Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Za Trzaskowskim stoi Wielki Wschód Francji (?)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W z związku z wyborami, w Polsce odbywa wojna masonerii

Czy za kandydatem na prezydenta RP Rafałem Trzaskowskim stoi Wielki Wschód Francji?
Czy za Prezydentem RP Andrzejem Dudą stoi masoneria rytu szkockiego?
Zapewne tak, i obaj kandydaci o tym doskonale wiedzą. No bo niby jak mieliby nie wiedzieć tak podstawowej rzeczy? Nie żartujmy :) :) :)
Nie są tajemnicą kontakty Rafała Trzaskowskiego z grupą Bilderberg, do których sam się przyznał (uczestniczył w spotkaniu) a przecież jego sławny mentor Bronisław Geremek był członkiem masonerii rytu francuskiego. Co ciekawe, jego prace naukowe dotyczyły ludzi marginesu Paryża. Takie były jego zainteresowania... Francję miał we krwi.
Obrażanie, znieważanie, kpienie z Polski, we francuskich mediach - Bronisław Geremek to był bardzo zły człowiek - ten doradca Solidarności chciał siłowego rozprawienia z opozycją przed stanem wojennym! Ludzie, dlaczego o tym nie mówicie?
Dlaczego nie mówicie o przekrętach w Warszawie na nieruchomościach? Trzeba przypominać to Trzaskowskiemu, Jan Śpiewak dostarcza Wam argumentów. No tak, jak ktoś jest inteligentniejszy od polityków dobrej zmiany, to budzi zawiść. Skąd to znamy...
Nikt trzeźwo myślący nie nazwie Bronisława Geremka i jego uczniów patriotami. To są kłamcy i zwolennicy roztopienia Polski w jednym państwie - Unii Europejskiej. ALE NIE PO TO NASI PRZODKOWIE PRZEZ TYLE WIEKÓW WALCZYLI, ABY BYLE GÓWNO WYKORZYSTUJĄC GŁOSUJĄCA NA NIEGO WULGARNĄ, O SKŁONNOŚCIACH PROBORCYJNYCH I NIHILISTYCZNYCH WIĘKSZOŚĆ, MOGŁO ROBIĆ CO CHCE. 
A JEŚLI ZWOLENNICY TRZASKOWSKIEGO PRZEGŁOSUJĄ LIKWIDACJĘ POLSKI poprzez roztopienie w UE? To strona patriotyczna będzie miała to uznać, tylko dlatego, że tak chce demokratyczna większość i jej finansowany przez Georga Sorosa prezydent oraz niemieckie - polskojęzyczne media? No nie żartujmy. Wybór Trzaskowskiego prędzej, czy później, zaowocuje wojną domową.
Trzaskowski - w jego przypadku mówimy o Wielkim Wschodzie Francji, śmiertelnie niebezpiecznej instytucji niosącej Wielką Rewolucję francuską np. z armią Napoleona - śmierć i zniszczenie, którą zanieśli m.i.n. do Rosji. Napoleon to taki dawny Hitler. A wyrzucić go z hymnu!
Hitler też był masonem. Co prawda później wymknął się spod kontroli. Nawet Stalin miał kontakty z masonami. Mało kto pamięta, że w XVIII i XIX w. Francja to było centrum ówczesnego świata, i to ona była źródłem wielu idei politycznych - socjalizmu, anarchizmu, komunizmu.  
Ludzie Wielkiego Wschodu Francji zbyt dosłownie brali idee, które głosili: "Wolność, równość, braterstwo" - "albo śmierć!" - brzmi dalsza i zapomniana część tego sławnego, łączącego wszystkich rewolucjonistów, hasła. 
Wielka rewolucja Francuska, była rewolucją mieszczańską - liberalną! Czemu Janusz Korwin-Mikke o tym nie mówi? Konserwatyzm i liberalizm to oksymoron, co znakomicie widzimy, po tym jakim ten "konserwatysta" - Janusz Korwin-Mikke  - miłośnik kochanek, rozwodnik, zero dotrzymywania umów - o których sam mówi. TAKI PRZYKŁAD KONSERWATYZMU DAJE JANUSZ KORWIN-MIKKE. Taki to właśnie konserwatysta i zwolennik hasła pacta sunt servanda. Jest kłamcą i hipokrytą robiącym wodę z mózgu młodym ludziom.
Nie widzicie tego? Facet w czasie kampanii Bosaka mówił, że on albo Grzegorz Braun, byliby lepszymi kandydatami. Sabotuje działania własnej organizacji. Dzisiaj chce popierać Trzaskowskiego. 
Tak, zagłosuję na mniejsze zło - Andrzeja Dudę - dojrzałość tego wymaga. 
Myślicie, że nie jestem wkurzony na PiS, czy nie mam pretensji politycznych wobec Andrzeja Dudy? Skończmy jednak z gówniarskim zachowaniem. Trzaskowski to upadek Polski, to seksualizacja dzieci, to rozwalanie kraju, to podporządkowanie go naszemu śmiertelnemu wrogowi - obszarowi Unii Europejskiej, dla którego zawsze będziemy ludźmi drugiej kategorii. 
Rząd PiS bezapelacyjnie ma związki z masonerią rytu szkockiego - popularną w Anglii, Szkocji, ale też i Ameryce. Swoją drogą, to od szkockich klanów rodowych wziął swoją nazwę rasistowski i antykatolicki, jednakże protestancki Ku Klux Klan i ta wyprostowana ręka, przyjęta później przez Niemców i ich jebniętego wodza Adolfa Hitlera.
Jednakże, mason Janusz Korwin-Mikke, szkodnik, promujący idiotyczne idee, z gruntu antychrześcijańskie i pogańskie (wierzy chyba w politeizm-deizm, proszę to sprawdzić, bo mi się nie chce), mówi, że lepszy byłby Trzaskowski.
Czy widzicie Państwo, że kosztem Polski, ten facet chce zrobić z kraju bardel, jak mówili okupujący Czeczenię w 1994 roku Rosjanie? Facet kosztem rozwalania kraju przez Trzaskowskiego, chce rozbić Polskę, aby budować nową siłę na prawej stronie, dzięki rozpadowi PiS. 
Jednakże, czy zdradzający mąż, Janusz Korwin-Mikke, nie będzie zdradzającym politykiem? Ludzie dla tego prymitywnego darwinisty są nikim -  młodzi kupują jego hasła, bo nie znają życia.
Obecny minister finansów Tadeusz Kościński, ściągnięcie J.P. Morgan przez Morawieckiego, kontakty z City of London - to wszystko świadczy - o kontaktach części polityków dobrej zmiany z City Of London - masonerią rytu szkockiego. I te budowane wieżowce w Warszawie... W Warszawie, która zasługuje na to, aby się rozwijać. 
Przy okazji: dla masonerii rytu szkockiego, masoneria rytu francuskiego - Wielki Wschód Francji - to niecywilizowane, niebezpieczne zwierzęta.
Polska przeżyła sporo tragedii wynikłej z głupoty, która z kolei wynika z radykalnej niezłomności. Niektórzy debile, chwalą się tym, że w czasie Powstanie Warszawskiego Polacy wysyłali malutkie dzieci - najmłodszy powstaniec warszawski miał 9 lat, a ten, który zginął 12 lat - przeciwko niemieckim i ukraińskim mordercom. Z czego jesteście dumni? Że wysyłaliście dzieci na rzeź, a teraz pozwolicie je mentalnie gwałcić i seksualizować, niszczyć od środka? Teraz wybierzecie Trzaskowskiego, aby później bohatersko ginąć na kolejnej wojnie, tak...?
Pamiętajmy, PiS oddał władzę w 2007 roku i konsekwencją była katastrofa smoleńska. PiS nie może oddać władzy! Chociaż mnie wkurza, ale tak bywa w demokracji, że władza wkurza. 
Boję się prezydentury Trzaskowskiego. Pół roku temu trochę łaziłem po City Of London i po ulicach Londynu. Ta ich masoneria służy Anglii i jej potędze. Niektórzy nawet wierzą w Boga. Tak, to kontrowersyjne. Nie, nie chcę się zapisać do masonerii. Wybieram mniejsze zło.
Mówi się, że jeśli Trzaskowski będzie rządzić Polską, to PiS odda władzę, no że Trzaskowski będzie blokował każdą ustawę i PiS nie da rady rządzić.
Jest na to rozwiązanie. Jako władza, będziecie mogli wzajemnie Trzaskowskiemu utrudniać życie, np. przegłosować mniejszy budżet, poniżać go tak samo, jak jego mentorzy poniżali Lecha Kaczyńskiego. 
Jeśli przedwcześnie oddacie władzę, oni zabiją Was taj samo jak już to raz zrobili - powtórzą akcję z 10 kwietnia 2010 roku. 
Dokonujcie dobrych wyborów. Sam pisałem 2 miechy temu, że nie będę na nikogo głosował, bo nie lubię wybierać mniejszego zła. Co zabawne, pisałem to szczerze. Ale jako, bądź co bądź, doświadczony politolog, przerażony jestem kandydaturą Trzaskowskiego. Ta kandydatura szybko przywróciła mi chęć do uczestnictwa w wyborach. 
Jeśli chcesz upadku Polski i III wojny światowej, głosuj na Rafała Trzaskowskiego! On odda Niemcom Dolny Śląsk. 
Poniżej Rafał Trzaskowski z wicepezydentem Pawłem Rabiejem - proszę posłuchać Wojciecha Sumlińskiego, co mówi o tym panu. Jest tego sporo na YouTube.
Ps. 1. Jeśli nie schrzanicie kampanii, nie podłożycie Dudy świni, to zdobędzie, przewiduję, pomiędzy 50 a 55 % głosów, ze wskazaniem na 51%-53,0%.
Ps. 2. Część ulatniających się informacji ze sztabu Dudy świadczy, że ma on u siebie "kreta".
image
image

 

KOMENTARZE

 • Nikt nie ma wątpliwości, że
  Trzaskowski i PO to przedstawiciel kapitału zachodnioeuropejskiego
  Duda i PiS to przedstawiciel interesów Izraela i USA.

  Ale taką ofertę po I turze wyborów dali nam Polacy i w tym trzeba wybierać.
 • @Zawisza Niebieski 16:25:20
  Niezłomność jest bardzo piękna, ale mało praktyczna.

  Ja zagłosuję, za mniejszym złem.
 • Przypuszczam że tej krwi ludzie już pragną
  Dlatego gałęzie w tym celu nagną
  Prowodyrzy myślą że się schowają
  Może na pierwszy ogień wystawiają?
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • teczowy pajac ma wciaz cale lapska!
  można mieć w zasadzie pretensje do A. Dudy, ze się dopiero teraz obudził z deklaracja obrony rodziny i dzieci przed zorganizowanymi bandami pedofilii. gdyby te trędowate łapska zboczeńców zostały upier-+%"3-lone odpowiednio wcześnie i krótko- u samej piz"@y , tęczowy pajac nie mógłby z obrzydliwym uśmiechem kikutami parasola trzymać.
  no chyba, ze jest tajny plan, gdzie czaskoski jest przynęta,aby właśnie teraz wszystkie wspierające pedalstwo mendy ujawniały się gremialnie, na Neonie24 także i przede wszystkim tu, w celu wyłapania tego co do jednego i wywiezienia do obozów reedukacyjnych.
  Panie Opara, podstawiać już bydlęce wagony?
 • 1*
  ""Nikt trzeźwo myślący nie nazwie Bronisława Geremka i jego uczniów patriotami. To są kłamcy i zwolennicy roztopienia Polski w jednym państwie - Unii Europejskiej."
  Absolutna zgoda!
  Uczeń Geremka; Duda (obaj z Unii Wolności!) jest za wpisaniem polskiej przynależności do Unii Europejskiej do polskiej konstytucji.
  Nie może być nazwany patriotą!
  To jest zwykły zdrajca!
 • Hitler był FREEMASONEM / KATOLIKIEM / TEMPLAR = Rycerzem SYJONU, był SYJONISTĄ/SOCJALISTĄ, AGENTEM BRYTYJSKIM = ŻYMskim!
  .

  http://chart.neon24.pl/post/156261,polska-poligon-ameryki#comment_1695874  Na więcej wyjaśnień szkoda słów: Wszyscy ONI to synowie KANAANU.

  Cain, Coin, Canonic = Canon LAW = CANiBAAL-izm

  Con.......

  https://lh6.googleusercontent.com/-ZDgOGthJerI/UtDX7L7oovI/AAAAAAAAAN8/FcxOEzDps4o/w600-h264-no/user23672_pic8627_1286783749.jpg
  https://ichef.bbci.co.uk/news/410/media/images/79974000/jpg/_79974257_skorzeny_hitler624x351.jpg
  https://encyclopedia.ushmm.org/images/large/50558b15-12d3-4476-9c7a-47633a5bf0ae.jpg.pagespeed.ce.qYTWjJHhaJ.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DJIWc0yVYAEt1Ip.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DbCe_LRW0AEVeJ2.jpg  Bogumił Boguchwał
 • Freemason Adolf Hiller zainstalował MARX-sistowski ŻYDOWSKI/ŻYMSKI zbrodniczy system na gruzach Republiki Weimarskiej
  istniejącej w latach 1919–1933 (nazwa urzędowa: Rzesza Niemiecka), powstała w wyniku rewolucji listopadowej 1918.

  Było to państwo federalne, demokratyczne, z mieszaną prezydencko-parlamentarną formą rządów ze stolicą w Berlinie.


  Na powstanie republiki bezpośredni wpływ miała klęska Cesarstwa Niemieckiego w I wojnie światowej.  !!!!!!!!!!!!!!!!!! Zupełnie jak w PRL-Bis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Faktycznym końcem republiki był wydany 28 lutego 1933 przez prezydenta Rzeszy Paula von Hindenburga !!!!!!!!!!

  po pożarze Reichstagu dekret „O ochronie narodu i państwa” (niem. Verordnung zum Schutz von Volk und Staat), który na tydzień przed przedterminowymi wyborami do Reichstagu
  !!!!!!!!! zawieszał „czasowo” podstawowe prawa obywatelskie zawarte w konstytucji weimarskiej.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Od publikacji tego dekretu, sukcesywnie przedłużanego w następnych latach aż po rok 1945, Niemcy stały się „państwem stanu wyjątkowego” – III Rzeszą.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ustawa o pełnomocnictwach z 23 marca 1933, przyjęta przez Reichstag większością konstytucyjną, pozwalała rządowi Rzeszy na wydawanie ustaw bez względu na brzmienie Konstytucji i bez konieczności uzyskiwania każdorazowej zgody Reichstagu.  Ograniczenia były czysto formalne (zakaz likwidacji instytucji Reichstagu, Rady Rzeszy, rządu i prezydenta) i wkrótce zlekceważone. Radę Rzeszy rozwiązano 14 lutego 1933 wkrótce po ustawie z 30 stycznia 1933 o przejęciu suwerenności krajów przez Rzeszę, latem tego roku połączono urzędy prezydenta i kanclerza.


  Konstytucja weimarska nie została jednak nigdy do 1945 r. formalnie uchylona.


  https://www.peoplesworld.org/wp-content/uploads/2019/03/IMG_1451_edited.jpg
  https://slideplayer.pl/slide/10880816/39/images/4/Flaga+i+god%C5%82o.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @marek13 19:10:46
  No i to zależało od PiS, który przez 4 lata narastającej promocji LGBT+ nic z tym faktem nie zrobił a teraz Duda jakąś tam deklaracyjkę wysmażył, nie, żeby mu zależało na rodzinie, jego rodzina jest ok. tylko żeby notowania wyborcze sobie kosztem rodziny podnieść. No i przede wszystkim, to rodzice a nie Duda mają obowiązek bronić swoich dzieci przed patologią. Swego czasu Kościół rozdawał taką deklarację wśród rodziców, na temat edukacji seksualnej, podpisał Pan? Nie? Więc pretensje do siebie, że Pana nie interesują programy edukacyjne szkoły, do której Pan dzieci swoje posyła. Też nie rozumiem tej demonizacji garstki osobowościowo i seksualnie zaburzonej mniejszości. Niby jak ona jest zdolna "zniszczyć" kochającą się rodzinę? Gdyby taki pedał czy lesba pojawiły się na progu mojego domu i moje dzieci chcieli molestować, skończyłoby się kopem w zadek i tyle. My home is my castle. Od początku należy dzieci uczyć unikać złego towarzystwa, interesować się ich problemami zamiast czekać, aż Duda Pana obroni. Uczyć mówić, co się w szkole dzieje. Za komuny jedną prawdę mówiło się w domu a drugą dzieci słyszały w szkołach. Jakoś nie miały wątpliwości kto chce dla nich jak najlepiej. Czemu teraz miałoby być inaczej? A LBGT+ niech sobie przemaszerują, pomachają kolorowymi szmatami na patykach, zignorować, wyśmiać. Wystarczy.Nie potrzeba ich łapać, rąk obcinać i na męczenników kreować. Panu pewnie nawet własne dzieci nie ufają, skoro Pan się boi, że prędzej w szkole obcej zaburzonej psychicznie babie i takiemuż chłopu uwierzą niż ojcu i matce. U nas nigdy tak nie było, to co ja czy mąż powiedzieliśmy w domu, dla dzieci zawsze święte było. Same odsuwały się od patologii.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej