Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
363 posty 255 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Wielki sukces znanego polskiego homoseksualisty!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielki sukces Roberta Biedronia! 14 listopada na minisesji plenarnej w Brukseli odbędzie się głosowanie nad rezolucją wzywającej polski parlament do nie wprowadzania zmian w Kodeksie karnym dotyczących edukacji seksualnej.

Współautorem przyjętego dziś projektu rezolucji, który poprzeć miały wszystkie największe partie w parlamencie europejskim, jest europoseł Robert Biedroń... 
Na swoim koncie facebookowym Robert Biedroń pisze:  
Przez działania PiS-u Polska po raz kolejny stawiana jest na wokandzie Parlamentu Europejskiego. Odbudowanie pogarszającej się reputacji naszego kraju w Europie będzie trudnym zadaniem, ale ja lubię wyzwania. Wraz z moim ugrupowaniem zawsze będziemy walczyć o to, żeby Polki i Polacy nie musieli żyć w ciemnogrodzie, który próbuje wykreować Kaczyński. 
Europosłowie twierdzą, że "proponowane przepisy nie tylko penalizują świadczenie kompleksowej edukacji seksualnej, ale również łamią międzynarodowe standardy oraz zobowiązania Polski w tym zakresie" – czytamy na portalu Interia.pl powołując się na PAP.  
Europoseł Ryszard Czarnecki słusznie zauważa, że projekt i rezolucja maja charakter wybitnie ideologiczny. Tymczasem dla wyjaśnienia, czego chcą środowiska LGBT w Polsce, wystarczy przytoczyć zdajecie bilbordu pod Jelenią Górą w dzielnicy Maciejowa, kampanii społecznej, uświadamiającej, czego żądają środowiska homoseksualne: patrz zdjęcie główne.
 

 

KOMENTARZE

 • Wasze dzieci będą takie jak my! – skandowali w Niemczech homoseksualni aktywiści.
  W maju napisałem tekst:

  "Aktywność działaczy homo – sposób na psucie ludzi"

  Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.

  To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia.
 • @Romuald Kałwa 19:42:23
  Otoczenia, które ich zgwałciło lub molestowało.
 • @Romuald Kałwa
  Wystarczy brać przykład od sąsiedniego państwa . Salute . https://www.deon.pl/kosciol/nie-dla-propagandy-homoseksualizmu-w-rosji,117243
 • @Repsol 20:04:11
  O tak, Rosja dba o swój interes narodowy i się odradza. Powinni jednak zlikwidować aborcję.

  Pozdrawiam!
 • @Romuald Kałwa 20:21:28
  Szkoda że nasza Polska nie może się odrodzić pod tym Brukselskim batem .Salut .
 • "Wielki sukces znanego polskiego homoseksualisty!"
  ------------
  Mieszanie spermy z g*wnem przez niego i podobne mu ludzkie odpady - to rzeczywiście sukces na miarę piekieł.
 • Wybitny przywódca socjalistyczny A. Hitler
  rozwiązał problem biedroni, wykreowany przez żydostwo w Republice Weimarskiej poprzez osadzenie ich jako wrogów społeczeństwa w obozach koncentracyjnych.
 • autor
  Tak się zastanawiam.
  Biedroń startuje na prezydenta. W razie wygranej Śmiszek będzie pierwszą damą? Czy pierwszym damem?
  A może Biedroń będzie prezydentka?
  Ktoś może mi to wyjaśnić? Bo nie wiem
 • @Husky 08:04:29
  może jakaś nowa poślica coś zaproponuje ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY