Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
338 postów 230 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Homoseksualiści pójdą do piekła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

– Heteroseksualnym gejożercom, mówimy NIE! – Krzyczą uczestnicy parady równości. Parada w Warszawie zawierała bardzo wulgarne treści.

Dr Paul Cameron z USA udowadnia, że osoby ze środowisk LGBT żyją krócej, a dzieci wychowywane przez osoby homoseksualne, nie tylko, że „są bardziej skłonne do stania się homoseksualistami”, ale są po prostu mniej szczęśliwe i ocierają się o inne zachowania uznane za patologię:
 
 
29 czerwca w Opolu ma się odbyć II Marsz Równości. Nie wiem, czy dojdzie na nim do kpienia z chrześcijaństwa. Na pierwszym marszu były osoby, które pokazuje telewizja w Warszawie. Jeżdżą chyba po całej Polsce. Muszę przyznać, że zdecydowana większość osób na ostatnim marszu zachowywała się z kulturą.
 
W Warszawie jednak było ostro. Parodia mszy, kpienie z chrześcijańskich symboli religijnych, ciekawe, co na to papież Franciszek?
 
Pytanie: czy to prawda, że w szkole podstawowej w Warszawie, miały miejsce swego rodzaju homoseksualne targi erotyczne?
 
Mojżesz nie był pacyfistą. Cywilizując swoich ludzi ostro rozprawił się z deprawościami, bo jego ludzie byli niczym „bestia w polu”. Facet, który odprawia parodię Mszy Św. nie jest żadnym księdzem. To była nieformalna grupa religijna – sekta – nie uznana przez kogokolwiek.
 
"Antyksiadz" Szymon Niemiec pracuje na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołeczny (Uniwersytet SWPS), dawniej nazywanym „Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej”. Znana nazwa, prawda? Kto nie wierzy, niech kliknie poniższy link, a zobaczy jego zdjęcie i opis osoby.
 
 
Ciekawe co na to władze uczelni. Przecież dzisiaj z pracy fizycznej wyrzuca się człowieka, który złośliwie przejechał psa i wrzuca film z tego do internetu. 
 
Związek pomiędzy pedofilią a homoseksualizm jest oczywisty i dawno udowodniony przez naukowców. Domaganie się adopcji to bezczelny akt ludzi, z których wielu to autentycznie zboczeńcy.
 
 
Homoseksualiści pójdą do piekła - cytaty z Biblii dla religijnych:
 
Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
 
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość.
Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
 
W 1 Liście do Koryntian Apostoł pisze o tych, którzy nie odziedziczą Królestwa Bożego:
Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwieźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą… (1 Kor 6, 9).
 
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
 
Jezus o zwodzicielach:
 
„Jezuspowiedział do swoich uczniów: «Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu dla jednego z tych małych. Uważajcie na siebie!”.
 
 
Ale dla wielu jest nadzieja:
 
„Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli będzie żałował, przebacz mu. I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwrócił się do ciebie, mówiąc: "Żałuję tego", przebacz mu”.

KOMENTARZE

 • Autor
  Z tym piekłem , to Pan przeholował
 • Zapomniał Pan dodać, że Święty Mikołaj da im co roku rózgę pod poduszkę
  Zapomniał Pan dodać, że Święty Mikołaj da homoseksualistom co roku rózgę pod poduszkę.

  Ale niech Pan pomyśli - może to nie w piekle Jahwe będą się smażyć w kotłach ze smołą, tylko ich Zeus spali piorunem? Albo Thor ich zatłucze młotem? A może Swarożyc albo Perun ich pozabija?

  A co mówi Mzimu Kalego o stosunkach homoseksualnych? Może "jak ktoś tobie to bardzo zły uczynek, a jak ty komuś to bardzo dobry uczynek"?

  Skąd na neon24 nabrało się nagle tylu ludzi, którzy nie potrafią potępić homoseksualnych ekscesów na ulicach polskich miast nie podpierając się bredzeniem o Mojżeszu czy Jahwe?!? Ciekawe, co by te sieroty po judaizmie robiły, gdyby Żydzi z księgi z epoki brązu - obok zawodowego zajmowania się stręczeniem swoich żon i córek (za przyzwoleniem Jahwe) oddawali się też za aprobatą Jahwe praktykom homoseksualnym? Trzebaby teraz na gwałt homoseksualizować naród polski, bo tak jest w świętej książce Żydów sprzed 2000 lat?

  Szanowny Autorze - a jakby nie było związku między pedofilią a skłonnościami homoseksualnymi (być może te badania, na które się Pan powołuje BEZ PODANIA ODNOŚNIKA, albo choć autora i tytułu publikacji nie są rzetelne?) - to już "parady równości" i adopcję przez związki homoseksualne mamy zaakceptować?

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A w PRL albo ZSRR co by się stało, jakby półgołe chłopy maszerowały ulicą i ostentacyjnie wykonywały ruchy kopulacyjne czy w inny sposób dokonywały OBRAZY PUBLICZNEJ MORALNOŚCI?
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • hehe
  Niech lepiej siedzą w czyśćcu bo w piekle jeszcze nam diabłów na homosia przerobią a wtedy dopiero będzie kicha.
 • Tak źle i tak niedobrze.
  Homoseksualizm genetyczny wrodzony to przypadłość na którą nie mamy wpływu... tak jak na urodę, wzrost czy wielkość stopy albo intelekt.
  Takie ułomności należy szanować ludzi nie należy prześladować z powodu wrodzonych ułomności o ile nie szkodzą oni innym ludziom.

  Natomiast homoseksualizm kulturowy czyli Gender to już co innego to jest wymuszanie na innych ludziach akceptacji dla homoseksualizmu to propagowanie homoseksualizmu...

  Jednym słowem trzeba potępiać obnoszenie się publiczne ze swoimi dewiacjami ale nie włazić ludziom do łóżek by wyciągać na jaw ich preferencje w celu dyskredytacji, potępienia prześladowania.
 • Homoseksualiści widocznie wg niektórych ludzi ,sa dobrem narodowym.
  Jak wiadomo, są podstawową komórką społeczną , dzięki nim rośnie demografia, Polacy się rodzą i przechodzą na wyższy stopień moralności!
  Zapewne niebawem,III siła w polskim życiu politycznym, czyli partia Wiosna, Biedronia zacznie krucjatę nad adopcją dzieci, przez pary homoseksualne.Mając rzecz jasna, poparcie wielkich mocodawców zza Oceanu i kapeluszników z pustyni.Tam jest "cywilizacja" i na niej Polska będzie się wzorowała.To nowy sposób "chrystianizacji' Jewropy i świata.
  Według tego zalecenia i planu kompletnego zwyrodnienia polskiego narodu, czyli demoralizacji dzieci, zwalczać należy wszelkich wywrotowców z ruchów narodowych, które są przeciwko.. NIE homoseksualistom.Nikt im nie spółkować i obmacywać się w swoich domach, pracować, zakładać firm, nie broni itp.Ale przeciwko wywalaniu swoich predyspozycji na ulice,wyśmiewaniu i drwinom z przekonań religijnych czy zasad innych ludzi.
  Niech sobie maszerują z genitaliami na wierzchu w Tel Awiwie czy Nowym Jorku.Tam są na właściwym miejscu!
  https://www.ekspedyt.org/2018/11/13/jonny-daniels-mnostwo-ludzi-opuscilo-warszawe-uciekajac-przed-marszem-niepodleglosci/

  https://ssl.c.photoshelter.com/img-get/I0000vMD9aVlcVJE/s/1200/I0000vMD9aVlcVJE.jpg

  https://ssl.c.photoshelter.com/img-get/I00005EwBDJATjwQ/s/1200/I00005EwBDJATjwQ.jpg

  https://www.google.com/search?rlz=1C1TEUA_enPL499PL516&q=Homo+pride+Tel+Aviv&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiBl8jzmN7iAhWR-KQKHUD1DOcQsAR6BAgEEAE

  USA, tata i mama
  https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2016/06/j1xtxq3rge7zblvqwib8.jpg

  https://www.google.com/search?rlz=1C1TEUA_enPL499PL516&q=Homo+pride+New+York&tbm=isch&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiDycfYmd7iAhXJCuwKHRO-BzMQsAR6BAgGEAE
 • @roux 23:27:20
  Autor nie tylko nie przeholował, ale ostrzega w sposób bardzo delikatny, bo trzeba tutaj walić z armaty!
  Ich grzechy obciążają cały świat, także i nas wszystkich tutaj na Neonie24. Ostrzega nas, mówi o tym, nakazuje, prosi, błaga, płacze w swoich objawieniach Matka Boska. Oto cytat z jednego z takich objawień :
  „ ....Wszystkie nieszczęścia, wojny, kataklizmy, morderstwa, są konsekwencją niesłuchania Słowa Boga i niepełnienia Jego Woli. Każdy człowiek odrzucając Wolę Bożą, sprowadza nieszczęścia na cały świat.
  Nikt nie jest wyłączony ze świata i z odpowiedzialności za świat, dlatego żyjąc źle, nie pogrąża tylko siebie, ale sprowadza na świat wojny, choroby, kataklizmy, i inne przekleństwa Ziemi. Grzech ma okrutne konsekwencje, które dotykają dobrych i złych...”

  Więc dla mnie wcale nie jest to obojętne, że gdzieś tam na świecie jacyś sodomici rąbią się po krzakach jak zwierzęta!!! bo tak to trzeba po imieniu nazwać.
  TO UDERZA BEZPOŚREDNIO WE MNIE!!!

  A z tym piekłem, to wcale nie jest to jakaś przesada, bo na przestrzeni wieków dostawaliśmy i dostajemy nadal spójne ze sobą przekazy o tym że piekło jest i JEST STRASZNE...
  Tutaj jest wizja piekła zrobiona przez ludzi, kiedyś sceptyków, którzy dostali dar poznania tej rzeczywistości
  https://www.youtube.com/watch?v=BGJnkqYBSRo&t=405s
 • @Oscar 07:24:37
  Nie ma homoseksualizmu genetycznego ani chorób genetycznych.
  Wiele już było przypadków wyleczenia chorób genetycznych, niby jak jakieś fatum nieuleczalnych, po jednej czy kilku Mszach Św odprawianych przez księży egzorcystów w intencji uwolnienia od skutków grzechów przodków.

  Homoseksualizm jest jednym z takich właśnie okaleczeń na skutek grzechów popełnionych przez przodków.
  Ktoś kiedyś w rodzinie zaczął cięzko grzeszyć i cierpią przez to kolejne pokolenia.
  Zachęcam do wysłuchania bardzo ciekawego wystąpienia księdza egzorcysty na ten temat:
  https://www.youtube.com/watch?v=bhKLgYpXltg&t=871s

  Ci homoseksualiści naprawdę powinni zrobić wszystko by z tego wyjść, BO IM NAPRAWDĘ GROZI PIEKŁO...
 • @Jan Paweł 07:51:15
  Homoseksualiści jak widać, od czasów biblijnych byli, są i będą.Niestety.
  Jeżeli trwają w swoich upodobaniach,tak jak inni będą z tego się tłumaczyli.
  Nie ja czy TY odpowiadamy za czyjeś upodobania seksualne.Tylko za swoje!
  Problemem jest to, że homo próbują prezentować na siłę swoje zboczenia jako "wolność i równość".NIE ma wolności i równości.To normalny ze względów nie tylko religijnych ale też społecznych stan, że związek kobiety i mężczyzny zapewnia rozwój społeczeństwa,jego przetrwania i dobrostan.
  To ewidentne działanie złego, rozmydlanie granicy między dobrem a złem, przedstawianie wynaturzeń jako " normalności" narkotyków i wódy jako "chwilki relaksu"i "odstresowania",seksu z kim popadnie jako "nowoczesności i luzu".
  Wszystkie zboczenia i odchylenia od normalność maja być przedstawiane jako "dobre" dla ludzi i dowodem ludzkiej "wolności"!Na tym polega szatański plan niszczenia człowieka, ściągnąć go na dno.
  A ci którzy go pozwalają realizować, są jego sługusami.
  NIE ma kompromisu między dobrem a złem!!
 • Parada finansowana przez JP Morgan!!
  https://pbs.twimg.com/media/D8otnjxX4AA69Ro.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D8iqIfYWwAEgbxR.jpg
 • @trojanka 08:04:50
  Matka Boska w swoich objawieniach (wielu na przestrzeni wieków spójnych ze sobą) mówi, że jednak grzechy innych także i nas obciążają, więc nie jest to tak do końca, że mnie nie powinno obchodzić co robią inni.
  Ja pamiętam w dzieciństwie, że gdybym np gdzieś publicznie pokazał się z papierosem (bo gdzieś tam w krzakach pierwsze próby każdy wtedy chłopak z papierosami robił:-), to w najlepszym wypadku naraziłbym się na uprzejme zwrócenie mi uwagi.
  Także ta niby zaściankowa presja społeczna w małych środowiskach (np na wsiach, czy miasteczkach) była zdrową manifestacją instynktu samozachowawczego...
  Teraz, szatan pozbawił ludzi instynktu samozachowawczego, co przejawia się także tym masowym rozwojem sportów tzw ekstremalnych.
  Jedyny Pan Bóg wie, ile ofiar pochłonęła ta głupota, ilu z nich poszło na wieczne potępienie, bo jest to poważne wykroczenie przeciw V Przykazaniu. Szatan nazwie to wolnością i nada tym grzechom nazwy typu FREEstyle, FREElander itd, itp
 • @Jan Paweł 08:35:57
  Już samo słuchanie zjawy: matek boskich aka królowych nieba, to jest sprzeniewierzenie się Bogu. Nie trzeba dodatkowych grzechów innych osób.
 • @Jan Paweł 08:35:57
  Obciążają, jeśli biorę w nich udział, popieram je . Chyba nie będziesz chodził po domach i pytał kto jest homosiem żeby go upomnieć i sprowadzić na dobra drogę!Co innego jak masz takie kontakty,i wiesz o tej orientacji u kogoś, to wtedy masz obowiązek rozmowy jak Jezus rozmawiał z Samarytanką. Spokojnie bez potępiania.Reszta należy do Boga i do słuchacza.

  Za moje grzechy odpokutował Zbawiciel, mój Przyjaciel, zostawił nam kodeks postępowania i przyzwoitego życia .Jeśli błądzę, dostaję upomnienie , w ten czy inny sposób.
  Ja, nie czuje się odpowiedzialna za grzechy tego świata, tylko za swoje, i za te które u innych chcący niechcący spowodowałam.
  Mogę się wstawiać/ wierzący powinni/ w modlitwie, rozmowie z Bogiem za innymi, za światem i jego oprzytomnieniem,to rola i posłannictwo ucznia/uczennicy Chrystusa!
  Hitler, to naprawdę nie moja sprawka.
 • @
  Jak najmniej o pederastach - bo to jest reklama dla nich. O to tej hałastrze chodzi.

  Czy pójdą do piekła?
  Hmm... a proszę mi podać spójny obraz tego "zakątka". Proszę do moich ostatnich notek - każda wizja jest inna i jest projekcją własną.
  Tyle, że każdy może sobie wyobrazić to, co jest dla niego największą karą.
  i CHYBA NIE MOŻE BYĆ CZEGOŚ GORSZEGO NIŻ TO, CO SAMI SOBIE WYMYŚLIMY JAKO "ZAPŁATĘ".

  Zatem - nie wymyślajcie kar dla dla takich osób; oni sami je wymyślą i to znacznie bardziej dotkliwe niż wasze najgorsze wyobrażenia.
 • @trojanka 09:03:59
  Niestety, nic na to nie poradzę, ale jak widać, tak jak to przedstawia Matka Boska, to tak właśnie jest.
  Dokładnie tak samo jest w przypadkach gdy wojska jakiegoś państwa biorą udział w wojnach okupacyjnych, albo np władcy tego państwa służą dwom panom (np najpierw jadą na Jasną Górę, przyjmują Komunię Św a potem biorą udział w obrzędach obcych religii) a naród nie podejmuje pokuty, zadośćuczynienia panu Bogu, modlitw ekspiacyjnych, itd tylko odwraca się i mówi tym samym : mnie to nic nie obchodzi.
  Prawdę tą można zobaczyć w bardzo jaskrawym przykładzie o którym zrobiony jest bardzo przejmujący film :
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=1441s

  Młoda dziewczyna przyjęła pokutę za cały naród, ale jak dzisiaj widzimy episkopat tego państwa zamiast podjąć ALARM! i zarządzić pokutę w całym narodzie, to... schował te FAKTY pod dywan, na kolejne już 50 lat!
  Jakie są tego skutki, powoli już tam widać gołym okiem.

  Więc nie jest to takie obojętne, czy ja się zainteresuję grzechami mojego narodu czy nie.
 • No to z tym "antychrześcijaństwem" LGBT to autor przeholował
  Napisał bowiem:

  //Facet, który odprawia parodię Mszy Św. nie jest żadnym księdzem. To była nieformalna grupa religijna – sekta – nie uznana przez kogokolwiek.//

  Akurat dzisiaj rano słuchając radia 24 pr. 1 się dowiedziałem, ze ten Szymon (Mag?) Niemiec, który próbował odprawić "Tęczową Mszę" w trakcie Marszu Równości, to jednak jakiś protestancki ksiądz, wyświęcony w sekcie "tęczowych chrześcijan" w Pensylwanii, USA.

  A przecież ma być równość, przynajmniej wszystkich chrześcijańskich wyznań (jest ich bodajże z 3 tysiące) pod jednoczących ich znakiem CHRYSTUSA ODKUPICIELA NA KRZYŻU WISZĄCEGO.

  A skądinąd, z tym ponoć historycznym SZYMONEM MAGIEM, z pochodzenia Samarytaninem, który robił cuda podobne do tych Jezusa i miał wspólniczkę Helenę ("Sofię"), którą wyzwolił od pracy w jakimś starożytnym Domu Rozpusty, to ciekawa sprawa, zwłaszcza że ten Szymon (nie Niemiec) na żadnym krzyżu, za nie swoje grzechy, nie dał się powiesić. //Według wierzeń starożytnej sekty gnostycznej simonitów był on bogiem w ludzkiej postaci.//Patrz Szymon Mag jako ojciec gnostycyzmu -- https://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Mag

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/06/Indoeuropejskie-Korzenie-duchownej-tradycji-222x300.jpg

  Powyższe zdjęcie z tekstu

  //Global CI(P)A Promoted, Genitalian Theory of Evolution, and its Mind Killing Consequences// -- http://markglogg.eu/?p=2732
 • @trojanka 07:42:47
  Niech sprofanują modlitwy muzułmańskie. Zobaczymy co będzie się działo. Proponuję tym gościom aby wyśmiali Islam. Wtedy nasz problem się może sam rozwiązać. Czemu nie odprawili mszy np do Allacha? Niech spróbują. Po profanacji islamu mieliby już ścięte głowy. To po pierwsze. Po drugie: Dlaczego każdy dewiant może bez konsekwencji powiedzieć wszystko na temat wiary i katolików natomiast odwrotnie to już brak tolerancji i homofobia? Ludzie dokąd my zmierzamy? Degeneraci i pederaści przesiąknięci nienawiścią do wiary i kościoła ale zdaje się, że jest na to paragraf. Pytam się co robi policja i prokuratura - miejsce bydła jest w klatkach i celach. Dość tego morza słów, gdzie jest reakcja wymiaru sprawiedliwości na te seanse nienawiści?! Jeśli zakłamuje się prawdę nie nazywając dewiacji chorobą i bezkarnie dopuszcza się do obrażania większości społeczeństwa przez tych chorych z nienawiści zboków, to nie oczekujcie z naszej strony tolerancji dla tego rodzaju działań! Gdzie jest rząd i gdzie jest prawo? Niestety są coraz bardziej bezczelni, agresywni, bo są bezkarni. Dużo gadania i praktycznie żadnej reakcji państwa. Za taką akcję powinni być już oskarżeni i siedzieć! Dlatego nie należy dyskutować tylko karać nie oglądając się na zawodzenia o rzekomo opresyjnym państwie. Nie ma kary, nie ma miary. Bydło z sitkiem na głowie udaje zabawne wygłupy. Drwijcie z innych religii, ciekaw jestem jak długo uda wam się pośmiać! Wszystkim odważnym z kręgów LGBT proponuję rozszerzenie swych happeningów o kolejnych gorszycieli i przeciwników "wolnej miłości", niech jadą nieść swoistą "gałązkę tolerancji i miłości" do krajów muzułmańskich. A co tam, czy to Bóg katolików, czy Allach muzułmanów, tak jeden jak i drugi nie uznaje związków jednopłciowych. BA wyznawcy Allacha, z takimi osobnikami b. szybko sobie radzą. A z tymi co tak jak z Eucharystii, szydzą ze świętości Islamu, robią porządek. Dlatego też np. we francuskiej prasie od kilku lat z Mahometa, czy z Allacha nikt sobie śmichów, chichów nie robi. A przecież - jak sądzę towarzystwo spod tęczowego znaku LGBT wysoko zapewne kształcone - I Pan Bóg i Allach to ten sam Bóg. Dalej więc drodzy pederaści, transwestyci, biseksualiści i lesbijki, bądźcie silnej wiary w wasze przekonania i nie ograniczajcie się wyłącznie do ataków na Kościół Katolicki, idźcie śmielej, szerzej, wszak Allach w wydaniu Koranu to Bóg surowy, a jego wyznawcy za obowiązek mają zwalczać takich jak wy. Pokażcie, że jesteście gotowi do prawdziwej ofiary w walce o swe "prawa". Z niecierpliwością czekam na pierwsze sukcesy. Do was, wszelkiej maści działacze LGBT+ ! ..... Osobiście uważam was wszystkich za sektę koprofagów. . A dlaczego ?... Albowiem macie jedynie gówno do zaoferowania.... Nie interesują mnie wasze problemy masturbacyjne i temu podobne. Wszystkich z tego marszu ukarać obowiązkiem noszenia przez 3 miesiące na głowie naciągniętej prezerwatywy. Niech ludzie wokół wiedzą, co za mentalna zawartość jest pod tą "czapeczką". Lewactwo cały czas testuje nasze społeczeństwo pod kątem tzw. "tolerancji". Chodzi o sprawdzenie ile zdołamy wytrzymać profanacji. Kiedy już się przyzwyczaimy do takich bluźnierczych ekscesów przejdą do następnych, a potem do następnych. Nazywa się to techniką przesuwanego horyzontu. W ten sposób lewactwo i pedalstwo będzie wprowadzać terror mniejszości. Jeżeli zgodzimy się choćby na najmniejsze ustępstwa, to rozpocznie się degeneracja narodu. Na taką degenerację może sobie pozwolić (na razie bez tragedii narodowych) Holandia, Belgia, Francja i inne na zachód wysunięte kraje ale nie Polska! A takie lewackie działania osłabiają społeczeństwa od wewnątrz niszcząc rodzinę i młodzież...
 • Konfederacja!
  https://pbs.twimg.com/media/D8rUpKTWwAERg8Z.jpg

  Nie jest źle.Marsz dla Życia i Rodziny!!
  https://pbs.twimg.com/media/D8nLPJXU0AA54-a.jpg

  https://twitter.com/i/status/1137675753322156032
 • @trojanka 10:23:52
  Atak na księdza we Wrocławiu. Duchownego ugodzono nożem.
  Przed chwilą ugodzono nożem księdza wchodzącego odprawić Mszę łacińską do kościoła NMP na Piasku we Wrocławiu. Ksiądz trafił do szpitala, sprawca ujęty podał na Twitterze senator Prawa i Sprawiedliwości Rafał Ślusarz. Do zdarzenia doszło We Wrocławiu, przed kościołem Najświętszej Marii Panny po godzinie 8 rano. „Gdy duchowny zmierzał do kościoła, aby odprawić nabożeństwo, pojawił się nieznany mężczyzna, który zaatakował księdza" pisze dorzeczy.pl. Jak informuje "Super Express" napastnik został już zatrzymany przez policję. Informację podał polityk PiS na Twitterze. Ranny ksiądz został przewieziony do szpitala. Nie było wiadomo w jakim jest stanie. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu asp. Łukasz Dutkowiak w rozmowie z tvp.info potwierdził, że doszło do takiego zdarzenia. Ksiądz żyje dodał.

  Ps...To pokłosie walki z Kościołem Katolickim PO, PSL, Nowoczesnej, SLD i Wiosny pedalskiej cioty Biedronia. Być może ci kapłani którzy wspierali PO i na nich głosowali przejrzą i dojrzeją politycznie. To brak stanowczej reakcji rządu, prokuratury wobec bandyckiego hejtu na KK na Polskę i Polaków to są skutki a to dopiero początek. Ani media prawicowe nie są wśród ludu ani tym bardziej "władza" zdaje się ,że wam palma wali na dekiel. To pitolenie w TV i innych mediach cyt; nie ma na to zgody to nie powinno się zdarzyć blebleble na nikim już nie robią wrażenia. Potępiają, lamentują, bo sami mają borowców. Jak długo jeszcze będziecie tolerować tęczowych i lewackich bandytów? Działać bo przegracie, ludzie zaczynają się bać i dobrze wiecie o co chodzi. Oby tego faktu i innych nie wykorzystała opozycja a jestem pewny, że wykorzystają. Zaczęło się od Radosława Sikorskiego który, podżegał do morderstwa czyli poderżnięcia ludzi opozycji nazywając ich watahą w wyniku czego Cyba z PO dokonał morderstwa członka partii PiSu. Brak działań prokuratora w tym względzie i bezkarność Sikorskiego skutkować będzie dalszym podżeganiem przez różnych meneli z PO i Koalicji Europejskiej do morderstw na tle politycznym. A głupków jak obserwujemy w formacji PO i tej zbieraninie przybłędów PO-miotów bolszewicko-chazarskich Koalicji Europejskiej nie brakuje. Krytykantom totalniaków przypominam, że wprawdzie platfonsy, nowośmieszna i pedroniowce atakują kościół i wiernych, ale od czego mamy służby? Jestem wyborcą PiS-owskim, ale z przykrością stwierdzam, że przemoc ze strony dziczy totalniackiej narasta między innymi z winy beznadziejnie słabego państwa. Brak stanowczej reakcji policji i służb, rozgrzane do czerwoności sądy, które uniewinniają hurtowo totalniaków sprzyja narastaniu przemocy. Nic tak nie rozzuchwala, jak bezkarność. Krytykować i piętnować przemoc trzeba. Trzeba wskazywać winnych i podżegaczy, tych medialnych również, a za podżeganie odbierać im koncesję. Ale do cholery, płacimy podatki i musimy czuć się bezpieczni. Państwo nie może być słabe, a jest - vide Bury z PSL i wielu innych. Sądy nie mogą działać na szkodę państwa, a działają, dzięki temu, że Duda po rozmowie z Makrelą utrącił reformę i ocalił postkomunistyczny układ w sądownictwie. Słusznie gniewamy się na totalniaków, ale domagajmy się stanowczości od tych, na których głosowaliśmy.
 • To może być pokłosie walki z "gendr"
  W KK też jest "stronnictwo" gender.
  https://pl.sputniknews.com/polska/2019061010527708-sputnik-wroclaw-atak-nozownika-na-ksiedza/

  Ale nie musi tak być...choć bardzo prawdopodobne.
  Ciekawe czy się dowiemy prawdy czy też prawda znowu schowa się pod biskupim dywanem.
 • @Berkeley72 09:52:38
  Podobno ten Szymon Mag umiał latać, ale na skutek modlitwy Piotra (chrześcijańskie miłosierdzie) spadł i nogę złamał.
  A Piotr przecież mógł się modlić o jakieś gorsze następstwa...

  PSII. Jak się będzie Berkeley dalej uczył i dojdzie do wiedzy Szymona - to też sobie przynajmniej "cuś" złamie.
 • @Berkeley72 09:52:38
  Ta niby wspólnota Niemca w Polsce, formalna nie jest
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184ZWVlMy9wLzIwMTkvMDYvMTAvODI1LzUwMC82MzY3NGI3MGI2Zjg0Yzc3ODRlZGFjYmI5YjA1ZmMyMS5qcGVn.jpeg
  Nie ma dla nich świętości! Maszerował w koszulce ze sprofanowanym wizerunkiem Matki Bożej. Z twarzą Conchity Wurst! WIDEO..Czy nie ma dla nich świętości?! Internauci udostępnili nagranie, na którym widać mężczyznę z sobotniej parady LGBT w Warszawie. Miał na sobie koszulkę ze sprofanowanym wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej. Mało tego, z twarzą… Conchity Wurst! Mężczyzna, który miał na sobie obraźliwą koszulkę, pojawił się na marszu LGBT w Warszawie. Nagrano go również z bliska w sklepie. https://twitter.com/i/status/1137581419516047360

  [Wczoraj zatrzymany został aktywista LGBT który paradował w koszulce ze sprofanowanym wizerunkiem Matki Bożej, jej twarz została przerobiona na twarz "Conchity Wurst", co powiedział dowódca garnizonu? "Proszę Pana,większość z nas jest za wami, ale my nie możemy nic, takie rozkazy?"]

  Internauci, którzy to zarejestrowali, zapowiedzieli zgłoszenie sprawy na policję. Matka Boża Częstochowska z tęczą to za dla nich za mało? Trzeba jeszcze doklejać twarzy transseksualisty Conchity Wurst?! I tak wygląda „szacunek do wszystkich”, o jakim mówią organizatorzy marszu i Rafał Trzaskowski?

  kpc/Facebook/Twitter


  Ps...Ktoś to zaprojektował, ktoś wydrukował. Facet nie wygląda na menela, choć tak się zachowuje. Może wspiera go jedna z opanowanych przez lewaków ambasad? Ambasady = ekspozytury, które mieszają. Spedalona POlicja utrzymywana z POdatków zniewolonego stada baranów. "Proszę Pana, większość z nas jest za wami, ale my nie możemy nic, takie rozkazy?" Czy policjant do zatrzymanego może powiedzieć, że jest z nim tylko ma taki rozkaz do mordercy też tak by powiedział. Ci policjanci z dowódcą już nimi być nie powinni. Dość tolerowania tego bluźnierstwa! Gdzie jest prokuratura i policja? Za niemieckiej okupacji nie było aż takiego poniżania Polaków. Czy nasz Rząd naprawdę nie może coś z tym zrobić? Przestańcie biadolić i doprowadźcie do skazania przez sąd tego gościa albo obijcie mu fizis żeby inni szybciej zrozumieli. I dlatego jak już pisałem: PiS MUSI wykorzystać te 5 minut, które dała nam Historia i bez litości wbić osikowe kołki w truchło tzw. Totalnej Opozycji. Polska zasługuje na normalną, konstruktywną opozycję a nie na pseudonowoczesne, niedouczone, złodziejskie i niemoralne tzw. elyty wyżywające się na Paradach Równości! Ustawodawco nie śpij! Jakakolwiek promocja LGBT powinna być zakazana pod groźbą wysokich sankcji karnych. Brać przykład z Putina i Rosji. Najwyższy czas skończyć z drugim policzkiem i to definitywnie. Oczywiście, że nie ma dla nich świętości. To jest pseudo wolność, czyli "róbta co chceta". "Chceta to zabijta księdza, chceta to zabijta swoje dziecko albo chorą, niedołężną matkę". Po co tyle zachodu, ma być lekko, łatwo i przyjemnie no i dużo zabawy.
 • @Oscar 12:01:55 Brawo panowie Smarzowski i Sekielski! Chyba jakaś nagroda się należy?
  Napastnik ugodził księdza nożem w klatkę piersiową. Stan duchownego jest ciężki. Kapłan został zaatakowany przed świątynią, około godz. 7.00, kiedy szedł odprawić nabożeństwo. Napastnik zaatakował go przed wejściem do kościoła, po czym uciekł. Został zatrzymany po kilkunastu minutach. 57-letni mężczyzna podszedł do księdza, z którym chwilę porozmawiał, a następnie ugodził go nożem.
  Ps..Wyobraźmy sobie co by się działo gdyby poszkodowany był żyd a nie ksiądz ?! Pewnie manewry NATO z Bałtyku "przeniosły by się" do Wrocławia? Celem wyzwolenia od "ruskich agentów" oczywiście, czy innego "antysemityzmu"?…
 • @Oscar 12:01:55 WYSTARCZY?
  Nożownik zaatakował tam księdza. Wcześniej prowadził z nim rozmowę - jak dowiedział się portal tvp.info, dyskutował m.in. o przypadkach pedofilii w Kościele. Jak ustalił portal tvp.info, ze źródeł zbliżonych do sprawy, napastnik przed atakiem dyskutował z księdzem o m.in. przypadkach molestowania seksualnego i pedofilii w Kościele. Warto podkreślić, że właśnie ten temat jest często wykorzystywany do ataków na Kościół Katolicki. Pomijane są za to przypadki pedofilii w innych środowiskach, na przykład politycznych. Ranny ksiądz trafił do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Rzecznik prasowa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu Monika Kowalska poinformowała, że 48-letni ksiądz dobrze zniósł operację. "Jest w stanie stabilnym, nie zagrażającym życiu. Lekarze zaopatrzyli wszystkie urazy wewnętrzne spowodowane w obrębie klatki piersiowej i jamy brzusznej" powiedziała Kowalska.
 • @kula Lis 68 12:55:58
  Oni przynajmniej nie czczą wizerunku czego zabronił Bóg, a potwierdzili na koniec apostołowie Chrystusa.

  Na ochłodę gorącej katolickiej główki:
  https://wiadomosci.wp.pl/ruszow-ksiadz-zatrzymany-przez-policje-manifestacja-przed-msza-6390177809258625a
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:49:54 Ta TĘCZA [pod której znakiem wystąpił "ksiądz" Szymon Niemiec) to jest ZNAK BIBLIJNY
  Używa go "gajowy" (taki jak ja jestem ksiądz) Marucha jako znak rozpoznawczy swego SUPERCHRZEŚCIJAŃSKIEGO portalu:

  https://marucha.files.wordpress.com/2011/11/rainbow_over_water.jpg

  Według niedawno poznanego przeze mnie gnostyka Jana Kozaka z Pragi, to sama historię Deszczów Potopu, po których pojawiła się TĘCZA, należy interpretować w następujący sposób:

  Otóż sam Potop, to było wezbranie tzw. "spodnich wód" (znanych w hinduizmie i trochę też w Biblii), które grozly ZATOPIENIEM wszystkich cennych osiągnięć, nie tylko ludzkości, ale i całej Przyrody. I Noe (to ponoć od greckiego Noein, nous, "człowiek Poznania, Rozumu,etc.) starał się uratować przynajmniej ZACZĄTKI tego Poznania, zrozumienia Świata, czyli gr. "arche" stąd i 'arka zbawienia.

  Natomiast te całe "wody spodnie", to bagno, brud świata, wstrętne pomyje, WYDZIELINY LUDZKOŚCI, w których wszystkie wyższe cechy człowieczeństwa zaczęły tonąć. I taką WSTRĘTNĄ WYDZIELINĄ, BAGNEM CZŁOWIECZEŃSTWA JEST - wg. GNOSTYKÓW - JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWO, z jego ZNAKIEM KRZYŻA CHRYSTUSOWEGO.

  Dlaczego? Cytuję z jego książki, tłumacząc z czeskiego:

  //Krucyfiks, krzyż, który chroni naiwnych chrześcijan "przeciw Diabłu", aby go (od nich) odegnał, z myślą "sam nie potrafisz, ale to jest przecież sama świętość", ma jednak swe odwrotne, ewidentnie podstępne, w Biblii dostrzegalne i wszystko tłumaczące znaczenie: "Ja jestem twoim (Panem) - popatrz, zabiłem człowieka nazareńskiego, tj. człowieka poznania, na twoją cześć! ... Chrześcijańska msza, w trakcie której się spożywa mięso ofiary i pije jej krew, jest zatem wezwaniem żydów do grzechu i do udziału w zabójstwie, ze słowami: "Chodźmy się zbawić od grzechu, chodźmy się oczyścić". Wszyscy w ten sposób zespoleni "grzesznicy" wpadają pod moc tego boga "grzeszników", a ten bóg mówi "zasłonię gęstym mrokiem (tj. zgładzę) wszelką twą przestępczość, a jak twe grzechy pokryje mrok, to ty się do mnie nawrócisz" (Izaj. 44, 2) Sziwaizacja całej takiej nauki jest w ten sposób zrealizowana.//

  https://www.slavica.sk/images/aktualne/2018-11-24-jan-kozak-2018-1.jpg

  A jeśli chodzi o uwagę JKW //Jak się będzie Berkeley dalej uczył i dojdzie do wiedzy Szymona - to też sobie przynajmniej "cuś" złamie.// to z powyższego tekstu mego młodszego kolegi z Pragi wynika, że jak spadnę "z gór/wód wyższych" do tego obecnego POTOPU - tj. BAGNA - JUDEOCHRZEŚCIJAŃSTWA, to w rzeczonej"chrześcijańskiej wodzie święconej" nic sobie nie złamię, co najwyżej zatonę, uduszę się z braku tlenu, którego pod tym sławnym krucyfiksem tak bardzo niedostaje.
 • @Światowid 02:08:21
  Światowid to takie dziwo, które ma 4 twarze, ale ani kawałka mózgu.
  Mają oczy, ale nie widzą,
  mają uszy, ale nie słyszą,
  mózgów nie mają, to i nie myślą.
 • @Oracz 14:33:58 tu tylko podejrzenie, lub pomówienie.
  Lekarz pedofil z oskarżeniem kilkakrotnego gwałtu na 14latce, i co? nadal pracuje w szpitalu bo...jest dobrym mężem i ojcem 5 mies..córeczki, musi z czegoś żyć tłumaczy jego przełożony lekarz notabene Arab. Dlaczego pod tym szpitalem nie ma demonstracji lewactwa, etc..? to art. z wpolityce.pl
 • @Berkeley72 20:57:43
  Fajny koment.
  Ale ciekaw jestem stosunku Szanownego Berkeley'a co do mojej tezy, że katolicy to "dzieci diabła".(to w mojej ostatniej notce jest wyjaśnienie).

  A jak się do tego Berkeley odnosi?
 • @Oracz 14:33:58 Dlaczego ten grubas Szekiel nie nakręci teraz filmu o lekarzach ?
  Lekarz z Białej Podlaskiej oskarżony o pedofilię. Miał współżyć z 14-latką! Lokalne media: "Nadal pracuje w szpitalu" https://wpolityce.pl/kryminal/450381-lekarz-oskarzony-o-pedofilie-medianadal-pracuje-w-szpitalu

  Czynności służbowe wykonuje dobrze, a obok nich pedofilskie praktyki w zasięgu reki? Ten przełożony w szpitalu to też chyba jeden z sekty kształcącej dzieci w masturbacji od wieku przedszkolnego. Pewnie nie ma córki, ale za to może ma żono/męża? Riad Haidar? Arab? Dlaczego miałby zwolnić pedofila? W jego kulturze małżeństwo staruszka z kilkuletnią dziewczynką to normalna sprawa. Dla tego Riada Haidara to normalka. Arabowie żenią się z dziewczynkami. Czy samo oskarżenie przez Sekielskich, WSI 24 i gazetę koszerną jest równoznaczne z wyrokiem, przesądza o winie podejrzanego?
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:11:04 Czy chodzi o tezę że "katolicy to "dzieci diabła?"
  Tu są dwie, a nawet cztery sprawy:

  1. Wg. Sokratesa "ludzie są dobrzy z natury"

  2. Wg. mnie "Grzech pierworodny" to 'biznes-plan' żydowskiego antycznego kapłaństwa.

  3. Ludzie się złymi stają, gdy zaczynają żyć dla IGNORANCJI.

  4. A życie dla ignorancji narzuca system WIARY W ZBAWIENIE POPRZEZ JEZUSA Z NAZARETU UMĘCZENIE. I ten system dominuje nie tylko w katolicyzmie. Gdzie jeszcze, to niech JKW sam wskaże.
 • @Berkeley72 23:28:18
  1. Czy ludzie są z natury dobrzy?

  Przecież to absurd w samym postawieniu kwestii.
  Jak można mówić o kimś, że jest dobry, gdy nie jest zdefiniowana "dobroć".
  Już samo uznanie kogoś za dobrego niesie ocenę - czyli wyższość intelektualną oceniającego. Czyli taki ktoś - nie może być "dobry".

  2. Grzech pierworodny.
  To wymysł Augustyna skażonego manicheizmem. Manicheizm z kolei rozwinął się jako już bardzo zaawansowana schizma dualizmu, a ten to schizma zoroastryzmu. Czyli - szkoda dywagować - to porąbane.

  3. Generalnie nie ma zła i dobra. Jest tylko większa i mniejsza zgodność z racją bytu, czyli celem istnienia formacji - takiej jak np. cywilizacja , państwo, plemię, czy rodzina. To, co jest zgodne - określane jest jako dobre, co niezgodne - złe.
  Ale zaznaczam - jest dobre lub złe, a nie jest dobrem lub złem.

  4. Tu sprawa jest zawikłana. Bo czym jest zbawienie? Prosiłbym o definicję, skoro Pan tym szermuje.
  Dalsza część wywodu zależy od tej definicji. Bo np. czy można zbawić od głupoty poprzez Jezusa?
  Pewnie tak i da się to udowodnić w poszczególnych przypadkach. Ale ogólnej zasady chyba nie da się stworzyć.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:06:10 No, pierwszy raz czytam coś takiego. Ale człowiek 77 letni wciąż się uczy:
  Wojtas napisał:

  //Generalnie nie ma zła i dobra. Jest tylko większa i mniejsza zgodność z racją bytu, czyli celem istnienia formacji - takiej jak np. cywilizacja , państwo, plemię, czy rodzina. To, co jest zgodne - określane jest jako dobre, co niezgodne - złe.
  Ale zaznaczam - jest dobre lub złe, a nie jest dobrem lub złem.//

  Przypominam mu: DLA FILOZOFÓW GRECJI DOBREM BYŁA WIEDZA (dorosłego człowieka), ZŁEM (jego) IGNORANCJA.

  Stąd KRZEWICIEL IGNORANCJI, znany jako św. Paweł, był przedstawicielem CYWILIZACJI ZŁA, opartej o mit (nie istniejącego przeciez w Przyrodzie) GRZECHU PIERWORODNEGO.

  Stąd w wyobraźni zarówno żydów, jak i "spaulinizowanych" chrześcijan PRZYRODA JEST ZŁA i należy ją ULEPSZYĆ, w czym w KK specjalizują się księża. Dobrzy zatem oni dla realizacji RACJI BYTU pod nazwą PAŃSTWO BOŻE, ale b. ŹLI W SENSIE SZERSZYM, BEZMYŚLNEGO UJARZMIANIA PRZYRODY, zgodnie z (dobrym czy ZŁYM?) nakazem Biblii "Panujcie nad Ziemią, i nad wszystkim co się na niej - a także pod nią, na niebie oraz w wodzie - poruszyć odważy".

  lat temu blisko 38, omawiając mą krytykę papieskiej encykliki "Laborem exercens" z września 1981 roku, filozof Leszek Kołakowski napisał mi z Oksfordu, że CYWILIZACJA JEST ZŁEM (w domyśle obiektywnym). A zatem nie ma co się podniecać SZTUCZNĄ RACJĄ BYTU, zacytuję JKW "formacji - takich jak np. cywilizacja , państwo, plemię, czy rodzina" - WAŻNE JEST czy wskazane formacje sprzyjają rozwojowi WIEDZY (o bogach, o ludziach i o Przyrodzie) czy też na odwrót, budują przeciw takiemu POZNANIU sztuczne zapory.

  Ale ten problem niech sobie sam JKW spróbuje uświadomić. "Rodzinne" doświadczenia Szymona Maga, który tworzył parę z wyzwoloną z Domu Publicznego Heleną "Sofią", oraz Jezusa, który wyraźnie sie sparował z Marią Magdaleną, o podobnym pochodzeniu, mogą być dla niego wskazówką, jak należy budować PRAWDZIWĄ RODZINĘ, PLEMIĘ, oraz oczywiście PAŃSTWO a nawet i CYWILIZACJĘ.

  (Nb. Ten mój Kozak gnostyk z Prahy mi się pochwalił, że ma dwie żony i nawet mi je przedstawił, całkiem, całkiem do rzeczy.)
 • @Berkeley72 09:34:09
  Na jakiej podstawie uznaje Pan, że Grecy to najmądrzejsi ludzie na świecie i skoro oni uznali, co jest złem, a co jest dobrem - to wszyscy muszą?
  A co z Chińczykami, Hindusami, czy Inkami?
  Jak nie zaakceptują to należy ich wyrżnąć?

  Nie akceptuję jako kanonu ustaleń greckich filozofów. I tyle w temacie.

  Natomiast nie ma pańskiej definicji dobra i zła - czy Kołakowski to Panu wyjaśnił?

  W sumie, jak zwykle , omija Pan niewygodne dla siebie kwestie istawia poboczne tezy tylko gmatwające rozumienie.

  PS. Kołakowski jest dla mnie "niedorobionym filozofem".
  To dlatego, że jego wywody są spójne i logiczne, aż do końcowego wniosku, który powinien, na podstawie rozważań, być postawiony.
  A tu nie, Kołakowski ZAWSZE chowa się w skorupie - boi się tych wniosków, bo podważyłyby całą jego linię rozumowania.
 • @Oracz 14:33:58
  Wysoki rangą urzędnik ONZ gwałcił dzieci. Sąd w Nepalu uznał za winnego pedofilii byłego pracownika ONZ. Kanadyjczyka schwytano na gorącym uczynku w kwietniu 2018 r. Grozi mu 10 lat więzienia. W ostatnich latach rośnie liczba aresztowań pedofilów. Wielu z nich działa pod przykrywką organizacji charytatywnych. Wyrok sądu w Katmandu usłyszał Peter Dalglish, były szef Programu Narodów Zjednoczonych ds. Osiedli Ludzkich w Afganistanie (UN-Habitat) i szef doradców technicznych oenzetowskiego programu ds. pracy dzieci w Nepalu.
  Centralne Biuro Śledcze (CBI) nepalskiej policji aresztowało 62-letniego Kanadyjczyka na gorącym uczynku w kwietniu 2018 r. W momencie aresztowania Dalglish przebywał z dwoma chłopcami w wieku 12 i 14 lat w pokoju w wynajętej willi w dystrykcie Kavrepalanchok. Chłopcy zeznali, że Dalglish spał z nimi w jednym łóżku i gwałcił w nocy.

  - Wykorzystywał seksualnie dzieci, dając im wcześniej fałszywą nadzieję, że zostaną zabrane za granicę powiedział dziennikowi „Kathmandu Post” rzecznik CBI Jeevan Shrestha. Ufaliśmy mu. Dobrze nas traktował. Nie wiedzieliśmy, co siedzi w jego głowie mówił „Kathmandu Post” mieszkaniec wioski, gdzie przebywał Dalglish. Ojciec jednej z ofiar, która zeznawała przeciw Kanadyjczykowi, pracował w jego wynajmowanym domu przez pięć lat. Molestowanie chłopca miało trwać około czterech lat. W mieszkaniu znaleziono materiały pornograficzne z udziałem dzieci.
  Policja od dłuższego czasu śledziła tego kawalera Orderu Kanady i założyciela znanej organizacji Street Kids International, która pomaga dzieciom ulicy. Podejrzenia wobec Dalglisha mieli m.in. pracownicy jednej ze szkół z internatem w Katmandu, gdzie Kanadyjczyk prowadził kursy. W ostatnich latach w Nepalu doszło do kilku głośnych aresztowań pedofilów. Jednym z nich był 63-letni Hans Dahm, który prowadził organizację charytatywną rozdającą dzieciom ulicy darmowe posiłki.
  "W kilku przypadkach pracowali oni w organizacjach charytatywnych, które rozdawały dzieciom pieniądze, jedzenie i ubrania" tłumaczył dziennikowi szef CBI Pushkar Karki. "Nasze prawo nie jest tak surowe jak w innych krajach i nie ma społecznego nadzoru, jak w krajach rozwiniętych" podkreślił. Taki jest sposób działania tych ludzi. Zdobywają zaufanie rodziców i zaprzyjaźniają się z nimi. Znajomość z obcokrajowcem może być finansową szansą dla rodziny powiedziała Polskie Agencji Prasowej Abha Karki, która od prawie dekady pracuje w lokalnych organizacjach walczących z handlem ludźmi. Z drugiej strony sąsiedzi, zwłaszcza w Katmandu, są obojętni. Nikt nie reaguje, kiedy ktoś - obojętne czy Nepalczyk, czy obcokrajowiec przyprowadza dzieci do swojego domu i nie wiadomo, co się tam z nimi dzieje tłumaczyła Polskiej Agencji Prasowej Shailaja Kc, która od prawie 20 lat zajmuje się takimi sprawami. - Często pedofile pozyskują dzieci z sierocińców - podkreśliła. Eksperci szacują, że ok. 80 proc. dzieci w sierocińcach w Nepalu posiada rodziców, a sierocińce są przede wszystkim lukratywnym sposobem na pozyskanie zagranicznych sponsorów. Dzieci są przerzucane z jednego do drugiego sierocińca, jak towar wystawiany obcokrajowcom na pokaz opowiada Shailaja. Ten proceder przybrał na sile w ostatnich 5-7 latach powiedział Polskiej Agencji Prasowej Olivier Bertin, który pracował m.in. w Czerwonym Krzyżu. Bertin pod koniec lat 90. prowadził śledztwa przeciw zagranicznym pedofilom w Katmandu. Po tym jak Tajlandia i Kambodża wzięła się za ten proceder, jeszcze przed trzęsieniem ziemi w 2015 r. zaczęli przyjeżdżać do Nepalu tłumaczył.
  Nepalski sąd orzekł o winie Dalglisha, lecz wstrzymał się jeszcze z uzasadnieniem wyroku i podaniem wymiaru kary. Kanadyjczykowi grozi do 10 lat więzienia.
  Ps..Ten pedofil został odznaczony najwyższym odznaczeniem Kanady "Order of Canada". W PO złapali już trzech ale kasta ich wypuściła. Warto byłoby tej kaście się przyjrzeć licho nie śpi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:15:50 Kolego Wojtas nie histeryzujcie, WIEDZA JEST BOGIEM, BOGIEM JEDYNYM
  Napisaliście bowiem:

  // skoro oni (filozofowie greccy uznali za Sokratesem), co jest złem, a co jest dobrem - to wszyscy muszą?
  A co z Chińczykami, Hindusami, czy Inkami?
  Jak nie zaakceptują to należy ich wyrżnąć?

  Proszę nie popisywać się, na NEONIE, swoją ignorancją.

  Otóż Chińczycy i Hindusi nie znali Sokratesa, ale uznali, że Człowiek GNOZY - czyli taki, który stara się ZNAĆ (inaczej Wiedzieć) jest DOBRYM i należy go NAŚLADOWAĆ. U nich nazywał się on BUDDA i jak się pojawiły kontakty z Dalekim Wschodem, to zarówno Grecy jak i zhellenizowani Żydzi, zaczęli przyswajać sobie te poglądy, które wydały się im Dobre. To jest cały wywód tego Kozaka w tej książeczce:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/06/Indoeuropejskie-Korzenie-duchownej-tradycji-222x300.jpg

  Natomiast byli/są i tacy, którzy uważają, że IGNORANCJA JEST DOBREM, należy ją kultywować, na jej zasadach budować CYWILIZACJĘ, traktować ją jako swoje "boże wybraństwo" itd.

  Wg. Kozaka jest to kult WĘŻA ("hada" po czesku) i najlepsi są nim oczywiście żydzi, z ich POPIEPRZONYM PISMEM ŚWIĘTYM. Kozak zauważał, że taki "kult węża" (który z definicji, dalej niż kilka metrów przed nim, nic nie widzi) charakteryzował także Cywilizację wytępionych całkowicie przez Hiszpanów Azteków, na temat Inków się nie wypowiadam, bo za mało wiem na ich temat.

  A co napisał, tenże Kozak, o opartej na KRZEWIENIU IGNORANCJI I ROBIENIU NA TYM BIZNESU, LUMPENKULTURZE ŻYDOWSKIEJ, to akurat przetłumaczyłem jego celną uwagę na ten "sakralny" temat na angielski. JKW za pomocą tłumacza google może sobie ten fragment przełożyć na język mu zrozumiały:

  //my colleague, Czech “non computerized gnostic” Jan Kozak (2014):

  “From all cultures, which worshipp the base cult of the strength of a snake, the principe of exchange – or substitution – of left for right, of upper for lower, of internal for external, honest and truthful for deceitful and false, has become developed the most in the Jewish one. This theme of reversal and substitution, of everything great, noble and human, by base, criminal and sinful, become proclaimed to be the omnipresent and reverend “sacred” principle, so it is possible to study it in a detail.”//

  Całość artykułu, rozpowszechnionego kilka dni temu dalej przez mego kolegę Izraela Szamira tutaj: http://markglogg.eu/?p=2732
 • @Berkeley72 19:50:11
  Ma Pan sporą wiedzę, ale brak Panu zdolności (możliwości) wyciągania z tej wiedzy wniosków.
  Do tego widać u Pan to samo podejście jak u całej nauki: stara się Pan coś uogólniać (w zakresie swoich możliwości), ale pomija część elementów i to zazwyczaj istotnych.
  W efekcie obraz świata odnosi się do zakresu pańskiej wiedzy.
  Dość typowe zjawisko.

  Co do judaizmu. Także go odrzucam jako prostackie wmawianie ludziom bzdetów pozwalających nad nimi panować. Biblia to pierwowzór totalnej propagandy.

  Natomiast włączanie w to "genitalian" - to ta sama idea co ta związana z jaszczurami (coś tam kiedyś prof. Jadczyk zamieszczał w necie, a można też spotkać studiując historię Tybetu, gdzie ichni pierwszy król mógł swym językiem oblizać całą swoją twarz).
  Berkeley może sobie coś znaleźć na ten temat.
  W hinduizmie jest walka bogów z nagami (wężami) - to chyba to samo źródło.

  Wnioski?
  To niewiele ma wspólnego z ideą, którą staram się propagować (Cywilizacja Polska), a wskazuję, że oparta jest na naturalnym wywodzie wartości. Do tego na przestrzeni dziejów bywali już ludzie, którzy propagowali zasady współżycia oparte na tych zasadach.

  Którą drogą chce Berkeley podążać? Jego wybór.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:53:17 Którą drogą podążać?
  Tą którą porzucono dokładnie 30 lat temu
 • @Berkeley72 09:01:37
  30 lat temu sytuacja była bardzo podobna obecnej.
  Widać, że dalej nie da się takimi metodami i potrzeba radykalnych zmian.
  Tak naprawdę chodziło o formę, a nie treść.
  Niestety społeczeństwo dało się omotać i poszło na zmianę treści.
  I mamy to, co mamy.

  Czy obecnie czeka nas to samo?

  PS. To, że daliśmy się omotać - to wynik braku jasno przedstawionych idei i celów. Obecnie jest identycznie - dalej brak idei, a nawet tacy ludzie, o tak dużej wiedzy jak Berkeley, dalej nawet słuszne kierunki przedstawiają w sposób odstręczający dla realizacji.

  Przecież drogą jak np. Opolczyk, to kpina - tak się nie da. Myślałem, że to w miarę logiczny człowiek, a to oszołom. Albo gorzej - człowiek wystawiony do odstręczania od polskości. Przez kogo?
  Mnie dziwi, że Pan w tym towarzystwie - przy tak dużej wiedzy.

  CP jest bardzo bliska temu, do czego dążono (rozsądni Polacy) te 30 lat temu.
  Natomiast, co do KK. Uważam, że nie należy walczyć z KK - to wytracanie energii, a kierunkuje do tego opcja judaistyczna. Po to, aby były podziały w społeczeństwie.

  Czy zatem Berkeley dojrzał do rozsądnego myślenia? Ja na Reptilian się nie dam naciągnąć...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY