Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zarzuty wobec kard. Gulbinowicza prawdopodobnie są fałszywe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie dajmy się zwariować. Dobrze wiem, jak homoseksualiści, wściekli na siebie samych, kłamią, oszukują, jątrzą, i jak pragną niszczyć innych ludzi.

W pierwszej chwili uwierzyłem w zarzuty, że kardynał w 1989 r. miał dokonywać molestowania. Oskarżenie wobec 95-letniego kardynała wysuwa Karol Chum – pisarz i poeta – który w tamtym czasie, jako 15-latek, uczęszczał do niższego seminarium duchownego.
Bardzo łatwo znalazłem stronę oskarżyciela, który, gdy mieszkał w Wielkiej Brytanii, poszukiwał innych mężczyzn do celów, że tak powiem: „miłosnych”: https://friends.bham.pl/CHUM/ (zrzut ekranu: zdjęcie główne)
Nie dajmy się zwariować, że każdy ksiądz, czy biskup, to homoseksualista i pedofil. To jest nagonka. Wpisując w wyszukiwarkę nazwisko „Karol Chum” znalazłem stronę, dzięki której zrozumiałem, że człowiek ten poszukuje taniej reklamy.
Karol Chum naprawdę nazywa się Przemysław Kowalczyk. Mieszka w Warszawie, i jak widzimy na zrzucie strony, jest informatykiem - podobnie jak Jerzy Waldorf - "znawcą urody męskiej" - homoseksualistą. W życiu nie przypuszczałem, że „literat i poeta” może dokonywać tyle błędów ortograficznych i pisać tak niestylistycznie:
Nazywam się Karol Chum. Jestem literatą i poetą. Jeżeli będziesz miał okazję, zrozumiesz jaki jest mój cel, gdy zajrzysz na Facebooka i odszukasz mnie na profilu prywatnym lub na stronie z Poezją Chuma. Zrozumiesz także, jak ważna jest dla mnie poezja i jak wielu ludzi interesuje się nią, czyta, a także jak wiele osób chciało by, abym w końcu wydał drukiem swoją książkę.
Jestem autorem tysięcy tekstów, wierszy. Mam setki fanów, zarówno pośród zwykłych szarych Kowalskich, jak i tych którym sztuka nie jest obca.
Chciałbym wydać książkę niezwykłą, w której znajdą się nie tylko wiersze, ale i myśli, jakie towarzyszą moim Czytelnikom od 8 lat na profilu. Każdy egzemplarz będzie zawierać przynajmniej jeden utwór napisany odręcznie dla mojego Czytelnika, niejako symbol manustkryptu z drukiem.
Chcę wydać 1000 egzemplarzy i wiem, że spotka się moja ksiażka z dużym zainteresowaniem.
Zapraszam Cię na mój profil prywatny: https://www.facebook.com/karolchum
A także na stronę z poezją Chuma: https://www.facebook.com/Poezja.Chuma
Poznasz nie tylko moją twórczość, ale ciekawe życie. Ufam również, że jesteś osobą tolerancyjną. Dziękuję za każdą okazaną mi złotówkę.
Komentarz: brak przecinków, spójników,
KAROL CHUM.
https://pomagam.pl/karolchum
Zrozumiałem, że ten niewstydzący się swojej orientacji homoseksualista, do czego ma, jako wolny człowiek, prawo, poszukuje taniej reklamy i pieniędzy, których jak dotąd nikt nie wpłacił. W pierwszej corą górę nad zdrowym rozsądkiem. Ja Panie Karolu jestem osobą tolerancyjną, ale nie wobec kłamstwa.
Romuald Kałwa
Na zdjęciu poniżej: Karol Chum/Przemysław Kowalczyk 

Źródło: domena publiczna 

 

KOMENTARZE

 • @Romuald Kałwa
  Witaj , żmijowate pliemie wie gdzie uderzyć , tyle w sprawie rozwalenia Polski . 300 mld . Im się należy . Podobno ?. Konfederacja lista nr. 1 . Salute . https://www.youtube.com/watch?v=-jZ4KR78-cs
 • @Repsol 22:11:19
  Pozdro! Głosuję na Brauna.
 • @Romuald Kałwa 22:15:54
  Wszyscy tak głosujmy , na pohybel magdalenkowej hołocie . Salute Amigo . Serdecznie pozdrawiam . Ps . Trzymaj nutę . : https://www.youtube.com/watch?v=AknGH6loOM4
 • Zwykly swir a dostaje naglosnienie w mediach!
  Wystarczy na zdjecie popatrzyc i sprawa jasna.
 • Nagonka
  W Polsce na jednego pedofila księdza, przypada trzydziestu wszelkiego rodzaju nauczycieli, instruktorów i wychowawców.
 • @staszek kieliszek 03:12:39
  To jest biedny chłopczyk, który nie ma czym imponować, więc będzie szokował świrowaniem. może ktoś go wypatrzy.
 • @Casey 03:44:53
  "W Polsce na jednego pedofila księdza, przypada trzydziestu wszelkiego rodzaju nauczycieli, instruktorów i wychowawców."

  Księży jest około 30 tysięcy, "wszelkiego rodzaju nauczycieli, instruktorów i wychowawców." jest co najmniej 800 tysięcy. Liczba pedofili wśród jednych i drugich nie jest znana, bo się ukrywaja.
 • Tylko Konfederacja
  5+.
 • @Cheval Noir 12:59:42
  Uderzenie w K.K . To w Polsce nie przejdzie . Pedofili okupujących Palestynę nikt nie rusza . Salute . https://www.youtube.com/watch?v=pQfYv7N504M

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY