Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
419 postów 321 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Gdy nauka jest w służbie Szatana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co zrobić ze zwierzęciem, którego geny w 1 proc. są genami człowieka? Co zrobić, jeśli proporcje te będą pół na pół? Jak zdefiniować takie stworzenie. Czy o prawach człowieka będzie decydować liczba neuronów w mózgu?

 Ludzko-zwierzęce hybrydy = zróbmy sobie potwora  

 

Mówi się, że Szatan nienawidzi człowieka, ale spójrzmy na obecne powolne ludobójstwo od strony niereligijnej.

 

Wielu ludzi nienawidzi człowieka. Tak po prostu. Nienawidzą innych ludzi, bardziej ceniąc zwierzęta. Robią karierę idąc po trupach do celu, a gdy już mają to, co chcą (pieniądze i władzę - atrybut zwierząt), zaczynają się nudzić. Ci, co bardziej prymitywni, wynajmują polskie modelki do koprofilii, a bardziej inteligentni bawią się w zarządzanie światem i jego psucie, m.in. poprzez rozkoszne finansowanie ruchów rewolucyjnych i totalitarnych (komunizm, nazizm), wojennych, ale i pokojowych.

 

O czy nie mówi Greta Tunberg? Nie mówi o niezdrowym, modyfikowanym genetycznie jedzeniu GMO, które w trzecim pokoleniu powoduje bezpłodność, o truciznach w wodzie, o masowej umieralności na raka, o tym, że przyczyny nowotworów są wiadome oraz jak leczyć i unikać zachorowalności na raka. Dlaczego Greta Tunberg nie mówi o tym, że jej działania zmierzają do zniszczenia przemysłu, a tym samym podniesienia poziomu życia, w krajach rozwijających się?

 

Ależ to bardzo proste. Jednym z powodów jest to, że ludzie bogaci nie chcą, aby inni żyli na tym poziomie, co oni sami. Nie chcą, aby inny człowiek miał taki samochód jak oni. Tak, to małostkowość, ale taki jest świat.

 

Zwykli ludzie chcą spokojnie żyć. Budzą jednak ogromną pogardę ubranych w garnitury lub dresy prymitywów, gloryfikujących agresywną, prymitywną naturę ludzką w stosunkach międzyludzkich.

 

Niestety, pragnienie spokojnego życia, często idzie w parze z obojętnością i zgodą na zło, ale ten spokój to złudzenie. Tym pragnieniem często rządzi strach.

 

Zmowa milczenia – mediami głównego nurtu rządzi zmowa milczenia, strach, podłość, a Polsce, jak to w Polsce, synekury i pociotki. Dlatego źródeł prawdziwych informacji należy szukać w Internecie.

 

 1. Czy chcesz, aby Twoje dziecko było niewolnikiem? - minerałami, podobnie jak rodzajami białek, można sterować zachowanie organizmów. Pasożyty są ty w znakomity sposób wyposażone przez naturę. Minerały to nie tylko fluor, dodawany, by rzekomo chronić zęby. Stosowany w stomatologii, owszem, przydaje się w niewielkich ilościach, ale w nadmiarze szkodzi. Fluor „może potęgować działanie leków psychotropowych, powodując ospałość, uległość na sugestie, podatność na manipulacje – popularne valium zmieszane z fluorem daje nowy lek, tzw. Rohypnol, który jest składnikiem środków insektobójczych, pestycydów i trutek na gryzonie”: https://dziecisawazne.pl/fluor-pomaga-czy-szkodzi/  Rohypnol to inaczej Flunitrazepam – pigułka gwałtu.
 2. Dieta niskobiałkowa – jeśli uważasz, że jesteś za wysoki, ogranicz białko w każdej postaci, a na pewno zmalejesz. Przy okazji, dieta niskobiałkowa powoduje, że ludzie są bardziej podatni na sugestię, czyli wpływ. Promuj wegetarianizm, które nie tylko jest ideologią polegającą na niejedzeniu mięsa, ale uważa, że zwierzęta maja duszę i są równe człowiekowi.
 3. Dla wielu „rządzących światem”, przeciętny Polak, hindus, czy Kenijczyk, nie jest człowiekiem, a tylko mówiącą biologiczną maszyną.

 

Zróbmy sobie potwora

 

O tym nie mówi się w Polsce, ale mieszanie genów ludzkich i zwierzęcych jest faktem. W 2008 r. prezydent USA George W. Bush „w opowiedział się za zwiększoną regulacją inżynierii genetycznej, w tym w badaniach nad mieszaniem elementów zwierzęcych i ludzkich”. Była to oficjalna zgoda na powoływanie do życia mieszańców ludzi i zwierząt. Wcześniej zarówno on jak i amerykański kongres sprzeciwiali się takim i podobnym badaniom.

 

Jaka będzie granica człowieczeństwa? Dlaczego nie ma rozważań na ten temat? Dlaczego w tej sprawie milczy zgodnie papież Franciszek oraz profesorowie Magdalen Środa i Jan Hartman? Dlaczego w Polsce zawsze zostaje się w tyle czekając z rozdziawioną gębą, co powiedzą na Zachodzie? Jeśli zostaniemy w tyle, te eksperymenty będą przeprowadzane na nas. Właściwie już są, ale kto się przejmuje bezdomnymi, którzy kilkanaście lat temu w liczbie kilkudziesięciu umarli z powodu wadliwych szczepionek?  Dlaczego media w Polsce nie zajmują się naprawdę bardzo kontrowersyjną tematykę przeszczepów od zwykłych ludzi, w tym od pacjentów, którzy na swoją śmierć nie wyrażają zgody? (!)

 

„Udoskonalanie” człowieka

 

Co zrobić ze zwierzęciem, którego geny w 1 proc. są genami człowieka? Co zrobić, jeśli proporcje te będą pół na pół? Jak zdefiniować takie stworzenie. Czy o prawach człowieka będzie decydować liczba neuronów w mózgu?

O pierwszych hybrydach człowieka i zwierzęcia pisał „National Geographic” w tekście „Human-Pig Hybrid Created in the Lab”, a dokładnie i mieszaninie człowieka i świni wyhodowanych w Instytucie Salka w Kalifornii, którzy użyli narzędzia Czy rozwiąże to problem braku narządów do przeszczepów?

 

Na zdjęciu widzimy świński zarodek z wstrzykniętymi ludzkimi komórkami, które następnie umieszczono w świniach, by usunąć je po koło 4 tygodniach. Świńskie narządy są podobne do ludzkich, dlatego użycie ich w medycynie, jako dawców narządów, w najbliższej przyszłości jest więcej niż pewne.

 

29 lipca 2019 r. Japonia jako pierwszy kraj na świecie zatwierdziła eksperymentowanie na ludzko-zwierzęcych embrionach. „Hiromitsu Nakauchi, pracujący na Uniwersytecie w Tokio i Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii, planuje hodować ludzkie komórki w embrionach myszy i szczurów, a następnie przeszczepić te embriony do zwierząt zastępczych” „Nature”/ Japan  approves  first  human-animal  embryo  experiments.

 

 

Komunizm, nazizm i małpoludy

 

 Znany jest eksperyment sowieckiego naukowca, który próbował stworzyć małpoluda. Towarzysz Iwanow badania rozpoczął w Paryżu w 1924 r. Eksperyment miał się nie udać.

 

Inna ciekawa historia. Podobno w 2015 r. Chińczycy przeszczepili głowę małpie. Wcześniej, bo w 1954 r. radziecki chirurg Władimir Dernichow przeszczepiał szczeniakom głowy i przednie łapy. Przyszył tez psu drugą głowę. Uczony ten nazywany jest współtwórcą transplantologii.

 

Pytanie jest tylko takie, jaki wpływ miały podłe eksperymenty medyczne w niemieckich obozach koncentracyjnych. Wiadomo, że sowici weszli w posiadanie „badań” niesławnego doktora Mengele. Opinia publiczna nie wie, lub nie chce wiedzieć wszystkiego, m.in. tego, że ludzie ci w swoich obozach koncentracyjnych dokonywali przeszczepów kończyn zwierząt ludziom. Pamiętajmy, ze zarówno niemieccy, jak i radzieccy naukowcy pracowali nad powstaniem tzw. super żołnierza – stosunkowo bezmyślnej maszyny do zabijania.

 

Na zakończenie

 

Co decyduje o człowieczeństwie? Bycie biologicznym człowiekiem, czy iloraz inteligencji? Co z osobami silnie upośledzonymi lub chorymi psychicznie pozbawionymi świadomości? Czy o człowieczeństwie decyduje inteligencja, czy coś więcej. Jestem zdania, że coś więcej, czyli sama idea, dlatego mały ludzki embrion jest już człowiekiem.

 

Postępy w inżynierii genetycznej mają służyć człowiekowi. Tak mówią. Sama genetyka jest córką eugeniki, nauki mówiącej o tym, jak eksterminować (pozbywać się ze społeczeństwa) niepotrzebnych ludzi. Pamiętajmy, że eugenika była inspiracją nazistów, amerykańskich rasistów i wciąż jest upiornym natchnieniem dla wielu eutanatorów i aborcjonistów. Nie tylko dla nich.

 

 

KOMENTARZE

 • @
  TYRANNOSAURUS REX I OWIECZKA DOLLY!

  https://m.neon24.pl/b20051d30e9ce9b8cb730a76f4a4d3be,14,0.jpg

  ***

  DWIE WIADOMOŚCI Z OSTATNICH LAT:

  1 - OWIECZKA DOLLY

  "Dolly urodziła się 5 lipca 1996 r. (o istnieniu poinformowano świat dopiero w 1997) jako WYNIK EKSPERYMENTU NAUKOWCÓW Roslin Institute w Edynburgu. Wraz z nią urodziło się także 254 innych sklonowanych organizmów, jednak większość obciążona była mutacjami i błędami genetycznymi, pozostałe były zniekształcone - wszystkie zostały uśmiercone".

  http://www.biotechnolog.pl/slownik-219.htm

  2 - TYRANNOSAURUS REX
  „Największy drapieżca wśród dinozaurów,  był jednym z ostatnich, a zarazem największych i najpotężniejszych dinozaurów drapieżnych (…).
  Jego długość dorównywała szerokości kortu tenisowego. Jaszczur był tak wysoki, że mógłby zajrzeć do okien pierwszego piętra (…). Największe zęby dochodziły do 18 cm długości i miały piłkowane krawędzie, jak nóż do mięsa (…)”.

  Czytaj dalej:

  http://portal.dobresciagi.pl/dinozaury/tyranosaurus-t-rex-zabojcza-potega/

  *

  "Czy kurczaka można przerobić na dinozaura? Jack Horner, słynny amerykański paleontolog, zapowiada, że będzie to możliwe już za pięć-dziesięć lat.

  Trzeba tylko wyłączyć geny kodujące skrzydła, a dodać te, które sprawią, że kurczakom wyrosną długie ogony i trójpalczaste łapy.
  Powstanie kurczakodinozaur, stwór przypominający wielkiego gada.

  (…) Dr Juan Carlos Izpisúa Belmonte z Instytutu Badań Biologicznych im. Salka przerobił już kurczaka na trzynożnego ptaka.  Uczony sprawił, że zamiast skrzydła wyrosła mu dodatkowa noga.

  Wystarczyło na etapie rozwoju embrionalnego kurczaka zmienić działanie zaledwie kilku genów. Manipulacjami genetycznymi można też spowodować, że ptakom i ludziom będą odrastać utracone kończyny, podobnie jak dorosłe kraby potrafią odtworzyć utraconą parę szczypiec, a jaszczurki regenerują utracone ogony.

  Badacze z Soldier Treatment and Regeneration Consortium, zapowiadają, że za pięć lat będą w stanie odtwarzać weteranom wojennym palce i uszy, a potem ręce i nogi".

  http://www.wprost.pl/ar/119766/Czlowiek-z-butli/?I=1304

  Oglądaj także:

  http://www.ted.com/talks/lang/pl/jack_horner_building_a_dinosaur_from_a_chicken.html  (napisy polskie)

  *

  Zanim nastąpił Biblijny potop, do arki weszły wyznaczone przez Pana Boga zwierzęta.

  Wyobraź sobie, że idą sobie dwie owieczki. Jedna to owieczka Dolly, sklonowany przez człowieka twór, hydra bardzo podobna do oryginału.
  Drugą jest owieczka stworzona przez Pana Boga. Jak mówi Pismo Święte: "Według rodzaju swego".

  Jak myślisz która zostanie wpuszczona do arki?

  Mała podpowiedź.  Twój Tata, którego bardzo kochasz, został sklonowany. Kogo nazwiesz swoim Ojcem, Twojego Tatę czy jego kopię?

  Który z nich jest prawdziwy a który jest potworem?

  Często się mówi, że dawno temu żyły "cywilizacje" których przedstawiciele dokonywali „przeszczepów” różnych części ludzkiego ciała.
  Mówi się o ich mądrości i przedziwnych zdolnościach.
  Czy jednak ich zdolności służyły Chwale Pana Boga czy raczej Panu Bogu się sprzeciwiali?

  Dlaczego dinozaury nie przetrwały? Bo upadł w jakieś miejsce meteoryt? Bo zabrakło pożywienia? Bo zabił ich pył wulkaniczny?

  Gdy mówimy o dinozaurach to w naszej głowie pojawiają się kilkudziesięciotonowe brontozaury, czy drapieżny dinozaur T. Rex. Jednak były też całkiem małe, rzekłbym dinozaurusie, wielkości kurczaka. I raptem wszystkie zginęły. Dlaczego? Kto dokonał tej selekcji? Niektórzy naukowcy wmawiają nam, że mógł to być np. meteoryt.

  Czy dinozaury mogą powstać za dziesięć lat? Może… przecież powiedział to człowiek, który przed imieniem i nazwiskiem posiada tytuł "naukowca", zatem należy mu wierzyć.
  Gdy jednak ja, który nie posiadam żadnych znaków mądrości przed nazwiskiem przytoczę zapis mówiący o tym, że dinozaury żyjące już tysiące lat temu były "klonami" innych zwierząt to zapewne zostanę wyśmiany.

  Gdy piszę wyraz, "klonami", to niekoniecznie mam na myśli dzisiejszy sens tego słowa lecz "doświadczenia" czynione na Boskich zwierzętach, które to "doświadczenia" doprowadziły do powstania zwierzęcej rodziny zwanej dzisiaj ogólnie "dinozaurami".

  Dlaczego zatem dinozaury nie weszły do arki? No cóż, zapewne z tej samej przyczyny z jakiej by nie weszła owieczka Dolly.

  Zatem czas na obiecany fragment:

  "Rozpleniła się niesprawiedliwość i ziemię ogarnęło w ten sposób ogólne zepsucie moralne. Nie tylko ludzi, ale i zwierzęta, bydło, ptactwo i wszystko co porusza się na ziemi…
  Niesprawiedliwość rozrosła się wielce na całej ziemi, tak że złe i niegodziwe były wszelkie ludzkie myśli i wyobrażenia".

  Apokryficzna Księga Jubileuszów, rozdz. 5 "Ogólne zepsucie moralne…"
  werset 3!

  I inny fragment:

  „Z powodu tych trzech potop został zesłany na ziemię. Z powodu nierządu, którego dopuścili się Czuwający, pomimo otrzymanej władzy, uprawiali nierząd z córkami ludzkimi i te które im się podobały, brali sobie za żony, dając w ten sposób początek wszelkiej nieczystości.
  Oni też zrodzili synów, Nefidim do siebie niepodobnych. Nienawidzili się wzajemnie. Giganci zabijali Nafil. Nafil zabijali Elyo, Elyo zabijali ludzi, a człowiek zabijał swego bliźniego. Wszyscy zaprzedali się niesprawiedliwości i przelewali wiele krwi; ziemia zapełniła się niesprawiedliwością.

  Następnie zaczęli grzeszyć przeciwko zwierzętom, ptakom i wszystkiemu co się porusza i chodzi po ziemi.
  Przelali wiele krwi na ziemi. Wszystkie myśli i zamiary ludzi stały się niegodziwe, obmyślali tylko próżność i zło. Pan więc wymazał wszystko z powierzchni ziemi z powodu niegodziwości ich czynów. Z powodu krwi przelanej na ziemi wymazał On wszystko”.

  Apokryficzna Księga Jubileuszów, rozdz. 7 "Testament Noego: unikać nierządu"... wersety 21-25

  „Ziemia została skażona w oczach Boga. Gdy Bóg widział, iż ziemia jest skażona, że wszyscy ludzie postępują na ziemi niegodziwie, rzekł do Noego:

  «Postanowiłem położyć kres istnieniu wszystkich ludzi, bo ziemia jest pełna wykroczeń przeciw mnie; zatem zniszczę ich wraz z ziemią”.

  Księga Rodzaju 6:11-13

  https://www.biblia.info.pl/biblia.html Biblia Tysiąclecia

  "Czy kurczaka można przerobić na dinozaura? Jack Horner, słynny amerykański paleontolog, zapowiada, że będzie to możliwe już za pięć- dziesięć lat. Trzeba tylko wyłączyć (pewne) geny…".

  W jaki sposób zostały "wyłączone" pewne geny i dodane inne przed potopem? W jaki sposób powstały dinozaury?

  Myślę, że Pan Jack Horner zna na te pytania odpowiedź. Zapowiada przecież przerobienie kurczaka na dinozaura.
  Powyżej przytoczyłem Apokryficzną Księgę Jubileuszów! Zaznaczyłem, że napisano w niej:

  "Następnie zaczęli grzeszyć przeciwko zwierzętom i ptakom".

  Tak, to także specjalność naukowca Jacka Hornera i nie tylko jego: Grzeszyć przeciwko zwierzętom, podobnie jak przed potopem!

  *

  Zagadnienie do poduszki:

  Jesteś Stwórcą! Stworzyłeś wiele zwierząt według swoich rodzajów, jednak jakiś człowiek manipulując genami w stworzonym przez Ciebie zwierzęciu, doprowadził do powstania potwora. Ten drapieżnik nie ma już nic wspólnego z Twoim cudownym stworzeniem!
  To zły człowiek wykorzystując Twoją cudowną Moc Stwórczą, której sam nie posiada, nadał Twojemu zwierzęciu kształt Tyrannosaurusa Rexa!

  Pytania:

  Kogo wpuścisz do arki by uratować go przed potopem: Twoje Dzieło, stworzone według rodzaju swego czy może dzieło tego, który ośmielił się „powołać do życia” drapieżnego potwora?

  Kogo wpuścisz do arki by uratować go przed potopem: Owieczkę stworzoną przez Ciebie czy owieczkę Dolly „stworzoną” przez Twojego przeciwnika, który ośmiela się manipulować genami w Twoim Dziele?

  Kogo wpuścisz do arki by uratować go przed potopem:
  Człowieka stworzonego przez Ciebie czy „klona” sprokurowanego przez Twojego przeciwnika?

  Przed kim zamkniesz drzwi arki?

  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @57KerenOr 17:58:27
  @57KerenOr 17:58:27
  Hej Keren...Ewangelisto : )
  Ad twojego powyzszego wpisu...
  Mysle...ze za DUZO naczytales sie Literatury SF (science fiction)
  tzw. fikcja naukowa lacznie ze starotestamentowa Hagada parchata...
  ktore ta--WIEKSZA czesc-Starego testamentu-
  nalezy ODCZYTYWAC SYMBOLICZNIE...: )

  POTOP & tzw,Arka Noego ze zwierzetami-
  to OCZYSZCZENIE czlowieka w Liczbie 4/40
  CIEZKA KARMA & CIEZKIE OCZYSZCZENIE...
  (symbolika oczyszczenia czlowieka -via Swiat Ducha to.m.in.WODA/OGIEN)
  a symbolika par zwierzat- to.m.in. cechy charakteru czlowieka

  I Ad Notki:
  Czy o człowieczeństwie decyduje inteligencja, czy coś więcej....
  O CZLOWIECZENSTWIE decyduje...
  WIELKOSC DUCHA czlowieka : )
  zwierzeta to dodatek do zycia CZLOWIEKA -
  zwirzeta zyja zyciem - AUTOMATYCZNYM - sa prowadzone przez swiat DUCHA...
  CZLOWIEK jest NAJWAZNIEJSZY na Ziemii!

  xxx eva : )
 • Wszystko już było???
  Patrząc na mitologie oraz zapisy Świętych Ksiąg widzimy że w zamierzchłej przeszłości rasa ludzka już próbowała manipulacji. Hybrydy żyły i miały jakieś zastosowania- na pewno wiele z nich było żywymi machinami bojowymi. I może taki świat znalibyśmy jako codzienny gdyby Człowiek za podszeptem Złego nie zgrzeszył pychą. Zwyczajnie odbiło przywódcom- przekroczyli wszelkie granice zagrażając stworzonej przez Boga Naturze. To po prostu musiało się obrócić przeciw Rodzajowi Ludzkiemu. Może część z winowajców zwyczajnie zwiała z Ziemi, garstka oligarchów- synów Złego. Większość została zmyta Potopem jednak Stwórca nie zastosował ostatecznego rozwiązania- końca końców. Ale drugi raz to nie przejdzie... .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej