Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 320 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Kuba Rozpruwacz był Polakiem? "Co za naród..."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Morderca jest znany od dawna! Ta przedawniona sprawa to okazaja do opluwania Polaków.

Polacy wywołali II wojnę światową, a w 1945 roku Niemcy zostały wyzwolone od nazistów. Popularne dowcipy w USA, tzw. „polish jocks” (polskie żarty), również nie wzięły się znikąd. Były efektem bolszewickiej-radzieckiej propagandy po przegranej przez komunistów wojnie polsko-bolszewickiej. Za co świat tak nas nienawidzi, że od wielu lat mamy tak złą opinię?
Mówi się, że "świat" nienawidzi nas za katolicyzm i za to, że w ogóle istniejemy na korzystnym geopolitycznie i ekonomicznie obszarze Europy. Efektem tej nagonki jest, że polskojęzyczne media w Polsce od dawna propagują tezę, że Kuba Rozpruwacz, morderca londyńskich prostytutek, był Polakiem. Portal Wirtualna Polska opublikował materiał filmowy o treści:
„Zagadka tajemniczych morderstw została rzekomo ostatecznie rozwiązana. Najnowsze badania DNA mają wskazywać, że mordercą był Aaron Kośmiński, żydowski emigrant z Polski. Kośminski miał być golibrodą i miał pochodzić z Kłodawy w Wielkopolsce. 23-latek, miał zabić co najmniej 11 kobiet i już wtedy był jednym z podejrzanych. Według biegłych, nienawidził kobiet i miał mordercze skłonności. Tafił do kilku szpitali psychiatrycznych, w których spędził resztę życia. Naukowcy przez lata sugerowali, że to Kośmiński jest mordercą, chociaż podejrzewano wiele innych osób. Do najnowszych badań DNA użyto szala pierwszej ofiary. W 2007 r. sprzedano go na aukcji i poddano kulku ekspertyzom. Wyniki wskazują na Polaka. Podobnie było podczas testów z 2014 r., których wyniki naukowcy ostatecznie podważyli”.
 
Komentarz:
Sugestie, że Kuba Rozpruwacz był Polakiem, nasilone pojawiają się w mediach od 2008 r. Pamiętajmy, że wielu Żydów z Polski miało w istocie „słowiańską” (a dokładnie aryjską haplogrupę noszoną w linii męskiej – R1a1).
Około trzech lat temu oglądałem na YouTube profesjonalny amerykański dokument wyprodukowany przez Discovery Channel, zawierający dokładnie przeprowadzone śledztwo, podczas którego stosowano nowoczesne metody badawcze, i z których wynikało, że Kubą Rozpruwaczem nie był ktokolwiek z angielskiej rodziny królewskiej, ani inni sugerowani emigranci z Polski (w tym Aaron Kośmiński). Kim był więc tajemniczy morderca?
Morderca był homoseksualnym Amerykaninem, nienawidzącym prostytutek, który przed brytyjską sprawiedliwością, gdy sprawy zaczęły się wyjaśniać, uciekł z powrotem do Stanów Zjednoczonych.
Na anglojęzycznej Wikipedii jest bardzo popularne hasło: „James Kelly (murderer)”
- "James Kelly (20 kwietnia 1860 r., Preston, Lancashire - 1929, Berkshire) był młodym tapicerem, który na kilka miesięcy przed morderstwem prostytutki w Whitechapel uciekł z szpitala psychiatrycznego w Broadmoor, gdzie został uwięziony za zamordowanie swojej żony. Kelly jest jedną z wielu osób podejrzanych o to, że jest Rozpruwaczem. (…) przyznaje się do roli Kuba Rozpruwacza, wyraża nienawiść do prostytutek. Ponadto w swoim osobistym dzienniku przyznaje, że ukrywał się w Londynie między sierpniem a listopadem 1888 r., To znaczy od początku do końca morderstw.
Według badań przeprowadzonych dla filmu dokumentalnego „Kuba Rozpruwacz w Ameryce” zabójcą byłby właśnie ten człowiek. Główne podejrzenie spada na niego, ponieważ był uważany za psychotycznego mordercę, który uciekł z Broadmoor w Anglii, by wyjechać po zaprzestaniu morderstw do Ameryki Północnej. Dowody wskazujące na tego podejrzanego, ponieważ w Ameryce dokonano morderstwa, również prostytutki, o takich samych cechach, jak w Londynie. Z kolei w liście do gazety anonimowy nadawca ogłosił się, że jest Rozpruwaczem i zagroził, że popełni nowe przestępstwo. To dziennikarskie ostrzeżenie zostało sformułowane przed zamordowaniem Carrie Brown w pokoju w nowojorskim hotelu 24 kwietnia 1891 r. Uważana jest za możliwą ofiarę Kuby Rozpruwacza i zgodnie z tą hipotezą jest nim James Kelly”.
 
O tym, że Kuba Rozpruwacz mia łbyć emigrantem z Polski, piszą uparcie polskojęzyczne media, takie jak "Focus" (należący do niemieckiego wydawnictwa Gruner+Jahr Polska, obecnie Hubert Burda Media), portal „Natemat” Tomasza Lisa, czy media należące do niemiecko-szwajcarskiego koncernu Ringier Axel Springer.
W przestrzenni publicznej nic nie dzieje się bez przyczyny, a każde badanie i dowód może być propagandowym fałszerstwem. Antypolonizm to bardzo silne zjawisko, całkowicie ignorowane w Polsce. Nagonka na Polaków trwa. Wielu Polaków ma niskie poczucie własnej wartości wynikłe z polskości, a celem takich informacji jest jeszcze silniejsze jej osłabienie. Polacy mają się czuć, jako "twórcy i inicjatorzy  holocaustu", najgorszym narodem świata. Sugerowane od wielu lat polsko-żydowskie pochodzenie mordercy, ma pewnie służyć „dowaleniu” jednocześnie Żydom i Polakom, nielubianych nacjom w Anglii, powoli dominowanej przez Islam.
Tymczasem, co dalej z polonizacją mediów? To bardzo trudny proces. Ja zacząłbym go od zmiany prawa prasowego, wymuszającym od wydawców portali, ujawnienie nazwisk redaktora naczelnego, redaktorów poszczególnych wydziałów, i ujawnienie nazwisk dziennikarzy. Na razie odpowiedzialność za słowo nie istnieje, a dotyczy głównie tych, którzy pokazują czyjąś nieprawość.


Na fot. poniżej faktyczny morderca, amerykanin Jack The Ripper Kelly 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Lemingoza łyka wszystko . Salute 5*.
 • Kłamstwa ścierw żydowskich !
  1. Polska w tym czasie nie istniała !
  2. żyd Kosiński to żyd który żył w Niemczech obywatel niemiecki !
  3. to jaki polak z tego Kosińskiego ?

  To ja sie pytam parchy żydowskie ! dlaczego KŁAMIECIE ?

  Słowianie ! żydostwo to zdegenerowana rasa ! która jest pogardzana przez cały świat !


  Słowianie to arystokracja wśród Narodów Świata !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • To był Polakiem czy żydem ?
  żydzi pochodzący z Polski podają się za Polaków ale jak zamieszkaj`a w Niemczech to już są Niemcami a jak wyjadą do USA to są Amerykanami...

  To przebierańcy oni starannie ukrywają swoją tożsamość zmieniają nazwiska zacierają ślady pochodzenia.
  Takich ludzie nie powinno się dopuszczać do władzy.

  Jak do Polski przyjdzie wolność od mafii żydowskiej to tysiące "prawdziwych polskich patriotów" zwieją do Izraela w obawie przed odpowiedzialnością za swoje czyny... i pełno wśród nich będzie najbardziej katolickich katolików z biskupami włacznie.
 • Czytałam autobiografię Kuby Rozpruwacza
  James Willoughby Carnac przyznaje, że był seryjnym mordercą o przezwisku Kuba Rozpruwacz. To pamiętnik osoby, która rzekomo miała być Kubą Rozpruwaczem i mordować kobiety w 1888 roku. Książka została podzielona na trzy części, kolejno opisujące młodość Kuby Rozpruwacza, jego zbrodnie oraz okres, w którym zaprzestał mordować.
  Podobno ten pamiętnik został odnaleziony na początku XX wieku wśród jakiś starych rzeczy jakie odziedziczył spadkobierca. Jak stwierdzili specjaliści ostatnia część jest dopisana przez inną osobę. Co do czasu powstania pamiętnika to stwierdzono, że są to czasy końca XIX wieku.

  Czytałam ją jakiś czas temu. To trudne dzieciństwo spowodowało skrzywienia psychiczne Jamesa Carnaca, a może cierpiał na chorobę psychiczną. Zabójstwa planował niezwykle dokładnie, był studentem medycyny. Nie chciał przestać mordować, ale po ostatnim morderstwie wpadł pod powóz wskutek czego odjęto mu nogę i stał się kaleką. Nie mógł już mordować, więc pędził w jakimś pensjonacie żywot rentiera. Jego śmierć, a raczej splot wypadków w trzeciej części książki jest nieprawdopodobna, ale czy życie nie pisze niesamowitych historii?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej