Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
419 postów 321 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

A niech to! Konfederacja i Kukiz'15 nie wchodzą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

do Europarlamentu - OPAMIĘTAJ SIĘ PRAWICO!

Według najnowszych danych wyborcy wciąż się boją przyznać, że głosowali na PiS (Zjednoczoną Prawicę). Oznacza to, że wciąż panuje terror opinii „młodych, wykształconych, z wielkiego miasta”.

Wg danych Państwowej Komisji Wyborczej zebranych z 95,9 % obwodowych komisji wyborczych i zaprezentowanych przed godziną 7.00:

 

PiS zdobywa 46,01 proc. głosów

Koalicja Europejska - 37,87 proc.,

Wiosna - 6,02 proc.,

Konfederacja - 4,55 proc.,

Kukiz'15 - 3,71 proc.,

Lewica Razem - 1,23 proc.

 

Oznacza to, że Konfederacja i Kukiz’15, reprezentujący razem 8,26% wszystkich wyborców, zmarnowali marzenia o ugrupowaniu „na prawo od PiS”.

Jak zwykle, głupie kłótnie, utarczki, szukanie dziury w całym, krótkowzroczność, zbytnia pewność siebie i nieprofesjonalnie przeprowadzona kampania wyborcza (brak uczestnictwa Konfederacji w audycjach wyborczych np. w radiu Opole, albo bezczynność Kukiz’15, brak kontaktów z wyborcami zarówno Konfederacji, jak i Kukiza, który przez ostatnie dwa lata de facto milczał nie zabierając głosu w ważnych sprawach), spowodowała, że polscy reprezentanci sceny politycznej, stracili szansę na zabieganie o polskie interesy w Europarlamencie.

Przykładem jest tu głupie zachowanie Pawła Tanajno, prowokującego u Piotra Barełkowskiego (Wpolsce.pl w telewizji braci Jacka i Michała Karnowskich) Roberta Winnickiego.

Oba ugrupowania nie były widoczne w terenie. W dodatku, wyborów nie da się wygrać działając tylko w Internecie. Uczestniczyłem w kilku kampaniach wyborczych do samorządu, i wiem, że kampania wyborcza trwa cały czas, także po zdobyciu mandatów do samorządu lub parlamentu. Wiem też, że trzeba wykorzystywać wszelkie możliwości w docieraniu do wyborców.

Paru ludziom z Kukiz’15 proponowałem w ostatnich wyborach samorządowych wyjazdy w teren i spotkania z mieszkańcami – chciałem załatwić sale itd. I co? Totalna olewka. Proponowałem założenie własnego medium. I co? Ponownie totalna olewka.

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Stare przysłowie zawiera w sobie wiele mądrości.

Cieszę się z wyniku Prawa i Sprawiedliwości, którego mu gratuluję. Jednakże razem z Konfederacją i Kukizem’15 ugrupowania patriotyczne stanowiłyby ogromny mur nie do przebicia dla mających gdzieś polską niepodległość kosmopolitów.

Szkoda. Wielka szkoda, że głupie podziały i małe ambicje spowodowały, że „autentycznie Polska” reprezentacja w Europarlamencie nie będzie tak silna, jakby mogła być. W tym względzie – zgody – reprezentacja gejów i lesbijek (ogromne zagrożenie dla niepodległości Polski i gospodarki), powinna być przykładem skutecznego działania.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej