Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
469 postów 366 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Jarosław Kaczyński na grobie matki – jemu wolno?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawiodłem się na Tobie „dobra zmiano”.

Zakazy w związku z koronawirusem nie dotyczą Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. Cmentarze są zamknięte, ale to tylko my, zwykli Polacy, nie możemy odwiedzać grobów bliskich.
Jarosław Kaczyński odwiedzając grób matki na zamkniętym Cmentarzu Powązkowskim pokazuje, że zakazy go nie dotyczą. Tak się nie robi. Minister Szumowski też jest „dobry”. Robił dobre wrażenie, ale... Proszę wpisać w wyszukiwarkę internetową: „Szumowski o koronawirusie: Maseczki nie pomagają”, by półtora miesiąca później mówić, o czym donosiły media: „Szumowski: Idziemy w kierunku obowiązkowych maseczek na ulicach”.
Zdjęcia przedstawił portal Wirtualna Polska – tylko widzicie, ta informacja by nie wyszła, gdyby ludzie z otoczenia prezesa się nie wkurzyli i nie ujawnili sprawy. Rozumiecie co to oznacza? To, że w PiS wciąż jest wielu porządnych ludzi, niezgadzających się z obecną polityką prezesa.
Sprzedali dziesiątki tysięcy profesjonalnych maseczek, pełnych z przyłbicami z państwowych rezerw materiałowych prywatnym spekulantom za 10 zł sztuka, a ci zaraz opchnęli ten towar po 400 zł za sztukę. Ciekawe jakie kacze wzięli łapówy od spekulantów za to wyrolowanie Polski? – pisze Kamil Takdźwiedź pod artykułem we „Wprost” Szumowski: Idziemy w kierunku obowiązkowych maseczek na ulicach.
„Rzeczpospolita”Jak wynika z informacji Rzeczpospolitej, zimą Agencja Rezerw Materiałowych sprzedała ponad 62 tys. masek ochronnych. Zrobiła to, wiedząc już o epidemii koronawirusa w Chinach.
Ktoś za to beknie. Tak samo, jak my, weźmiemy się za tych cwaniaków, zwalniających z pracy pielęgniarki, czy ratowników medycznych, odważających się krytykować obecny system opieki zdrowotnej.
„Vivat PiS! Vivat dobre zmiany! Wy jesteście bogi, my jesteśmy chamy”.
O nie, tak się bawić nie będziemy. Nie traktujcie tej satyrycznej fraszki na serio. Możecie mnie nienawidzić, Szanowni bezkrytyczni zwolennicy „dobrej zmiany”, ale wiecie, koniec dobrej zmiany nadchodzi. Pamiętajcie, że przekleństwa i złorzeczenia wrócą do was stukrotnie.
Ja i setki tysiące zawiedzionych, pomożemy odejść dobrej zmianie do historii. Dobra zmiana zrobiła wiele dobrych rzeczy, ale od 2 lat robi więcej złego niż dobrego. Tego zaakceptowanego poniżenia Polski na arenie międzynarodowej nie zapomnimy.
Mam nadzieję, ale to tylko nadzieja, że prezydent Duda dobierze się Wam do tyłków, gdy już wygra drugą kadencję (bo nie będzie mógł zostać wybrany na trzecią). Chociaż i na nim można się zawieść. Faktem jest, że jego relacje Chinami wykraczają poza proamerykański i de facto samobójczy trend w polskiej polityce zagranicznej. Bo widzicie, to że bardzo nie lubię Putina i rosyjskiej polityki, nie oznacza, że będą nabierał się na antychińską propagandę, nie oznacza, że kocham Izrael, i finansujące nazizm i bolszewizm USA. Tak, będziemy was oceniać za głupoty, które robicie.
Trzeba już myśleć nad tworzeniem innego ugrupowania politycznego. Pa.
 

Tekst i kolaż do dowolnego kopiowania za wskazaniem autora. 

KOMENTARZE

 • Co wolno wojewodzie...
  https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-KVze-rcZR-i9QN_kaczynski-na-grobie-ukochanej-mamy-1920x1080-nocrop.jpg

  https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-AtZp-TibE-Xxbp_kaczynski-na-grobie-ukochanej-mamy-1920x1080-nocrop.jpg
 • @Zawisza Niebieski 14:54:52
  Przesadzili. A zobaczysz co się będzie działo, jak Żydzi znowu odezwą się o kasę - oni Polskę oddadzą...

  Musi powstać nowa formacja polityczna. Dość z nimi.
 • @
  Jeszcze kilka takich numerów
  i będzie po "dobrej zmianie "
  Na lepszą zmianę nie ma co liczyć
  ale prezes musi wiedzieć ,że
  jeden Napoleon Grodzki zdecydowanie
  wystarcza a jak tego nie rozumie
  to znak by przejść na emeryturę
 • @ Autor, All
  "Zakazy w związku z koronawirusem nie dotyczą Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi."

  Rozwiązania widzę dwa:

  - albo to ściema i wszyscy są bezpieczni
  - albo to broń genetyczna i ci z kręgów rządzących są "trochę" inni...

  5*

  Wesołych Świąt!
 • @Romuald Kałwa 15:18:38
  Czy całym remedium rządu na wiruska jest zamykanie ludzi w domach, zamykanie zakładów pracy kary zakazy, policja, wojsko na ulicach, czy to może doprowadzić do czegoś dobrego? brakuje tylko godziny policyjnej i witamy w latach 80. Ludzie w Polsce, i nie tylko tu, są mądrzy i myślą samodzielnie. Nie chcą, aby ciągle ktoś nimi rządził i za nich decydował albo robił oszustwa, manipulacje i propagandę. Skończyły się czasy kapłanów egipskich mających monopol na wiedzę, a właściwie nawet oni nie mieli całkowitego monopolu. Każdej władzy trzeba patrzeć na ręce, wymagać i rozliczać. Jak ślepego poprowadzi głupiec, to za daleko nie dojdą. Rozumiem rozdawnictwo tego rządu w celu zlikwidowania biedy, popieram i będę popierał póki nie będzie w Polsce solidnej gospodarki opartej o polskie firmy. Ale trzeba rozumieć jakie niesie za sobą konsekwencje. Rozdmuchany aparat państwa nie poprawia sytuacji i wiele zawdzięcza polskim podatnikom ale ich nie szanuje. Z zagranicznymi potentatami jest odwrotnie. Ulgi, przywileje. Temat rzeka, a w Polsce często liczy się tu i teraz. Wolność będzie po stłumieniu epidemii koronawirusa. Raz zabranej wolności już nigdy nie odzyskasz, tak jak nigdy nie cofnięto ograniczeń "antyterrorystycznych" wprowadzonych po 11 września. Przypominam, że każdego roku umiera 140tys. Polaków na raka,codziennie zjadamy "żywność", która nas zabija, bo też liczy się tylko kasa. Ja już nie mam złudzeń, że nigdy nie było i nie będzie rządu, który naprawdę będzie dbał o Polaków. A ten wirusik? Włóżmy go lepiej pomiędzy bajki.
 • Odpowiedź jest prosta. Kasta "Kryształa i dzbanów wazeliny"
  ma dostęp do testów, mogą się sprawdzić przed każdą taką hucpą. Zamknęli Polaków w domach, zamknęli cmentarze, teraz mają teren bezpieczny dla siebie, a gojami kto by się przejmował, im co najwyżej można drakońskimi karami miejsce w szeregu pokazać.
 • @ autor
  Nie przesadzaj z tym cmentarzem.Jedno dalo sie zauwazyc choc niema pelnej perspektywy .Pomnik matki Kaczynskiego jest bardzo skromny.To raczej dobrze swiadczy o nim .Dzis byle prostak jak ma troche wiecej pieniedzy stawia wrecz monymenty,cmentarze staja sie rewia mody i pokazem glupoty.i miernosci ludzi .To trzeba bylo zauwazyc a nie fakt ze zlozyl wieniec
  .
 • @Romuald Kałwa 15:18:38
  Na mediach narodowych jest mowa o jakimś dokumencie żydowsikm publikowanym przez TVżydopis o roszczeniach. No żydopis pokazuje swoją mordę.
 • @Zawisza Niebieski 21:04:07
  podobno nie ma skutecznych testów na covid-19.
 • @Romuald Kałwa
  Spokojnych Świąt . Salute . https://www.youtube.com/watch?v=ePfX5lOs8sI
 • @zadziwiony 22:52:49
  Są . Dzięki Medicofarmie . Salute . https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koronawirus-w-polsce-polski-test-trafi-do-produkcji/yxy7ezc
 • @Repsol 23:43:50
  Dariusz Kwiecień być może odgadł po co są maseczki.
  Nie chodzi o wirusa, chodzi o ukrycie twarzy.
  Mówił o deformacjach- czyżby jakieś echa eksperymentów medycznych nazioli, a może istoty nie z tego świata, który przez Niemców były transportowane w długich i ciężkich skrzyniach. Rosjanie też je mieli. Bronił ich 230 pułk NKWD w bitwie nad Donem
  Ktoś nie chce żebyśmy coś widzieli...?

  Jest zakaz wstępu do lasu - po ok 75-85 latach ma nastąpić odradzanie się przyrody i... otwarcie wrót. Powrócą, ci którzy zeszli do ukrycia. A gdzie Niemcy robili kryjówki i ryli podziemia? Prusy Wschodnie i Dolny Śląsk. Była plotka, że Amerykanie, którzy przyjeżdżają do Polski, to większości w cywilu byli górnicy. A my nie możemy wejść do lasu...
  Ktoś nie chce żebyśmy coś widzieli... ?

  Chris Miekina powiedział, że ESA zamknęła swoje placówki i satelity i sondy zostały bez nadzoru, bimbają sobie same w kosmosie. Nikt nie odbiera danych, które przesyłają.
  Ktoś nie chce żebyśmy coś widzieli...?

  Ambasada USA w Bagdadzie rozsyłała tony ładunków do wielu krajów świata. Pisał o tym na NEonie RAM. Czyżby tam też były długie ciężkie skrzynie? Ale nikt nie wie co było wysyłane, w Helsinkach pilnowało tego nie wojsko, ale ludzie bez żadnych odznak.
  Ktoś nie chce żebyśmy coś widzieli...?

  No a jak Irak, to czyżby starożytne artefakty? Jahwe też nie chciał, żeby ktoś oglądał jego oblicze (maseczka? ;-) ) Ale w Iraku był Sumer.. tam nie było Jahwe, tylko Marduk, Enki, Enlil i An. Przybyli podobno po złoto, ale ciężko im było znieść ziemskie warunki, więc do wydobywania złota zrobili sobie biorobota Adapa czy jakoś tak...
  Indianie w Am Pd też mówili, że złoto nie jest dla ludzi, ale dla bogów.

  Czy złoto gdzieś ostatnio nie znika?

  Kościoły opustoszałe, ojczulkowie o mało co nie przełożyli Zmartwychwstania, ale KRK twierdzi, że Bóg i starotestamentowy Jahwe to ta sama istota.

  Ktoś nie chce, żebyśmy coś w kościołach zobaczyli?

  Jest jeszcze problem koronawirus/5G - pisałem już że ściema jest globalna, a to pasuje tylko do jakiegoś konfliktu globalnego. Czyżby USA -Chiny?
  A może 5G swoją częstotliwością jak uważają niektórzy zmienia charakterystykę błon komórkowych i ułatwia wnikanie wirusów. Szerzy się zaraza, jest dużo ciał, nie ma gdzie ich chować i się je pali. Zmieniają się też podobno właściwości tlenu. Trudniej się oddycha, można się nawet zacząć dusić. Więcej martwych ciał? To może mieć też wpływ na wiązania z wodorem. Czyżby susza i jeszcze więcej ciał? Jeszcze więcej palenia?
  I Ziemię znów pogrąża swąd palonych ciał - podobno niektóre istoty bardzo go lubią....

  Ale to tylko moje skojarzenia.
  I w ogóle to co ja tu wypisuje - powinno być: strachy na Lachy! A Lachy na to: bujać to my! I kaczelnik idzie bez maseczki na cmentarz.
  Czyżby przekaz dla Polaków?


  Wesołych Świąt!
 • @Uchoigielne 15:49:21
  "Jego poglądy są zbliżone do poglądów Ericha von Dänikena i również uznawane za PSEUDONAUKOWE."

  To nie Deniken ani Sitchin wymyślili bogów starożytnego Sumeru. Co to w ogóle za wywód do mnie, hę? ;-DDD
  To nie oni wymyślili, że Abraham żył najpierw na terenie Mezopotamii.
  Zapytaj pierwszego lepszego księdza, czy Jahwe i Bóg to ta sama istota.
  Indianie w Am Pd nie czytali Sitchina podczas konkwisty i nie Sitchin im kazał mówić, że złoto jest dla bogów.
  Indianie z Am Pn też nie czytali Sitchina, że mówili że bogowie przylecieli z nieba. A może Dogoni?
  Co do znajomości planet, to nie wiem czy dowiemy się kiedyś prawdy na ten temat, bo źródła oficjalne to źródła oficjalne, a wg nich np mamy przestraszną pandemię i mieliśmy też broń masowego rażenia w Iraku.

  A tak na serio, to podpowiedz mi gdzie by tu sprawdzić, czy wspomnienia Bartnika to nie jakaś podróba.

  Wesołych!
 • @Uchoigielne 15:49:21
  Poza tym to ojczulkowie mało Ci Zmartwychwstania nie przełożyli, do tej pory nie wiadomo, kto pisał Ewangelie, kto z czego tłumaczył i kiedy i co powyrzucał, w ST ani słowa o piramidach, a jaka to była straszna ta niewola, ta egipska, aj waj! ;-)
 • @Uchoigielne 20:05:25
  "Magnokraft (UFO) to pojazdy używane przez upadłych aniołów..."

  A to tacy potrzebują pojazdów? ;-)
 • @Uchoigielne 20:05:25
  "Ziemia jest kulą a my żyjemy w jej wnętrzu, gdyż tak naprawdę jest to komputer, wiadomo. Patrz wyraz ITER, tak wygląda "nasz" świat."

  Hej,Ucho, a to nie mi czasem zarzucałeś coś pseudonaukowego? ;-)))

  "Jego poglądy są zbliżone do poglądów Ericha von Dänikena i również uznawane za PSEUDONAUKOWE."

  3m siem
 • @Uchoigielne 03:13:09
  "....co w języku potocznym nazywamy debilizmem, którego oznaki zaczynają być już u ciebie widoczne!"

  Przytyki to możesz sobie robić do odbicia w lustrze.

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej