Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
472 posty 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

To nie wybory, to plebiscyt. Dlatego zagłosuję na Dudę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Można się unosić honorem, złością, ale nie można pozwolić, aby wygrał Trzaskowski. FILM: Znajomy Andrzeja Dudy opowiada o młodości prezydenta Dudy, Solidarności, Janku Wiśniewskim i kopalni Wujek.

Andrzej Duda przybył pod amfiteatr w Opolu spóźniony jedynie 10 minut, o godz. 14.40. Jak na upalną i parną pogodę, przyszło sporo ludzi. Niewielka grupa protestujących wyglądała folklorystycznie (młodzi, wykształceni z wielkich miast - na fot. - nie są ani młodzi, ani dobrze ułożeni.
Andrzej Duda sporo było wypowiedzi przeciwko seksualizacji dzieci. Andrzej Duda mówił m.in., że 500+ i dodatkowe emerytury, finansowane są z kwoty pozyskanej z VAT-owskich przekrętów. 
To plebiscyt. Rafał Trzaskowski to bardzo poważne zagrożenie. W Opolu był zdaje się o 12.30. Przybyło sporo ludzi. Nie byłem na tym wydarzeniu, było upalnie i parno. Przecież on nie zostanie prezydentem... Mam nadzieję. Nie ma wyjścia. To szkodnik jak Filon Filonides.
Prezydent Opola, Arkadiusz wiśniewski, który zaznał wiele dobroci od Dobrej Zmiany, nie przyszedł przywitać prezydenta Polski! Minąłem się z nim (nie lubimy się) na parku Wolności w Opolu - miejscu uroczystości patriotycznych. Tylko wracał ze strony amfiteatru. Dziwne, czemu nie przywitał Prezydenta Andrzeja Dudę. Chyba nikt, go nie wyprosił. Zapomniałem, poparł Rafała Trzaskowksiego.
Zobaczcie, jaki fałszywy jest ten prezydent Opola, o którym wiem takie rzeczy, że nie mogę pisać ani mówić głośno) - syn funkcjonariusza służby bezpieczeństwa, który miał kłopoty z weryfikacją, podczas transformacji ustrojowej. O resortowej tradycji rodziny Wiśniewskich (dawnej Mol), można przeczytać tutaj:  
gdzie czytamy: "Zarówno dziadek, jak i ojciec urzędującego prezydenta miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego – byli pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jego dziadek – Józef Mól (rocznik 1927) był w czasach stalinowskich milicjantem (w latach 50-tych to był resort Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), a ojciec Arkadiusza – Henryk Mól vel Wiśniewski (rocznik 1952) – rozpoczynał karierę w MSW od pracy w ZOMO, potem pracował w MO i SB".
Tym samym kolega Patryka Jakiego, który pod publikę chodził na "Marsze życia i rodziny", popiera zwolenników sodomii i seksualizacji dzieci. Podły człowiek, prawda? A dzisiaj Opole, po takim rabunku za zgodą samej góry, pokazuje Dobrej Zmianie środkowy palec. Budżet Opola, dzięki kradzieży gmin zwiększył się o ponad 300 mln (to trochę uproszczenie, ale dzięki temu miasto mogło świetnie się zadłużać).
Nie warto było, prawda? Opole, miejsce przekrętów i układów. Miejsce niszczenia ludzi. Miasto synekur i doprowadzonego do wariacji etatyzmu, ma gdzieś, że dzięki nieprzyjemnej operacji ograbienia sąsiednich gmin, zagłosuje na Trzaskowskiego. I po co ci to było, Dobra zmiano?
Dzisiaj ludzie Arkadiusza Wiśniewskiego zasiadają np. w Elektrowni Opole, jak np. były wiceprezydent miasta, który został dyrektorem w Elektrowni Opole. Są tam też ludzie Patryka Jakiego. Dobra zmiana tylko przez niego traci. W terenie.
Z Warszawy nie widać wszystkiego. 
Tymczasem zapraszam na krótką rozmowę ze znajomym prezydenta Dudy, który opowiada, co prezydent robił w młodości:

KOMENTARZE

 • prosił bym o wyjaśnienie
  jakie znaczenie ma dla Polaków, kto wygra te wybory. W czym jeden lepszy od drugiego?
 • Duda jest opcją izraelską, Trzaskowski zachodnio-europejską
  Z przykrością twierdzę, że łapie się pan na tanie zagrywki Dudy. Uszczlnianie VAT osiągnęło już swój szczyt osiąganych przychodów, ale warto przypomnieć, że w gabinecie Banasia zainstalowana była mafia VAT.
  Banaś to ciekawa postać warta analizy. Niech Pan popatrzy, chcieli go zdjąć ze stanowiska, wykrywali przestępstwa, przekręty i co? Pokazał iż ma kwity na prominentnych przestępców PiS i co? Banaś nadal NIK przewodzi.

  Duda to dalsze podpisywanie ustaw nocą przepychanych kolanami, ustaw pełnych ewidentnych byków, co ciekawe ile rzeczy dla siebie przepchnęli pod hasłami ustaw związanych z koronowirusem? Dlatego Duda musi odejść, choć Trzaskowski nie jest opcją optymalną dla Polski, znów dajemy się łapać w zaklętą pętle jak nie PiS to KO. Nie tędy droga dla Polski.
 • Autor
  ....każdy, kto zakłóci jednolitość władzy jest lepszy od Dudy - wobec tego co się dzieje tu i teraz, głosowanie na Dudę jest jak apel karpi o przyspieszenie Bożego Narodzenia...
 • Nie ma, niestety, lepszych opcji niż Duda.
  Jeżeli liczy się interes społeczny czyli Narodowy ten bieżący, codzienny to nie ma w ofercie wyborczej lepszych opcji niż Duda.
  Duda to nie moje marzenie to najmniejsze moim zdaniem zło...głównie w zakresie polityki zagranicznej, historycznej oraz wyznaniowej.

  Dla mnie opcją pozytywną była by opcja socjalna podobna do oferty PIS
  pewnie z jakimiś innymi wariantami ale z podobnym celem..społecznym...
  ale całkiem odmienna w zakresie polityki zagranicznej, historycznej oraz wyznaniowej.
  Inaczej mówiąc mniej wasalizmu wobec globalnego bandyty, Watykanu oraz KK (dzisiaj to niekoniecznie to samo)... oraz mniej (najlepiej wcale) zakłamywania historii Polski.

  Moja Polska to Polska świecka (rozdział Kościołów od Państwowego koryta), Polska socjalna czyli bezpieczna dla wszystkich Polaków,
  Polska Narodowa w której władzę sprawują Polacy a nie mniejszości narodowe.. Polska z najwyższym poziomem edukacji (selekcji i kształcenia najzdolniejszych) z najwyższym poziomem opieki medycznej..
  Polska przyjazna wszystkim sąsiadom ale asertywna na zasadzie wzajemności.
  Polska która jest domem Polaków a nie niczyją łąką na której każdy obcy
  może wypasać swoje bydło (wykorzystywać Polskie zasoby ekonomiczne). Wymiana tak ale zrównoważona na zasadzie wzajemnych korzyści.

  Duda (PIS) takiej Polski nie tworzy ale tworzy jej jeden segment ten socjalny..gospodarczy.
  Inne opcje na wyborczym stole nie dają Polakom dosłownie nic poza pustymi, jawnie nieszczerymi obietnicami... gwarantują natomiast dalszy wyzysk i rozgrabianie Polski... w stylu reprywatyzacji warszawskich kamienic...

  Nie zagłosuje za Dudą zagłosuje przeciw konkurentom Dudy... bo są znacznie gorszą ofertą dla Polaków niż Duda.
 • @Zawisza Niebieski 23:26:10
  Ty byś wolał wojnę w domu..ja wolę pokój.
 • Pytanie do pana Romualda...
  Na kogo pan zagłosuje jeśli w II turze będzie miał pan do wyboru: Dudę i Bosaka?
 • Solidarność to zbronicza organizacja...
  tej "odzyskanej" wolności "Solidarności" nie przeżyły grube miliony Polaków.
  Guzik mnie to obchodzi, że chcieli dobrze, a wyszło jak wyszło.
  Jest to organizacja zbrodnicza i tak zostanie kiedyś osądzona przez historię.

  Gierek przed śmiercią powiedział : "polska klasa robotnicza ciężko zapłaci za to, że uwierzyła tym wichrzycielom z Solidarności"...
  Miał 100%-tową rację.

  Podburzeni przez KOR/Solidarność robotnicy wywalili Gierka a potem sami jako już niepotrzebni odeszli, także... z tego świata.
  Sabotaże gospodarcze i ideowe (jak np takie : https://www.youtube.com/watch?v=9vjDIp-OivI&t=61s )
  robione przez tych wichrzycieli, doprowadziły do pustych półek w sklepach, a to z kolei doprowadziło do tego że wygłodzeni robotnicy zamiast zabrać się za sabotażystów (powiązanych z tymi u władzy), to zabrali się za Gierka.
 • Prezydent Duda stanowczo: Nie życzę sobie indoktrynacji dzieci w szkołach!
  Nie życzę sobie tego wobec dzieci. Szkoła powinna być wolna wobec wszelkiej indoktrynacji ideologicznej - mówił dziś prezydent Andrzej Duda, pytany o swoją wcześniejszą wypowiedź dot. "sowieckiej indoktrynacji".
  „Mówię „nie” indoktrynacji”
  Dziś prezydent odwiedził Opolszczyznę. Mówił m.in. o ideologii LGBT, porównując ją do sowieckiej indoktrynacji. Na to uwagę zwróciła agencja Reutera. To była wypowiedź, w której wspominałem swoje czasy młodzieńcze. Powiedziałem, że ja sobie nie życzę w szkole żadnej indoktrynacji. Nie życzę sobie tego wobec dzieci. Szkoła powinna być wolna wobec wszelkiej indoktrynacji ideologicznej odparł stanowczo.

  Pamiętam czasy, w których ja, jako uczeń szkoły podstawowej, byłem indoktrynowany propagandą komunistyczną, którą młodzieży serwowano w szkole, w różnego rodzaju młodzieżowych organizacjach. Tak samo powiedziałem, że nie życzę sobie indoktrynacji dzisiaj. Nie życzę sobie, by edukatorzy delegowani przez różnego rodzaju organizacje LGBT w szkołach edukowali seksualnie małe dzieci. To według mnie indoktrynacja ideologiczna. Ja sobie tego nie życzę. Jestem przekonany, że w Polsce jest bardzo wielu rodziców, którzy także sobie tego nie życzą tłumaczył kandydujący o reelekcję prezydent.

  Ps...Ideologom od parówek w czekoladzie, dziękujemy! Pedałom i parówkożercom mówimy stanowcze nie! Brawo Panie Prezydencie! Tak trzymać! Tylko zdrowe drzewo może wydać zdrowe owoce! Szkoły? A wyższe uczelnie? które ze swoimi ubeckimi profesorkami "produkują" masowo lewaków? To powinno iść na pierwszy strzał. Nawet jakby nic PAD nie zrobił, to za obronę polskich dzieci przed zboczeńcami ma mój głos. Ludzie kto normalny lata po ulicach i demonstruje swoją seksualność , No kto? A za chwilę będą zoofile demonstrowali na ulicy swoją seksualność, no bo co mają być gorsi od LGBT, może też się czują dyskryminowani, a potem następne mniejszości...Bardzo podoba mi się obecna retoryka A. Dudy. Chciałem jednak zwrócić uwagę, że bez wypowiedzenia konwencji stambulskiej Karta Rodziny to tylko świstek. Deklaracja bez pokrycia. A na wypowiedzenie tej konwencji jest już naprawdę mało czasu. Ideologia LGBT to obecnie część ideologii gender. Konwencja stambulska pod kontrolą CAHVIO wprowadzi genderyzm i programy "równościowe" do szkół a nawet przedszkoli, i A. Duda nic z tym nie będzie mógł zrobić. Trzeba koniecznie , i to bardzo szybko wypowiedzieć konwencję stambulską. Opozycja myśli, że LGBT będzie osią całej kampanii PAD , tymczasem jest to tylko jeden jej element. PAD wywołał temat i nadał ton kampanii, narzucił jej tempo a opozycja musi się do tego odnieść. Ale PAD im ucieknie i mam nadzieję, że teraz zajmie się gospodarką czyli czymś o czym Trzaskowski nie ma w ogóle pojęcia. Tak jak nie miał pojęcia albo udawał, że nie ma o NS 2. PAD zaznaczył bardzo ważne problemy związane z seksualizacją dzieci bo to się naprawdę dzieje. Teraz powinien rozliczyć Trzaskowskiego z tego jak zarządza Warszawą bo Trzaskowski udaje , że jest nową jakością a tak naprawdę podzielił ludzi w Warszawie bardziej niż ktokolwiek. Konserwatyści w USA to odnotowali:


  https://www.breitbart.com/europe/2020/06/11/poland-protect-children-lgbt-ideology/

  Internauci nie tylko omówili, ale i zgodnie pochwalili (ponad 500 opinii). Internauta ron111 napisał: " WOW, a political leader with the balls to stand up to the morally bankrupt gay mafia." (tł. "Wow, polityczny lider z jajami nie bojący się wystąpić przeciwko zbankrutowanej moralnie mafii gejów.")
 • @zadziwiony 22:38:55
  Brawo Panie Prezydencie! Edukatorzy LGBT niech "spływają" wraz z szambem pomiotu ubeckoesbeckiego żyda Trzaskowskiego do oczyszczalni " Czajka"! Byle tylko rury wytrzymały od tych gówien! Na dziś tylko Duda....dlatego...

  1)Obniżenie wieku emerytalnego podniesionego wcześniej przez PO-PSL wbrew obietnicom i wbrew woli Polaków i danie wyboru masz pracę możesz pracować dłużej, nie masz pracy możesz iść na emeryturę 2)Wprowadzenie programu 500+ dla każdego polskiego dziecka 3)Wprowadzenie programu 300+ 4)Wprowadzenie programu 13 emerytura 5)Wprowadzenie emerytury matczynej 6)Zablokowanie programu relokacji do Polski na SOCJAL islamskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu wprowadzony przez rząd PO-PSL 7)Zatrzymanie prywatyzacji i wyprzedaży polskiego majątku 8) Obniżka podatku PIT dla większości osób pracujących i emerytów z 18% do 17% jest to realna obniżka bezpośredniego podatku o około 6% dla 16 milionów pracujących Polaków i 8 milionów emerytów 9) 2,5 krotne zwiększenie kwoty wolnej od podatku 10) Całkowite zwolnienie z płacenia podatku PIT Polaków do 26 roku życia. 11) Obniżka podatku CIT z 19% do 9% dla 93% firm 12)Mały ZUS 13)Wprowadzenie minimalnej stawki godzinowej teraz 17 zł. Za PO - PSL nie było minimalnej stawki godzinowej chyba po to by Polacy pracowali jak niewolnicy za 3 złote za godzinę 14) Zaostrzenie kar za ciężkie przestępstwa 15) Konfiskata minia pochodzącego z przestępstw 16) Dywersyfikacja dostaw źródeł surowców energetycznych - bezpieczeństwo energetyczne Polski 17)Strategiczna decyzja o budowie gazoportu w Świnoujściu dzięki czemu kupujemy tańszy o 30-40% gaz z USA 18)Budowa Baltic Pipe 19)Wypowiedzenie umowy z Gazpromem i zakup tańszego o 30-40% gazu z USA 20)Zerwanie podpisanej przez rząd PO-PSL skandalicznie niekorzystnej dla Polski wieloletniej umowy z Gazpromem na zakup gazu po jednej z najwyższych cen w Europie 21)Wygranie procesu z Gazpromem przed Trybunałem Arbitrażowym w Sztokholmie o bezprawne zawyżanie ceny sprzedaży gazu. Gazprom 1,5 mld dolarów 22)Decyzja o budowie i realizowaniu strategicznego projektu VIA KARPATIA 23) Polska jako jedyny kraj dzięki skutecznym negocjacją uzyskała dużo więcej czasu niż inne kraje na osiągnięcie neutralności klimatycznej – bardzo korzystne dla polskiej gospodarki. 24)Wynegocjowanie przesunięcia kilkudziesięciu miliardów Euro na rolnictwo (więcej pieniędzy dla polskiego rolnika) kosztem celów migracyjnych 25)Obniżenie UBEckich emerytur a podwyższenie emerytur uczciwym Polakom 26)Drugie najniższe bezrobocie w Europie po Czechach. 27)Wynegocjowanie przesunięcia kilkudziesięciu miliardów Euro na rolnictwo (więcej pieniędzy dla polskiego rolnika) kosztem celów migracyjnych .
 • Trzaskowski pisze o szacunku, Kowalski publikuje nagranie. Doświadczył klasycznej "mowy miłości"
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15920782111d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372cf9f8c0a0f0904fc3f7cfe127c3a602c.jpg

  Możemy się spierać, możemy się nie zgadzać, ale powinniśmy się szanować. Bo Polska jest wspólna! - pisze dziś na Twitterze Rafał Trzaskowski. Deklaracja, o ile w pełni uzasadniona, nie bardzo ma pokrycie w rzeczywistości… To, jak wyglądała „atmosfera zgody” podczas dzisiejszego spotkania Trzaskowskiego z wyborcami w Opolu, pokazał na Twitterze wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski.
  https://niezalezna.pl/334996-trzaskowski-pisze-o-szacunku-kowalski-publikuje-nagranie-doswiadczyl-klasycznej-mowy-milosci


  Ps..Wygląda jak nie ogolony pedał. Trzaskowski ma dziwne oczy. Oczy są zwierciadłem duszy jak się ją ma. W czasach komuny kandydata na milicjanta sprawdzali w miejscu zamieszkania rodzinę czy nie było karanych. A teraz syn konfidentów oszust kłamca n -tej potęgi jest kandydatem na prezydenta Polski. Do czego to doszło? To musi być koniec świata. Sorosowy stypendysta i bilderbergczyć chce zostać Prezydentem RP. To już niesłychana bezczelność. Gonić go. Już samo to, że w Opolu i opolskim są dwujęzyczne nazwy ulic i miejscowości, mówi samo za siebie! Opole to prawie same folksdojcze mianujące się ładnie mniejszość szwabska także to ich małpa. Polacy, omijamy Lębork, Opole na naszych trasach turystycznych / pamiętaj- bon turystyczny /. Piszę, ponieważ uważam, że partia Jarosława Kaczyńskiego jest dziś najlepszą alternatywą dla Polski. Nie ze względu na programy społeczne, ale dlatego, że politykom tej partii, w dużej części na Polsce zależy i chcą dla Niej pracować. Może nie zawsze im to wychodzi, może nie zawsze potrafią przyznać się do błędów, i nie zawsze rozumieją dlaczego otrzymali od społeczeństwa tak wielki kredyt ufności, ale mimo to są w tym momencie najlepszą opcją dla ludzi w tym kraju. Wiem to, bo mam oczy, a pamięć dyktuje mi słowa: „Po owocach ich poznacie”.
 • Kampania Trzaskowskiego nabiera tempa. Kandydat PO chwali się umyciem okna. Bohaterskiego czynu dokonał pod krawatem
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YzY4OS9wLzIwMjAvMDYvMTMvODI1LzUyMi9iOTM3OWRiZTRkYWQ0ZDFiYmI0NzFkYzFlOWJkNDY2Yi5qcGVn.jpeg
  https://wpolityce.pl/polityka/504605-trzaskowski-chwali-sie-umyciem-okna

  Ps..Ups….Życiowe POwołanie! Trzaskowski, tylko do mycia okien i wprawiania szyb w drzwi się nadaje. Przy POmocy mocodawców. Czy ten usterka nie ma kogoś w pobliżu kto mu powie, że wygląda jak naćpany lub po terapii w Tworkach. I tak ten Rafalala nie wygra z Dudą. I nic nie zrobicie „trzasko-jebce”. Zostało wam tylko się z tym pogodzić, hehe.
 • @kula Lis 69 08:18:53
  Bredzisz PiS-owski propagandysto.
  "Prezydent Duda stanowczo: Nie życzę sobie indoktrynacji dzieci w szkołach!"
  To są tylko słowa!
  Po czynach oceniaj te kanalie!
  PiS-owcy głośno mówili o wypowiedzeniu Konwencji stambulskiej i CO?
  G...o!
 • @zadziwiony 22:38:55 dlatego zagłosuję na Dudę..
  LGBT, czyli Lemingi Głąby Bolszewicy i Timmermanns. A tak na poważnie to nic innego, jak zwykli zboczeńcy seksualni, chcący swoim zboczeniem zarazić cały świat. Zupełnie jak bolszewicy i komuniści. Homoseksualizm to choroba psychiczna taka sama, jak alkoholizm czy narkomania. To gwałcenie elementarnych praw natury. Nie będą zboczone psychole rządziły Polską! NIGDY! Nie będą zboczone psychole niszczyć polskiej rodziny i deprawować polskich dzieci! NIGDY! WHO chce zastąpić naturalnych rodziców dewiacjami! Zacznijcie pisać, że standardy WHO o seksualizacji dzieci powstały na podstawie badań gwałconych dzieci, badań Kinseya. Całość w filmie na yt pt. SYNDROM KINSEYA. Niech PiS podłapie ten temat.

  Polecam przeczytać..
  Nie ma ideologii LGBT+? Prezydent Duda przesadza? To przypomnijmy jak chciano demoralizować dzieci! Szokujące programy, o których zapomnieliśmy. Kolejny dzień trwa nagonka na prezydenta Andrzeja Dudę za to, że podpisując Kartę Rodziny obiecał chronić dzieci przed wrogimi ideologiami. Jak dotąd jest jedynym kandydatem, który ma odwagę jednoznacznie postawić tę kwestię. Spotyka go za to potworny atak ze strony opozycji. Totasi i ich media mają najwyraźniej nadzieję, że zapomnieliśmy jak daleko rozpędzony był program demoralizacji dzieci i młodzieży za rządów PO-PSL. Organizacje LGBT+pod ręką z Ministerstwem Edukacji i Związkiem Nauczycielstwa Polskiego pisały podręczniki i wytyczne dla nauczycieli, którym zalecano wprowadzenie tematyki gender do wszystkich przedmiotów szkolnych i to w najbardziej szkodliwej formie. Gdyby nie wygrana prezydenta Andrzeja Dudy w 2015 roku i późniejsza wygrana Zjednoczonej Prawicy, od dawna mielibyśmy szkoły nasiąknięte ideologią LGBT+. Skoro jednak niektórym umknęły szczegóły, przypomnijmy je! Ideologię gender próbowano wprowadzać na wiele sposobów. W chwili, gdy pojawił się potężny opór społeczny, realizowano ją pod przykrywką „edukacji równościowej”, mającej rzekomo chronić przed przemocą. Szczególnie widoczna była za rządów PO-PSL. To właśnie wtedy, w kwietniu 2013, zaprezentowano hucznie dokument Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w Polskiej Akademii Nauk. Demoralizujące standardy edukacji seksualnej WHO przyjęte przez MEN w 2013. Dokument „Standardy edukacji seksualnej w Europie” zawierał kompleksową rekomendację wprowadzenia nowego modelu edukacji seksualnej, która miała radośnie i bezrefleksyjnie otwierać najmłodsze już dzieci na seksualność. Ministerstwo Edukacji, reprezentowane na spotkaniu przez wiceminister edukacji Joannę Bredzik, przyjęło dokument z otwartością i obiecało poddać go dalszej dyskusji, „rozpowszechniając raport wśród nauczycieli i rodziców”. Sprawę na szczęście nagłośniły media po doniesieniach organizacji prorodzinnych. Bulwersująca treść dokumentu wywołała potężny sprzeciw społeczny i bunt rodziców. Rząd Po-PSL do ostatnich chwil trzymania władzy, sprzyjał organizacjom LGBT, które torpedowały szkoły swoimi programami edukacyjnymi. Wszystko oczywiście pod przykrywką „edukacji równościowej”. O nich jednak za chwilę. Najpierw przypomnijmy szczegóły „standardów edukacji seksualnej w Europie”. Z raportu WHO wynika, że „rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia”, dlatego edukację w tym zakresie należy rozpocząć przed czwartym rokiem życia. Edukacja seksualna przetasowana jest z edukacją społeczną, której celem jest uczenie wychowanków żłobków otwartości na różnorodność związków. Dzieci w wieku 0-4 mają nabrać przekonania, że istnieją różne koncepcje rodziny i każdy model jest poprawny. Z kolei przedszkolaki w wieku 4-6 lat mają być uczone otwartości na odmienność seksualną, co ma przygotować grunt do samodzielnego wyboru własnej tożsamości seksualnej. Według wytycznych WHO, dzieci w przedziale wiekowym 9-12 powinny umieć „rozpoznawać różnice między tożsamością płciową i płcią biologiczną”.

  Edukacja dzieci w wieku od 0-4 lat
  Autorzy dokumentu WHO podkreślają, że należy w dziecku wzbudzać „pozytywne nastawienie w stosunku do własnego ciała i jego wszystkich funkcji”. Należy też nauczyć dziecko „rozpoznawania różnic w budowie ciała” oraz ich nazywania. Pojawiły się w tym względzie nawet lalki edukacyjne z narządami płciowymi oraz książeczki, np. „Gdybym był dziewczynką. Gdybym była chłopcem”, mające stanowić pomoc w nauce niestereotypowego przeżywania płci.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY184YzM5NC9wLzIwMTkvMDMvMTIvNjQwLzI4Ni9iNmU3OWE5ZmUwODA0NTdhOGU3YzdmMTA2OTQ4ZDgzZS5qcGVn.jpeg


  Dodatkowo instrukcja WHO każe przekazanie dziecku, że ma „prawo do badania nagości i ciała, do bycia ciekawym”. Należy też pomóc dziecku „rozwijać pozytywne nastawienie w stosunku do własnego ciała i jego wszystkich funkcji”. I w tej kwestii nie brakuje materiałów edukacyjnych. Belgowie na przykład stawiają na animację. Czy i w Polsce chciano budować „pozytywne nastawienie” dzieci do WSZYSTKICH funkcji ich ciał za pomocą tak szokujących kreskówek?

  https://youtu.be/_uutMkNnxdQ


  Edukacja dzieci w wieku 4-6 lat
  Według standardów WHO, na tym etapie edukatorzy powinni przekazać przedszkolakom informacje na temat „radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji”. Mają zachęcić do odkrywania własnego ciała i własnych narządów płciowych oraz przekonać, że „fizyczna bliskość stanowi normalną część życia” i jest „wyrazem miłości i sympatii”. Teza jak najbardziej słuszna. Jeśli jednak nadaje się jej walor seksualny, a o takim przecież tutaj mowa, mamy do czynienia z demoralizacją. Dodatkowo zachęca się edukatorów do rozmawiania z dziećmi o przyjemnych i nieprzyjemnych odczuciach dotyczących własnego ciała. Oczywiście dobrze jest wykorzystywać wszelkie materiały edukacyjne. Szwajcarskie przedszkola wprowadziły na przykład sexboxy z pluszowymi genitaliami. Sprawa oburzyła rodziców, którzy storpedowali pomysły edukatorów i resortu edukacji.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY19iZTZmZC9wLzIwMTkvMDMvMTIvNjM0LzMxMC83YWJhNGNkYTMyZDU0NjI1YWZkYzMzYTA0ZjYyNDQwZi5qcGVn.jpeg
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY18yMzYyYi9wLzIwMTkvMDMvMTIvNjM0LzM1MC8zZDgxZjkyNzU5ZDE0ZWU4YTg3MGUzZjhhNTQ3MTIxYS5qcGVn.jpeg

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY18yY2JhMC9wLzIwMTkvMDMvMTIvNjM0LzI4Ni8zNDlmN2ViNzMyNDg0NTNiODI2MDY1MmRlYTYxZTVhZi5qcGVn.jpeg


  Dzieci w wieku 4-6 dzieci być wprowadzane w przestrzeń „uczuć seksualnych (bliskość, przyjemność, podniecenie) jako część ludzkich odczuć (powinny to być uczucia pozytywne; nie powinny zawierać przymusu czy powodować uczucie krzywdy)”. Po co w tak małych dzieciach wzbudzać uczucia seksualne? Do czego ma służyć ich pozytywne kodowanie, które ma się kojarzyć z zabawą? Argument, że to ochrona przed atakami pedofilskimi raczej się nie sprawdza. Prędzej otworzy dziecko na ciekawość tego rodzaju kontaktów. Trudno tutaj nie przywołać chorych opowieści europarlamentarzysty Zielonych, ulubieńca lewicy zapraszanego na salony przez „Gazetę Wyborczą” Daniela Cohn-Bendita, który kilka dekad temu na antenie francuskiej telewizji podzielił się własnymi doświadczeniami pedofilskimi, zdobytymi w czasie, gdy pracował jako przedszkolny wychowawca w eksperymentalnej placówce. Czy wiecie, jak mała dziewczynka w wieku pięciu i pół roku zaczyna was rozbierać to fantastyczne… To fantastyczne, bo to jest gra, to jest gra…absolutnie erotyczna, maniakalna opowiadał Daniel Cohn-Bendit w latach 70.

  https://youtu.be/cPYm9B707Qc

  Edukacja dzieci w wieku 9-12 lat
  Na tym etapie edukatorzy mają pomóc zrozumieć dziecku, że „antykoncepcja to odpowiedzialność obu płci”. Do ich zadań należy nauczenie wychowanków „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”.

  Materiały edukacyjne czy demoralizacja?
  Oczywiście sprawa technik masturbacyjnych, przerobiona na wcześniejszych etapach sex-edukacji, ma zostać rozwinięta w sposób całkowicie dowolny. Nieodzowne na tym etapie są promowane przez środowiska genderowe publikacje, dostępne w dużych księgarniach na półkach z publikacjami dla dzieci: „Wielka księga siusiaków” i „Wielka księga cipek”. Choć zawartość wygląda jak rysunkowe soft porno, książki polecane były szeroko w mainstreamowych mediach.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY182MTU2Yy9wLzIwMTkvMDMvMTIvNTcwLzQwMC9hNzUxMzg0MDYwZTA0NzRjYTg1NzcwODE0NDlhNGYwMS5qcGVn.jpeg
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY19lZjI5OC9wLzIwMTkvMDMvMTIvNjA0LzQ1My8wMDM0MmNlY2RkNjc0NGQwOThmMzA3MTIxYThiYzc5My5qcGVn.jpeg
  Z „Wielkiej księgi siusiaków” chłopcy mogą się dowiedzieć, jaki jest, jaki będzie i do czego może służyć ich „przyjaciel”. Jego podobiznami w najrozmaitszych fazach, wersjach i etapach upstrzona jest cała książka. Jeden z rysunków przedstawia na przykład podstarzałego ekshibicjonistę z obnażonym członkiem w stanie wzwodu. Gryzmoły dopełnia opis: „Raz, kiedy wracałem ze szkoły, zobaczyłem starszego gościa, który pokazywał siusiaka. To było obrzydliwe, w życiu czegoś takiego nie widziałem. Ja i mama złożyliśmy na niego doniesienie na policję. Przez kilka nocy śniły mi się koszmary. Jak można robić coś takiego?”. Chłopcy dowiadują się z książki, jakiej długości są siusiaki dorosłych Szwedów oraz tego, że przeciętny mężczyzna ma w życiu 7200 wytrysków, co w sumie daje 55 litrów spermy. Do większości z nich dochodzi podczas masturbacji, którą chłopcy powinni zacząć jak najwcześniej. W celu jej oswojenia autor podaje kilkadziesiąt obscenicznych określeń, zachęcając do wymyślenia własnych. Podobnie wygląda sprawa członka. Chłopcy są zachęcani nie tylko do otwartych rozmów o kształcie, wyglądzie i rozmiarze swoich genitaliów, ale do pokazywania ich sobie w grupach. Cała książka jest właściwie jedną wielką zachętą do masturbacji. „Oskar brandzluje się dlatego, że sprawia mu to przyjemność i go uspokaja. Kiedy jestem ożywiony wieczorem i muszę się wcześnie położyć, żeby następnego dnia wcześnie wstać, brandzlowanie mi pomaga. Zaraz potem zasypiam. Tobias myśli wtedy o różnych dziewczętach. Zaliczył już wszystkie z klasy i nauczycielkę. Wszyscy słyszeli o chłopakach, którzy brandzlują się grupowo, ale żaden z nich tego nie próbował”. Zachęta do grupowego ekshibicjonizmu i masturbacji pojawia się kilkakrotnie i jest wzmocniona taką oto informacją: „Większość dorosłych mężczyzn rzadko pamięta, jak się nazywał najbystrzejszy albo najgłupszy kolega z klasy. Ale bez szczególnych problemów potrafią sobie przypomnieć, kto miał największego siusiaka”. W dziecięcym sekspodręczniku nie brakuje też licznych odniesień do religii. „Jeszcze w XX wieku w wielu kościołach Francji i Włoch znajdowały się duże rzeźby fallusów. Były czerwone od wina składanego w ofierze przez kobiety, które chciały zajść w ciążę” pisze autor, budując wokół fallusa całą historię dziejów, w wielu przypadkach całkowicie rozmijającą się z rzeczywistością. W innym miejscu pojawia się rysunek Matki Bożej trzymającej na rękach nagą dziewczynkę, opatrzony dojmującym pytaniem: „Co by było, gdyby Jezus był płci żeńskiej?”. Przecież teraz jak twierdzi autor „w całej Europie nie ma starego kościoła, którym nie byłoby przynajmniej jednego obrazu przedstawiającego nagiego Jezusa z wyraźnie zaznaczonym siusiakiem”. Dodaje też: „Jezus jest bardzo często przedstawiany nago. Na wielu obrazach jego siusiak zajmuje miejsce centralne. W XV i XVI wieku włoscy artyści przeważnie malowali Jezusa leżącego w ramionach matki i ciągnącego się za siusiaka. Na wielu płótnach Matka Boska dotyka krocza swojego syna”. Na tym jednak się nie kończy prymitywny wykład z seksualnej historii sztuki. Trzeba przecież w dzieciach do reszty zabić dotychczasowe skojarzenia z nienaruszoną dotąd sferą religijną. Nie mogło się obyć bez seksualnego ataku na krzyż. „Jezusa na krzyżu przedstawia się najczęściej tylko z przepaską na biodrach. Niejeden artysta namalował pod przepaską siusiaka w stanie wzwodu. Zdaniem wielu osób Kościół chciał w ten sposób pokazać, że Jezus był mężczyzną. Dlatego władza mężczyzn w społeczeństwie jest czymś oczywistym. Tylko mężczyźni mogą zostać księżmi i papieżami”. Po tym opisie żadne dziecko nie będzie już mogło w sposób czysty i niewinny spojrzeć ani na Dzieciątko Jezus, ani na krzyż. Ten perfidny zabieg, z pozoru niezauważalny, ma zbrukać wyobraźnię we wszystkich wymiarach, także w sferze sacrum. „Wielka księga cipek” jest dziecięcym seksporadnikiem dla dziewczynek. Na okładce widnieje ostrzeżenie, że może obrażać uczucia religijne. I w tym przypadku szwedzka para (Dan Höjer i Gunilla Kvarnström) nie omieszkała zbrukać obsceną sfery sacrum. Dzieci mają sobie wyobrazić, co by było, gdyby Jezus był kobietą. Bardziej opornym ma pomóc rysunek przedstawiający nastolatkę przybitą do krzyża. Narysowana tą samą, brzydką, niezdarną kreską, kilka stron dalej ogląda w lusterku swoje narządy płciowe, a w innym miejscu masturbuje się podczas odrabiania lekcji. „Dość często się masturbuję. Czasami nawet kilka razy dziennie. Ale nigdy nikomu bym o tym nie powiedziała. Trochę to brzydkie, ale za to bardzo przyjemne. Zdaje mi się, że łatwiej jest być chłopcem. Oni mogą mówić o tym, że się masturbują, ale nigdy nie słyszałam, żeby jakaś dziewczyna się do tego głośno przyznała”. Oto dylematy bohaterki, której największą radością było znalezienie punktu „G”. Dziesięcioletnie czytelniczki zachęca się poznawania zakamarków własnego ciała za pomocą lusterka.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY19iMTU5MS9wLzIwMTkvMDMvMTIvMTA0LzY5LzJmMDNlZjA3M2NlNDQ0MDE5OGE2NzI4OWQ2NDQ3NWJhLmpwZWc=.jpeg
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY19hN2RhMS9wLzIwMTkvMDMvMTIvMTA0LzY5LzY5M2JkYjM2MzRjMzQyOWM4MGFhNzNlNmU5YWI4NDZjLmpwZWc=.jpeg
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY19hMjdmNy9wLzIwMTkvMDMvMTIvMTA0LzY5LzY1YmRjOTY1NDhlNzQzMzY5ZGM4MzRiMjhmZTFhMjBmLmpwZWc=.jpeg
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY183MTdjNS9wLzIwMTkvMDMvMTIvNTAwLzM0Ni84ZDliN2IzNjQzNzg0YjM5ODhiMjkyNzAzZWYyOTdlNi5qcGVn.jpeg
  Podręczniki dla uczniów i nauczycieli pisane przez organizacje LGBT
  Zagraniczne przedruki kolorowych książeczek to nie wszystko. Środowiska LGBT zadbały już o stosowne materiały dla nauczycieli. Za rządów PO-PSL otrzymały również błogosławieństwo Związku Nauczycielstwa Polskiego. I choć, dzięki zmianom politycznym, nie udało się im wkroczyć do do szkół, deklaracja podpisana przez Rafała Trzaskowskiego daje im zielone światło. W „Podręczniku do prowadzenia zajęć z młodzieżą na temat seksualności i relacji międzyludzkich. Edukacja Bez Tabu” czytamy: „Najczęściej mówi się o tożsamościach: heteroseksualnej, biseksualnej i homoseksualnej, jednak każda osoba może określić swoją tożsamość seksualną w całkowicie niepowtarzalny sposób, zupełnie wyjątkowym określeniem”. Liczba kombinacji jest w tej kwestii absolutnie nieograniczona. Pod niewinnym hasłem „promocji równości” drzemie bardzo niebezpieczny pakiet ideologiczny, który zdaje się groźniejszy niż sama edukacja seksualna. Z publikacji wydanej przez Kampanię Przeciw Homofobii wynika, że promocją zachowań LGBTQ powinny zostać nasączone WSZYSTKIE aspekty nauczania. „Na zajęciach z języków obcych osoba nauczająca może przedstawić materiał źródłowy z gazety/radia/telewizji/Internetu, który odnosi się do tematyki LGBT, i omówić go w kontekście społecznym specyficznym dla kraju nauczanego języka. Tematami takimi mogą być na przykład: małżeństwa, związki partnerskie, homofobia lub coming out osób publicznych. Jednocześnie za materiał źródłowy posłużyć mogą teksty kultury i popkultury (na przykład filmy, książki) podnoszące tematykę i zawierające wątki LGBT. Podczas włączania tematyki LGBT do lekcji należy być ostrożnym, aby nie zakończyć lekcji stereotypowymi przekazami oraz nie spowodować homofobicznej dyskusji i obraźliwych komentarzy” czytamy w poradniku wydanym w 2013 r. przez Kampanię Przeciw Homofobii: „Lekcja Równości to materiały dla nauczycieli i nauczycielek. Jak rozmawiać o orientacji seksualnej w szkole i wspierać młodzież”. Nauczyciele zostają też wyposażeni w przykazania równościowego pedagoga. Oto wybrane: Wprowadzaj temat LGBT i homofobii naturalnie, regularnie, nie jedynie przy wyjątkowych okazjach. Pokaż, że jest to temat ważny i powszechny, a nie marginalny. Nie dopuszczaj do głosu homofobicznych i krzywdzących wypowiedzi. Gdy się pojawią, od razu reaguj, nazywając je i wyrażając swój sprzeciw. Pamiętaj, że w klasie mogą być osoby, które może to osobiście zaboleć, a mogą nie mieć siły stanąć we własnej obronie. Nie dopuszczaj wartościowania orientacji seksualnych i podziału na »bardziej« i »mniej« naturalne. Nie pozwalaj, by jakaś orientacja była przedstawiana jako ważniejsza lub pośledniejsza. Wprowadzaj tematykę LGBT przy wielu okazjach. Pokazuj, że obecność osób LGBT w społeczeństwie i homofobia to pełnoprawne tematy, nie marginalne. Afirmuj obecność osób LGBT w społeczeństwie i ich wkład w naukę oraz kulturę. Orientacja seksualna nie powinna być pokazywana jako najważniejsza cecha osoby, ale ważne jest, żeby wszyscy uczniowie i uczennice poznali pozytywne postacie, z którymi mogą się identyfikować. Podawaj przykłady, nie zakładając powszechnej heteroseksualności. Zamiast: »Książę William był obiektem westchnień nastolatek«, możesz powiedzieć: » był obiektem westchnień wielu osób« lub » był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków«. Właśnie taki jest ideał edukacji równościowej. Trzeba zauważyć, że blokada samej edukacji seksualnej w programach szkolnych nic nie da. Rekomendacje środowisk LGBTQ wciskają się bowiem tylnymi drzwiami. Cytowana powyżej publikacja rekomendowana jest przez Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz pisma branżowe: „Głos Nauczycielski”, „Głos Pedagogiczny”, „Mentor – magazyn nauczyciela”. Obrona przed ideologią jest konieczna! Każdy, kto twierdzi, że nie ma ideologii gender czy ideologii LGBT+ jest podłym kłamcą. Mamy przecież gotowe materiały szkoleniowe, wytyczne dla nauczycieli i podręczniki. Organizacje LGBT od dawna czekają w blokach startowych, by móc wreszcie zrealizować swój plan i móc domknąć swoje zobowiązania wobec swoich mocodawców. Rafał Trzaskowski jako pierwszy prezydent otworzył im drzwi warszawskich szkół. Uruchomił nawet instytucję „latarnika”, który ma kontrolować działalność szkół w tym zakresie. Jak to możliwe, że dziś, jako kandydat na prezydenta Polski wszystkiemu zaprzecza? Czyżby jako włodarz Warszawy był aż tak nieprzytomny, nieświadomy i niezorientowany, że podpisywał deklarację bez poznania jej podstaw? Nie ma wątpliwości, że Karta Rodziny podpisana przez prezydenta Dudę oraz jego jednoznacznie negatywne stanowisko wobec ideologii gender to sprawy fundamentalne dla zdrowego społeczeństwa. Nie życzę sobie, żeby edukatorzy wysłani przez różne organizacje LGBT w szkołach edukowali seksualnie małe dzieci, bo jest to według mnie indoktrynacja ideologiczna powiedział dziś prezydent Duda. Atak, który go za te słowa spotkał jasno pokazuje, jak silne i wpływowe jest lobby LGBT. Rafał Trzaskowski zamiast stanąć w prawdzie i powiedzieć ludziom jakiej chce Polski, atakuje przekonując, że nie ma żadnej ideologii gender. Otóż jest. I jak dotąd spośród wszystkich kandydatów jedynie prezydent Andrzej Duda ma odwagę, żeby się jej przeciwstawić. Tekst zawiera fragmenty mojej książki „Pułapka gender”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODMweDYwMC9jY180YTE5My9wLzIwMTkvMDMvMTIvMzYzLzUyNS8xYmNjMTc1MjIwNjI0ZjdhYmIxY2JiYWRmYmI4NzkyNC5qcGVn.jpeg
  autor: Marzena Nykiel


  Ps... Zdeklarowany pedofil -Cohn Bendit Daniel , to nie tylko rodak Michnika ale jego wieloletni przyjaciel. Zatrważające, jak PO zamierza wprowadzić ideologię demoralizacji i zarazem zapraszać uchodźców, którzy będą się zaraz domagać szariatu. To kupczenie Polską na wszystkie strony. Do Sopotu przyjeżdżają przede wszystkim przedstawiciele zdegenerowanej „warszawki”, najwięksi zapijaczeni i zaćpani fani Platformy, Tuska i Komorowskiego ze środowiska aktorskiego. W czasach PO żadnemu pedofilowi z ich otoczenia „włos z głowy nie spadł”. Mogli liczyć na pełną bezkarność. I na występy w TVN. Dlatego ze wszystkich sił popierali i popierają nadal targowicką Platformę. Czy to „napędza” tej stacji widownię? Ale dlaczego TVN trzyma za „idola” seksualnego degenerata? Trzaskowski to „SUGAR BABY” starego zboka SOROSA. Oby już nigdy w Polsce czerwono-tęczowa zaraza nie doszła do władzy….Tylko program DUDA-PiS!
 • @Robik i dolby
  lewackim pomiotom nie odpowiadam na zaczepki.
 • @kula Lis 69 09:28:27
  To PiS jest lewackie do czego owarcie się przyznaje!
  Również i Duda wywodzi się z antypolskiej partii Unii Wolności!
  To wszystko jest lewizna.
  Jesteś więc LEWACKIM propagandystą!
  Wstydź się!
 • Bardzo ładnie, tylko pytam o prawdziwość i szczerość intencji/dla mnie to ważne/, oraz DLACZEGO TERAZ???a zdecydowana opinia
  nie została tak wyrażona wczesniej, jak pałowano przeciwników???
  Oraz, CO zostało zrobione do tej pory w sprawie indoktrynacji dzieci, Jakie kroki były wykonana w tej sprawie???
  Chyba, na potrzeby kampanii swojego kandydata, nawet Żorżeta łaskawie skinęła cudną rudą główką na zgodę???

  https://queer.pl/news/202987/ambasada-usa-w-warszawie-wywiesila-teczowe-flagi-z-okazji-miesiaca-dumy-lgbt

  Pan prezydent dużo mówił o komunie, ale nie wspomniał JAKIE kroki są czy będą podjęte w celu ochrony polskich dzieci, w szkołach, na ulicach wszędzie, co z wszechobecną pornografią itp.!!Liczą się CZYNY a nie bleblanie!!

  https://nczas.com/2019/07/02/skandal-policja-chroniac-opetanych-ideologia-lgbt-na-marszu-w-czestochowie-zagazowala-dzieci-wina-obarczaja-opiekunow/

  tak że gadać można wiele, o człowieku świadczy to co ROBI a nie gada!!
 • "To nie wybory, to plebiscyt. Dlatego zagłosuję na Dudę"
  ------------------
  To jest demonkraturowa hucpa (jak zawsze zresztą) czarciego pomiotu ponad głowami tubylców - gdzie owi tubylcy są temuż pomiotowi potrzebni tylko co jakiś czas - przy urnach wyborczych.
  Wniosek?
  Po co ta powtarzająca się cyklicznie - demonkraturowa hucpa samych swoich - ponad głowami tubylców?
  Ano po to aby móc potem powiedzieć tubylcom:
  chcieliśta? To tera mota i morda w kubeł do następnej, wyborczej, demonkraturowej - hucpy. Morda w kubeł!
 • @kula Lis 69 09:28:27
  Lewackie szkapy z rana parskają na szczęście ...) czyli wygraną naszego prezydenta, pozdrawiam.
 • @trojanka 10:06:05
  Pedały, lesby byli od zawsze a próba łączenia ich w organizację(bez zgody większości tego środowiska) przez Solorza i inne bandyckie typy to LGBT. Po prostu złodzieje i bandyci chcą posłużyć się tymi ludźmi do osiągnięcia swoich egoistycznych i pewnie podłych interesów. Jak się dadzą oszukać to wybiorą bandytę, który natychmiast będzie miał ich w dupie. Taka prawda. Zauważ, że ta ideologia jest tylko ideologią nie ma to struktur ani władz. Jakiś dupek tym trzęsie na Świecie do końca nawet nie wiadomo kto :).
 • @rymark 10:26:45
  100/100 i wzajemnie pozdrawiam.
 • @trojanka 10:06:05
  Jasiu pyta w szkole: Proszę pani, jak się rozmnażają pedały, przez podział czy przez pączkowanie? Pani odpowiada: Jasiu, ani tak, ani tak – przez indoktrynację..... indo co to pyta Jasiu. Nawet jakby nic PAD nie zrobił, to za obronę polskich dzieci przed zboczeńcami ma mój głos.. Ludzie kto normalny lata po ulicach i demonstruje swoją seksualność, No kto?
 • Duda to kłamca lub idiota.
  Wczoraj stwierdził że LGBT to Bolszewizm.
  To jest ewidentna nieprawda...
  Czy kłamał czy nie wiedział nie wiem... ale Prezydent idiota (nie wie) albo Prezydent kłamca (wie ale kłamie) to nie jest moja bajka.
  Ja chciałbym mieć Prezydenta uczciwego i co ważne kompetentnego.

  W Rosji jak i w PRLu erotyka była zakazana i ścigana prawem...
  Pisemka kolorowe z zachody się "przemycało" a celnicy konfiskowali..
  W Rosji było jeszcze gorzej w tym zakresie..
  Na tym dla Duda wychodzi na idiotę lub kłamcę.

  https://pl.sputniknews.com/polska/2020061412579063-duda-i-rosja-w-jednym-sie-zgadzaja-swiatowe-media-komentuja-wystapienie-o-lgbt/
 • @trojanka 10:06:05 Gniew jest strażnikiem sprawiedliwości św Augustyn
  Piątek(lewica)-biseks, Żukowska -biseks, Biedroń- pedał i ciota. Sami czciciele swobód seksualnych. A kto im przeszkadza? większość hetero.. LGBT to wytwór chorego mózgu i skorumpowanych pseudonaukowców z WHO! Masońscy sataniści chcą zawładnąć światem poprzez zatrucie mentalności ludzi zdemoralizowanymi, zdehumanizowanymi ideologiami. Ideologia LGBT, to przykrywka dla neomarksizmu. Świat pamięta i wie co oznacza komunizm, dlatego komuniści zrobili z LGBT swój „główny” cel walki, żeby ukryć PRAWDZIWE cele, a te wytyczyli Marks/Engels/Lenin! My, Polacy, mówimy NIE ideologii LGBT, bo jakoś ci edukatorzy zwani też „latarnikami” kojarzą mi się z najstarszym zawodem świata spod latarni. A edukator ala pedofill z Unii Europejskiej europoseł Cohn Bendit, który edukował 5 letnie dziewczynki jak mu rozpiąć rozporek. Konserwatywna prawica nie chce legalizacji pedofilii. Europejska lewica walczyła o legalizację pedofilii. Wmawiała, że pedofilia to rzecz normalna. Niemieccy zieloni mieli nawet zapisane w swoim programie wyborczym na lata 80-te walkę o zniesienie karalności pedofilii. Teraz są oni na wysokich politycznych stanowiskach niemieckich i europejskich. Więc Pan Prezydent Duda jest w tej chwili jedynym liczącym się kandydatem, który jest:

  [1] za RODZINĄ

  [2] przeciw LGBT
 • @rymark 10:26:45
  Trzaskowski z rodziną nafaszerowana funkcjonariuszami żydokomunistycznych organizacji to jest dla nich NORMALNOŚĆ? Oni nie mają żadnych urojeń. Oni raczej w ogóle nie mają mózgu, bo tylko powtarzają to, co mu szefostwo farmy trolli każe. A jeśli mają jakieś ślady rozumu, to wykorzystują te kilka szarych komórek w ich ubeckim kaflastym baniaku do wklepywania w klawiaturę załganych haseł i bezczelnych kłamstw POstkomunistycznej mafii. Z kimś takim nie podejmuje się żadnej dyskusji, tak jak nie negocjuje się z bandytami. Tylko bezrozumna, albo kompletnie zdegenerowane i zdemoralizowane osoby mogą iść na współpracę z POstkomunistyczną mafią. Chcesz z kimś takim dyskutować? O czym?
 • @kula Lis 69 10:39:31
  Ten komu wolno bez przeszkód i chroni go policja!
  Przy faktach, że nic takiego LGBT w Polsce się nie dzieje!Pracują,mają prawa wyborcze, robią kariery, zostają prezydentami miast i politykami, kandydują na prezydenta RP,pełnią funkcje poselskie i/Śmiszek/ są krytykami filmowymi , dziennikarzami /Raczek,Szczygielski//robią kariery dziennikarskie, filmowe /J.Poniedziałek/.Mają swoje kluby,co robią w swoich domach nikogo nie obchodzi.
  Ale ideologia pe- do na ulicach robi karierę w Polsce , bo nie mają przeszkód!!Wręcz przeciwnie 'Ochronę".Przeszkody maja przeciwnicy tego aby homo eskalowali swoje żądania wylewali się na ulice , żądali coraz więcej "praw",i opluwali innych.
  Poddawanie się władz chamsko narzucanej z wiadomych ambasad konieczności urojonej "tolerancji" prowadzi do marszów, okrzyków , haseł, na co patrzą dzieci.
 • Po co jest to LGBT w Polsce.
  Mafia walczy z jedynym (a szkoda) spoiwem Polskości jakim jest Katolicyzm.
  KK Robi wszystko to co małpuje LGBT.
  Obnosi się po ulicach ze swoimi preferencjami religijnymi...
  eksponuje zakazane w mediach obrazy tortur stosowanych wobec ludzi (człowiek torturowany na krzyżu)
  uprawia kult narzędzia zbrodni jakim jest krzyż.
  Indoktrynuje dzieci od kilkulatków w sprawie preferencji religijnych i zmusza je do odprawiania religijnych obrzędów jak klękanie (syndrom niewolniczych relacji), klepanie paciorków z treściami (o dziewicy co urodziła, o torturach na krzyżu..) które bardzo nie odpowiadają poziomowi rozwoju dzieci...
  Kościół uznaje tylko małżeństwa kościelne i dyskryminuje małżeństwa świeckie.

  LGBT robi dokładnie to samo...
  Obnosi się publicznie ze swoimi preferencjami
  Eksponuje nieprzyzwoite treści...
  Indoktrynuje dzieci od małego w kwestii seksualnych dewiacji..
  LGBT degenerują małżeństwo poszerzając to pojęcia na związki homoseksualne..

  Jedno i drugie narusza spokój społeczny i demonstrowane publicznie wywołuje u ludzi dyskomfort psychiczny.

  A powinno być tak że preferencje religijne i seksualne to prywatna sprawa każdego... Ujawnianie ich publiczne powinno być ścigane prawem tak jak obnażanie się ..obnażanie się psychiczne to też obnażanie.
  Chcesz chodź do kościoła i odprawiaj czary...chcesz to chodź nie wiem do łaźni i tam odprawiaj czary...
  ale nie publicznie.

  W szkołach edukacja seksualna tak ale prowadzona przez specjalistów z zakresu medycyny, psychologii a nie wyznania religijnego czy innego LGBT.
  Podobnie z religią...powinno być kulturoznawstwa..i tam przekrój różnych doktryn religijnych aktualnych i historycznych..
  z naciskiem że każdy sam podejmuje decyzję w tym zakresie po uzyskaniu pełnoletności.
  Uprawianie religii podobnie jak uprawianie seksu powinny być zakazane do lat 17... wiedza nie ale praktykowanie tak.

  LGBT to alter ego KK.
  I chyba dlatego powstało..
  ale LGBT nie ma nic wspólnego z komunizmem czy bolszewizmem..
  a ma wiele wspólnego ze swobodą seksualną obowiązującą od lat na antykomunistycznym zachodzie.
 • Romuald Kałwa
  Ja się nie dziwię, że opolski pomiot ubeckoesbecki ze zmienionym Mol alias Wiśniewski popiera krakowski nie warszawski takiż sam pomiot Trzaskowskiego. To wręcz rodzinne koneksje.
 • @Oscar 11:14:27
  Zmusza cie ktoś do chodzenia do kościoła???posyłania dzieci , w twoim przypadku wnuków na religię???brania ślubu kościelnego i chrzczenia dzieci???skąd ta tęsknota , przecież olewasz śluby,chrzty i komunię wnuków /były???/
  "Obnoszenie się" z symbolami religijnymi czyli co procesje, w Polsce katolików jest większość ponad 90% chyba nikomu to nie wadzi jak sobie pójdą w procesji???
  No nie..... błąd wadzi braciom starszym i ich parobkom!
  Co nie znaczy że popieram wszelkie przestępstwa prawa Bożego i ludzkiego/ są zbieżne/ jakie są w Kościele.
  Nie każdy kto twierdzi ze jest wierzący. nawet ksiądz/, wierzy naprawdę czyli przenosi swoją wiarę na życie codzienne!mówić można wiele, .

  Czy Jezus zalecał zabijanie, pedofilię , okradanie,oszustwa czy kłamstwo,wykorzystywanie człowieka????
 • @kula Lis 69
  Przez pamięć Jolanty Brzeskiej , Trzaskowski & Co. Powinni siedzieć : https://media.wplm.pl/thumbs/NjAweDMwMC9jX2MvdV8xL2NjX2YzOWUyL3AvMjAxOS8wMy8wMS84MjUvNDU1L2JiZDE4OTA0ZTMyYjQyYmNiOTRjNDk4ZTI1NWNmNTAxLmpwZWc=.jpeg Natomiast PAD też faworytem nie jest . Salute : https://medianarodowe.com/wp-content/uploads/2018/12/duda-i-menora.jpg
 • Puste słowa bez notarialnego dokumentu
  Są biciem piany dla naiwnego elementu

  Przyjmują jak papkę byle się bajek nasłuchać

  Po czasie zapomną, że słuchali lekkoducha


  Tak się toczy piłka po boisku zwanym nowe

  Tymczasem to są bajki lecz jakby odlotowe

  Za czas znów się powtórzy ta bieganina zgrana

  Tyle że będzie już w innym kolorze ubrana

  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Z innej beczki. życie rodzinne w USA
  Uwaga trochę drastyczne.

  https://dzienniknarodowy.pl/blm-murzyn-katuje-biala-kobiete-potem-sam-zostaje-skopany-do-nieprzytomnosci-wideo/?fbclid=IwAR0Gq2ykd1HkqE3WuOjqwhc1UMPmdNPciwRw8ldUKz13fjl_0OORGSWZJt8

  A leczenie z obrażeń poza zasięgiem finansowym większości Amerykanów.
  Albo samo przejdzie .. albo nie ...
  innej oferty "demokratyczna" Ameryka dla swoich "wolnych" obywateli nie ma.
 • @trojanka 11:41:21
  Naciski są... niewierzący dla katolickiej mafii jest podejrzany..obcy, nie swój..prawie albo na pewno nie Polak.
  Polak to katolik... to jest ta dyskryminacja którą się czuje.

  To podobnie jak w środowisku LGBT..tam normalny preferencyjnie człowiek to obcy nie swój podejrzany..

  Obie grupy tworzą zamknięte mafie .. jedna rządzi PISem a druga PO.
 • @Oscar 14:09:26
  Konserwatywny Afroamerykanin: “Czemu nie mówi się, że 70% zabójstw popełnianych jest przez czarnych na czarnych?” [WIDEO] W zeszłym roku zostało zastrzelonych przez policję 965 ludzi. W 4% przypadków był to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych. W Chicago w 2011 roku zastrzelono 21 ludzi, w 2015 było to 7. W Chicago, które jest w 1/3 białe, 1/3 czarne i w 1/3 latynoskie. 70% zabójstw popełnianych jest przez czarnych na czarnych. 40 na miesiąc, prawie 500 na rok w samym Chicago i ponad 70% tych spraw jest nierozwiązana. Dlaczego Black Lives Matter o tym nie mówi? mówił w przypomnianym właśnie programie telewizyjnym wyemitowanym kilka lat temu konserwatywny czarnoskóry prawnik, pisarz i gospodarz programu radiowego “The Larry Elder Show” Larry Elder. Powiedziałbym, że z uwagi na to, że murzyni są w większości potomkami niewolników, rasizm jest po części instytucją. Po prostu nadal istnieje. Myślę, że można by znaleźć dowody na to, że ogólnie policjanci są bardziej skłonni strzelać, jeśli przestępca jest czarny kontrował biały dziennikarz. Jakie dowody? Na jakiej podstawie to mówisz? W zeszłym roku zostało zastrzelonych przez policję 965 ludzi. W 4% przypadków był to biały policjant strzelający do nieuzbrojonych czarnych. W Chicago w 2011 roku zastrzelono 21 ludzi, w 2015 było to 7. W Chicago, które jest w 1/3 białe, 1/3 czarne i w 1/3 latynoskie. 70% zabójstw popełnianych jest przez czarnych na czarnych. 40 na miesiąc, prawie 500 na rok w samym Chicago i ponad 70% tych spraw jest nierozwiązana. Dlaczego Black Lives Matter o tym nie mówi? Pomysł że rasistowscy, biali policjanci powszechnie strzelają do nieuzbrojonych murzynów to g… prawda. Powodem, dla którego ci tzw. aktywiści o tym mówią jest założenie, że rasizm nadal jest wielkim problemem w USA. Media: CNN, a zwłaszcza MSNBC szaleją gdy tylko policja zabije murzyna i od razu organizują jakiś “marsz na Waszyngton”. To niedorzeczne. Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. Nie uwzględniam samobójstw, same zabójstwa. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Połowa dokonana przez czarnych, z czego 96% na czarnych to 7 tys. Dlaczego Black Lives Matter o tym nie mówi? przytomnie tłumaczył Larry Elder.

  https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=536768703658811

  https://dzienniknarodowy.pl/konserwatywny-afroamerykanin-czemu-nie-mowi-sie-ze-70-zabojstw-popelnianych-jest-przez-czarnych-na-czarnych-wideo/
 • Trzaskowski: Trzeba otworzyć się na 11 tys. uchodźców [WIDEO]
  https://dzienniknarodowy.pl/wp-content/uploads/2020/06/Fotoram.io-1-1-768x416.jpg Sondaże dość jasno pokazują, że największe szanse na drugą turę wyborów prezydenckich mają Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski.
  Kandydat KO we wrześniu 2014 r. został powołany na wiceministra spraw zagranicznych do spraw europejskich w randze sekretarza stanu w gabinecie Donalda Tuska. Jako wiceszef MSZ udzielił m.in. wywiadu radiu RMF FM. Jeśli nie wykażemy się solidarnością, jeśli nie zamkniemy granic, to może nam się rozlecieć strefa Schengen i Polacy nie będą mogli jeździć do pracy, dalej będziemy stali na granicach przekonywał Trzaskowski pytany o przyjęcie przez Polskę ponad 11 tys. “uchodźców”. Wyobraźmy sobie co by się stało, gdybyśmy mieli pogorszenie sytuacji na Ukrainie. Mielibyśmy napływ uchodźców ze strony Ukrainy. Jak teraz powiemy „nie”, to później UE nam nie pomoże. Trzeba otworzyć się na propozycje Komisji Europejskiej. Nasze zaangażowanie jest w pewien sposób wykupieniem polisy ubezpieczeniowej dodał. Trzaskowski: Przyjęcie uchodźców to polska polisa ubezpieczeniowa.

  https://youtu.be/oyJtlgxfKzY


  Ps... Trzaskowski to widać znawca UE i jej problemów, no gratuluję! UE to nie Europa! Temu pomysłowi UE na Europę już dziękujemy, wspólnej walucie Ewro też. Koniec z UESSR. Czemu ta ubeckoesbecka kurwa jeszcze chodzi po tym świecie. Won z Polski ubogacać się kulturowo.
 • @kula Lis 69 14:32:46
  Błąd Kula błąd.. i to taki rasistowski.
  Najwięcej przestępstw dokonuje biedota i to dowolnego koloru..to ogólnoświatowy a więc nie rasistowski trend.

  Biedota to wykluczenie społeczne, brak edukacji i życie na poziomie walki o fizyczne przetrwanie.. to dżungla.. tam się zabija dla kawałka chleba dla banana...dla marzeń o lepszym życiu (dla telewizora, komórki, paty butów markowych..)...to bieda i związana z nią głupota, naiwność, infantylność .. brak edukacji.

  Tych przestępców tworzą systemy które spychają wielkie grupy ludzi na pozycje marginesu społecznego braku szans na lepszą przyszłość.

  USA to taki skrajnie zdegenerowany system.. a że też rasistowski to biedotą w USA są głównie czarni i meksykanie (co nie wyklucza wyjątków).
 • @kula Lis 69 15:00:11
  Jak Trzaskowski dostanie więcej jak 5% głosów a wybory nie będą sfałszowane, to uznam że Polacy to jednak idioci.
  W Polsce "obywateli" czyli mniejszości wrogich Polakom jest góra ok 1%.
  jest też trochę pożytecznych idiotów na tle młodości i fascynacji kolorami...
  i awersji do edukacji szkolnej.
 • @kula Lis 69 14:32:46
  "Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. Nie uwzględniam samobójstw, same zabójstwa. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Połowa dokonana przez czarnych, z czego 96% na czarnych to 7 tys."

  Po co Pan manipuluje statystykami i podżega do nienawiści? Po co?

  Musi Pan być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Radzę Panu skupić się na weselszych tematach i poznać porządnych miłych ludzi.

  Albo poczytać sobie dobrą literaturę.
 • @Pedant 16:26:45
  "Połowa zabójstw w USA popełniana jest przez czarnych na czarnych. Nie uwzględniam samobójstw, same zabójstwa. W zeszłym roku było to 14 tys. zabójstw. Połowa dokonana przez czarnych, z czego 96% na czarnych to 7 tys."
  Jeśli już ktoś tu manipuluje , to
  redaktorzy "dziennika narodowego "
  bo w/w fragment pochodzi z tego źródła
  czyli sam @ kula Lis tego nie wymyślił
  Jeśli te dane są fałszywe , to proszę
  przedstawić prawdziwe
 • @Pedant 16:26:45 czy to ja te dane wymyśliłem i podałem lewaku.
  https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=536768703658811

  https://dzienniknarodowy.pl/konserwatywny-afroamerykanin-czemu-nie-mowi-sie-ze-70-zabojstw-popelnianych-jest-przez-czarnych-na-czarnych-wideo/
 • @Pedant 16:26:45
  https://dzienniknarodowy.pl/wp-content/uploads/2020/06/Webp.net-resizeimage-19.jpg
  USA: Biali klękają przed czarnymi i proszą o przebaczenie za “lata rasizmu” [WIDEO]...Przepraszać można a nawet trzeba, gdy zrobiło się coś złego. Jednak w ostatnich latach mamy często do czynienia z będącą częścią politycznej poprawności praktyką przepraszania dla samego przepraszania, w dodatku na pokaz. Jeszcze gorzej jest, gdy ktoś przeprasza za winy nieswoje lub co najmniej wątpliwe – znamy to dobrze choćby w przypadku zbrodni niemieckiej w Jedwabnem.
  Niezwykle popularne w sieciach społecznościowych jest nagranie z Houston w stanie Teksas. Grupa białych mieszkańców zebrała się, aby modlić się za rodzinę George’a Floyda. Podczas modlitwy biali ludzie uklękli i prosili czarnych współobywateli o przebaczenie za “lata rasizmu”. Czarna społeczność przyjęła przeprosiny i połączyła się w modlitwie. Tymczasem bardzo popularne jest nagranie Trevora Noaha – południowoafrykańskiego komika i aktora pracującego w USA. Od 2015 r. na antenie stacji Comedy Central prowadzi on program The Daily Show. Noah wyraźnie broni plądrujących mienie, usprawiedliwiając to trwającą od dziesięcioleci “grabieżą” czarnych przez system, w domyśle stworzony i kontrolowany przez białych.

  https://youtu.be/v4amCfVbA_c

  https://dzienniknarodowy.pl/usa-biali-klekaja-przed-czarnymi-i-prosza-o-przebaczenie-za-lata-rasizmu-wideo/
 • @Pedant 16:26:45
  https://dzienniknarodowy.pl/wp-content/uploads/2020/06/Webp.net-resizeimage-33.jpg
  HIT! Biały lewak wyraził poparcie dla protestującego motłochu. W odpowiedzi poleciały kamienie [WIDEO]..To faktycznie “etnomasochistyczny liberalizm podsumowany w 24 sekundy”, jak głosi opis tego krótkiego nagrania. Podczas, gdy czarni zadymiarze maszerują ulicą, młody biały pokazuje im przez okno iż się z nimi solidaryzuje. W odpowiedzi poleciały kamienie, które wybiły mu okno. Oburzony biały krzyczy, że jest przecież po ich stronie. Ale przecież to nie jest prawda, bo urodził się już białym człowiekiem co z góry daje mu długą listę przywilejów, do których ludzie innej rasy nie mają dostępu. Gdyby był na zewnątrz, czarni towarzysze wytłumaczyliby mu to dokładniej… i boleśniej. 55 years of ethnomasochistic liberalism summed up in 24 seconds:
  https://twitter.com/i/status/1267913999515029505

  https://dzienniknarodowy.pl/hit-bialy-lewak-wyrazil-poparcie-dla-protestujacego-motlochu-w-odpowiedzi-polecialy-kamienie-wideo/
 • @Oscar 15:50:13
  Skąd się wzięło 28 % poparcia dla ubeckoesbeckiego miotu żyda Czaskoskiego, zupełnie tego nie rozumiem, czyżby aż tyle ludzi chciało likwidacji Polski i adopcji dzieci przez pedalstwo?
 • Romuald Kałwa
  Twierdzą niech będzie każdy polski próg, tak nam dopomóż BÓG. Trzeba w tym wyjątkowym dla Polski momencie wszelkie dąsy zostawić na zapiecku, nie słuchać głupawych przemyśleń kontrkandydatów. Trzeba po prostu z odwagą wyruszyć do urn wyborczych, zabrać ze sobą długopis, maseczkę i rękawiczki, aby zdecydować o losie Polski już w pierwszej turze i zagłosować na PAD. Człowieka, za którego nie musimy się wstydzić, na człowieka dla którego polskie sprawy są najważniejsze, ale nie zapomina o geopolitycznym naszym położeniu. Na człowieka, dla którego polskie rodziny są wartością samą w sobie, polskie wartości przez tysiąclecie budowane i pielęgnowane są podstawą naszego istnienia jako narodu. Dla którego nie tylko ekonomiczne wyliczanki są najważniejsze przy prowadzonych inwestycjach, a liczą się ich strategiczne znaczenie. Każdy z kandydatów w swoich politycznych i ludzkich pokazał na co go stać i jakie poglądy reprezentuje. Tym się kierujcie drodzy wyborcy, a nie zwracajcie już uwagi co bajdurzą kontrkandydaci, a ich zaplecze próbuje Wam wmówić, że nie jest ważne co było. Jak ktoś był nieludzki, to takim pozostanie.
 • Zydobolszewicka propaganda rodem z portaliku Niepoprawni.
  Aytor to jeden z zolnierzykow propagandowego portalika prowadzonego przez Gawriona synalka bylego zydoesbecka.Portal jest sponsorowany przez zydowskich slugusow z PIS i jest jegp tuba Gawrion cenzuruje i wywala wszytko co nie jest po partyjnej jedynie slusznej lini PISobolszewickej.
  Autor agituje Polakow aby oddali glos na zdrajce zaprzanca klamce i manipulatora zyda i zydowskiegodupowlaza Dude.
  Tylko zyd ,debil i antypolak bedzie glosowac na zdrajce Polakow Arrona nazywanym Duda.
 • Ideologia LGBT+ poniża ludzi.
  Stała się tak agresywna i tak skuteczna, że także w Polsce cenzuruje już wiele sfer publicznych. Z ideologią mamy do czynienia wtedy, gdy ktoś próbuje wypaczyć rzeczywistość i zastąpić ją jakimiś ideami, które z całą premedytacją formułuje po to, żeby manipulować społeczeństwem, czyli żeby osiągać jakieś cele, na które większość społeczeństwa nigdy by się nie zgodziła, gdyby te cele zostały wyrażone wprost. Drugą - obok wyrachowanej manipulacji - cechą ideologii jest dążenie do narzucania tychże ideologii społeczeństwu w danym państwie, na danym kontynencie, a ostatecznie w globalnej skali świata. W przeszłości ideologie były narzucane zwykle przemocą. Obecnie są narzucane raczej w oparciu o przewrotność i manipulacje, niż w oparciu o fizyczną czy militarną przemoc.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/504700-ideologia-lgbt-poniza-ludzi

  Ps... „NIE JESTEŚMY PO TO ABY SIĘ PODOBAĆ-JESTEŚMY PO TO BY ZNISZCZYĆ SPOŁECZEŃSTWO” oto hasło z paryskiego marszu lgbt. POjebańcy bójcie się Dudy. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz i ideologizował naszych dzieci. Unia Europejska już raz próbowała wprowadzić gwałcicieli muzułmanów do Polski za pośrednictwem Trzaskowskiego i PO. Duda gwarancją RP. Chcą adopcji dzieci i edukacji seksualnej od najmłodszych lat. Trzaskowski podpisał się pod tym. Jego marzenie to udzielić ślubu jako pierwszy prezydent Warszawy parze homosiów. Dziś odcina się od tego. Z pomocą zagranicy wpychają nam swoją ideologię dewiacji, nie wyłączając co najobrzydliwsze deprawacji w szkole i przedszkolu. Przeszkadzają żyć według uświęconej od wieków tradycji i zasad moralnych, a u nas homoseksualiści itp. byli i są tolerowani, ale na obraźliwe prowokacje i agresję z ich strony nie będzie zgody! (islamiści ich prześladują, ale nie próbują „edukować” ich dzieci!) Europejska cywilizacja pozbawiona chrześcijańskiej moralności, greckiej kultury i rzymskiego prawa, staje się siedliskiem ludzi bez właściwości, żyjących dla konsumpcji i dewiacyjnych uciech. Do tego muzułmańscy imigranci z powodzeniem „ubogacili” kulturowo naród Niemiecki, Francuski itd. Władza w tych krajach przejdzie w ich ręce, bo stopniowo przejmą instytucje państwa i ważne służby i na koniec wygrają wybory. Zrealizują swój plan, po osiągnięciu ilościowej masy krytycznej i przejęciu władzy, zmuszą tych, którzy ich naiwnie zaprosili, do przyjęcia swoich praw, może nawet szariatu pod groźbą szykan, a nawet i śmierci. To pełzająca inwazja, a islamiści zdobywszy przyczółki nigdy nie będą się asymilować, to fanatycy, którzy brzydzą się liberalizmem i dewiacjami, jako amoralnym rozpasaniem (biada takim, bo w pierwszej kolejności poderżną gardła lewaków związanych z ideologią „LGBT”) Skutecznie się rozprzestrzeniają nie tylko w Europie - finansowani są poufnie przez Iran, Arabię Saudyjską itp. zwolenników ogólnoświatowego Kalifatu, a samobójczo wspomagają to z poparciem tzw. mediów zdrajcy, kupieni przez wrogów ludzkości takich jak np. Soros. Potem ludność z tych krajów będzie błagać o azyl, ale jak i nas zdołają wcześniej „ubogacić” relokacjami, to nie będą mieli gdzie. Poza tym w Polsce i kilku innych ciągle normalnych krajach nie pomieści się wszystkich rdzennych Europejczyków, chcących ujść przed tragicznym losem, jaki teraz sobie gotują u siebie. Polacy! Nie dajmy się tłamsić lewakom z ich nieludzką ideologią, walczmy o wiarę zachowanie tożsamości, bo to my mamy rację!
 • U nas będzie tak jak w Ameryce gdyby rządziło lewactwo, POKO i Trzaskowski.
  Jeżeli nie jesteś kolorową mniejszością albo LGBT to zapomnij o karierze. Ludzie dla zdobycia dobrej pracy albo awansu deklarują ze są LGBT - mają pierwszeństwo … LGBT+ to ideologia. W sposobie przekazu nie różni się od komuny. Wolność to swoboda myślenia i sporu o pryncypia. To LGBT+ dehumanizuje przeciwników. Homoseksualizm jest zupełnie inny niż heteroseksualizm. Heteroseksualizm opisuje sposób w jaki wszystkie istoty ludzkie są zaprojektowane – do funkcjonowania jako kompatybilni partnerzy przeciwnych płci. Homoseksualizm mógłby być uważany za równoważny jedynie wtedy, gdyby był umocowany w podobnym fizjologicznym projekcie. Nawet gdy osoba angażuje się w czyny homoseksualne, to w niezmienny i właściwy sobie sposób pozostaje ona osobą heteroseksualną, bowiem nadal może płodzić lub rodzić dzieci w zgodzie z tym pierwotnym projektem. Orientacja seksualna jest tylko modelem teoretycznym, który pozwala udawać, że seksualność jest subiektywnym stanem umysłu, a nie obiektywną rzeczywistością fizyczną. Dlatego małżeństwo jest zamknięte i niedostępne dla homoseksualistów. Jest to instytucja przeznaczona do ochrony i wzmacniania rodziny, która jest podstawowym elementem prokreacyjnego i heteroseksualnego projektu, w którym wszyscy uczestniczymy. (Scott Lively, Redeeming the Rainbow)..Niestety za tą ideologią stoją miliarderzy skupieni w tajnej organizacji, która podjęła decyzję o wprowadzeniu jej we wszystkich kontrolowanych państwach. W Niemczech pomimo sprzeciwu Merkel. Przeczytajcie sobie książkę Michaela Rose: „Żegnajcie dobrzy ludzie”. Wiele zrozumiecie.
 • Podawajcie dalej prawdę o LGBT:
  "Propaganda i kontrola myśli: Program zapożyczony od Chińczyków, a przedłożony wspomnianym wyżej aktywistom przez Kirka i Madsena, zawiera trzy podstawowe kroki: 1) znieczulenie (odwrażliwienie), 2) zagłuszanie, 3) konwersję. 1) Znieczulenie: przez nieustanne wystawienie na oddziaływanie homoseksualizmu, epatującego z telewizji, filmów, radia i gazet, społeczeństwo winno zostać przyzwyczajone do gejów jako normalnego elementu swojego życia. Obraz, jaki zostaje przekazany, to homoseksualista jako zwykły człowiek, taki, jak wszyscy inni. O ile jednak pederaści wyjdą z zamknięcia i pokażą się publicznie, o tyle wszelkie alarmujące aspekty pedalskiej patologii i perwersji muszą pozostawać ukryte, z dala od widoku publicznego. Celem znieczulenia jest ogólne zobojętnienie. 2) Zagłuszanie: jego założenie to zawstydzanie i zmuszenie oponentów do milczenia. Źródłem wstydu jest oskarżanie o bigoterię oraz społeczna stygmatyzacja. “Wszyscy normalni ludzie czują wstyd wówczas, gdy odnoszą wrażenie, że nie myślą, nie czują i nie działają tak, jak otoczenie… Rzecz w tym, by bigot został sprowadzony do pozycji rozdzierającego poczucia wstydu w momencie ujawniania się jego niechęci do homoseksualistów”. “Propagandowe ogłaszanie może zatem ukazać homofobicznych i nienawidzących homoseksualistów bigotów jako prymitywnych krzykaczy… może pokazać ich jako krytykowanych, pełnych niechęci, odrzuconych. Musi też opisać pedałów jako tych, którzy doświadczają okropnych cierpień, stanowiących bezpośredni rezultat anty-homoseksualnych prześladowań, których większość bigotów będzie ze wstydem unikać w obawie przed utożsamieniem ich z nimi”. (Kirk and Madsen) Zwróćmy uwagę na dwa elementy: wstydliwe klasyfikowanie “bigotów” poprzez wywoływanie wrażenia, że są społecznymi pariasami, a także podkreślanie cierpień pedałów celem wywołania do nich sympatii. W świetle mojego osobistego doświadczenia mogę stwierdzić, że zetknąłem się z dwiema wersjami tej “zawstydzającej” taktyki, jaką stosują homoseksualni aktywiści. Pierwsza z nich polega na ataku ad hominem (a zatem na konkretna osobę); ignoruje się logikę oraz wszelkie fakty przedkładane przez oponentów i oskarża się ich o bycie bigotem – a zatem kimś okrytym wstydem. Takie oskarżenie jest najzwyklejszym pustosłowiem i nie ma oparcia w faktach. W swojej istocie stanowi zagrożenie społeczną stygmatyzacją w sytuacji, gdyby dana osoba nie wycofała się ze sprzeciwu przeciwko stanowisku środowisk pedalskich. Taktyka ta bywa bardzo efektywna zwłaszcza w przypadku środowisk o politycznie poprawnej świadomości zbiorowej – takich jak uczelnia czy redakcja. Politycy jako klasa są bardzo wyczuleni na zagrożenie publiczną stygmatyzacją. Pamiętajmy wyrażoną przez Kirka i Marsdena ideę, zgodnie z którą “ludzie czują wstyd wówczas, gdy odnoszą wrażenie, że nie myślą, nie czują i nie działają tak, jak otoczenie…”. Może to wydawać się prymitywną taktyką wynikającą z myślenia w kategoriach stada, niemniej jednak jest ona bardzo potężna. Prawie każdy z nas doświadczył czegoś podobnego. Doskonałym przykładem jest grupa koleżeńska w szkole. Kara za naruszenie kodeksu grupy zawiera czasem publiczne zawstydzenie i demonizację. Jednostka staje się nietykalna, jest pariasem dla każdej szkolnej zbiorowości. Analiza cyklu życia firm wykazała, że końcowe stadium ich schyłku wyznacza moment, gdy myślenie grupowe przeważa. Grupa staje się wówczas powodem własnego końca, a klient zaczyna stanowić uciążliwą niedogodność. Dr James F. Welles napisał swego czasu The Story of Stupidity, w której to książce zbadał epoki historyczne, w których wielu ludzi zostało pokonanych przez auto-destrukcyjną zbiorową głupotę. W każdym wypadku myślenie grupowe przeważyło, z kolei racjonalizm i myślenie niezależne zepchnięto poza nawias. Polityczna poprawność jest takim właśnie współczesnym przykładem grupowego myślenia, nie zważającym na interes zbiorowości. Tak zatrute środowisko stworzyło możliwość rozkwitu dla nonsensu obraźliwego gejowskiego “zagłuszania”. Jakkolwiek toksyczne i niszczące myślenie stadne by nie było, to skłonność, jaką przejawia w odniesieniu do niego człowiek – istota społeczna, jest potężną pokusą, z której korzystają dyktatorzy wszelkiej maści." Za Hutchison: O mrocznej, nietolerancyjnej i pełnej nadużyć naturze programu środowisk pedalskich.
 • LGBT jest taką samą ideologiczną kategorią, jak „międzynarodowy proletariat”
  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/504659-jureklgbt-jest-taka-ideologiczna-kategoria-jak-proletariat ..

  Ps...LGBT jest ukrytą formą pornografii,która powoduje psychiczne spustoszenie w osobowości dzieci.Skutkiem takiej „edukacji” jest wypaczenie postrzegania normalnej rzeczywistości świata. Nie doczekanie by sodomici przejęli władzę w Polsce ze swoim sorosowym przedwyborczym kameleonem i totalnym nieudacznikiem dublerem Trzaskowskim pod tytułem - obiecanki cacanki. Precz z tęczową zarazą! Pedały, których jest garstka, uzurpują prawo do reprezentowania 250 tys. homoseksualistów. To tragiczne nieporozumienie mylić homoseksualistów z pedałami, będącymi homoseksualistami wojującymi.
 • @Oscar
  Może zrobić w Polsce referendum czy chcemy być w tym pedalsko-pedofilskim jewropejskim burdelu?
 • @@@@!
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18zOTAzMS9wLzIwMjAvMDYvMTIvODI1LzQ2NC85ZjllMjQzM2M4YTU0YjM4OGMxNWIzMmQwOWFkNTNjMC5qcGVn.jpeg
  Polska skrępowana ideologią LGBT szybko straci suwerenność. Zostanie - wcześniej czy później - faktycznie rozbrojona. Kwestia ideologii LGBT stała się główną osią kampanii wyborczej nieprzypadkowo. Owszem, zapewne kryją się za tym wybory dokonywane przez sztaby i kandydatów, ale jednocześnie jest to bój w jakiejś mierze naturalny. Albo inaczej: to bój naprawdę centralny, kluczowy, decydujący o przyszłych losach Polski.

  Jeśli ideologia LGBT zdobędzie władzę nad Polską, nasza wolność, dziś rzeczywiście wyjątkowa na mapie Europy, przejdzie do przeszłości. Bo przecież wszędzie tam, gdzie oni wygrywają, kończy się otwarta debata, a pojawia się strach, terror, brutalna pacyfikacja inaczej myślących. Wychowanie naszych dzieci zostanie przejęte przez ludzi, którzy na zachodzie masowo produkują neurozy i dramaty, i którzy zawsze chcą więcej. Wybory polityczne zostaną zawężone do rywalizacji między mniej a bardziej gorliwymi realizatorami tego kolejnego szaleństwa. Z naszych tradycji i wartości ostanie się, być może, dzielenie się jajeczkiem na Wielkanoc, pardon, Święto Wiosny.

  Ale to nie koniec: bo tle jest także niepodległość. Polska skrępowana ideologią LGBT nie będzie w stanie prowadzić suwerennej polityki. Będzie upiorną papugą, stale wpędzaną w kompleksy, goniącą to, czego dogonić się nie da, niezdolną do wytrzymania presji, postawienia się silniejszym. I zapewne także - wcześniej czy później - faktycznie rozbrojoną. Tak rozbrojoną, jak komunizm rozbrajał od wewnątrz zainfekowane kraje.

  https://wpolityce.pl/polityka/504723-polska-skrepowana-ideologia-lgbt-szybko-straci-suwerennosc

  Ps....Mocodawcy LGTB chcą zniszczyć: państwa narodowe, Kościół Katolicki, rodzinę, czyli to co łączy ludzi. Masą ludzką łatwiej rządzić. Po to, by przejąć bogactwa krajów..Globaliści z Bilderberg w Europie popierają LGBT, w Ameryce popierają czarnoskórych, na Bliskim Wschodzie wojnę. Chcą zapanować nad światem. LGBT to największy przewał i największe gówno na świecie gorsze od komunizmu i faszyzmu bo degeneruje człowieka podstępnie. Sprawia, że gubimy w życiu cel jakim jest stawanie się na podobieństwo stwórcy. Polacy Białe Orły Europy! Nie ulegajcie żydo-masońskiej niby oświeconej ideologii LGBT+! Teraz modny jest opór! Więc się opierajcie i narzucajcie Europie i Światu NASZ PUNKT WIDZENIA! Niemcy podstawiają nam swoją marionetkę i chcą żeby Polacy ociemniali czarną propagandą antypolską przeciwko Prezydentowi Dudzie poszli na zatracenie. Niedoczekanie. Kto stoi za ideologią LGBT+? To światowe sprzysiężenie ideologiczne miliarderów sterowane sprytnie przez lewackich agentów wpływu. Sile ich pieniędzy może oprzeć się tylko wola narodu, społeczeństwa, które chcą zniszczyć! Ideologia LGBT wyrosła z ideologii marksistowskiej i dla tego działacze LGBT postępują jak pierwsze bojówki marksistowskie-BOLSZEWICY. Było ich mało(wbrew-bolsze), ale bardzo agresywni i krzykliwi. Informuje „śmietankę intelektualną” lewicy, że pierwsza demonstracja LGBT odbyła się w Petersburgu dekretem pederasty i żyda Lenina legalizującego związki homoseksualne i aborcje na życzenie, ówczesne zachodnie feministki zwane sufrażystkami były przeciwne aborcji na życzenie. Rzeczywiście zasługi lewicy są dla ludzkość nie do pobicia: rasizm, tortury ,łagry,obozy koncentracyjne, głód ubóstwo, zniszczone środowisko ludobójstwo na skale przemysłową od żydowskiego pederasty Lenina, Stalina, Hitlera począwszy po Mao czy Pol-Pota.
  Wymordowaliście więcej ludzi, niż zginęło we wszystkich wojnach jakie ludzkość prowadziła kiedykolwiek, zagazowaliście, zamroziliście lub zabiliście strzałem w tył głowy lub w ramach oszczędności amunicji zabijaliście przy pomocy drewnianej pał a w przypadku jej braku przy pomocy np motyki. Marc Dutroux (ur. 6 listopada 1956 w Ixelles) – belgijski seryjny morderca i pedofil zwany Potworem z Charleroi. Porwał, zgwałcił i zamordował cztery dziewczynki. Dwie ośmioletnie dziewczynki, które zostały przez niego uprowadzone zmarły z głodu, gdy Dutroux przebywał w więzieniu. Sprawa Dutroux była na tyle znana, że ponad jedna trzecia Belgów o tym nazwisku postanowiła je zmienić w okresie 1996–1998[1]. kolega Pana Premiera Belgii? Czego boi się ubeckoesbecki miot, kryptociota Rabieja, żyd i lewak Trzaskowski, że nie publikuje Karty LGBT, którą POdpisał? Odwagi ubeckoesbecki miocie, kryptocioto Rabieja, żydzie i lewaku Trzaskowski. Dlaczego nie powstała analiza komu służy LGBT przecież podstawowa doktryna mafii to słabe Państwo, analiza interesów LGBT pokaże, że prócz „wolności” jest także akceptacja dalej idących „zboczeń”, chorób itd. Dziecko wyedukowane w wieku lat 4 jak czerpać przyjemność z seksu będzie miało zero zainteresowania do trudniejszych zadań a do obowiązków stosunek wrogi. Kto skupi się na patriotyzmie czy historii po lekcji przyjemności z pedałem czy lesbą, który instruuje jak się onanizować, po teorii kolejne lekcje dla rozochoconych dzieciaków będą dążeniem do praktyki a edukator będzie marzeniem połowy kursantów, czy jesteście ślepi, czy udajecie, że nie zdajecie sobie sprawy ryzyka? Druga część tych lekcji do uczenie wstrętu do własnej płci a naganianie klientów na operacje zmiany płci, kolejna to używki by seks był ciekawszy i takimi biznesami zajmuje się mafia, bo nikt normalny, dobry w to nie wejdzie, ale mafia tak.

  Poniżej lista firm i instytucji sponsorująca LGBT w Polsce:

  Miłość nie wyklucza, LGBT film festiwal, Pracownicza demokracja, OBYWATELE RP, JP Morgan MTV Pride, Procter and Gamble Polska, KOMITET OBRONY DEMOKRACJI, BLOK MŁODZIEŻY, Trans-Fuzja, PARTIA RAZEM MICROSOFT, Accenture Page Grup, IBM, GOOGLE, LAMBDA W-wa, ZIELONI, Ben & Jerrys, Olivier Wyman, GOLDMAN SACHS, Fundacja Edukacji Społecznej, Qeer Solidarnie/Blok Antyfaszystowski, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Grupa pracownicza Levis, Tęczówka Fundacja Łyszczyńskiego, AVIVA PRIDE, K.Smagacz ,VOGUE X, Sexed RBS+Ambasada Brytyjska, CITY BANK, Stan Równości PoliMOria, WIOSNA BLOK ŻYDOWSKI, UNIVERSAL, AKZONOBEL, JOHNSN AND JOHNSON, Paribas, DISCOVERY, Standart Chartere, VOGULE POLAND, Amnesty International, Voce Gaudi, Nilseen, MyRodzice, Kampania PrzeciwHomo Fobii, Greenpace, Wiara i Tęcza, Ogólnopolski Strajk Kobiet.

  Na koniec polecam wywiad...Nawrócony dywersant (całość) Jurij Bezmienow


  https://www.youtube.com/watch?v=rDcNF9garwc

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY

więcej