Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
472 posty 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Dziś 71. urodziny Antoniego Macierewicza - życzenia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chciałbym w tym miejscu złożyć najserdeczniejsze życzenia Panu Antoniemu Macierewiczowi i podziękować za Jego dotychczasową Działalność polityczną

Panie Ministrze,
Panie Antoni!
 
Siedemdziesiąt jeden lat to wiek, w którym zazwyczaj kończy się lub już dawno zakończyło swoją aktywność zawodową i polityczną. Pana bogaty dorobek życiowy i znakomita forma, daje nadzieję, że jeszcze długo będzie obecny w polskiej polityce.
 
Z okazji Siedemdziesiątych Pierwszych Urodzin, składam najserdeczniejsza życzenia, zdrowia, powodzenia i długiej obecności w polskim życiu politycznym, które bez Pana wyglądałaby dziś zupełnie inaczej. Już w tej chwili jest Pan postacią historyczną, o wielkich zasługach dla niepodległości Polski.
 
Oczywiście działalność ta, inspiruje wielu wrogów Naszej Ojczyzny. Pana działalność była, jest i będzie z jednej strony postponowana, a z drugiej obiektem podziwu ludzi, którzy rozumieją obecną rzeczywistość polityczną.
 
Ponieważ, jak każdemu, zdarzają się błędy, są one skrupulatnie wykorzystywane do ataku na Pańską osobę i polskie państwo. Osobiście dziękuję za wielki wkład wniesiony przez Pana, w zdobywanie suwerenności przez Polskę.
 
Jest Pan jednym z nielicznych polityków, których szanuję i o których mogę powiedzieć, że miałem prawdziwy zaszczyt uścisnąć rękę.
 
Jeszcze raz życzę Panu zdrowia, długich lat życia, spełnienia celów politycznych i najskrytszych marzeń, wytrwałości, realizacji planów i zamiarów, pogody ducha, podejmowania samych dobrych decyzji, uśmiechu i sprawdzonych przyjaciół, wszystkiego, co dobre i realizacji powierzonej misji.
 

Romuald Kałwa 

KOMENTARZE

 • Autor - gratulacje(sic)
  No toś Kolego pojechał po bandzie
  Zaraz dostaniesz tu łomot jak mało kto
  10-12 pal w ciągu godziny, najdalej dwóch, że o soczystych komentach nie wspomnę
  To kij w mrowisko czerwonej zarazie.

  8-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  Pozdrawiam
 • @Husky 14:00:08
  wiesz gdzie to mam... :) :)


  Pozdrawiam!
 • O Antonim Macierewiczu
  Jako człowiek wychowany w kulturze polskiej i chrześcijanin życzę panu Macierewiczowi długich lat życia w zdrowiu i radości z rodziny.

  Jako Polak życzę mu, by już więcej się polityką nie zajmowal, a tym badziej nie piastował żadnego publicznego stanowiska, które może mieć wpływ na nasz kraj.

  Jako komentator polityczny stwierdzę jedno, niewielu jest wrogów Polski, którzy tak wiele złego dla tego kraju zrobili. Wielokrotny klamce smoleński, który doprowadził do wielokrotnego obrazania się na wzajem Polaków nad grobami ofiar katastrofy pod Smolenskiem, żadna z jego teorii nie została potwierdzona żadnym oficjalnym dokumentem zawierającym dowody na jej prawdziwość. Doprowadził do profanacji grobów ofiar tej katastrofy poprzez ekshumacje wbrew woli rodzin. Nie było żadnego powodu, by wszystkie ofiary tej katastrofy z grobów wyciągać.

  Człowiek który ujawnił nazwiska tajnych współpracowników naszego wywiadu. Wywiad usuwa, nawet zabijając zdrajców, ale nigdy nie ujawnia nazwisk osób z nim współpracujących. Dzięki temu nikt o zdrowych zmyłach nie pójdzie na współpracę z wywiadem kraju, który może dopuścić do tego, że zostanie on ujawniony, bo zmieni się konfiguracja polityczna.

  Człowiek który dopuscił lobbysów do tajemnic naszego kraju, człowiek, który zdezorganizował naszą armię, zablokoował zakupy sprzętu niezbędnego dla jej działania w warunkach pokoju jak i wojny. (w tym helikoptery potrzebne zarówno do ćwiczeń żołnierzy jak i do działań ratunkowych).

  Człowiek, który ośmieszył Ministra Błaszczaka,nie dając się wypędzić z gabinetu, Minister Błaszczak musiał poszukać sobie innego lokum.

  Moja ocena działań tego człowieka biorę tu pod uwagę ostatnie prawie 10 lat negatywna, ale jako chrześcijanin mściwy nie jestem.

  Dziś mamy na terenie naszego kraju wojska obcego kraju, mocarstwa. Niech nikt nie myśli, że amerykańscy chłopcy będą umierać w interesie Polski, oni, jeśli będą umierać to tylko w interesie USA.

  Tak więc zdrowia i szczęścia rodzinnego panie Antonii Macierewiczu i niech Bóg chroni Polskę przed dalszymi Pana działaninami.
 • Szalony Antek
  Oby to były jego ostatnie urodziny kojarzone go z polityką dla dodatkowej zmyłki określanej jako pro Polskiej
  Mało w niej było aż takich mend i gnid jak ten załgany i proKacapski "osobnik"
  Tfujjjjj tfujjjj tfujjjjjjj w ten żydowsko kacapski obleśny ryj
 • @Zawisza Niebieski 19:02:24
  Tobie już nic nie pomoże, bo masz mózg zlasowany do cna!!!Nie obrażaj, chamie, człowieka i polityka, który jest patriotą i przegnał ok 100 generałów o ruskich korzeniach z Akademii Obrony Narodowej! Nikt przedtem tego ruskiego gówna nie odwazył się ruszyć! Komisja Smoleńska po badaniach faktów i dowodów, doszła do wniosku, że tam był wybuch samolotu.To nie jest prawda, bo przeczytaj w google dwa artykuły:"zamachwarszawski" i "zamach.eu", to przestaniesz ,pisać BZDURY, bo tylko na to cię stać!!!Zamachowcy wytłukli nam wierchuszkę Państwa z Prezydentem na czele , a głąby i zaprzańcy potrafią tylko obrażać patriotów i Polskę!!!
 • @Hades 08:09:59
  St.Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów"!!!
 • @zibi 08:33:31
  Ja mam podobne doświadczenie.
  To jest autentyczne odczucie które przeżyłem.
  Dopóki soilidaruchy nie powstały i nie stworzyły swoich gazetek to nie miałem pojęcia że na świecie jest tyli ukrytych dotychczas idiotów.
  Media PRLu to była zupełnie inna klasa informacji.. były wyważone, oszczędne w słowach, raczej promujące pokój niż nienawiść i wojnę...
  promujące pracę, budowanie, tworzenie...

  A media (gazetki) solidaruchów wprost przeciwnie...sienie nienawiści namawianie do niszczenia własnego kraju, do nienawiści do własnego kraju, do zakłamywania historii.
  Potem te media po 89r zamieniły się w media mainstreamowe i kult nienawiści do Polski budowanej przez Polaków do zakłamanej historii obowiązuje do dzisiaj... tylko jedna pożytecznych idiotów jest już jakby mniej ... ale pozostali są bardziej zaciekli jadowici pozbawieni jakichkolwiek hamulców w swojej zapiekłej sprzecznej z faktami nienawiści.
  To już ekstrakt o ogromnej zawartości żydowskiej.
  .. i to nie idiotyzm to świadoma antypolska działalność.
 • @Oscar 09:51:15
  ... warto podkreślić że ten antypolski element siejący nieustannie nienawiść do Polski to ten sam element który zaciekle walczy z "mową nienawiści" czyli z mówieniem prawdy demaskującej tych nienawistników i ich kłamstwa.
 • @Hades 08:09:59
  "Tfujjjjj tfujjjj tfujjjjjjj w ten żydowsko kacapski obleśny ryj"

  I o to też trzeba obwiniać Ruskich i Eskimosów? Pewnie znowu dostali napadu czkawki nie wiedząc za co.
 • @Oscar 09:51:15
  "To już ekstrakt o ogromnej zawartości żydowskiej."

  Znowu Eskimosi winni. Dobrze, że wymieniony powyżej St. Lem (z tego właśnie plemienia) tego nie dożył, bo by chyba się położył i umarł.
 • @zibi 08:33:31
  Rzeczywiście te słowa St. Lema dobrze do Pana pasują. Nie raz mam podobne wrażenia co Lem. Macierewicz o wielu rzeczach konfabulował. poza wybuchami w różnych konfiguracjach, czasami tak egzotycznych jak wybuch w kabinie pasażerskiej, mieliśmy sztuczną mgłę i wiele innych. Żaden poważny badacz nie głosi teorii zanim jej nie sprawdzi, zanim nie potwierdzi. Macierewicz dobierał dowody do teorii, dowody przeczące odrzucał, i leciał do mediów by "nową wersję" ogłosić to nie jest działanie naukowe.

  Rolą Macierewicza było poróżnienie społeczeństwa w tej sprawie po to by PiS mógł użyć tej katastrofy do walki politycznej a także do uktycia rzeczywistej odpowiedzialności PiS w tej katastrofie. Katastrofa spowodowana była złamaniem procedur, zejściem poniżej minimów, potwierdza to jedyny oficjalny raport polskiej komisji badań wypadków, potwierdza odczyt rejestratora głosów w kabinie. Pisemko sporządzone przez Macierewicza wraz z zespołem ludzi bez wiedzy i doświadczenia w zakresie badań katastrof lotniczych jest zwykłym papierkiem bez rangi dokumentu.

  Niech Pan nie nazywa Macierewicza patriotą, bo to obraża prawdziwych patriotów Polski.

  Tak więc niech Macierewicz żyje długo na emeryturze, i Boże broń Polskę przed takimi "patriotami" jak on.

  Co do wymiany generałów fakt, że ktoś skończył szkołę w Rosji nie oznacza jeszcze, że jest szpiegiem Rosji. By być dowódcą trzeba mieć doświadczenie, co zdobywa się z czasem i w ogniu wojny. Dobitnie przekonała się o tym Armia Czerwona po czystkach Stalina gdy w II wojnie światowej zaatakowali ich Niemcy. Nigdy rozwiązania totalne, wyrzucamy wszystkich i zastępujemy nowymi nie dają dobrych efektów.

  "zamachwarszawski" i "zamach.eu" to opowieści ludzi, którzy zza ekranu komputera badali katastrofę więc niech pan Bzdur nie nazywa dokumenem. Niech Pan zada sobie pytanie, dlaczego ten "patriota" nie badał podanych tam faktów? Czyżby w "zamachu" brał udział PiS?

  Tylko "głąby i zaprzańcy" popierają niszczycieli Polski i twórców teorii spiskowych. Zanim Pan będzie opowiadał bzdury, niech Pan pomyśli trochę, porówna fakty, to naprawdę nie boli.
 • @Zawisza Niebieski 11:13:43
  "czasami tak egzotycznych jak wybuch w kabinie pasażerskiej, mieliśmy sztuczną mgłę"

  Zapomniał Pan o helu, a to bardzo ważne!
 • @Zawisza Niebieski 11:13:43
  "Tylko "głąby i zaprzańcy" popierają niszczycieli Polski i twórców teorii spiskowych. "

  Jest Pan nadmiernym optymistą. Zaprzańców można przekupić i obrócić ale jest ich mało, zaś głąby są liczne i nie do pokonania jak komary w tajdze .
 • @zibi 08:33:31
  Dokładnie wczoraj swe 71 urodziny obchodził największy twardziel ostatnich dekad, Antoni Macierewicz.
  Panie Ministrze, życzymy Panu z tej okazji jak najwięcej zdrowia i siły na kolejne lata w służbie swej Ojczyźnie.
  Tylko dzięki takim ludziom jak Pan, Polska pozostała Polską.

  https://lh3.googleusercontent.com/x56RQbPJf6Jra1R8tGKyfkl6mnwYciDEOwHCCgkkvegWcK6d2SkIHpr6ezMhLPn_0vS4=s131
 • @Pedant 11:25:45
  Hel głosił ówczesny prawnik Kaczyńskiego, nazwiska nie pomnę. Ale mieliśmy magnesy, mieliśmy człowieka widzącego przez mgłę. Problem nie był w tym, że były różne pomysły a w tym, że Macierewicz zanim pomyślał to już to w mediach ogłosił, że dobierał fakty pod z góry założoną teorię, a gdy fakty nie pasowały to je odrzucał. Po kiego czorta rozwalili budę na poligonie, kiedy wiadomo, że na ciałach ofiar nie było śladu wybuchu termobarycznego, charakteryzującego się wysoką temperaturą na dużym obszarze, co odzwierciedla się na ciałach ofiar. Dlatego okreśa się go "Kłamcą Smoleńskim".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej