Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Niemcy wiedzą jak wzbudzać do siebie nienawiść

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Die Welt kolejny raz straszy Polskę wojną:

Die Welt kolejny raz straszy Polskę wojną:
 
"Populiści są zgodni co do zasadności roszczeń, lecz skutki ich zaspokojenia byłyby dramatyczne" – ocenia dziennik. Artykuł celnie skomentował na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. "Dobrzy Niemcy wiedzą, że taki zalew gotówki by nam zaszkodził. Poświęcają się" – czytamy na stronie internetowej „Do Rzeczy.
 
Autorem artykułu jest urodzony w 1971 r. hitlerowiec Sven Felix Kellerhoff. Pierwsze wnioski są takie, że świat bez Niemiec byłby piękniejszy.
 
Ten potomek morderców porównuje obecną sytuację (reparacji domagają się Polska i Grecja, ale również kraje bałtyckie) do odszkodowań płaconych przez Francję Prusom Bismarcka, w wyniku czego miało dojść do I wojny światowej. Pomijając, że ten polityczny idiota nie zna genezy I wojny światowej, której jednym z powodów było utrzymanie supremacji na morzach i kontynencie europejskim potęgi przemysłowej Wielkiej Brytanii, stosuje całkowicie nielogiczną analogię. Brytyjczycy wiedzą jak prowokować do wojny, ale to inny temat. Niemcy lubią zabijać i odbierać innym wolność. Taką mają podłą naturę.
 
Bez wątpienia ktoś mu ten tekst kazał napisać. Zapewne „rozkaz” nie został nagrany, a sam autor bezmyślnie przepisał zasłyszany tekst, ponieważ:
 
- stosując jego logikę, lub inaczej: poprzez analogię, to kraj, któremu opłacono odszkodowania wywołuje wojnę. Czyżby Niemcy się bali, że gdy zapłacą Polsce należne odszkodowania, to ta napadnie na Niemcy?
 
A może Polska coś wreszcie zrobiłaby z nazistowskimi pomnikami na Śląsku?
 
Na portalu Interia czytamy:
 
"Greckim i polskim populistom nie chodzi jednak o prawo międzynarodowe, lecz o moralną presję, która ma skłonić Niemcy do zmiany stanowiska" - pisze publicysta.
 
Zdaniem Kellerhoffa w przypadku dojścia w Niemczech do władzy rządu lewicowego (SPD-Zieloni-Lewica) istnieje niebezpieczeństwo, że ugnie się on przed żądaniami poszkodowanych krajów. Szczególnie Zielonym trudno zrozumieć, że "w polityce zagranicznej nie ma miejsca na moralność". 
 
 
Upadek Niemiec będzie dla Polski korzystny. Z niecierpliwieniem oczekuję kolejnej fali imigrantów, która zniszczy zakałę tego świata. A co z Odrą, zapytają zaniepokojeni i dobroduszni Polacy - że tak nie można, że to niemoralne? No właśnie. Gwarantem pokoju na świecie, ale i słabości Rosji, która nigdy nam już nie zagrozi, będą słabe, rozklekotane Niemcy.
 
Na Odrze wybudujemy pod pod wysokim napięciem. Dr Rafał Brzeski mówi o niemieckim Trybunale konstytucyjnym (chociaż tam nie ma konstytucji), który stwierdza, że Wrocław wciąż należy do Niemiec. Oni nawet na drogowskazach wobec Warszawy używają niemieckich nazw. Polactwo uznaje wyższość cywilizacyjną Niemiec. Jednym z większych wrogów naszego kraju jest wróg wewnętrzny - ludzie mówiący po Polsku, którzy mają kompleks na punkcie własnej narodowości. By Polska mogła się rozwijać, trzeba usunąć ich z przestrzeni publicznej, ale nie pomogą w tym niemieckie media w Polsce. Szwaby precz z Polski!

KOMENTARZE

  • Niemcy lubią
    zabijać i odbierać innym wolność. Bo niemcy to nie Germanie, to Teutoni. Lud bandycki, żyjący z grabierzy i mordów

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej