Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

"Podskórny implant z amerykańskim kooperantem" już niedługo!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

– czy Biblia mówi prawdę o znamieniu bestii?

„Podskórny implant z amerykańskim kooperantem” to tytuł artykułu z "Pulsu Biznesu", którym firma HEMP & WOOD S.A., chwali się na swojej stronie internetowej:
image
Polska Agencja Prasowa zamieszcza informację:
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO informuje:
Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19.
Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.
JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.
Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.
Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.
Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej...
 
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -  imienia Bestii  lub liczby jej imienia. 
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:  liczba to bowiem człowieka. 
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć
A teraz sięgnijmy do Biblii Księdza Wujka wydana w całości po raz pierwszy w 1599 roku, choć fragmenty wydawane były już wcześniej.
Proszę Państwa, Biblia Tysiąclecia w Polsce i innych krajach często tłumaczono po raz kolejny w dziejach, gdy potrzeba była „aktualizacja językowa” – w czasach gdy w użyciu była elektronika, układy scalone, pierwsze komputery, samoloty naddźwiękowe latały już pierwsze satelity. Czipy można było przewidzieć.
Ale Biblia księdza Wujka powstała ponad 400 lat temu!
Biblia brzmi nieco pociesznie:
13:1 I widziałem bestyją wychodzącą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć, a na rogach jej dziesięć koron, a na głowach jej imiona bluźnierstwa. 
13:2 A bestia, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedze, a gęba jej jako gęba lwowa. I dał jej smok moc swoję i władzą wielką. 
13:3 A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą, a rana śmierci jej uleczona jest. Dziwowała się wszytka ziemia za bestią. 
13:4 I kłaniali się smokowi, który dał władzą bestyjej, i kłaniali się bestyjej, mówiąc: Któż podobny bestyjej? A kto z nią walczyć będzie mógł? 
13:5 I dane są jej usta, mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej moc czynić czterdzieści i dwa miesiąca. 
13:6 I otworzyła usta swoje na bluźnierstwa przeciwko Bogu, aby bluźniła imię jego i przybytek jego, i te, którzy mieszkają na niebie. 
13:7 I dano jej walkę czynić z Świętymi i zwyciężać je. I dano jej władzą nad wszelkim pokoleniem i ludem, i językiem, i narodem. 
13:8 I kłaniali się jej wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka, który zabity jest, od założenia świata. 
13:9 Jeśli kto ma ucho, niech słucha. 
13:10 Kto w poimanie wiedzie, w poimanie pójdzie. Kto mieczem zabije, ma być mieczem zabit. Tu jest cierpliwość i wiara świętych. 
13:11 I widziałem drugą bestyją występującą z ziemie. A miała dwa rogi podobne Barankowym i mówiła jako smok. 
13:12 I używała wszytkiej władzej pirwszej bestyjej przed oczyma jej: i uczyniła, że ziemia i mieszkający na niej kłaniali się bestyjej pierwszej, której śmiertelna rana była uleczona. 
13:13 I uczyniła cuda wielkie, że też i ogień uczyniła, aby zstąpił przed oczyma ludzi na ziemię. 
13:14 I zwiodła mieszkające na ziemi dla znaków, które jej dano czynić przed oczyma bestyjej, mówiąc mieszkającym na ziemi, aby czynili obraz bestyjej, która ma ranę mieczową i ożyła. 
13:15 I dano jej, aby dała ducha obrazowi bestyjej a żeby mówił obraz bestyjej, i czynił, aby którzy by kolwiek nie kłaniali się obrazowi bestyjej, pobici byli. 
13:16 I uczyni, że wszyscy mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy mieli cechę na prawej ręce swojej abo na czelech swoich. 
13:17 A iżby żaden nie mógł kupić ani sprzedać, jedno który ma cechę abo imię bestyjej, abo liczbę imienia jej. 
13:18 Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę bestyjej. Abowiem liczba jest człowieka, a liczba jego sześć set sześćdziesiąt i sześć. 
Czy Biblia, Ewangelia św. Jana – apostoła, ale i przyjaciela, samego Jezusa, z krótym wiele rozmawiali na spokmpikowane intelektualnie tematy, mówi prawdę. To szokujące, ale sądzę, że tak. Jestem grzesznikiem, człowiekiem marnym, ale w obliczu tego co się dzieje, przy świadku, jakim jesteś Ty Czytelniku, ponownie wybieram Jezusa Chrystusa. Nie dam sobie dać czipa w rękę, nawet jeśli to będzie obowiązkowe. 
Do Technologii czipów potrzebne jest 5G, które pozwoli na małym obszarze kontrolować radiowo setki milionów urządzęń na małym obszarze. Ludzie, nie będą w stanie opracowywać bez tego urządzenia tych setek milionów danych. Wreszcie będzie można zaczipować ludzkość.
Ryś, zamiast jaguara; „czelech swoich” zamiast „czołach swoich”; ale sens jest ten sam.
Gdy po raz pierwszy ten fragment Biblii Księdza Wujka przeczytałem kilka lat temu, wciąż miałem nadzieję, że to się nie dzieje naprawdę, choć o badaniach nad czipami czytałem od kilkunastu lat. 
Samodoładowujace się prądem przekonwertowanym z ciepła organizmu czipy? Nie wchodzę w to. Z takiego głupiego powodu utracić szansę na zbawienie...  

Źródło Biblii Jakuba Wujka:   

KOMENTARZE

 • Konsekwencjach za przyjęcie znamienia bestii!!!
  Znamię bestii pojawi się na prawej ręce LUB na czole!
  Aktualnie badanie temperatury na C 19 odbywa się poprzez przykładanie termometra do czoła – już pomału nas przyzwyczajają do znamienia bestii na prawej ręce lub na czole.

  Dołożę kilka wersów mówiących o konsekwencjach za przyjęcie znamienia bestii.

  „(9) A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
  (10) ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nie rozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
  (11) A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.
  (12) Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.”
  Apokalipsa 14.

  „(1) Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię!
  (2) I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz. ”
  Apokalipsa 16.
 • Znamię bestii można różnie interpretować
  Ponoć w Biblii jest mowa o pobożnych żydach, którzy nosili przepaskę na ręce albo na czole, oznaczającą ich poddanie się woli ich boga i w związku z tym, znamię bestii to opowiadanie się po stronie zła, a nie po stronie przykazań boskich.

  Tak czy inaczej, bez względu na to, czy czip jest czy nie jest znakiem bestii: moje ciało - mój wybór i za czipa serdecznie dziękuję, ale nie skorzystam.
 • Tak - jeżeli technologia rozwinie się w kierunku
  czipów - to one będą inne dla samozwańczych nadczłowieków - a inne zdaniem tych nadczłowieków - dla bydła w ludzkiej skórze. Czipy dla samozwańczych nadczłowieków - będą służyć im do wzmocnienia ich psychopatycznych mózgów - natomiast czipy dla bydła w ludzkiej skórze będą pełnić zupełnie inną rolę.
  Wniosek?
  Powszechne czipowanie zabije człowieka - jakim stworzył go Bóg - ale także zabije samozwańczych człowieków - co to ich ojcem jest diabeł i tyle.
 • To od nas wszystko zależy
  W wyborach każdy zawierzy
  Czy idzie już do zbawienia
  Czy może unicestwienia

  Przed wyborami niech piszą
  Czy Nasz głos, Narodu słyszą
  Gdy się sprzeniewierzy potem
  Wyrok jeden,leż pod płotem
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Nie korzystam z pomocy służby zdrowia
  chociaż latami płacę na to haracz. Nie życzę sobie, aby "państwo" interesowało się wirusami, z którymi zgodnie żyję. To "państwo" wmówi komu zechce, zwłaszcza niepokornym, chorobę i przymusowo zawlecze pod respirator na ostatnią wycieczkę.
 • Docelowo
  ludzkość w całości najprawdopodobniej nie uniknie czipowania. Przecież już obecnie są praktycznie w użyciu wyspecjalizowane implanty czipowe: karty płatnicze, paszporty, dowody osobiste, stałe przepustki czy dostęp do kontrolowanych pomieszczeń i urządzeń. Wprowadzane są czipowe sensory np poziomu glukozy we krwi. Ludzie to kupują z różnych powodów - jedni dla wygody inni z ciekawości, a jeszcze inni bo są przymuszani przez okoliczności.
  Na razie jest to jeszcze margines i nie pozbawia prywatności ich użytkowników. Ale to tylko najprawdopodobniej kwestia czasu kiedy będą coraz więcej mogące czipy za sprawą których zostaniemy z niej (prywatności) całkowicie obdarci. A tak w ogóle to na kwestię prywatności staliśmy się właściwie (już w dużej części) obojętni. Jako buszujący w internecie, użytkownicy poczty e-mailowej za sprawą ciasteczek i innych programików śledzących możemy o niej zapomnieć.
 • @Nicpon1963 17:30:01
  Jaki nakaz z Watykanu? A kim jest Papież i co on mi może, jeżeli tu będzie chodziło o moje zbawienie? Wolę umrzeć z głodu, niż dać się zaszczepić.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej