Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Zdewastowano pomnik Lecha Kaczyńskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polscy murzyni w akcji

W nocy, prawdopodobnie z niedzieli na poniedziałek w Siedlcach oblano farbą pomnik śp. Lecha Kaczyńskiego. Policję o zdarzeniu poinformował reporter Tygodnika Siedleckiego. Za Tygodnikiem Siedleckim sprawę nagłośniła Wirtualna Polska.
Mnie jednak zastanawia zachowanie, ten prymitywny chichot wściekłej gawiedzi, wychowywanej przez tę szczujnię w nienawiści, która nie tylko, że polubiła tę wiadomość, ale w promowanych przez redakcję WP komentarzach grozi zniszczeniem wszystkich pomników Lecha Kaczyńskiego (pomnik w Siedlcach postawiono w 2014 r.).
- jeden z małpoludów pyta:
 „A z jakiej okazji Kaczyński ma jakiekolwiek pomniki? Z okazji zginiecia w katastrofie? Czy jakieś inne zasługi? Bo jakoś żadnej nie pamiętam, a nie było to 100 lat temu” – pisownia oryginalna.
Zauważyłem, że nikt nie jest tak pyszałkowaty w swojej niewiedzy jak przeróżne głąby, kapuściane łby, matoły, osły, cymbały, przeróżne tłuki, kołki, trepy i pacany. Z zresztą, może to powtórka Black Lives Matter. Pytanie o murzyńskość w Polsce ma uzasadnienie. Nigdzie na świecie idol z murzyńskiego getta nie stał się wzorem do naśladowania, jak w Polsce 20 lat temu podczas nawały tej antykultury zwanej hip-hopem.
Przecież jeszcze niedawno czarni mieszkańcy Afryki, uprawiali kanibalizm, który popularny był również w Związku Radzieckim. Zresztą, kanibalizm jest tam uprawiany do dzisiaj.
Śp. Lech Kaczyński ma wielkie zasługi dla krzewienia patriotyzmu, prawdziwej historii Polski, honorował ludzi dotychczas pomijanych i zapomnianych. Budował niezależności Polski na arenie międzynarodowej. Ruscy nienawidzą go najbardziej za to, że zablokował aneksję Gruzji przez Goluma z KGB. No, i rozwiązanie WSI – długiego ramienia Stalina i stalinięt. Lech Kaczyński Przeciwstawiał się neoimprerailnym tendencjom Rosji i zapędom Niemiec, których elity rościły pretensje terytorialne do zachodnich ziem Polski.
Za czasów L. Kaczyńskiego Orlen w 2006 r. zakupił rafinerię w Możejkach od koncernu Jukos Michaiła Chodorkowskiego za 1,49 mld dolarów, co borykało się z problemami stwarzanymi przez stronę rosyjską, a potem litewską.
To w imię rosyjskiej przyjaźni do Polski „rosyjski Transnieft zawiesił dostawy ropy do rafinerii w Możejkach, tłumacząc to awarią na odcinku ropociągu Przyjaźń. Później Rosjanie naprawili rurę na tyle, by wznowić nią dostawy ropy do rafinerii na Białorusi. Ale do Możejek ropa nie dopłynęła. Obserwatorzy oceniają, że awaria ropociągu to zemsta Rosji, która była niezadowolona, że litewską rafinerię nabyła polska firma, a nie rosyjska”.
Kolejnym ciosem był pożar w rafinerii jesienią 2006 roku, który strawił kluczowe instalacje w Możejkach, na półtora roku ograniczając potencjał rafinerii.
Centrum Informacji o Rynku Energii - https://www.cire.pl/item,147665,1,0,0,0,0,0,historia-inwestycji-pkn-orlen-w-rafinerii-w-mozejkach.html
A teraz plujcie, miłujący Rosję i Niemcy, polscy murzyni swoim jadem, dzięki temu tekst będzie miał więcej odsłon. Wiecie, gdzie ja to mam.

KOMENTARZE

 • Nie wiem kto tam dewastował
  rzeczony pomnik - ale kiedyś przyłapano pana regularnie odwiedzającego synagogę - jak pod osłona nocy - malował na jej elewacji jakieś antysemickie hasła.
  Wniosek?
  Polacy sami - nie będą się skłócać - a tego by jeszcze brakowało - jakby tutaj jedność zapanowała. Co to byłaby wtedy za demonkratura?
 • Murzyni?
  To obraza dla mieszkancow Afryki, ich potomkow oraz wizerunku przyslowiowego
  pracownika za nedzna wyplate.
  Tu chodzi o swiadome jednostki z terrorystycznymi zapedami.
  Wyhodowane przez pogardzajace polskoscia media.
  Napompowane ropa manii wyzszosci i "europejskosci".
  Zerujace na forsowaniu zbiorowej amnezji.
  A ich produkt to robalo- polaki.
  Gotowe isc za to w boj za kazdym najglupszym i najpokraczniejszym hitlerkiem. Paradoksalnie, posadzajac odwazajacych sie inaczej myslec o " faszyzm".
  Choc sami nie maja pojecia, o co ich posadzaja.
  Ja bym ten kurs na samozniszczenie kosztem odrzucenia czlowieczenstwa i polskosci nazwal "wrzodakizmem".
  To adekwatne, dwuznaczne i b.na czasie.
  Na zewnatrz frazesy, " madrosc" hostoryczna, tak naprawde etapu.
  W srodku poklady cuchnacej ropy.
  Taa. wrzodakizm.
  Po dzisiejszym incydencie to uwazam za adekwatne.
 • @demonkracja 18:57:09
  A jak sie przy tym zdyszal?
  No men- czenik.
  Bart Syfilitovitz.
 • reprezentował polskę rosyjskim samolotem
  latając rosyjskim samolotem ....
  Jakim prawem ten człowiek ma pomnik? Słuszne i zasadne pytanie.... natomiast ten ściek pomyj przedstawia chyba jakiś katolicki standard...
  jedynka oczywiście choć ktoś dał 2 punkty ....
 • Aneksja Gruzji?
  "zablokował aneksję Gruzji przez Goluma z KGB"

  To coś nowego. Naprawdę?

  Proszę rozwinąć albo podać źródła.
 • Ilosc jedynek i pogardy oraz zaprogramowana"wyzszosc" komentatorow.
  Niestety swiadczy o tym, o czym odwazylem sie(bo tu moga mnie wyklinac za to)napisac.
  LK stanal odwaznie przeciw geopolitycznym zapedom dwoch wielkich graczy.
  Zaplacil.
  A my mamy pluc???
  "lepiej byloby dla nich..."
  Ale, w razie wkroczenia ruskich prawdopodobnie pierwsi podpisaliby lojalki.
 • Myślę, że L. Kaczyński był narzędziem w rękach USA, kiedy
  leciał do Gruzji w asyście dwóch innych polityków z Ukrainy i Litwy. Tak zresztą Polskę użyto do podpierania rebelii w Czeczeni, a potem użyto J. Kaczyńskiego na ukrainskim Majdanie. Tym polskim udziałem nie ma co się szczycić.

  Co do Możejek, to była i jest, inwestycja stratna, bo to jest rafineria dostosowana do rosyjskiej ciężkiej ropy, w przypadku jakichś zawirowań, nie będzie użyteczna, bo ropa z (g)łupków jest znacznie lżejsza.
  https://strefainwestorow.pl/artykuly/20170808/pkn-orlen-mozejki-litwa

  Nie popieram niszczenia pomników.
 • @Anna-PK 19:52:44
  Pani Aniu.
  Akurat wtedy stanal "w poprzek" interesom
  obu supergraczy.
  Jak Sikorski swego czasu.
  Chcial sie uniezaleznic od wsparcia Stanow tworzac os krajow zwanych eufemistycznie "miedzymorzem".
  Niezaleznym od zewnetrznych sil.
  Taki czlowiek jest grozny dla wielkich graczy.
  Trzeba sie go jak najszybciej spektakularnie pozbyc.
 • @brian 18:59:38
  Przecież wiadomo kto to robi i po co. Proszę jeszcze zwrócić uwagę na datę wydarzenia, w przeddzień Rocznicy ustanowienia Konstytucji 3 Maja, to nie przypadek, to podpis sprawcy. Ale ta "elita" się sama wykruszy... z wiadomych powodów.
 • @brian 20:36:58 Jeżeli faktycznie było tak jak Pan pisze, tzn.
  był Kaczyński samobójcą. Tan człowiek nie był groźny, ale raczej żałosny. Plany polskie oparte na romantyzmie "mierz siły na zamiary", kończą się dla Polski tragicznie, bo są z założenia nieracjonalne. W polityce skuteczne tylko są kalkulacje, które są oparte na sile wojaka, lub pieniądza.

  Przegrane powstania, wojny, oraz "spektakularnie pozbycia" się polityków, powinny być potępiane a nigdy nie powinny być celebrowane. Przegrywanie oznacza słabość, a słabego nikt nie szanuje.

  Sikorski tworzył Partnerstwo Wschodnie, czyli robił wstęp do "kolorowych rewolucji". A Międzymorze oparte o niemieckie i holenderskie unijne pieniądze, to takie mydlenie oczu dla łatwowiernych.
 • @brian 18:59:38
  Chciał Pan przy okazji neonowego blogera Pana Wrzodaka obrazić? A czymże znowu On się naraził? Pisze rozsądnie, myśli po polsku, grzecznie do innych się odnosi. Czegóż chcieć więcej? Kaczyńskiego jeszcze z Wawelu należy usunąć, bo nie zasłużył na królewskie miejsce pochówku. Rafinerię kupił, WSI rozwiązał, aj, waj, giewałt, rzeczywiście, wielkie zasługi. Większych Polacy nie widzieli. A braciak z identycznymi genami, też się Polsce zasłużył, zwłaszcza tą nowelizacją Ustawy o IPN przez Israel podyktowaną.
  No i proszę, wystarczy mieć inne niż Pan Kałwa poglądy, aby być obrzuconym stekiem wyzwisk: "małpoludy, głąby, kapuściane łby, matoły, osły, cymbały, przeróżne tłuki, kołki, trepy i pacany". Na więcej inwektyw Panu Kałwie inteligencji nie starczyło.
 • @Anna-PK 19:52:44
  "Co do Możejek, to była i jest, inwestycja stratna, bo to jest rafineria dostosowana do rosyjskiej ciężkiej ropy, w przypadku jakichś zawirowań, nie będzie użyteczna, bo ropa z (g)łupków jest znacznie lżejsza"

  Amerykanie muszą teraz kupować tę rosyjską ciężką ropę, po tym jak nałożyli sankcje na Wenezuelę. Zresztą część tej ropy Rosjanie sprowadzają z Wenezueli i odsprzedają z marżą. Tak się robi interesy.
 • I słusznie go zbeszcześcili
  bo to jedyny sposób by Polacy mogli wyrazić swój sprzeciw przeciwko sobiepaństwu nie tylko lecha , ale całej rządzącej skorumpowanej kliki psycholi prowadzącej nas prosto do rowu z wapnem.
 • @Pedant 21:27:43 Zgadza się. Amerykańskie rafinerie też były
  budowane na ciężką ropę naftową. Aby móc je jakoś wykorzystać, Amerykanie muszą własną łupkową ropę mieszać z ropą rosyjską lub wenezuelską.
 • @Anna-PK 21:52:53
  "Zgadza się. Amerykańskie rafinerie też były
  budowane na ciężką ropę naftową. Aby móc je jakoś wykorzystać, Amerykanie muszą własną łupkową ropę mieszać z ropą rosyjską lub wenezuelską."

  Co wskazuje na błędy w kalkulowaniu polityki wobec Wenezueli. Tamtejsza ludność cierpi ale nie obala Maduro, i Rosja zwiększa swoje wpływy oraz zyski na pośrednictwie.

  Nie jestem pewien co to oznacza. Brak pragmatyzmu i dominację ideologii?
 • @viridiana 21:21:54
  Co do Ropniaka, nie o Kaczyńskiego chodziło.
  O jednostronne podejście do planów atomowego spopielenia Polski.
  Przez obie strony.
  Co starannie pominął.
  A tekst był jak wyjęty z urbanowskiej propagandirovki.
  Ubodło go to.
  Ale jeśli fakty przeczą tezie, tym gorzej dla nich.
  Kolejny raz. Niestety.
 • No proszę..... Kałwa jako "pawłowy katolik"
  "A teraz plujcie, miłujący Rosję i Niemcy, polscy murzyni swoim jadem, dzięki temu tekst będzie maił więcej odsłon. Wiecie, gdzie ja to mam."

  Czyli ... najpierw prowokowanie plucia.... by później oczekiwać tego samego z drugiej strony - a wszystko w jednym celu....

  "nie ważne jak się mówi, byle się mówiło"

  Ot i poziom człowieka , nazywający siebie jakimś 'supercośtam" i podobno będący członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich - WSTYD !!!

  ..i dziwi mnie tylko że administracja portalu na coś takiego , stosownie nie reaguje.
 • @adam54 12:51:42
  Zdewastowano?
  Zdewastowano.
  Tak jak Schody wcześniej.
  Może mamy się zbiorowo prześcigać w rechocie?
  Powtarzać śmiszne żarciki o siekanej kaczce po smoleńsku?
 • @Autor
  W normalnym kraju zabronione powinno być stawianie pomników komukolwiek wcześniej niż 50-100 lat po śmierci. Po tym czasie z reguły już wiadomo, czy ktoś sobie na pomnik zasłużył. A tak mamy do czynienia z czystą polityką, gdzie do jej brudów wciąga się nawet zmarłych.

  Pomniki stoją w miejscach publicznych i pełnią rolę edukacyjną, np. dla młodzieży, dlatego wznoszenie tego typu "pamiątek" powinno być regulowane.
 • @ Autor - a kto to jest L.Kaczyński? I czy każda syjonistyczna kanalia będzie miała w IIIRP pomnik?
  "Śp. Lech Kaczyński ma wielkie zasługi dla krzewienia patriotyzmu, prawdziwej historii Polski, honorował ludzi dotychczas pomijanych i zapomnianych."

  Pomogę Autorowi i załączę przykład odznaczonej osoby.

  W marcu 2008 odznaczona przez prezydenta L.Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za udział w wydarzeniach Marca’68

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/12/irena_lasota.jpg

  Lasota (Hirszowicz) Irena – ur. 1947r. – m.in. dyrektorka i założycielka w 1984r. fundacji na rzecz demokracji w Europie Wschodniej IDEE w Waszyngtonie. W PRL należała do tzw. komandosów w „marcu 1968”. Członek ZMS, pracowała w wydawnictwie Wiedza Powszechna, od 1970r. działaczka emigracji w USA. W 1981r. współzałożycielka Komitetu Poparcia Solidarności w NY. jej inicjatywy efektywnie wspomagały część „opozycji” w Polsce. Członek kapituły Nagrody im.J.Giedroycia.

  Syjonistyczna Żydówka, korespondentka z USA dla Radia Wnet, Irena Lasota, w związku z zestrzeleniem przez Turków rosyjskiego myśliwca powiedziała 30.11.2015r. z charakterystycznym żydowskim „rh” , że „zanieśmy kwiatek pod ambasadę Turcji, podziękujmy Turkom, którzy stanęli w naszej obronie, bo Rosja może przecież naruszyć i naszą przestrzeń powietrzną”.
  _________________________

  Rafineria w Możejkach

  Żydowski złodziej człowiekiem roku żydowskiej gadzinówki Michnika

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/12/z15935461qmichail-borisowicz-chodorkowski-czlowiekiem-roku-2.jpg

  Przy okazji warto dodać, że żydo-rząd PiS w 2006r. wywianował Chodorkowskiego kilkoma miliardami $USA wyjętymi z kieszeni polskich podatników.

  Na żądanie międzynarodowego żydostwa z USA zwalczającego Rosję i jej firmy paliwowe, żydo-rząd PiS nakazał PKN Orlen dokonać zakupu od firmy Jukos (własność Chodorowskiego) rafinerii w Możejkach, która przynosi straty polskiej rafinerii. Straty te pokrywają Polacy w cenie paliwa.

  itd.
 • A może zamienić zniszczony pomnik na nowy - ?
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/pomnik-kaczyc584skiego-z-poniatowskim.jpg
 • @Rzeczpospolita 17:42:11
  he he, dobre
 • dr prawa pracy
  Za życia dozwalał na nowelizację prawa pracy i jego dostosowywanie do sytuacji. Za to w piekle ma swoje miejsce. A każdy biorący pensje jest przez niego skrzywdzony

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej