Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
415 postów 317 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dzień Dziecka a zło im uczynione

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przez pookrągłostołową władzę...

Dzieci są pierwszymi ofiarami podłej polityki dorosłych: wojen, kryzysów ekonomicznych, i złych demokratycznych wyborów władzy, która interesy najsłabszych i najmniejszych ma w głębokim poważaniu. Nie ma się zbytnio co rozpisywać. Wyłoniona przy „okrągłym stole” władza zrobiła wiele zła dla polskich dzieci przed, jak i po 1989 r.
Komuna i wybrani przez nich agenci bezpieki 4 czerwca (tak te święta „spinają się ze sobą, ale 4 czerwca nie ma co świętować) oraz agenci zachodnich państw zrobili wiele zła dla polskich dzieci, ich rodziców, rodzin, całego społeczeństwa. Nie bez powodu Polska liczy dziś nieco ponad 37 mln obywateli, a niedawno liczyła 38 mln 600 tyś. Przez wiele lat, nikogo nie obchodził płacz polskich dzieci w rodzinach, gdzie choć oboje rodzice pracowali, to nie stać ich było na godne życie i zapewnieniu potomstwu godnych warunków bytowych.
Wielka emigracja po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej 1 maja 2004 r. pokazała, jak ludzie oceniają państwo stworzonej przez rządzących po 1989 r. Korwin, któremu nie wiedzieć czemu przypisuje się wybitny iloraz inteligencji, twierdzi, że nie powinna istnieć w Polsce pensja minimalna. Ale ludzie, trzymający w Polsce władzę i uwłaszczeni po 1988 r. (tak, już wtedy), stali się „wielkimi kapitalistami” – w rzeczywistości byli zwykłymi, posiadającymi środki produkcji i kapitał – ukradziony polskiemu społeczeństwu – bandytami, którzy robili wszystko, by jak najmniej płacić polskim pracownikom, co przekładało się na niski standard życia polskich rodzin.
PiS nie jest idealny, ale bardzo dobrze, że istnieje program 500+. Prawo i Sprawiedliwość nikomu, jak twierdzi wielu, nic nie zabiera, by następnie, niczym socjalistyczny potwór, oddawać innym. Obecny rząd po prostu oddaje społeczeństwu to, co na przestrzeni lat zostało mu ukradzione. I za to należy mu się chwała.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "PiS nie jest idealny, ale bardzo dobrze, że istnieje program 500+"

  Zwróć proszę uwagę, że ceną jest "300 mld $ -"

  A popularność rządu ze względu na 500+ wynika, nie z tego, że to dobry program, tylko z tego, że Polacy strasznie zdziadzieli.

  I to nie brak 500+ jest problemem Polski. Ale tu PiS daje dupy na całego, bo to banda zdrajców, socjalistów i ekonomicznych idiotów. Więc z tym "I za to należy mu się chwała." to byłbym ostrożny. I to bardziej niż bardzo.
 • @ Autor
  "PiS nie jest idealny, ale bardzo dobrze, że istnieje program 500+."

  Zrozum, że 500+ ma sens tylko wtedy gdy naprawia się Polskę, a nie wtedy gdy się ją niszczy.
  Czy to dla Ciebie jest jasne?
 • Zmiana etapu mądrości
  przez dzieci diabła - polegająca na tzw. obaleniu komuny moskiewskiej - na rzecz komuny "brukselskiej" - nie była wymierzona tylko w dzieci. Owa zmiana dotknęła wszystkich. Natomiast bezpośrednie uderzenie w dzieci wygląda zupełnie inaczej i podcina przyszłe istnienie narodu w ogóle. W ludzkie dzieci - czarci pomiot - uderza precyzyjnie na tysiąc sposobów - bo to dzieci owemu pomiotowi jest najłatwiej przerobić na szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Nawet niewinne zakazanie rodzicom - klapsa - to jedna z tysiąca metod - przerobu ludzkich dzieci na szatańskie odchody - przez czarci pomiot. Kosz na głowie nauczyciela założony mu przez uczniów - to swoisty miernik przerobu ludzkich dzieci - na szatańskie odchody.
 • Jan-Niewatpliwie dzieci beda ponosily konsekwencje dopinania globalnego systemu totalitarnego
  Można by tu przytoczyc art ,, Nowa Epoka Barbarzyncow ,, system totalnej kontroli i inwilgilacji [5 G]uczyni zycie nastepnych pokolen uczyni koszmarem. Te smartfony jakimi mami sie mlodych beda dla nich przeklenstwem bedac technika przyzwyczajania w drodze do odebrania nawet prawa do zycia [patrz polecany powyzej art] Wszystko to wolno ,slamazarnie krok po kroku jest instalowane nawet czujniki emocji [ w chinachjuz to jest] wladza wylapala emocje niezadowolonych i w pore podal niezaddowolonym srodki farmakologiczne [ patrz art ,,Dzieci trute sa psychotropami ,,] ale najwieksza zbrodnia sa szczepieniajakie aplikuje sie dziecia przy akceptacji doroslych,co maja w swych malych,skarlalych pozbawionych neuronow mużdzkach setki tysiecy absolwentow wyzszych uczelni ,magistrow ,doiktorantow,profesorow i calej plejady ich pomocnikow na nizszych szczeblachtego systemu zbrodni. W 1918 zamordowali oficjalnie 20 milionow mlodych ludzi nieoficjalnie moglo byc nawet 100 milionow co przyznal nawet guro wakcynologi dr Grzesiowski w jednym z dostepnych w necie artykolow [wpisz fraze szczepienia podczas I Wojny Swiatowej ] Dzis wprowadzajac szczepienia dla wszystkich moga to zrobic w skali nieporownywalnie wiekszej.i barany milcza i pisza banaly [oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc intelektualnych prostytutek] Ponizszy artykol o tym dobrodziejstwie jakie dala medycyna akademicka narodą i dziecia w przeszlosci zero wnioskow...................................................................................................i za co te k... lekarze chca tyle pieniedzy od spoleczenstwa za jego dobijanie stajac sie mafijnym narzedziem zbrodniarzy

  Hiszpańska grypa to mit! 20 milionów zgonów to ofiary szczepień!
  www.kuprawdzie.pl/hiszpanska-grypa-mit/
  17 lis 2016 - Hiszpańska grypa to mit! Dr Jerzy Jaśkowski rozprawia się z twierdzeniem, że masowe zgony w katach 1918-19 były wynikiem wirusa grypy!
 • Odrażająca odezwa organizacji "Dziewuchy dziewuchom" do dzieci: "Masturbacja jest OK, to normalne zjawisko"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY181ZmEyNi9wLzIwMTkvMDYvMDMvOTEzLzQzNi80NjQ2YmIxYTM2OGY0NzQ1OGIxZjBhNDBhZjI3YzVlOC5qcGVn.jpeg „Dziewuchy dziewuchom” taki los chcą zgotować najmłodszym. Z okazji Dnia Dziecka złożyły odrażające życzenia dotyczące masturbacji. Jak widać zakusy na seksualizację dzieci są coraz większe, a perfidia organizacji feministycznych nie ma granic.

  „Dziewuchy Dziewuchom” organizowały protesty antyrządowe w związku z planami zmiany ustawy antyaborcyjnej, grupa kobiet z tej organizacji tańczyła też wokół rysunku waginy imitującego Najświętszy Sakrament w czasie marszu LGBT w Gdańsku. Teraz postanowiły zabrać się za seksualizację dzieci. Organizacja „Dziewuchy dziewuchom” złożyła z okazji Dnia Dziecka życzenia, w których przekonuje, że masturbacja to normalne zjawisko. Czytamy nawet w tych skandalicznych życzeniach „Masturbacja jest OK”. Masturbacja dziecięca to stymulowanie własnego ciała, głównie obszarów erogennych, które może mieć najróżniejsze przyczyny, np. poznawanie swojego ciała, potrzebę przyjemności czy radzenie sobie z nudą, lękiem, samotnością i agresją czytamy na Facebooku „Dziewuchy Dziewuchom”. We wpisie przekonują one także, że: zachowania te były dotąd objęte kulturowym tabu, choć są normalnym zjawiskiem i nie mają z reguły kontekstu seksualnego w dojrzałym znaczeniu. W szczególnych przypadkach i formach mogą wiązać się z negatywnymi doświadczeniami lub złymi warunkami życia i wymagać interwencji. Niemniej same w sobie nie są niczym szkodliwym ani zdrożnym. Na profilu organizacji zamieszczono też grafikę z hasłem: „Masturbacja jest OK”, a autorzy wpisu powołują się m.in. na standardy edukacji seksualnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Przypominamy! Z raportu WHO wynika, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, dlatego edukację w tym zakresie należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia. Tego chcą „Dziewuchy Dziewuchom” dla najmłodszych?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/449364-odrazajaca-odezwa-do-dzieci-masturbacja-jest-ok


  Ps...To czysta pedofilia....! Wibratory w sklepikach idą jak burza, a dla kogo?, wiadomo dla kobiet, to one się masturbują i do tego chcą wciągać dzieci. Pora skończyć z tym barbarzyństwem i zboczeniem. Okazuje się, że nie tylko alkohol i narkotyki potrafią wykoleić. Te porąbane seksoholiczki trzymać z daleka od niewinnych dzieci. I później mamy takie skutki tego. Rząd PiS śpi w tym temacie. Uwaga nie oglądać przy dzieciach! https://twitter.com/PawelBartosz1/status/1134968990231662592

  Rząd akceptuje wszystkie akty prawne, przede wszystkim konwencję stambulską, które zobowiązują system edukacji do popularyzacji LGTB, gender, seksualizacji dzieci. Nic nie robi by temu przeciwdziałać mimo wezwań środowisk pro rodzinnych. Czyli nie broni obywateli przed patologią. Rząd również nie ograniczył finansowania, tych środowisk i nie wywalił gender ze szkół, jak Orban. W tvp promuje się Biedronia i seriale o dwóch tatusiach. Neomarksizm dominuje i to są jego przedstawiciele. Wystarczy zmienić finansowanie szkół. Bon edukacyjny dla rodziców, którzy zorganizują prywatne szkoły i po problemie. Lecz bon edukacyjny nie może być wprowadzony ad hoc, to szeroka akcja wymagająca dużych przygotowań, bo to już jest rewolucja, nie jestem przekonany czy na dzień dzisiejszy to dobry pomysł, myślę, że PiS to rozważa również, pożyjemy zobaczymy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej