Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Główne założenia ideologii LGBT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trwają sporty, czy LGBT jest ideologią. Prawdziwi marksiści, mają nienawidzić słowa „ideologia”:

- To dlatego gdy określa się jakiekolwiek poglądy lewicowe jako ideologię, marksiści reagują alergicznie. Oni jako ludzie „oświeceni” uważają swoją świadomość i poglądy jako wynik nauki. – Napisał na Salonie24  
Gender wg „nowych komunistów” też nie jest ideologią, tylko nauką, która chce wymusić uznanie za prawdę kłamstwa. Ideologia gender to ideologia kłamstwa, wg której płeć społeczna ma większe znaczenie niż płeć biologiczna – na kształcenie zachowań i na poczucie własnej tożsamości płciowej kobiet i mężczyzn.
Ideologia to wg definicji zbiory poglądów służących interpretacji i przekształcaniu świata. LGBT to nie ideologia, bo przecież „tęczowi” zajmują tylko się seksem i promowaniem tolerancji wobec homo i les - mówią komuniści. I tu jest problem.
LGBT jak najbardziej chce zmienić świat, propagandowo i tęczowo atakując miejsca związane z innymi ideologiami – poglądami.
LGBT ma cele polityczne polegające na zmianie prawa: „Dobra wiadomość: Polska jest najbardziej homofobicznym krajem Unii Europejskiej” https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/1068678,dobra-wiadomosc-polska-jest-najbardziej-homofobicznym-krajem-unii-europejskiej
LGBT kpi z religii - ideologii-idei, próbującej wyjaśnić „działanie człowieka”, poprawić je, udoskonalić.
LGBT promują lewicowi aktywiści, politycy, wyborcy. Oczywiście to zupełny przypadek. Lewica nie ma cokolwiek wspólnego z LGBT i nic ich nie łączy. Nie żartujmy. Ruch LGBT ma swoje poglądy na wiele spraw, niedotyczących tylko potrzeb bezpieczeństwa i tolerancji.
„Krytyka polityczna” kpi z pojęcia „ideologia LGBT” i mówi” o ideologii hetero – osób heteroseksualnych. O ile rozumiem, odpowiednikiem określenia „hetero” jest „homo”, a autorzy-komentatorzy, nie mówią o ideologii „homo”, tylko ideologii LGBT. Tu już bez cudzysłowu.
Ideologia LGBT jest częścią większej ideologii (prądu myślowego), a niektórzy jej uczestnicy, zapewne nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Otóż LGBT:
 rugując homoseksualizm z listy chorób zakłamuje naukę, tak po leninowsku
 zakłamuje biologię, twierdząc, że płeć pochodzi z wychowania i wyboru
 posługuje się terrorem i atakami fizycznymi, co zalecał Karol Marks
 atakuje religię, świat wartości chrześcijańskich, transcendencję
 atakuje pedagogikę, żądając adopcji dzieci i zajęć z dziećmi w szkołach i przedszkolach – pamiętajmy, że paedagogós w starożytnej Grecji, to opiekuni odprowadzający dzieci do szkoły, by nie padły ofiarą greckich homoseksualistów
 ma cele polityczne, żąda zmiany prawa i wielu przywilejów.
Cele polityczne – prawne LGBT w Polsce, to żądanie specjalnego traktowania, nazywanego kłamliwie „równouprawnieniem”:
- „kochanie inaczej”, jako pretekst do starania się o azyl
- uchwalenie nowego typu przestępstw, jak zbrodnia i mowa z nienawiści do osób LGBT
- uprzywilejowany dostęp do niektórych dóbr i usług
- Uznanie konkubinatów osób tej samej płci
- Uznanie związków partnerskich osób tej samej płci
- Uznanie małżeństw osób tej samej płci
- Ochrona w prawie ubezpieczeniowym i odszkodowawczym (w niektórych przypadkach już obowiązuje)
- Ubezpieczenie zdrowotne partnera
- Wspólne rozliczenie podatkowe
- Dziedziczenie ustawowe
- Odbiór wynagrodzenia za pracę partnera – jest to możliwe pod warunkiem sporządzenia pełnomocnictwa
- wspólne zaciąganie kredytu
- Prawo do renty bądź emerytury rodzinnej po zmarłym partnerze
- Prawo do korzyści z pracowniczego funduszu socjalnego
- Prawo do zasiłku opiekuńczego z tytułu sprawowania opieki nad partnerem
- Odbiór korespondencji partnera
- Prawo do pochowania zwłok
- Adopcja przez pary homoseksualne w tym adopcja pasierba
- Automatyczne uznanie partnera, jako rodzica
- Dostęp do zapłodnienia in vitro (IVF) dla lesbijek
- Alimenty
Źródło: Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacja_prawna_i_społeczna_osób_LGBT_w_Polsce#Skrót_praw_osób_homoseksualnych za LGA Europe: ILGA-Europe Rainbow Map (Index) May 2015 https://www.ilga-europe.org/sites/default/files/Attachments/side_b-rainbow_eurpe_index_may_2015_no_crops.pdf a
Głównym zadaniem ideologii LGBT jest więc zniszczenie idei-rangi społecznej małżeństwa.
Ideologia - zbiór poglądów do interpretowania i przekształcania świata - tymczasem ruch i działacze LGBT mają swój jeden zbieżny - choć wciąż kształtujący się - pogląd na religię, kulturę, wychowanie i edukację.
Portal lesbijek i gejów Lambda namawiał do uczestniczenia w wyborach prezydenckich sugerując kandydata.
Problemem jest, jak się zajmują. Ale niech mają pretensje do Karola Marksa i Fryderyka Engelsa, którzy uczyli ich rewolucji. Niech nie mają pretensji do akcji policji.
Wszelkie poglądy, wszelka myśl, wszelkie ludzkie działania, są odbiciem warunków materialnych – byt określa świadomość.  
Za nazwanie homoseksualizmu dewiacją organizator Marszu Równości w Lublinie złożył pozwy o zniesławienie przeciwko dwóm działaczom PiS. LGBT żąda zmiany języka, podstawowych znaczeń. To charakterystyczne dla ideologii.
No i jak to jest, że kiedyś homoseksualizm był chorobą, a teraz nie jest?
                                          Narcyzm
Narcystyczne zaburzenie osobowości jest chorobą, a osoby na nią cierpiące poddaje się leczeniu.
„Międzynarodowa Statystyczna Klasyfikacja Chorób i Problemów Zdrowotnych (International Classification of Diseases 10th Revision – ICD-10) nie precyzuje kryteriów rozpoznawania osobowości narcystycznej i zalicza ją do tzw. innych określonych zaburzeń osobowości (F60.8)”. Źródła: https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/zaburzenia_osobowosci/74485,osobowosc-narcystyczna
Dlaczego wobec stosunkowo niegroźnych narcyzów nikt nie zakazuje używania słowa „dewiacja”? Odchylenie od normy jest dewiacją, nawet odchylenie igły w kompasie na stalowym statku skonstruowanym z żelaza.
Wszelka myśl stanowi odbicie rzeczywistości (materialnej), czyli byt określa świadomość. I nagle komuniści z LGBT uznali, że ich działalność to zbyt wąski obszar dotyczący zmiany rzeczywistości, aby było można mówić o ideologii.2
Może mają rację. A może pojęcie węższe to idea. Idea LGBT. Sami przyznają, że są idealistami. Może pojęcie ideologii można stosować dla, mniejszych, idei. Problem w tym, że pomysły LGBT dotyczą zbyt wielu regulacji życia społecznego, są więc ideologią.
 
Premium:
Mówi się, że satanizm i pedofilia to jedne z atrybutów satanizmu. Posłuchajmy, co na ten temat mówią sami sataniści (Karol Marks był satanistą, o czym pisałem tutaj). Posłuchajmy głosu samych satanistów i La Veya, autora „Biblii Szatana”:  
Wolna miłość w mniemaniu satanisty oznacza dokładnie następującą sytuację: wolność to albo pozostawanie wiernym jednej osobie, albo zaspakajanie swoich seksualnych żądz z tyloma osobami, ilu rzeczywiście się potrzebuje. 
Nie było dotąd w historii świata żadnego wielkiego społecznego ruchu "miłości", który nie odpowiadałby za wymordowanie niezliczonej ilości ludzi; musimy przyjąć, że dowodzi to najlepiej, jak bardzo ich kochali! Każdy hipokryta, jaki kiedykolwiek stąpał po ziemi, zawsze miał kieszenie wypełnione po brzegi miłością! 
Satanizm toleruje wszystkie rodzaje zachowań seksualnych, które należycie zaspokajają twoje indywidualne żądze - możesz być heteroseksualny, homoseksualny, biseksualny lub nawet aseksualny, jeżeli tak wybrałeś. Satanizm sankcjonuje również każdy fetysz i dewiację, które wzbogacą twoje życie seksualne" dopóki biorą w tym udział osoby, które same mają na to ochotę. 
Ciekawe, że niezwykle istotnym wrogiem satanizmu w rozdziale „Satanistyczny seks” poświęcono wychowywaniu dzieci, a wychowanie do normalności, życia w rodzinie jest dla satanistycznego autora. Celem dla satanisty jej spełnianie żądz. Celem nawet pomniki: 
Przez całe wieki wspaniałe budowle z kamienia, betonu, zaprawy murarskiej i stali poświęcane były ludzkiej wstrzemięźliwości. Już najwyższy czas, aby istoty ludzkie zaprzestały walczyć ze sobą i poświęciły swój czas budowaniu świątyń służących ludzkiemu zaspokojeniu. 

Ps. Nie zmienia to tego, że LGBT to świetny temat zastępczy, odwracający uwagę od bardzo ważnych spraw, np. światowego kryzysu ekonomicznego, a prowokowane kryzysy, zawsze poprzedzały wojny. 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej