , którą media mogłyby "zmanipulować"?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY