Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Korwin-Mikke spadł z drabiny i złamał nogę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyż nie dobija się koni?

Janusz Korwin-Mikke nie jest dobrym człowiekiem. Ma bardzo pogardliwe zdanie o ludziach. Jest zwolennikiem wprowadzenia zasad XIX w. kapitalizmu. Jest przeciwnikiem ubezpieczeń społecznych, ale także ubezpieczeń dobrowolnych. Chyba lubi, jak ludziom dzieje się krzywda.
Chcącemu nie dziej się krzywda – należałoby odpowiedzieć Januszowi Korwinowi-Mikke, który w niedziele na dachu swojego domu dokonywał drobnych napraw.
Janusz Korwin-Mikke jest również przeciwnikiem obowiązkowej edukacji szkolnej, co uczyniłoby z Polski kraj półanalfabetów, a z Polaków tanią siłę roboczą, tak jak było to właśnie w XIX w.
Janusz Korwin-Mikke jest także darwinistą i ma lęk przed niepełnosprawnymi - powszechnie znane są jego groteskowe i pełne lęku wypowiedzi o niepełnosprawnych, np. o oglądaniu w tv olimpiady paraolimpijskiej.
Pod Korwinem złamała się drabina. W wyniku operacji lekarze założyli mu druty. Ciekawe, czy operacji dokonano za jego prywatne pieniądze, czy w państwowym szpitalu, którym tak gardzi, a operacji dokonali wykształceni na państwowch uczelniach lekarze. O tym pewnie szybko sam poszkodowany nie napisze. Swoją drogą, do wypadku doszło w niedzielę, ale jak widać, wstydzono się przyznać, że coś jest nie tak, skoro sprawa "wyszła" dopiero dzisiaj. Jak to, herosowi mogło się coś stać?!
Janusz Korwin-Mikke to człowiek pełen ideologicznych sprzeczności – jest konserwatystą i liberałem – kpi z ofiar gwałtu, no bo to wina kobiet, że chodzą wieczorami, np. do pracy. Ale przecież chce jednocześnie kapitalizmu, czyli tego, aby wszyscy pracowali – fakt, choć mówi wyłącznie o pracy mężczyzn, to w kapitalizmie tak nie ma, bo pracować muszą wszyscy, nawet dzieci – jego wywody nie są spójne.
Mało kto zwraca na to uwagę: wywody posła Konfederacji i nazywanie się konserwatystą nie jest spójne, bo był wielokrotnie żonaty, miał sporo kochanek – a więc łamie zasady o których sam mówi – dotrzymywanie umów.
W tym wieku, a ma już 78 lat, Korwin-Mikke nigdy nie wróci do swojej dawnej formy. Czy w związku z tym powinien zrezygnować z polityki, by nie budzić "obrzydzenia" u ludzi, takiego, jakie budzą w nim inni niepełnosprawni?
Januszowi Korwinowi-Mikke życzę zdrowia, i tego, by nie został potraktowany tak, jakby sam tego nie chciał, a życzy wszystkim innym.

 

KOMENTARZE

 • Autor-plujka
  Może "kobra plująca"? Cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia?
  Opluwać niczym TVN czy TVP? Autorze! Na tym portalu wymagana jest logika i elementarna uczciwość. Może wydalaj swoje mądrości na "wpolityce"lub tym podobnym.
 • @witas 17:29:33
  "Widziołem Korwina raz we młynie x2
  Jak właził za flaszką po drabinie x 2
  I widać mu było immunitet x 2
  I cosik co jesce nie zakryte x 2

  A jak się z drabiny wypi...olił x 2
  Od razu zrozumiał jak to boli x 2
  I nogi połamoł no i dumę x 2
  Co miał ją ważniejszom przed rozumem x2
  Hej!! ".
 • @brian 20:58:44
  To żeście parobku pośpiewoli,hej!
  A poważnie , znasz mądrzejszego polityka od Korwina? (pomijając, że "mądry polityk" to wewnętrzna sprzeczność)
 • @witas 10:21:11
  Może sobie pozwolić na mówienie o tym co myśli.
  Cała reszta przy głównym nurcie koryta wije się.
  Kombinuje jakby tu wiele nachlapać by nic nie wychlapać.
  O ile cokolwiek wie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej