Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

III wojna światowa coraz bliżej. Wyroki dla polskich polityków również.

Chińskie wojsko przy granicy z Białorusią. Szykują się ćwiczenia Kaukaz 2020, które odbędą się w dniach od 21 do 26 września. Poza żołnierzami Rosji i Chin, wezmą w nich udział żołnierze z Armenii, Białorusi, Iranu, Birmy oraz Pakistanu. Sami przyjaciele USA i Polski...
Przypominam, że w lutym zeszłego roku, w czasie haniebnej, zwołanej przez USA konferencji antyirańskiej, media słabo nagłaśniały atak cybernetyczny na Polskę: Kilka urzędów wojewódzkich było ewakuowanych w związku z alarmami bombowymi. Atak prawdopodobnie był ostrzeżeniem.
Szkoda, że sprawa została wyciszona, ale Urząd Wojewódzki w Opolu na tyle się przestraszył, że wprowadził surowe zasady bezpieczeństwa. Nie rozumiał tego poseł Janusz Sanocki, który rozwalił bramkę ze zbrojonego szkła, akurat, gdy kończyłem staż w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu wojewódzkiego w Opolu. Ale wcześniej: Arabi, Ukraińcy, Hindusi, czy Chińczycy, mogli sobie dowolnie chodzić po urzędzie. Poważnie! Polska hojnie rozdawała im wizy.
Polska, nie ma przyjaciół. Do grupy wrogów dołączyli teraz Białoruś i Iran. Tymczasem Chiny nie chcą wojny, i jak mówił dr Rafał Brzeski, mają zdolności stabilizacyjne dla całego regionu Eurazji.
Sprawa jest poważna, bo rektor Politechniki Opolskiej prof. Marek Tukiendorf, został doprowadzony do samobójstwa, a jego prześladowca dostał najwyższe stanowisko w Oddziale Narodowego Banku Polskiego w Opolu, choć ma wykształcenie techniczne (fakt, że ma tytuł naukowy). Był szefem radia Opole, choć nie znał i pewnie nadal nie zna się na mediach.
Problem powstał, bo prof. Marek Tukiendorf był wizjonerem, który kontaktował się z Chińczykami. Działa tu m.in. Instytut Konfucjusza w Opolu. Dziwne jest jego samobójstwo. Żeby tak powiesić się w piwnicy? Profesor nauk technicznych zrobiłby to inaczej. Tak sądzę.
Tymczasem Polska, prawdopodobnie razem z Białorusią, będzie lądownikiem i poligonem dla przyszłej wojny. Prominentnym politykom, ludziom służb i ich rodzinom nic się nie stanie. Uciekną, wcześniej sprowadzając katastrofę na naród, tak jak ich idole z sanacji, którzy uciekli w 1939 roku do Rumunii.
Przygotowywali się do tej ucieczki, znacznie się bogacąc, tak, jak kochanka Rydza-Śmigłego, której po wojnie odcięto głowę. Rozpoznano ją po ubraniu. Pewnie to zemsta.
Polska wciąż jeszcze może się wycofać. Jeszcze nie jest za późno. Pytanie: czyich interesów broni władza i opozycja?
image
Zrzut z Tweeta Hanny Liubakowej: https://twitter.com/HannaLiubakova
Komentarz:
„Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź” śpiewał zespół punkowo – hardcorowy Siekiera w 1984 roku.
Polska wie, jak robić sobie wrogów – Polska frajerką Europy? Może czas, aby Polska stała się krajem Lechitów? Skończmy z tą żeńską nazwą, bo ona kojarzy mi się z nadstawianiem tyłka. Nasz kraj musi wreszcie dorosnąć, i stać się poważnym graczem, dojrzałym mężczyzną.
Nie trzeba być specem od mowy ciała, by zauważyć, że prezydent Białorusi Łukaszenka w rozmowie z Putinem ma pozycję błagalną. Nie trzeba znać rosyjski, żeby wiedzieć, co Łukaszenka mówi. Wojska NATO na Litwie, ale Putin, jakby się tym nie przejmował.
Sam Putin, jakby ignorował gościa. Drapie się po głowie i jakby myślał: „Człowieku, na mnie nie licz. Wchłoniemy Białoruś, a ta sytuacja jest dla mnie korzystna”.
Białoruś zostaje nowym wrogiem Polski. Polska wychodzi przed szereg, i robi to, co bezczelnie robiła wobec nas kierowana przez Francję, Belgię, Luksemburg i Niemcy - Unia Europejska. Prymitywny mesjanizm zamieszany w zamach stanu na Białorusi. Białoruscy opozycjoniści chcą Zachodu, a będą mieli Rosję.
W czasie wojny w Afganistanie, to oni, Kazachowie i Ukraińcy najbardziej zasilali szeregi armii. Prawdopodobnie teraz zostaną wykorzystani, tak samo, jak wtedy.
Niektórzy bardziej kochają USA niż Polskę. Bardziej nienawidzą Rosji, niż kochają Polskę. Ukraina traktuje nas jak szmatę, w którą banderowcy wycierają swoje brudne buty. Nie taką Polskę sobie wymarzyłem.
To Amerykanie napierają na wojnę z Chinami. Wygląda na to, że może się ona odbyć (albo rozpocząć) na terenie Polski i Białorusi. Czy polscy politycy, chcą skończyć, jak żona Rydza - Śmigłego, jak i sam Rydz - Śmigły, czy minister Beck? To nie są żarty, ani pogróżki. To antycypacja. Ja będę milczał, ale będę robił zdjęcia. Żeby nie było, że nie przestrzegałem.
Buziaczki dla wszystkich! 
Tekst do dowolnego kopiowania w sieci pod warunkiem wskazania autora
Romuald Kałwa

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Buziaczki dla wszystkich! "

  Romualdzie, aż tak to nie trzeba ;-DDD

  5*

  Ale mam nadzieję, że się mylisz.

  Pozdro!
 • SIEKIERA
  IDZIE WOJNA
  Gdy po schodach płynie sobie Ciepła ludzka krew Karzeł ciągnie zwłoki kobiet Lubi damską płeć Matko moja, spójrz przez okno Wszędzie śmierć i krew Idzie wojna, idzie wojna Idzie krwawa rzeź Tam na polu leży głowa Gnije szczurza pierś Robol gwałci krokodyla Małpę gryzie pies Już się skrada, już zabija Polny wampir gdzieś Będzie wojna, będzie wojna Będzie krwawa rzeź

  https://www.youtube.com/watch?v=IRlNfX3P5_4

  pozwalam sobie na rozszerzenie dygresji, włosy dęba staja, jak wspominam Jarocin.
 • Krótko a treściwie
  5*
 • Łomatko... wojna
  Żadna wojna nie idzie. Pentagon nie pójdzie na żadne atomowe potyczki które byłyby nieuniknione. Nastała okazja aby od strony Europy całkowicie okrążyć Rosję więc próbują szczęścia. Nawet jeżeli dzięki białoruskiej drace napsują trochę rosyjskiej ekonomi to i tak w dalszej perspektywie odnieśli skutek.
  Kiedyś, kilka lat temu o tym pisałem że Putin popełnił wielki błąd odnośnie miękkiej ręki co do Ukrainy która to zaprocentuje w późniejszym czasie. No i teraz widzimy tego białoruskie skutki.

  Na rodaków miejscu, zamiast zajmować się tematem w którym ostatnie karty i tak rozdaje Putin czyli Białorusią to zająłbym się własnym krajem.
  Jakiś diabeł opętał na górze w rządzie tych ludzi bo prowadzą Polskę prosto do nędzy i uzależnienia. Ich geopolityczne myślenie w parze z ekonomicznymi fanaberiami to koszmar. Druga strona czyli zwykli ludzie chyba tego samego diabła za ogon trzymają bo wszystko wraz z Polską mają w dupie. Tu widzę dla Polaków prawdziwy problem. Białorusini będą żyć lepiej aniżeli dotychczas albo tak samo czyli jak to mówią jeszcze ujdzie. Ratujcie Polskę póki jeszcze jest mała nadzieja.
 • Te nieszczęścia zawdzięczamy jednej nacji !
  Gdy pisze że trzeba ją deportować do Izraela to mi poprawnie polityczni cenzurują wypowiedzi ! Niby jest wolność słowa a jak co do czego to się okazuje że owszem jest wolność słowa ale bez żydów ! żydów nie wolno bo to i śmo !

  Co do premiera stanu Viktoria w Australii który zaprowadził w swych stanie zamordyzm gestapowski o nazwisku Daniel Andrew to ŻYD !
  [ widac to w filmie na You Tubie rozmowa z Polakiem z Australi ]


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • "Idzie wojna"
  -------------
  No dobrze - to niby dlaczego miałaby ta wojna iść? W jakim celu?
  Przecież dzieci Szatana trzymają bez reszty za przysłowiowy pysk i Europę i USA i Azję... - słowem wszystkie kontynenty.
  Wniosek?
  Owszem idzie - ale idzie globalny komunizm - gdzie dzieci Szatana - Chinami zastąpiły obecnie niegdysiejszy ZSRR. Komunizm globalny - gdzie przy jego pomocy odczłowieczy się i zlikwiduje miliardy dzieci bożych - na tej Ziemi.
 • Opozycja i nieustanna impreza w Rak- on- City.
  Dzięki wizjonerskiej polityce Pana Rafaua jest zapewnioną ciągłą dostawę świeżych ryb, tylko pozbierać i pożreć.
  W Wiśle nieszkodliwa woda do popicia, wszystko umili grupa dobranych didżejów. Nawet jeśli pobratymcy ich pożrą, funk może lecieć w pętli, póki prądu starczy.
  A na końcu z orbity geostacjonarnej zejdzie megatonowa głowica.
  I jednym ciosem zdezynfekuje całe racoon city.
  Tylko skończeni durnie- z przylepionymi dyżurnymi uśmieszkami i nieograniczoną tzw. tolerancją tego nie widzą.
 • Ta dzicz zawsze miała chrapkę na Polskie ziemie
  Mordując inteligencję niszczyli Plemię
  Nic się w temacie nie zmieniło, czas upłynął
  Za to już nowy Tyran na wschodzie wypłynął
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • Powyższe zdjęcie WIELKIEGO Łukaszenki o coś "żebrzącego" u MAŁEGO - ale "rozdętego" - Putina, było wyraźnie INSCENIZOWANE
  a zatem jest to tzw. "zmyła" dla prosto-myślącej publiki (patrz autor artykuliku). A zatem, co NAPRAWDĘ ustalili między sobą obaj "wieczni, rosyjskojęzyczni prezydenci"?

  A oto obrazek Łukaszenki, zapisującego ustalenia Putina. Niby ten sam, ale bardziej przejrzysty, podobny do często powtarzanych, w białoruskich mediach, obrazków białoruskich "czynowników" zapisujących ustalenia ich prezydenta:

  https://www.belta.by/images/storage/news/with_archive/2020/000019_1600093465_406703_big.jpg
 • @JAM.M 10:41:37
  No to znowu zaczynasz swoje . Jaka dzicz to tylko żmijowate plemię . https://46bah7dkfu-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2020/03/Kaczyn%CC%81ski-i-Z%CC%87ydzi.jpg Salute.
 • Przyjaciele?
  "Poza żołnierzami Rosji i Chin, wezmą w nich udział żołnierze z Armenii, Białorusi, Iranu, Birmy oraz Pakistanu. Sami przyjaciele USA i Polski..."

  Akurat Pakistanowi bliżej do USA, zaś w Armenii doszli do władzy prozachodni politycy.

  Tu główną rolę nie odgrywają "przyjaźnie" tylko geopolityczne tendencje i procesy. Na przykładzie Armenii to widać wyraźnie - Armenia otoczona przez nieprzyjaznych sąsiadów, musi trzymać się Rosji.

  Trzej podstawowi gracze to USA, Rosja i Chiny. USA tworzy rozległą sieć nierównoprawnych sojuszów z lokalnymi elitami, Chiny budują nowy szlak jedwabny aby związać ekonomicznie pas od siebie aż do Europy, Rosja stosuje strategię agregacji, sklejania, czemu służą liczne drobne kroki - na przykład te manewry.

  Czyli każdy z tych trzech ośrodków posługuje się swoimi atutami, - USA kontrolą oceanów, Rosją dominacją nad przestrzeniami lądowymi, Chiny pracowitością ogromnej populacji.

  W niepokojący sposób przypomina to trójpodział świata u Orwella, na Oceanię, Eurazję i Wschodnią Azję.
 • @ele 06:35:14
  "Te nieszczęścia zawdzięczamy jednej nacji !"

  Żydzi przesłaniają Panu świat. Powtórzę, gdyby ich nie było, sprawy by się toczyły podobnie. Radzę uruchomić szare komórki.
 • @Berkeley72 11:16:50 Jeśli Białoruś zmieni Konstytucję na wzór tej Rosyjskiej, to Łukaszenka będzie przezydentem jeszcze 15 lat?
  Putin z Łukaszenką ustalili, że będzie zmiana Konstytucji Białorusi. Czy przypadkiem nie będzie to ulepszona wersja zmienionej Konstytucji Rosji, przegłosowanej w referendum z 4 lipca br. Konstytucji FR zezwalającej Putinowi pełnić funkcje prezydenta aż coś do 2036 roku - czyli po prostu aż do znudzenia mu się tego zawodu?
 • @Berkeley72 12:06:05
  "Jeśli Białoruś zmieni Konstytucję na wzór tej Rosyjskiej, to Łukaszenka będzie przezydentem jeszcze 15 lat?"

  Obecna (stara) białoruska konstytucja nie ogranicza liczby kadencji prezydenta. Podobnie jak w Niemczech kadencji kanclerza czy premiera Wielkiej Brytanii.

  Co do nowej rosyjskiej, to liczba jest nadal ograniczona, tylko w związku z nowelizacją zresetowano licznik.
 • Nie idzie wojna jak już to tylko prowokacje graniczne.
  Globalna mafia chce wojny cudzymi rękoma...
  ale nie ma chętnych na taki scenariusz..
  nawet pośród wasali mafii.

  Rosja jest zbyt silna na skalę globalną..Białoruś ma Rosyjską parasolkę..
  Iran jest za silny i ma zdolności zniszczenie Izraela..a Izrael nie ma zdolności zniszczenia Iranu (różnica powierzchni...terytorium.
  Mafia chce napuścić USA na Iran ale USA Trampa nie chcę tej wojny.
  Syria ma parasolkę Rosji... można tylko kąsać po kostkach.

  Polskie sługusy i pribałtyckie sługusy za słabe na Białoruś..reszta UE nie chce dać się wpuścić w wojnę przeciw Rosji (to marzenie mafii to III WŚ).

  Putina gra w szachy tak by wygaszać wojny a mafia tak by je rozniecać ale cudzymi rękoma.
  Nie będzie wielkiej wojny... będą prowokacje natychmiast wygaszane przez Putina.
 • Polecam bardzo dobry amerykański kanał YT ...obudź się Polsko obudź się Polonio...
  POLECAM i pozdrawiam
  Rosja Białorusi nie odpuści - militarne manewry Rosji i Chin - Chińska potęga militarna niepokoi USA

  https://www.youtube.com/watch?v=L7S9mSWEJFQ
 • Umowa między Rządem RP a Rządem USA o wzmocnionej współpracy obronnej - dyskusja w Sejmie
  https://youtu.be/C6TmnJ6_cx8
 • Scenariusz biblijny
  Na razie możemy spać spokojnie. Nie zawsze jednak tak będzie. Przypomnę tu fragment z proroczej Księgi Daniela: "I obaj ci królowie [Wielka Brytania i Rosja] serca swoje skierują ku wyrządzaniu szkody i przy stole jednym kłamstwo mówić będą, lecz nie uda się [zrealizować tych niecnych planów]. Zaiste pozostało jeszcze dopełnienie do czasu wyznaczonego [jest o nim mowa w wersecie 29]. I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że po wcześniejszych zwycięstwach Hitler zaatakuje ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpada się ZSRR i Układ Warszawski. Wojska z radzieckich baz militarnych powracają do swej ziemi]. W czasie wyznaczonym powróci [to oznacza koniec jednobiegunowego świata. Rosja znów będzie miała bazy militarne poza granicami kraju. To w tym kontekście oznacza także wielki kryzys, rozpad strefy euro, UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do sojuszu militarnego z Moskwą]. I wkroczy na południe [to może być Gruzja i jej zbuntowane regiony], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [odległy Zachód, dokładniej mówiąc - Amerykanie] i załamie się [upadnie na duchu] i zawróci" (Daniela 11:27-30a).

  Tym razem będzie to wojna światowa nie tylko z nazwy. Pokój będzie zabrany z ziemi i użyty "wielki miecz" (Objawienie 6:4). Jezus tak go scharakteryzował: "rzeczy budzące postrach zarazem i niezwykłe z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11b, wg Greek NT: Byzantine/Majority Text [2000]; Greek New Testament: Textus Receptus [1550/1894]).

  Część starożytnych manuskryptów pomija tu końcowe, istotne zagrożenie: "i mrozy". Peszitta aramejska: "i mrozy wielkie będą". My to dzisiaj nazywamy "zimą nuklearną".

  W tekście Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" jest mowa o kolejnym, związanym z tą wojną zagrożeniu: "i nieporządki" (1550 Stephanus New Testament). Aramejska Peszitta: "i zamęt", (zamieszanie) w odniesieniu do stanu porządku publicznego.

  Detonatorem tej wojny będzie konflikt etniczny, podobny do tego z 2008 roku w Gruzji. W tekście Łukasza czytamy: "Powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, wstrząsy również znaczne zatem wzdłuż i wszerz regionów, głody i zarazy będą" (21:10,11a).

  Jak widać, Jezus przedstawił tu szczegółowy obraz globalnej wojny jądrowej. Wielu dopasowuje go do zwodniczej nauki o roku 1914 i rozciąga wszystkie te szczegóły do ponad stuletniego okresu. Jezus ostrzegał przed takimi, mówiąc: "Strzeżcie się, abyście nie zostali zwiedzeni. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: 'Ja jestem'. I: 'Wyznaczony czas przybliżył się'. Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). Mateusz informuje, że owi uzurpatorzy, zwodzący fałszywą nadzieją na bliski koniec obecnego systemu rzeczy, podawać się będą za pomazańców: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem namaszczony' i wielu zwiodą" (24:5).
  Wielu z nich pojawiło się w XIX wieku i od samego początku błędnie interpretują znak Jezusa. Wcześniej dopasowali go do okresu 1799 - 1914. Nie spełniła się żadna z ich zapowiedzi. Czas pokazał, kim są w rzeczywistości (Pwt 18:21,22; por. Jer 28:8,9,15).

  To wszystko, o czym mówił Jezus (w Łk 21:10,11 i Mt 24:7), nie miało trwać ponad sto lat. To wszystko miało towarzyszyć tylko tej jednej wojnie i miało być "początkiem bólów porodowych" (Mt 24:8).

  Uczniowie zapytali Jezusa: "Powiedz nam, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy to wszystko zacznie się spełniać?" (Marka 13:4, BT). On wyraźnie zaznaczył: "Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się. To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec [τελος, pierwsze znaczenie: wypełnienie, spełnienie]" (Mk 13:4,7, BT). Jezus wyraźnie zaznaczył, że wojna będąca znakiem i wypełnieniem Jego zapowiedzi, nie zacznie się od konfliktu pomiędzy państwami. Ta wojna zacznie się inaczej: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi". I wojna światowa nie zaczęła się w ten sposób. 28 lipca 1914 Austro-Węgry wypowiedziały wojnę Serbii.
 • Patrząc na to co wypisuje p. Kałwa .... zalecam autorowi ....
  .. wielkie pranie portek przeprowadzić - bo, cosik mi się wydaje że wskutek oddziaływania na p. Kałwę , jednego z ludowych porzekadeł, w portkach p. Kałwy znajduje się coś wielkiego i śmierdzącego -P
 • @ Autor
  "Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź"

  Nie przesadzajmy.
  Wojna jądrowa w Europie w najbliższym czasie nie wchodzi w grę - nie będzie w takiej wojnie zwycięzców.
  Wojna konwencjonalna dla Zachodu, dla NATO i USA - czytaj dla Międzynarodowego Żyda - także nie wchodzi w grę, ponieważ wiąże się z ogromnym ryzykiem utraty zdobyczy, czyli przynajmniej całej Europy środkowo-wschodniej. Zwycięstwo Zachodu w wojnie konwencjonalnej w Europie jest mocno wątpliwe, przecież armie europejskie zostały przez USA zdewastowane.

  Natomiast możliwe są konflikty lokalne między państwami bałtyckim, w tym IIIRP i Rosją, czy Białorusią na wzór tlącego się konfliktu między Ukrainą a DRL i ŁRL - chodzi o taką organizację tych konfliktów, żeby imiennie nie angażowały Zachodu. Zachód będzie tylko dolewał oliwy do ognia - dostarczał sprzęt i amunicję.
  Z drugiej strony, trzeźwo myśląc, nawet takie konflikty są mało realne, bo gdyby np. doszło do konfliktu IIIRP - Białoruś, to białoruska armia zaje...by najemniczą armię IIIRP samymi beretami.
 • @Berkeley72 12:06:05
  Dziwne! Jakoś nikt nie rości pretensji do naszej Złotej Pani,Angeli Merkel.Nie dość,że rządzi Niemcami od 15-u lat to również trzęsie całą UE i nic nie wskazuje na to,że skończy na tej kadencji.Polskie porzekadło ciągle żywe-"Co wolno wojewodzie,to nie tobie smrodzie"
 • @Repsol 11:51:33
  Może Putin jest żydem według Ciebie
  Ja nie znam rodowodu, więc nie grzebię
  W internecie można tego próbować
  Lecz trzeba cyrylicę opanować
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Berkeley72 12:06:05 (Próba?) Zdobycia przez "Zachód" Mińska, to próba generalna przed ZDOBYCIEM MOSKWY
  to przecież o tym
  Łukaszenka przez 3 godziny rozmawiał z Putinem. Jeśli padnie Mińsk (tak jak padł Kijów 6 lat temu) to Front Przemian Wolnościowych przesunie się o kilkaset kilometrów bliżej Moskwy. I zainstalowanym w tej Moskwie Agencjom (Carnegie Fund, Echo Moskwy, itd.) będzie łatwiej, w kolejnych SFAŁSZOWANYCH oczywiście wyborach, usunąć "wiecznego" - od 20 lat - Putina, przekupując ekipę "siłowników" utrzymujących gigantyczną wciąż FR w całości.

  A potem?

  Parafrazuję proroctwo Izajasza sprzed 2,5 tysięcy lat:

  //Będziesz ssał mleko narodów i karmić się przy piersi królów,
  (Is. 61:6 oraz 60, 16)... z bogactw pogan będziecie korzystać, a ich sławą będziecie się chełpić.//

  Unacześniając: mleko = krew, piersi = owłosione łono, poganie = komuniści

  otrzymujemy:

  //Będziesz wysysał krew narodów i karmić się będziesz w owłosionych łonach ich władców ... z bogactw pokonanych komunistów będziecie korzystać, a ich sławą będziecie się chełpić.//

  No i czy nie miał racji W.I. Lenin, gdy 100 lat temu, w czasie wojen z kolejnymi inwazjami "Zachodu" z nowopowstałym RFSR celnie zauważył:

  //Albo (anty żydo-chrześcijańska) Proletariacka Rewolucja zwycięży WESZ, albo WESZ zwycięży Rewolucję!//
 • Druk nr 573 - pobyt amerykańskiej armii w Polsce
  https://youtu.be/ITalXtAv8sQ
 • @M i r i a m 16:48:52v Odnośnie tej Merkel, akurat otrzymałem tekst po włosku nt. jej biografii
  http://decamentelibera.blogspot.com/2016/07/angela-merkel-ovvero-rebbekah-dorothea.html?spref=pi

  Zaczyna się ona w ten sposób:

  https://lh5.googleusercontent.com/proxy/QUaCZCtXQrY3YjXOAXfhYIkpV3OCbfMib8ybtubwgpokpLiQDGJLmPyR56-jJOoI9oXIaZEKCEMpQish0mAyifbEsjV72CPRS494ryrNK8hVR1phvv3bgEXLEXcb8T8MYzKGeeB2ETxrIw=s0-d

  Otóż "Wieczny Kanclerz" Zjednoczonych Niemiec jest // figlia (córka) di Hort Kasner un pastore giudaico (żydowsko) protestante e la madre (matki) polacca (Polki) Herlind Jentzschr//


  Mroczna przeszłość Rebbekah, Dorothea Kasner, znana także jako „Angela Merkel” Zdjęcie młodej "Merkel" (Rebbekah Dorothea Kasner) w mundurze NRD. Serwis Bild publikuje zdjęcie z 1972 roku, na którym obecny „Kanclerz Niemiec” nosi mundur młodej cywilnej ochotniczki z NRD. Kasner nieoficjalnie pracował dla tajnych służb NRD "STASI". Jej pseudonim „IM Erika”, (IM: Inoffizieller Mitarbeiter), zatrudniona nieoficjalnie. Dużo łatwiej jest poznać „Kanclerz”, aby lepiej zrozumieć stanowisko Niemiec i ich politykę dominacji, oczywiście wspieraną przez inne mocarstwa, poprzez przeczytanie innych załączników. Czy Angela Merkel jest zasobem CIA ?, Syjonistyczna strona Rebbekah Dorothea Kasner vel '"Angela Merkel" będzie jeszcze łatwiej nas oświecić. Rebbekah Dorothea Kasner ukrywa swoje ideologiczne i praktyczne cele, nosząc nazwisko swojego pierwszego męża Ulricha M (itd. do przetłumaczenia z włoskiego - jakby prawie cała Mitteleuropa w jednej osobie)
 • @trojanka 18:04:47
  To jest dramatyczny dokument.
  Z niego wynika na bazie tego dokumentu USA mogą nam zainstalować w Polsce cały Izrael ..na dowolnych terenach na koszt Polski.
  Wystarczy że wydadzą żydom identyfikatory USArmy i paszporty..
  Co więcej zobowiązują Polskę do utrzymywanie tego "kontyngentu" na koszt Polski.

  To zdrada na znacznie większą skalę niż grabież majątku Narodowego dokonywana rękoma PO, POPISU .

  Na bazie tego dokumentu USA mogą odebrać Polsce dowolne terytoria...i uczynić je praktycznie eksterytorialne...z obowiązkiem dostarczania do nich wszelkich mediów i środków utrzymania.

  Jestem w szoku.
  Polin w końcowej finalnej fazie realizacji już na bazie formalnych dokumentów.
 • @Berkeley72 11:16:50
  https://www.belta.by/images/storage/news/with_archive/2020/000019_1600093465_406703_big.jpg

  Znajomy, spec, który czyta z ruchu warg i z mimiki po obejrzeniu tego zdjęcia powiedział.

  Putin do Łukaszenki – Najpierw powieszą ciebie, a później mnie.
  –Ale jakby się zdarzyło, że najpierw powieszą mnie, to ciebie zaraz po mnie.

  Na to Łukaszenka
  –Jak ciebie powieszą pierwszego, to ja zajmę twoje miejsce i już nikogo nie powieszą.
 • @Berkeley72 18:04:51
  Dzięki serdeczne za link dotyczący Angeli Merkel, wprawdzie nie znam języka włoskiego,ale z przyjemnością oglądnęłam sobie zdjęcia młodej Rebeki.Pozdrawiam. Ps. Kasner-to typowe żydowskie nazwisko.
 • Jak kopią swoi to mniej boli
  Angela M to w 1/4 Polka
  https://amp.theguardian.com/world/german-elections-blog-2013/2013/sep/10/angela-merkel-origins-germany-election
 • @JAM.M 17:06:40
  Ważne jest że JOJNIE DANIELS ma obywatelstwo Polskie , Piszesz czasami jak poparzony i co ?. Wiesz może jaka prostytutka polityczna temu gamoniowi na to pozwoliła ? . https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_iATE4mlMRU4XxnLDVvgnUT00iK4n8Aes,w1200h627f.jpg Sprawny inaczej rozumiesz przesłanie ?. Salute .
 • Skrót z Komisji dsUmowy między Rządem RP a Rządem USA o wzmocnionej współpracy obronnej -
  https://youtu.be/A6kSoJBNqSE
 • @Oświat 19:02:57
  Od kiedy zdjęcie pokazuje ruch ust ...
  Agentura się kompromituje... no ale zadanie trzeba wykonać nawet kosztem własnej kompromitacji.
 • @Oscar 07:36:12
  Nie przesadzaj z tą agentura.
  Take relax
  A poza tym naucz się czytać miedzy wierszami.
 • @Repsol 21:31:56
  Jak zwykle zmieniasz temat Ci niewygodny
  Czy jesteś od jakiegoś rusa pochodny?
  Gdy będzie o żydach wyrażę opinię
  Na razie podkładasz Tu zwyczajnie świnię
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Pedant 11:58:26
  Tobie też żydzi świat przesłaniają, ale w sposób który nie pozwala ci na wyciągnięcie obiektywnych wniosków z oglądu rzeczywistości.
 • @zadziwiony 13:20:30
  "@Pedant 11:58:26
  Tobie też żydzi świat przesłaniają"

  Żaden naród ani rasa świata mi nie przesłania.

  Do Żydów mam stosunek umiarkowanie życzliwy, to są ludzie jak inni, z zaletami i wadami. Staram się nie tworzyć stereotypów, bo każdy człowiek to odrębna indywidualność.

  Tacy jak Pan za późno się urodzili, w latach 1939 do 1944 mogliście się wyżyć, a teraz jesteście tylko pogrobowcami zbiorowego obłedu, który na szczęście minął.
 • @Repsol 21:31:56
  Putin to jeszcze nic - https://dorzeczy.pl/swiat/153585/setki-chasydow-probuja-przedostac-sie-na-ukraine-trwa-akcja-sluzb.html
 • autor all
  przypomniał mi się film Szulkina "Wojna Światów"

  poniżej link do fragmentu , moim zdaniem warto posłuchać
  https://youtu.be/bL1YcHGiYOg
 • @Pedant 13:33:19
  Znaczy brak Ci wiedzy. Zapewniam, to nie ja je wymyśliłem!!!
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-o-zydach-nigdy-nie-uslyszysz-ich-w-szkole-2019-08
 • @zadziwiony 22:06:04
  Podobne cytaty można przytaczać na przykład o "polskich panach" z ukraińskich źródeł.

  Wezmę jeden cytat "Archipelag GUŁag ‚poinformował nieufny świat, że obłąkani krwią żydowscy terroryści wymordowali 66 mln ofiar w Rosji od 1918 do 1957!"

  Otóż Sołżenicyn grubo przesadzał i zmyślał, chociaż na pewno nie uważał Dzierżyńskiego, Stalina i Berię za Żydów.
 • @Pedant 22:41:49
  Znaj proporcje mocium Panie.
 • @zadziwiony 07:47:22
  "Znaj proporcje mocium Panie."

  Nie mam pojęcia co chcecie powiedzieć. I Wy też.

  Wróćcie lepiej do opluwania Żydów, Ruskich, Chińczyków, i kogo tam jeszcze.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej