Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
417 postów 320 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Twardy dysk Miriam Shaded i łobuz, który kocha najbardziej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybierają złych facetów, by później głupio żalić się w mediach, jaki to on był groźny i zły. Oczywiście po każdym obiciu po twarzy ten je przepraszał, wyznawał miłość i zapewniał, że się poprawi, a one mu przebaczały...

Nic nowego, przecież „łobuz kocha najbardziej”.

W polskiej kulturze męskiej bicie kobiet jest oznaką wyjątkowej podłości i słabości faceta. Tylko jakoś dziwnie dzieje się, że dobrzy faceci są zazwyczaj sami, a ci źli, nie. Jak to się dzieje? Bo tak działa psychika wielu kobiet, które mężczyznom się oddają, a oni je zdobywają. Odwrotnie nigdy nie ma. Tak: „łobuz kocha najbardziej”, to nie jest hasło wymyślone przez mężczyzn, tylko przez instynktownie pragnące je młode polskie kobiety.

 

W tekście na WP kolejny raz słyszymy tą samą historię: „Miriam Shaded ofiarą przemocy. "Partner próbował mnie zabić. Są inne ofiary"":

 

- Pierwszy raz?

Zorientowałam się, że coś jest nie tak. Okazało się, że zaczął zdradzać mnie z inną kobietą, a swoje nieobecności tłumaczył tym, że pracuje dla służb. Gdy chciałam usłyszeć prawdę, popchnął mnie. Zapaliła mi się czerwona lampka, ale jakoś to sobie wytłumaczyłam. Zaczął jednak być coraz bardziej agresywny. Próbował w ten sposób ukryć swoją winę. Kierował się zasadą, że najlepszą obroną jest atak. 

Co robił? 

- Niszczył sprzęty w mieszkaniu. Rozwalił mi laptopa, na którym miałam zapisany bardzo ważny projekt dla Syrii i straciłam całą pracę. Zaczął stosować przemoc. Pobił mnie kilka razy. 

Próbowała pani odejść? 

Wielokrotnie, ale wtedy zawsze namawiał mnie do powrotu. Obiecywał, że się poprawi, że mnie kocha. Zostałam wychowana tak, by przebaczać tym, którzy nas krzywdzą. Nie chciałam mu zrobić krzywdy i dalej nie chcę. Nie chodzi mi o zemstę. Długo to trwało, ale w końcu zrozumiałam, że to ja walczę o przetrwanie i doprowadziłam do rozstania. 


Nie jest tajemnicą, że kobiety mówią co innego, a czego innego pragną. Oficjalnie pragną ustabilizowanych, spokojnych mężczyzn, frajerów, którzy będą je utrzymywać, a nieoficjalnie brutalnych gości, tzw. złych chłopców, którymi mogą się chwalić przed równie jaskiniowymi im mentalnie koleżankami.  

 

Szczytem marzeń dla Polki cały czas jest obcokrajowiec, który, co wynika samo przez się, ma wyższy status społeczny. Bo jest zagraniczny, a o co polskie, jest przaśne i wstydliwe. Kojarzenie, że ktoś z Zachodu jest lepszy, jest dla słowiańskich kobiet naturalne, ale to nie cała prawda!

 

Facet może być ubogi, ale jeśli chce mieć powodzenie u kobiet, jest jeden warunek: musi być nieco chamskim prostakiem. Kobiety mogą temu zaprzeczać, ale taka jest prawda, że na wiele kobiet taki facet działa wyjątkowo seksualnie na ich podświadomość. Wielu się zastanawia, jak to jest, że niektórzy prostaki, chamy, walimordy, ale tacy ubrani w ładne bluzy i żelem we włosach, choć mają kilkoro nieślubnych dzieci, żenią się i płodzą kolejne dziecko z kolejną kochającą je kobietą, która wierzy, że go zmieni. Takich przypadków znam sporo. Jakby to wytłumaczyć...

 

Spójrzmy na obecną rozpustę kobiet – to również agresja, jak u facetów, tylko, że nie jest skierowana przeciw innym mężczyznom i kobietom, ale przeciw „godności kobiety”, tak jakby obrażały/poniżały samą ideę kobiecości (kobiety lekkich obyczajów to bardzo złe osoby). Podam przykład: czytałem w necie historię, gdzie dziewczyna nie szanująca swojego „dobrego chłopaka”, pokazała mu film, jak go zdradza pieszcząc innego mężczyznę ustami, a ten się rozpłakał. Chwaliła się, że go skrzywdziła i poniżyła. Takich historii jest sporo.

 

Po prostu, szczególnie współczesne kobiety, lubią się pastwić nad dobrymi facetami wybierając tych złych, odrzucając, bawiąc się uczuciami. Niektóre kobiety mają takie marzenia, że nie występuje w nich człowiek. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi, i bardzo dobrze, wszakże dobre dziewczyny bardzo szybko stają się zajęte i jest ich całe mnóstwo, więc gratuluję Wam, że je posiadacie, ale nie bez powodu tyle Europejek pragnie najazdu Arabów i murzynów do Europy.

 

Wiecie Szanowni Odbiorcy tego tekstu, kobiety to świetne manipulatorki z ogromną intuicyjną wiedzą psychologiczną. Od razu wiedzą, z kim mają do czynienia, ale taki facet je po prostu rajcuje. I to wszystko. Później będą go tłumaczyć, przed samymi sobą i znajomymi, i tak dalej...

 

Jeśli chcesz mieć powodzenie u kobiet, nie możesz być zbyt miłym, kulturalnym facetem. Proste. Tylko poniżani faceci też często stają się „tymi złymi” facetami, szczególnie biorąc pod uwagę, że kobieta traci z wiekiem swoje zalety, a mężczyźni zyskują.

 

Szczyt sił fizycznych mężczyzny to 30-40 rok życia a intelektualnych 50-60. Dlatego też mężczyźni, wybierają młodsze kobiety i wiecie co? Coraz mniej im się dziwię.

 

Moja koleżanka zapytała: – Dlaczego ja wolę tych złych... – Bo jesteś głupia – odpowiedziałem. Myślicie, że się obraziła? Zobaczcie co pisze ta blogerka:

 

Łobuz jest kimś, kto nie wszystko robi zgodnie z ustalonymi powszechnie zasadami, ale generalnie lubimy go, bo jest nietuzinkowy, czy po prostu „fajny” w swojej odmienności. (...) Łobuz preferuje życie na krawędzi, lubi sprawdzać swoją wytrzymałość i naginalność poszczególnych zasad. Nie waha się zrobić czegoś nieakceptowalnego, żeby pokazać swoją niezależność. Często popisuje się przed otoczeniem, które oficjalnie mu nie sprzyja, ale w głębi serca często sympatyzuje z jego poglądami. Ostatecznie łobuz to nie taki znowu zły chłopak, ma dobre serce i intencje, natomiast bywa po prostu nieokrzesany, nieraz niewychowany i, że tak powiem, do obróbki. Do momentu, aż trafi na tę jedyną, właściwą i kochającą kobietę, którą „pokocha najbardziej” i dla której będzie chciał zmienić zupełnie swoje życie. Toż to ideał każdej dziewczyny! ????

Źródło: https://pokochana.blog.deon.pl/2018/09/07/lobuz-kocha-najbardziej/

image

image

image

KOMENTARZE

 • odnosnie pani Miriam z Szadółek
  Jak widac długo było o niej cicho, przegapiła MeToo więc chociaż zupa za słona.
  Dobrze ze Korwin w pore spuścił babę po brzytwie, bo nie daj Boze jeszcze dzis startowałaby nam z Konfederacji.

  PS
  Co nie znaczy, ze lekceważe przemoc wobec kobiet czy poruszany tu temat "bije pije ale kocha"
 • @MacGregor 14:13:42
  Dla nich podobno to "atrakcyjniejsi mężczyźni", ale z jaskiniowego punktu widzenia.
 • @Romuald Kałwa 14:21:46
  Myślę, że w wiekszości przypadków kobiety marzą o "męskim" mężczyźnie, szczególnie wobec postęującego zniewieścienia nie tylko meżczyzn ale i całej kultury.

  tyle, że owa męskość musi być poprawnie zdefiniowana - mężczyzna to nie agresywny jakiniowiec, ale ktoś, na kim można polegać ... tyle wiem od swojej własnej żony ;)
 • Jedno małe "ale"
  Pisze Pan o Polkach, a bohaterka notki Polką nie jest. Pozdrawiam
 • @Niewidzialne Imperium 14:45:11
  jest Polką, przynajmniej po matce?

  Inna rzecz, ze od początku wyglądała mi na osobę z jakimiś problemami osobowościowymi - może własnie ojciec Syryjczyk walił matkę po łbie za przesoloną zupę?

  dziewczyna sztucznie wykreowana na jakiś medialny pseudoautorytet
 • ponoć ok.20% mężczyzn
  wychowuje nie swoje dzieci, nie wiedząc o tym.
  Jest to następstwem postawy kobiet o której piszesz. Innego wybiera na męża, innego na dawcę genów. Pisałem juz wielokrotnie, że kobiety coraz częściej samotne, wychowują synów na mężczyzn których nie chcą ich córki. Kobieta bez mężczyzny, ma bardzo małą szansę wychować syna na mężcyznę przez duże M. Raczej zostanie przez nią wychowany na delikatnego płaczka, a taki niestety kobietom nie imponuje. One podświadomie potrzebują wojownika. Stąd oddają się często tym co latają z maczetami po ulicach europejskich miast. Atawizm.
 • dobrzy faceci są zazwyczaj sami, a ci źli, nie
  Nie chodzi o złych, tylko o zaradnych, a zaradni są zazwyczaj źli, bo tak zdegradowaliśmy cywilizację, że trzeba być złym, aby odnieść sukces.

  To jest kompleks Tarzana. Chce mieć faceta, który panuje nad wszystkimi, a ona panuje nad nim.

  Marzenie o władzy realizowane pośrednio.
 • @MacGregor 14:51:47
  Po matce to się narodowość dziedziczy u długonosych :) A tutaj syryjka w związku z angolem, która sprowadza do Polski nachodźców z Syrii... Pozdrawiam
 • co do skłonności
  polskich kobiet do obcych to słyszałem/czytalem że jako społeczeństwo dzięki Stalinowi jesteśmy zbyt podobni genetycznie. W związku z tym instynkt kobiecy czuje węchem odmienność genetyczną jako nad wyraz pociągającą, rozkładającą kolana
 • @MacGregor 14:13:42
  chłopak dziuni sprzedawał wódkę Illuminati z Polsce - nie domysliła się biedna, że to nie tyle chrzescijaństwo, co masoneria

  wszyscy oni tacy sami
 • @MacGregor 14:27:08
  Kobieta nie powie niczego innego, tylko czy tak właśnie myśli, w szczególności żona.
  Są mądre kobiety, bo muszą jakieś być, tak jak jednorożce.
  Niestety u kobiety ujawnia się "gadzi mózg" - u każdej.
  Tylko niektóre wiedzą o tym i starają się panować z różnym skutkiem, ale już sama świadomość u niech tego jest bezcenna.
  Budzi się "gadzi mózg" i kobieta (wcześniej dziewczyna) traci kontakt z logiką, prawem, tradycją, wdzięcznością, przywiązaniem, lojalnością, uczciwością, pamięcią.
  W zamian pamięta rzeczy, które się nie wydarzyły, odwraca kota ogonem, z przykładnej i poukładanej staje się nieobliczalną i nieodpowiedzialną.
  I zupełnie tego nie widzi.

  Mówią, że chodzi o potomstwo i szanse przetrwania, a także własne szanse przetrwania zakodowane atawistycznie.
  Ale nie wiem, czy to tak jest.

  Bo może chodzić i chęć popisania się przed konkurencją.
 • @Niewidzialne Imperium 18:41:05 matka jest Polką!
  Miriam Shaded (ur. 29 czerwca 1986 w Warszawie), polska działaczka społeczna, polityk, przedsiębiorca, prezes Fundacji Estera. Miriam Shaded urodziła się w polsko-syryjskiej rodzinie w Warszawie jako najmłodsza z siódemki rodzeństwa. Jej matka Stefania jest Polką, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi, ojciec Moner Shaded, z pochodzenia Syryjczyk, jest pastorem Kościoła Dobrego Pasterza[2], przewodniczącym Rady Starszych w Kościele Reformowanym, założycielem Ruchu Nowego Życia (organizacji misyjnej w Polsce). Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Antoniego Dobiszewskiego w Warszawie; studiowała na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie, na Wydziale Teologii Ewangelickiej. Wzięła udział w konkursie „Miss Egzotica 2015”, z finału którego została wykluczona z powodu „wzbudzania negatywnych odczuć, przedstawiania buntowniczej, roszczeniowej postawy z okazywaniem pogardy wobec innych osób”. W 2014 roku założyła (poprzez swoje przedsiębiorstwo Shaded Investments) Fundację Estera mającą na celu pomóc chrześcijańskim (wyłącznie) ofiarom wojny w Syrii. W lipcu 2015 roku, w związku z kryzysem migracyjnym w Europie, doprowadziła do sprowadzenia do Polski 52 chrześcijańskich rodzin z Syrii (łącznie ok. 178 osób). Fundacja zapewnia im co miesiąc wypłatę środków na utrzymanie (w wysokości ok. 2600 złotych). W marcu 2017 r. Newsweek napisał, iż wszyscy sprowadzeni do Polski uchodźcy wyjechali z Polski. W 2015 roku startowała w wyborach parlamentarnych do Sejmu jako kandydatka bezpartyjna z listy partii KORWiN. W okręgu wyborczym nr 19 do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej uzyskała 3644 głosy (drugi wynik na liście partii w tym okręgu, więcej głosów dostał Janusz Korwin-Mikke), nie zdobywając mandatu poselskiego.
 • @Niewidzialne Imperium 18:41:05
  https://v.wpimg.pl/ODMwNjM0YCUsFThZYkttMG9NbAMkEmNmOFV0SGJ_YHJ5QzZedQdgIGMAPgMgV2E0IVh7Wn4Bfn1-Q3dHYAF8dnlEfFJ4CX5rIB48AyxdYjclFioPKR0lJSASPUQnQChmMA==James

  Warwick pochodzi z Wielkiej Brytanii. Podobno przyjechał do Polski za swoją wcześniejszą wybranką, z którą rozstał się krotko po przyjeździe. Po swoim pierwszym medialnym debiucie u boku Miriam, znalazł sporą rzeszę fanek, które są zachwycone jego urodą. Czy jego dziewczyna może mieć powody do zazdrości?

  https://gwiazdy.wp.pl/wyglada-jak-sobowtor-brada-pitta-miriam-shaded-pokazala-swojego-chlopaka-6211401177192065g/3

  Ps..To ten damski bokser, a teraz się żali, że dostaje po mordzie, oj głupie te baby, oj głupie.
 • Miriam Shaded ofiarą przemocy. „Prawie mnie zabił. Dusił bardzo długo. Zaczęłam się modlić”
  https://www.wprost.pl/kraj/10249186/miriam-shaded-ofiara-przemocy-prawie-mnie-zabil-dusil-bardzo-dlugo-zaczelam-sie-modlic.html
 • @MacGregor 14:13:42
  Miriam Shaded i jej chłopak James Warwick. “Sprostuje… James Warwick przyjechał tu do Polski 3 lata temu nie za dziewczyną tylko, ponieważ uważa że Polacy mają poukładane wartości i w Polsce są fantastyczne warunki do robienia biznesu. Jest właścicielem Illuminati vodka.” Chrześcijanka i jej mąż produkujący wódkę Illuminati…Poszukałem w sieci i faktycznie jest taka wódka…

  https://i0.wp.com/detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2018/01/illuminatiVodka.png?w=262
 • @kula Lis 68 12:44:37
  Tylko według żydów narodowość jest wyznaczana po linii kobiecej, w Polsce, po mieczu.
 • @kula Lis 68 12:53:55
  Fajne masz wzorce, sorrosowskie, multikulti, syryjka z angolem i nazywasz ich Polakami? Daruj se, miałem o Tobie dobre zdanie kilka lat temu, szkoda że cię odmieniła ta lewacka propaganda multikulti. Pozdrawiam
 • @kula Lis 68 13:02:47
  Ani Szached, ani Warwek to nie są polskie nazwiska.
 • @Autor
  w jednym Autor ma rację i warto to podkreślić.
  Te wszystkie dyrdymały o płciach i cipach - dotyczą tych "z wyglądu kobiet", które są zdegenerowane mentalnie, a często i fizycznie.
  To margines społeczny.
  Kiedyś takie po prostu zamykano w klasztorach. Teraz musimy się z nimi męczyć.
 • @Niewidzialne Imperium 16:09:54
  Nic mnie nie odmieniło. Ona ma matkę Polkę, po ojcu Syryjczyku Szahed.
 • @
  Kobiety, które lubią, wybierają łobuzów mają bardzo niskie poczucie własnej wartości.
  Bardzo często udają one, grają rolę pewnych siebie kobiet.
  Najczęściej nie miały ojca.
  Często były w dzieciństwie molestowane seksualnie.
 • @Niewidzialne Imperium 14:45:11
  Miriam matkę ma Polkę. W Polsce się urodziła i wychowała. Jej ojciec jest Syryjczykiem, ale jest chrześcijaninem. Poznałem Miriam rodziców, przed jej urodzeniem. Znam tę rodzinę. Jest pobożna. Miriam przewróciło się w głowie, kiedy stała się celebrytką. Może te jej doświadczenia sprowadzą ją na Bożą drogę i nie będzie zadawać się z ludźmi ze świata.
 • @Niewidzialne Imperium 18:41:05
  Miriam sprowadzała do Polski wyłącznie prześladowanych chrześcijan, żadnych islamistów, żadnych nachodźców. Znam sprawę bezpośrednio z pierwszej ręki.
 • @Bara-bar 00:37:38
  Pięć lat temu kiedy miałem 65 lat zakochała się we mnie 18 latka. 5 lat kochała mnie do szaleństwa. Ach co za historia. Swego ojca od dziecka nie nawidziła. W tym roku zaczęła mi wmawiać, że jestem taki sam jak jej ojciec. 4 maja zerwaliśmy ze sobą kontakt.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:32:07
  Kolejny pusty karton, który woli bydlaka od normalnego faceta, widziały gały co brały.
  aleksanderwsieci@aleksanderwsieciminutę temu
  Ta nacja tak ma. Moją koleżankę tak Pers omamił, że uwierzyła iż spotkała syna lekarza,… itd. Jak ją zdobył okazało się, że ma problemy z alkoholem, w międzyczasie ma z nim 2 dziewczynki. Musiała się przed nim ukrywać u rodziny w PL. A Pani Miriam polecam przejrzenie swoich sexi zdjęć, imię do czegoś zobowiązuje. Tylko nie wiem czy to pojmie, no to napiszę wprost. Jak się wypinasz tak cię wypną jak starą… Niestety, normalny/wartościowy na takie kuse zaloty nie pójdzie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej