Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Otrzymałem odpowiedź z Ministerstwa Sprawiedliwości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odpowiedź otrzymałem, gdy się wkurzyłem i wysłałem zapytanie oraz skargę. Sprawa dotyczy księży pedofili - warto się z nią zapoznać.

image

@norach mnie zapytał:

Umiesz to przetłumaczyć z polskiego na nasze?
 
 
Odpowiedziałem:

 
- CHODZI O TO, ŻE KSIĘŻY PEDOFILE, SĄ CHRONIENI PRZEZ SYSTEM, I DE FACTO, PRZEZ KAŻDĄ PARTIĘ POLITYCZNĄ - ZAPEWNE NA PROŚBĘ BISKUPÓW - jestem katolikiem, ale chrzanię takich biskupów. NIE MA ICH W PUBLICZNYM REJESTRZE PEDOFILÓW, BO... TAK STANOWI PRAWO.

 

Co ciekawe, odpowiedź otrzymałem po ponad dwóch miesiącach od wysłania, a i to, gdy zapytanie wysłałem drugi raz, po ponad dwóch tygodniach od wysłania pierwszej, zignorowanej wiadomości...

 

Tekst do dowolnego kopiowania w Internecie, pod warunkiem wskazaniem autora.

Romuald Kałwa
 

KOMENTARZE

 • Lenin podobnie jak bliźniacy przed zdobyciem władzy kierowali sie zasadą "im gorzej tym lepiej"
  Sprawy aborcji , pedofilii, rowności seksów itp ułatwiają sprawowanie wladzy zarowno biskupów jak prezessimusa słupów a dawniej nawet SSmanow w obozach. Mieli swoich prostytutow homoseksualnych wybranych z żydowskich więźniow (jeden z Auschwitz przeżyl i został bohaterem izraelickiego filmu o żydowskiej konspiracji w obozie). Homoseksualiści niemieccy byli kierowani do obozów na turnusy terapeutyczne i zwalniani po zaliczeniu stosunku z prostytutką z obozowego burdelu a polscy homoseksualiści jeśli trafili do obozu przypadkowo i zostali rozpoznani przez SSmanów latwiej otrzymywali od nich stanowiska funkcyjnych. Skargi na nich jako homoseksualistów z reguły kończyły się śmiercią skarżących i represjami dla całego bloku. Prokuratura Ziobry idzie w tym kierunku.
  Sprawy te poruszył wiezień Pawiaka , Majdanka i Gross Rozen Feliks Siejwa w książce "Więzień III pola" (wydawnictwo lubelskie lata sześćdziesiąte).
  Źle się zanosi na dobre zmiany w pana życiu po kolejnych zwycięstwach PiS
 • @telewidzacy 21:23:09
  Nie muszę dożyć stu lat. A jak mnie zabiją, to trudno. Pójdę do nieba.

  Nie mam rodziny, dzieci. Ale jets jeden problem: potrafię się bronić i być niemiły. Nigdy nie atakuję pierwszy.

  W dodatku jestem delegatem Zjazdu SDP - jedyny z Opolszczyzny. Gdy dostanę kulkę, albo "zaginę", będzie o tym w całej Europie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej