Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Ustawa z 20 października 2020 o przymusowym podawaniu leków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lekarz lub felczer będzie decydować o stosowaniu siły wobec pacjentów, którzy nie chcą się zaszczepić, np. przeciw covid-19 podejrzaną szczepionką wyprodukowaną przez Billa Gates’a, a reklamowaną przez fundację Rockefellera.

 

Właśnie to wydarzenie przykrywane jest przez ostatnie zamieszanie w związku z ustawą aborcyjną.

 

Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] Stosowanie przymusu bezpośredniego w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną :

 

1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody.

 

Źródło: Art. 36. - [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] - Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Dz.U.2020.1845 t.j.

 

Obecny rząd jest zbyt pewny siebie. Ile wam zapłacili? Jaruzelski też angażował wojsko do walki z własnym społeczeństwem. Nie zapomnimy wam tego.

 

Pierwsza ustawa o „stosowaniu przymusu bezpośredniego w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną” obowiązywała od: 1 stycznia 2014 r. do: 31 marca 2020 r.

 

Obecny rząd doprecyzował ją w tym działania o stosowaniu przemocy. Problem w tym, że ustawa nic nie mówi o jakości i celowości szczepionek. Daje zbyt dużą represyjną władzę de facto przypadkowym ludziom. 

 

Pamiętajcie, że wywołujecie rewolucje, której przemoc obróci się przeciwko wam.

KOMENTARZE

 • 5*
  Czy to nie aberracja? aborcja zakazana ale przymus leczenia wprowadza się jako zgodny z konstytucją...
  Poproszę ... Żądam referendum.
 • smutne to
  "o stosowaniu siły wobec pacjentów" - to troszkę nie tak. Faktycznie jest jeszcze gorzej. Pacjent to człowiek u którego wykryto chorobę i jest leczony. Ustawa tyczy się wszystkich, także zdrowych chodzących po chodnikach którym władza może kazać przyjąć jakieś leki. Praktycznie ustawą tą całe społeczeństwo Polski zostało ubezwłasnowolnione. Teraz pod byle pretekstem można robić wszystko i z każdym chorym jak i zdrowym.
  Teraz wypadało by tylko zamruczeć "miałeś chamie wolność ale byłeś leniwy i została ci się ino szczepionka". Smutne to. Dziadowie przelewali za wolność krew a potomkowie tak łajdacko bo z lenistwa ją tracą.
 • @Stara Baba 06:41:26
  to nowy przeboj , moze sie przyjmie :)))

  https://youtu.be/O4lAVquXP0U
 • Co jest ważniejsze egoizm jednostki czy zdrowie innych ludzi?
  W kwestiach epidemiologicznych mamy taki problem moralny i "wolnościowy".
  Pytanie jest takie czy człowiek ma prawo zarażać innych ?
  Czy rodzice nie szczepiąc dzieci mają prawo narażać je na ciężką chorobę a jak choroba jest zakaźna to narażać nie tylko swoje dziecko ale i inne dzieci ?

  W obu przypadkach dobra dla społeczeństwa odpowiedź brzmi NIE..
  nie ma ją takiego prawa...
  tak jak nikt ni ma prawa strzelać sobie w mieście na ulicy ze swojego prywatnego kałacha ..bo lubi... albo jeździć swoją bryką z maksymalną prędkością po mieście..bo jest wolny.
  albo choćby palić grilla na balkonie bo to jego balkon i jest wolny.

  Problemy zaczynają się na poziomie przepisów prawa i jego realizacji które jak zawsze mogą być zdegenerowane w stosunku do słusznej idei.
  (jednostka nie może szkodzić innym ludziom)

  Co do szczepionki..
  Ryzyko że szczepionka okaże się trucizną zawsze istnieje.
  to samo dotyczy żywności a mimo to nikt nie postuluje by zakazać sprzedaży żywności np przez nielubiane koncerny.

  Klient zawsze może wybrać sobie inną żywność.
  W przypadku wody już tak nie jest...tu monopolista lokalny może ludzi truć a masową skalę.
  Podobnie jest z szczepionkami..
  Trzeba unikać monopolu szczepionek... klient powinien sobie wybrać szczepionkę z kilku dostępnych od różnych producentów.
  To problem analogiczny do jedzenia..zdrowego odżywiania.

  Przymus szczepienia na choroby zakaźne nawet prewencyjny jest oczywisty... nikt nie ma prawa zagrażać innym ludziom.

  Podobny problem był z HIV.. kiedyś śmiertelna choroba..
  ale zaraźliwa tylko drogą seksualną...trzeba było uważać z kim się uprawia "bara bara" po włosku "bunga bunga"..

  z Covidem jest gorzej bo zaraża drogą powietrzno kropelkową i bez przyjemności.

  Polska powinna oferować kilka szczepionek z różnych źródeł.
  a najlepiej własnych polskich .. i nigdy prywatnymi komercyjnymi kanałami bo dla kasy "biznesmeni" wstrzykną klientowi cokolwiek..

  Czyli przepisy dobre ale ich realizacja może być zdegenerowana, niebezpieczna. Trzeba więcej zabezpieczeń przed degeneracją prawa i jego realizacji.
 • @rowszan 07:23:38
  hy... jak wiesz, nie jestem fanem... muzy ani rocka, mnie jara taki Michalkiewicz, zrywam boki koło szóstej rano i dzień choć mglisty to Słońce Ytuba...

  :)
 • @Oscar 07:42:23
  "Przymus szczepienia na choroby zakaźne nawet prewencyjny jest oczywisty... nikt nie ma prawa zagrażać innym ludziom."-

  - no nie masz racji! Nie ma żadnych podstaw naukowych ani medialna panika przed grypą, testy wprowadzają w błąd, a szczepionka jeśli w ogóle to może być gotowa- na cokolwiek- w terminie siedmiu lat. Ocknij się! Ta ustawa, o przytrzymywaniu, unieruchamianiu, i podawaniu leków BEZ ZGODY! jest NIEKONSTYTUCYJNA!!!!!

  Mam prawo być chory! A teraz uważaj: jeśli chciałbym cię kilnąć, to uwierz mi, nie katarem!
  Więc odpieprz się od mojego kataru. Możesz? Nie! nie chcę żadnej szczepionki.I to nie jest depresja. :)
 • @JimA 07:45:51
  kazdy jara co lubi : )
 • "Czasy gnoju".
  1)Miałaś tak dumne oblicze.
  Co się takiego zmieniło.
  Gnoje i karierowicze .
  Zamienili je w ryło.
  Zdrada, warcholstwo i pycha.
  Grzechy Rzeczpospolitej.
  Zmiotły ją z mapy Świata.
  I wszystko poszło w pytę, w pytę!!!!

  Ref) Teraz przed nami czasy gnoju.
  Obywatelu żyj w spokoju.
  Władza cię leczy i nakarmi.
  Posłuch zaaplikuje w żyły.
  Ale nie za darmo. Ale nie za darmo
  Teraz się zaczął czas ucisku
  Wszyscy dla wszystkich trędowaci.
  Teraz z uśmiechem damy wszystko.
  Nawet to co nam zrabowano.
  Dla naszych "Starszych braci.""Starszych Braci".

  2)A dziś pełzasz po ulicach.
  Z twarzą odzianą w maseczkę.
  Czy jeszcze jesteś na pewno.
  Tą co nie gardzi swym dzieckiem.
  Czemu wypełniasz rozkazy.
  Nieważne, Piekła czy Nieba.
  Czy się stoczyłaś czy z nami.
  Jesteś czy musisz sprzedać, sprzedać!!

  3)Mówią nam nie rozumiecie.
  To jest konieczność dziejowa.
  By być pomietłem i śmieciem.
  Tak nędzę życia zachować.
  I znów nas pędzą w kajdany.
  Postępu dla dobra Świata.
  Jesteśmy Naród Wybrany.
  By brat kablował brata. Brata !!!
 • @brian 08:03:31
  kto muze ogarnie ??? tekst dobry .Twoj ??
 • @Oscar 07:42:23
  No ale według zapewnień szczepionkowców, to szczepionka zabezpiecza przed zarażeniem. To jest wolny wybór, kto chce się w ten sposób zabezpieczyć, bo w nią wierzy, a kto nie chce, bo się obawia uszczerbku na zdrowiu albo śmierci na skutek zaszczepienia. Zaszczepiony jest "zabezpieczony i nie powinien się bać niezaszczepionych. No, chyba że chce mieć podwójne zabezpieczenie. No ale ci, którzy nie chcą, też mają prawo zabezpieczyć swoje zdrowie na swój sposób i nie muszą wierzyć w szczepionkę, która nie jest dostatecznie sprawdzona. A to, co chcą zrobić, to jest zwykły zamordyzm i łamanie konstytucji. Każda taka szczepionka, to będzie eksperyment medyczny, a Art 39 konstytucji pozwala Każdemu odmówić udziału w takim eksperymencie.
 • @JimA 07:50:52
  mnie tacy z katarem czy grypą łażący pomiędzy ludzi kichający kaszlący tez wk..wiają...
  to szczyt chamstwa zarażać innych ludzi własnym syfem...
  to dokładnie jak sranie na wycieraczkę sąsiadowi.
  szczyt chamstwa.

  prymitywni ludzie tego nie są w stanie zrozumieć.. podobnie jak srające na parapety ptaki... wtedy trzeba zastosować środki przymusu
  ptaki straszyć...a tych mniej rozgarniętych przymusić dobrym prawem.
  Inaczej świat zmieni się w piekło dla normalnych kulturalnych ludzi.
 • @krzysiekniepieklo 08:07:00
  "Art 39 konstytucji pozwala Każdemu odmówić udziału w takim eksperymencie."-
  - DOKŁADNIE!
  ... tyle, że w takim tempie to gamonie są w stanie zlikwidować konstytucję w najbliższą środę.

  Już nie możemy być niczego pewni... i to wcale nie chodzi o jakieś strzępy materii tylko o zwykłą waaadzę.

  ciągle mylimy obicie w tafli jeziora z realnymi gwiazdami na niebie! Wirus jest niewidzialny, a choroba bezobjawowa! szczepionki nie ma i nie będzie! maska to nie jest droga do nieśmiertelności.

  system został doskonale domknięty, a wprowadzane ustawy mają pozory prawa.

  chyba czas się zbroić
 • @krzysiekniepieklo 08:07:00
  "No ale ci, którzy nie chcą, też mają prawo zabezpieczyć swoje zdrowie na swój sposób..."
  ze swoim zdrowiem niech robią co chcą...
  ale nie mają prawa zarażać innych ludzi... i dlatego muszą się zaszczepić.
  to nie kwestia ich wiary ale naukowo udowodnionej zaraźliwości danej choroby i prawa innych ludzi do bezpieczeństwa zdrowotnego.

  Alternatywnym rozwiązaniem jest trwałe znakowanie nieszczepionych jako osoby niebezpieczne dla otoczenia...trwałe i widoczne
  oraz prawo ludzi normalnych do usuwania ze swojego otoczenia takich ludzi.
  Ten mechanizm też by rozwiązał sprawę..powstały by getta anty szczepionkowców odizolowane od normalnych ludzi.

  Nie żebym to proponował..pokazuje tylko racjonalne rozwiązania konfliktu interesów.
 • @Oscar 08:19:33
  "podobnie jak srające na parapety ptaki..."-

  - no dobra, ok, wywal co Ci jeszcze na świecie nie pasuje! Może komary, myszy, szczury, pająki i węże? Domyślałem się... i to na pewno nie jest pełna lista. Akceptujesz to, że jesteś (w pewnym sensie) śmiertelny?

  Więc zdaj sobie sprawę, że lekarz lub felczer w asyście policji to jest zbójecka banda i trzeba zastosować środki przymusu bezpośredniego... siekierą, kosą czym tam kto ma.

  Ale wiesz... jeszcze mają szansę! mogą odmówić wykonania rozkazu... czego im i nam życzę :)
 • @Oscar 08:26:54
  "Alternatywnym rozwiązaniem jest trwałe znakowanie nieszczepionych jako osoby niebezpieczne dla otoczenia...trwałe i widoczne"-
  -
  - a kto z normalnych zdrowych ( i kulturalnych) ludzi chciałby się w waszym gronie przemieszczać dobrowolnie?!

  Mój katar jest moją autorską własnością. Moim dobrem intelektualnym jest każda koza w moim nosie i wara Ci od tego!!!

  Jeśli Cię to uspokoi, to mogę się dać zaobrączkować... i tak nigdzie się nie wybieram.

  Galopujesz w złym kierunku, uważaj... przed tobą może być strome urwisko.
 • @Oscar 08:26:54
  I żebyś nie powziął błędnego przekonania, że ja wzywam do jakichś buntów! W życiu... kulturalni i zdrowi na umyśle ludzie się nie buntują, oni się bronią. :)
 • @Oscar 08:26:54
  Obawiam się, że Twoje przekonania są nie do pokonania racjonalnymi argumentami. Może to Ty powinieneś być trwale oznakowany jako... wróg wszelkiego życia? Co o tym sądzisz?
 • @rowszan 08:06:47
  Już mamy wykonawcę bo u mnie kicha z wyposażeniem, wszystko "do żyda poszło" przy chorobie.
  Texty oprócz ewidentnych cytatów moje.
  Mam parę polskich swoich wersji tekstów Toma Jonesa, kilka własnych rockowych i inne takie.
  Wszystko dużo pogodniejsze:(
  Pisałem, byłem 2 i pół(połowa to ten pierwszy był) sezonu w zajeździe pod Wieluniem jako tzw. "one band man".
  I radziłem sobie-na żywca.
  Miałem modułową wersję typu desktop ówczesnego topowego aranżera, Roland E-70.
  W knajpie niewielkie nagłośnionko(własnej roboty ale z "kopem") kompaktowe oraz klawiatura sterująca, licha, żeby w razie czego nawet jaki klient mógł niechcący zalać np winem.
  Druga, rezerwowa, właściwie syntezator średniej klasy w domu- 5 minut drogi autem.
  Po imprezie zwijałem sprzęt(15 min.) do kanciapki, modulik do futerałku i z teściem właścicieli do domku a on dalej do swojego.
  To se ne vrati?
  Kto wie.
  Mm jeszcze paru znajomych knajpiarzy bo probosce siem na katarynki przestawili.
  Kataryniarze.
  A ja potrafiłem cały repertuar zagrać i zaśpiewać- na żywo!!!!
  Nie to co dzisiejsi miszcze mp- trójki.
  I do dziś potrafię, bo rehabilitacja nie pozwoli mi zagrać na skrzypcach ale nie wiem jak(teoria uleciała z głowy) lecz prawidłowo harmonizuję.
  A na tyle sprawność lewej łapy wystarczy.
  Żeby się jeszcze te cholerne skrzypce sprzedały.
 • @brian 08:49:34
  ! Super !
 • @Oscar 08:26:54
  " Alternatywnym rozwiązaniem jest trwałe znakowanie nieszczepionych jako osoby niebezpieczne dla otoczenia...trwałe i widoczne"

  Czego się boisz skoro jesteś zaszczepiony?

  Powinno być odwrotnie-zaszczepionych powinno się znakować, najlepiej na czole bo i tak głowy nie używają a od razu byłoby widać kto nie myśli i omijać szerokim łukiem takich świrusów.

  Ty to byś ludzi gnębił, męczył i niczczył żeby tylko twoja paranoja mogła trwać, hipochondryku.
 • Uwaga, uwaga obrońcy i przeciwnicy.
  Zapominacie ze clou tego "prezentu" to fakt że o unieruchomieniu tymczasowym, niby na góra 4 godziny, faktycznie na dobę(czy więcej?) może zadecydować każdy dupek któremu chwilowo dano taką możliwość.
  od felczera po złośliwego policaja sąsiada.
  A wy macie wszystko ODNOTOWANE.
  Czyli de fakto macie wilczy bilet.
  Śmierć w śmierci.
  Aha, dla optymistów.
  Ponoć u tych którzy przeszli covida letko lub bezobjawowo(jak patriotyzm i uczciwość u wielu) wykrywa się często tzw. zamglenie neuronów.
  Znaczy żyjesz ale jesteś przymułem bez woli, bez własnego toku myślenia. Bezwolnym rabem, jeszcze faraona brak.
  ale spoko, mianuje się.
  Może nawet bogów wyprodukują "dla uwiarygodnienia".
  Ekranożercy posłuszni rozkazom z TV.
  Rozkoszny sen każdej Wladzuchny.Módlmy się do Ducha Świętego aby nas uzdrowił z takiego "zdrowia".
  Św. Ojcze Pio.
  Twe wizje właśnie się spełniają.
  Amen.
 • "Ustawa z 20 października 2020 o przymusowym podawaniu leków"
  ---------------
  Dlaczego żarty się skończyły - i zwyczajnie zaczyna się terror?
  Ano dlatego, że lis pretenduje na strażnika kurnika - a doświadczone kury wiedza o lisie swoje - i to nie bez powodu.
  Wniosek?
  Zaufanie - to jest podstawa każdej zbiorowości - choćby ta zbiorowość składała się z dwóch osób - inaczej zostaje tylko terror.
  Po owocach ich poznacie - a kto jeszcze tego nie zrobił - ma ze sobą poważne problemy, których nawet śmierć nie rozwiąże.
  Na koniec - zawsze twierdziłem, że w eurokołchozie wcześniej jak później sięgnie się po terror. Sięgnie się po metody wypróbowane kiedyś przez całą plejadę towarzyszy takich jak:
  Lenin, Stalin, Hitler, Mao, Pol Pot i im podobni. Kto myśli, że dzieci diabła dbają na Ziemi o ludzi stworzonych przez Boga - ten jest jak dziecko we mgle. Oni niszczą ludzkość i pasożytują na niej pod pozorem przychylania jej nieba.
 • @Oscar 08:26:54
  Co do trwałego znakowania, to właśnie powinno być odwrotnie. Niech znakowani trwale są zwolennicy szczepień, stać ich na szczepienia... to i na znakowanie/kolczykowanie/ powinno być i to jednoczesne, po co to rozdzielać? Przyjedzie felczer z funkcjonariuszami zaszczepią i zakolczykują za jednym zamachem. Nie bój nic!
 • @Oscar 08:19:33
  W 1970 roku szalała na świecie "Grypa Hong-Kong". W Polsce na wiosnę zmarło wtedy 25 tysięcy ludzi, absencja w zakładach pracy sięgała 80 % pracowników. Czy ktoś o tym słyszał, czy ktoś pamięta? Władza PRL zamiotła sprawę pod dywan, podobnie jak w innych krajach, a życie toczyło się dalej.
 • @krzysiekniepieklo 08:07:00
  PILNE! MEGA debata lekarzy ws. pandemii C-19! Dr De Klerk, dr N. P. Cancelo, dr Labat i A. Giorgiani
  Koronawirusa żaden lekarz ani wirusolog nie widział. Kto więc zarządza mediami które okłamują ludzi? Jest to światowy medialno-rządowy spisek i oszustwo.

  https://youtu.be/zbCiG-S0lm8
 • @Oscar 08:19:33
  Prof. Machaliński, rektor Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego: noszenie MASECZEK jest SZKODLIWE

  https://dorzeczy.pl/kraj/157615/rektor-pum-maseczki-na-otwartej-przestrzeni-sa-nieuzasadnione.html

  Planowane jest wprowadzenie czarnych stref z całkowitym zakazem wychodzenia z domu ?:


  https://biznes.radiozet.pl/News/Nowe-obostrzenia-rzad-moze-wprowadzic-strefe-czarna

  Największe bezprawie w wykonaniu rządu prawa i sprawiedliwości. Na Białorusi nie ma pandemii strachu ludzie demonstrują . W Polsce jest demokracja i zabronione są demonstracje. Aresztuje się ludzi i rozpędza gazem jak za komuny. Do czasu Panie Premierze! Coraz więcej ludzi widzi co jest grane. Komuna też myślała że gazem , pałami i sądami będzie rządziła wiecznie ......Na Białorusi jest dyktator i jak w każdej dyktaturze, ludzie się spotykają, manifestują, pracują, zarabiają, chodzą do kościołów, robią zakupy. Tylko trupów na ulicach brak. Jedynie u nas jest, uwaga, uwaga, demokracja i u nas nasi wolnościowi politycy decydują o tym, ile w kościele ma być osób na metrze kwadratowym. I w jakiej ilości mamy się spotykać i jak mamy się ubierać. Prawdziwy raj. Kurwa czemu tylko w tej cholernej demokratycznej Szwecji nikt umierać nie chce. Tam żadnych obostrzeń nie było.
 • Jesteśmy liderem walki o wolność!
  Coronavirus: Polish police use tear gas as thousands protest against COVID-19 restrictions

  https://youtu.be/ooYcLwQltBI

  Pacyfikacja i gaz! Policja otoczyła kordonem manifestację antycovi

  https://youtu.be/_QbrZUcPirU

  Koronawirus pogrąży PiS na zawsze. Następny etap to łapanki i wywóz na przymusowe roboty! Ta policyjna swołocz nie zatrzymywała tak lewackiej dziczy! Chciałem zauważyć, że rozwrzeszczane baby mogły manifestować i maszerować do woli a ten wolnościowy protest brutalnie spacyfikowany, ciekawe. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków w pokojowym proteście zaatakowane przez ZOMO. Hańba. Zboczeńców nie ruszają kundle policyjne! Dlaczego protesty lewactwa aborcyjnego nie są zatrzymywane prewencyjnie? Dlaczego PiS woli walczyć z normalnymi Polakami a nie rusza tęczowo lewackiej hołoty. Policjo wasz dowódca pomimo informacji morduje was, przypomnę Syndrom pustynna burza, maseczki które nosicie nie chronią was to wiecie, ale na bawełnie ...może rozwinąć się paskudny grzyb, będziecie mieć pcha jeżdżąc z klimą i was dopadnie. Śmierć jest bolesna. Już 0,006g grzybni wystarczy, i przy spadku odporności i klasowych imprezach z alkoholem, możecie nie dożyć urodzin swoich dzieci! Do tej pory bez maseczek organizm sam sobie radzi, objawy: ilu z was ma nocne bezdechy? Problemy z zasypianiem, bóle zatok, katar przy zmianach temperatury? Noście nadal maseczki!

  Ja były wyborca do PiS-u: zawsze Was broniłem, uważałem Was za lepszych od PO, ale teraz już mi Was nie szkoda, niech te protesty będą początkiem waszego końca. W związku z zaistniałą sytuacją rząd PiS powinien niezwłocznie podać się do dymisji bo za chwilę będziemy wybierać czy umrzeć z głodu czy od wirusa bezobjawowego a chorować będziemy od noszenia maseczek które szkodzą zdrowym ludziom i powodują niedotlenienie serca i grzybicę płuc. Polacy chcecie zostać niewolnikami, zostańcie, chcecie by pozamykali wasze firmy, proszę bardzo. Nie oczekujcie jednak tego ode mnie. Też mam dość zabierania moich praw, zostawiając jednocześnie tylko obowiązki.
 • @JimA 06:34:55
  Na masońską i światową rewolucje i nowy porządek świata, odpowiedzią może być tylko kontrrewolucja. Nie będą nam mówili co mamy robić. Bóg stworzył świat dla każdego człowieka, a ci co mają z Bogiem problem i mu mówią za Szatanem "no serviam" niech zamilkną i się schowają w swych ciemnościach a niech nie dyktują nam warunków życia, bo Szatan nie jest Bogiem, tylko upadłym księciem i stworzeniem potępionym na wieki i ja nie zamierzam mu służyć, prędzej zginę niż tej kreaturze będę posłuszny... Ludzie którzy mu służą są zniewolonymi szaleńcami i nadal są stworzeniami Boga, i tylko od ich woli zależy czy wybiorą Boga czy Szatana. Bóg jest cierpliwy, ale do czasu i szanuje wybory nawet tych którzy wybierają potępienie czyli Boga odrzucają, odrzucają Prawo Boże.

  Walka w czasach ostatecznych - ks. Grzegorz Śniadoch

  https://youtu.be/SQjeu3Uhro0

  To, że jakiś wirus jak setki o ile nie tysiące jest to jedno, ale nie można z tego powodu wprowadzać zamordyzmu i zamykać kraju. Jeśli przez 10 lat będzie ten wirus to mamy 10 lat chodzić w maskach? Pycha kroczy przed upadkiem, panowie z rządu. Z takim hasłem szliście do wyborów i kierowaliście go do PO. Robicie to samo nie słuchacie narodu! Gdyby wszystkie głosy zostały dopuszczone do debaty, nie byłoby tej degrengolady jaką urządzacie na ulicach Warszawy. Może waszym hasłem powinno być "dziel i rządź"?
 • W TVP wygadał się ze KAŻDEMU UMIERAJACEMU wpisują COVID 19
  https://wolnemedia.net/obrazki2/mem-statystyki-covid-1.jpg

  https://youtu.be/s824M0vVRQg
 • @JimA 06:34:55
  Prof. W. Gut w w TVP u Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” Chodzi o interes SZCZEPIONKOWY na kwotę 2 BILIONÓW $
  Warto rozmawiać T\/P | Koronaściema | Plandemia |

  https://youtu.be/LiC-x6r8vL8

  Fałszywa pandemia w RADIO MARYJA

  https://youtu.be/jCQB4gfVvQE
  Pisowcy przez tego wirusa coraz bardziej głupieją i uchwalają coraz bardziej durne ustaw i przepisy, np w sprawie ludzi 70+. Trafnie pokazał to dziennikarz na stronie

  https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/tomasz_skory/komentarze/news-pouczajaca-proba-pouczenia,nId,4813250#

  WYROK ŚMIERCI! Pacjenci onkologiczni mają opuścić szpital przekształcany na COVIDOWY

  https://wprawo.pl/to-wyrok-smierci-pacjenci-onkologiczni-maja-opuscic-szpital-przeksztalcany-na-covidowy/
 • @JimA 08:48:20
  Ja bazuje na filozofii że ..
  "moja wolność się kończy tam gdzie zaczynają się prawa innych ludzi"...
  twoja też i w zakresie zdrowia również.
  Nikt nie ma prawa zarażać swoim syfem innych ludzi..
  Ty też nie masz takiego prawa..

  To cała filozofia reszta to tylko zastosowania tej filozofii.
 • Wszyscy
  Budowa raju na Ziemi przyspieszyła. Kiedy plandemia zacznie wygasać? projekt jest zaplanowany do 2025 roku ... potem będzie rozkaz, że epidemia wygasła. Ale nie bójcie się, na pewno wymyślą coś innego. W końcu wirusów są miliony. Na każdy można skonstruować test i transmitować na żywo "pandemię". Może nawet na kilka na raz? Dlaczego jeden serial miałby wykluczać inne z przekaziorów? Lekarz POZ dostaje dodatkowe 40 zł za teleporadę, 75 zł za przyjęcie pacjenta w gabinecie i 100 zł więcej za wizytę domową u pacjenta z covid.
 • @kula Lis 69 09:29:19
  Czołem Kula.
  "Ja były wyborca do PiS-u: zawsze Was broniłem, uważałem Was za lepszych od PO, ale teraz już mi Was nie szkoda, niech te protesty będą początkiem waszego końca. W związku z zaistniałą sytuacją rząd PiS powinien niezwłocznie podać się do dymisji bo za chwilę będziemy wybierać czy umrzeć z głodu czy od wirusa bezobjawowego a chorować będziemy od noszenia maseczek które szkodzą zdrowym ludziom i powodują niedotlenienie serca i grzybicę płuc. Polacy chcecie zostać niewolnikami, zostańcie, chcecie by pozamykali wasze firmy, proszę bardzo. Nie oczekujcie jednak tego ode mnie. Też mam dość zabierania moich praw, zostawiając jednocześnie tylko obowiązki."-

  - no... nie napisałbym lepiej. po cichu tylko się cieszę, że nie poszedłem i nie przyłożyłem do tego ręki. raz w życiu głosowałem i to w samorządowych... a mam 50+. ...

  mam do czynienia z wirami na codzień, miliony wirów mnie otacza, no może tylko beztlenowców jest w okolicy mniej bo rybek nie hoduję. Ale świra od tego nie dostaję. Przeszedłem solidną grypę w listopadzie, w zeszłym roku, kaszlałem do lutego. Następny atak przewiduję za cztery lata. Palę jak lokomotywa i mam początki pylicy od siana dla koni i kóz. Ale się nie poddam. Nie jestem tu po to żeby się poddawać. Jestem tu po to, żeby każdego dnia podziwiać świat, ... który znika, znika nie sam z siebie bo tak chce, tylko znika za pomocą ustaw. ?!?!

  Być może chodziło o kasiorę ze szczepionek, ale chyba trzeba skończyć z tą chucpą.

  gdy wyłączą internet będziemy zdani tylko na siebie, jak zawsze zresztą.
  Więc... do zobaczyska na jakimś stadionie... orliku :)
 • @JimA 09:15:17
  Tylko po co skoro nikomu nie zagrażają ?
  Znakować trzeba zagrożenia ..a nie brak zagrożenia.

  Coś z twoją logiką nie tak...
  Wyobrażasz sobie twój system znakowania np w ruchu drogowym ?
  znaki niema zagrożenie co 50 m..
  a tam gdzie zagrożenie ..nie ma znaki "niema zagrożenia"

  Prawda że to idiotyczny pomysł ?
  Może nie dla ciebie..

  I z takimi jak ty filozofami musi się mierzyć władza (każda nie tylko PIS) w warunkach epidemii.
 • @JimA 09:55:28
  Jimie , wszystkie choroby biora się ze stresu , tylko weneryczne z przyjemnosci ........
 • @Oscar 09:50:16
  -----------------
  "Nikt nie ma prawa zarażać swoim syfem innych ludzi.."
  -----------------
  Dlatego - swój syf - będą podawać w szczepionkach - nie wyłączając placebo w tych szczepionkach.
  Wniosek?
  Nikomu nie jest potrzebne prawo do zarażania aby zarażać. Przecież można zarażać pod pozorem walki z czymś - co zaraża - a to cos wcale nie musi zarażać.
 • @Oscar 09:50:16
  I na odwrót... czyli Ty też nie masz prawa mi wkładać do głowy idiotyzmów, bzdur i kłamstw na podstawie których chciałbyś przy pozorach prawa dokonać zamach na moje życie. !!!
  Tak Oscar, gdzieś Twoja wolność ma kres i to jest to miejsce, w którym JA mówię: don't pass! U shall not pass!

  obrazowo?:

  https://www.youtube.com/watch?v=mJZZNHekEQw
 • @kula Lis 69 09:54:13
  "W końcu wirusów są miliony. Na każdy można skonstruować test"-
  -- test będzie jeden, wystarczy zmieniać nazwy... jak z partią...
 • @Oscar 09:56:32
  "Tylko po co skoro nikomu nie zagrażają ?
  Znakować trzeba zagrożenia ..a nie brak zagrożenia."-
  - ależ skąd, jestem innego zdania: należy znakować gatunki chronione!
  no kto jak kto ale Ty powinieneś się zgodzić.

  "I z takimi jak ty filozofami musi się mierzyć władza (każda nie tylko PIS) w warunkach epidemii."-

  - oj tak... tu masz rację, tylko Ci szift przy Te nie zadziałał, a pisałeś coś o kulturze... może miałeś na myśli coolture ?
 • @rowszan 10:00:27
  a demon? żadnych stresów! same przyjemności, a zapadłe na wiesz co...
  dzięki :)
 • @JimA 10:13:03
  dont wory bi hepy
 • @rowszan 10:14:37
  ale ja nie jestem ani wory ani chory a oni mnie tu będą zaraz przymusowa unieruchamiać na 24h/d ... ja jestem tylko trochę niespokojny czytając to czym mi Oskar grozi. To nie są aby groźby karalne? hmmm co na to kodeks
 • @JimA 10:18:26
  ktory ? , Hama rabiego ? podobno kodeks Inkow i Aztekow , nakazazywal aby w czasach pandemii , skladac ofiary z rzadzacych ? cos slyszales o tym ?
 • Witam.
  Witam. Temat arcyważny. Trzeba się przebić z nim do świadomości ludzi, naszych znajomych, bo mało kto słyszał o tym!!!
  Moje pytanie, czy Neon zrzesza jakichś normalnych ludzi, którzy nie chcą być przymusowo szczepieni jakimś g...? Jeździcie na protesty>?
  Kolejne pytanie dlaczego tolerujecie u siebie osoby typu "Oscar", odeszło od Was wielu dobrych blogerów i komentatorów, których aż chciało się czytać, a zostaje takie coś. Czyta Was trochę ludzi, którzy poszukują prawdy ale po wpisach tego typu osób na pewno odpuszczą.
  Pan Oscar zwolennik zniewolenia ludzi, a zarazem agitator tkzw "piątki dla zwierząt"! Oglądnij sobie chłopie materiały jak traktują bydło eksportowane z Unii do krajów trzecich. Dzięki takim umysłowym impotentom jak ty fundowany jest im ogrom cierpienia! Wysłać ci link, czy sam poszukasz?
 • Czy lewactwo współdziała z nimi?
  Robiąc wrzask zarzynanej świni
  Czyniąc tym dla Sejmu przykrywkę
  Czas użyć na tyłek pokrzywkę

  Więc musimy się zabezpieczyć!
  By nas trucizną nie mógł "leczyć"
  Konował stosujący trutkę
  Wysłać go trzeba na "przepustkę"
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • All
  "Prezes PZPN Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem"-

  - no i posypało się "metoo"

  ... jak nic: ten kto nie ma covid dostąpi ekskomuniki, klątwy i zostanie zesłany na banicję ( oczywiście po uprzednim unieruchomieniu przymusowym.... w dybach)

  widzisz Oskar, weź przykład z celebryty, będziesz miał to za sobą i może przestaniesz marudzić, że świat Cię swoim "syfem" zalewa....
 • @rowszan 10:23:16
  A Ty faktycznie, no jak ja mogłem zapomnieć, no jasne! co tam w ofierze łyczka składać... Bóg by się obraził przecież. ... no! racja, tak przewidują najstarsze procedury jeśli chodzi o walkę (jeśli ma być skuteczna) z pandemią.
 • @JimA 10:29:26
  widzisz ja to proste , trzeba skladac ofiary
 • @rowszan 10:31:58
  na początek król i królowa, służba, zwierzęta na samym końcu muchy dworu... no i się pandemia skończy :)
 • @Oscar 09:50:16
  "Opętanie Satanistyczne

  Nazwijmy to iluminizmem, sekularyzmem, lucyferianizmem, humanizmem, pogaństwem lub okultyzmem: to wszystko Kabała.

  Współczesna cywilizacja zachodnia nie ma legitymacji moralnej, ponieważ opiera się na buncie przeciwko Bogu, który reprezentuje drogę naszego duchowego rozwoju.

  Ludzkość została porwana przez psychopatów, którzy chcieli zniszczyć „stary porządek” i zbudować w jego miejsce dziwaczną, solipsystyczną, gwałtowną, zdeprawowaną dystopię.

  Ci psychopaci kontrolują kredyt i środki masowego przekazu naszego rządu. W ten sposób są w stanie przekonać naszych przywódców i oszukać społeczeństwo, aby zaakceptowało własny upadek.

  źródło:henrymakow.com"
 • @Oscar 08:26:54
  "Alternatywnym rozwiązaniem jest trwałe znakowanie nieszczepionych jako osoby niebezpieczne dla otoczenia...trwałe i widoczne"

  Już raz przeprowadzono taką operację i rozkazano znakować ludzi naszytą na ubranie gwiazdą Dawida. Podobno też choroby roznosili, jak twierdzili zatroskani naziści...
 • @Borowik90 10:23:23
  "..kolejne pytanie dlaczego tolerujecie u siebie osoby typu "Oscar", odeszło od Was wielu dobrych blogerów i komentatorów, których aż chciało się czytać, a zostaje takie coś. Czyta Was trochę ludzi, którzy poszukują prawdy ale po wpisach tego typu osób na pewno odpuszczą..."

  Piszę od dawna by tego typa Oskara usunąć z portalu. Trwa wojna żydowskiej oligarchii z resztą świata. W każdej wojnie wieszało się zdrajców siejących panikę i dezinformację! Apeluję do blogerów: usuwajcie go ze swoich blogów: ten osobnik swoim propagandowym smrodem niszczy portal i zniechęca ludzi do czytania.
  Pan Opara opacznie rozumie wolność słowa: Jakaś kanalia zniszczy mu portal a on będzie się cieszył, że zagwarantował wolność słowa człowiekowi nie wartego splunięcia!
  Panie Opara - usuń Pan tego ćwoka, zanim on usunie Pana!
 • @JimA 10:44:31
  Któremu Bogu bo jak poskrobać w historii to Bogów Świat i jego cywilizacje miały dziesiątki jeśli nie tysiące.

  Wszyscy to idioci tylko twój Bóg jest prawdziwy bo w niego wierzysz???
  a co z wiarą innych ludzi..plemion..narodów..

  Ileż to buty i pogardy dla innych jest w wierzącym w jednego swojego Boga.

  Zastanawiałeś się nad tym problemem ?
  Czy wszyscy błądzą poza tobą i twoim księdzem.. ?

  Pytam więc który Bóg jest słuszny a który nie słuszny i dlaczego ?
 • @rumpelsiltskin 10:45:03
  no to zlikwidujemy izolatki w szpitalach ..tam się więzi ludzi ..bez wyroku.
  Widać idiotyzm takiego rozumowania.
 • Większość, albo wszyscy oglądacze telewizora...
  przyjmą tą ustawę z radością
 • @JimA 06:34:55
  można się było tego spodziewać, że od razu odezwą się głosy przeciwstawiające jeden terror, drugiemu terrorowi.
  Tak jakby któryś nich nie był terrorem.
 • @Oscar 11:35:38
  "no to zlikwidujemy izolatki w szpitalach"

  Chodzi o znakowanie ludzi, a nie o leczenie chorych. Zdrowych ludzi nie wolno na siłę leczyć, ani przymuszać do szczepień, bo to jest czysty nazizm (faszyzm, syjonizm itp. -izm).
 • @anthony 11:07:29
  Kanalia to ktoś kto innym odbiera prawo głosu.

  Przecież nie musisz mnie czytać jak nie lubisz..
  a ty jak inkwizycja która nie tylko nie czytała ale zakazywała czytania i wręcz mordowała za pisanie treści dla nich niewygodnych..

  Jesteś takim inkwizytorem...w XXI wieku..
  strach się bać takich jak ty......

  Im głupszy osobnik tym bardziej zamordystyczny..to jest reguła statystyczna...
 • @Oscar 11:33:22
  Przerabiałem Badolina... :) więc relatywizowanie i wojna z blemiami nic Ci nie da.
  Jeśli chcesz wierzyć w covida albo comendanta policji lub felczera wierz sobie, tylko nie każ wierzyć mnie. :) Proste. a jeszcze nie daj boże będziesz mnie wiązał, żeby mnie przekonać.... No chyba Cię!
 • @Jan Paweł 11:38:43
  nie da rady, na anarchię za wcześnie... próbowałem.
 • @rumpelsiltskin 11:39:21
  domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne.
  Brak objawów nie oznacza zdrowia...
  a chory zarażając innych ich w istocie morduje..odbiera im zdrowie.

  Nie wiem jak można nie rozumieć tej prostej sprawy.

  Szczepionki obowiązkowe były i są w całym cywilizowanym świecie i dzięki nim zlikwidowano wiele bardzo niebezpiecznych chorób..

  Komu jato tłumaczę... to prawdy dużo powyżej poziomu intelektualnego przeciętnego Covido sceptyka.

  Robię to "Publico bono"... daje szanse na zrozumienie..
  i nie oczekuje że ono nastąpi.. po takiej dyskusji ..to nie możliwe.

  Na tle tej dyskusji nie dziwi że solidaruchy (tacy sami mądrzy jak Corona sceptycy) rozwalili własnymi rękoma własny kraj oddając go w ręce mafii żydowsko banderowsko katolickiej....a potem obrażeni na własny kraj spieprzali na zmywaki...(bo im odebrali pracę, socjal, opiekę medyczną, reprywatyzują mieszkania..).

  Polska ma małe szanse na wolność i suwerenność z takimi "filozofami"
  może to tylko tutaj na Neonie zleciały się kruki i wrony i dalej rozdziobują tę Polskę..
 • @Oscar 11:39:28
  aaa to ja już rozumiem, Ty jesteś pospolitym hipokrytą, ... a no to wszystko jasne... dziękuję za rozmowę...

  "Im głupszy osobnik tym bardziej zamordystyczny..to jest reguła statystyczna..."


  chyba pójdę na grzyby, to będzie bardziej twórcze...
 • @Oscar 11:50:37
  "domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne."-

  - ale czy Ty nie qmasz, że nie ma narzędzi do badania tych Twoich wyimaginowanych chorób?!... Jak mam zbadać stopień Twojej projekcji? Czym? ... pałka, może być?
 • @Oscar 11:50:37
  "domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne."

  No to jest faszyzm w czystej postaci.

  Proszę przyjąć do wiadomości, że gdy ja się nie zaszczepię i zachoruję, to nie zarażę zaszczepionego, bo ten jest szczepiony i odporny (chyba że szczepienia robi się w innym celu).

  Nikogo więc nie "zabiję", kto tego nie chce.

  Jak ktoś uważa szczepienia za przydatne, to jego wola.
 • @Oscar 11:50:37
  "Robię to "Publico bono"... daje szanse na zrozumienie..
  i nie oczekuje że ono nastąpi.. po takiej dyskusji ..to nie możliwe."-

  - a ja co niby robię? Pat. i fiasko w walce z duchami.
 • @JimA 11:53:34
  Jak człowiek zaraża to już za późno by cofnąć skutki.
  a przewidzieć choroby się nie da...

  i dlatego mądrzy ludzie wymyślili profilaktykę.
  To zapobieganie przed czasem gdy już będzie mleko rozlane.

  Szczepienia są jedną z wielu metod takiej profilaktyki.
  (inne metody to edukacja, sport, zdrowe żarcie....mycie zębów, )
  To jak z samochodem robimy profilaktyczne przeglądy by nie zabić kogoś lub siebie na drodze.

  Głupki by nie robiły i zabijały...i dlatego jest przymus robienia badań...
  To dokładne pełna i obrazowa analogia..

  idę się wykąpać.. w zimnej wodzie... profilaktycznie.
 • @Oscar 11:50:37
  A w ogóle wiesz, że jest na pewno co najmniej jeden udokumentowany przypadek przeżycia wścieklizny? dość śmiertelnej choroby...
  Czy do Ciebie nie dociera, że ta cała medycyna. dzisiejsza, jest o kant dupy rozbić? Dlaczego równie walecznie nie walczysz z rakiem? Wierzysz w raka? A we wszy, że Cię przyjdą i pożrą, ze skórą i kośćmi, też wierzysz?

  Wiesz, ja Ci coś jeszcze powiem:

  Smakało a ślizgne brąszczurki bąkowały w zapotrawie wiertnie...
  Dżabersmoka chłopcze się strzeż,
  Szponów złych i ostrych kłów,
  Grozi Ci też Zbójozwierz i Dżabptak,
  Łowca głów.

  :)
 • @Oscar 12:04:31
  Idź, tylko uważaj na 2, choć profilaktycznie wziąłbym rozłożył na czynniki pierwsze i H i O.

  Zimna będzie dobra... poza tym ruch Ci się przyda... nie tylko się namoczysz ale i dotlenisz.
 • @Oscar 12:04:31
  Mendelejew... ten to musiał żyć w strachu!
 • @Oscar 11:50:37
  "domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne.
  Brak objawów nie oznacza zdrowia..."

  Trochę logiki w rozumowaniu by się przydało!
 • Obejrzyjcie świetną konferencję lekarzy ws. pseudo pandemii
  Merytoryczny dyskurs, tłumaczony na polski jako, że lekarze z zagranicy, nie tylko zresztą lekarze. Polecam, ludziom myślącym, zadaniowani do trollowania i ograniczeni w myśleniu niech nie korzystają, ponad 2 godz.
  https://www.youtube.com/watch?v=zbCiG-S0lm8
 • @JimA 12:11:55
  "A w ogóle wiesz, że jest na pewno co najmniej jeden udokumentowany przypadek przeżycia wścieklizny? dość śmiertelnej choroby...
  Czy do Ciebie nie dociera, że ta cała medycyna. dzisiejsza, jest o kant dupy rozbić? "

  Jeśli nawet znajdzie się taki przypadek, (proszę o źródło) to Pan by skazał na śmierć tysiące. Lecz się Pan na nogi (u znachora) bo na głowę za późno.
 • @finka 12:24:50
  tak, zacząłem ale nie skończyłem, bo mi ten tu Oscar, chciał dobrowolnie-przymusowo zaimplementować szprycę pełną sloganów, kłamstw i średniowiecza. Choć średniowiecze to pikuś w porównaniu z, jak to było, acha: koncepcja trwałego znakowania jednostek, które pozornie są zdrowe. no to jest normalnie mistrz sofistyki. Mistrz.
 • @Pedant 12:28:40
  ok. sam jestem wiedźmą. ... więc uprzedzam :) ale cieszę się, że Pana widzę, już myślałem, że się PAn nie przywlecze; nie wiem dlaczego traciłem nadzieję... :)
 • @Pedant 12:28:40
  "Jeśli nawet znajdzie się taki przypadek, (proszę o źródło) to Pan by skazał na śmierć tysiące."-

  - cóż za bezedury Pan tu o mnie opowiada! Ja? skazałbym na śmierć? tysiące? a niby w jaki sposób? Szczepił się Pan na wściekliznę?
 • @JimA 12:40:34
  "Szczepił się Pan na wściekliznę?"

  Jest to fizycznie możliwe. Prawie co rok zrzucane są z samolotów lizawki dla lisów ze szczepionką. Zawsze można taką odnaleźć i polizać, choć podobno są dla ludzi szkodliwe...

  Nie wątpię jednak, że niektórzy tego spróbowali...
 • @rumpelsiltskin 12:45:29
  Poczekajmy co pan P. odpowie...
 • @Pedant 12:28:40
  "Jeśli nawet znajdzie się taki przypadek, (proszę o źródło)"-
  -szukajcie a znajdziecie... więc niech Pan łaskawie sam sobie źródła poszuka. Ja ze swojej strony podejrzewam, że nie jest to przypadek odosobniony! Inaczej, nie przeżylibyśmy jako gatunek bez Rokefelera... za to możemy przez niego wymrzeć. Pan też cierpi na deficyt IQ? Co to się dzieje? :/
 • @JimA 12:44:55
  "Jeśli nawet znajdzie się taki przypadek, (proszę o źródło)"-
  -szukajcie a znajdziecie... więc niech Pan łaskawie sam sobie źródła poszuka."

  To jest bezczelność, wypisuje Pan bzdury i domaga się aby inni ich dowodzili.

  Przypomina mi to dowcip z nasraniem na wycieraczkę.
 • @Pedant 12:49:40
  Szczepił się Pan na wściekliznę?

  Gdy przyjdzie PAnu do głowy taki tekst: " Kiedy przestaniesz trollować?"... lub coś w tym stylu, to proszę się pójść wykąpać wzorem Oscara. :)

  Pasuje PAnu ta ustawa? Lubi Pan dyby? Masochista, znaczy się...
 • @Pedant 12:49:40
  Poważnie! Szczepił się PAn na wściekliznę? Jeśli tak to kiedy? I... czy wścieklizna to choroba śmiertelna?
 • @JimA 09:55:28
  Ja grypę miałem 45 lat temu, / wieczorem mnie brała, więc flacha spirytusu z herbatą, wypocenie przez noc pod pościelą z grzejnikami w kajucie na ful i rano byłem już zdrowy, lecz trochę osłabiony, lecz zdolny do pracy i nikogo z załogi mieszkających we wspólnych pomieszczeniach na pchaczu nie zaraziłem/do dziś na nią nie choruję, żadnych katarów, przeziębień. Jem w takich okresach 2...3 ząbki czosnku rano, lub wieczorem, to najlepszy antybiotyk. Sąsiedzi po 70tce zaszczepili się przeciw grypie 3 lata temu, śp Małżonka dr mikrobiolog przed tym ich ostrzegała, że nie ma szczepionek na aktualnego wirusa bo one się mutują, nie posłuchali, bo tak w telewizorze mówili. 3 tyg chorowali i wylądowali oboje w szpitalu. To samo z koronoświrusem odmianą grypy, już jest ponad 200 mutacji, więc na co i po co będzie ta szczepionka. Odpowiem by napędzić kasę żydom z koncernów farmaceutycznych. Stąd będzie przymus ich aplikowania bo geszeft to geszeft, musi się kręcić. Ja się nie dam zaszczepić.
 • @JimA 09:55:28
  Zaznaczam, że to były ostatnie moje wybory, na następne już nie pójdę o ile ich dożyję. Na Dudę głosowałem przymuszając się, nie było innego etnicznie polskiego Polaka. Zrobię wyjątek gdyby min.Czarnek kandydował, lecz to zależy od tego jak zreformuje polskie szkolnictwo, i czy pozbędzie się z niego żydokomuszych złogów, lewactwa, pedałów, ciot i lesb, etc.
 • Do @Oscar 08:19:33
  Gdzie ty widzisz ludzi kichających kaszlących łażących miedzy ludzmi ?
  Ja dość długo żyje na tym świecie i jakoś NIKT mi nie kichał na mnie !

  Szczyt chamstwa to jest twoje wyzywanie ludzi od prymitywów ! bo tak na prawdę to ty jesteś tutaj największym chamem a w Polsce to ty konkurujesz z drugim chamem niejakim Simon który wyzywa Polaków od dziczy ! idzi do psychiatry .


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach.
 • @kula Lis 69 14:04:24
  Kula, my też się nie damy. Nie ma mowy. Wybieramy śmierć na stojąco, niż życie na kolanach. ! :) Zdrowia!
 • @kula Lis 69 14:11:13
  "Czarnek kandydował, lecz to zależy od tego jak zreformuje polskie szkolnictwo, i czy pozbędzie się z niego żydokomuszych złogów, lewactwa, pedałów, ciot i lesb, etc."-

  - tak? A jak? Jak sobie to wyobrażasz? Spali w tydzień wszystkie programy edu i stworzy nowe? Nie dyrydy. Matki i ojcowie się muszą zabrać za edukację dzieci, swoich dzieci. Źle mówię?
 • @kula Lis 69 14:04:24
  "To samo z koronoświrusem odmianą grypy, już jest ponad 200 mutacji,"

  Rosyjski biolog ewolucyjny Georgij Bazykin, który przeprowadził badanie wirusa Sars-CoV-2, na niespotykaną dotąd skalę, twierdzi w materiale filmowym załączonym poniżej, że koronawirus występuje obecnie już w 20 tys. mutacjach, 2/3 jego genomu jest już inne niż było to na początku epidemii, która miała miejsce według tego uczonego (co wynika z mutacji genetycznych) w grudniu ubiegłego roku, na początku obecnego:

  link (j. ros): https://youtu.be/nU_1CC_WRVc

  Inny epidemiolog rosyjski, Igor Gundarow, twierdzi, że szczepionka to broń przegranej już wojny. Twierdzi również, że każde szczepienie jest de facto eksperymentem medycznym, więc nie wolno nikogo do szczepień przymuszać, powinny być li tylko dobrowolne. Sam nie jest wrogiem szczepień, ale akceptuje jedynie szczepionki wszechstronnie przebadane, przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa i powikłań poszczepiennych.

  link (j. ros): https://youtu.be/tUtaANVP4tA
 • @rumpelsiltskin 14:35:50
  "Inny epidemiolog rosyjski, Igor Gundarow, twierdzi, że szczepionka to broń przegranej już wojny. Twierdzi również, że każde szczepienie jest de facto eksperymentem medycznym, więc nie wolno nikogo do szczepień przymuszać, powinny być li tylko dobrowolne."-

  - przecież to logiczne... Weź sobie daj wstrzyknąć jad kobry albo zjedz potrawkę ze sromotnika i popij formaliną... tylko dlatego, że przed tobą stoi gość w białym kitlu. No, proszę, nie wracajmy do eksperymentów rodem z auschwitz. Coś z tym trzeba zrobić i to szybko. Ich jest mniej niż nas, to wiemy. Żadnych pierdół w zastrzykach nie mają. Ochrona im zawsze może nawalić. Ale trzeba ten durny plan wybić z głowy... czymś, jakoś. Perswazja może nie wystarczyć. Obawiam się.
 • @JimA 14:42:58
  "Coś z tym trzeba zrobić i to szybko."

  Trzeba przeszczepić na polski grunt metody, jakie m.in. Polacy doradzali na Białorusi przeciw Łukaszence, czyli publikować dane personalne funkcjonariuszy reżimu, a także stawiać czynny opór, zgodnie z instruktażem, jaki kierowano do Białorusinów:

  link: https://youtu.be/pTaMjefM7ko

  link: https://youtu.be/FAJIrnphTFg
 • @rumpelsiltskin 15:00:26
  kto mieczem wojuje... :) ok, przyglądnę się...
 • @autor & @all
  Tak właśnie tworzy się fake newsy!!!!!!!

  W myśl zasady kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą.

  Ustawa została uchwalona w 2008r przez rząd hyżego ruja.niejakiego Tuska.Każdy może sobie to wyszukać w internecie

  "
  Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
  Stan prawny aktualny na dzień: 25.10.2020
  Dz.U.2020.0.1845 t.j. - Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi


  Art. 36. zapob.chor. zakaź.
  Przesłanki zastosowania środka przymusu bezpośredniego
  1.
  Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
  2.
  O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer, który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
  3.
  Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego. Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.
  4.
  Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.
  5.
  Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.
  6.
  Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.
  7.
  Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.
  8.
  Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby - bez jej zgody."
 • @Oscar 11:50:37
  O tym jak Giacomo Casanova pozbył się francy...
  Otóż dość łatwo, a należy pamiętać, że była w ówczesnych czasach powszechna, wysoce zaraźliwa i ... śmiertelna.
  Na francę świetnie działa spleśniały chleb, pajęczyna i trochę śliny... jeśli się tam zawieruszy jakiś mały koronawirus to nic nie szkodzi... lepiej mieć aktywne drzewo genealogiczne niż płuca.
 • @matterhorn 15:12:20
  To tylko oznacza, że powinniśmy to zawetować już 12 lat temu; co ma wisieć nie utonie. Choć ćwierkają, że ta ustawa, o stosowaniu przymusu, została właśnie "DOPRECYZOWANA" ... w ostatnim czasie, więc to nie jest aż taki fake na jaki mógłby wyglądać.
 • @JimA 15:05:44
  "kto mieczem wojuje..."

  Trzeba przede wszystkim postarać się ostudzić zapał funkcjonariuszy aparatu przemocy do działań przeciw społeczeństwu. Wielu wystarczy to, że zostaną zawstydzeni (wstyd i sromota to potężna broń). Niech się wstydzą swojej "pracy", niech przychodzi im z coraz większą odrazą kolejne pałowanie ludzi.

  Jak zaczną wymiękać funkcjonariusze reżimu, to i "góra" zacznie słyszeć głos "z dołu". W każdym razie nie wolno być biernym. Każdy musi wyrażać dezaprobatę do tego, co się w Polsce obecnie dzieje w tym miejscu, w którym aktualnie się znajduje.

  Wykształci się prosta zależność MY i ONI, jak za komuny. ONI muszą mieć świadomość tego, że nie uważamy ich za swoich. Trzeba IM to na każdym kroku przypominać.
 • @kula Lis 69 14:04:24
  Do budowania odporności bardzo polecam pyłek pszczeli i miód. Mam to szczęście, że posiadam swoją, małą pasiekę.
  Na wypocenie oprócz spirytusu świetnie sprawdza się sok z malin i z czarnego bzu. Pozdrawiam.
 • @Borowik90 15:32:07
  Właśnie tak go mieszałem, z herbatą taka mikstura, to rada śp Babci, bo robiła mi na drogę soki z własnych malin, i czarnego bzu. Do tego miód. Dzięki za poradę i pzdr!
 • @JimA 15:19:41
  "Choć ćwierkają, że ta ustawa, o stosowaniu przymusu, została właśnie "DOPRECYZOWANA""

  Czytałem tę ustawę przed obecną nowelizacją i ogólny wniosek, jaki wyniosłem z tej lektury, to taki, że jakiekolwiek środki przemocowe nie mogły być stosowane wobec ludzi zdrowych. A podejrzani o chorobę mogli być jedynie izolowani na kwarantannie dla obserwacji. Podejrzenie o chorobę jednak nie mogło być bezpodstawne.

  I to miało sens, dopóki chorymi nie zaczęli nazywać zdrowych - tzw. bezobjawowych nosicieli. Człowiek chory to człowiek, który ma objawy, a ten bez objawów jest jak najbardziej zdrowy.

  Uwagę na ten temat zwrócił niemiecki prawnik, dr Rainier Fuellmich (w tym filmie: https://youtu.be/DCf6eO0Nj8c). Jak wykazują badania, człowiek zarażony wirusem nie zaraża innych dopóki wirus, znajdujący się w jego organizmie, nie przełamie bariery immunologicznej i nie zacznie się namnażać. Namnażanie się wirusa powoduje objawy chorobowe. Jeżeli człowiek nie ma objawów, choć zarażony jest wirusem, to jego bariera immunologiczna nie została przełamana, więc wirus się nie namnaża. Nie ma więc czym taki człowiek zarażać.

  Oczywiście, zdarzają się nosiciele chorób, którzy są stale "niebezpieczni", jak chorzy na AIDS, czy nosiciele wirusa HCV, ale ich jakoś nikt nie próbuje zaganiać do miejsc odosobnienia, jak bezobjawowych nosicieli koronawirusa...

  Koronawirus rozprzestrzeni się wśród populacji tak czy siak. My "walczymy" jedynie o to, żeby ten proces trwał długo, a nie krótko (kilka tygodni, może miesięcy). Może się zdarzyć, ze bezobjawowymi nosicielami będą miliony ludzi. I co wtedy, zamkniemy wszystkich na kwarantannie? Z rodzinami to będzie spory odsetek społeczeństwa.
 • @Borowik90 15:32:07
  :)! dokładnie!
 • @matterhorn 15:12:20
  Zgadza się, tylko pisz przez ryżego chuja. Pzdr!
 • @rumpelsiltskin 15:24:50
  "Wykształci się prosta zależność MY i ONI, jak za komuny. ONI muszą mieć świadomość tego, że nie uważamy ich za swoich. Trzeba IM to na każdym kroku przypominać." -

  - oni to wiedzą... ale to oni zadbali by mieć gadające kije...Musimy być sprytniejsi.
 • @rumpelsiltskin 15:57:04
  "I to miało sens, dopóki chorymi nie zaczęli nazywać zdrowych - tzw. bezobjawowych nosicieli. Człowiek chory to człowiek, który ma objawy, a ten bez objawów jest jak najbardziej zdrowy."-

  - przecież czytałeś co napisał Oscar: że domniemanie zdrowia jest błędem. Czytałeś to?

  ". Może się zdarzyć, ze bezobjawowymi nosicielami będą miliony ludzi. I co wtedy, zamkniemy wszystkich na kwarantannie? Z rodzinami to będzie spory odsetek społeczeństwa."-

  - och nie tylko w kwarantannie! W przymusowym unieruchomieniu, jak długo... nikt nie wie, z eutanazją i aborcją włącznie. Więc na co Ci to wygląda?
 • @rumpelsiltskin 15:57:04
  ""domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne.
  Brak objawów nie oznacza zdrowia...""

  cytuję Oscara, bez autoryzacji i na własną rękę... Ale jeśli ktoś pisze takie coś, no to chyba jest świadomy ładunku przekazu. ?:)
 • @Borowik90 15:32:07
  "Do budowania odporności bardzo polecam pyłek pszczeli i miód."

  Do budowania odporności wystarczy prawidłowe odżywianie. Jakoś nikt nie zwraca uwagi na to, że polscy emeryci są biedakami, którzy na jedzeniu muszą oszczędzać, żeby nie "zaliczyć" eksmisji na bruk z mieszkania. Opłaty pochłaniają lwią część świadczeń, jeżeli w ogóle na to wystarczają. Średnia płaca w gospodarce to prawie 5 tys. złotych, najniższa 2,6 tys. Średnia zaś emerytura to nieco ponad 2 tys. zł, a o najniższych lepiej nie wspominać, bo to dramat.

  To jest prawdziwy problem polskich emerytów, a nie mityczny wirus, bo większość z nich pobiera niskie i bardzo niskie emerytury (średnią zawyżają chyba sędziowie i funkcjonariusze, którzy nawet składek emerytalnych nie odprowadzają). I w tym temacie Pinokio Matoł-szek Morawiecki ma niezmiernie mało do powiedzenia. Miliardy dla"'zaradnych" przedsiębiorców z "klasy średniej" są, a dla wymierającej biedoty przewidziano jedynie namordniki i areszt domowy...
 • @rumpelsiltskin 15:57:04
  "- och nie tylko w kwarantannie! W przymusowym unieruchomieniu, jak długo... nikt nie wie, z eutanazją i aborcją włącznie. Więc na co Ci to wygląda?"-

  - jeśli dodasz do tego zwolnienie, ustawowe, z odpowiedzialności w wypadku "uznaniowej walki z koronawirusem" to Ci wychodzi co? Tiananmen to przy tym pikuś! a to wszystko po wielkiemu cichu i przy aplauzie. Ziemkiewicz miał rację, że się wymiksował, pytanie czy w porę?

  To nie tylko tak, że należy cofnąć Zomo do parteru. Dobrze by było, żeby media się powoli zaczęły wycofywać z tej fikcji! ... :)
 • @JimA 16:10:25
  "cytuję Oscara, bez autoryzacji i na własną rękę..."

  Mnie to przypomina "maksymę" pewnego siepacza, że "nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani".

  Przecież to jest faszyzm w czystej postaci, już to pisałem. Propagowanie tego typu poglądów ściga się w Polsce z urzędu. Przynajmniej powinno.
 • @rumpelsiltskin 16:11:25
  "Do budowania odporności wystarczy prawidłowe odżywianie. Jakoś nikt nie zwraca uwagi na to, że polscy emeryci są biedakami, którzy na jedzeniu muszą oszczędzać, żeby nie "zaliczyć" eksmisji na bruk z mieszkania. Opłaty pochłaniają lwią część świadczeń, jeżeli w ogóle na to wystarczają. Średnia płaca w gospodarce to prawie 5 tys. złotych, najniższa 2,6 tys. Średnia zaś emerytura to nieco ponad 2 tys. zł, a o najniższych lepiej nie wspominać, bo to dramat."-

  - wiesz, przeżyć na niedoborze się da czasem lepiej niż w nadmiarze. Chudzi są zdrowsi... ale nie do końca szczęśliwsi. ;)
  To już zbyt długo trwa, żeby Naród jako całość był zdrów. Ale nawet jeśli zostało nam parę komórek do obrony i trzy mięśnie- oczne- to i tak uważam, że powinniśmy się bronić. Nie wolno się poddać.
 • @rumpelsiltskin 16:18:36
  ale, że co się ściga?: cytowanie bez autoryzacji? czy faszyzm?... czy może bezobjawowych, jak to było za Stalina, schizofreników? ?:)
 • @JimA 16:21:22
  "wiesz, przeżyć na niedoborze się da czasem lepiej niż w nadmiarze."

  Jedynie na krótką metę i jedynie wtedy, gdy ma się nadwagę. Podstawowym warunkiem odporności jest właściwe odżywianie. Polscy emeryci przymierają głodem całymi latami, nie wolno z tego żartować.

  Ale jakoś miliardy dla "zaradnych" z "klasy średniej" ci nie przeszkadzają, choć Pinokio lekką ręką w jednej chwili wydał na to 300 mld złotych, a na podwyżki emerytur z trudem znajduje kilka...
 • @JimA 16:23:25
  "ale, że co się ściga?"

  Faszyzm i jego propagowanie.
 • @rumpelsiltskin 16:29:15
  "Polscy emeryci przymierają głodem całymi latami, nie wolno z tego żartować."-

  - w życiu żebyśmy się dobrze zrozumieli. W życiu nie miałem takiego zamiaru!

  Ale... chorowałem, jeśli można tak powiedzieć, na anoreksję. :) przymierałem z głodu z własnej woli... ważyłem nieco ponad 35 kilogramów przez jakiś czas jako osoba dorosła. To było dawno. Żyję. Czy ważę wiele więcej? nie wiem... nie sprawdzam tego.

  Wiem jaka jest sytuacja polskiego społeczeństwa, nie tylko emerytów. Żadne pieniądze tego nie "załatwią". Ani kryterium uliczne. Lata temu pisałem, że Polska jest samowystarczalna! uznano to za komunały. :)
 • @rumpelsiltskin 16:30:19
  tak... zrozumiałem.
 • @JimA 16:39:49
  "Ale... chorowałem, jeśli można tak powiedzieć, na anoreksję. "

  Współczuję, choć wciąż nie rozumiem tej choroby. Mnie dla odmiany "udało się" kiedyś "zaliczyć" anemię. Gdy będziesz jadł niewystarczająco, anemię masz jak w banku, bo tę krew trzeba z czegoś produkować... Starsi ludzie mają przy tym inne różnego rodzaju problemy zdrowotne, więc niedożywienie może ich zabić. A może o to "Pinokiu" chodzi? Teraz jeszcze ten "straszny" wirus...
 • @rumpelsiltskin 16:57:52
  .. tak, niedożywienie może zabić, niedotlenienie też, ale najpewniej zabija wróg wyposażony w ustawę w asyście gości z gnatami. :)
 • @rumpelsiltskin 16:18:36
  Kłamiesz bezczelnie ..tego nie napisałem...
  używasz najpodlejszych chwytów...
  i to świadomie...
  spójrz w lustro kim jesteś ?
 • @rumpelsiltskin 16:30:19
  Kłamców się ściga takich jak ty.
  Trzeba nie mieć honoru by tak bezczelnie kłamać.
  ty nie masz honoru i wiem że cie zarzuty o braku honoru nie dotkną
  bo dla ciebie honor to cuś abstrakcyjnego bez wartości.

  Wzmianki o faszyzmie sugeruje koszerne korzenie oni tak mają każdy kto im nie pasuje to faszysta.

  Zgadłem ?
  wiem skłamiesz łatwo wiec nie oczekuję odpowiedzi bo odpowiedź, zdanie, opinia kłamcy nie ma żadnego znaczenia.
 • @matterhorn 15:12:20
  Ps. było to pod ptasią i świńską ponoć grypę.
 • @JimA 16:23:25
  Lokowano ich w psychuszkach i gułagach.
 • @kula Lis 69 17:52:58
  Wiem Kula... dzisiaj "pomagają wyskoczyć przez okno"... wiem.
 • @Oscar 17:46:24
  "Wzmianki o faszyzmie sugeruje koszerne korzenie oni tak mają każdy kto im nie pasuje to faszysta."

  Nic nie poradzę, że zdanie "domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne" kojarzy mi się z powiedzeniem Feliksa Dzierżyńskiego "nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani", nota bene żyda.

  Tak, to jest w moim odczuciu faszyzm (nazizm, syjonizm, komunizm). Proszę sobie wybrać swój ulubiony przejaw tej samej ideologii...
 • @rumpelsiltskin 16:57:52
  "Współczuję, choć..."-

  - ja współczuję tym, którzy z mocy ustawy są zmuszeni chodzić w kombinezonach ochronnych choć nie ma ku temu wiarygodnych przesłanek. Współczuję służbom (ludziom), którzy z mocy ustawy i własnej bezwolności, będą wykonywali rozkazy. Współczuję moim zwierzętom, bo cały dzień straciłem na dyskusję z ateistą! Współczuję sobie. Współczuję Tobie, bo byłeś tego świadkiem.
 • @JimA 19:27:37
  A mogliśmy ten dzień spędzić inaczej. O owcę chodziło. :)
 • @Oscar 11:50:37
  Wiesz ja to czytam, to co napisałeś, i to się nijak nie broni, nijak.:

  "domniemanie że ktoś jest zdrowy jest błędne.
  Brak objawów nie oznacza zdrowia...
  a chory zarażając innych ich w istocie morduje..odbiera im zdrowie."

  Uważasz, że jesteś zdrów Oscar? Nie możesz być pewien, morderco!-

  - ... :)

  Polska nie ma w ogóle żadnych szans z tak myślącymi obywatelami. Ale mam nadzieję, że stanowisz kliniczny wyjątek. Poświęciłem Ci dzisiaj dużo czasu, doceń to.
 • @Oscar 08:26:54
  Dla mnie pragmatyzm zbudowany na fundamencie fanatyzmu
  jest samonapędzającym się mechanizmem, tworzącym irracjonalną rzeczywistość, leżącą poza świadomością obiektu, uwarunkowaną maniakalnym wewnętrznym systemem w zewnętrznej komunikacji.
  Proszę ochłonąć i przeczytać powyższe ze zrozumieniem.
  Gdy wreszcie poczuje Pan wobec mnie wdzięczność zamiast złości z urażonej neurotycznej dumy, będzie to znak zrozumienia, że mądrość przyrody a nie ludzkie aberracje wyznaczają trwanie, które nie ma nic wspólnego z miotaniem się topielca w rzece ludzkiej niedoskonałości z porywistym nurtem lęku, będącego wytworem EGO.
 • Panowie, wyluzujcie.
  1. Zdaje się, że wcześniej sars-cov-2 musi być uznany oficjalnie w kategorii chorob za szczególnie niebezpieczny i wysoce zaraźliwy - co na razie nie ma miejsca.
  2. Do niejakiego Oscara: przepraszam, ale chyba się upiłeś, człowieku. Po pierwsze szczepionki na wirusy grypopodobne z trudem dobijają w skuteczności do 30%, więc twoje zaszczepienie nie daje żadnej gwarancji tzw. "bezpieczenstwa dla otoczenia", bo nadal 70% zaszczepionych oscarów będzie siać wirusem - i trzeba ich przypudlić oraz oznakować - dokładnie wg twojego pomysłu. Po drugie, istnieje coś takiego, jak naturalna odporność po przechorowaniu - i to właśnie ci mają 100% odporności i nie zarażają innych. Sam się zaorałeś.

  PS. nie wołaj o osocze od ozdrowieńców, jak zachorujesz. Nikt ci nie da ani grama, bo takich wyrzutków w społeczeństwie należy eliminować.
 • @joe. 03:54:25
  Ty nie wyluzowałeś ... pisząc takie brednie.

  Już mi się nie chce uzasadniać bo to bez sensu bez skutku.

  Dla mnie stało się jasne że szczekają na mnie wspólnie i może w porozumieniu zorganizowane trolle których zadaniem jest spowodowanie jak największej liczby ofiar. Sianie zamętu, dywersji destabilizacji.
  Kto jest zainteresowany takim stanem rzeczy ?
  wiadomo totalna opozycja, globalna mafia którą podejrzewam o wywołanie tej epidemii jako substytutu III wojny światowej...oraz banda pożytecznych idiotów która kupuje brednie tych pierwszych.

  Taktyka, klimat postępowania podobne jak solidaruchów gdy obalały PRL.
 • @Oscar 07:07:36
  Cytat: "Dla mnie stało się jasne że szczekają na mnie wspólnie i może w porozumieniu zorganizowane trolle których zadaniem jest spowodowanie jak największej liczby ofiar. Sianie zamętu, dywersji destabilizacji.
  Kto jest zainteresowany takim stanem rzeczy ?
  wiadomo totalna opozycja, globalna mafia którą podejrzewam o wywołanie tej epidemii jako substytutu III wojny światowej"


  Kuźwa a wszystko wina Tuska :D
 • @Oscar 07:42:23
  Powiedz mi Oscar ilu ludzi juz zaraziłeś, chociaż nie masz takiego prawa?
 • @krzysiekniepieklo 08:17:33
  Jedź do szpitala Covidowego i zastanów się skąd tam tylu ludzi ...
  i dlaczego już brakuje miejsc, dlaczego budują nowe szpitale..
  a najlepiej zapisz się na wolontariusza do obsługi chorych Covidowców..
  zobaczysz epidemię z bliska.
  Potem filozofuj.

  Ciekawa obserwacja ..
  anty Covidowcami jest trzech nie wiem ..kleryków, etatowych urzędników żydowskiego Boga ..to wyraźna nadreprezentacja..
  ten blog jest atakowany przez tych, jak sądzę, urzędników żydowskiego Boga. To ciekawe skojarzenia że globalna mafia też jest żydowska.
  i obie struktury dążą do zawładnięcia światem (Chrystianizacja i współczesna globalizacja czyli NWO)
  Prawda że to bardzo ciekawe ?
 • profesor z Łodzi o coronawirusie
  https://www.facebook.com/100001045354638/posts/3704877372890405/?d=n
 • @Oscar 07:07:36
  Te "brednie" można w praktyce zobaczyć na Białorusi i w Szwecji. Oraz Norwegii. Zaś twoje uzasadnienie, to najlepiej pokazuje Hiszpania. Pieczołowicie nosi maski od maja. Bez efektu.
 • Aborcja dobra na wszystko.
  Tylko dlatego TK zajął się aborcją. Zawsze jak trzeba przykryć jakieś ostre ssyństwo poruszana jest sprawa aborcji. Aborcja dobra na wszystko. PiS to wyrachowane antypolskie ssyny.
 • @Rolnik67 13:42:38
  Może Pan mieć słuszną intuicję, aborcjonisci są kowidianami jednocześnie. Ja dochodzę do wniosku, że uchwała się jednocześnie dwie sprzeczne że sobą ustawy, jedna ma chronić życie druga odbierać prawo do obrony koniecznej w razie napaści przez funkcjonariuszy publicznych. Znamienne jest również traktowanie przez służby obu ruchów społecznych, aborcjonistow i antykowidowcow... O tym piszę Kula Lis...
 • @Oscar 08:57:16
  """"Jedź do szpitala Covidowego i zastanów się skąd tam tylu ludzi ...""""

  """a najlepiej zapisz się na wolontariusza do obsługi chorych Covidowców.."""

  Ja zauważyłem, że głównie covidowcy chorują, to niech ich covidowcy ratują. To jest ich religia, a nie moja. To nie ja im kazałem maskę na ryju nosić.
 • @rowszan 07:23:38
  "Co jest ważniejsze egoizm jednostki czy zdrowie innych ludzi?"
  Twoje zdrowie jest najważniejsze zawsze... jak masz wątpliwości zapytaj Mamy lub Taty.
  Nie ma czegoś takiego jak "odporność stadna-grupowa", to tylko medialne pomysły i każdy zdrowy lekarz Ci to powie.
  Ile jeszcze przez to forum musi się przelać wiedzy aby tacy pacjenci jak Pan zrozumieli, że sami są przyczyną swoich chorób?
  Na problemy ze zdrowiem polecam akademię witalności.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 69 09:27:19
  co tam Panie w polityce?
  po lewej hazarzy po prawej hazaria, a środkiem Wisła płynie w Polskiej krainie. Tyle na temat. Polskiego rządu nie było od rozbioru Polski... Polacy to tylko wolnonogie bydełko do strzyżenia i dojenia - sami sobie winni jesteśmy. Ten "sen" nie ma końca. Każdy salonowy przewrót był inicjowany przez zainteresowany byznesem zanhedryt.
  Chcesz mieć wpływ zapisz się do partii i zrób co należy.
  My jesteśmy straceni, a młodzież jak i my do rzeźni podąża szlakiem rodziców. Znikąd ratunku.
  Bywajcie
 • @Harmonik 21:13:04
  "Nie ma czegoś takiego jak "odporność stadna-grupowa""

  Ja też nie wiem, czy taka odporność istnieje, ale wiem, że istnieje grupowa (stadna) walka ludzi (ich organizmów) z rozprzestrzenianiem się wirusów (i nie tylko wirusów). Każdy zarażony walczy indywidualnie z tym wrogiem i większość go pokonuje (bo jednak większość zarażonych nie umiera). To w wyniku tej walki wirusy mutują, ale przez to i słabną, bo większość tych "bitew" i potyczek przegrywają.

  Może określenie "odporność stadna" jest rzeczywiście nieprecyzyjne, bo tu chodzi raczej o "stadną walkę" i to drugie jest nie do przecenienia.

  Izolowanie ludzi, zakazywanie im wzajemnych kontaktów, przeszkadza "stadnej walce" ludzi z wirusem, a więc służy rozprzestrzenianiu się choroby.
 • @JimA 11:49:28
  jest takie powiedzenie o głupocie, że jakby umiała fruwać to większość publiczności zostałaby kosmonautami i mieszkali by na Marsie lub na Wenus...wybór należy do Ciebie.
 • @JimA 11:59:32
  wykąp się w czystej wodzie, obcym nie podawaj ręki i omijaj lewicowe demon-stracje i jesteś zdrów. to takie proste...
 • @Harmonik 21:13:04
  prosze zmienic okuliste , albo ciut mocniejsze okulary do czytania
 • @Harmonik 21:13:04
  "Ile jeszcze przez to forum musi się przelać wiedzy aby tacy pacjenci jak Pan zrozumieli, że sami są przyczyną swoich chorób?"-

  - stąd bardzo blisko do twierdzenia: że sami sobie ZAGRAŻAJĄ!!! ZZ!!! i torturują, źle, TORTURUJĄ innych chorych. Mając to na uwadze należy ich niezwłocznie skuć (przytrzymać i unieruchomić) w samoizolacji. Akademia witalności bez klamek, a może nawet bez okien.

  No, winszuję, winszuję...
  Proszę mnie nie komentować :)... z waszego marsa nic do mnie nie dotrze.
 • Czy ten artykol ma pomoc Polakom czy wrogom?
  Wielu jak nie prawie wszyscy internetowcy to samo robia, wg mojej oceny i sie zapytowywowuje;

  Czy przez ten artykol pomagasz Polakom i Polsce czy szkodzisz?

  Uwazam ze bardzo szkodzisz bo straszysz i nie podajesz rozwiazania. Jest nie tylko niezbalansowany ale jest mocno szkodliwy.

  Prosze nie walcz z moja percepcja ale jesli masz ochote to pokaz sens takiego pisania i lepiej, jakie jest twoje wyjscie z tego?

  Bo moge zaapelowac aby nigdy na tym portalu nie pisac takich zlych wiesci chwalacych potege wroga i bezmoc nas Polakow.

  Autor, zgadzasz sie z moim apelem?

  To korzystajac z twojej goscinnosci, ja napisze moj wniosek i rozwiazanie.

  Od ciebie poczawszy a na prawie kazdym skonczywszy, piszecie ze ustawa to jest swietosc od boga dana i koniec.

  A ja glosze a nikt nie raczy potwierdzic i glosic odtad, ze fakty sa takie ze ustawa to jawne bezprawie. I jako takie mamy obowiazek i formalny i w obronie wlasnej zrobic wszystko aby w Polsce nie bylo bezprawia.

  Na temat co jest prawem a co jest bezprawiem, napisalem trylogie i pracuje nad skrocona bardziej formalna wersja i tez z waszymi ogonkami. Nawet bez waszego szczekania, taki dokument powinien byc pod kazdym wzgledem poprawny. Zglosil sie ochotnik do edycji. Czy sa inni ochotnicy aby edytowac na poprawnosc po pl? Wielkie dzieki.

  Niech bedzie jasne. Nie nastaje na osobe ale na tresc. Piszmy to co buduje a nie to co zniewala.

  Odpowiedzia na bezprawie nie sa protesty ale ustanawianie i praktykowanie naszego odwiecznego naturalnego prawa.

  I nawet jesli sie decydujesz na protest, protest przeciwko czemu?
  To moze jak juz to demonstracja, deklaracja ze to jest nasze prawo i to urzedy maja obowiazek chronic. Art 30 konstytucji.

  Nigdy nikt na tym portalu a zwlaszcza w nawiazaniu do mych nawolywan do odrzucenia bezprawia ustawowego a przyjecia prawa naturalnego ktore jedynie jest prawem, nikt nie odpowiedzial, nikt nie zrozumial lub nie pragnie prawa.

  Czy nikt nie rozumie ze nie istnieje prawo konstytucyjne gdyz konstytucja nie ma wiele wspolnego z prawem. A wspomniany artykol to wy/my mozemy zadeklarowac jako prawo. A gdy nie rozumiesz to najlepiej nic nie rob aby zrozumiec. Co?
  Bo prawo jest bardzo proste, a bezprawie jest zlozone i wy sie tarzacie w blocie bezprawia i nie dopuszczacie do swiadomosci ze prawo jest proste.
  Nawet niemowle rozumie na swoj sposob prawo grawitacji. BO prawo naturalne jest proste.

  Czy prawdziwi Polacy moga od wczoraj pisac tylko to co buduje albo w najgorszym wypadku podac krotko problem i nawolywac o znalezienie najlepszego rozwiazania? Jesli tak do bardzo dziekuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej