Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
472 posty 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zostałem zmasakrowany przez Zbigniewa Stonogę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najnowszy film Stonogi jest wstrząsający - Ks. Tomasz Jegierski: legendarni politycy dobrej zmiany mają związek z aferą FOZZ.

Całe lata popierania "dobrej zmiany" idą do piachu. Zostałem zmasakrowany prawdą i faktami, które dotąd próbowałem połączyć. Nie wierzyłem w te zarzuty, bo brakowało kogoś, kto podałby kulisy polityki. Zrobił to ksiądz Tomasz Jegierski.
Masakra: wg księdza Tomasz Jegierskiego Kornel Morawiecki ma związek ze śmiercią Michała Faltzmana i aferą FOZZ, którego podwiózł do szpitala. Niedługo potem student IV roku historii, Mateusz Morawiecki, dostaje pracę w spółce Cogito Jacka Ksenia, byłego szefa banku Banku Handlowego. Ciekawostka:
Najbardziej znana jest sprawa Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego - największa afera finansowa III RP. Głównym oskarżonym w procesie FOZZ jest były szef funduszu, Grzegorz Żemek - pracownik wywiadu wojskowego. W drugiej połowie lat 80. Żemek był kierownikiem wydziału kredytów w filii Banku Handlowego w Luksemburgu. Według ustaleń "Rz" bank ten obsługiwał operacje finansowe służb specjalnych, przede wszystkim związane z handlem bronią. Bank Handlowy był "oknem na świat" PRL. Za jego pośrednictwem przeprowadzano transakcje dewizowe, on też obsługiwał centrale handlu zagranicznego - mówił Marek Dukaczewski w 2004 roku - http://www.bhp.org.pl/Article903.html 
Szokujący film o kościele i przekrętach polityków PiS: 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=EaZWvZv6uSk

W najnowszym filmie mamy krótki telefon do Antoniego Macierewicza i znacznie dłuższy do ministra Waszczykowskiego. Film zawiera masakryczne informacje o tym, kto nami obecnie rządzi, i jak byliśmy nabrani na wielu ludzi.
Zeznania ks. Tomasza Jegierskiego są wstrząsające: WSI, Morawieccy, afera FOZZ, Bagsik i Gąsiorowski, pogróżki śmiercią oraz nielegalne działania aparatu państwa - to wszystko znajdziemy w najnowszym filmie nielubianego Stonogi, który pisze:
Ks. Tomasz Jegierski całe życie kapłańskie poświęcił pomocy dzieciom w strefach objętych działaniami wojennymi.
Wcześniej był inicjatorem największego śledztwa w dziejach kanadyjskiego kościoła dotyczącego pedofilii wśród księży.To na podstawie Jego działań podjęto najsurowsze decyzje personale wobec hierarchów kościelnych.
W roku 2009 wrócił do Polski i wspólnie z Żołnierzami Polskich Sił Zbrojnych niósł pomoc na cały Świat. W roku 2017 Cezariusz Lesisz (prywatnie kierowca Kornela Morawieckiego, a w czasach obecnych pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego ds. rozwoju gospodarczego, a od jakiegoś czasu Szef Agencji Rozwoju Przemysłu) dokonuje ataku na Ks.Jegierskiego. Udaje się do bp. Szala w Przemyślu ten kieruje go do Pogonowskiego -szefa ABW i powstaje zamysł siłowego odebrania dokumentu podpisanego przez Kornela Morawieckiego.
Następnie dochodzi do siłowego wejścia funkcjonariuszy ABW do mieszkania 94 letniej babci Ks. Jegierskiego którym to działaniom przewodniczy pani Niebrzydowska. W wyniku tych działań staruszka doznaje złamań i traci mowę, chwilę później umiera.
Załamany ksiądz udaje się do adwokata, z którym wspólnie docierają do mediów i tak powstaje materiał o nieprawidłowościach w przepływach finansowych Panów Morawieckich. Chwilę później zostaje zaatakowany medialnie przez sitwę Sakiewicza i Karnowskich. Katarzyna Lubnauer i Adam Szłapka-posłowie inicjują śledztwo w tej sprawie w trakcie którego zarzuty otrzymuje asystent Kornela Morawieckiego, Pan Marek Pawlak. Następnie Episkopat Polski występuję do Episkopatu Kanady o wszczęcie procedury kanonicznej wobec Ks. Jegierskiego albowiem zdaniem Prymasa Polski działanie księdza polegające na ujawnianiu przypadków pedofilii oraz homoseksualizmu w diecezji ełckiej szkodzi kościołowi. Kościół kanadyjski odmawia wszczęcia postępowania. Kolejnym krokiem kneblowania ust księdzu Tomaszowi jest wyizolowanie z życia diecezji ełckiej. Na ten cel Episkopat Polski w porozumieniu z Nuncjaturą Apostolską w Polsce wysyłają do ks. Tomasza swego delegata w osobie Ks. dr Stanisława Jóźwiaka, który w utrwalonej trzygodzinnej rozmowie zachęca księdza do milczenia i twierdzi, że ten nie ma wstydu ujawniając ten skandal obyczajowy.

KOMENTARZE

 • @Romuald Kałwa
  Dawno przestało mnie cokolwiek dziwić . Salute 5* https://www.youtube.com/watch?v=1hniCtpOiiY
 • porażający materiał...
  5*
 • Sprzedają Polskę za 447 srebrników - zdrajcy!
  Przy okazji, nie mam zamiaru popełnić samobójstwa.

  Byłem niszczony przez lata przez opolska dobrą zmianę, i pomimo wszystkich osobistych podłości, wybaczałem im, bo uważałem że interes krajowy jest ważniejszy niż mój prywatny.

  Ale do czasu. Przesadziliście. Po wakacjach napiszę i opublikuję poważny esej z dowodami i wypowiedziami świadków, jak kto i jak wyrzucił mnie z Klubu Gazety Polskiej, o brudach opolskich liderów dobrej zmiany, o patologicznych relacjach i słabościach w zarządzaniu państwem, o tym, że nic się nie zmieniło, i ze dobra zmiana nie panuje nad urzędami państwowymi.

  Przez popieranie dobrej zmiany mam ban na pracę w platformersk-niemieckim Opolu i okolicach, ale zanim wyjadę do pracy za chlebem za granicę, wszystko opiszę. Nie daruję im tego.

  Śmiertelnym wrogiem dobrej zmiany zostałem, ponieważ przeciwstawiłem się bandyckiemu powiększenia Opola. Służby wówczas siedziały pod moim domem. Zapamiętałem to sobie. Nie daruję Wam tego.

  Nie daruję wam straconych lat. Poprzysięgłem Wam zemstę. Przesadziliście. Ale wszytko zrobię zgodnie z prawem. Jesteście łatwi i nie stanowicie żadnego problemu - sami wystawiacie się na ciosy.

  Ale wszystko zrobię zgodnie z prawem, wykorzystując możliwości, jakie daje prawo.
 • @Romuald Kałwa 18:22:58
  Niewiele jest możliwości użycia prawa w Opolu , jak uczy nas historia . Salute : http://zygumntbalas.neon24.pl/post/143940,minelo-osiem-lat-od-smierci-dr-dariusza-ratajczaka
 • @Repsol 18:32:07
  To wystarczy. Będę po prostu pisał i nagrywał tych, co zechcą mówić.
 • Przecież sprawa była znana od dawna
  Aferę FOZZ osądził Andrzej Kryże, o jego ojcu "wyklęci" mówili, sędzia Kryże będą Krzyże. Sam Andrzej Kryże, to sędzia który skazywał opozycjonistów w czasie PRL. I nagle został doceniony przez PiS stanowiskiem Sekretarza stanu w Ministerstwie sprawiedliwości Mr Zero. Dlaczego? wystarczy zapytać, by wiedzieć iż kacze łapki były mocno umorusane w aferze FOZZ.
 • @Zawisza Niebieski 18:37:03
  Przyznaję, sprawy od tej strony nie znałem.

  Owszem, wiele słyszałem o Morawieckich, ale po frajersku myślałem, że Mateusz został prezesem WBK, bo pochodzi z zasłużonej niepodległościowo rodziny.

  Dużo by pisać. Teraz wiem, że wiele środowisk mogło zostać kupionych, ab nie przeszkadzać w Okrągłym stole.

  Z pewnością przy przemianach ustrojowych 1989 r. brał udział amerykański wywiad - CIA, np. w Opolu, gdzie najpierw przysłał homosia Ganleya do Opola, by jego partner sprawował wiele lat potężną funkcję w urzędzie miasta opola w meldunkach, czy ewidencji mieszkańców, coś tam, podobnego. Wiadomo dlaczego.

  Kilkanaście - dwadzieścia lat później Ganley szalał na Białorusi. Tam zaprowadzał demokrację.

  Pozdr
 • @Romuald Kałwa 18:50:28
  Przy okazji. Wiem, że moje teksty, nie tylko na NEonie24 czytają służby. Pozdrawiam!
 • @Romuald Kałwa 18:50:28
  Zagadką pozostanie kto i jak opłacił " niby studia . M.Morawieckiego ?. No ale to ma pozostać tylko wiedzą służb . Salute .
 • @Repsol 19:06:17
  Ci sami, za którymi stoi Nowy Porządek Świata, o którym mówił szanowny premier, wprowadzany już 200 lat temu przez Napoleona Bonaparte :)

  Pozdr
 • @Repsol 19:06:17
  "kto i jak opłacił " niby studia . M.Morawieckiego ?"

  Kiedyś słyszałem wersję, że Tato Pinokia był prowadzony na sznurku przez Stasi. A potem archiwa Stasi ktoś przejął...
 • @rumpelsiltskin 19:36:56
  ... wszyscy wiemy, KTO przejął.
 • @Romuald Kałwa
  Ks. Tomasz Jegierski to ten ksiądz biznesmen z Kanady i wspólnik w firmie
  Vero Sp. z o.o.?

  https://krs-pobierz.pl/vero-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-i156787
 • @35stan 21:53:11
  Szukałem ale jakoś internet wyczyszczony . To się natomiast otworzyło . Salute : http://fundacjaparagraf.com.pl/wp-content/uploads/2019/07/Kornel-Morawiecki.pdf Ps :Ciekawostka na samym dole .
 • 5*
  I gdzie komentarze klakierów PiS?
  Zamilkli. Oczywiście w takiej sytuacji najlepszą metodą jest przemilczenie i przeczekanie.
  Typowy duch "cywilizacji polskiej".
 • @Repsol 22:57:28
  Fundacja "SOS dla życia" to fundacja tych biznesmenów z ks.T.Jegierskim.

  http://www.krs-online.com.pl/fundacja-sos-dla-zycia-krs-733927.html


  http://www.krs-online.com.pl/noe-sp-z-o-o-krs-10395640.html

  http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Jegierski-Tomasz/fe17f406acc8a9459d517fc69e844de6.html

  https://rejestr.io/osoby/799592/tomasz-jegierski
 • Niezły gagatek
  Ten księżulo to też niezły gagatek!
  Wielokrotnie go molestowano i gwałcono przez księży a on niczym taran "wdarł" się do seminarium, gdzie też go gwałcono i molestowano!
  Twarda sztuka! Inny na jego miejscu olał by to całe zboczone towarzystwo i zajął się jakąś pożyteczną robotą, a on dalej tkwi w szambie!
  Najbardziej spodobała mi się opowiedziana przez księżula sytuacja gdy inny księżulo zaproponował mu, że pomodli się za jego...genitalia! Nasz bohater zgodził się na "modlitwę" i to nawet wzajemną! Obaj ściągnęli portki i modlili się wzajemnie o swoje genitalia, to znaczy onanizowali jeden drugiego!

  I ten żałosny księżulo opowiada takie pedalskie banialuki, bez cienia wstydu i zażenowania!
  Bagno, bagno, bagno!
 • @Robik 01:03:43
  Duch czy upiór?
 • @ - ciotochlipy
  ...czytałem, obejrzałem fragment filmu - i mam mieszane uczucia. Trochę mi to wygląda na jakąś zemstę w środowisku pedalskim. Nie jestem w stanie pojąć, jak dorosły facet, wiedząc już z doświadczenia czym jest zgwałcenie przez "opiekuna duchowego" w kolejnych takich sytuacjach - brnie w to samo. To przypomina te historie podawane przez media - okazywało się ze skrzywdzony przez całe lata chodził do księdza, pieprzył się z nim, obciągali sobie nawzajem, brał pieniądze i prezenty - a po 20 latach odgrywa pannę dziewicę. Wygląda, że ten akurat bohater romansu miał za ruchanie biskupie coś obiecane i tego nie dostał - a teraz po latach się odgrywa. Generalnie pedały są bardzo fałszywe - i lepiej za łatwo nie wierzyć w ich opowieści

  Tak jak ta kurewka, co w hotelu polowała na Polańskiego, bo się z takimi samymi kurwami założyła, że go zaliczy - a teraz, jak jest stara i nikomu niepotrzebna - opowiada o swojej "tragedii". Takie mam skojarzenia. Normalnie, za komuny, jakby przyszła z czymś takim na policję, toby dostała pałą i została pogoniona - ale teraz wszędzie krzywda kobiet i LGBT.

  Polecam POBÓR I i II - tam są poważne sprawy, a nie jakieś ciotochlipy
 • @Andrzej Tokarski 02:05:27
  Nie uwzględniasz sfery psychicznej. Jeśli masz do czynienia z przełożonym, autorytetem, namiestnikiem Boga na ziemi, kapłanem to kilkunastoletniemu chłopcu trudno się przeciwstawić. Robi to dopiero teraz jako dorosły mężczyzna.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej