Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Ks.Dariusz Oko skazany przez niemiecki sąd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... w Kolonii za opisywanie lawendowej mafii w kościele

„Ksiądz Dariusz Oko został uznany przez sąd w Kolonii za winnego podżegania do nienawiści. Na duchownego nałożono grzywnę w wysokości 4800 euro lub 120 dni aresztu” – donosi Rzeczpospolita. Dzieje się to po donosie donosie ks. Wolfganga Rothe, który promuje idee LGBT.
Ksiądz razem z wiekowym niemieckim teologiem napisał artykuł, w którym opisuje działającą w kościele lawendową mafię – wewnątrzkościelną homoseksualną grupę przestępczą działającą na szkodę nieletnich oraz wykorzystującej zależność kleryków.
– "Niemcy mnie wsadzają do więzienia. Mój dziadek i babcia ratowali Żydów, ryzykowali życiem, pomimo że Niemcy zabraniali ratować Żydów. Podobnie jestem zdecydowany, pomimo że Niemcy mi tego zabraniają, ratować kleryków przed homoklikami – powiedział ks. prof. Dariusz Oko, którego bez procesu skazano w Niemczech za domniemane „podżeganie do nienawiści” – czytamy na stronie TVP Info.
Mnie jednak oburza co innego – niemiecka buta, nieuzasadnione poczucie wyższości i antypolskie uprzedzenia. Zastanawiam się, czy gdyby władzę w Polsce przejął Szymon Hołownia albo Platforma Obywatelska, przekazaliby Polaka – księdza niemieckiemu wymiarowi sprawiedliwości. Żądałbym od nich deklaracji w tym temacie.
To nie jest „tylko” skandal. To jawny atak nie tylko na wolność religijną i badań naukowych – to atak na Polskę. Ludzie, którzy w latach 1939-1945 plugawili polską ziemię, którzy wyrządzili Polsce wiele zła, za które nie odpowiedzieli, wiedzą, że mogą robić to, co robią. Dlaczego? Bo wszystkie ich podłości względem Polski i Polaków uchodziły i uchodzą im bezkarnie. A Polacy się na to godzą. Gdzie nasz honor, godność, jakiekolwiek poczucie dumy?

Petycja w obronie księdza Dariusza Oko: https://bronmyksiedzaoko.pl  

KOMENTARZE

 • Autor
  Sądy kapturowe. - Ale bandyctwo.
 • Już raz pół żartem poł serio.
  Wskazano mnie jako odstępcę i heretyka.
  A ja pytam wprost.
  Co na tą sytuację "Papież" od Paciamamy i Madre de Muerte?
  Dlaczego nie stoi murem za Swoim Podwładnym?
  Kim jesteś Framcesco???
  Ja naprawdę cieszę się że wciąż żyje Papa Ratzinger ale u władzy stanął uzurpator.
  Jeśli byłbyś prawdziwym Papieżem a nie Antypapieżem, stanąłbyś murem za Księdzem Oko.
  Naprawdę, nad Kościołem Chrystusowym zawisły czarne chmury.
  Boże, chroń nas przed fałszywymi hierarchami i ich poplecznikami.
  Amen.
 • Czas terroru to czas konfidentów
  .
  W gruncie rzeczy chodzi globalnym zarządcom o doprowadzenie do rozkładu moralnego społeczeństw szczególnie europejskich, gdyż te w największym stopniu stoją na drodze realizacji planu globalnego niewolnictwa, o jakie tu chodzi.

  Siły te chcą wykorzystać grupy ludzkie, które z natury mają ze sobą problemy, do rozkładu moralnego społeczeństw, chcą je wykorzystać do roli konfidentów, którzy przy zastosowaniu nowo narzuconych praw pozwolą zdyskredytować i zaszczuć wszelki opór. W tym konkretnym przypadku konfidentem jest ks. Wolfgang Rothe były wicerektor seminarium w St. Pölten, usunięty z seminiarium za pewne problemy natury seksualnej w seminarium. Pan Rothe ćwierka niefrasobliwie

  - https://twitter.com/wolfgangfrothe/status/1365962411367424005

  a towarzyszy mu dobrze zorganizowany chór meidialny w internecie, sam tekst prof. Oko jest jednak nie do znalezienia w niemieckim internecie. Tytuł tekstu o którym się tyle pisze i sądzi brzmi: "Über die Notwendigkeit homosexuelle Cliquen in der Kirche zu begrenzen". Pan Rothe otrzymał najwidowczniej zadanie od "klik homoseksualnych w kościele" zapobieżenia próbom "ograniczenia" ich wpływu.

  Kofidenci, kapusie, są podstawowym narzędziem systemu terroru.

  Takie samo zjawisko możemy obserwować w przypadku terroru tzw. "Covid-19", wiele osobników dobrowolnie i to bez nagrody podejmuje się czynności konfidenckich i donosi na swych sąsiadów do organów represji pandemicznej. W ten sposób mogą organizatorzy tzw. pandemii wselekcjonować przy okazji kadry do funkcji konfidentów, których okupant zawsze potrzebuje. Znajdujemy się bowiem od lat pod okupacją, zauważmy przeto

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/
 • @Laznik 21:55:34
  Powtarzam się, cóż.
  Za księdzem Oko powinna MUREM STANĄĆ hierarchia,(celowo z małej)
  Dlaczego tak nie robi?
  Odpowiedź nasuwa się sama.
  Czasy ostateczne.
  Przepowiadane przeniesenie Stolicy Apostolskiej z przegniłego Rzymu do Gniezna lub Krakowa.
  Dwóch Papieży?
  Już mamy.
  Teraz tylko kwestia, który sukcesor okaże się legalny.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej