Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Wojna włosko-polska o maseczki ochronne. Zdrada sprzedawców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprzedawcy w Polsce, jak zauważają internauci: za przysłowiowe „judaszowe srebrniki”, zdradzają własny naród, sprzedając maseczki Włochom:

Władze włoskiego stołecznego regionu Lacjum zaprotestowały w sobotę przeciwko zatrzymaniu przez polskie służby celne 23 tysięcy maseczek ochronnych kupionych w Polsce w związku z kryzysem epidemiologicznym - podaje PAP za agencją Ansa (L’Agenzia Nazionale Stampa Associata (ANSA) –włoska agencja prasowa założona 15 stycznia 1945 roku w Rzymie).
Tymczasem takie maseczki można wywieźć wyłącznie za wcześniejszym powiadomieniem wojewody, który może złożyć wniosek do premiera, aby ten takiego wywozu zakazał, co wynika z rozporządzenia o wprowadzonym w Polsce stanie epidemii od 20 marca.
Przestańmy martwić się o cały świat, a zacznijmy o siebie! Tu chodzi o życie naszych seniorów i ludzi młodych, którym niestety towarzyszą inne groźne, a ukryte choroby. Zastanawia mnie, ile jest maseczek ochronnych na terenie Polski?
Można korzystać z maseczek lakierniczych. Jeśli chodzi o rękawiczki ochronne, są takie z folii, na stacjach paliw, ale ja nic nie podpowiadam...
Mam wrażenie, że Europa Zachodnia upada na kolana. Dziwnie to wszystko wygląda. Największą ofiara koronowirusa jest Europa i biały człowiek. Jeśli ktoś widząc mapę zachorowań, mówi, że to jest nieprawda, to coś jest nie tak...
Pewna internautka na WP pisze:
 Asia Włosi nie kupili tych maseczek wczoraj. Kupili je gdy w Polsce nie było jeszcze ani jednego zakażonego. Zamówili towar, zapłacili za niego, a teraz rząd Polski pokazał im figę z makiem? Tak się nie robi. PiS spowoduje to, że jak Polsce będzie potrzebna pomoc do walki z koronawirusem to inne kraje też pokażą nam figę. Teraz PiS obudził się z palcem w nocniku? A gdzie był kiedy trzeba było robić zapasy sprzętu? Dali 2 mld na TVPPiS zamiast za te pieniądze kupić to co jest potrzebne do walki z wirusem.
Odpowiedzi:
Niewidzialny27 - Co ty wygadujesz... To chodzi o życie Polaków, które ty tak ąłtwo przeliczasz na pieniadze
Nick - Brednie .... zamówili je jak już mieliśmy spory problem, ale nie było stanu epidemiologicznego ..... teraz się to zmieniło ..... mamy stan już nie zagrożenia , a epidemii ..... i wedle prawa (inne kraje też im nie posyłaja wcześniej zamówionych rzeczy ) ..... wszystko to co ratuje życie Polakom, zostaje w Polsce.
Rodak Powiedz to potem lekarzowi który będzie w szpitalu przy Twoim Twoich rodziców lub może znajomych łóżku szpitalnym. Że chętnie zgodziłaś się by nie było sprzętu medycznego.
Ten komentarz jest z innego miejsca, ale nieźle ustosunkowuje się to tych osób, które chcą ratować życie innych kosztem życia i zdrowia Polaków:
Arek - Jestem nacjonalista i nigdy nie uratowałbym nikogo innego poza Polakiem
Pamiętacie tę idiotkę z GieWu, która na antenie TVN mieszkając we Francji powiedziała, że nawet, jeśli kilku Polaków zginie, to trzeba ściągnąć i „uratować” islamskich najeźdźców?
To jest właśnie taki sposób myślenia:
Załóżmy, że przyjmujemy 7 tysięcy uchodźców. Wśród nich jest jeden zamachowiec. Wysadza w powietrze i ginie dziesięciu Polaków. Ale uratowaliśmy życie tych 6999, które przecież uciekały przed wojną – stwierdziła Anna Pamuła, reporterka "Gazety Wyborczej" / DoRzeczy  
Może niech tacy ludzie inne narody ratują kosztem swojej rodziny? Dosyć już bzdur typu „Za wolność Naszą i Wasza”. Myślmy tylko o sobie.

A chciwi sprzedawcy powinni zostać wyśledzeni i zapamiętani, by później u nich nie kupować. Powinno się sporządzać listy firm, osób i instytucji, które zachowały się przyzwoicie, i tych, który zachowywali się odwrotnie i wystawić po wszystkim rachunek. 

KOMENTARZE

 • @@@@!
  W Polsce od lat osoby 60+ nie są leczone. Na neurologiach jest dla osób w tym wieku po udarze osobna sala - umieralnia. Moją śp. już Małżonkę 67 lat też tak "leczono", upadła uderzyła się w głowę, krwiak, nieprzytomną zabrano do jednego szpitala o 16:15, tam na izbie przyjęć leżała, po zrobieniu tomografu do 22:30, zawieziono do drugiego, trepanacja po północy, następnego dnia znowu transport do pierwszego szpitala, zmarła po dwu dniach nie odzyskując przytomności. Zamiast od razu wieźć na trepanację to może by żyła. Eutanazja ludzi po 60 tce + żydolewacki pomysł teraz wcielany w życie. Teraz trzeba tylko drugiego wirusa ukierunkowanego na młodych i dzieci. I ktoś wygra tę wojnę tłukąc większą część mieszkańców Ziemi.
 • @kula Lis 69 17:29:07
  Tak, to straszne. Trochę się napatrzyłem.

  Ale jestem dobrej myśli co do Polski. Proszę zobaczyć:

  pracujący Polacy za granicą pracują w usługach, handlu - a jednak mniej chorujemy - to jest naprawdę broń genetyczna.
 • @@@@!
  Niczym starożytni Spartanie, z tą różnicą, że starców ze skały nie zrzucają!Czy cywilizacja zachodu upadnie jak Sparta? Ile zostało? Jedno pokolenie? I będzie tak w każdym kraju, bo żaden nie jest wydolny przetrwać zarazę. U nas niebawem podobnie tym bardziej, że już dużo personelu jest chore lub na kwarantannach. Starzy muszą umrzeć i trzeba się z tym pogodzić, a młodzi do roboty. Wirus już będzie zawsze i nie zniknie. Kto uważa, że będzie inaczej jest skrajnym utopistą. Nie ma czasu na cackanie.
 • @kula Lis 69 17:43:03
  Proszę się nie martwić. Nie wszyscy starzy chorzy na niego umierają - we Włoszech wyleczono 95 latkę!

  Ale to prawda. Zbyt dużo zła wydarzyło się na świecie. Królestwo szatana poczyna sobie, jak zawsze.

  Europa ze swoją eutanazją przeraża. Ciekawe ile jej się tam obecnie dokonuje...
 • ...
  Jedno jest pewne.
  Czy koronny świrus jest prawdziwy, czy nie, to panika jest wręcz namacalna. I stan tej paniki, zagrożenia wydumanego czy nie, pokazuje ile są warte demokratyczne sojusze "naszej wspólnej jewropejskiej rodziny"...

  Cała ta Unia Jewropejska to związek rodzin mafijnych (demokratycznych "rządów" i "opozycji" zmieniających się jak na karuzeli). I jak to w mafii, dopóki jest kasa, to mafiozi balują i poklepują się przyjaźnie po pleckach.
  A niech no tylko coś się zacznie w świecie mafijnym sypać, to każdy sobie rzepkę skrobie, a temu, który jeszcze wczoraj był "bratem", wbija się nóż w plecy.

  Maski spadły.
  Tak wygląda największa wartość i osiągnięcie "cywilizacji łacińskiej" - demokracja!
 • @Kmieć 17:58:15
  Z samowybierającymi się komisarzami, jak w dawnym ZSRR.
 • @Kmieć 17:58:15
  Europa przyzwyczaiła się do usługowej roli Polski i wciąż jest w szoku, że powstało tu po 1918 roku jakieś państwo.
 • Tu są dwie sprawy i każda jest kontrowersyjna.
  1/ Maseczki Włosi kupili w Polsce i za nie zapłacili, jeżeli te maseczki ktoś w Polsce sobie wziął, tzn. ukradł je Włochom. Można to sobie inaczej interpretować, ale takie są fakty.

  2/ Uchodźcy idą do Polski z powodu wojen, które Polacy popierają i w których uczestniczą. Nie trzeba najpierw świata rozwalać, aby nie trzeba było go ratować.
  Ja jeszcze pamiętam jak potężne były demonstracje na świecie przeciwko wojnie w Iraku, szereg państw "starej Europy" nie podporządkowało się porządkom Waszyngtonu, ale państwa "nowej Europy" poparły Busha, w tym "Polska nie skorzystała z okazji żeby milczeć".
 • Jeżeli raz przekroczy się
  próg oznaczony liczbą np. 65 - i więcej - że takich ludzi już nie leczymy - to ten wiek będzie z czasem obniżany.
  Wniosek?
  Cywilizacja śmierci - to nie żarty. Podejrzewam, że prędzej ludzie dadzą się bezrefleksyjnie depopulować o grube miliardy - niż mieliby oni zdepopulawać samych - depopulatorów - co to za ojca diabła - mają.
 • @Nathanel 18:51:53
  "Gdyby Polska nie zatrzymała tych masek to dopiero byłby jazgot opozycji."

  No to byłby kłopot.

  Na szczęście Chińczycy zareagowali pozytywnie na prośbę Polski i przyślą na poczatek "10 tys. testów wykrywających COVID-19, 20 tys. maseczek N-95, zgodnych ze specyfikacją i standardami UE, pięć 5 tys. kombinezonów ochronnych, pięć tys. gogli medycznych, 10 tys. jednorazowych rękawiczek medycznych oraz 10 tys. okryć na buty. "

  Do Włoch wyślą znacznie więcej, plus lekarzy. Ruszyła także pomoc rosyjska dla Włochów.
 • @Anna-PK 18:51:13
  Chrzanisz... bez sensu.
 • @Romuald Kałwa 17:41:13To co robi rząd włoski za przyzwoleniem władz Unii Europejskiej to ukryta forma eutanazji osób starszych
  Lewacka Europa tak sobie beztrosko chciała pożyć bez Boga. Mają to czego pragnęli. Niestety u nas też tych beztroskich młodych egoistycznie nastawionych (starych też) nie brakuje. Konsumpcja, konsumpcja, a Bóg? Nie ma dla Niego miejsca. U nas też już krzyże nowi bolszewicy chcieli zdejmować. Bóg długo nie pozwala z siebie drwić.. Społeczeństwa UE zasłużyły sobie na ten los jak najbardziej w 100%. Chrześcijaństwo im przeszkadzało, krzyż parzył. Niestety Polska nie jest dużo lepsza patrząc na poglądy całego społeczeństwa i bluźniercze zachowania. Takim pasożytom jak piłkarze, cwelebryci, aktorzy itd. płaci sie miliony euro zamiast przeznaczyć te pieniądze na laboratoria, wyposażenie szpitali, klinik itd to nie dziwne jest, że brakuje podstawowych leków i narzędzi dla chorych. Ciekawe czy jak cwelebryta, piłkarz, aktor będzie chory z powodu koronawirusa i będzie po 60-ce+ to także lekarze nie będą go ratować do końca tylko spiszą na straty? Według mnie nie zastosują tej zasady w takim przypadku bo są równi i równiejsi.
 • W Madrycie brak szpitali i łóżek.
  Chorzy leżą na podłogach. Do tego doprowadziło żydolewactwo unijne. U nas tego nie ma, na szczęście. Gdyby PO/PSL rządziło byłoby to samo.
 • @Cheval Noir 19:05:24
  Tak jak nie jestem jakimś wielkim (ba! wcale nie jestem) wielbicielem pani Anny-PK tak akurat we wpisie z 18:51:13 ma całkowitą rację.
  A że ona ta racja niewygodna? Cóż...
 • @Romuald Kałwa 18:27:56
  100/100! Komentarz zbyteczny.
 • " Arek - Jestem nacjonalista i nigdy nie uratowałbym nikogo innego poza Polakiem "
  Brawo! Nie ma to jak być dziecięciem cywilizacji łacińskiej.
  Arek już jest gotowy wartościować życie.On już nie miałby dylematu kogo podłączyć a kogo wyłączyć od respiratora.Akurat on wedle kryterium nacjonalnego.Znajdą się i tacy którzy zastosują inne kryteria:religijne,płciowe,socjalne.
  Tych którzy po starodawnemu gotowi są nieść pomoc w pierwszej kolejności najbardziej potrzebującym,jest coraz mniej.
  A Włosi jeśli zakupili maski przed tym nim wszedł zakaz ich wolnego wywozu,oczywiście mają rację.
 • @ikulalibal 19:36:34
  Tenże Arek nie jest nacjonalistą, tylko ordynarnym faszystą, szowinistą najpodlejszego gatunku.
 • @Kmieć 19:32:17
  Też byłem w tym czasie zafascynowany USA gdy tam byłem, lecz zmieniłem zdanie po pobycie tam. Za dużo widziałem tam na Bliskim Wschodzie. Co z tego, że dobrze płacili. Prości Amerykanie byli przeciwni tej wojnie i jej okropnościom. Mówili mi to w pubach po drinkach.
 • @Anna-PK 18:51:13
  Masz rację w 100%! Pzdr!
 • @kula Lis 69 19:29:48
  //Chorzy leżą na podłogach. Do tego doprowadziło żydolewactwo unijne. U nas tego nie ma, na szczęście. //

  U nas tego nie ma bo "komuchy" czasu Polski Rzeczpospolitej Ludowej nabudowali szpitali w Polsce więcej niż "stare demokracje" szkół publicznych. Prawie w każdej zabitej dechami mieścinie jest szpital.
  Oczywiście wg Pana nie dla Polaków, tylko na potrzeby "napaści" na miłujący pokój Zachód.
  Wg takich jak Pan szkoły u nas (Tysiąclatki) też były stawiane, w razie jakby szpitali podczas III Wojny zabrakło...
 • Zastanawiam się
  kiedy lekarze: koperciarz i syn ubeka Grodzki, Kosiniak-Kamysz, Struzik i pomioty banderowców Lis-Kopacz, Arłukowicz wrócą do pracy w szpitalach? Jak Karczewski.
 • konfiskowane; koniec globalizacji?
  Zabierają też Francuzi Niemcom. Nowy burmistrz Hamburga wygadał się, że zamówili jeszcze w lutym i zapłacili 0,5 miliona € za maski ochronne we Francji. Przy wjeździe do Niemiec francuscy celnicy je skonfiskowali. Włochy, Francja, Niemcy rabują opłacone przez Szwajcarię maski na swoich granicach. To koniec Unii Europejskiej.

  Może to koniec globalizacji?
  Dotychczas maski były importowane z Chin. Gdy Chiny zamknęły produkcję to zawalił się łańcuch dostaw.
 • Gdyby lekarze wloscy posluchali pana Zieby to moze by leczyli z korony.
  Włoski lekarz: cieszę się, że wróciłem do Boga
  Publikujemy świadectwo włoskiego lekarza, który powrócił do Boga. Jego nawrócenie dokonało się w samym środku piekła, wywołanego przez koronawirusa.

  Julian Urban, 38 lat - lekarz w Lombardii:
  Nigdy w najciemniejszych koszmarach nie wyobrażałam sobie, że mogę zobaczyć i doświadczyć tego, co dzieje się tutaj w naszym szpitalu od trzech tygodni. Koszmar wzbiera, a rzeka staje się coraz większa. Na początku pojawiło się kilku chorych, potem dziesiątki, a potem setki. Teraz zaś nie jesteśmy już lekarzami, lecz sortujemy jak w pracy przy taśmie i decydujemy, kto ma żyć, a kogo należy odesłać do domu na śmierć, nawet jeśli ci wszyscy ludzie płacili włoskie składki. Jeszcze dwa tygodnie temu byliśmy z kolegami ateistami. To było normalne, bo jesteśmy lekarzami i nauczyliśmy się, że nauka wyklucza obecność Boga. Zawsze śmiałem się z rodziców chodzących do kościoła. Dziewięć dni temu przyszedł do nas 75-letni pastor. Był miłym człowiekiem. Cierpiał na poważne problemy z oddychaniem, ale miał przy sobie Biblię i zaimponował nam, że czytał ją umierającym i trzymał ich za ręce. Gdy my - lekarze słuchaliśmy go, to wszyscy byliśmy wtedy zmęczeni, zniechęceni, psychicznie i fizycznie wykończeni.Teraz musimy przyznać: jako ludzie osiągnęliśmy swoje granice. Nie możemy zrobić nic więcej, a z każdym dniem umiera coraz więcej ludzi. Jesteśmy wykończeni, mamy dwóch kolegów, którzy umarli, a inni zostali zarażeni.Uświadomiliśmy sobie, jakie są możliwości człowieka. Uświadomiliśmy sobie również, że potrzebujemy Boga i zaczęliśmy prosić Go o pomoc, kiedy mamy kilka wolnych minut; rozmawiamy ze sobą i nie możemy uwierzyć, że jako zacięci ateiści codziennie szukamy pokoju, prosząc Pana, aby pomógł nam wytrwać, byśmy mogli opiekować się chorymi. Wczoraj zmarł ów 75-letni pastor. Pomimo jego stanu i naszych trudności, pomimo 120 zgonów tutaj w ciągu 3 tygodni, i tego, że wszyscy byliśmy wykończeni i zniszczeni, udało mu się przynieść nam POKÓJ, na który nie mieliśmy nadziei. Pasterz (pastor) poszedł do Pana i wkrótce my też za nim pójdziemy, jeśli tak dalej będzie. 6 dni nie było mnie w domu, nie wiem kiedy ostatnio jadłem. Choć zdaję sobie sprawę z mojej bezużyteczności na tej ziemi, to chcę poświęcić swój ostatni oddech, aby pomóc innym. Cieszę się, że wróciłem do Boga, będąc otoczony cierpieniem i śmiercią moich bliźnich.
 • @staszek kieliszek 06:01:14
  Szanowni Państwo

  W tym roku Wielki Post zbiegł się w Europie z wybuchem pandemii koronawirusa. Dla ateistów czy też niedowiarków to tylko kolejny przypadek mutacji wirusów. Jednak katolik szuka w tych tragicznych wydarzeniach sensu religijnego. Zadaje sobie pytanie, czy wybuch choroby nie jest ostrzeżeniem ze strony Najwyższego, zwróceniem ludziom uwagi na niebezpieczniejszą od koronawirusa pandemię grzechu, która owocuje masowymi potępieniami.

  W załączeniu przesyłam Państwu tekst zawierający refleksję na ten temat, żywiąc nadzieję, że jego treść Was zainteresuje.

  W Jezusie i Maryi

  Sławomir Olejniczak
  Prezes Stowarzyszenia

  Koronawirus – znak od Boga.

  Ludzie XXI wieku zatracili umiejętność odczytywania woli Boga ze znaków czasu, czyli wydarzeń, które nas spotykają. Dużo chętniej słuchamy opinii tzw. celebrytów, w większości wypadków ludzi ograniczonych intelektualnie i moralnie, niż Boga, który często przemawia do nas w sposób pośredni, wymagający wysiłku i dobrej woli, by Jego przekaz zrozumieć.

  Dziedzictwo grzechu pierworodnego powoduje, że najczęściej Bóg zwraca się do nas z wezwaniami do nawrócenia i ostrzeżeniami przed karą. Niestety, nie są to strachy na lachy, o czym świadczą takie historyczne katastrofy, jak: biblijny potop, plagi egipskie czy obie wojny światowe (o takim charakterze obu konfliktów zbrojnych wspominała Maryja w Fatimie).

  Bóg nam się nie chce narzucać. Pragnie, abyśmy sami odkryli w sobie potrzebę nawiązania z Nim relacji. Dał nam rozum, byśmy mogli Go poznać, i wolną wolę, dzięki której możemy Bogu powiedzieć „tak” lub Go odrzucić. W drugim wypadku zasłużymy na karę, w pierwszym - na nagrodę, którą będzie Zbawienie i życie wieczne w Niebie.

  W tym kontekście należy się cieszyć, że Bóg nie jest zegarmistrzem beznamiętnie spoglądającym, jak stworzony przez niego mechanizm, tj. świat, rozstraja się i niszczy, lecz ingeruje w rzeczywistość i napomina ludzi. Niegdyś czynił to przez proroków, obecnie przemawia za pośrednictwem Kościoła oraz różnych wydarzeń.

  W związku z epidemią koronawirusa wielu zadaje sobie pytanie, czy stanowi ona karę za grzechy? Biorąc pod uwagę fakt, że człowiek bardzo daleko odszedł od Boga, lekceważy nauczanie Kościoła, budując nowy (nie)porządek w opozycji do Dziesięciorga Przykazań, niewątpliwie jest to ostrzeżenie.

  Każdy grzech jest niegodziwością w oczach Pana. Każdy wymaga skruchy i zadośćuczynienia. Bóg nie może dopuścić, by świat pogrążał się w grzechu, by winy ojców ubezwłasnowolniały i wpychały na drogę do potępienia dzieci i wnuki. Dlatego ostrzega, jak to robił podczas działalności na Ziemi, wołając do Żydów poruszonych śmiertelnymi ofiarami Rzymian i katastrofą wieży w Siloe: Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie. (Łk 13,5)

  W Wielkim Poście Kościół daje nam receptę na odwrócenie klęsk: nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!  Modlitwa św. Ojca Pio o nawrócenie grzeszników

  Pokornie proszę Cię, Panie, abyś ze względu na Twoją Dobroć i Miłosierdzie powstrzymał gromy Twego gniewu na nieszczęsnych grzeszników i udzielił im łaski nawrócenia i pokuty. Ty, Panie, przez Autora „Pieśni nad Pieśniami” powiedziałeś, że „Jak śmierć potężna jest miłość” (Pnp 8, 6), dlatego z całym żarem proszę Cię: spojrzyj okiem niewypowiedzianej Dobroci na tych braci i siostry, pociągnij ich ku Sobie i złącz nierozerwalnymi więzami miłości. O Panie, niechaj znowu powstaną ci, którzy prawdziwie umarli. Ty, który Swoim potężnym głosem wyprowadziłeś z grobu śmierci Łazarza, zawołaj na nich mocnym i potężnym głosem i przywróć im życie. Spraw, by na Twoje słowo porzucili swoje grzechy i mogli wraz ze wszystkimi odkupionymi sławić bogactwa Twego Miłosierdzia...

  Ty sam, Panie, wiesz, jak wciąż wielu żyje z dala od Ciebie, źródła wody żywej; jak wciąż sprawdzają się Twe słowa, że „żniwo jest wielkie, a robotników mało”, że już jest dojrzałe żniwo na polu Kościoła! Oby ono nie zmarnowało się z powodu braku robotników! Oby nie zagarnęli go emisariusze szatana, którzy są tak aktywni! Nie dopuść do tego, o najsłodszy Boże, ale okaż Swą litość i wejrzyj na nędzę oraz potrzeby duchowe współczesnych ludzi, i odpuść grzesznikom winy, i wprowadź ich na drogi sprawiedliwości i pokoju, prowadzące do Twego Królestwa życia i nieśmiertelności. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.


  Modlitwa o zaprzestanie rozpowszechniania się epidemii koronawirusa (do odmawiania po każdej Mszy Świętej)

  Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie, aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię. Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł. Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby, pociesz ich rodziny. Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirusa, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację.

  Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia. Matko Boża, chroń nas i opiekuj się nami, prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa. Amen.

  Święty Sebastianie, módl się za nami
  Święta Franciszko Rzymianko,
  Święty Rochu,
  Święta Rozalio,
  Święty Karolu Boromeuszu,

  Suplikacje:
  Święty Boże! Święty mocny! Święty nieśmiertelny! Zmiłuj się nad nami.
  Od powietrza, głodu, ognia i wojny, wybaw nas Panie.
  Od nagłej i niespodziewanej śmierci, zachowaj nas Panie.
  My grzeszni ciebie Boga prosimy, wysłuchaj nas Panie.
  Amen.
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182MzNhMy9wLzIwMjAvMDMvMjIvODI1LzQ4MS8yNjgyMTIzNGJiYWY0MDhlYmI5MGE4ZWFlMjhhYWVmMy5qcGVn.jpeg

  Maseczki dla Włochów zatrzymane na polskiej granicy? Jest dementi! Bielan do Sikorskiego i Giertycha: "Siewcy fake newsów przeproszą?"

  https://wpolityce.pl/polityka/492446-sikorski-i-giertych-powielaja-fake-newsa-o-maseczkach


  Ps..Konieczne jest natychmiastowe uchwalenie prawa pozwalającego na natychmiastową izolację i karanie dywersantów informacyjnych. Może dla przykładu ukarać siewców fake newsów..jak Qń i sołtys zapłacą grzywnę,to im i innym się odechce..przecież w ramach stanu epidemii miały być nakładane kary za rozsiewanie nieprawdy o koronawirusie..po za tym opozycja tak dąży do tego,żeby ogłosić stan klęski żywiołowej,więc zrobić to i egzekwować od tych łobuzów wszystko co jest z tym związane..przecież to nie tylko wyborów by tyczyło..można by im śrubę przykręcić. Uważam,że zwłaszcza w okresie pandemii sianie tego typu kłamstw wywołujących panikę powinno być z urzędu objęte prawem stanu epidemicznego i skutkować zwielokrotnionymi karami jak w czasie wojny!!! Powinno się karać i to bardzo dotkliwie ludzi robiących tak ohydne rzeczy. To szkodzi nieodwracalnie wizerunkowi drugiego człowieka. Karać również osoby powielajace te kłamstwa.
 • @Oracz 07:41:27
  Łyku pierdol się! Zrozumiał?
 • @kula Lis 69 07:43:46
  @Oracz 07:41:27
  Łyku pierdol się! Zrozumiał?
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 69 23.03.2020 07:43:46

  ---------

  Rozumiem więcej niż mogłoby się, tobie agencie, wydawać. Takie miernoty tam zatrudniają w tym PiSie, za szmalec podatnika i parafianina, że oprócz ctrl-c, ctrl-v, nie potrafi taki cap, nawet paru zdań bez rażących błędów napisać. Dno dna i 5 metrów mułu.

  Za to tradycyjnie jazda po bandzie na trumnie.
 • @Oracz 07:58:32
  Nikt mnie nie zatrudnia i nie płaci, nie jestem w PiS, ja wolontariusz łyku. Zrozumiał?
 • @kula Lis 69 11:39:34
  "nie jestem w PiS"

  Za jakiś czas każdy będzie się wypierał.
 • @Pedant 11:54:31
  Nigdy się do PiSu nie zapisywałem. Zrozumiał? Jaśniej nie mogę.
 • Władysław Kosiniak-Kamysz wzywa do pracy. Innych. A dlaczego sam nie pomaga jako lekarz?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180MDRjYy9wLzIwMjAvMDMvMjMvNjUwLzQzNC8zZDMwNjQ1MWI3ZDI0ZDk5YjM4YzBkNDk3ZGE4YWQyOS5qcGVn.jpeg

  Prezes PSL zrobiłby coś pożytecznego, gdyby na przykład wspomagał i kontrolował samorządowców z PSL w walce z pandemią.

  https://wpolityce.pl/polityka/492510-kosiniak-kamysz-wzywa-do-pracy-innych-dlaczego-nie-pomaga

  Ps.. Taki byłby z niego prezydent jak teraz lekarz! Z tego "doktora nauk medycznych" za a kury a kaczki jest taki lekarz jak (za przeproszeniem ) z koziej dupy rajzentasza. Ale może zostać basenowym albo kaczkowym. Każda pomoc się przyda. To typowy facet bez jaj, zrobiony miękkim chujem. On jako "chłop" z dziada pradziada, z rodowodem PZPR, wie doskonale, że do roboty to jest traktor i rolnik a nie prezes PSL.
 • "Szacunek". Karczewski służył "na posterunku" w szpitalu. W sieci padło ważne pytanie: "A inni parlamentarzyści lekarze?"
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wNGI5MS9wLzIwMjAvMDMvMjMvODI1LzU1MC9hYjZjNDI2YTE1OGY0MTNkYjQ3MmIxNzNlY2FmZjg3Mi5qcGVn.jpeg

  Podśmiechujki, obrażanie i sugerowanie, że ryzykuje życiem dla zysku politycznego są dla mnie niepojęte. Oby inni posłowie lekarze też poszli pomóc jak będzie potrzeba napisał na Twitterze lekarz, komentując hejt pod adresem Stanisława Karczewskiego, który pomagał w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą. Czy na taką postawę gotowi są również lekarze-politycy z opozycji?

  https://wpolityce.pl/polityka/492496-karczewski-sluzyl-na-posterunku-w-szpitalu-szacunek
  Ps...Jeżeli idzie o banderowskie pomioty E. Lis-Kopacz i Arłukowicza, to lepiej, żeby nie pracowali jako lekarze.
 • @kula Lis 69 13:13:26
  "Nigdy się do PiSu nie zapisywałem. Zrozumiał? Jaśniej nie mogę."

  Rozumiem. Do partii Pan się nie zapisał. Członków PiS nie ma tak wielu, ok 40 tysięcy.

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-01/ilu-czlonkow-maja-polskie-partie-liczba-zapisanych-do-pis-wzrosla-dwukrotnie/
 • Miało być poważnie, wyszło jak zwykle! Kidawa-Błońska wzywa:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183MGM0Yi9wLzIwMjAvMDMvMjMvODI1LzUwMC9iOWNmODc3YmYyNmE0MjQ0YTVhMTc1Mjg2YmZmYTZiMi5wbmc=.png

  Potrzebujemy więcej "inspiratorów" i "szpitali zastępczych". WIDEO..Małgorzata Kidawa-Błońska to „Prawdziwa Prezydent” i wie, czego nam potrzeba w obliczu epidemii koronawirusa. „Inspiratorów” i „szpitali zastępczych”… To nie jest żart.

  https://twitter.com/i/status/1242044834405322753
  Kolejne wpadki i pomyłki. Pani wicemarszałek aż tak jest zmęczona kampanią? Pełne nagranie dostępne na profilu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej
  https://wpolityce.pl/polityka/492515-kidawa-blonska-wzywa-potrzeba-wiecej-inspiratorow-wideo

  Ps...Biedaczka - nie wie co mówi i nie wie co robi! Wzbudza sobą politowanie i ostrzeżenie kolejny raz przed PO! Znowu jej napisali z błędem na kartce? Czy może błędnie przeczytała? Żałosne. I taki dzban chce zostać prezydentem. No tak, ale w PO mądrzejszych od niej nie ma. Kogoś musieli wystawić, więc wybrali mniejsze zło.
 • @Pedant 13:26:38
  Nigdy do PZPRu ani ZMSu także. Byłem tylko w Harcerstwie druhem.
 • @kula Lis 69 14:03:26
  "Nigdy do PZPRu ani ZMSu także. Byłem tylko w Harcerstwie druhem."

  Jerzy Urban też był bezpartyjny ;)
 • autor
  Brawo za wpis
  Przynajmnie obnażyłeś tym fake newsem tutejsze "intelektualne elity".
  Zrobili z siebie durni w sposób perfekcyjny.Wystarczy zwykły fejk i hieny moment się zlatują
  *****
 • @Pedant 14:26:32
  //Jerzy Urban też był bezpartyjny//

  Urban wtedy umiał być Polakiem. Chociaż był bezpartyjny. I chociaż to żyd.
  Kula Lis 69 ani wtedy nie był, ani tym bardziej teraz. Wówczas był styropianem-warchołem robiącym Polsce pod górę, a teraz jest PiSowcem, które to PiS jest z definicji antypolskie, bo jest Partią interesu Syjonistycznego.
 • Żydolewactwo, to zdegenerowana forma żydolewicy, i szabesgoi,
  która rządzi obecnie na prawie całym Zachodzie mając za nic wartości cywilizacji, propagując zaś takie patologie jak społeczeństwo multikulturowe, okradanie jednych przez drugich w imię "sprawiedliwości społecznej" - czyli rozdawanie pieniędzy nierobom czy przyznawanie przywilejów dewiantom. Lewactwo wmawia też ludziom, że mamy wolny rynek, broniąc przy tym interesów międzynarodowych korporacji poprzez niesienie "wolności i demokracji". Żydolewacy rządzący Europą prowadzą naszą cywilizację prosto do grobu. Muzułmanie nie mają poszanowania dla żadnych naszych wartości, a niewiernych - czyli nas - uważają nawet nie za podludzi, a za zwierzęta, które można mordować zupełnie bezkarnie. Przecież to nie trudno sprawdzić kto rządzi w krajach najbardziej dotkniętych wirusem. To Włochy, Hiszpania i Francja (nie licząc pomniejszych jak Holandia czy Belgia). Rządzą żydolewacy dla których ideologia jest ważniejsza niż troska o obywateli (w Hiszpanii lewacki cymbał Sanchez zezwolił na wielotysięczną manifestację feministek i pozostałych zboczeńców – to raj dla wirusa). Jaki z tego wniosek? - sprawą nader pilną jest odsunięcie tej żydolewackiej zgrai od rządów. Plus zlikwidowanie żydolewackiego eurokołchozu. Po epidemii trzeba się za to zabrać.
 • Grodzki ma plan! Opowiada o testach na koronawirusa i zapewnia:
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180OGFhMy9wLzIwMjAvMDMvMjMvODI1LzU3Ni9kYTczYWI2OGRkYzk0ZjBlOGQ3MjA4MWZkMTA0NjBkMi5qcGVn.jpeg

  Senat zrobi wszystko, by pokonać epidemię i zmniejszyć jej skutki. Senat zrobi wszystko, by pokonać epidemię i zmniejszyć jej negatywne skutki - oświadczył marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Dodał, że podczas poniedziałkowego posiedzenia RBN dyskutowano o niezbędnych rozwiązaniach ustawowych w tej kwestii.

  https://wpolityce.pl/polityka/492571-grodzki-promuje-narracje-opozycji-i-opowiada-o-testach


  Ps...Senat zrobi wszystko? Czyli co? koperciarz, bufon i syn ubeka Grodzki znowu pojedzie na narty w czasie pandemii? To jest bufon zasrany! To najgorszy typ człowieka. Jak to możliwe, że taki typ jest profesorem?! Człowiek kompletnie nie radzący sobie z funkcją. Przykro bo to w końcu lekarz. Kupić Grodzkiemu 50 maszyn do szycia i do roboty do roboty. Pytam kiedy ci wszyscy lekarze z opozycji pojadą wspomagać szpitale? Według art. 47 pkt. 1. ustawy, do pracy przy zwalczaniu epidemii mogą być skierowani pracownicy podmiotów leczniczych, osoby wykonujące zawody medyczne oraz osoby, z którymi podpisano umowy na wykonywanie świadczeń zdrowotnych. A także inne osoby, jeżeli ich skierowanie jest uzasadnione aktualnymi potrzebami podmiotów kierujących zwalczaniem epidemii. Wszyscy, którzy skończyli studia medyczne powinni natychmiast podjąć pracę w szpitalach. Ale koperciarz, bufon syn ubeka Grodzki, Struzik, pomioty banderowców Lis-Kopacz, Arłukowicz i "rolnik" z ziemią w doniczce ponoć dr med. Kosiniak-Kamysz nie ukończyli studiów? Przy chorych są teraz prawdziwi lekarze i im należy się nasza wdzięczność. Z p. Karczewskiego przykładu brać nie chcą.
 • Sytuacja w Hiszpanii jest fatalna. Zdecydowano, aby zwłoki przechowywać na lodowisku w Madrycie
  Sytuacja w Hiszpanii jest dramatyczna. W wielu domach seniorów pensjonariusze - pozostawieni sami sobie - leżeli na salach pomiędzy zwłokami, a w Madrycie zakłady pogrzebowe przestały "wyrabiać". Ciała zaczęły być składowane na płycie największego madryckiego lodowiska. O fatalnej sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa mówiły w programie Michała Rachonia na antenie TVP Info mieszkające w Hiszpanii Polski - dr Ewa Iszoro oraz Renata Acosta. Sytuacja w Hiszpanii jest bardzo zła. Według statystyk, potwierdzono już ponad 35 tys. przypadków zakażonych koronawirusem, a ponad 2300 osób zmarło.

  https://niezalezna.pl/318333-sytuacja-w-hiszpanii-jest-fatalna-zdecydowano-aby-zwloki-przechowywac-na-lodowisku-w-madrycie

  Ps..Za to żydolewacki rząd Hiszpanii zdążył już wprowadzić aborcję i eutanazję, zablokowanie praw rodziców do wychowywania swoich dzieci oraz wyrzucić prochy gen. Franco z grobowca. No i wydać zezwolenie na masowy marsz feministek i LBGT 8 marca - czyli masowe zakażenia! Na przygotowanie walki z wirusem już zabrakło pomysłu! Nie ma straszniejszej i bardziej wyniszczającej społeczeństwa zarazy ponad rządy zarażonego wirusem Marksa-Spinellego żydolewactwa! Oni potrafią tylko siać znakomitą propagandę! Nie ma większej tragedii dla człowieka ponad rządy żydolewactwa i służącym im szabesgoi. Widać gdzie są nowoczesne, żydolewackie rządy. Nawet wystarczy spojrzeć na mapę Polski z ilością zakażonych- najwięcej w Warszawie! Żydolewacy, szabesgoje, pedały i inni zboczeńcy? Gdzie jest teraz artystka od cipki Maryjki, gdzie marsze czarnych macic? promujących morderstwo? Gdzie są dotychczasowi piewcy zachodniej demokracji rodem z KO? Również uciekli na przymusowe zwolnienia?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej