Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
469 postów 366 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Szczepionki testowane na bezdomnych w Polsce – wielu zmarło

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ale o tym cisza - kto się tam przecież będzie przejmował bezdomnymi:

Sprawa sprzed lat. Choć mówiły o niej media, została de facto uciszona i zapomniana. Kto się tam przecież będzie przejmował bezdomnymi:
„Wstrząsająca praktyka w jednej z grudziądzkich przychodni. Na nieświadomych niczego bezdomnych testowano szczepionkę przeciwko ptasiej grypie, mówiąc im, że to szczepienie przeciw "zwyczajnej" grypie. Kilkanaście osób niedługo potem zmarło, pokrzywdzonych może być nawet 350. Czy ich śmierć miała związek z testami? Do bulwersujących faktów w tej sprawie dotarł reporter "Faktów" TVN. Zachowanie lekarzy w programie "Fakty po Faktach" potępiła minister zdrowia Ewa Kopacz”.
Nie wiadomo, czy testowanie szczepionki było przyczyną śmierci bezdomnych. Wielu z nich to osoby schorowane i wycieńczone trybem życia, dla których takie eksperymenty mogą być niebezpieczne.
Statystyka daje jednak wiele do myślenia. - W 2004 roku zmarło czterech bezdomnych z naszego ośrodka - przyznaje w rozmowie z "Faktami" Mieczysław Wacławski, kierownik schroniska im św. Brata Alberta w Grudziądzu. Jednak w 2005 i 2006 roku zmarło łącznie 16 osób, w 2007 roku - roku, w którym testowano szczepionkę - aż 21.
Za szczepionki bezdomni dostawali pieniądze - 5-10 zł. Niektórzy zaszczepili się po kilkanaście razy.
W całej sprawie pokrzywdzonych może być nawet 350 osób. Około 150 z nich - to bezdomni. Reszta to zwyczajni mieszkańcy, zwabieni zarobkiem".
Źródło: https://tvn24.pl/polska/zrobili-z-bezdomnych-kroliki-doswiadczalne-ra63313-3711545
W artykule „Szczepionka powodująca narkolepsję - dziwne powiązania Billa Gatesa z Microsoft” powołując się na źródła pisałem o dziwnych powiązaniach Billa Gatesa z Microsoft z firmą, która produkowała szczepionki Pandemrix przeciwko świńskiej grypie: „Szczepionka przeciwko świńskiej grypie zwiększa ryzyko narkolepsji” czytamy na portalu Medonet w artykule opublikowanym w 2013 roku:
Szczepionka przeciwko świńskiej grypie H1N1 z 2009 r. tak jak wcześniej podejrzewano mogła jednak wywoływać u dzieci narkolepsję, chorobę powodująca nadmierną senność i napady snu w ciągu dnia – informuje w najnowszym wydaniu British Medical Journal.
Polski Internet huczy 5 G, że 8 kwietnia rząd przy okazji prowadził obrady na temat wprowadzenia sieci 5 G w Polsce.
"Sieć 5G od 4G różni się „Przede wszystkim prędkością przesyłania danych. Obecnie technologia 4G/LTE umożliwia przesył 300 megabitów na sekundę. Standard piątej generacji umożliwi przesyłanie 10 tysięcy megabitów (tj. 10 gigabitów) na sekundę, co oznacza ponad 30-krotny wzrost prędkości.
(...)
5G drastycznie zwiększy także pojemność sieci. Sieć 4G może sprawnie obsługiwać równocześnie milion urządzeń na obszarze 500 kilometrów kwadratowych. Standard 5G obsłuży milion urządzeń na obszarze zaledwie kilometra kwadratowego”.
https://krytykapolityczna.pl/gospodarka/wojcik-siec-5g-w-polsce-wyjasniamy/  
Ponieważ wielu nie lubi „Krytyki politycznej” (i słusznie), a wpisując w wyszukiwarkę poszukując informacji o sieci 5G, pokazał mi się powyższy artykuł, przytoczę inny cytat:
„Wspólnotom mieszkańców 5G umożliwi połączenie miliardów urządzeń dla potrzeb naszych inteligentnych miast, inteligentnych szkół i domów oraz inteligentnych i bezpiecznych pojazdów, usprawnionej opieki zdrowotnej i edukacji, w efekcie zapewniając bezpieczniejszą i bardziej wydajną przestrzeń do życia.
Dla biznesu i przemysłu, 5G oraz Internet Rzeczy zapewnią dużą ilość danych, pozwalając na zrozumienie wykorzystywanych procesów w stopniu dotychczas niemożliwym. Przedsiębiorstwa będą działały i na podstawie tych danych podejmowały kluczowe decyzje, dokonując innowacji w rolnictwie, rozwijając inteligentne gospodarstwa rolne i fabryki, równocześnie otwierając drogę do obniżania kosztów, poprawy satysfakcji klientów i długoterminowego wzrostu”.
http://www.emfexplained.info/pol/?id=25916
Tak – to tyle, co wzmożona kontrola – dla Waszego dobra oczywiście... Mądrzejsi będą sprawdzać nawet to, co wrzucacie do śmietników. Będą śledzić, nawet to, jak uprawiacie seks, bo to co oglądacie w telewizji, czy na jakie strony internetowe wchodzicie, już wiedzą.
W tym momencie sprawdźmy dokument sejmowy, czy rzeczywiście kryzys związany z koronowirusem wykorzystywany jest do wprowadzenia sieci 5G w Polsce:
„Druk nr 330
Rządowy projekt ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
Druk nr 330 Warszawa, 7 kwietnia 2020 r.
Szanowna Pani Marszałek Na podstawie art. 118 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej przedstawiam Sejmowi Rzeczypospolitej Polskiej projekt ustawy - o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.
Zaproponowane zmiany wprowadzone w obszarze telekomunikacji usprawnią proces inwestycyjny. Skrócony zostanie m.in. czas potrzebny na uzyskanie niezbędnych zezwoleń inwestycyjnych oraz szybsza obsługa procesu inwestycyjnego. Szybsze pokrycie kraju zasięgiem sieci mobilnych umożliwi większe wykorzystanie pracy zdalnej i nauczania zdalnego w sytuacjach kryzysowych. Wprowadzona zostanie możliwość zakupów sprzętu komputerowego i usług telekomunikacyjnych na rzecz szkół ze środków Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, oraz możliwości realizacji projektów (w tym uczestnictwa w łańcuchu dostaw) na rzecz cyfryzacji placówek ochrony zdrowia, finansowanych ze środków Funduszu Szerokopasmowego.
Obszar telekomunikacji i cyfryzacji
Zaproponowane zmiany wprowadzone w obszarze telekomunikacji usprawnią proces inwestycyjny. Skrócony zostanie m.in. czas potrzebny na uzyskanie niezbędnych zezwoleń inwestycyjnych oraz szybsza obsługa procesu inwestycyjnego. Szybsze pokrycie kraju zasięgiem sieci mobilnych umożliwi większe wykorzystanie pracy zdalnej w sytuacjach kryzysowych. Możliwość uczestnictwa w zakupach sprzętu komputerowego i usług telekomunikacyjnych na rzecz szkół, finansowanych ze środków Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, oraz możliwość realizacji projektów (w tym uczestnictwa w łańcuchu dostaw) na rzecz cyfryzacji placówek ochrony zdrowia, finansowanych ze środków Funduszu Szerokopasmowego.
• szybsze pokrycie obszaru kraju zasięgiem sieci mobilnych, co zwiększy możliwość wykonywania pracy zdalnej, prowadzenia edukacji zdalnej, dostępu do e-administracji i e-medycyny w sytuacjach kryzysowych. W ten sposób zostanie zwiększone również bezpieczeństwo obywateli. Ponadto wszyscy abonenci usług mobilnych będą mogli korzystać w sposób nielimitowany z usług publicznych, bez ograniczenia wykupionych pakietów transmisji danych;
9. Wpływ na rynek pracy
Przewiduje się, że projektowane rozwiązania będą miały pośrednio pozytywny wpływ na rynek pracy. Instrumenty wsparcia przewidziane w projekcie powinny przyczynić się do utrzymania miejsc pracy oraz istniejących przedsiębiorstw. Stworzenie dogodnych warunków dla rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej może przyczynić się do poprawy warunków przedsiębiorczości, w tym warunków zatrudnienia w regionach. Szybsze pokrycie kraju zasięgiem sieci mobilnych umożliwi większe wykorzystanie pracy zdalnej w sytuacjach kryzysowych.
Informatyzacja, zdrowie i rozwój regionalny
Regulacja w efekcie, jaki planuje się do osiągnięcia, przez zmniejszenie obciążeń formalnych i finansowych (np. koszty poniesione z tytułu przygotowania dokumentacji niezbędnej do przedłożenia wraz z wnioskiem o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach) dla inwestorów, przyczyni się do rozwoju inwestycji w Polsce. Wpłynie to pozytywnie na sytuację i rozwój regionalny, przez przyspieszenie realizacji inwestycji oraz absorpcję środków z zewnętrznych źródeł finansowania. Szybsze pokrycie kraju zasięgiem sieci mobilnych umożliwi większe wykorzystanie pracy zdalnej, edukacji zdalnej, dostępu do e-administracji i e-medycyny w sytuacjach kryzysowych. Zwiększone zostanie również bezpieczeństwo obywateli poprzez poprawienie zasięgu telefonii komórkowej – zwiększenie dostępności do numeru alarmowego 112 oraz alertów Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Stopniowe wdrażanie interwencji ze środków Funduszu Szerokopasmowego oraz realizacja nowych zadań operatora Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej umożliwią w efekcie korzystanie przez wszystkich obywateli na równych zasadach z usług dostępu do Internetu, a przez to z usług publicznych, które mogą być świadczone za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Powyższe fragmenty przytoczyłem powołując się na dokument, który każdy może sobie ściągnąć ze strony sejmowej:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/153C73E24F9CC9CDC125854300456AEB/%24File/330.pdf
 
image
Dobre wiadomości opracował:
Romuald Kałwa
 
Tekst opisuje dziwne powiązania multimiliardera Billa Gatesa z Microsoft  firmą produkującą szkodliwe szczepionki, który podobno sam nie szczepi swoich dzieci:
image
Ps. 2. Autor nie twierdzi, że szczepionki i szczepienia nie działają. Chodzi jednak o to, do czego mogą zostać wykorzystane "źle przygotowane szczepionki" przez ludzi, którzy mają złe intencje.
 
Materiał do dowolnego rozpowszechniania za wskazaniem autora.

KOMENTARZE

 • Te bydlaki chcą wprowadzić obowiązek szczepień w Polsce i na świecie.
  Przypomnę, że w 2009r rząd Szwecji (zapewne skorumpowany przez koncerny farmaceutyczne) wprowadził obowiązkowe szczepienia na grypę świńską!
  Zaszczepiono 60% ludności Szwecji. Nie było ani jednego lekarza czy członka jego rodziny, którzy dali się zaszczepić! Lekarze wiedzieli czym pachą szczepienia i je olali!
  Jeśli bandytom szczepionkowym uda się wprowadzić obowiązek szczepień na grypę w Polsce, to populacja naszego kraju zostanie przetrzebiona, zwłaszcza w grupie emerytów.
  Przypomnę, że ogromna śmiertelność na koronawirusa w domach starców we Włoszech i USA, wynika z zaszczepienia tych ludzi szczepionkami na grypę, w ostatnich miesiącach ubiegłego roku.
  Globalni chazarscy bandyci chcą dokonać depopulacji ludzi na ziemi poprzez szczepienia! Tutaj więcej na ten temat:
  http://pospoliteruszenie.org/zlikwidowac%20wszystko.html
 • 5*****! Komentarz zbyteczny. Ja tą sprawę dobrze znam.
  No i pzdr!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej