Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Polska jest najbardziej homofobicznym krajem UE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niezależne rankingi nie kłamią. Homofobia z której możemy być dumni.

Według raportu Raport ILGA Europe Polska znajduje się na 42. miejscu na 49. państw europejskich dotyczącego krajów wiodących prym w prawach osób homoseksualnych w 2020 roku. 
Na poniższej tabeli: „Kolor przypisany do każdego kraju wskazuje, gdzie znajdują się kraje na skali od 0% (rażące naruszenia praw człowieka, dyskryminacja) do 100% (poszanowanie praw człowieka, pełna równość)”:
image
Trwa dyskusja, czy LGBT to ideologia, czy ludzie. Nie ma ideologii bez ludzi, a każdy człowiek niesie ze sobą, choćby tylko zasłyszaną, mniej czy bardziej prymitywną lub rozwiniętą ideologię, ideę, teorię – światopogląd. Ideologia może dotyczyć wszystkiego, każdej dziedziny życia, nauki, itp.
LGBT nie chcą się po prostu „tylko pieprzyć”. Mają określone cele polityczne dotyczące podstaw cywilizacji, którą próbują zmienić:
1. Cele polityczne – prawne LGBT w Polsce, to żądanie przywilejów, specjalnego traktowania, nazywanego kłamliwie „równouprawnieniem”:
- „kochanie inaczej”, jako pretekst do starania się o azyl
- uchwalenie nowego typu przestępstw, jak zbrodnia i mowa z nienawiści do osób LGBT
- uprzywilejowany dostęp do niektórych dóbr i usług
- Uznanie konkubinatów osób tej samej płci
- Uznanie związków partnerskich osób tej samej płci
- Uznanie małżeństw osób tej samej płci
- Ochrona w prawie ubezpieczeniowym i odszkodowawczym (w niektórych przypadkach już obowiązuje)
- Ubezpieczenie zdrowotne partnera
- Wspólne rozliczenie podatkowe
- Dziedziczenie ustawowe
- Odbiór wynagrodzenia za pracę partnera – jest to możliwe pod warunkiem sporządzenia pełnomocnictwa
- wspólne zaciąganie kredytu
- Prawo do renty bądź emerytury rodzinnej po zmarłym partnerze
- Prawo do korzyści z pracowniczego funduszu socjalnego
- Prawo do zasiłku opiekuńczego z tytułu sprawowania opieki nad partnerem
- Odbiór korespondencji partnera
- Prawo do pochowania zwłok
- Adopcja przez pary homoseksualne w tym adopcja pasierba
- Automatyczne uznanie partnera, jako rodzica
- Dostęp do zapłodnienia in vitro (IVF) dla lesbijek
- Alimenty
Źródło: Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_społeczna_osób_LGBT_w_Polsce#Skrót_praw_osób_homoseksualnych za LGA Europe: ILGA-Europe Rainbow Map (Index) May 2015 https://www.ilga-europe.org/sites/default/files/Attachments/side_b-rainbow_eurpe_index_may_2015_no_crops.pdf  
Reasumując, homoseksualiści w Polsce nie maja źle, ale ich cele zmian w prawie dotyczą podstaw cywilizacyjnych, na które kraj, który nie chce podążać dystopijną drogą, nie może sobie pozwolić.
2. Prawda – odrzucanie podstawowej prawdy, takiej, jak podział ludzi na płeć:
Na nic arystotelesowska, i rozwijana później definicja prawdy: „Powiedzieć, że istnieje, o czymś, czego nie ma, jest fałszem. Powiedzieć o tym, co jest, że jest, a o tym, czego nie ma, że go nie ma, jest prawdą”.
Jak zauważono na kanale „Wojna idei”, w filmie „Idiokracja” mówienie prawdy, czy czegokolwiek mądrego, budziło wrogość. Ludzie nie chcą znać prawdy, która zaburza ich potrzebę „ciepłej wody w kranie”. Nic więcej. Ludzie chcą, by mówieniem prawdy zajął się ktoś inny. Tymczasem kwestionowanie prawdy jest takie fajne.
LGBT to część większej ideologii. Fachowcy mówią o marksizmie, nowym marksizmie, ale większość aktywistów LGBT to po prostu nihiliści, odrzucający świat i nienawidzący ludzi, wykorzystywani i opłacani, w operacji zniszczenia chrześcijańskiej cywilizacji białego człowieka:
3. Gwałt – prawdopodobnie większość osób homoseksualnych przeżyło traumę molestowania lub gwałtu. Ci ludzie wymagają terapii.
Manifest Swifta: 
 - Będziemy sodomizować waszych synów (...) Będziemy ich uwodzić w waszych szkołach, w waszych internatach, w waszych siłowniach, w waszych szatniach, w waszych halach sportowych, w waszych seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w łazienkach sal kinowych, w waszych barakach armii, w waszych przystankach dla ciężarówek, we wszystkich waszych męskich klubach, w waszych domach Kongresu, gdziekolwiek mężczyźni są razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi podwładnymi i będą wykonywać nasze rozkazy. Zostaną oni przekształceni na nasz obraz.
- ustawy propagujące miłość między mężczyznami
- nasi pisarze i artyści uczynią z miłości męsko-męskiej obowiązujący kanon mody.
LGBT to znakomity, bazujący na nihilistycznych emocjach, temat zastępczy odwracający uwagę od innych czekających Polskę problemów - nie da się uniknąć kryzysu związanego z kolejnym wychłodzeniem gospodarki, a jak wiemy z historii, wielkie kryzysy rodziły wielkie wojny.
Autor jest za równością, antydyskryminacyjną, przeciw przemocy, ale też przeciw przywilejom, lepszemu traktowaniu innych grup ponad inne, przeciw niszczeniu prawdy i cywilizacji, która z brzydoty próbuje zrobić piękno.
Na zdjęciu głównym:
Zdobywca nagrody Turnera Project For Door Anthea Hamilton i kadr z „Ideokracji”, gdzie film pokazujący wyłącznie wydalające gazy pośladki, został nagrodzony Oscarem.
Tekst do dowolnego kopiowania w Internecie pod warunkiem wskazania autora.
*************************************************************************
PREMIUM:
                Aktywność działaczy -homo to sposób na psucie ludzi
Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.
Z tymi homoseksualistami to jednak jest coś nie tak i nie chodzi tylko o ich orientację seksualną. No bo skoro wolą facetów, dlaczego przebierają się w damskie ciuszki? Dlaczego jedna z pań podczas ślubów lesbijskich prawie zawsze ubrana jest po męsku? Aktorka Cynthia Nixon z serialu „Sex w wielkim mieście” związała się z aktywistką LGBT, która wygląda jak facet, a córka aktorki zmieniła płeć. Może aktorce i jej rozwalonej rodzinie oraz wielu osobom ze środowisk LGBT potrzebna jest terapia?
To nie prawda, że homoseksualiści (mam na myśli zarówno mężczyzn, jak i kobiety), są szczęśliwi ze swoją orientacją. Większość z nich nienawidzi siebie za to, a ich samoakceptacja jest często wynikiem prania mózgów współczesnej psychologii i psychiatrii oraz kochającego inaczej otoczenia.
Jestem tolerancyjny i naprawdę nie obchodzi mnie co robią inni ludzie w swoim wolnym czasie. Żądania, aby skazywać sodomitów (jak mówią o pederastach Amerykanie) na kary więzienia, czy bicia rózgami, świadczy o jakiś lękach tych ludzi i obecnie są niepoważne. Nie uczmy innych, jak mają żyć, jeśli nam nie szkodzą.
Nie szkodzą? Jeśli wałęsając się po szkołach, sieją homopropagandę, edukują seksualnie, to szkodzą i to bardzo. Korwin-Mikke postuluje mordowanie edukatorów seksualnych (bez względu na orientację). Nie byłbym tak radykalny, ale akcje środowisk lewicowych i LGBT wobec dzieci i młodzieży idą zdecydowanie za daleko.
Działacze LGBT zachowują się, jak chorzy na AIDS narkomani, którzy w latach 90-tych poddani społecznemu ostracyzmowi, z zemsty latali po ulicach z zakrwawionymi strzykawkami i próbowali nakłuwać nimi przechodniów, aby zarazić innych swoją chorobą.
Homoseksualiści mają prawo do szacunku, ale nie ze względu na orientację seksualną. W ogóle, nikt nie zasługuje na szacunek ze względu na swoje upodobanie, choćby był najbardziej heteroseksualnym człowiekiem na świecie. Czy mają jednak prawo do zarażania innych swoją przypadłością? Działacze gejowscy, ale również seksualni, edukując kilkulatków o masturbacji, zachowują się jak zwykli pedofile.
Potrzeba akceptacji „wesołych inaczej” środowisk nie może przeradzać się w agresję wymierzoną w społeczeństwo. To zresztą (podobnie jak natrętny sprzedawca), odnosi skutek odwrotny od zamierzonego. Ale przecież jest tam sporo bardzo inteligentnych ludzi. W chwilach wyciszenia swoich emocji, muszą zdawać sobie z tego sprawę.
Na zdjęciach poniżej, nieszczęśliwe, zapewne skrzywdzone przez mężczyzn, kobiety. Na górze, omawiana aktorka:
image
image
image
image
image
image

 

KOMENTARZE

 • Kolejna nobilitacja.
  Jako Polacy powinniśmy być dumni z kolejnego "docenienia" przez okołozadnie kręgi.
  Gdy normalność staje się wyjątkiem, obowiązkiem jest dołączenie do nawet urojonej większości?
  Wała jaka Polska cała.
  Tu przypomnę słowa kuzyna o tym że zwykli Holendrzy uważają Polskę za oazę normalności.
  Jeśli dołączymy do tzw. większości, gdzie mają uciec mieszkańcy Europy Zachodniej, choćby przed własną postępową rodziną i "uśpieniem"?
  Hmm. Alternatywa to może Afryka?
 • Przepraszam, zapewne moje pytanie jest w jakimś stopniu naiwne,
  ale gdzie w Polsce sz. Autor spotyka LGBT? Czy prezentowane zdjęcia są zrobione w Polsce?
  Jak liczna jest w Polsce populacja LGBT?
 • @Anna-PK 19:25:42
  Romek jest bardzo delikatny.
  Dlatego nie pokazal krajowych pokrak bedacych idolami srodowisk abcdefgh...
  Ci wyzej( te wyzej???) sa w porownaniu z nimi wyjatkowo estetyczni.
  A jezeli brak tu Pani Grodzkiej...
 • @brian 19:56:49 Ja podejrzewam, że Autor zaspokaja swoje własne
  potrzeby estetyczne kopiując te obrazki. A z drugiej strony taka ilość publikacji LGBT jednocześnie na portalu sugeruje, że upodobania piszących tutaj są ...delikatnie mówiąc nieco zboczone.
 • @Anna-PK 20:50:00
  Ja bym to nazwal nieswiadoma promocja.
  Nawiasem- w moich stronach wlasnie jeden z periodykow doslownie obsral( to najdelikatniejsze adekwatne okreslenie) Pamiec Poleglych w terrorystycznym bombardowaniu Wieluniakow.
  Lecz teraz niech sie ciesza z bezkarnosci.
  Na razie, ciszej nad ta trumna.
  Nie rozgrzebujmy tego "gie".
 • Rankingi
  "Niezależne rankingi nie kłamią. "

  Im bardziej "niezależne" tym bardziej kłamią.
 • @Pedant 00:12:07
  "Nie wierze w niezdementowane informacje"
  Aleksandr Gorczakov(19-wieczny min. spr. zagr Rosji).
  Byc moze tak to z owa "niezaleznoscia".
  I kluczowe: od jakiego zleceniodawcy?
 • LGBT- Lać Gamoniów Bez Tolerancji
  Agresja, wulgaryzmy i poczucie bezkarności. Tak wyglądają manifestacje środowisk LGBT. Profanacje pomników, bezczeszczenie świętości chrześcijańskiej wspólnoty, wulgaryzmy wycelowane w policję - to obraz ideologicznego sporu, jaki obserwujemy w Polsce. Mobilizacja nielicznych, lecz wysoce zdeterminowanych bojówek Antify i LGBT, jest jeszcze większa, gdy sąd zdecydował o dwumiesięcznym areszcie wobec znanego w środowisku Michała Sz. ps. „Margot”. Przygotowaliśmy zestawienie nagrań, które ukazuje ogląd przebiegu "pokojowych demonstracji".
  https://niezalezna.pl/345153-agresja-wulgaryzmy-i-poczucie-bezkarnosci-tak-wygladaja-manifestacje-srodowisk-lgbt


  Ps...LGBT- Lać Gamoniów Bez Tolerancji...Prosta sprawa, jeśli rząd nie zrobi z tym porządku to straci wyborców bo ludzie maja dosyć. Ten "ogień" rewolucji bez problemu można ugasić armatkami wodnymi zatankowanym z kolektora Czajki. Drugi raz już na 100% nie wypełzną ze swoich nor. te bojówki lgbt, zachowują się tak, jakby czuli, że wolno im wszystko wolno i że stoją ponad prawem. A policja zachowuje się wobec nich, jakby nie była policją, tylko jakimiś mamelukami, niemalże gania się z nimi w berka, bawi się w ściąganie z samochodu, daje się szturchać, obrażać, itp, a oni się jeszcze bezczelnie śmieją. Ja się pytam co to jest? Oczy przecierałam ze zdumienia, jak patrzyłam na te nakręcone filmiki. A powinno być zdecydowane działanie, komenda proszę się rozejść, czy zejść z samochodu. A jak nie, to chwyt, ręce do tyłu, kajdanki i takich delikwentów ładować do radiowozów. Pytają nas jak walczyć z fanatycznymi wyznawca ideologii LGBT, bo przecież im chodzi o prowokacje, im przecież chodzi o rozgłos i o to by trąbić na cały świat jak ich władza i Polska prześladuje. Towarzysze i towarzyszki, niegdyś w PZPR, dzisiaj opasani tęczowymi flagami ideologii LGBT mówią nam, że Chrystus stanąłby na czele obrazoburczych i obscenicznych marszy w imię rzekomej równości. Chrystus odpowiedziałby im pewnie tak: "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości". Trzeba demaskować i ukazywać obłudę tęczowych towarzyszy i towarzyszek. Dzieci bez ambicji, zainteresowań, pasji - ilu wśród nich jest prawdziwych L G B i T? Co na to wasi rodzice, dziadkowie? - czy jeszcze się do was przyznają - czy jesteście spoza rodziny. Czy wiecie w czym bierzecie udział, czyim łatwym, tanim narzędziem jesteście? Waszym płaco-dawcom ani trochę na was nie zależy - jesteście tylko potrzebni do tych chuligańskich awantur. Jak dorośniecie i dojrzejecie do własnej osobowości czym będziecie się chlubić, czym się wykażecie np. w CV - te wszystkie czyny będą się ciągnąć w życiorysie do końca życia? Opamiętajcie się i bądźcie sobą - nie sprzedawajcie się, nie dajcie sobą manipulować nieznanym siłom - których wielu z was nie rozumie. Dziś wydaje wam się, że dobrze się bawicie, ale robicie sobie krzywdę na przyszłość. Wielu z Was na pewno byłoby wartościowymi ludźmi, gdyby nie złe towarzystwo. Nie chcecie być chyba straconymi dla społeczeństwa? ...Najgorsze w tym, że te bojówki lgbt mają poparcie wśród polityków i to do tego stopnia, że PO z SLD prześcigają się w obronie tych zadymiarzy. Z ich reakcji można przypuszczać, że mogą się oni nawet mocno poróżnić, kto ma większe prawo do tej grupy osób i zagospodarowania tej grupy na swój użytek..Tak zaczyna się anarchia. To wymarzona sytuacja dla totalnych. Nakręcana przez różne portale odpowiednio finansowane. Coś mógłby (gdyby nie bał się Bilderberga) powiedzieć Trzaskowski. Tyle, że on w subtelny sposób promuje ich zachowania. (może ma takie zadanie?). Niedługo nie będzie potrzeby agitować, nastąpi samo agitacja. Fora, tudzież inne sposoby komunikacji napędzą manifestacje i rozboje. Bronić ich będą pożyteczni idioci z Unii, sldowcy z Polski i ogólnie lewacy. Wśród tych LGBT-owców więcej jest rozrabiaków niż aktywistów tego ruchu. Zauważcie wrogie działania wobec wierzących ale też wobec pomników Polaków. To ma jeden cel - wywołać wściekłość. Doprowadzić do konfliktu i to fizycznego. Myślę że państwo jest obecnie na tyle silne by sobie z tym poradzić. Ale trzeba konsekwencji i szybkości.
 • Autorze
  "Margot" w areszcie, oświadczenie wydaje... Zarząd Krajowy PO! Przekaz jasny: LGBT "uciśnione"...Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej potępił wczorajsze postępowanie policji, podczas zatrzymań protestujących na Krakowskim Przedmieściu. W piśmie czytamy, że rządzący wykorzystali policję "do prowadzenia walki ideologicznej i pogłębiania podziałów w Polsce". W treści uchwały nie zabrakło także zarzutów wobec... Prawa i Sprawiedliwości. "W demokratycznym państwie prawa wydarzenia, jakie miały miejsce na ulicach Warszawy w związku z aresztowaniem przez policję jednej z aktywistek LGBT+ nie powinny mieć miejsca" - czytamy w pierwszym zdaniu. Pisząc o "aktywistce LGBT+", politycy mają na na myśli Michała Sz., posługującego się pseudonimem "Margot". Dalej wskazują, że "interwencja policji miała na celu nie tyle pokazać siłę prawa, ile brutalność organów ścigania". Nie tyle łagodzić konflikt, ile go podsycać, gdyż zasadniczym celem Prawa i Sprawiedliwości jest zaostrzenie wyniszczającej dla naszej wspólnoty wojny kulturowej przekonują w uchwale. Jak zaznaczono, "Platforma Obywatelska zawsze będzie z tymi osobami, które są spychane na margines; tymi, którym w ramach politycznych kampanii nakręcanych przez upartyjnione media publiczne, odbierana jest godność". Zarząd PO podkreślił, że "w czasie interwencji policji zobaczyliśmy nie tylko jej brutalność". "Zobaczyliśmy też naruszenie prawa do obrony. Miały miejsce przypadki nieinformowania przez policjantów obron´ców aresztowanych o miejscu ich przetrzymywania. Obrońcy zatrzymanych mieli utrudniony kontakt ze swoimi klientami. Odnotowano również przypadki wymuszania oświadczeń na zatrzymanych o niewnoszeniu skarg na zatrzymanie. Platforma Obywatelska będzie podejmować działania, by wszystkie przypadki złamania prawa przez funkcjonariuszy i nadużycia siły zostały skrupulatnie wyjaśnione, a winni ponieśli odpowiedzialność" napisano. Zarzuty te padły już wcześniej z ust działaczy LGBT. Policja wydała w sprawie oświadczenie, tłumacząc, że "kłamstwem jest, by w przypadku żądania osoby zatrzymanej, udziału obrońcy w czynnościach nie zrealizowano tego żądania". "Również w każdym przypadku, gdy pojawiło się żądanie o poinformowaniu obrońcy o zatrzymaniu, czynność taką wykonano" napisano na twitterowym profilu "Policja Warszawa". Zarząd partii podziękował "posłankom i posłom opozycji, którzy bronili osoby często przypadkowo zatrzymane". Zapewnił także "solidarność z tymi wszystkimi, którzy w ramach rządowej propagandy nienawiści są poniżani i odbierana jest im ich godność". Według prokuratury, Michał Sz. przedstawiający się jako Małgorzata Sz. "Margot" podejrzany jest o dokonanie czynu chuligańskiego polegającego na udziale w zbiegowisku, brutalnym zaatakowaniu działacza fundacji pro-life oraz niszczeniu mienia należącego do fundacji. Chodzi o zdarzenia z 27 czerwca tego roku. Taki czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego w piątek dwumiesięczny areszt tymczasowy, uwzględniając zażalenie prokuratora.

  Ps...Jednej z aktywistek... Ładna mi "aktywistka" wyposażona w kutasa. Ale PO ma już praktykę w tej poronionej, lewackiej nowomowie po lansowaniu Grodzkiego. Jeszcze trochę i dowiemy się, że Budka też jest kobietą a Lubnauer facetem. Bywało w historii, że ktoś zdobywał władzę dzięki kobiecie. Mówiło się wtedy, że wjechał do władzy na dupie.. Na czym chce dojść do władzy PO? Na wackach miksujących gówno? Czy babskich jęzorach? A Margot powinien się cieszyć, że z chłopakami posiedzi. Będzie miał parę upojnych nocy..Margot już jest po pierwszej kroplówce. Zabieg trwał całą noc, operowali go specjaliści spod celi. Początkowo grymasił w wyborze miejsca wbicia weflona, potem wszystko poszło gładko choć parę razy krztusił się. A PO pisząc taki tekst, tylko potwierdza, że ci zadymiarze musieli być dobrze przygotowani do tej akcji zadymiarskiej i wiedzieli doskonale, że za to co robią, należy im się zatrzymanie przez policję, bo jakiż to taki młody szczyl, zaraz po aresztowaniu, już wie do kogo zadzwonić aby mieć obrońcę adwokata? Cała akcja została przygotowana z premedytacją, łącznie z obrońcami czekającymi już w blokach startowych, zanim ta zadyma się zaczęła. A teraz trzeba się przyjrzeć, co to za adwokaci, którym takie zadymy i zadymiarze się podobają. Zboczeńców seksualnych należy leczyć, albo kastrować by chronić zdrowych ludzi. W tym momencie kłania się sprawdzona "gruszka papieża"/ Gruszka – metalowe narzędzie tortur, dzięki któremu – za pomocą mechanizmu sprężynowego lub śrubowego – można było je wkładać w naturalne otwory ciała, a następnie powodować rozwieranie się tego narzędzia. Mechanizm sprężynowy działał na podobnej zasadzie co w automatycznie otwierającym się parasolu./z czasów późnego średniowiecza i wczesnego renesansu, jednak ci nasi przodkowie dokładnie wiedzieli, co czynią i można brać z nich spokojnie przykład ... No chyba, że się chce ostatecznego moralnego upadku ludzkości, a przynajmniej cywilizacji łacińskiej ... Tak samo wiedzieli, że dopuszczenie zeznań kobiet przed sądami to uznanie steku kłamstw, nawet często niezamierzonych, bo kobiety kierują się w swoim postępowaniu uczuciami a nie logiką i prawdą ...
 • Autorze
  Uważam, że na tego typu demonstracje policja powinna przygotować specjalny rodzaj pałek - w kształcie kutasa. Lać takimi pałkami, ile wlezie i wmawiać, że tak kochają masochiści. Myślę, że ze strony zwolenników LGBT, i jak im tam, nie powinno być oburzenia.
 • @brian
  Pamiętacie, kiedy prezes JK mówił "tolerancja tak, afirmacja nie"? Już wtedy mówiłem, że to błąd, ze to było przyzwolenie na lewacki bandytyzm, że lewackie bydło nigdy nie będzie ludzkie. I teraz są skutki pobłażania lewackiej hołocie! Żadnej tolerancji dla antyludzkich zachowań. Z diabłem nie dyskutuje się, ale go unicestwia! Trzeba bezzwłocznie zakazać funkcjonowania żydolewackich fundacji i lewactwo wpisać do kodeksu karnego, obok nazizmu, jako totalitarną, bandycką ideologię. Dla dobra dzieci i wnuków.
 • @brian
  Związek Wojujących Bezbożników z ZSRR
  РОССИЯ Величайшие злодеи мира Безбожники Мине́й Изра́илевич Губельма́н

  https://youtu.be/6E-hLV7eJU8

  Judeochrześcijański ukochany Starszy Brat w Wierze niejaki Miniej Izrailjiewicz Gubelmann zwany dla duraczenia ówczesnych prawosławnych użytecznych idiotów "jarosławskim" - chociaż mógł się nazwać nawet "kijowskim", "winnickim", "kurskim", "warszawskim", "poznańskim" czy nawet "mazowieckim" czy innym "morawskim" lub w ostateczności "wojewódzkim" - w latach 1925 - 1943 czyli 18 długich i owocnych lat był Panem Prezesem Zarządu "Związku Wojujących Bezbożników" w Sowieckiej Rosji. W czasie swojej duszpasterskiej posługi zamordował około 300 000 kapłanów, zakonników i zakonnic chrześcijańskich i w zasadzie dobrze zrobił kacapom ten Izrailjiewicz, prawda? Wprawdzie nie mordował on sam "swemy spracowanemy rencami" niczym Lech Bolesławowicz Walesa ale mordował ideologicznie szczując i napuszczając użytecznych idiotów - tak jak to Ojciec Adam w swoim Organie do dzisiaj to czyni nie mordując wprawdzie bezpośrednio jak jego rodzony "szwedzki" Brat - tylko słowem. A dzisiaj Siostra "janda" czy Siostra "środa" wraz z Bratem "sekielskim" i Bratem "biedroniem" oraz Bratem "hartmannem" i Siostrą "holland" meczą się i trudzą niczym chłop polski pańszczyźnianym bezrozumny przed 1861 rokiem zanim Car go z łańcuchów polskich Panów nie uwolnił czy jak jakieś Negry na plantacjach bawełny zamiast z bogatego doświadczenia unijnego Brata "jarosławskiego" skorzystać, prawda? Wszystko więc jeszcze przed wami. Dobrze odżywione i oprane zdrowe chłopy skupione w Konfederacji Episkopatu Polski (KEP) znanego znawcom teologii jako Gmina Edukacji Judaizmu (GEJ) wam nic na ten temat przecież nie powiedzą, bo oni w Duchu Jezusa Chrystusa Unię Europejską wspierają a nawet z ich unijnych funduszy nasze Kościoły Katolickie "remontują" według wytycznych Komisarzy brukselskich a my się zidiociałe głupokatole z tego nawet cieszymy, dlatego też skończymy tak jak nasi Bracia Prawosławni i ich Duchowni i w zasadzie słusznie, że tak skończymy, prawda? Chociaż może to nas przy życiu jednak pozostawia jako żywą Biomasę odmóżdżoną medialnie? Kto wie ile tam w planach Ojców Założycieli Unii Europejskiej się jeszcze niespodzianek różnistych dla suwerenów znajduje?
 • nie mam dziś bana, to korzystam, ale złudzen też nie mam
  No cóż, jakoś tak się stało, że i bana tu nie mam dziś, i nawet dało się wejść na ten portal. No to skorzystam od razu, bo potem to nic nie wiadomo.
  Ludziska ślepi są, czy co? Prowadzają ich na pasku „homofobii”, ale co to jest „homofobia”?
  Jak wiemy, homoseksualiści to są osoby, które „uprawiają seks” z osobami tej samej płci.
  Z braku waginy u mężczyzn taki pedorysta kopuluje z mężczyzną wsadzając mu prącie w kiszkę stolcową.
  Natomiast lesbijki z braku prącia pobudzają sobie zewnętrzne organy płciowe palcami bądź też innymi, czasem mechanicznymi urządzeniami drażniącymi strefy erogenne. Także wzajemnie lizą one sobie cipki.
  Czy to kogoś szokuje? Już nie, ale i tak normalni ludzie tego nie chcą.
  Tak wygląda fakt, ale co my mamy z tego rozumieć?
  Otóż, rozumieć mamy, że to jest wyraz miłości między tymi osobnikami, w taki sposób zaspakajającymi popęd seksualny.
  Czyli wpuszczanie spermy do ujścia jelita grubego osobnika płci męskiej nazywane jest „miłością”. Oraz wzajemne lizanie cipek i wsadzanie palców w pochwę to również „miłość”.
  Nazwanie rzeczy po imieniu z jakiegoś powodu ma być tabu. Dlaczego?!? Wszyscy jesteśmy za prawdą, by ona królowała nam wszędzie i zawsze, czyż nie? Więc dlaczego akurat w tym przypadku, spółkowania jednopłciowego, mielibyśmy być nadmiernie dyskretni?
  Przecież pedorysi i lesby robią to jawnie, jak najbardziej jawnie i coraz jawniej.
  Jak wiemy wszyscy i czas sobie to przypomnieć na poważnie! - miłość to uczucie wyższe, coś niematerialnego, coś ponad fizycznymi czynnościami, wykonywanymi w taki czy inny sposób.
  Ci pedorysi wykrzykują, że ludzie praktykujący odwieczną tradycję związku fizycznego między kobietą i mężczyzną „zabraniają” im „stosunków płciowych” między mężczyznami/kobietami.
  A dlaczego mielibyśmy im tego zabraniać?
  To, co my, ludzie tzw. hetero robimy, jest wyłącznie obroną własną, przed atakami ze strony osobników wybierających inną formę zaspakajania popędu płciowego, niż ta ustalona tradycją i sprawdzona jako właściwa na przestrzeni wieków i tysiącleci.
  Ci pedoryści mogliby jak to bywało niegdyś, robić te sztuki cielesne w zaciszu dajmy na to domowym. Ale nie! To już ich nie rajcuje, więc wychodzą na ulice i tam zachowują się wulgarnie, prowokująco i atakują przypadkowe osoby, które mają własny system wartości uświęcony odwieczną tradycją, czyli preferujący związek kobiety i mężczyzny jako formę dla nich odpowiednią.
  Na wszystkich filmikach pokazywanych tu i tam, nie widać nigdzie by ktoś „hetero” atakował takiego pedorystę/lesbiskę czy też pośrednie formy stanu umysłowego tych osobników.
  Natomiast widać jak ci pomalowani wulgarnie i zachowujący się obscenicznie osobnicy atakują ludzi normalnych, grożąc im, obrażając ich i nawet łamiąc ich cielesną nienaruszalność.
  Jednocześnie widz takich scen ma rozumieć, że widzi nie to, co widzi ale coś odwrotnego, czyli że pedorys jest atakowany, a nie on atakuje.
  Mogłaby dziwić bierność i łagodność policji gdyby nie to że wiemy, iż te grupy pomalowanych wyzywająco ale za to z reguły niemal nagich osobników są finansowane i wspierane przez „czynniki europejskie”. A także spoza europy.
  Fałszywie pojęta tolerancja mści się na ludziach boleśnie, ponieważ to nie „mniejszość seksualna” jest atakowana i poniżana, ale właśnie większość ludzi żyjących zgodnie z naturą i tradycją.
  Ludzie starają się udowadniać, że są tolerancyjni i że nie są przeciwnikami takich homo-praktyk. No więc jeśli nie są przeciwnikami, to można na ludziach wymusić, by byli zwolennikami. I to jest robione zupełnie jawnie i bez żenady.
  Ludzie boją się, by ich nie napiętnowano jako „nienowoczesnych” i dziwnie niemrawo bronią swojego prawa do własnych poglądów, także na temat „seksu”. To otwiera całkowicie pole do narzucenia wszelkich zboczeń jako normy.
  Dziw bierze – albo i nie – że nawet rasowi mężczyźni i było nie było normalne kobiety, starają się za wszelką cenę być „poprawni”. Natomiast dewianci w żadne poprawności się nie bawią, więc ludzie normalni są już na starcie na pozycji przegranej.
  Przypomnijmy sobie ile lat trwało, zanim udało się uchwalić prawo zezwalające na obronę tzw. konieczną bez brania pod uwagę, czy może napastnikowi taką obroną zostanie wyrządzona krzywda! Teraz można bandycie przywalić bez oglądania się na jego „wrażliwość”.
  To samo konieczne jest zrobić z dewiantami.
  Chce wkładać to czy tamto temu czy tamtemu tu czy tam, to niech to robi, ale nie w strefie publicznej. Tak jak niegdyś, powinno obowiązywać ustalone zachowanie wszędzie tam, gdzie są inni ludzie. Takie zachowanie, żeby nie były przekraczane granice moralne – a te powinny być jasno wyznaczone.
  Wsadzanie prącia w dupę jest sprawą prywatną między wsadzającymi i tym, któremu jest to wsadzane. I powinno być zabronione w miejscach publicznych pod karą taką, która by wymusiła na tych wsadzających i tych, którym wsadzają praktykowanie tego wyłącznie prywatnie, bez narażania ludzi na przykre dla nich widoki.
  No to teraz zastanówmy się, cóż to takiego szokującego napisałam? Nic, prawda? Ale jednak już ludzie są tak zepchnięci na margines, że nawet nie ośmielają się bronić swoich własnych praw, swoich ludzkich praw i swoich osobistych wolności.
  Czy więc dziwić może, że będą coraz bardziej wulgarne i coraz bardziej rozpasane „marsze równości”? Będące tak naprawdę manifestacją przewagi zboczeń nad tradycją stosunków międzyludzkich opartych na moralności. Państwo opanowane przez niemoralność upada. Zawsze i bez wyjątku.
  Na to, ludziska, pozwalacie więc i to właśnie macie.
 • Autor
  5* za syntetyczną dokładność opracowania tematu. Znajdujemy się w doborowym towarzystwie Rosji i b. federacji rosyjskich oraz tureckich muzułmanów ale czemu ten ranking dotyczy tylko krajów europejskich. Czyżby w Iranie, Iraku i Palestynie zaburzeni seksualnie byli tak bardzo kochani? Środowiska tych ludzi chcą epatować prawem "do miłości" a równocześnie tę miłość, z anatomicznej konieczności, sprowadzają do kopulacji doodbytniczej albo z pomocą sztucznych penisów i chirurgicznie uformowanych vagin. Cukierkowy ślub, już mniej medialny rozwód i autentyczny dramat ogłupionych dzieci z takich związków. Ostatnio chyba Pan Jam zamieścił krótką monografię zaburzeń psychicznych, socjalnych oraz szkód zdrowotnych wiążących się z homoseksualizmem, zwłaszcza męskim. Ta prawda jest jednak blokowana przed opinią społeczną promocją takich obrazków, jakie Pan zamieścił.
 • @kula Lis 69 06:29:04
  Od paru lat Państwo programowo sobie z tym nie radzi. Wczoraj z osłupieniem oglądałam tv dyskusję posłów o profanacji figury Chrystusa, gdyż oni się zastanawiali, czy 2 miesiące więzienia, to aby nie za dużo dla profanatora. Na puszczanym równocześnie filmie widać było, że policja całkowicie nie radzi sobie z rozhisteryzowanymi, agresywnymi młokosami a nawet zapomniała, jak policyjnej pałki używać. Za chwilę będą przed tymi przestępcami klękać i przepraszać.
 • @viridiana 15:48:00
  Osobiscie uwazam- policaje niewinni.
  Dowodztwo nie ma wytycznych.
  Dotychczasowe, jeszcze LSD- owskie kazaly bic faszyste.
  A teraz?
  Oj, potrzebna wycieczka szkoleniowa do Francji.
  Natychmiast!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej