Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

III Rzesza, naziści, pederastia i faszyzm

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy homoseksualizm jest wrodzony, nabyty (złe wychowanie lub wykorzystanie seksualne w dzieciństwie lub wieku młodzieńczym), lub czy jest obrazem wyjątkowej deprawacji?

Zapewne wszystkie odpowiedzi są prawdziwe w zależności od przypadku. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zachowania, gejów i lesbijki z ruchu LGBT łączy jedno: patologiczna nienawiść do normalności i chrześcijańskich wartości.
Rafał Ziemkiewicz napisał wczoraj na Twitterze:
Kolportowane przez lewicę pomówienie o homoseksualistach w AK jest zupełnie wyssane z palca (jeśli nie z czegoś gorszego). Natomiast historycznym faktem jest, że nazizm u zarania był ruchem „gejów” (i swingersów) i sam fuhrer pedalił się z Roehmem, podobnie jak Duce z D’Annunzio— Rafał A. Ziemkiewicz (@R_A_Ziemkiewicz) 29 lipca 2019
Trudno znaleźć źródła, które udowodniłyby, że kobieciarza Mussoliniego i pisarza Gabriele D’Annunzio, autora erotycznej heteroseksualnej, lecz rozpustnej „Rozkoszy”, protoplasty włoskiego faszyzmu, łączył homoseksualny romans. Inaczej jednak sprawa ma się z niemieckim nazizmem.
Nazizm to wyjątkowo zdegenerowany i podły system, odwołujący się m.in. do okultyzmu. Bez wątpienia Ernst Röhm, twórca bojówek, tzw. oddziałów szturmowych SA – Sturmabteilung - był „wulgarnym homoseksualistą”.
Sam niesławny Hitler był biseksualistą o skłonnością sadomasochistycznych. Wielu historyków podejrzewa go również o nekrofilię.
Dawno temu przeczytałem, że 1/3 członków zbrodniczej SS miała kontakty homoseksualne. 
     Niemiecka siła, a patologiczne popieranie starogreckiej pederastii 
W 1920 r. z organizacji Hirschfeld powstał Związek na Rzecz Praw Człowieka, który opublikował taką oto odezwę (Kresy.pl):
Nie chcemy, by kilku naukowców [czyli Hirschfeld i inni] nadal walczyło w naszej sprawie, pragniemy sami zademonstrować swoją siłę. Oto jesteśmy, domagając się tego, co jest naszym prawem – i kto się odważy rzucić nam wyzwanie? Dlatego właśnie musimy pracować systematycznie i wszyscy muszą wnieść wkład w nasze dzieło. Nie może zabraknąć żadnego homoseksualisty – bogatego czy biednego, robotnika czy uczonego, dyplomaty czy biznesmena. Nie możemy pozwolić sobie na utratę choć cząstki poparcia. Dlatego dołącz do nas, zasil nasze szeregi zanim będzie za późno. Na Wielkanoc musimy pokazać, czy staliśmy się organizacją bojową, czy po prostu klubem towarzyskim. Kto nie maszeruje z nami, jest przeciw nam. 
 
Co prawda, ruch homoseksualny był później zwalczany przez nazistów, ale świetnie obrazuje stosunek obecnej społeczności LGBT do własnych krytyków i obojętnego im społeczeństwa: dziś nie wystarczy twierdzić, że ruch LGBT nie obchodzi, bo co kogo obchodzi, co inni robią w czterech ścianach. Dziś Musisz go akceptować i popierać. Jeśli tak nie jest, obligatoryjnie stajesz się faszystą, choć rzucający tą inwektywą nie wiedzą nawet co ten termin znaczy.
Jak czytamy dalej w artykule, sami naziści tępili tylko tych homoseksualistów, którzy ujawniali dane na temat co się dzieje w ich organizacjach, a wszystko to dlatego, że nie chcieli dopuścić brunatnych koszul do władzy:
„Stefan George, homoseksualny poeta w typie „butch”, nie będący jednak nazistą, podsumował stanowisko obozu antyhirschfeldowskiego mówiąc:
Powinno być oczywiste, że nie mamy nic wspólnego z tymi jakże mało czarującymi ludźmi, skomlącymi o uchylenie pewnych przepisów, ponieważ źródłem najbardziej odrażających ataków na nas [pederastów] były właśnie te kręgi”.
Walka o dominację w ruchu gejowskim skończyła się w roku 1933 wraz z dojściem do władzy „butches” z partii nazistowskiej i początkiem budowy III Rzeszy. Męscy homoseksualiści urzeczywistnili swoje marzenie o odrodzonej kulturze helleńskiej opartej na męskim militaryzmie, marzenie, które miało się okazać koszmarem dla wszystkich tych, którzy odbiegali od nazistowskiego ideału. 
Co szczególnie dramatyczne, w KL Auschwitz-Birkenau – niemieckim obozie zagłady, karano śmiercią za kontakty więźniów z kobietami. Tolerowane i niekarane były jednak homoseksualne gwałty na mężczyznach: 
Niemieccy kryminaliści, wykorzystując swoją pozycję, urządzili słabszym więźniom obozów koncentracyjnych prawdziwe piekło w jednym z najgorszych miejsc na świecie. - "Wyżarci" więźniowie funkcyjni zachowali potrzeby seksualne, ale nie mogli ich zaspokoić z kobietami, bo kontakty z więźniarkami były surowo karane. Dlatego pożądliwym okiem spoglądali na młodych chłopców w pasiakach (…)KL Auschwitz-Birkenau, wnętrze jednego z baraków. Kilku niemieckich więźniów mocno chwyciło młodego Polaka. Wykręcili mu ręce i wcisnęli jego twarz w drewniany blat. - Pamiętam Piotrusia - wspominał po latach Jerzy Skrzypek - został zgwałcony na stole w kuchni. Przy więźniach. Niestety widziałem to na własne oczy. Skuliłem się w kącie. Zamknąłem oczy. Zatkałem uszy. Nic nie pomogło. Jeden, drugi, trzeci... gwałcili go masowo, a potem wyrzucili na glebę - opowiadał Skrzypek. Chłopak podniósł się. Ruszył w stronę obozowego ogrodzenia. Złapał się mocno drutów. Jego ciało wyprężyło się w łuk, gdy przepłynął przez nie prąd. Chwilę później zawisło bezwładnie. SS-man na wieżyczce niedbale skinął na dwóch więźniów, by ściągnęli trupa z drutów. 
 
        Seksualizacja dzieci w szkołach jest aktem pedofilskim
Mówienie małym dzieciom o seksie nawet heteroseksualnym jest obrzydliwe, a co dopiero o relacjach homoseksualnych. Polska Wikipedia, która jawnie zaprzecza prawdzie o wysokim odsetku pedofili u homoseksualistów (wielu morderców seryjnych chłopców to homoseksualiści), na końcu artykułu jednak dodaje:
„W hodowlach owiec obserwuje się, iż ok. 8% męskich osobników wykazuje jedynie homoseksualne preferencje. Dodatkowo zaobserwowano u nich różnice w budowie mózgów w stosunku do osobników wykazujących zachowania heteroseksualne”. 
Nie wiedziałem, że samce owiec to mężczyźni (chyba, że określenie "barany" uznany za obraźliwe), pomijając jednak ten błąd, przypomina mi się program „Bliżej świata” sprzed 30 lat, gdzie omawiano inną budowę mózgu wśród homoseksualistów. Przykład? Wielu księży dopuszczający się czynów pedofilskich to homoseksualiści. Warto przypomnieć sobie sprawę dyrektora i dyrygenta chóru „Polskich Słowików”. A ludzie filmu i sławna pedofilsko-homoseksualna „Śmierć w Wenecji”, jeden z najnudniejszych filmów świata?
       Wśród pedofilów znaczącą grupę stanowią homoseksualiści
Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców, pozostałe wobec dziewczynek. Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie - w 2013 roku pisała Rzeczpospoilita.
Tymczasem środowiska LGBT zaprzeczają prawdzie, doniesieniom prasowym i informacjom policyjnym. Z tymi ludźmi, zaklinającymi rzeczywistość, nie da się rozmawiać. Sami skazują się na ostracyzm. Sprawiają wrażenie ludzi niebezpiecznych , z którymi jakikolwiek dialog jest niemożliwy i bezużyteczny.

KOMENTARZE

 • Autor
  Gdyby Netflix nakręcił nową wersję "Czterech Pancernych i Psa", to Janek z Gustlikiem byliby gejami, Lidka-lesbijką, Gregorij-transwestytą, Czereśniak-Murzynem, Marusia pieprzyłaby się z Szarikiem, a Rudy 102 nie byłby rudy tylko tęczowy i strzelał z dupy serduszkami.

  8-))))))
 • @Husky
  Prawosławny biskup: Homoseksualizm bierze się ze stosunku analnego matki [VIDEO]

  Cypryjski prawosławny biskup Morfu Neophytos wyjaśnił, skąd biorą się homoseksualiści. Otóż jest to wina matki, która w ciąży uprawiała seks analny. Powołuje się przy tym na prawosławnego świętego Profiriusza.
  Podczas wykładu, który odbył się w szkole podstawowej, ortodoksyjny biskup powiedział, że homoseksualizm bierze się z tego, że matka w czasie ciąży uprawia z mężem seks analny. Określił go mianem „problemu, który rodzice przekazują dziecku”. Dzieje się to podczas stosunku seksualnego rodziców w czasie ciąży. Wynika to z nienaturalnego aktu seksualnego między rodzicami powiedział bp Neophytos. Jaśniej mówiąc, seks analny, jak mówi św. Profiriusz, gdy sprawia przyjemność kobiecie, przechodzi na upodobania dziecka dodał.
  Święty Profiriusz zmarł w 1991 roku. Zalecał homoseksualistom, by nie wchodzili w związki i modlili się, by Bóg uleczył ich z homoseksualizmu.

  https://youtu.be/YQ5F249urY4
  Źródło: thesun.co.uk
 • Głupia żydowska propaganda.
  Wszyscy których mafia żydowska nienawidzi to faszyści i homoseksualiści czy inni zboczeńcy.
  Taka propagandowa konwencja.

  Nawiasem mówiąc z tego wynika że ruch LGBT który też promuje zboczenia
  jest działaniem na niekorzyść promujących.
  To wprost działanie mówiące podprogowo... musicie głosować na PIS bo przecież LGBT to zwyrodnialcy degeneraci.

  A ponieważ LGBT jest finansowane przez Sorosa... to z tego wynika że Soros się odwrócił i już pracuje dla Putina..
  nie wiem tylko czy świadomie czy w trybie pożytecznego idioty.

  Nie powinienem tego pisać.
 • Nie ma najmniejszych wątpliwości, że
  czarci pomiot buduje ludziom stworzonym przez Boga - Piekło na Ziemi - gdzie na jego fasadzie będzie Sodoma i Gomora. Ludzie nie zdają sobie sprawy - do czego prowadzi tolerowanie zboczeń seksualnych i stąd zdarzają się takie zapytania niektórych, pożytecznych idiotów:
  a co ci przeszkadza tzw. gej?
  Wniosek?
  Wszystko zmierza w tym kierunku, że każdy, zdrowy chłop na świecie (bez względu na rasę) musi stać się mężczyzną i stanąć do walki na śmierć i życie. Do walki - gdzie pedał to tylko rodzaj fosy za którą kryje się prawdziwy wróg Boga i jego dzieci żyjących na Ziemi.
 • @demonkracja 09:26:28
  LGBT to pokłosie ofensywy tzw. "neomarksizmu liberalnego".

  To nurt filozoficzny posiłkujący się tzw. "krótkowzrocznym racjonalizmem".

  Jaka jest geneza marksizmu?

  Ano uznanie, że jeśli robotnik zarabia mało, a pan dużo, to jest to niesprawiedliwe. Stąd już krok do leninizmu - uznania, że mord (rewolucja) i przywrócenie rzekomej sprawiedliwości dziejowej jest neutralnym moralnie zdarzeniem, bo koniecznością dziejową.

  Jak powinien zareagować człowiek myślący w obliczu marksizmu? Ano powiedzieć, że faktycznie, nierówność dochodów jest niesprawiedliwością, ale jeszcze większą niesprawiedliwością jest zabijanie klasy posiadającej w celu zrównania stanu posiadania.

  Jednocześnie trzeba jasno bronić spraw zasadniczych: 10 przykazań: nie zabijaj, nie kradnij, nie pożądaj tego, co nie Twoje itd.

  100 lat później najbardziej skutecznym obnażeniem płytkości marksizmu było porównanie losu robotnika w (wówczas) w pełni kapitalistycznych krajach Zachodu, takich jak Francja, Holandia, Kanada, USA czy Niemcy, z losem robotnika w krajach Sojuza.

  Co komu po tym, że w kołchozach i sowchozach Sojuza realizowany był program Marksa i Lenina, skoro na Zachodzie (tam, gdzie powojenny kapitalizm proamerykański kwitnie), los robotnika był o niebo lepszy niż ten w krajach zza Żelaznej Kurtyny? Polska SOLIDARNOŚĆ (nurt robotniczo-chłopsko-katolicki) wybrała normalność (Zachód), odrzucając wschodni kołchoz. I to było najlepsze, co Europa Środkowo-Wschodnia mogła zrobić.

  Tak samo trzeba grać z neomarksizmem. Na gruncie debaty intelektualnej nie sposób podjąć zapodawanego przez nich (przynajmniej w tej płytkiej - demokratycznej - przestrzeni publicznej) kierunku dyskusji (bo faktycznie, dwóch panów wstawiających sobie własne końcówki w tyłek nie stanowi zagrożenia dla porządku publicznego, a ksiądz dotykający ministrantów po jądrach i owszem). Trzeba potakiwać głową, jednocześnie wiedzieć swoje.

  A co znaczy "wiedzieć swoje" w kontekście wszędobylskiego neomarksizmu?

  1. Ano tyle, że seksualizm nie jest podstawowym wymiarem jestestwa człowieka.
  2. A jeśli już, to jest on warunkiem "sine qua non" następstwa pokoleń.
  3. Trzeba mieć świadomość oręża. Orężem jest zdolność do reprodukcji.

  Tę mają - pomijając hermafrodytalne ślimaki - wyłącznie osobniki płci różnych.

  Te 3-4% homoseksualistów robi raban, jakby ich było co najmniej 40%.
  Wniosek jest oczywisty: ktoś genialnie wykorzystuje tę tematykę, by uderzyć w naturalny porządek społeczny.

  Myślę, że wielu (myślących) homoseksualistów ma tego świadomość.

  A nie ma w życiu gorszego rozczarowania, niż zostać wykorzystanym niby we własnej sprawie, w ramach nie swoich rozgrywek, do cudzych celów.
 • @maharaja 11:55:19
  Następna osoba, która używa Marksa bez powodu. Ten niedouczony Karoń zatruł umysły wielu. Sam Karoń chyba nawet nie czytał tekstów Marksa, a jego wyznawcy to już na pewno.
 • Przedwczoraj chciałem zamieścić uwagi do tego wpisu lecz ciągle byłem rozłączany
  Po ukazaniu się informacji o niebezbiecznej stronie Neon 24.pl klikanie na"zapisz"powodowało wyłączanie strony lub internetu.
  Oto treść tej uwagi, którą skopiowałem:
  Budowniczy i komendant Auschwitz dużo tekstów pamiętników pisanych w Wadowicach w oczekiwaniu na egzekucję wyroku śmierci poświęcił homoseksualistom przysyłanym do Auschwitz na turnusy "terapeutyczne" , z których byli zwalniani po zaliczeniu stosunku z prostytutką z obozowego burdelu Prześladowani byli nie tyle za werbalnie potępiany homoseksualizm ile za brak potomstwa, które sam Hess miał jak wynika z jego opisu z nakazu partyjnego razem z żoną. Skrót jego pamiętników wydany został jako książka "Śmierć jest moim rzemiosłem". Podobnie homoseksualistą byl Hans Frank Gubernator GG, który na procesie w Norymberdze przepraszał "swój naród żydowski za nadmierne i zbędne cierpienia". Miał pięcioro dzieci jak Hess w tym syna, który dużo o nim napisał. Bohaterem izraelickiego filmu o "żydowskiej konspiracji w Auschwitz" jest prostytut homoseksualny SSmanów, który przeżyl wojnę.
  Więzień Pawiaka, Majdanka i Gross Rosen w książce "Więzień III Pola" opisuje między innymi terroryzowanie więźniów przez polskich homoseksualistów współpracujących z SS manami. Polscy (i inni) homoseksualiści dostawali się do obozów i wiezień hitlerowskich przypadkowo i przeważnie po rozpoznaniu przez SS manow zostawali funkcyjnymi lub kapo ( ma Majdanku wyszło zarządzenie zabraniające używania nazwy i funkcji kapo Polakom i ydom). Skargi zwykłych więźniów na homoseksualizm funkcyjnych i kapo kończyły sie często śmiertelnymi prześladowaniami skarżących i nieodpowiedzialnością oskarżanych (podobnie jak awantury kiboli i "narodowców" z manifestantami opozycji przeciw systemowi słupów prezessimusa).
  Przebieg "holocaustu" i wypowiedzi jego insppratorów i decydentów wskazują, że był on przez grupę niemieckich homoseksualistów trzymających władzę w Reichu Hitlera pmyślany pierwotnie jako selekcja "zdolnych do odnowy żydostwa" i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt"analogicznie do hodowli superszczura przez wrzucenie duzej ilości szvczurów do beczki. Zistaje jeden zdolny do zagryzania innych i przez ich zagryzieniem stosujący wyszukane tortury. Fiasko eksperymentu hlocaustu spowodowała klęski blitzkriegu gen Rommla o Egipt , Palestyne i Babilon (ktora wykluczała bratersgtwo broni popiłsudczykowskich terrorystów Sterna i stalinowskich dezerterów Andersa z Wehrmachtem Rommla) oraz kiepskie mniemanie o zdolnościach wyselekcjonowanych elit żydowskich (zonderkomanda, policje gett, Judenraty raczej przychylne "rewoltom" jak w getcie warszawskim i Sobiborze).
  250 TYSIĘCZNA PARADA "RÓWNOŚCI I TOLERANCJI" w towarzystwie ogromnej tęczowej flagi na budynku ambasady jevishamerykańskie Trampa wskazuje, że sekshomoseksualna polityka jest traktowana jako narzędzi zdobywania władzy przez wyznawców kultu sjonizmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej