Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dorota Wellman: "Chrzanię takie państwo"!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Inni chcą wyjeżdżać z kraju. A więc pa pa kochani! Nie będziemy za Wami płakać. Proponuję Antarktydę.

Kosmopolityczne (czytaj: głupie) elity akceptują demokrację jedynie wówczas, gdy wszystko idzie po ich myśli. Pod warunkiem, że myślą, bo na razie wiadomo o nich tylko tyle, że pierwsze skrzypce gra u nich gadzi mózg – pełen emocji, jadu i agresji. Taki prymitywny twór neurologiczny, który wyewoluował dawno, dawno temu. Pień mózgu jest, jak mówią neurolodzy, najstarszą i najbardziej prymitywną częścią mózgu, odpowiadającą za automatyczne reakcje, instynkty, emocje i nerwowe reakcje.
Negatywną rolę odgrywają tutaj polskojęzyczne media. To oni dostarczają karmy dla jaszczurek, które łatwo podjudzają. Na szczęście jest Internet, dostępny praktycznie w każdej wiosce. Wyborcy Koalicji – PO, Nowoczesna, SLD, PSL – tak ślicznie się złościcie. Czerwony kolor wściekłości pasuje Wam do twarzy. Chcecie o tym pogadać? ;)
Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz na Facebooku poucza Polaków, że rząd nie ma własnych pieniędzy: „Przepraszam, przestałem wierzyć w mądrość Polaków. Przestałem wierzyć w Polskę. Wygrała wiara w cuda. Wygrała buta i arogancja. Rozum i ekonomia przegrały z bezczelnym oszukiwaniem Polaków i wmawianiem im, że pieniądze produkuje rząd”.
Facet należy do Nowoczesnej (wcześniej był w PO), której szef, uczeń Balcerowicza, łupił Polaków funduszami emerytalnymi, tak skonstruowanymi, by płacić jak najniższe emerytury, a działacze zarówno Nowoczesnej, jak i PO, plują na suwerenność Polski i pili toasty za Smoleńsk. Przypomnijmy przekręty finansowe, machloje VAT-u, itd., itp. Chłopie, jak Ci się nie podoba Polska, to wyjedź do Brukseli. Czy to się komuś podoba czy nie, rząd PiS walczy z ubóstwem Polaków – ubóstwem, które Wy stworzyliście.
W dodatku są to wybory do Parlamentu Europejskiego, a w kampanii zachęcającej Polaków i mówiącej o korzyściach z UE przed 2004 r., wasze środowisko właśnie mówiło: „Unia da”. Zresztą, tu nie chodzi tylko o pieniądze, ale o politykę unijną i budowę pozycji Polski w Unii. Ten człowiek nie wie o czym mówi. To debil!
                  Dorota Wellman: "Chrzanię takie państwo"
– Cały czas powtarzam, że wolę być gruba niż głupia. To moje hasło. Bardziej bym się martwiła, że nie mam nic w głowie, niż tym, że mam większy rozmiar - mówi Dorota Wellman. Szczególnie szkoda jest jej dzieci, które żyją w domach pełnych nienawiści. – W których o gejach mówi się "roz..bane pedały", o Żydach "parchaci", a cudzoziemcach "ciapate". Zresztą mam wrażenie, że świat oszalał. Że żyjemy w czasach, gdy wszyscy powinni być tacy sami, idealni, bez skazy – mówi dla „Wprost”.
https://www.wprost.pl/kraj/10220237/wellman-o-tusku-niech-nie-siodla-tego-konia-nie-ma-sensu-myslec-ze-to-bedzie-zbawca-narodu.html
Pani Doroto, możesz być gruba, mam to gdzieś, a śmianie się z czyjegoś wyglądu uważam za podłe i prymitywne. Ale jak ci się nie podoba głos większości, która nie chce pozwolić na degenerację, to albo nauczysz się z tym żyć, albo stuknij się kilka razy w głowę.
Komentarz: zespół „Dezerter” nagrał kiedyś piosenkę „Prawo do bycia idiotą”. A może jesteście po prostu złymi ludźmi, którzy chcą, aby w Polsce było po prostu źle? 

KOMENTARZE

 • "rząd PiS walczy z ubóstwem Polaków – ubóstwem, które Wy stworzyliście."
  Nadmiar skromności panie autor.Ludzie PIS-u w rozmaitych konfiguracjach rozkładach,przetasowaniach i pod różnymi nazwami,,są w organach władzy od 1989 r.
  Czyż sam J.Kaczyński nie współtworzył AWS? formacji która przygotowywała grunt pod "integracje europejską" .
  Przecież my to pamiętamy więc takie ględzenie że polskie ubóstwo stworzyli jacyś tajemniczy "oni" to nie do nas.
 • @ikulalibal 20:55:51
  A kto ,, stworzył J.Kaczyńskiego? Bo w 2giej połowie lat osiemdziesiątych nic a nic nie słyszałem o braciach K. Tylko na początku lat dziewięćdziesiątych przyczepił się do Wałęsy i stręczyli go nam na prezydenta. Warto pamiętać, że to między innymi generałowie Kiszczak i Jaruzelski ,,typowali,, opozycję.
 • @zbig71 21:25:26
  Ale przyzna kolega że sztukmistrze to nie lada .Mimo niechlubnej działalności (chociażby wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem) rodzeństwo Kaczyńskich w oczach swych fanów wciąż zachowuje cnotę.
 • @ikulalibal 22:06:08
  Tak, to prawda, Kaczyński Jarosław jest tylko podwykonawcą interesów żydowskich i amerykańskich. Wynik Konfederacji jest taki, bo chodziło o ,, antysemityzm,, i nagłaśnianie sprawy związanej z 447. Całkiem niedawno gościł w Polsce amerykański wysłannik do walki z antysemityzmem. Także szabesgoje z PiS dobrze wykonali jego instrukcje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej