Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
382 posty 265 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Izraelska drużyna nie potrafi przegrać z honorem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na swoim Twitterze nie napisała o przegranej, za to skrytykowała polskich kibiców.

 Nie potrafią przegrywać. Chyba rację mieli ci, którzy pisali, że mecz Polska-Izrael ma charakter polityczny. Przez kilkanaście godzin na twitterze należącym do Izraelskiej drużyny nic się nie działo. Jedyne, zostało napisane nieco ponad 2 godziny temu, to niechętny polskim kibicom komunikat:

 
„Przeciwstawiając się mniejszości, która próbowała gwizdać odmówiła izraelskiego hymnu narodowego, dziesiątki tysięcy fanów zareagowały brawami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie!”.
 
To próbowała, czy gwizdała? Nie pamiętam, aby klaskało dziesiątki tysięcy fanów piłki. Mniejszość usytuowana blisko izraelskiego sektora, to nie większość. Powiem więcej, a obliczu szkalujących Polaków Izraelczyków, gwizdali za mało!
 
Skoro są tacy fair, dlaczego na Twitterze nie napisali o swoje przegranej? Czyżby nie potrafili uznać wyższości Polaków? Pewne zjada ich furia i własna wściekłość. Dlaczego robiąc dzień wcześniej zdjęcie pod pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie napisali, że było to robione pod pomnikiem „Powstania Warszawskiego”? Dlaczego Izrael wciąż zakłamuje rzeczywistość?  
 
Dlaczego kapitan drużyny Izraela formułuje wypowiedź, sugerującą udział Polaków w zagładzie, za którą zemstą miała być wygrana jego drużyny? Dlaczego argumentem Izraela jest podłość, oszczerstwo i kłamstwo, nawet w sporcie?
 
- Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie – stwierdził muzułmanim Bibras Natcho, piłkarz pochodzenia czerkieskiego. Prawdopodobnie jego rodzina wie co to zagłada z propagandowych filmów. To nie pierwsza wasza przegrana z polską drużyną.  

 

image


 

 
 

KOMENTARZE

 • to troszkę nie tak
  Po co to roztrząsać te sprawy? We wpisie napisali prawdę. Trochę ludzi gwizdało a większość ludzi klaskała aby te gwizdy uciszyć. W głównych mediach Izraela oprócz małych wypaczeń piszą o tym meczu poprawnie. To polskojęzyczne ścieki umieszczone w Polsce szczują na Polaków. Żydów nie zmieni a Polacy na zawsze zapamiętają tą "żmiję". Wydarzenie mimo że związane ze sportem było jak najbardziej polityczne i prestiżowe dla obu stron. Przyznam się iż bałem się o wynik więc po wszystkim głęboko odetchnąłem. To w Izraelu i na świcie żydzi schylili głowę i podkulili ogon. Takie lanie naprawdę ma wydźwięk psychologiczny i oni to zapamiętają na długo. Poczują podświadomy respekt. Oczywiście gdy nasi pojadą do nich spotkają się z pluciem, wyzywaniem i profanowaniem symboli związanych z Polską tak jak odbyło się to na meczu z Radwańską. Tacy oni "dobrzy" już są. Tak jak już w poprzednim komentarzu stwierdziłem, z "gównem" nie ma co dyskutować ani dotykać bo będzie śmierdzieć. Jeżeli taka zaistnieje potrzeba to wyrzucić lub spuścić z wodą.
  Jeżeli w Izraelu Żydzi przebiorą miarę, to pal licho punkty i mam nadzieję że Polacy w proteście zejdą z boiska a wtedy świat nie zostawi na nich suchej nitki. Na dzisiaj po prostu ich olewać i nie dać się wciągać w ich gierki. Pilnować 447 i polskiego rządu bo to na dzisiaj jest najważniejsze.
 • @Stara Baba 16:31:42
  Dobrze prawisz Babo.
  Jeśli miałoby się zdarzyć coś takiego jak z Radwańską to powinni zejść z boiska.
  Szkody nie będzie. Punktów nam starczy.
  Tylko czy decydenci mają jaja? Polskie jaja.
 • Sorry, ale podejście obu Panów jest naiwne
  - nic nie wolno przemilczać
  - nie wolno się wycofywać
  - Nie wolno zapomnieć
  - trzeba gadać, krzyczeć na prawo i lewo
  - nie dawać im spokoju
  - jeśli będą gwizdać na Polaków w Izraelu, świat powie: należało im się - nie bądźcie Panowie naiwni
  - gdy dojdzie do rewanżu, pomimo podłych krzyków, należy z nimi wygrać na ich terenie
  - należy infiltrować izraelskich kibiców Polakami o śniadym wyglądzie i ich filmować
  - Aha, a gwizdów było za mało, klaskających również nie za wielu. Film jest z trybuny "dla bogatych".
 • @Romuald Kałwa 16:56:45
  Jeśli byłaby prowokacja w Izraelu - nie schodzić z boiska, bo to nic nie daje.
  Ale sukcesywnie kopać w jaja. I tak mecz ustawiony, to żadna strata z usunięcie z boiska. Najlepiej wszystkich.
  A Żydzi przynajmniej sie beda bali. Tylko to na nich działa.
 • Gwizdanie podczas grania Hymnów, to wiocha.
  Może i ten Zachód jest lewacki i popieprzony, ale gwizdanie podczas grania hymnu drużyny przeciwnej - to wstyd.
  Jeszcze zostało w Europie kilka "kulturnych" narodów gdzie kultywuje się takie "tradycje" - to Polska, Rosja i Ukraina.
 • Witam
  Oczywiście wygrywając z Izraelem aż 4:0 okazaliśmy się paskudnymi antysemitami. Przecież winniśmy dać im wygrać, bo to naród cierpiętników, którym należy się szacunek i poddaństwo innych. Ta wstrętna Polska ośmieliła się zachwiać ich poczuciem "narodu wybranego", co według Talmudu jest niemalże grzechem śmiertelnym, bo Goje (szczególnie chrześcijanie) są "bydłem" i nie można nawet z nimi przebywać pod jednym dachem a tu musieli być z nami na murawie.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @ikulalibal 19:33:20
  "Dobrze mieć pamięć dłuższą niż twój świński ryj Talbocie."

  Założę się, że jesteś rosyjskim żydem. Już dawno zauważyłem, że żydom często puszczają nerwy, gdy ktoś zbija ich argumenty - i stają się wówczas aroganccy i agresywni.
 • "catholic bitch" czyli jak pasożydy przegrywają z honorem
  .
  dowiedziały się panie Radwańskie, jak pokonały pasożydówki w Izraelu, pasożydowskie bydło zaczęło wyć "catholic bitches", co oznacza "katolickie k..wy", w poprawnych wolnych mediach jest tłumaczone jako "katolickie suki"

  - http://www.bibula.com/?p=67018

  Ale mogą sobie na to pozowlić, w końcu wybudowali poasożydom Polacy muzeum "Polin", aby pokazać, kto tu jest panem. Szczególnie skrępowany był odpowiedzialny za imię Polaków za granicą ówczesny MSZ Sikorski, którego żona i synowie należą do tego typu swołeczeństwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY