Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Niemcy i ich oblicze w czasach zarazy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma bardziej destrukcyjnego narodu w Europie: uprawiają nihilizm, pedofilię, homoseksualizm i zoofilię (100 000 osób ceniących seks międzygatunkowy) – a teraz znowu chcą uprawiać, jak nie pierwszy raz w swojej wstydliwej historii, ludobójstwo.

By mordować, rabować, podbijać, kraść, nigdy nie potrzebowali jakiejś tam specjalnej ideologii, masonerii, czy czego tam jeszcze. Oni to po prostu lubią. Taka jest ich natura. Dowody? Proszę bardzo: 

Joachim Loew, trener niemieckiej kadry w piłce nożnej - Ziemia broni się przed człowiekiem, który uważa, że może wszystko i wie wszystko - To jest mądrość proszę Państwa! Może niech Niemcy zaczną od siebie, a nie tak, jak w czasie II wojny światowej, od innych narodów, ok.?

 ZDF i ARD – antypolskie, zakłamujące prawdę historyczną m.in. informując o „polskich obozach koncentracyjnych”, telewizje opublikowały „satyryczny” rzekomo film. 

 Nagrano filmik, w którym przemądrzały „wykładowca” przedstawia nowego wirusa jak zbawcę planety i zabójcę szkodliwych dla planety starszych ludzi w wieku powyżej 65 lat. Co więcej cieszy się on z tego, że nurkująca gospodarka zmniejszyła emisję zanieczyszczeń do środowiska. Dostało się też Amerykanom, których flaga narodowa została zbezczeszczona, a naród amerykański został przedstawiony, jako przeznaczony do likwidacji przez pożytecznego wirusa, zabijającego ludzi z chorobami układu krążenia i nadwagą. Kiedy mowa o nadwadze pojawia się grubas z amerykańską flagą na głowie.

W poprzedniej notce na temat wybryków telewizji WDR2 napisałem, że to skandaliczne zachowanie jako żywo przypominające nazistowską propagandę na poziomie „Der Stürmera” organu nazistowskiej partii, wydawanego w latach 1923 - 1945.

 Warto kliknąć w link i przeczytać cały materiał alpejskiego Źródło: Alpejski  

 Tradycyjną niemiecką pogardą wobec Polaków wykazała się Angela Merkel na konferencji prasowej:

Kamery zarejestrowały prywatną rozmowę kanclerz Merkel podczas konferencji prasowej. Jej rozmówca informuje ją, że w Polsce na test dot. koronawirusa trzeba czekać 8 dni, na co Merkel odpowiada "No tak, tacy oni (Polacy) są" Jej rozmówca kontynuuje, że w Niemczech trzeba czekać jedynie 4 godziny na przeprowadzenie testu. Merkel cały czas mu potakując dodaje "tak, przetestowaliśmy masy ludzi" – pisze „DoRzeczy”

Na tę błyskotliwość wypowiedź „pani kanclerz", jak z usłużnością piszą o niej polscy dziennikarze i blogerzy, zareagował Rafał Ziemkiewicz:

 Ciekawe skąd Merkelowa wzięła „niusa” o czekaniu w Polsce na cov-test 8 dni. Obstawiam, że jak zwykle „dziennikarze” z okolic Czerskiej, Wiertniczej i Domaniewskiej żalili się niemieckim korespondentom na polnisze wirtszaft, by się podlizać, że w tym dzikim kraju oni jedni są ok.

Te moje niemieckie uprzedzenia! Przecież każdy wie, że Niemcy do Polaków zieją (niczym smok wawelski) niekłamanym szacunkiem. Niemcy tylko tak żartują, tak 1 września 1939 roku, tak i wtedy, gdy Polską przestali rządzić jej namiestnicy z Platformy Obywatelskiej:

Niemiecka telewizja publiczna w czwartek wyemitowała satyryczny teledysk o "Pupo-Pupo-Polsce", jak określony jest w tym utworze nasz kraj.

Wykonawca piosenki śpiewa „Popo-popo-Polen” . Można to zrozumieć jako po prostu powtórzenie, jednak niemieckie słowo „Popo” oznacza „pupa” . I chyba tak to należy rozumieć, gdyż w trakcie wypowiadania tych słów, w filmiku przewijają się zdjęcia pośladków kamiennych rzeźb.

„Nowy polski rząd ogłosił, że solidarność europejska ma swoje granice” (...), „Czy znasz ten kraj, gdzie protestują, bo rządzi Flip i Flap, to Polska, Pupo-Pupo-Polska” (...), „Tutaj wcześniej stały flagi europejskie, ale zniknęły, bo palą się lepiej niż węgiel” - śpiewa wykonawca.

„Prawica przejmuje wszystko, co skrytykuje. Rządzi on jeden. Siepacze przynoszą szczęście w Polsce, w Pupo-Pupo-Pupolsce. Mały gnom dostaje, co zechce” - brzmi kolejny fragment odnoszący się zapewne do Jarosława Kaczyńskiego, który pojawia się w tym momencie filmiku.

 

„Tej populistycznej partii PiS podoba się, gdy prasa zamyka gębę. Być chrześcijaninem, ale nie chcieć pomagać...". "Uchodźców przyjmować? Najpierw muszą się zmienić!” - słowa te w kolejnej części „wypowiada” prezes Prawa i Sprawiedliwości pokazany jako Yoda z „Gwiezdnych wojen” .

 (...)

Pod filmikiem, zamieszczonym na swojej stronie internetowej redakcja napisała: „Partnerska relacja między Polską a resztą Unii się ochłodziła. Samodzielnie rządząca partia nie przyjmuje krytyki z Niemiec. Może w piosence jakoś ją przełknie”.

Źródło:  

Na koniec, przytoczę i skomentuję słowa znanego niemieckiego polityka, Donalda Tuska. Tej wypowiedzi Tuskowi nie można odpuścić: 

Gdy wszyscy ministrowie w rządzie zostali poddani testom, Tusk powiedział:

"Łatwiejszy i szybszy dostęp do testów dla ludzi władzy niż dla chorych i lekarzy to oblany test z przyzwoitości i demokracji"

Nawet poseł Partii Razem Krzysztof Gawkowski powiedział: - Panie Premierze gdzie jest Pana przyzwoitość!

Jak to skomentować... Ten człowiek w zawoalowany sposób oznajmił, że życzy śmierci członkom polskiego rządu. Przypomniał mi się "Smoleńsk" i organizacja przez członków Platformy Obywatelskiej wizyty Prezydenta Lech Kaczyńskiego w Katyniu w 2010 roku. Tym samym Tusk już zupełnie oficjalnie życzy Polsce źle. To tak, jakby powiedział: skoro nie mogę rządzić Polską, to Polska niech zdycha.

 

Opracowanie: Romuald Kałwa

Na fot poniżej: Amerykański emeryt przeznaczony do likwidacji wg telewizji ZDF. Jakie to śmieszne prawda? Jakie to niemieckie... (źródło fot. Alpejski)

image

KOMENTARZE

 • To trzeba w głębokie gardło wsadzać codziennie Onetowi i GW.
  Polnishe Ja, Ja to jak zwykle same szczyty wysublimowania wysokiej kultury.
  Przy nich rosyjskie koprofilne dowcipy o Zajacu i Miszce jawią się prawdziwym zniczem w Świątyni Wysokiej Sztuki.
  I co że Mjasa s Sołoninoj.
  Jawią się i tyle
 • @brian 14:13:43
  Jakby nie Niemcy, nie byłoby Rewolucji październikowej - finansowania, a przede wszystkim doprowadzili do I wojny światowej, która była źródłę m rewolucji i hitleryzmu.

  Prawda jest taka, że nazizm rodził się tam już w XIX wieku i nie ma nic wspólnego z włoskim faszyzmem.
 • @Romuald Kałwa 14:16:27
  Akurat mnie nie trza tłumaczyć.
  Prędzej młodzieży.
  Chodziło mi o to że ruski przaśny jumor przy koszarowym germańskim jawi się szczytem wysublimowania.
  Aha, pytanko: jakie wiosełko masz na zdjęciu? Z dala nic nie widać:)
 • @brian 14:21:31 WŁAŚCIWIE TO JA JESTEM MUZYKIEM ROCKOWYM
  który od 15 lat nie zagrał żadnego koncertu :) :)

  Washburn g5v - made in Chicago z lat 80-tych.

  W 2004 zorganizowałem koncert "Armii". Graliśmy też przed Eweliną Flintą na WÓŚP w 2004.

  CHCIAŁBYM ZAŁOŻYĆ ZESPÓŁ HARDROCKOWY, GRAJĄCY MUZYKĘ Z ELEMENTAMI BLUESA I METALU.

  Kiedyś lubiłem szybkie odmiany metalu. Teraz cenię raczej średnie tempa: metal gotycki czy elektroniczny dubstep, ale ten z energią metalu.

  Nie lubię tekstów o szatanie i babie jadze.

  Lubię niskie dźwięki, ale brzmienia staram się tak ustawić, by było jak najwięcej alikwotów.

  Chciałbym, aby taki zespół śpiewał teksty patriotyczno-historyczno-mistyczno-chrześcijańskie.

  Ale to nie ma być amatorskie granie typu kapele garażowe pankowe, czy skinoskie, ale coś artystycznego, majastatycznego, pełnego patosu.
 • @Romuald Kałwa 15:01:43
  Byłem ponad 3 lata parapeciarzem w coverowej kapeli "After work".
  Miałem 2 do trzech parapetów.
  Udar pourazowy i jezdem gotowy...
  Lewa ręka nie nadąża za prawą, ćwiczę, może odzyskam w końcu koordynację.
  Na YT pokutują jeszcze klipy w starym(ze mną) składzie.
  Dźwięk i praca dźwiękowców woła o pomstę, ech.
  Kurde, czemu masz podobne upodobania muzyczne?
  Nie wiem.
  Może to kwestia wieku.
  Ale ja, starik(52) lubię techno i to co robi klawiszowiec Rammsteinu, choć to szwabskie nasienie. Dobre solówki gitarowe też.
  A wiosełko niezłe, no i nie kitajskie.
 • @brian 15:11:14
  Aha, w międzyczasie organistowanie przez ok. 24 lat z małymi przerwami.
  Taki płodozmian muzyczny:)
 • @brian 15:13:48
  To ciekawe, Chętnie bym prosił o linki na priva! Odwdzięczę się tym samym.

  To taki mój eksperyment elektroniczny: https://www.youtube.com/watch?v=bwmowUThIYw&t=78s

  Teledysk też sam robiłem ;)

  Ja to chcę założyć zespól bez gówniarzy w składzie. Tacy, którzy chcą grać nie dla sławy, ale dla przyjemności dźwięków i muzycznych relacji z ludźmi.

  A ze wzmacniaczy to marzy mi się Rivera Knucklehead - cena 12 patyków, ale wystarczy, że się dotknie struny, a ludziom już się to podoba. Te wzmak rozwala.
 • //Ciekawe skąd Merkelowa wzięła „niusa”
  o czekaniu w Polsce na cov-test 8 dni. Obstawiam, że jak zwykle „dziennikarze” z okolic Czerskiej, Wiertniczej i Domaniewskiej żalili się niemieckim korespondentom na polnisze wirtszaft, //

  Sugestia że źródłem "plotki" są dziennikarze GW jest błędna.
  Albowiem źródłem jest pani Anna Morawska która jest pacjentką szpitala w Krotoszynie i opowiedziała o tym ile czasu oczekuje na wynik testu.

  "Koronawirus. Pacjentka czekała 88 godzin na wynik testu. MZ sprawdzi procedury

  Czytaj więcej na https://RMF24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-koronawirus-pacjentka-czekala-88-godzin-na-wynik-testu-mz-sp,nId,4356483#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox "
 • @ikulalibal 16:22:37
  Informacja jest z 1 marca, a pacjentka mogła zostać we Włoszech - jej nowej ojczyźnie.

  Nie twierdze, że wszystko było ok., ale gościówa ma parcie na szkło i z byle czego robi aferę.

  Ciekawe co by było, gdyby Polski rząd w ten sposób wypowiadał się o szwabach. A jest o czym gadać - debile zachowują się nierozsądnie, ale jak ten skurwysyn macron, wyżywają się na Polsce.
 • "Niemcy i ich oblicze w czasach zarazy"
  ----------
  To żymo-szkopy sterują Niemcami - bo jak wiadomo mają oni końskie klapki na oczach i bezrefleksyjnie słuchają się niby ich władzy. Łatwo dali sobie wmówić że są:
  Deutschland, Deutschland über alles... - bez cienia refleksji - bo przecież wiadomo, że - über alles - to tylko czarci pomiot z nadania samego Piekła.
  Ponadto - aby zainstalować komunę w Rosji - czarci pomiot musiał wymordować przy pomocy rodzimej hołoty - miliony mądrzejszych Rosjan - natomiast instalacja Hitlera i nazizmu w Niemczech poszła jak z płatka - jak po maśle.
  Wniosek?
  Hybryda Niemca i dziecka Złego - jest zabójcza dla ludzkości stworzonej przez Boga. Zabójcza!
 • autor
  Kiedyś Niemcy masowo zajebywali w całej Europie dzieła sztuki, a dziś maseczki ochronne.I oni chcą nas tzw. "wartości europejskich" uczyć. Paradne.

  *****
 • all
  Zdjęcie, które poruszyło dzis Brytyjczyków. Emeryt z listą zakupów

  https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/03/18/21/26138994-8126263-This_photo_of_an_elderly_man_looking_for_supplies_as_he_is_surro-a-48_1584567376412.jpg


  https://www.dailymail.co.uk/news/article-8126263/Photo-pensioner-clutching-shopping-list-Sainsburys-panic-buyers-ransack-shelves.html
 • @demonkracja 18:40:55
  Siła krzyżaków i niemców brała się z poczucia wspólnoty narodów europy zachodniej - oni nas po prostu nienawidzą. Szybciej dostali cywilizację z Rzymu - geopolityka, ale to nie oni tę cywilizację wymyślili.

  Dziś Francuzi mają zupełnie inaczej brzmiący język, ale gdyby losy się inaczej potoczyły, Francuzi z Niemcami stworzyliby jeden naród. Z Belgami i holendrami, północnymi Włochami również.

  To, że jestem chrześcijaninem i katolikiem, nie oznacza, że niczym niewolnik od Rydzyka, czy innego księcia (jak kiedyś na nich się mówiło) na którego (przestraszona babina boi się piekła i ekskomuniki) się wrzeszczy wściekle jeśli wyrazi nawet niewielki znak sprzeciwu. A bezrozumna owieczka boi się ekskomuniki - ksiądz który myśli o kasie jest tylko diabłem w sutannie.

  Religie stanowią wielką mentalną siłę dla społeczeństw. Tymczasem rzymskim strukturom kościoła na Polakach bardzo rzadko zależało. no, czasem zależało, jak JP II, którego mocna pozycja w świecie pokazuje, jak wielkie znaczenie mają zorganizowane struktury religijne w zdobywaniu/utrzymywaniu władzy.

  Kościół Katolicki był naszym śmiertelnym wrogiem, a wiarę nam dawał na zasadzie: WIERZCIE W TO CO MY, BO INACZEJ WAS ZABIJEMY.

  Ty było bardzo małostkowe. Tak jest dzisiaj, jakiś prymitywny człowiek również się wścieka, gdy ktoś ma inne poglądy.
 • @demonkracja 18:40:55
  Lenin nienawidził Rosjan - mówił o nich "mierzwa"

  Komunizm zabił wiele milionów właśnie mądrzejszych Rosjan. To strata, którą to państwo będzie odczuwać przez 150 - 200 lat.

  Nazim - w wyniku wojny zginęło sporo tych najbardziej popierdo...ych (to akurat żadne zmartwienie) skrzywionych psychicznie Niemców. Problem był taki, że Hamerykanie wielu z nich uratowali. Przecież ich finansowali.

  I niestety, wielu z tych pojebów przeżyło.
 • Europosłowie powinni odczytywać apel smoleński ez przerw przy każdej okazji
  Muszą zrozumieć, że drogą do rechrystianizacji UE jest solidarność z bliźniakami co ukradli księżyc i odkryli naszość wojny z Irakiem a następnie wsparli ją popisowo gebelowskimi kręgami podejrzeń i gruntowym na Lepera i solidarnego z nim Giertycha ziobrohakiem. Tusk solidarności Z aNDERSEM I pUTINEM ORAZ cHODORKOWSKIMM nie uniknie kary za atastrofozamach smoleński.
 • @filemon123456 20:43:21 Osłupienie prezessimusowską demodyktaturą na Konfederatach wymusi
  solidarność strusi
 • @Romuald Kałwa 19:44:04
  ----------
  "Kościół Katolicki był naszym śmiertelnym wrogiem, a wiarę nam dawał na zasadzie: WIERZCIE W TO CO MY, BO INACZEJ WAS ZABIJEMY."
  ----------
  Nie należy zapominać, kto wykańczał wielkie cywilizacje na przestrzeni tysięcy lat, kto wykończył cywilizacje starożytnego Rzymu a teraz wykańcza naszą. Kto przenicował nauczanie Jezusa Chrystusa tak - aby zrobić z Niego idiotę a samemu czerpać z tego korzyści - co nie znaczy, że Żymianie wymyślili Jezusa Chrystusa - oni Go zabili ale nie wymyślili. On był/jest tym - za kogo się podawał. Dlatego to ludzie powinni czerpać siłę z pobytu Jezusa Chrystusa na Ziemni a nie w żadnym razie Żymianie jako - dzieci diabła!
  Dlatego Bóg dał nam rozum i wolna wolę aby tak było - a nie było tak - jak jest.
  Wniosek?
  Prawdopodobnie myśmy byli tak naprawdę zawsze bliżej Boga - chociaż nic nie wiedzieliśmy o przyjściu Jezusa Chrystusa na świat - i stąd ta nienawiść Zachodu do nas. Stąd potem inwazja Żymian na Polskę co dopiero odnotowano za Kazimierza Wielkiego. Jednak wcześniej podobne naloty też musiały mieć miejsce - tylko z jakichś względów są z historii wykasowane.
  Na koniec - Żym nienawidzi Boga i ludzi. Nienawidzi piekielną nienawiścią. Człowiekiem z kolei jest się tylko wtedy - kiedy jest się z własnej woli blisko Boga - i stąd nienawiść czarciego pomiotu - szczególnie do Polaków - do Słowian. Człowieka bulwersuje kłamstwo, demoralizacja, skłócanie, podjudzanie, złodziejstwo, pasożytnictwo, dwulicowość czyli podwójne standardy, etc. - a to jest właśnie oznaka stania człowieka blisko Boga. To jest oznaka bycia człowiekiem - i właśnie to człowieczeństwo chce człowiekowi odebrać - czarci pomiot - aby uczynić go bydlakiem w ludzkiej skórze.
 • @Jozio z Londynu 18:52:37
  Angielski staruszek (podobnie jak jego USraelski kolega) w razie czego zawsze może najeść się demokracją, wolnością, i "prawami człowieków"...
 • @Romuald Kałwa 19:48:48
  --------
  "I niestety, wielu z tych pojebów przeżyło.
  --------
  Tak - Tam znów kwitnie wszelkiego rodzaju patologia czyli i zboczenia intelektualne i seksualne i te, których jeszcze nie zaklasyfikowano. Faszerowanie tego niemieckiego przybytku kolorowym, kryminalnym elementem - odbywa się w nadziei, że tę patologię zaflancują Niemcy właśnie kolorowym.
  Wniosek?
  Czarci pomiot będzie dmuchać i chuchać na te patologie w nadziei, że ogarną one wszystkich ludzi stworzonych przez Boga - a wtedy diabllisko może powiedzieć Bogu:
  z tym stworzeniem człowieka - to Ci kompletnie nie wyszło.
 • @demonkracja 18:40:55
  Skończmy z UE nim nas zabije! UE nie ma to twór niezdolny do obrony i zapewnienia bezpieczeństwa komukolwiek Jedyne co potrafi to obciążać nas CO2 promować weganizm i LGBT a kiedy przychodzą nachodźcy albo wirus ucieka w niemoc. A gdzie Parady Równości?! Gdzie pedalskie cioty Biedronie, popychacze Śmiszki, Verhofstaty, Fajanse, Timmermase?! Gdzie ta dumna żydokomunistyczno-liberalna UE?! No gdzie?! Proszę zgłębić ten temat…

  https://www.politico.eu/article/the-austrian-ski-town-that-spread-coronavirus-across-the-continent/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej