Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zgwałcona w dzieciństwie 17-latka poddała się eutanazji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

17-letnia Noa Pothoven z Holandii poddała się wczoraj eutanazji – donoszą media na całym świecie. Nie mogę w to uwierzyć. Niestety to prawda.

Holandia jest chora i zdemoralizowana. To dziki kraj. Morduje się siedemnastolatkę bo miała depresję, anoreksję i zespół stresu pourazowego. Najgorsze jest to, że to nie pierwszy taki przypadek.
Została zgwałcona w wieku 14 lat przez dwóch mężczyzn, a w jeszcze młodszym wieku miała być molestowana. Choć nie potrafiła sobie z tym poradzić, nie poddano jej bardziej profesjonalnemu leczeniu. Wspomagane samobójstwo, eutanazja, milczaca zgoda lekarzy i wielu środowisk? Lekarze nie podawali jej jedzenia i picia. Można powiedzieć, że "olano" problem.
„Od 1 kwietnia 2002 r. w Holandii obowiązuje Ustawa o zakończeniu życia na żądanie i pomocnictwie w samobójstwie (ang. Termination of Life on Request and Assisted Suicide) Jednocześnie znowelizowano Kodeks karny. Akty te łącznie określają warunki wyłączenia karalności sprawcy eutanazji (definiowanej jako odebranie życia na żądanie) i pomocnictwa w samobójstwie”.
Zdegenerowany holenderski naród nie zasłania okien, bo, jak mówił mój kolega wiele lat pracujący Holandii, każdy chce udowodnić, że w jego domu nie ma kazirodczych relacji.
Tam nie mogą mieszkać normalni ludzie. „Polonia Christiana” w 2018 r. pisze, że „W Holandii zgodnie z przepisami zezwalającymi na eutanazję, uśmiercono w ubiegłym roku ponad 5,5 tysiąca osób”. Wg innych danych liczba ta wyniosła 6,5 tysiąca osób. Dolna granica wynosi tam 12 lat, a w Belgii nie ma żadnej.

Eutanazja jest legalna w krajach całej „starej Unii”, Japonii, Kanadzie, Australii, kilku stanach USA, Kolumbii i Indiach – krajach znanych z polityki proaborcyjnej i generalnie, z braku poszanowania godności istoty ludzkiej. Chcemy takiej Europy? 

 

KOMENTARZE

 • Za to biznes na transplantacjach kręci się w najlepsze,
  eutanazji poddaje się nawet chorych psychicznie którym się coś poprzestawiało i sami o nią proszą, a jak proszą to dostają
 • "Zgwałcona w dzieciństwie" - historia zmyślona, ale zbrodniczy program NWO prawdziwy. - Nieprzydatni w obozach pracy, mają
  święty obowiązek popełnić obywatelskie harakiri - uśmiercenie niepotrzebnych wyrobników dla dobra "ogółu" - czytaj elit rządzacych.  Zna-chor(oby) leczy z chorób !!  Lek-arz [lek(i) każ(e) brać) - zamiast LECZYĆ - ZABIJA !!!!!


  . . . . . . . . . Zabij BÓL, a nie PACJĘTA

  http://www.breakpoint.org/2017/02/euthanasia-and-organ-harvesting/

  http://www.breakpoint.org/wp-content/uploads/2017/02/Daily_Commentary_02_03_17.jpg


  http://www.breakpoint.org/2018/02/euthanasia-and-its-victims/

  http://www.breakpoint.org/wp-content/uploads/2018/02/Daily_Commentary_02_05_18.jpg


  https://www.google.com/search?biw=1680&bih=994&tbm=isch&sa=1&ei=qyb4XPvVJIOwtQWO2rOgBg&q=euthanasia+is+killing&oq=euthanasia+is+ki&gs_l=img.1.0.0i24.1143734.1146535..1148656...0.0..0.83.471.6......0....1..gws-wiz-img.......0i67j0j0i8i30.QQn-ttNoo5Y#imgrc=B_rrS7mFYR01KM:&spf=1559767849547

  http://4.bp.blogspot.com/-5Boc_uRruTI/U6ov3eAH3WI/AAAAAAAAAEE/JkOITNH4rxY/s1600/20120106-cartoon.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 22:55:37
  Dlaczego twierdzisz, że historia gwałtu jest zmyślona? Byłeś w jej skórze i wiesz, czy może myślisz, że dzieci nie są molestowane i gwałcone?
 • @Lotna 01:10:42 "Nadal oddycham, ale już nie żyję" tak napisała do ludzi
  17-letnia Holenderka, Noa Pothoven, tylko według mendiów na własne życzenie poddała się eutanazji. W rzeczywistości zmarła w domu, prawdopodobnie z głodu, chociaż, jak sama napisała do społeczności sieciowej, "prawie nic nie jem, nie piję. Postanowiłam odejść, bo nie jestem w stanie dłużej tego znieść"

  Została napadnięta po raz pierwszy w wieku 11 lat, rok później po raz drugi, a w wieku 14 lat zgwałcona przez dwóch mężczyzn. Później borykała się ze stresem pourazowym, anoreksją, depresją oraz zaburzeniami psychicznymi i cierpieniem. Wydała swoją biografię „Zwycięstwo lub nauka”, poświęconą swoim problemom i prowadzonej batalii, o której napisała tak:

  Byłam młoda. Kiedy to się zaczęło, miałam jedenaście lat.
  Byłam już perfekcjonistką, co sprawiło, że byłam spięta, ponieważ w szkole chciałam robić wszystko doskonale.
  Jednak było dość normalnie.
  Dopóki nie zostałam dwukrotnie zaatakowana, dopóki nie zostałam zgwałcona.
  Do tego czasu było normalnie.
  Po tym nie zostało nic z mojego życia.
  (Przetrwanie).
  W mojej książce możesz przeczytać, jak to robię,
  lub przynajmniej jak próbuję.

  Powody jej decyzji dziwią. Rodzina i lekarz dali jej przyzwolenie, nie podtrzymywali jej życia przymusowym żywieniem.

  W tej sprawie można napisać wiele głupich słów. Tylko po co ?
 • Belgia, Holandia to przodujące w zakresie NWO kraje.
  To małe kraiki których Naród łatwo było rozmyć pośród kolorowych imigrantów. Już nie ma prawdziwych Holendrów czy Belgów jest tylko wymieszane zdegenerowane multikulti.
  Prawdziwi Holendrzy nie są u siebie bo dookoła są różni obcy którzy forsują swoją wizję życia, kultury, relacji.. Ci obcy też nie są u siebie bo jako obcy wszyscy pochodzą z jakiegoś odległego kraju.
  Ten kolorowy zlepek nie stanowi Narodu to tylko wielkie stado ludzi bardzo łatwe do manipulowania przez zapewne rządzących tam marionetek globalnej mafii żydowskiej.
  Taki tan rzeczy to cel mafii żydowskiej.
  Stopień zaawansowanie tego celu widać w Szwecji, Francji, Niemczech, Anglii... Tam wszędzie biali już nie czują że są u siebie że budują własną przyszłość we własnym kraju... ma masy kolorowych też budują własną przyszłość w cudzym kraju.

  Polakom też chcą zrobić to samo (ta sama globalna mafia żydowska).
  Teraz mamy historyczny okres walki Narodów o utrzymanie tożsamości Narodowej. Mafia manipuluje jak może (a może bo ma media, nadzwyczajną kastę sędziowską i polityczne marionetki w ręku) by zniszczyć Narodową tożsamość podbitych Narodów.

  W Polsce wrogowie Polski utożsamiają Narodową tożsamość z katolicyzmem...czym dzielą Naród Polaków na pół. a z połówkami łatwiej sobie radzi mafia .. bo połówką ateistyczną dyskwalifikuje epitetem komuchy a połówkę katolicką dyskwalifikuje epitetem faszyści i antysemici.

  A Polscy katoliccy "patrioci idioci" współgrają z mafią żydowską w tym zakresie pogrążając Polskę oddając ją w łapy globalnej mafii żydowskiej.

  Katoliccy "patrioci idioci" to nie jest to czego Polsce potrzeba by odzyskać suwerenność.. tu na przeszkodzie do wolności stoi kolejny wróg Polski czyli Watykan szczególnie ten z czasów JPII (agentura żydowska) a kadry zainstalowane w Polsce za JPII dale rządzą Polskim KK.

  Katolicyzm Polaków połączony z wpojoną przez kościół głupotą (prymitywnymi i absurdalnymi poglądami) jest największą przeszkodą dla Narodu Polskiego dla odzyskania suwerenności.
  Coraz więcej ludzi to rozumie i to jest jakieś światełko w tunelu.  To działania wrogie Narodowi Polskiemu.
 • @Oscar 07:14:35
  Czy ja dobrze rozumiem? Przeszkodą w odzyskaniu suwerenności jest katolicyzm, oraz prymitywne i absurdalne poglądy katolików. Czy tak?

  A co z "komuchami" ? Ci mają wyszukane i rozumne poglądy ?
 • @Lotna, nie rozumiesz tematu, więc piszesz nie na temat! - Nigdzie nie napisałem, że dzieci nie są gwałcone.
  .


  Moim tematem jest eutanazja oraz manipulacje i prowokacje do którtch elity rządzące się posuwają by społeczaństwo zaakceptowało mordowanie (eliminacje) ludzi już państwu niepotrzebnych - opłacane przez ogłupiałego, nieświadomego uśmiercanego powoli podatnika.  W USA wymyśla się podobne prowokacje, jak również takie jak "ataki" z bronią palną, których ukrytym celem jest między innymi, odebranie broni Amerykanom (rozbrojenie) w celu całkowitego ich zniewolenia.


  Pierwsze zarządzenie każdego dyktatora (Stalin, Hitler, Mao), to nakaz całkowitego rozbrojenia społeczeństwa, aby nie mogło się bronić przed rządzącymi psychopatami.  https://i.pinimg.com/originals/12/06/db/1206db8c9b8225e3e6a415be10a1ad45.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/-xL_mKNzJKaw/T-TIXBogTTI/AAAAAAAAX-4/umS3YMvM_qE/s1600/vancouver%2Brally%2Biv.JPG

  http://www.naturalnews.com/gallery/articles/Euthanize-Autistic-Children-600.jpg

  W październiku 1939 r. Naziści rozpoczęli eutanazję na chorych i niepełnosprawnych w Niemczech.

  Program eutanazji był pierwszym programem masowych mordów nazistowskich Niemiec.

  Przyszło jakieś dwa lata przed rozpoczęciem Holokaustu.

  Program miał na celu przywrócenie rasowej „integralności” narodu niemieckiego, a jego celem było wyeliminowanie tego, co eugenicy i ich zwolennicy uważali za „żyjących niegodnych życia”, które uważali za jednostki, z powodu poważnej niepełnosprawności psychicznej, neurologicznej lub fizycznej, reprezentowanej zarówno genetyczne, jak i finansowe obciążenie niemieckiego społeczeństwa i państwa.


  http://www.holocaustresearchproject.org/euthan/index.html

  https://hospicepatients.org/euth-center.html

  https://hospicepatients.org/images/hospicerosy1.jpg
  https://www.sde.co.ke/sdemedia/sdeimages/monday/thumb_euthanasia_are_keny5b02825ab9c22.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Kontynuacja tego - co czarci pomiot zapoczątkował
  Hitlerem - trwa!
  Dąży się do tego aby świat był takim globalnym obozem koncentracyjnym KL - bez drutu kolczastego i wież strażniczych. Obozem - gdzie czarci pomiot ma więcej empatii do kotków i piesków - niż ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Budowa przez czarci pomiot Piekła na Ziemi - dostaje niebywałego rozmachu. Czarci pomiot udowadnia ludziom stworzonym przez Boga, że dla niego są oni poniżej zwierząt, poniżej muchy owocówki.
  Czy jest inaczej?
 • @interesariusz z PL 07:45:19
  A jakie to absurdalne poglądy mają "komuchy" czyli nie wierzący.
  Budowanie Polskiej gospodarki, bezpieczeństwo socjalne dla Narodu ,
  rozdział kościoła od państwa, powszechna edukacja, powszechna opieka medyczna, rozbudowa infrastruktury państwa pod potrzeby Narodu..
  przyjazna choć asertywna i wzajemnie korzystna współpraca z sąsiadami bliższymi i dalszymi.... to są te wstrętne nie dopuszczalne niecna plany "komuchów" od zawsze czyli od 1944 roku tym się zajmowali.

  A KK była przedwojenna Oligarchia ziemska ?
  To KK spowodowało wprowadzenie do Polski dyktatury mafii żydowskiej.
  To KK wyświęcało proces grabież dorobku Narodu Polskiego samo grabiąc zachłannie ten dorobek.
  To KK szczuje swoje owieczki na ateistów powodując rozbicie Narodu Polskiego czyniąc go bezbronnym wobec okupacji mafii żydowskiej.
  To KK wpaja Polakom żydowskiego Boga czyniąc z Polaków żydowskich niewolników.

  Polska może być wolna pod dwoma warunkami.
  Zjednoczenia narodu Polskiego w jeden Naród (a nie wrogich katolików i teistów)
  Rozdział kościoła od państwa.

  KK stoi na przeszkodzie do realizacji tego scenariusza.
  A Państwo katolickie to dyktatura Katolicka i nic więcej to żadna demokracja.

  Państwo świeckie to dopiero pierwszy warunek do demokracji.
  (KK i inne wyznania powinny mieć swoje miejsce ale tylko jako organizacje religijne a nie biznesowa czy polityczna).
 • @interesariusz z PL 07:45:19
  Myślę, że Oskara powinien przebadać jakiś dobry weterynarz, bo ma podobne objawy jak aktor Pieczyński - myślę, że to może być odzwierzęce.
  Artykuł jest o tragedii 17-letniego dziecka, a ten wyeskplikował się na KK ...
 • @Lotna 01:10:42
  chyba mi wcięło przypisaniu:

  Znałem przypadek anoreksji, gdzie dziewczyne (nieco starszą od tej) od śmierci głodowej uratowała ciotka, która zabrała ją do siebie na rok - mozna powiedzieć ze uratowała ja dobroc ludzka i miłość.

  Niech Bóg przyjmie do siebie biedną Noę.

  pozdr
 • @MacGregor 09:15:34
  Odpowiedziałem na zapytanie "@interesariusz z PL 07:45:19"
  Niegrzecznie jest nie odpowiadać jak ktoś pyta.

  Chamstwem jest pisanie takich obelżywych tekstów ad persona.

  Artykuł o dramacie 17 latki ma swoje pod`loże w systemie multikulti lansowanym przez globalną mafię żydowską .. a z tą próbujemy walczyć
  by w Polsce tak nie było a przeszkodą do zjednoczenia Plaków w tej walce jest KK.

  To tak trudno jest to zrozumieć ?
  No wiem... dla prostych umysłów to za trudny łańcuch powiązań.
  Dlatego wyjaśniam..
 • @MacGregor 09:15:34
  Sorki, że się wtrącam , ale Oscar jest tym lewicowcem, co gdy tylko może, to gryzie proboszcza. Jan Paweł jest tym, który się do proboszcza łasi. Tu medycyna jest bezradna.
 • @zbig71 11:11:47
  Jak gryzę to raczej Biskupów czyli instytucję i jej politykę ... bo to struktura hierarchiczna i ci na dole nie mają wiele do gadania choć często kroją sobie własne "lody" na własnym podwórku... a Biskupi ich kryją gdy robi się szum pośród owieczek..
 • Bogumil Boguchwał - owszem, rozumiem i to bardzo dobrze
  Napisałeś wyraźnie i po polsku:
  „Zgwałcona w dzieciństwie" - historia zmyślona,” i do tego odniosłam moje pytanie, a nie do samej eutanazji; nie przekręcaj więc kota ogonem.
 • @Oscar 11:32:05
  To gryzie proboszcza to tylko taka metafora.
 • @MacGregor 09:22:33
  Miejmy nadzieję, że Stwórca ją przyjmie do siebie...

  To jest zwykle morderstwo - mord z premedytacją, to co zrobiono w stosunku do tej dziewczyny. Nawet w tej głupiej Kanadzie, chorzy na anoreksję czy bulimię, po przekroczeniu „dozwolonego minimum wagi”, które jest niesłychanie niskie, czyli na progu śmierci głodowej, są poddawani intensywnej terapii z psychologami, psychiatrami, pracownikami socjalnymi i dietetykami, a nie zachęcani i popychani do samobójstwa!
  Niedoszli samobójcy są trzymani w zamkniętych oddziałach i pod nadzorem, dopóki ewaluacja psychiatry nie wykaże, że sobie nie zagrażają - a nie zachęcani do eutanazji, bo im się podoba nie żyć.
 • Autor
  Z tymi oknami to nie bardzo prawda. To samo obowiazywalo w Kopenhadze. Powöd byl prozaiczny: kiedy mezczyzni wyplywali na dlugotrwale polowy chcieli miec pewnosc, ze zony sa wierne i zaden obcy nie placze sie po mieszkaniu. Mieszkam w Skandynawii od dziesiatköw lat i wiem sporo o ich obyczajach.
  Tragiczna historia dziewczyny to dowöd na to, ze Holendrzy dobrze sie czuja w tej swojej degeneracji i chyba nie ma na to lekarstwa.
  Przerazajaca jest perspektywa rozprzestrzeniania sie tej "mody" w Europie.
 • @Lotna 12:17:49
  Kazdy taki "news" utwierdza mnie w przekonaniu, ze swiat juz nie STOI nad przepascia, SPADA w zawrotnym tempie w czeluscie piekla.
 • @Lotna, niestety, po latach przykrych doswiadczeń, w 99% publiki wierzy w zmyślone "wiadomosci" tylko dlatego, że zobaczyli je w
  .


  OFICJALNYCH przeciekach/sciekach "informacyjnych", na przykład takich jak "Dziennik TV", czy inne pogadanki llub programy rozrywkowo-ogłupiające. -  Szkoda, że tak jak większość ludzi, łapią cię na łzy i nie widzisz, albo nie chcesz widzieć prawdziwego (ukrytego) problemu.  Rozprawiają się z nieświadomą publiką w taki znany sposób:


  DIALEKTYKA G. Hegla: >>


  1) >> zaplanowany CEL (Agenda) elit - (np. aprobata i zgoda społeczeństawa na legalne uśmiercanie ludzi.) >>


  2) >> wykreować PROBLEM (Teza) (np. gwałt, napad, atak terror, katastrofa,...) >>

  3) >>zmierzona REAKCJA (Antyteza) publiki - (np. wzburzenie, lub łzy/litość) >>

  4) >> przedstawienie wzburzonej/zakręconej publice wcześniej zaplanowanego przez elity rządzące "ROZWIAZANIE" (Synteza) - (np. dalsze ograniczenia lub odbierania wolnosći osobistych - ZNIEWOLENIE!
  ________ Wyjaśnienie bardziej szczegółowe.  1) CEL (Agenda)

  2) Problem (Teza)

  Najpierw poprzez swoje mass media (środki masowego ogłupiania), wmawiają ludziom jak to w danym kraju ludziom jest źle, i jaka to zła wobec narodu jest aktualna władza. Tworzą więc podwaliny dla swojego szatańskiego planu, a mianowicie PROBLEM, z którym później coś trzeba będzie zrobić.
  3) Reakcja (Antyteza)

  Wykreowali sztuczny problem, więc trzeba podjąć jakąś reakcje, aby go „rozwiązać”. Wtedy z pomocą przychodzą satanistyczni „wybawiciele” USA, ONZ, NATO i tak dalej…

  Najeżdżają na kraj, oczywiście pod przykrywką pomocy i wybawienia ludźi z rąk wykreowanego wcześniej przywódcy – tyrana narodu. Z takiego kraju robią jeden wielki poligon „obalając dyktatora”, mordując przy tym ogrom niewinnych osób.

  Żeby taka pomoc ze strony satanistycznych przywódców państw czy organizacji wydawała się światu potrzebna i nieunikniona, organizują najpierw takie rewolucje, do którzych wykorzystują swoich wyszkolonych agentów. Ludzie nie mają już wtedy watpliwości, że głowa państwa jest przeciwko narodu. Nie mają wątpliwości, że w kraju jest terror i nie pozostaje nic innego jak „uwolnić” naród od złego przywódcy. Ludzie akceptują wtedy w pełni takie satanistyczne pomoce militarne innych krajów i organizacji, będąc pewnym, że to jedyne rozwiązanie na poprawe sytuacji w danym kraju, poprawe sytuacji w jakiej znaleźli się ludzie (oczywiście często w takim kraju jest bardzo dobra sytuacja ekonomiczna, gospodarcza, polityczna itd, ale trzeba ludzi jakoś przekonać, że najazd na dany kraj jest jedyną możliwością, aby mu pomóc, przykład Libia).  4) Rozwiązanie (Synteza)

  Kiedy już ludziom na całym świecie przedstawiono zakłamany obraz tego jak wygląda sytuacja w danym kraju, ludzie w to uwierzyli i sami się domagają „pomocy” innych krajów, onz, nato (wszystko sterowane przez tych samych ludzi) itp. można zaczynać najazd na takie państwo, mając w pełni poparcie społeczeństwa. Dalej już nie trzeba pisać, co się dzieje z takim zdestabilizowanym krajem. Ludzim poprzez środki masowego ogłupiania wmawiają, że wyzwolili ludzi z pod rządów złego dyktatora, mówią, że w kraju jest już cudnie i każdy jest zadowolony. Montują swoje marionetki w rządzie i całym systemie administracyjnym. wmawiając ludziom, że są to ich nowi wybawcy i dzięki nim będzie wszystko lepiej.  Jest to ich typowa taktyka, dzięki której mają w pełni przywolenie społeczeństwa dla swoich szatańskich działań. Ludzie zaczynają wierzyć, że istnieje naprawdę sztucznie wykreowany problem, ponieważ wmawia im się to w mediach 24 na dobre, a kłąmstwo powtórzone dużo razy staje się w opinii publicznej prawdą. Następnie będąc w strachu sami oczekują rozwiązania tego wykreowanego problemu. Na koniec każdy jest zadowolony, ponieważ problem tak jak nagle powstał tak nagle go rozwiązano. Satanistyczne marionetki zadowolone z przejęcia kolejnego kraju, ogłupione, zmanipulowane społeczeństwo również zadowolone, bo uwolniono ich z opresji, ze strachu przed czymś, czego nie było. To jest właśnie tzw. problem-reakcja-rozwiązanie.  Dobrze zostało to omówione w poniższym filmiku. Nie łykajcie jednak wszystkiego co głosi w swoich teoriach David Icke, bo moim zdaniem działa on jak typowy dezinformator, miesza prawdę z kłamstwem. Do tego jest jednym z głównym propagatorów new age, jednak aby przyciągnąc do siebie ludzi, musi też powiedzieć dużo prawdy, co robi w poniższym nagraniu.  https://ukrytawladza.wordpress.com/2012/02/20/jak-przejac-kraj-problem-reakcja-rozwiazanie/


  "Kawe na Ławe"  http://bookofthrees.com/wp-content/uploads/2015/03/Hegelian-Dialectic.jpg


  https://thenewmodernman.files.wordpress.com/2018/09/hegelian.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Oscar 07:14:35
  A teraz trochę logiki. Akurat multu kulti najbardziej zaawansowane jest w krajach protestanckich i w prawnie antyreligijnych (jak Francja). Natomiast państwa nominalnie i historycznie katolickie, walczą. Włosi nie odpuszczają, mimo ichnich politykierów, którzy naściągali im kolorowych.
 • @Oscar 08:58:40
  Jednak na rządy "komuchów", ktoś najpierw musi zarobić. Albo kredyty, które kiedyś trzeba spłacić. A "komunizm" to przede wszystkim marnotrawienie środków. Każdy monopol jest szkodliwy, zarówno państwowy, jak i rządy korporacji (chodzi o gospodarkę)
 • @Wican 08:43:51
  Prawdziwym bólem polskiego Kościoła jest to, że w czymś tak pięknym, jak nauka KRK, mieści się tak wiele śmieciowych treści, jak praktyczny wymiar stosunków między księżmi (bądź co bądź funkcjonariuszami KRK) a resztą społeczeństwa (zarówno tą wierzącą jak i tą niewierzącą).

  Tak samo bólem polskiej Prawicy jest to, że obok szczerych i oddanych patriotów i miłośników Prawdy, Prawa, Własności i Suwerenności jest cała masa "rzekomo niegroźnych kato-nicponiów", którzy potrafią tylko ujadać na Usrael, Rosję i Niemców i nie są w stanie myśleć w kategoriach ponadplemiennych.

  Wydawało mi się, że jestem prawicowym katolikiem. Aż do czasu, gdy nie obejrzałem "Tylko nie mów nikomu" i nie pogadałem z niektórymi ludźmi z tzw. "prawicy".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej