Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Ukraińskie naciski - niszczenie polskich patriotów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraińskie naciski - niszczenie polskich patriotów a ukraińskie służby w Polsce

 Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski jest wspaniałym, oddanym prawdzie człowiekiem. Nikt nie zrobił dla pamięci ofiar „rzezi na Wschodzie”, umownie nazywanej „zbrodnią wołyńską” tyle, co ksiądz Tadeusz.  

Tymczasem były minister obrony narodowej Tomasz Siemioniak z Platformy Obywatelskiej krytykuje działalność ks. Isakowicza-Zaleskiego i nazywa ją szkodzącą w stosunkach polsko-ukraińskich.
My – potomkowie Ofiar – zapamiętamy panu ministrowi te hańbiące słowa. Szkoda, że nie jest sam w swoim niegodziwym poglądzie.
Jednakże sprawa księdza Isakowicza-Zaleskiego to, mam wrażenie, element głębszej operacji. Nie został wybrany (de facto: usunięty) do komisji w sprawie pedofilii w kościele. Oznacza to, że układ się boi i faktycznie nic z pedofilią w kościele nie zrobi.
Obawiam się, że publiczne poniżanie ks. Isakowicza-Zaleskiego to ważny sygnał – nikomu nic się nie stanie. Prawdopodobnie zależało na tym również osobom zainteresowanym negacją działalności księdza w stosunkach polsko-ukraińskich i wypominania wstydliwej ubeckiej przeszłości wielu księży.
                                                          Igor Isajew
Jedną z ciemnych postaci uczestniczącej w sprytnej operacji zakłamywania pamięci o ukraińskich zbrodniach jest ukraiński dziennikarz Igor Isajew, według którego „Honor” w polskich paszportach rani ukraińską wrażliwość. Działa bezczelnie. Choć działa oficjalnie, zapewne jego osoba jest wykorzystywana przez służby specjalne, które pozwalają na jego funkcjonowanie, może aby przypominać o faktycznej „sympatii”, jaką wciąż darzą Ukraińcy Polaków. Te gry tajnych służb...
Z drugiej strony jego oficjalna antypaństwowa działalność stanowi oficjalną przykrywkę dla antypolskich / antypaństwowych działań osób, które mogą działać legalnie, jako obrońcy „demokracji” w Polsce – demokracji w stylu leninowskim.
Igor Isajew – człowiek ten uczestniczył w kontrdemonstracjach „miesięcznic” smoleńskich z „Obywatelami RP”:
 „Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, Polaków porównał do zwierząt, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, wzywał do usunięcia słowa „honor”, a na dodatek otrzymał 40 tysięcy złotych na rozwój ukraińskiego portalu. Mowa o Igorze Isajewie. W odpowiedzi na skandaliczne wypowiedzi Ukraińca pod postem jednego z prawicowych portali wypowiedział się internauta.
„Ooo i znamy portret podejrzanego. Honorowo trzeba go klepnąć w pysk”. Autorowi wpisu prędko postawiono zarzuty, a sędzia Marta Surmacz z Sądu Rejonowego w Rzeszowie wydała skandaliczny wyrok” pisał wPrawo.pl. 
Tymczasem za „nienawiść” wobec banderyzmu kłopoty z prokuraurą został pan Antoni Dąbrowski – ocalały z rzezi wołyńskiej .
                             Sprawa Pana Antoniego Dąbrowskiego
Działacz kresowy Antoni Dąbrowski, cudem ocalony od śmierci podczas ukraińskiego ludobójstwa, jest ścigany przez Prokuraturę Rejonową Praga-Północ za „mowę nienawiści” i obrażanie narodu ukraińskiego. Jak ustalił portal Kresy.pl, chodzi m.in. o wpisy krytykujące Ihora Isajewa i dotyczące szerzenia w Polsce banderyzmu – piszą Kresy.pl  
„Dziś pan Dąbrowski jest podejrzany, jutro zaś prokuratura wystawi akt oskarżenia i przekaże go do sądu, przed którym, za krytykę banderyzmu, stanie Polak ocalały z Rzezi Wołyńskiej. Jak dowiedziałem się od Pana Antoniego Dąbrowskiego, jego przesłuchanie w warszawskiej prokuraturze Praga - Północ zostało nagle odwołane przez jej szefa, czyli znanego prześladowcę polskich patriotów, prokuratora Macieja Młynarczyka”.
„Autorowi wpisu prędko zarzuty postawił prokurator Młynarczyk, a sędzia Marta Surmacz z Sądu Rejonowego w Rzeszowie wymierzyła karę grzywny w wysokości 7500 złotych. W akcie oskarżenia stwierdził, że mężczyzna „pochwalał naruszenie cudzej nietykalności”, co należy rozpatrywać w kontekście zmieniającej się sytuacji społecznej w Polsce, „przede wszystkim w zakresie stosunku społeczeństwa do cudzoziemców” – pisze na NEonie24 Jarosław Boki.
Polska prokuratura skazuje na wysoką grzywnę 7500 zł - za i tak delikatną reakcję na podłe i kpiące z tragedii na Wołyniu, Podolu, Małopolsce Wschodniej wypowiedzi. Czy Pana Antoniego Dąbrowskiego sąd skaże na równie wysoką grzywnę?
Czy to decyzja polityczna? Czy niczym leninowską metodą, ofiara ukraińskich zbrodni zostanie skazana „dla przykładu”, aby zadowolić stronę ukraińską?
Domniemuję, że za Igorem Isajewem stoją potężni ludzie zainteresowani likwidacją polskiej państwowości. Obawiam się, że ich ręce sięgają sejmowych kuluarów.
Czy to jest powód ostracyzmu pewnych środowisk mieniących się patriotycznymi, którzy potomków ofiar ukraińskich zbrodni plugawią nazywając ruskimi trollami? Czy zdajecie sobie sprawę, a słowa te kieruję właśnie do tych środowisk, w jak wielkim złu uczestniczycie? Że gracie śmiercią naszych bliskich? Tak, jesteście podli.
                                                                   Podli ludzie a Igor Isajew:
W TVN24 Igor Isajew pisał: „Nazywam się Igor Isajew, mam 31 lat. Od 10 lat mieszkam w Warszawie. Protestowałem przed Sejmem i Pałacem Prezydenckim. Usłyszałem, że jestem "banderowskim pomiotem", mam "spier...lać", a jeśli będę w Polsce "robić Majdan", to skończę jak moi „psi koledzy” w Kijowie. W sieci nie mogę nawet wrzucić zdjęcia żółwia, zanim nie przeproszę za Wołyń”.
Pan Igor Isajew może mówi o mnie...Tu krótka wymiana zdań sprzed 3-4 lat na stronie facebookowej Rafała Bartka – szefa Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców:
image
image
 
Myślę, że wielu ludzi dba o to, aby takie wspaniałe osoby, jak ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, miały w życiu „pod górkę”. Czy decydują o tym czyjeś podłe interesy? Wszak nic nie dzieje się bez przyczyny.
 
Tekst do dowolnego rozpowszechniania za wskazaniem autora. 

KOMENTARZE

 • Nie ulega watpliwości, że...
  takie zachowanie tego prowokatora, czującego tą gwarantowaną mu przez okupanta bezkarność, jest prowokacją wymierzoną na sprowokowanie zamieszek polsko-ukraińskich. Komuś wyraźnie zależy na wywołaniu jakiejś większej awantury.
  Wygląda to na wysyłanie przez bandziorów w bramie, małego chłopczyka na chodnik w celu zaczepienia przechodnia o jakieś pieniądze. Podczas gdy wiadomo było, że chodziło o sprowokowanie pobicia przechodnia, ot tak dla przykładu.

  Tylko stanowcze działania prawne, bez wdawania się w pyskówki, mogą być tutaj sposobem na ograniczenie takich prowokacji.
 • @Jan Paweł 20:22:52
  "Tylko stanowcze działania prawne, bez wdawania się w pyskówki, mogą być tutaj sposobem na ograniczenie takich prowokacji."

  Ma Pan rację. Zawsze to powtarzam - nie pyskówki, lamenty i emocje, tylko starania o zmianę prawa na takie, które będzie przychylne dla naszej polskości i dumy narodowej. Nie wiem, dlaczego dotąd nie mamy polskiego portalu społecznościowego i dlaczego Polacy żyć nie mogą bez fejsboka czy twittera? Nie mam konta na żadnym i do szczęścia nie jest mi to potrzebne. Jestem zresztą zbyt leniwa aby ciągle zastanawiać się, czy napisane w najlepszej wierze zdanie, nie pozbawi mnie wolności.
 • PiS - pozwala na kult bandery w Polsce
  Wystarczy zobaczyć na filmikach, jak pisowska policja ochrania marsze banderowców na Polskich ulicach. Gdzie banderowcy wykrzykują antypolskie hasła jak: "Jeszcze Polska nie zgineła, ale zginąć musi" i żądają by Polska oddała Białystok, Lublin, Przemyśl, Kraków.

  A gdy Polscy patrioci protestują, to pisowskie dobermany z policji, robią pałowanie, patriotów Polskich.

  Tylko w Polsce, tak się dzieje, gdzie potomkowie morderców mogą lżyć Polaków i wychwalać zbrodniarzy którzy mordowali Polaków.

  Tak było za SLD, PO i teraz za PiS.
 • Pan Jezus przestrzega Polaków przed Ukraińcami!!!!
  Cytaty z orędzi Cypriana Polaka zamieszczonych w internecie:

  cyprianpolakwiara.blogspot.com

  Orędzie z 10 VII 2019
  Jak mówiłem dziecko – Ukraińcy w Polsce z a w s z e będą narzędziem w rękach wrogów Polski. Mniejszość ukraińska w Polsce jest cały czas Polsce nieżyczliwa, a nasiliło się to po roku 90- tym i zwłaszcza w ostatnich latach.
  Polska nie może przyjmować nowych Ukraińców do pracy, nie może nadawać im obywatelstwa.
  Wrogowie Polski będą chcieli by tak się stało i wiele więcej, ale Polacy muszą się temu przeciwstawić. Wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni. Musicie mówić : Tak, tak, nie, nie.
  Nigdy w czasie Mego nauczania na ziemi nie kazałem przyjmować do domu rozbójników i złoczyńców, czy choćby potencjalnych zbójników i złoczyńców. Nikt nie ma prawa narażać swojej rodziny. Jeszcze bardziej kraju.
  Ukraińcy to szczep dziki i bezwzględny. Szkodzili Polsce i będą szkodzić w jej granicach.
  Ukraińcy muszą oddać Lwów. Nie chodzi, dziecko, o łączenie się z Ukraińcami w jedno Państwo. Oni nie są państwem. Chodzi o przyłączenie Lwowa na początek. To nie jest po myśli wrogów Polski abyście mieli Lwów. Ten fakt wywołałby wielką wściekłość waszych wrogów i pomieszał im szyki.
  - Ale mówi się, Panie o tym, że żydzi chcą stworzyć Judeopolonię, połączyć Ukrainę z Polską całą ,czy do Wisły.
  - Dlatego musicie się temu przeciwstawić i Lwów wcielić do Polski.
  - Niemcy będą chcieli odebrać ziemie, które skrwawili przez wieki wymordowaniem Lehitów i obróceniem ich w ludzi drugiej kategorii. Lecz im się to nie uda. Zapadł na nich wyrok. Może być tylko cofnięty, gdy idzie o wygubienie ich prawie całego narodu. Ale nie będzie cofnięty, gdy idzie o upadek ich państwa, jako zagrażającego ich sąsiadom.
  - Litwini rozumieją, że tylko będąc w państwie polskim mogą ocaleć.
  Moja Matka, Matka Boska Ostrobramska zadba o sprzymierzenie.
  A jednak tak musi być. Polska odzyska Wilno i Lwów... Lecz najpierw Polska dozna ucisku.


  Orędzie z 18 VII 2019
  Polska nie ma obowiązku godzić się na wjazdy bez wizy, bez względu na to jakie są paszporty. To Polska ma decydować jak będzie się rządzić u siebie.
  Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi. A przecież Jan Paweł II mówił do was, że musicie być mądrzy i mocni. Żadnej z tych cech nie macie i nawet one maleją. Nie potraficie współpracować. Nie przyświeca wam nadrzędny cel.
  Nigdy naród wybrany nie był karany gdy słuchał Boga i wiernie trwał na straży Jego praw. Nigdy. To samo dotyczy i was, bo jesteście drugim narodem (wybranym) naznaczonym.
  Wpuszczanie w swe granice bezbożnych, choćby Słowian, nie przymnoży ich wiary. Czyż widzicie Ukraińców, którzy wychodziliby z kościołów, rozpoznając ich po mowie? Czy spotykacie takich, którzy szukaliby Mnie i jeśli nawet nie na mszy to szukali Mnie w pustym kościele? Nie, nie znajdujecie takich.
  Nie wy tylko jesteście winni. Na polu wiary pierwsi winni być pasterze i pouczać lud we wszystkich potrzebnych sprawach, potem kapłani.
  Macie tu raczej do czynienia ze zdradą narodową ze strony biskupów, tych biskupów, którzy zachęcają do przyjmowania przybyszy „uchodźców”, jak mówią, mimo że już kilka milionów Ukraińców znajduje się w Polsce. A Polacy przecież nie znają dokładnej ich liczby, która cały czas się zwiększa. 5, 10, 15… Zniesiecie?
  Nie sprowadzacie rodaków ze Wschodu a sprowadzacie obcych. Powiedziałem ze Wschodu, gdyż Polacy z terenów II Rzeczpospolitej winni mieszkać u siebie ( o ile chcą), lecz winni mieć pomoc od państwa polskiego, takie właśnie 500 plus na każdego Polaka, z udokumentowanym pochodzeniem, nie piąta woda po kisielu jakby się chcieli dla korzyści podszyć Ukraińcy z małą domieszką krwi lechickiej.

  Orędzie z 9 VIII 2019
  Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian, nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.
  Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły. Ich bezwzględne okrucieństwo w czasie II wojny przeszło wszelkie granice bestialstwa. Kaci są w strasznym piekle. Po stokroć dostają to, co zadali. Ale na Ziemi musi też być sprawiedliwość.
  Prawo i Sprawiedliwość stały się formacją skrycie wrogą.
  Ukraińcy w Polsce, zasiedzeni, będą zawsze narzędziem w rękach sił wrogich Polsce, przede wszystkim Rosji, ale także Niemców i Żydów.
  Orędzie z 10 VIII 2019
  Nie można dopuścić do otrzymywania polskiego obywatelstwa przez Ukraińców. Gdy to się stanie, będą nieusuwalni. Karta Polaka w intencji pomysłodawców nie była dla Polaków, ale dla Ukraińców, którzy powołać się na polskie korzenie, piątą wodę po kisielu jak mówiłem i aby był pretekst do dawania im obywatelstwa.
  Już mniejszość ukraińska w Polsce wroga jej skrycie jest dla Polski niebezpieczna, ze względu na liczebność mało może szkodzić. W połączeniu jednak z napływowymi Ukraińcami, którzy dodatkowo będą mieć polskie obywatelstwo jest niebezpieczna wielokrotnie bardziej. Pamiętajcie o wsparciu przez bogatych Ukraińców, którzy mieszkają na Zachodzie, głównie w Kanadzie. Często zresztą ich korzenie są mieszane żydo- ukraińskie, nie mówiąc o krwi chazarskiej, bez wyznawanej religii talmudycznej.
  Trzeba wypleniać tę ukraińską zarazę. Ukraińcy, którzy mieszkają tu od drugiej wojny światowej mają prawo do mieszkania w Polsce, lecz muszą być lojalni wobec państwa polskiego.
  Wszelka zdrada, choćby ukryta, pełzająca i niepodlegająca wprost paragrafom karnym musi być nazywana po imieniu i piętnowana.
  Polacy muszą walczyć o swoje na wszystkich poziomach. Muszą szukać liderów, którzy ich będą reprezentować i wspierać ich. Muszą to być ludzie czyści i ideowi. Jeśli sami nie mogliby działać ze względu na pracę i obowiązki to Polacy winni tę działalność im umożliwiać przez różnego rodzaju wsparcie.
  Świadomość Polaków musi być taka, że wybierają osoby co do których wiadomo kim byli rodzice, dziadkowie, pradziadkowie. Życiorys kandydata nie może zaczynać się wraz z ukończeniem studiów.


  Orędzie z 2, 3, 4 XII 2019
  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią. Lecz potem ich krew się poleje, i także na terytorium Ukrainy.
  I Ty będziesz w tym brał udział. W przelaniu ich krwi w słusznym gniewie, który Ja poprę.
  - Ale czy to możliwe, Panie Jezu, że Ty jesteś, mówisz, jak Bóg ze Starego Testamentu?
  - Zapewniam Cię, dziecko, że Bóg nie wypiera się, ani nie wstydzi czegokolwiek co uczynił, powiedział, do czego zachęcał.
  Przychodzi czas krwi. Czas krwi i ognia. Wywołuje to człowiek. Bóg zaś uniża się do człowieka, jak uniżał się w czasach Starego Testamentu.
  Ukraina musi spłynąć krwią. Polska też spłynie, ale w mniejszym stopniu. Wolna Elekcja zaś to jeszcze złagodziła.
  - Panie Jezu, ale powiedziane jest, że Polska ma nieść pokój i miłość innym narodom.
  - Powiedziałem: Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc. I będziecie karać śmiercią Ukraińców, którzy na was podnieśli rękę na waszej ziemi, dziękując w ten sposób za chleb. Oni zrobią to tchórzowsko stojąc pod osłoną waszych wrogów, wy zrobicie to z otwartą przyłbicą, nie chowając się za niczyimi plecami. I Wołyń i Małopolska Wschodnia, która dzisiaj jest poza granicą wschodnią, spłyną krwią ukraińską z waszych rąk. Tak musi się stać. Ilość zabitych ukraińskich dzieci i kobiet przekroczy ilość zabitych kobiet i dzieci polskich nie tylko w czasie drugiej wojny, ale i do czasów hajdamackich.
  Nie bój się o swoje zbawienie, w tym wypadku, dziecko. Ja, Bóg jestem mocen zdjąć z człowieka winę. Nie będziesz miał zasługi, ale nie będziesz też miał winy.
  - A czytelnicy tych Orędzi czy ucierpią od Ukraińców w Polsce?
  - Niektórzy nie ucierpią. Ci, co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci, co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę.
  Ci, co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je, są szczególnie chronieni.
  Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Ty Panie Jezu też dałeś czytelnikom ( i nie tylko) możliwość ochrony. Przypominasz i zachęcasz do skutecznej broni dozwolonej prawem, którą można obronić się w domu, czy w mieszkaniu przed grupami, które nie są zorganizowanymi i wyszkolonymi oddziałami, a teraz mówiłeś, Panie, by mężczyźni zadbali choć o maczety, aby mieć przewagę nad tymi, którzy mają nóż.
  - I aby nie dać głowy pod nóż jak wieprze, tak powiedziałem.
  - Tak Panie Jezu.
  - Bądźcie mężczyznami też powiedziałem. Człowiek ma prawo liczyć na pomoc Boską, ale czyż żołnierze i ochotnicy Bitwy Warszawskiej liczyli tylko na Boską pomoc? Trzeba jej pomagać tak, jak to czynili obrońcy Jasnej Góry. Polecajcie się też obrońcom Jasnej Góry w czasie potopu szwedzkiego. Nie tylko święci pomagają.
  Gromadźcie wodę w butelkach, żywność, która się nie psuje, bandaże, lekarstwa, także zioła ze sklepów zielarskich, spirytus lub róbcie sami bimber.
  W domach zadbajcie o drugie wyjście. (Niech będzie zamaskowane). Sadźcie rośliny, w których można się skryć na polu i w ogrodzie. ( Broń należy święcić o tym mówiłem).
  Nie wpuszczajcie nikogo, kto chce wam zrobić krzywdę, za drzwi swego domu lub mieszkania. Lepiej zginąć czy być okaleczonym w walce niż patrzeć potem jak mordują Twych bliskich.
  NATO wam nie pomoże. To organizacja coraz bardziej satanistyczna oraz pilnująca mamony.
  Nie pozwalajcie Amerykanom na bezkarne wyciąganie rąk po polskie bogactwa naturalne.

  Orędzie z 6 VI 2018
  - Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń.
  Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania, oznacza to, że jesteście niewolnikami. W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić, poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.
  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą, jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych, a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni.

  Orędzie z 13 XI 2019
  - Panie Jezu, ale teraz nie ma mieczy, no są w jakimś sensie, ale jest inna broń.
  - A jednak. I broń biała będzie użyta i ludzie nią mordowani. Na Polaków wystarczy broń biała, bo nie mają czym się bronić.
  Wy, którzyście nie kupili do tej pory broni a macie rodziny, kupcie chociaż broń białą, jak maczety. Aby choć w ten sposób mieć przewagę nad kimś, kto ma nóż. I móc obronić kobietę, dziecko, a nie poddać swej szyi zbyt łatwo pod czyjś nóż, jak wieprz na zabicie. Bądźcie mężczyznami.
 • @Autor
  https://marcus.selino.pl/files/20180727-152612-23926/600/zakaz-pedalowania.jpg Salute 5* . https://www.youtube.com/watch?v=CB7kfQ1_YVA

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej