Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
414 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Koronawirus to uciekinier z laboratorium

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Statystyki w Chinach są zaniżone 52-krotnie

 Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=bMm8sWq9Frs

lub KLIKNIJ TUTAJ

KOMENTARZE

 • Bujda
  Nie należy we wszystko wierzyć co jest na Internecie. Ta pani fantazjuje, posługując się plotkami, stereotypami i analogiami.
 • @Pedant 22:03:59
  Może jednak prawda ?. Salute . https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787
 • @Repsol 22:32:39
  Masz Pan czas do północy. Inaczej decyduje się na oficjalną drogę prawną.
 • A niby skąd ta stara wiedźma
  ma takie informacje?
  Z jej curriculum vitae wynika że w swoim życiu niczego innego poza kolportowaniem solidarnościowej bibuły nie robiła.
  http://www.encysol.pl/wiki/Janina_Jadwiga_Chmielowska
  Jest sinologiem? albo chociaż wirusologiem? nie jest,więc nie wiadomo na czym opiera swoje kategoryczne stwierdzenia.Żałosna propagandzistka.
 • @Oracz 22:41:20
  Tobie całkiem pod deklem się pozajączkowało . Proszę poczty mi nie spamować takim badziewiem . Wszystko należy ' sygnalisto " czytać ze zrozumieniem . :))) Panie Repsol. To co Pan napisał, nie wiem czy na trzeźwo, będzie pana drogo kosztowało, o ile publicznie Pan nie przeprosi za swoje karygodne zachowanie.

  Znam życie i wiem że czasem człowiek może się zapomnieć po jakiejś substancji i w stresie, dlatego nie ślę pisma do prokuratury, ale daję panu szansę naprawy i poprawy.

  Czekam na publiczne przeprosiny w miejscu gdzie Pan się dopuścił haniebnego czynu. Autora notki przepraszam , ale ten decybel już przesadza z pisaniem głupot na miarę Antoniego & Co . Salute .
 • @Repsol 22:56:00
  Zasalutujesz mi w sądzie. Przede wszystkim dowiem się kim jesteś. Bo może nie wiesz, ale od matek, normalni ludzie, nie takie wypierdki jak ty, trzymają się z daleka. Nie znałeś zasady, to ją pógłówku poznasz.
 • @ikulalibal 22:48:23
  "Jest sinologiem? albo chociaż wirusologiem?"

  Jak Karoń może być filozofem to ona może być sinologiem i wirusologiem. Takie czasy, że każdy może być kim chce.
 • @Oracz 23:00:36
  Gamoniowaty nicku , jednak matka miała rację że jesteś skutkiem partogenezy no idż z tym do sądu . Kretyn to mało powiedziane . :))) Kapusiu :)))))
 • @Repsol 23:24:36
  Dałem ci szansę. Wystarczyło przeprosić. MATEK NIE TYKA SIĘ! Jak zapłacisz, to będziesz pamiętał i kultura osobista podskoczy u ciebie. A ,,kapusia" ze mnie nie rób, bo może właśnie sam nim jesteś. Jesteś obrzydliwym typem i schowałeś się ,,za klawiaturą". Masz co chcesz. Nie znasz słowa przepraszam, to sąd cię nauczy i je poznasz.
 • @Oracz 23:51:34
  Sygnalisto PIS-dzielce spadajcie z ten kraju . Idż gamoniu ssać świecę . :))))) https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2018/10/axxa.jpg
 • @Oracz 23:51:34
  Donieś gamoniu do ABW , CBŚ i innych GRU czy FSB . Pozwolisz Autorowi temat rozwijać nie wchodząc tu w walonkach prosto z czworaków ?. :)))))
 • @Adolf2020 01:27:55
  Weź się opanuj... Możesz?
  Ledwo się pojawiłeś a tak zaczynasz? Jakie masz powody?
  To, że ten nie lepszy to Ciebie nie usprawiedliwia.
 • @Adolf2020 01:27:55
  Jak już mi policja ustali kim jesteś, to pogadamy sobie, kolego pana Opary. Tak serdecznie przywitany przez Niego Samego.

  A narazie trzymaj fason jak pan Opada ci zalecił.

  Zarzyj sobie witaminki C. Na pokrzepienie.
 • @Adolf2020 01:27:55
  Z tobą ktoś zrobił to w oko i wyszło jak lobotomia.
  Skutki widać w twoich komentach.
 • @ikulalibal 22:48:23
  W.Sz.P. @Ikulalibalu.

  Prosiłbym, żeby nie obrażać Wiedźm. Wszak wiedźma WIE, co mówi. :)

  Raport Polek mieszkających od 3 dekad w Japonii i Chinach na temat koronnego świrusa:

  "Hanna Kazahari i Fabiola Tsugami-Shaba: Czym jest koronawirus – raport z Japonii cz. 1 I 2"
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/pandemia-medialnych-sciemowirusow-raport-polek-z-japonii-o-koronawirusie/
 • @Kmieć 08:37:33
  Kilka dni temu podano informacje że ruscy odczytali kod genetyczny koronawirusa https://pl.sputniknews.com/swiat/2020031912108577-w-rosji-rozszyfrowano-genom-koronawirusa-Sputnik/

  i nieomal natychmiast dało się słyszeć aluzje z lekka sugerujące że rzeczony wirus jest dziełem inżynierów genetycznych.
  A ponieważ aluzję czynione ze strony ludzi na tyle poważnych że nawet nie można brać pod uwagę tego że podlegają taniej sensacji,to pozostaje już tylko ową aluzję ująć w stwierdzenie:kłopotliwy wirus powstał w amerykańskim laboratorium z zamiarem eliminowania określonych grup społecznych.

  od 9 minuty do 12 minuty
  https://www.youtube.com/watch?v=ut-O830WyWw
 • @Adolf2020 14:00:54
  //Gdybyście cokolwiek Poziomki wiedzieli o .....//

  Ba! a niby skąd mają wiedzieć.Niezależni polscy publicyści skupiają się na doraźnych celach,od trzech dekad drepczą w miejscu i nie ma widoków na to że sytuacja się zmieni.Uczony "masonolog" Krajski co roku wydaje dwie książki na temat masonów ale na okoliczność rytuału towarzyszącemu otwarciu tunelu Gotarda nabrał wody w usta.Żaden z polskich niezależnych publicystów (w tym natchniony Braun),nie wypuścił pary z pyska na ten temat.Widać znają dopuszczalne granicę.
  Przyszło mi słuchać reżysera Michałkowa który komentował wydarzenie z punktu widzenia filmowca.I to co mówił było przerażające.
  Zresztą Klub Rzymski w swoim słynnym raporcie przezornie przewidział sytuację która będzie polegała na tym że ludzie przestaną dostrzegać sens mających miejsce wydarzeń.Niby nic nowego bo prorocy i ewangeliści wcześniej to przewidzieli (Będą patrzeć, lecz nie zobaczą, będą słuchać, lecz nie usłyszą ) ale też się robi apokaliptycznie.
 • Korea południowa
  Istnieją jeszcze inne kraje, jak np. Korea południowa. Korea Południowa przetestowała w ciągu około dwóch tygodni ponad 140.000 osób na obecność koronawirusa i u nich wyszła śmiertelność w okolicach 1%
  https://pubmedinfo.org/2020/03/15/smiertelnosc-z-powodu-koronawirusa-covid-19-ponizej-1-procenta/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej