Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Czy Olga Tokarczuk ma duszę? Na pewno jest czarownicą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Olga Tokarczuk jest rasową czarownicą. Uprawia astrologię i kabałę, a na okładce jej książki jest postać bafometa (baphometa).

W dniu przyznania nobla Oldze Tokarczuk napisałem tekst pt.: „Miłość Olgi Tokarczuk do Polski jest bezgraniczna, ale żeby za to dawać Nobla?”.
Mam wrażenie, że w Polsce poza pewnym gronem patriotów, wciąż niewielu zdaje obie sprawę ze zgrozy sytuacji – czym ta nagroda właściwie jest. 
Per Wastberg z Akademii Szwedzkiej w laudacji na rzecz tej autorki m.in. powiedział o polskim, historycznym antysemityzmie i kolonializmie: 
Tokarczuk jako pisarka "odkrywa historię Polski jako kraju będącego ofiarą spustoszenia dokonanego przez wielkie siły, lecz również posiadającego swoją własną historię kolonializmu i antysemityzmu".  
Przemówienie było starannie przygotowywane, a jego treść nie bywa przypadkowa. 
w RMF FM Olga Tokarczuk bibliotece w imigranckiej dzielnicy Sztokholmu: W wywiadzie Tokarczuk powiedziała: 
Patrząc na te dzieci – kolorowe, w różnych ubraniach, witające mnie w różnych swoich językach – pomyślałam, jakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej (...) i zawsze Jest mi wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów”. 
Jaką pogardę, i to na poziomie biologicznym (genetycznym) musi czuć ta kobieta do Polaków, skoro nie akceptuje naszej „puli genetycznej”. 
 1. Chciałbym widzieć, ile pieniędzy przekazała ta kobieta na cele charytatywne we wspomnianym 2014 roku, m.in. na imigrantów, zobaczyć wyciągi z przekazów bankowych, itd. 
 2. Skoro tak boi się o klimat, to co zrobić z jej książkami? Ile drzewa potrzeba, ab mogły zostać wydrukowane? 
 3. Czy popiera roszczenia żydowskie względem Polski i na jaką sumę? Ile sama dołoży? 
                                                                               
                                 Czy Olga Tokarczuk ma duszę?
Zależy wg kogo. Według mnie tak, ale jest jeden szkopuł – Olga Tokarczuk jest rasową czarownicą. Uprawia astrologię i kabałę, a na okładce jej książki jest postać bafometa (baphometa). Chyba pójdzie do piekła.
Wszyscy znamy te teksty z Talmudu, że goje nie maja duszy... , a goje (wszyscy nie żydzi) wg Talmudu są istotami gorszymi od zwierząt. 
„Cierpienie człowieka łatwiej jest mi znieść niż cierpienie zwierzęcia” – napisała Tokarczuk na stronie „Krytyki politycznej”. Przypominam, że w historii był już taki jeden wegetarianin, który również bardzo chronił zwierzęta, który bardziej cenił zwierzęta niż wielu ludzi, a nazywał się Adolf Hitler.  
Tokarczuk na całym świecie oskarża Polaków o antysemityzm. Przypominam, że traktuje Polaków, jako bezrozumne bydło hodowlane – wiadomo, te gadki o puli genowej i ubogacaniu (mówiąc o ubogacaniu, albo jest ograniczona, albo złośliwa).  
Na stronie Żydowskiego Instytutu Historycznego, można przeczytać – https://www.jhi.pl/psj/goj - że to „nieżydzi” są winni tym opiniom, że niby nie mamy duszy, bo prześladowaliśmy żydów. Ale ja nikogo nie prześladowałem. Problem tylko, że Talmud został opracowany pomiędzy II a VI w. n.e. Dlaczego więc te opinie utrzymują się do dzisiaj? Dlaczego Żydzi przenosząc te opinie na inne narody, mają pretensję, że te traktowane, jako zwierzęta, buntują się, znaczy się wierzgają, jakby to określiła Tokarczuk. 
Na tej stronie czytamy, że opinia o gojach bez duszy jest wytworem żydowskich kabalistów. Kabalistą i heretykiem był sam król Salomon – król Izraela żyjący w X wieku p.n.e. Kabalistką, jak już wiemy, jest Olga Tokarczuk. 
W przeciwieństwie do swojej wypowiedzi z 2008 roku, Olga Tokarczuk obecnie uważa, że zwierzęta już mają duszę. W wywiadzie z 2018 r. na stronie Vege - https://vege.com.pl/2018/05/24/olga-tokarczuk/ chyba racjonalizuje zabijanie ludzi – myśliwych, jako prawo zemsty. No, radykalizuje się kobiecina. 
W wywiadzie tym widzimy osobę wrażliwą, odrealnioną, niekonsekwentną w myśleniu, taką, którą łatwo złamać np. mówienie prawdy o niej samej. Śmierć zwierzęcia równa się śmierci człowieka. Dla niej to nie podlega dyskusji. Nie kieruje się racjonalizmem, i choć wrażliwa na cierpienie, nie ma problemu z zadawaniem jego innym: „Dziś największym problemem ludzkości jest przemysłowa hodowla zwierząt na mięso, ta wieczna Treblinka, która dzieje się naokoło nas i dzieje się ciągle”. Przegięła, ale nikt jej nie oskarży o antysemityzm. Za duży z niej pożytek. 
Olga Tokarczuk jest osobą nie do końca zrównoważoną. Utożsamia się z bohaterką jej powieści, która jest seryjną morderczynią, która ma nie po kolei w głowie. Okładka książki pt.: „Prowadź swój pług przez kości umarłych”, na postawie której zrealizowana film „Pokot”, zawiera postać baphometa – dualistycznego bóstwa Templariuszy, a później masonów.  
Czy Olga Tokarczuk ma duszę? Tak jej pewnie się wydaje. A czy ma duszę wg „tych”, których tak broni, oczerniając Polaków? Nie, Olga Tokarczuk nie ma duszy. Wg Talmudu, jest gorsza od zwierzęcia. Nie jest nawet „szabesgojką” – jest wcieleniem diabła. Wszakże interesuje się astrologią... 
Dobrze, koniec tych żartów. Tak, czy inaczej, jej Nobel to kolejny etap to międzynarodowego marketingu politycznego, przygotowującego świat na złupienie Polaków – akt 447. Żeby znowu nikomu nie było nas żal. A rząd milczy jak świstak i wydaje 700 000 zł na tłumaczenia jej książek. 
Poniżej petycja, gdzie można przeciwstawić się tej inicjatywie i dołączyć do zbierających podpisy: 
https://stop447.info  
https://stop447.info/wp-content/uploads/2019/09/Karta-podpisowa.pdf 
image
 

[1] „Bóg stworzył świat tylko dla Żydów; oni są owocem ludzkości, reszta zaś narodów jest skorupą; jedna dusza żydowska jest więcej warta przed Bogiem od wszystkich dusz całego innowierczego narodu“; — „jak świat nie może istnieć bez czterech wiatrów, tak nie może także istnieć bez Żydów; — „słońce oświeca ziemię, deszcz użyźnia ją tylko dlatego, że na niej Żydzi mieszkają”. /II Talmud — żydowska Księga Ksiąg

KOMENTARZE

 • Olga Tokarczuk jest rasową czarownicą
  Za pomówienia to wpis może w lochu wylądować

  5*
 • Z tego co usłyszałem to laudator noblistki stwierdził że jest to 7 (słownie: siódmy) literacki Nobel dla Polski))
  Już mnie palce bolą od liczenia i nijak doliczyć się nie mogę. A może mi ktoś pomoże ?
 • @Drab61, Lista prezentuje laureatów Nagrody Nobla związanych z Polską. Ich związki z Polską definiowane są poprzez urodzenie
  się na terytorium Polski, posiadanie obywatelstwa Polski lub posługiwanie się językiem polskim.


  Freemason Alfred Nobel ufundował nagrodę dla ŻyMskich RZyD(M)ów - Freemasonów.


  Lista 19tu ŻyMskich RZyD(M)ów NOBLISTÓW - polskich freemasonów urodzonych na ziemiach Polaków / Słowian.


  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Polish_Nobel_laureates

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_laureat%C3%B3w_Nagrody_Nobla_zwi%C4%85zanych_z_Polsk%C4%85


  Bogumił Boguchwał
 • Ukraine International Airlines
  https://www.gify.net/data/media/82/czarownica-ruchomy-obrazek-0023.gif
 • 1*
  "Czy Olga Tokarczuk ma duszę?"

  A czy Pan ma duszę, Autorze? Stwierdzenie, że tak mi nie wystarczy. Proszę to naukowo udowodnić.
 • @ AUTOR- Romuald Kalwa
  Z notki p.KALWY:
  ''Olga Tokarczuk jest rasową czarownicą. Uprawia astrologię i kabałę, a na okładce jej książki jest postać bafometa (baphometa). Chyba pójdzie do piekła.
  Wszyscy znamy te teksty z Talmudu, że goje nie maja duszy... , a goje (wszyscy nie żydzi) wg Talmudu są istotami gorszymi od zwierząt.
  „Cierpienie człowieka łatwiej jest mi znieść niż cierpienie zwierzęcia” – napisała Tokarczuk na stronie „Krytyki politycznej”.
  Na tej stronie czytamy, że opinia o gojach bez duszy jest wytworem żydowskich kabalistów. Kabalistą i heretykiem był sam król Salomon – król Izraela żyjący w X wieku p.n.e. Kabalistką, jak już wiemy, jest Olga Tokarczuk. ''

  Z Tokarczykowny taki KABALISTA...jak z koziej doopy Traba Jerychonska!
  : )
  Tokarczykowna cwana-gapa... chciala troche grosza ZAROBIC...
  kopiujac.... ZYDOWSKIEGO Wielkiego PISARZA z TALENTEM:
  Isaaka Bashevisa Singera!
  No ...i mysz-zlodziejka & przepisywaczka encyklopedii ---
  URODZILA GORE! czyli czesc II STAREGO TESTAMENTU- bajania o MESJASZU ukrainskim - Franku Jakubie!
  : )

  Talmud mowi o goyach-zwierzetach...w sposob SYMBOLICZNY/parchata hagada...zrozumiala.. tylko dla Kabalistow/Talmudystow/Okultystow

  Symbolicznie bowiem... rozwoj duchowy czlowieka ZA-stopowany
  na czakrach 2&3 -- czyli mniej wiecej w poziomie PASA/pepka czlowieka -to POZIOM ZWIERZAT!
  Goy-zwierze rozwiniety duchowo tylko do poziomu 3 czakry *
  (*czakry duchowego rozwoju wg.Madrosci Arjan- Kundalini )
  jest rzeczywiscie podobny...do zwierzat...
  ktore tym sie roznia od czlowieka..
  ze NIE posiadaja/odczuwaja WYZSZYCH UCZUC/Milosci-Milosiedzia...
  ani nie posiadaja Rozumu& LOGIKI!
  Zwierzeta zyja zyciem automatycznym...wystarcza im MICHA z ZARCIEM..
  I troche luksusu materialnego...
  : ) takich goyow-zwierzat jest na swiecie....MILIONY...miliony...

  Dopiero...WEJSCIE w 4-ta CZAKRE rozwoju Duchowego na Ziemii/CZAKRE SERCA czyni...CZLOWIEKA z goy-ow zwierzat
  (czesto Jezus Chrystus przedstawiany z OTWARTA czakra=GOREJACYM SERCEM)
  Jezus Chrystus-STARA Dusza/PROROK/NAUCZYCIEL/MISTRZ uzdrawiajacy/JASNOWIDZ/osiagnal wiecej- JHR...
  bedac nawet Swiadomie nazywany - KROLEM...
  jako...ze OSWIECENIE
  ziemskie przynioslo MU-Jezusowi rozwoj & otwarcie NAJWYZSZEJ CZAKRY tzw. Czakry Korony*..I wglad-(jasnowidzenie)- do Swiata Ducha Czystego...

  (*Korona jest symbolicznie zwiazana z krolestwem & krolem) !
  Stad tez Swiadomosc Jezusa Chrystusa=Swiadomosc Najwyzsza Ducha Czystego !

  Niech wiec bedzie POCHWALONY Jezus Chrystus Wybrany Syn Boga=Syn Swiata Ducha... teraz & ZAWSZE! I na wieki wiekow.
  AMEN.

  Dla Pana Romualda Kalwy
  Zycze Zdrowych Wesolych Swiat Bozego Narodzenia &
  Bardzo Szczesliwego Nowego Roku 2020 !
  xxx ewa z UK : )
 • O bajkach noblistki o frankistach
  Ewa Pawela: "O sekcie frankistów w kontrze do noblistki Olgi Tokarczuk
  czyli jak żydowscy frankiści zagościli w twórczości Olgi Tokarczuk a raczej bajkach noblistki o frankistach" - wykład w Centrum Edukacyjnym Powiśle.
  https://www.youtube.com/watch?v=MF-wquGUnrs&version=3&rel=0&fs=1&showinfo=0
 • Judaizm przeciwko Mojżeszowi. Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi
  http://www.bibula.com/?p=1066

  Przypominamy ważny tekst “Judaizm przeciwko Mojżeszowi. Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi“, tym bardziej aktualny, że Nagrodę Nobla otrzymała Olga Tokarczuk, autorka m.in. bajki pt Księgi Jakubowe, w fałszywy sposób traktującej o sekcie Jakuba Franka. Nie ulega wątpliwości, że międzynarodowa nagroda związana jest bezpośrednio ze skrzywioną historycznie narracją judaizmu, propagowaną przez Olgę Tokarczuk.
 • "Czy Olga Tokarczuk ma duszę?"
  -------------
  Prawidłowo pytanie powinno brzmieć:
  Kto ciało Olgi Tokarczuk zasiedlił duszą - Bóg czy Szatan?
  Na powyższe każdy musi sobie odpowiedzieć sam bo:
  "po owocach ich poznacie" Po owocach!
 • Nic nie znacząca żydówka
  Wylansowana przez mafię żydowską.
  Osoba bez znaczenia..
  Szkoda sobie nią zawracać głowę.
  Niech sobie robaczek żyje byle poza polityką dla własnego dobra.
 • tak
  No ma odloty - na miotle takie dalekiego zasięgu
 • @
  Czy Tokarczuk ma du...?

  Może i ma, ale ja bym nie chciał jej używać. Jakoś mi nie pasuje.
 • @
  Jeśli Tokarczuk pokończyła kursy na czarownicę ,
  to ma dyplom czarownicy , najczęściej w kulcie "wicca"
  a jeśli nie ukończyła ,to nie jest czarownicą
 • @Oscar 08:56:13
  Nic nie znacząca żydówka
  Wylansowana przez mafię żydowską.
  Osoba bez znaczenia..
  Szkoda sobie nią zawracać głowę.
  Niech sobie robaczek żyje byle poza polityką dla własnego dobra.

  Oscar 24.12.2019 08:56:13
  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  @Oscar

  Juz ci mowillam -Oscar- NIE ZAzydzaj tego Portalu...
  Niech cie twoj kolezka Husky rabnie w glowe..
  I NAPROSTUJE-
  na PISANIE PRAWDY tu...na tym Portalu !

  To nie lata 60-te kiedy polityka angielsko-izrealska...
  ROZPETALA antysemityzm w Polsce PRL...
  po to aby wygnac troche zydkow do nowopowstalej osady - IZRAEL..
  zalozonej przez Rotszylda z UK!

  CZASY sie zmienily- POLACY nie sa glupcami i nie ma potrzeby ani sklocac..ani jatrzyc/judzic w temacie ZYDOWSKIM...w Polsce...
  Chyba...ze ci dodatkowo za to placa...???

  Jesli tak...to zapisz sie do IPN...czyli Instytutu Pamieci Politycznej..
  I tam za KASE z budzetu... mozesz dzialac dalej --przesladujac Polakow wPolsce..SKLOCAJACPOLAKOW...judzac...jatrzac...
  zazydzajac..antysemitujac etc ! ---tak jak IPN to robi w Rzeczypospolitej nr 3 od lat 90-tych !

  Oscar...bedziesz bardziej WIARYGODNY- jezeli tak jak ja -
  bedzie pisal PRAWDE!
  Potrafisz tak jak ja ?????

  Tokarczykowna nie jest zadna zydowka --
  tylko goyka..co KAZDY juz zdazyl zauwazyc..

  ZYDZI nie potrzebuja zadnych wskazowek...aby znalezc swoich pobratymcow- ZYDOW z TALENTEM &...wspierac ich ..i przyznawac sie PUBLICZNIE do nich -
  jak np.do Isaaka Bashevisa Singera...PISARZ zydowski z WIELKIM TALENTEM!

  Nobel i KASA na Nobel polityczny dla goyki Tokarczykowny poszla z
  puli szwedzkiej ..a Szwedow bylo stac na to aby ZADRWIC z...
  III Rzeczypospolitej...powiazanej z kasa z MKiDN na tlumaczenie encyklopedycznej CIEZKIEJ CEGLY Tokarczykownej...o
  UKRAINSKIM masjaszu Jakubie-Franku!

  Poniewaz..byl to polityczny Nobel & nagroda to TOKARCZYKOWNA powinna zaplacic podatek od tej politycznej KASY..

  Jak sie zdarzy...ze ktoregos dnia Szwecja doceni jakisPRAWDZIWY POLSKI TALENT literacki...i obdaruje to nagroda Pana Nobla..to wtedy Minister Finansow moze zwolnic takiego UTALENTOWANEGO Polaka z podatku...bo to bedzie Sprawiedliwe !

  Minister kultury Glinski juz i tak ZBYT duzo kasy wywalil KASY z BUDZETU na...TLUMACZENIA tylko dla Tokarczykowny badziewia na jezyki- szwedzki...angielski etc.

  Minister Glinski z MKiDN podazal linia polityczna Rzeczypospolitej nr 3 via UKRAINA...nie liczac Kasy z BUDZETU POLAKOW i szastajac..bez opamietania...bo on wie...ze to nie jego wlasna kasa !
  Ze swojej Kasy Glinski by nie uszczknal ani zlotowki...
  dla Rzeczypospolitej nr 3 czy tez dla Tokarczykowny !

  Chcieli jak zawsze ! masony polskie -dobrze dla siebie- aby stworzyc Rzeczypospolita nr 3- jako kontynuacja Rzeczypospolitej nr 2 ..
  na gruzach Pl/PRL...
  TYLKO im...NIE WYSZLO! : )
  Nawet Tokarczykowny bajania o UKRAINIE wprzegli...w te swoje GLUPIE marzenia...
  Marzenia o POTEDZE GLUPCOW z PRL! po 1989 !

  UKRAINA wrocila juz...do CCCP- pod czujne OKO & OPIEKE...MOSKWY!
  I juz sie marzenia POLSKICH IDIOTOW pierdykly!
  nie bedzie Rzeczypospolitej nr 3....bo historycznie... to MUSI byc kontynuacja PRL... jako ze w granicach powojennych PL/PRL!
  : )

  Zeby pisac jak pisal...ZYDOWSKI Isaak Bashevis Singer- PIEKNIE I po zydowsku
  to trzeba sie...urodzic ZYDEM...z matki ZYDOWKI...& ZYDOSTWO wyssac z mlekiem MATKI!
  Ja znam tylko 1 Prawdziwa Zydowke tu- na Neon 24- Maryja-Miriam- matka Jezusa(Chrystusa)

  Tu ponizej... KOLEDY...na Dzisiejszy Dzien PIEKNY!
  I PIEKNA MARYJKA/Miriam...
  PRAWDZIWA ZYDOWECZKA z dziada pradziada !
  Nawet DUZA RELIGIA PROROKA Islamu - MAHOMETA... uznaje & czesc oddaje MIRIAM... Matce Jezusa... : )

  https://www.youtube.com/watch?v=ZS1J33CxK_Q
  Bóg się rodzi, moc truchleje - Kolędy polskie z tekstem

  Bóg się rodzi, Moc truchleje....
  Pan Niebiosów obnażony.....
  Ogień krzepnie!
  blask ciemnieje....
  Ma granice Nieskończony!

  https://www.youtube.com/watch?v=RqU00XhhRfk
  PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM PASTERZE -ARKA NOEGO

  xxx
 • Wykluczam
  Powszechnie wiadomo że, kobieta to jej fryzura. A ojcowie inkwizytorzy czy nawet bezrozumni świeccy czy protestanccy łowcy czarownic to samo dowodzili.
  A cóż widzimy na głowie tejże niewiasty widzimy..... tego żaden szanujący się fryzjer nie nazwie fryzurą czy uczesaniem.
  Zatem czarostwo możemy wykluczyć.
  Natomiast lekkie opętanie czy nosicielstwo pomniejszego demona nie można wykluczyć , to zaniedbanie spraw ważnych dla każdej kobiety jest symptomatyczne,
  Proponuję usankcjonowane prawem i zwyczajem pławienie w świetle lamp estradowych w połączeniu z okadzaniem gandzią i instygatorstwem godnych ludzi Antosia Maciorki i ojca dyrektora razem z prezesem TV.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej