Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Bill Gates: Świat wiedział o wirusie 5 lat temu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

i nic przez ten czas nie zrobiono. Bill Drzwiowy kłamie: pamiętajmy, że jest zwolennikiem zmniejszenia liczby ludzi na świecie - depopulacji!

 – Jeśli cokolwiek zabije ponad 10 mln ludzi w ciągu kilku następnych dekad, to prawdopodobnie będzie to wysoce zakaźny wirus, a nie wojna. Nie rakiety, ale mikroby – mówił twórca Microsoftu 5 lat temu na konferencji poświęconej wirusowi ebola – donoszą zszokowane media, zawsze i słusznie przecież wyśmiewające „teorie spiskowe”, czyli każdą wiedzę niezgodną z obowiązującą propagandą.
Odkąd Onet zmienił właściciela trochę zmądrzał: - To nic oryginalnego, ale mający posłuch i duży wpływ na rzeczywistość Gates powiedział głośno to, o czym świat wiedział, ale milczał i niewiele robił, by się przygotować. Źródło:  
"Kiedy zdasz sobie sprawę, że dosłownie opisuje koronawirusa": https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=6Af6b_wyiwI&feature=emb_title
Gdy Bill Gates przestrzegał przed wirusem już 5 lat temu. Tymczasem internauta Jordan Sather napisał: „Zabawne, że patent na koronawirusa został złożony w 2015 i przyznany w 2018 roku”.  
Źródło: Jordan Sather  
Ktoś może zapytać, no dobrze, ale jaki Bill Drzwiowy ma interes w tym, by wybić 1/10 ludzkości? Jaki interes ma w szerzeniu koronawirusa? No właśnie:
Bill Gates jest specjalistą w temacie najgroźniejszych chorób dręczących ludzkość. Na co dzień jego największa na świecie fundacja tworzy leki i szczepionki na malarię czy polio. W ten sposób chce on uratować każdego roku miliony istnień ludzkich. Źródło:
Komuś szykuje się ogromna kasa... Tymczasem lęk przed koronawirusem jest tak ogromny (niestety słusznie), że nikt nie będzie badał tych szczepionek, i tego, co tak naprawdę zawierają.
Bill Drzwiowy i ci, co za nim stoją, są jakby socjalistami: wymyślają problemy, przeciwko którym dzielnie potem występują. Pamiętajmy, że jest zwiolennikiem depopulacji...
Proszę obejrzeć, póki jest w necie: The next outbreak? We’re not ready | Bill Gates  
 
                              Jest nadzieja dla chorych!
Tymczasem należy zachować ostrożność w stosowaniu alternatywnych metod, jak i szczepionki Billa Gates'a zwanego Drzwiowym (klucznik piekieł...). Żarty na bok. Ten sam bloger Jordan Sather pisze: 
Mężczyzna zmarł po spożyciu fosforanu chlorochiny - jednego z leków przeciw malarii, o których Trump wspominał w ostatnich dniach. 
Tymczasem sukcesy wykazuje stosowanie w leczeniu SARS-CoV-2 (COVID-19) zatwierdzonej do użytkowania w 1949 r. przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) chlorochiny, która wykazuje również aktywność przeciwwirusową, np. przeciw flawiwirusom, retrowirusom i koronawirusom o czym pisał:
Martin J. Vincent i inni, Chloroquine is a potent inhibitor of SARS coronavirus infection and spread, „Virology Journal”, 2, 2005, s. 69, DOI: 10.1186/1743-422X-2-69, PMID: 16115318, PMCID: PMC1232869 (ang.). 
Amerykański bloger nie ma racji, ponieważ z badań wynika, że lek ma „tylko” 90 proc. skuteczność:
Stosowanie leków przeciwmalarycznych w walce z koronawirusem bada francuski profesor Didier Raoult. Badania kliniczne udowadniają skuteczność: szybszy spadek gorączki i krótszy czas wyzdrowienia. 
24 pacjentom „podawano 600 mikrogramów hydroksychlorochiny przez 10 dni. Po sześciu dniach wśród pacjentów, którzy przyjmowali lek, odsetek zakażonych spadł do 25 proc. w porównaniu do 90 proc. wśród pacjentów, którzy otrzymywali placebo”. Źródło: 
Przy okazji warto zadać pytanie, jak koronawirusa przechodzą osoby, które były szczepione przeciw grypie. Czy jest jakaś zależność? 
Uwaga! Jako skuteczny lek przeciwko koronawirusom są reklamowane preparaty przeciwko dezynfekcji!
Nie wiem czy preparat do dezynfekcji (np. do czyszczenia akwariów) w małych ilościach, leczy – zabija wirusy, ale z takimi metodami należy być ostrożnymi, bo wielu szarlatanów może sobie stroić psychopatyczne żarty. Proszę o tym pamiętać, gdy będziecie szukać różnych informacji na ten temat w Internecie: 
- (...) Kerri Rivera, opublikowała artykuł na swojej stronie internetowej pod nagłówkiem: „Dobra wiadomość: koronawirus zniszczony przez dwutlenek chloru”. Rivera opowiada się przede wszystkim za wykorzystaniem MMS w leczeniu autyzmu. W 2015 r. Została skutecznie wykluczona ze sprzedaży dwutlenku chloru do leczenia autyzmu w Illinois. Ale nadal jest aktywna w Internecie i powiedziała w swoim niedawnym poście: „Wiemy już, że CD jest bezpieczna do spożycia przez ludzi i została wykorzystana do pomocy ciału w leczeniu wielu chorób, w tym autyzmu, malarii, opryszczki i AIDS.  
Niech wypowiedzą lekarze i farmaceuci. Stosowanie szarlatańskich metod, może tylko zaszkodzić. Wiem, że może nie powinienem o tym pisać, ale zdesperowani ludzie mogą szukać pomocy nie tam, gdzie powinni. 
Komentarz:
Jest jeszcze nasz ulubiony TVN:
27 stycznia 2020 roku sprawa patentu na koronawirusa podana przez Jordana Sather’a została wyśmiana, jako „teoria spiskowa”, przez tę „lubianą” przez nasz wszystkich „patriotyczną” redakcję.
Informacyjna „uczciwość” stacji TVN jest wszystkim dobrze znana, ważne jednak, by pamiętać, kto w imię ujarzmienia i wycieszenia społeczeństwa, a przecież stacja ta należy do amerykańskiego kapitału – kraju, gdzie tworzono koronawirusa – sieje dezinformację. 
Jak już napisałem, powinna powstać lista firm i osób, które w czasach tej zarazy, zachowują się nieprzyzwoicie i sieją dezinformacje, także tę, że środek do czyszczenia ubikacji może być skuteczny w walce z tą „AIDS naszych czasów, tyle, że przenoszoną drogą kropelkową”.  
Czy Bill Gates faktycznie, co wyśmiało TVN24 prowadził fundację prowadzącą badania nad Koronawirusem? Tak. Proszę samodzielnie badać źródła. Pamiętajmy, że rozwój swojego majątku w pierwszej połowie lat 90-tych zawdzięcza, podobnie, jak wielu "naszych" miliarderów, interesom - zamówieniom publicznym z państwem. Nie twierdzę, że nie jest zdolny, ale tak to każdy by potrafił zostać miliarderem.
Gdy w wyszukiwarkę wpisałem: Does Bill Gates run a coronavirus research foundation? / Czy Bill Gates prowadzi fundację prowadzącą badania nad Koronawirusem?
To jaki pierwsza pokazała mi się strona Fundacji Gates'ów: Kliknij
Żyjemy w ciekawych czasach, gdzie miliarderzy, tak bardzo chciwi przecież, zamiast płacić godnie pracownikom, dają swoje ogromne pieniądze, często zarobione przy poparciu "deep state" - głębokiego państwa, czyli ciemnych interesów...
Danuta Stenka w reklamach proszku do prania pytała: I ja mam w to uwierzyć?
image
​​​​​​​Tekst do swobodnego wykorzystania w Internecie za podaniem danych Autora
 

 

KOMENTARZE

 • W najnowszym numerze „GP”: Polski klucz do koronawirusa. Przełomowe odkrycie!
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1585072751c6e7708bc4b8f61ac485dd4e03729334e7a2b37fb9513a78d5ccda9b97d555b0.jpg
  W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” (dostępnym od środy 25 marca) tematem numeru jest „polski klucz do koronawirusa” czyli przełomowe odkrycie polskich chemików. Jak się okazuje, dzięki ich badaniom jesteśmy znacznie bliżej leku covid-19. Jeżeli enzym [zawarty w koronawirusie] to jest zamek, to dorobiliśmy do niego klucz. Po pierwsze, nasze dokonanie to bardzo duży krok w stronę stworzenia testów diagnostycznych. Po drugie, to badania potrzebne do wykazania, że enzym jest niezwykle istotny z medycznego punktu widzenia. Po trzecie, dzięki rozpracowaniu go, można poszukiwać i testować odpowiednie leki. Wiemy, że zatrzymanie działania tego enzymu powoduje śmierć wirusa. Na 100 procent jest pewne: ten enzym jest kluczowy dla przeżycia wirusa SARS-CoV2” mówi prof. Marcin Drąg z Politechniki Wrocławskiej. Rozmawia Grzegorz Wszołek
 • @kula Lis 69 19:33:02
  I to jest dobra wiadomość! Będzie dobrze, zobaczy Pan i inni Czytelnicy NEon24 - proszę się za bardzo nie umartwiać.

  Dożyje Pan 90-tki!
 • Hierarchia
  Ponoć na pierwszym miejscu są potrzeby fizjologiczne, z wymianą gazową oraz dostarczaniem pokarmów.
  Dalej bezpieczeństwo oraz za nim gdy już płuca wypełnione, bandzioch pełny a pęcherz próżny, pojawia się potrzeba akceptacji.
  Niektórym do tego wystarcza lustro a inni potrzebują tłumów wrzeszczących imię Idola.
  I tak idąc coraz dalej, znajdziemy w końcu potrzebę bycia... Bogiem.
  Tak, o ile oddziały zamknięte są pełne takich indywiduów to gdy mają oni odpowiednią kasę, narzucają swe szaleństwo jako normę.
  I nie wystarcza im już oddawana boska cześć.
  Oni chcą stanąć na Jego Miejscu.
  Zapominając, co stało się ze znacznie potężniejszym Poprzednikiem.
  No to co, Mister Gates?
  Smoła już ma odpowiednią temperaturkę?


  Komentarz opublikowany jednocześnie na Portalu "Niepoprawni"

  https://niepoprawni.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej