Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Gdy państwo bierze kobietę za żonę...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Faceci, ogarnijcie się. Im będziecie dawać więcej przywilejów kobietom, tym One będą Was bardziej nie szanowały, zachowując się jak rozpuszczone smarkule.

Polscy mężczyźni* nie rozumieją współczesnych kobiet i tego, jak działa rzeczywistość. Fałszywą wizję świata podtrzymują nie tylko lewicowe media, ale także utopijne „białorycerstwo” polskich mężczyzn, rodem z przedwojnia.
Kobiety muszą czuć nad sobą kontrolę i dominację mężczyzn. Obecnie kobiety mają te same prawa co mężczyźni. Ale jeśli myślicie Panowie, że dając Im kolejne przywileje, zdobędziecie dostęp do ich „jaskiń”, bardzo się mylicie. Zdobędziecie tylko „przyjaźń”, czyli kompletny brak szacunku – jak mówi Roman Warszawski.
Feminizm nie powoduje, że „działaczki” są brzydkie oraz mają paskudne charaktery. To trzeba odwrócić - one, ponieważ są brzydkie i mają paskudne charaktery, są feministkami...
image
image
Nienawiść tej znanej aktywistki feministycznej do polskich mężczyzn bierze się stąd, że pewnie żaden z nich nie marzył o niej tak, jakby tego chciała.
Zauważcie Państwo: kontrowersyjnie atrakcyjna kobieta, której propozycje zmierzają do ograniczenia wolności i szczęścia kobiet. Czy Magda Dropek nienawidzi innych kobiet, które mają powodzenie u mężczyzn? Czy ta aktywistka feministyczna chce zrobić wszystko, aby faceci i kobiety nie mogliby być szczęśliwi, „aby nie mogli płynąć” za swoim szczęściem. A może tylko prześciga się na radykalizm i tak naprawdę wcale tak nie myśli?
A teraz najlepsze:
500+ powinien być wyłącznie dla wdów, i małżeństw. Naprawdę, znam..., wszyscy znają, mnóstwo przypadków, gdy kobieta ma dziecko, żyje na przysłowiową kocią łapię z facetem, ale nie biorą ślubu, bo to im się nie opłaca. Ta idiotyczna polityka przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
Później, te wychowujące się w niepełnych rodzinach i pozbawione jakiegokolwiek wzorca dzieci, są aspołeczne, ponieważ wychowują się w patologicznych środowiskach podobnych do murzyńskich gett w USA. 
Państwo finansujące samotne i nieodpowiedzialne matki, przejmuje w ten sposób rolę mężczyzny. Uczy je, ze ich nieodpowiedzialne zachowanie się opłaca.
A później dziwicie się, że faceci nie chcą się wiązać/żenić z roszczeniowymi, wulgarnymi i puszczalskimi kobietami. Brzydzimy się takimi osobami. 
Jednak najlepszy wniosek Romana Warszawskiego to konstatacja, że w nadchodzącym systemie totalitarnym, czyli Nowym Lewicowym Porządku Świata, w wojsku i policji powinny służyć wyłącznie kobiety. Dlaczego? Bo taki system bardzo szybko upadnie. 
Proszę posłuchać ciekawej i szokującej rozmowy z genialnymi wywodami Romana Warszawskiego, który porusza wiele kwestii:

 

   

Lub kliknij w link:https://www.youtube.com/watch?v=9kMJS5U6LXM&feature=emb_title Wywody administratora MGTOW Polska grupa 2 Romana Warszawskiego są genialne, i jeśli nie dadzą Niektórym do myślenia, to już nic nie da Im do myślenia. Skończą jak neandertalczycy, których mężczyzn wybił, a samice wcielił -zapłodnił homo sapiens. Czy tak niedługo skończy europejski, w tym polski, mężczyzna? W dodatku, czy to się komuś podoba, czy nie, to mężczyzna zdobywa-posiada kobietę. I tu żadne krzyki rozwydrzonych feministek nie pomogą. Zresztą, feminizm to nic innego jak wołanie o dominację mężczyzn. Faceci otaczający feministki i razem z nimi niszczący kościoły, to tyko otoczeni pogardą agresywni betaorbiterzy – frajerzy.   Romuald Kałwa  Stowarzyszony w MGTOW* Polska grupa 2     *Polskie kobiety urodzone w latach 40., 50., i 60. również  * MGTOW - mężczyźni idący własną drogą  

KOMENTARZE

 • a
  Jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije.

  Czas najwyższy przywrócić użytkowanie tego porzekadła.
  Jak nie - to ten raj za chwilę się skończy.

  PS. Jestem za ponownym wypędzeniem tej jędzy z raju, ale my mamy szansę pozostać; Pan Bóg miłosierny zrobi nam, nową babę. Lepszą.
 • @ Autor
  Temat bardzo ważny.
  Poruszony w sposób "kontrowersyjny" ;-DDD
  A zatem daję 5*

  Ukłony
 • Nie ma co grymasić i łoscylować łobok sedna problemu !
  Wróg metodycznie doprowadza do patologii we wszystkich przejawach naszego życia, więc pretensje należy mieć do niego. Sprawa dotyczy wszystkich 40 płci :-).
  Ale już niedługo, w erze posthumanizmu, w którą właśnie wkraczamy, każdy będzie mógł wejść w posiadanie drogą kupna, silikonowego partnera/partnerki robota z zamówionymi cechami fizycznymi i psychicznymi. Poziom sztucznej inteligencji można będzie sobie podregulować potencjometrem pod własny IQ, tak aby robot nie zapędził nas czasem w kozi róg podczas byle dyskusji przy stole lub nie próbował nas zastąpić robotem :-)
 • @Nibiru 19:24:40
  "Sprawa dotyczy wszystkich 40 płci :-)"

  To zaczyna przypominać Sodomę i Gomorę...

  Wiesz co to? [w sumie trochę głupio mi pytać.... ;-) ]

  https://innemedium.pl/sites/default/files/styles/large/public/_1.jpg_5b2f7707103b08.17588058.jpg

  Pozdro!
 • @Jasiek 20:02:38
  Już to kiedyś widziałem, ale zapomniałem detale, więc zrobiłem szybki research na google. Sumeryjska mapa nieba z czasów gdy jak twierdzą niektórzy kometa lub asterois zniszczyły Sodomę i Gomorę. Więcej detali poniżej:

  https://www.bibleandscience.com/store/catalog/product_info.php?products_id=343

  PZDR
 • @Nibiru 20:17:54
  "Już to kiedyś widziałem, ale zapomniałem detale..."

  A "ziemniaki" rylcem musiały dusić, żeby wyryć co ich przeraziło. I pamiętają przez lat tysiące - ale to tylko taka drobna różnica w punkcie widzenia... ;-)

  Dzięki za link.
  Na mnie ta tabliczka robi wrażenie. Taka jakaś szczegółowa...
 • @Jasiek 20:24:45
  Parę lat temu czytałem na internecie artykuł - zeznanie jakiegoś irackiego biurokraty, który twierdził, że niezwłocznie po rozpoczęciu wojny, amerykańscy specjaliści skonfiskowali z Bagdadskiego muzeum oraz paru innych magazynów skrzynie z milionami tabliczek sumeryjskich czekających na inwentaryzację i odczytanie. Sugerował on, że jedną z ważniejszych przyczyn, jeśli nie najważniejszą ataku "koalicji" na Irak była właśnie konfiskata tych tabliczek. Na nich ponoć znajdowała się rozległa wiedza o cywilizacjach pozaziemskich oraz źródeł pochodzenia człowieka na ziemi. A jak wiadomo prawdziwa wiedza (informacja) jest cenniejsza niż wszystkie skarby świata. Zapewne gdzieś ten dokument krąży po sieci, ale nie mam teraz czasu na szukanie.
  PZDR
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:30:35
  Współczesne "Julki" to po prostu rozpuszczone młode kobiety. Ale kreatorom świata o to chodzi.

  Faceci nie są wymagajacy.
 • @Jasiek 19:16:33
  Pozdr!
 • Panie Romualdzie, nasza kultura to kultura równowagi
  między pierwiastkiem męskim a żeńskim. Mówię o słowiańskiej a nie o nabytej od izraelitów (pasterzy). To wszystko wywodzi się z przejścia z kultur zbieracko-łowieckich do kultur, gdzie zaczęliśmy zbierać dobra i materialne i niematerialne jak władza. Odchodząc z tego świata chcemy to przekazać naszym potomkom, ale naszym a nie sprytnego sąsiada co podczas nieobecności żonę naszą uczynił brzemienną. Rolnik nie miał takiego problemu, pasterz co na wiele dni ze stadem udawał się na lepsze pastwiska ten problem już miał. Stąd chrześcijaństwo, islam mające korzenie w pasterskiej kulturze Izraela traktuje kobiety jako coś gorszego.

  Uczyń kobietę szczęśliwą a ona cię szczęściem obdarzy. Choć wartości są różne, są kobiety puste, które można kupić za kilka świecidełek, szmatek a czasem nawet tylko kilka złotych. Ostatecznie ile kosztuje "żona na godziny"? Są kobiety mądre, na które tylko wartościami wyższymi jak opiekuńczość, dbałość o rodzinę można zasłużyć.
  Swoją wartość też wyznaczysz tylko tym co dasz swojej słodszej, choć gadatliwszej połowie i dzieciom, które w bólu ci przyniosła.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:30:35
  Panie Krzysztofie, znam Pana żonę. Jakoś nie widziałem w niej jędzy. Ale jeśli już chce Pan liczyć, że nową doskonalszą Bóg Panu stworzy, to przypominam, że dzieła Boga nie są doskonałe, bo i dziełem Boga był ten wąż z raju i upadłe anioły. Kolejny model może znacznie więcej "wad fabrycznych" posiadać. Popatrz Pan na losy PiSowskiego premiera Marcinkiewicza. Wnioski nasuwają się same.
 • @Zawisza Niebieski 00:25:58
  Tak, jest sporo wspaniałych kobiet, ale ja to piszę w kontekście zmian społecznych i prądów jakie zaczynają dominować - feminizm to prowokacja, która nie służy kobietom, a która ma rozwalić społeczeństwo.

  ZRESZTĄ, PROSZĘ POOGLĄDAĆ FILM Z ROMANEM WARSZAWSKIM OK.?

  Przecież to o ten film mi chodzi, a nie o tekst, który relacjonuje pewne zmiany.

  W DODATKU, DLACZEGO PAŃSTWO NIE KOMENTUJĄ ŻĄDAŃ FEMINISTEK I ICH MYŚLENIA? :)

  NO PROSZĘ.... :) ;) :)
 • @Jasiek 20:02:38 :) :) :) :) :)
  TA TABLICZKA TO MOŻE STAROŻYTNY KALKULATOR? ;)

  Sumeryjski artefakt opisujący zniszczenie Sodomy i Gomory w które walnęła asteroida.

  Polecam: Therion - Rise Of Sodom And Gomorrah https://www.youtube.com/watch?v=L_NtCdMdGrg

  Pozdr!
 • @Zawisza Niebieski 00:25:58
  Smażę kotlety i płaczę. Dziękuję Panu za ten komentarz.
 • @Zawisza Niebieski 00:31:36
  Marcinkiewicz zdrajca i należało uciąć mu ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej