Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

AmbaSSada i hitlersi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drużyna hitlersów wciąż w Niemczech zdobywa popularność. Widzimy ich już w wielkiej polityce.

AmbaSSador Niemiec Arndt Freytag von Loringhoven to zły sygnał. To pokazanie bezczelności ze strony Niemiec, to ignorowanie faktu haniebnej przeszłości tej rodziny. Pokazuje, że Niemcy wciąż mają poważny problem z pogrobowcami nazistów, czyli zbrodniarzami, mordercami, gwałcicielami, pedofilami, zwykłymi plugawymi rabusiami - drużyna hitlersów wciąż w Niemczech zdobywa popularność. Widzimy ich w wysokiej polityce. 

Wiceszef MSZ: akceptujemy kandydaturę na nowego ambasadora Niemiec - a ja i wielu z nas nie akcepetują. Powinniśmy rozpocząć protesty w sprawie odesłania tego człowieka do Niemiec. Niech ten wywiadowca, jawnie działający szpieg, lepiej zostanie dyrektorem, któregoś z obozów koncentracyjnych.

Zbigniew Rau - kolejny polski wspaniały minister, taki kolejny Geremek - nie ma ochoty tłumaczyć się z decyzji. Na konferencji mówił dziennikarzom, że "wielką cnotą dyplomacji jest dyskrecja". To mnie nie przekonuje.

Prawdopodobnie nowy ambaSSador Niemiec to amerykański agent, ale wcale mnie to nie uspokaja. Dobrze wiemy, że Wall Street finansowało Hitlera, gdzie miała początek eugenika, której takim znanym kontynuatorem jest dr Mengele. 

Załamka totalna. Prawda jest taka, że "dobra zmiana"... Coraz gorzej to wygląda. Albo Kaczyński nie ma władzy nad partią, ale wszystko olał, albo nie umie grać w polityczne szachy.

Nazizm to okultyzm + naukowy socjalizm. Proszę przeczytać "„Demony Hitlera. Ezoteryczne korzenie III Rzeszy”. 

Holocaust to ofiara całopalna. Gdy Niemcy zaczęli przegrywać wojnę, zaczęli rękami Himmlera (członka zakonu SS) palić ludźmi w piecach, w ofierze składanej swoim popapranych okultystycznym bogom. Mordowali nas i palili nami w piecach. A dzisiaj syn "bohaterskiego żołnierza z Wehrmachtu (nazwa tej formacji brzmi, jak warczenie psa), którego zbrodnie się dziś deprecjonuje, nazywając tych bandytów "honorowymi, oficjalny szpieg, z podejrzanymi tradycjami rodzinnymi, zostaje dyplomatą w Polsce. I nie obchodzi mnie, że prawdopodobnie jest amerykańskim agentem.

I dzieje się to w rocznicę "Porozumień sierpniowych" i tragedii wybuchu II wojny światowej. Coś tu nie gra.

KOMENTARZE

 • Wieluń
  Niemiecki historyk lotnictwa Horst Boog twierdzi, że polska brygada kawalerii i polska dywizja piechoty zostały zlokalizowane w Wieluniu przez niemieckie rozpoznanie dzień przed atakiem. Z raportów Luftflotte 4, 2 Dywizji Powietrznej, I./Sturzkampfgeschwader 76 i I./Sturzkampfgeschwader 77 wnioskuje, że ataki bombowe były skierowane przeciwko tym formacjom wojskowym i dlatego nie można ich uznać za bombardowania terrorystyczne. Twierdzi, że z powodu mgły przyziemnej niemieccy piloci nie trafili w swoje cele i omyłkowo zbombardowali miasto. [7] Brytyjski historyk lotnictwa, Peter C. Smith [8], również opisuje bombardowanie jako szkody uboczne spowodowane przez bomby, które chybiły celu podczas wsparcia naziemnej operacji Wehrmachtu [8]. Jerzy B. Cynk, historyk polski, autor The Polish Air Force at War w oficjalnej historii 1939–1943 o tych wydarzeniach pisał: „Odbyły się też liczne misje wsparcia bezpośredniego, z najcięższymi atakami skierowanymi na polską kawalerię i skupiska wojsk w Wieluniu” [9].

  O godzinie 13:00 niemieckie skrzydło bombowców nurkujących, I./StG 2 dowodzone przez majora Oskara Dinorta via Nieder-Ellguth, zostało skierowane przeciwko tej jednostce, a kilka godzin później Schwarzkopff z sześćdziesięcioma Ju 87 Stukasami z I./Sturzkampfgeschwader 77 [ 8] Warunki pogodowe były niekorzystne w ciągu dnia, z widocznością zaledwie jednego kilometra i praktycznie zamkniętą warstwą mgły na wysokości 50 metrów. [10] Bardzo gęsta mgła, i słaba widoczność przeszkodziły w wielu wypadach Luftwaffe zaplanowanych na ranek pierwszego dnia inwazji. [10] Bombowce nurkujące, stawiając czoła intensywnemu ostrzałowi przeciwlotniczemu, zadały ciężkie straty polskiej kawalerii, a natarcie zamieniło się w rozsypkę. [8] Przy powrocie do bazy cztery niemieckie bombowce Junkers Ju 87 zostały zestrzelone przez stacjonujący w pobliżu 36 Pułk Piechoty Legii Akademickiej[8]. W ciągu dnia przeprowadzono trzy fale ataków. [8] Miasto zostało zdobyte przez wojska niemieckie w pierwszym dniu inwazji. [8]

  http://self.gutenberg.org/articles/eng/Bombing_of_Wielu%C5%84_in_World_War_II#cite_note-9

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Cynk
 • @Arjanek 17:42:10
  "13 cegiel" film, relacja ostatnich zyjacych z 2009.
  roku
  Widzieli jaj bombowce po " niecelnym" zniszczeniu Szpitala Wszystkich Swietych ktorego Czerwony Krzyz na dachu potraktowali jak celownik, zaczeli walic po uciekajacych.
  Z malej wysokosci.
  Przerazeni mieazkancy widzieli "rozesmiane twarze bohaterow Luftwaffe".
  Koszacych cywilow seriami broni pokladowej.
  Pomylka?
  Tak.
  Bo ktokolwiek pozostal przy zyciu...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej