Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Izraelska drużyna nie potrafi przegrać z honorem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na swoim Twitterze nie napisała o przegranej, za to skrytykowała polskich kibiców.

 Nie potrafią przegrywać. Chyba rację mieli ci, którzy pisali, że mecz Polska-Izrael ma charakter polityczny. Przez kilkanaście godzin na twitterze należącym do Izraelskiej drużyny nic się nie działo. Jedyne, zostało napisane nieco ponad 2 godziny temu, to niechętny polskim kibicom komunikat:

 
„Przeciwstawiając się mniejszości, która próbowała gwizdać odmówiła izraelskiego hymnu narodowego, dziesiątki tysięcy fanów zareagowały brawami. Dziękujemy za inspirujące widowisko sportowe. Do zobaczenia w Jerozolimie!”.
 
To próbowała, czy gwizdała? Nie pamiętam, aby klaskało dziesiątki tysięcy fanów piłki. Mniejszość usytuowana blisko izraelskiego sektora, to nie większość. Powiem więcej, a obliczu szkalujących Polaków Izraelczyków, gwizdali za mało!
 
Skoro są tacy fair, dlaczego na Twitterze nie napisali o swoje przegranej? Czyżby nie potrafili uznać wyższości Polaków? Pewne zjada ich furia i własna wściekłość. Dlaczego robiąc dzień wcześniej zdjęcie pod pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie napisali, że było to robione pod pomnikiem „Powstania Warszawskiego”? Dlaczego Izrael wciąż zakłamuje rzeczywistość?  
 
Dlaczego kapitan drużyny Izraela formułuje wypowiedź, sugerującą udział Polaków w zagładzie, za którą zemstą miała być wygrana jego drużyny? Dlaczego argumentem Izraela jest podłość, oszczerstwo i kłamstwo, nawet w sporcie?
 
- Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie – stwierdził muzułmanim Bibras Natcho, piłkarz pochodzenia czerkieskiego. Prawdopodobnie jego rodzina wie co to zagłada z propagandowych filmów. To nie pierwsza wasza przegrana z polską drużyną.  

 

image


 

 
 

KOMENTARZE

 • to troszkę nie tak
  Po co to roztrząsać te sprawy? We wpisie napisali prawdę. Trochę ludzi gwizdało a większość ludzi klaskała aby te gwizdy uciszyć. W głównych mediach Izraela oprócz małych wypaczeń piszą o tym meczu poprawnie. To polskojęzyczne ścieki umieszczone w Polsce szczują na Polaków. Żydów nie zmieni a Polacy na zawsze zapamiętają tą "żmiję". Wydarzenie mimo że związane ze sportem było jak najbardziej polityczne i prestiżowe dla obu stron. Przyznam się iż bałem się o wynik więc po wszystkim głęboko odetchnąłem. To w Izraelu i na świcie żydzi schylili głowę i podkulili ogon. Takie lanie naprawdę ma wydźwięk psychologiczny i oni to zapamiętają na długo. Poczują podświadomy respekt. Oczywiście gdy nasi pojadą do nich spotkają się z pluciem, wyzywaniem i profanowaniem symboli związanych z Polską tak jak odbyło się to na meczu z Radwańską. Tacy oni "dobrzy" już są. Tak jak już w poprzednim komentarzu stwierdziłem, z "gównem" nie ma co dyskutować ani dotykać bo będzie śmierdzieć. Jeżeli taka zaistnieje potrzeba to wyrzucić lub spuścić z wodą.
  Jeżeli w Izraelu Żydzi przebiorą miarę, to pal licho punkty i mam nadzieję że Polacy w proteście zejdą z boiska a wtedy świat nie zostawi na nich suchej nitki. Na dzisiaj po prostu ich olewać i nie dać się wciągać w ich gierki. Pilnować 447 i polskiego rządu bo to na dzisiaj jest najważniejsze.
 • @Stara Baba 16:31:42
  Dobrze prawisz Babo.
  Jeśli miałoby się zdarzyć coś takiego jak z Radwańską to powinni zejść z boiska.
  Szkody nie będzie. Punktów nam starczy.
  Tylko czy decydenci mają jaja? Polskie jaja.
 • Sorry, ale podejście obu Panów jest naiwne
  - nic nie wolno przemilczać
  - nie wolno się wycofywać
  - Nie wolno zapomnieć
  - trzeba gadać, krzyczeć na prawo i lewo
  - nie dawać im spokoju
  - jeśli będą gwizdać na Polaków w Izraelu, świat powie: należało im się - nie bądźcie Panowie naiwni
  - gdy dojdzie do rewanżu, pomimo podłych krzyków, należy z nimi wygrać na ich terenie
  - należy infiltrować izraelskich kibiców Polakami o śniadym wyglądzie i ich filmować
  - Aha, a gwizdów było za mało, klaskających również nie za wielu. Film jest z trybuny "dla bogatych".
 • @Romuald Kałwa 16:56:45
  Jeśli byłaby prowokacja w Izraelu - nie schodzić z boiska, bo to nic nie daje.
  Ale sukcesywnie kopać w jaja. I tak mecz ustawiony, to żadna strata z usunięcie z boiska. Najlepiej wszystkich.
  A Żydzi przynajmniej sie beda bali. Tylko to na nich działa.
 • Gwizdanie podczas grania Hymnów, to wiocha.
  Może i ten Zachód jest lewacki i popieprzony, ale gwizdanie podczas grania hymnu drużyny przeciwnej - to wstyd.
  Jeszcze zostało w Europie kilka "kulturnych" narodów gdzie kultywuje się takie "tradycje" - to Polska, Rosja i Ukraina.
 • Witam
  Oczywiście wygrywając z Izraelem aż 4:0 okazaliśmy się paskudnymi antysemitami. Przecież winniśmy dać im wygrać, bo to naród cierpiętników, którym należy się szacunek i poddaństwo innych. Ta wstrętna Polska ośmieliła się zachwiać ich poczuciem "narodu wybranego", co według Talmudu jest niemalże grzechem śmiertelnym, bo Goje (szczególnie chrześcijanie) są "bydłem" i nie można nawet z nimi przebywać pod jednym dachem a tu musieli być z nami na murawie.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @ikulalibal 19:33:20
  "Dobrze mieć pamięć dłuższą niż twój świński ryj Talbocie."

  Założę się, że jesteś rosyjskim żydem. Już dawno zauważyłem, że żydom często puszczają nerwy, gdy ktoś zbija ich argumenty - i stają się wówczas aroganccy i agresywni.
 • "catholic bitch" czyli jak pasożydy przegrywają z honorem
  .
  dowiedziały się panie Radwańskie, jak pokonały pasożydówki w Izraelu, pasożydowskie bydło zaczęło wyć "catholic bitches", co oznacza "katolickie k..wy", w poprawnych wolnych mediach jest tłumaczone jako "katolickie suki"

  - http://www.bibula.com/?p=67018

  Ale mogą sobie na to pozowlić, w końcu wybudowali poasożydom Polacy muzeum "Polin", aby pokazać, kto tu jest panem. Szczególnie skrępowany był odpowiedzialny za imię Polaków za granicą ówczesny MSZ Sikorski, którego żona i synowie należą do tego typu swołeczeństwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej