Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Polska rozgromiła Izrael 4:0

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izrael przyniósł polskiej reprezentacji szczęście. Dawno nie wygraliśmy z jakąkolwiek drużyną z taką przewagą. To nockaut.

Dawno nie wygraliśmy z jakąkolwiek drużyną z taką przewagą. To nockaut.
Izraelczycy zaczęli mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie z dużą pewnością siebie. Do 30. minuty mecz właściwie był wyrównany. W „powietrzu” krążyła atmosfera, że mecz Polska – Izrael ma podtekst polityczny. To była walka o prestiż, którą wygrali Polacy, a pewni siebie Izraelczycy będą długo pamiętać.
Bez wątpienia polskich kibiców nie łączy tylko piłka, ale coś więcej: poczucie honoru i dumy narodowej. Owszem, gdy odgrywano hymn Izraela było słychać i tak stosunkowo niezbyt głośne gwizdy, na które, bądźmy szczerzy, Izrael sukcesywnie i „ciężko” pracuje.
W 35. Minucie gola strzelił Krzysztof Piątek. Ale to druga połowa meczu dała nam tak oszałamiające zwycięstwo. W drugiej połowie rzut karny w wykonaniu Roberta Lewandowskiego, dwie minuty potem gola strzelił Grosicki, a kilkanaście minut potem naszych izraelskich przyjaciół dobił Damian Kądzior. No, tak to bywa. Teraz zarzucą polskiej reprezentacji antysemityzm. Zapewne w Izraelu zostało zrzuconych z bloków wiele telewizorów.
1:0 - Krzysztof Piątek 35
2:0 - Robert Lewandowski 56' k.
3:0 - Kamil Grosicki 58
4:0 - Damian Kądzior 84'
57 tysięcy widzów na stadionie i 8 milionów ludzi przed telewizorami z pewnością będzie dobrze spało dzisiejszej nocy. Dziękujemy!

image
image

KOMENTARZE

• Jak w kozią dupę ładowali. Brawo, brawo, brawo.
    No to teraz będziemy antysemitami pełną gębą. Jutro polski ambasador będzie wezwany do izraelskiego msz! Żydzi grali ustawieniem 4 - 4 -7 i nie pomogło buchchcchhahahahaha! Związek gmin Żydowskich ponoć już zażądał odszkodowania za utracone bramki. Wygraliśmy 4 : 0 z Izraelem a więc jesteśmy ....antysemitami! Jeżeli byłyby dwie krowy jedna żydowska a druga polska i ta polska dawała by mleko a żydowska nie dawała to już jest antysemityzm. W relacjach politycznych należałoby naśladować naszych piłkarzy.
  • Najwazniejsze
    że 4 z przodu.
    Jeszcze im się te czwórki mocną czkawką odbiją...

Brawo Orły!
  • @kula Lis 68 23:21:32
    A nie słyszałeś co powiedział jeden ważny rabin w czasie wojny?
    " Jedna krowa w Palestynie jest więcej warta niż wszyscy żydzi w Europie"
    PS.
    Greenbaum się nazywał ten mendżec syjonu.
  • @

a konsekwencje będą większe niż po meczu hokejowym Polska - ZSRR, 6:4 w 1976 roku w Katowicach
  • @Husky 23:49:11
    Co? Boli?
    Ma boleć!
    Zabiedzony ma podobno specjalną maść na takie przypadki :))))))
    Oczywiście, że jesteśmy "antysemitami", bo wygraliśmy z nimi mecz i to w jakim stylu. Barwo chłopaki. Zresztą antysemitami są ludzie, których Żydzi za takowych uważają.
    Pozdrawiam
  • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:53:52
    Ja przygotowany od piatku jestem, bylem u mechanika i zaproponowano mi najnowsze wyposażenie auta
    Kupilem

• brawo
    nawet niemiecki sędzia nie zapobiegł pogromowi 4 gole, 4 strzelców, 7 punktów izraela
  • @Husky 23:58:29
    Też takie chcę... :)))
    A na "niepoprawnej" PiS kownicy żałoba...
    Jutro Gawrion opasze stronę czarnym kirem i każe opuścić błękitną flagę (barwy portalu) do połowy masztu... :))

Czemu on nie napisze oficjalnie, że "niepoprawna" PiS kownica to oddział zamiejscowy FŻP?
  • w walce, gdzie ustalone zasady obowiązują obie strony, nie mają szans;
    Wydarzenie to będzie nazywane przez żydowskich gwałcicieli historii "pogromem warszawskim" ewentualnie "kontynuacją holokaustu"
  • @Nibiru 01:35:51
    W końcu coś rozsądnego napisałeś :P)))))
  • brawo nasi
    Oprócz wygranej jedno najbardziej cieszy. Polacy pokazali kulturę i nie zaczęli różnych niepotrzebnych anty żydowskich ekscesów. To się chwali.
    Było by to zbędną i niepotrzebną, stawiającą nas w złym świetle awanturą.
    Gówna nie należy ruszać ani dotykać bo śmierdzi. W razie czego należy wyrzucić lub z wodą spuścić. Poza tym zastanawiam się czy ci zwykli Izraelczycy wiedzą co tak naprawdę jest grane i czy słyszeli o 447 i żydowskich żądaniach?
  • :)
  • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:29:32
    Słyszałem.
  • @
    Sprawiedliwość dziejowa:
    zabrali do Izraela cały worek mienia bezspadkowego.

Resztę dostana przy następnej okazji.
    Kolejny przejaw "polskiego antysemityzmu"? Po takim pogromie na boisku, Izrael niechybnie oskarży Polskę o antysemityzm i szykanowanie żydów. Nie chciałbym być teraz na miejscu ambasadora RP Magierowskiego. Przedtem go opluto, a teraz będą chcieli go kopnąć z woleja. Dla mnie wygrana biało-czerwonych oznacza podwójnie. Podwójnie dlatego, że Polacy wygrali z żydami. Narodem, który bezpodstawnie atakuje Polskę pod byle pretekstem oczekując pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy, pytam za co?
  • @ikulalibal 05:18:21
    Dochöd na roszczenia i reparacje ?!?
    Komentator zachwycony pomyslem...
    Co sie dzieje?!?
    Dobre, pośmiałem się, szczególnie za dowcip z krowami :)
    Pewnie jako odszkodowania za bezspadkowe, zbombardowane przez szwabików mienie, zechcą stadionu 4:)
  • @Krzysztof J. Wojtas 07:53:32
    A co, mogli wywieźć w worku piłki, którymi grali? ;)
  • "Doradca" rządu lubi to!!

Dlatego wzorem najlepszych "pszyjaciół" marsze LGBT są i będą organizowane z coraz większa pompą i coraz agresywniejszymi żądaniami , chronione przez policję.

Na razie mamy dwie mamusie, jedna będzie tatusiem!
  • Nooo...
  • @trojanka 12:52:58
    Super - o to właśnie chodzi.
    Zaraz pojawią się wątpliwości, czy przypadkiem łapanie Żydów na spalonym (tzw. pułapka ofsajdowa) nie nosiło cech antysemickich i propagowania holokaustu Żydów.

A poważniej nieco:
    wynik meczu budzi zdziwienie, bo polska reprezentacja wygrała z drużyną, która we wszystkich poprzednich meczach ME wykazała się o wiele lepszą skutecznością strzelecką i lepszą grą (?).
    Przypomina to MŚ w Korei-Japonii, gdy najgorsza drużyna w grupie - nasza drużyna -, w swoim ostatnim meczu pokonała najlepszą w grupie drużynę USA aż 3 : 1.

Daleki jestem od stwierdzenia, że nasza reprezentacja grała wczoraj dobrze. Twierdzę natomiast, że to reprezentacja Izraela grała fatalnie. Może musiała się podłożyć, bo tego wymaga interes polityczny - ważniejsza jest kasa z 447 niż jakieś kilka straconych bramek z polskimi gojami, którzy upojeni piłkarskim sukcesem nie zauważą jak wynoszą im z domu kolejne meble i kosztowności.