Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Katarzyna, kolęda za Leszka! Paradoksy lewicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cieszmy się, chwalmy Pana, że telewizją TVN rządzą pełni miłosierdzia chrześcijanie!

Kaśka z TVN-u wie, jak argumentować. Z nią nie pogadasz. Twarda baba, bo potrafi ochrzniać wiceministra i pokłócić się z nim na antenie. Chodzi o ochrzanianie, jak dzieciaka, wiceministra MSZ Pawła Jabłońskiego, w sprawie koczujących irakijczyków. 
Giazda tiwienu powiedziała, że to co robi rząd z dzikimi przybyszami, nie jest „tradycją Polski”. – Mierzycie człowieczeństwo w centymetrach– zarzuciła.
Ja wiem, że wiele kobiet jest zainteresowanych centrymetrami irakijczyków, ale wbrew mitom, mężczyźni na całym świecie mają takie same centrymetry. Głodnej chleb na myśli!
Dlaczego to robicie? Stoicie po stronie Aleksandra Łukaszenki! – zaripostował trzeźwo wiceminister.
TVN, jako obronca tradycji Polski. Chyba tej targowickiej, ale idźmy dalej - ta obiektywna dziennikarka, gwiazda z TVN-u, gwiazda w kolorze czerwonym, wyjęła argument, z którym trudno się zmierzyć:
 - Katolicki kraj, jakim jest Polska, nie wyciąga pomocnej dłoni do osób czekających na wsparcie!
Zamurowało nas - zastanówmy się... Zawsze, kiedy trzeba, zwolennicy aborcji, LGBT+, kosmpopolityzmu, a kto wie, czy nie eutanacji, powołują się na katolicyzm - chrześcijańskie miłosierdzie, którego na co dzień im brakuje. 
Jest jeszcze jeden paradoks - zwolennicy lewicy chcą w Polsce i Europie imigrantów, którzy będą się z nimi brutalnie rozprawiać. To wyższy poziom hejterstwa. Jakiś masochizm, pragnienie samozagłady.
image

KOMENTARZE

 • Kolenda-Zalewska jest tak inteligentną dziennikarką, że nie zrozumie tego wpisu.
  TVN do likwidacji! Tam pracuje agentura żydowsko-bolszewicka! A ta Kolęda to wyjątkowo tępa baba! Ta to jest” propagandzistka i agentka” w jednym. Zajadłość w nienawiści do Polaków jest u niej wypita z mlekiem matki. Piewczyni aborcji w Polsce nikt jej nie uwierzy, że chodzi o ochronę życia ludzi.
 • Saryusz-Wolski:
  https://media.wplm.pl/thumbs/70b/OTYwL3VfMS9jY18xNGQzYi9wLzIwMjEvMDgvMjgvMTIwMC83NjAvZWY5YTM3ZTE4OTY5NDcwNWJiNmUwYTJhM2EyOGUzOWYuanBlZw==.jpeg
  Zatamowanie dywersyjnej dezinformacji przez podmioty udające media jest kwestią bezpieczeństwa narodowego. Spór wokół nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji od dawna wywołuje ożywioną dyskusję. Europoseł PiS Jacek Saryusz-Wolski zwrócił uwagę na istotny aspekt funkcjonowania mediów w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa państwa.

  https://wpolityce.pl/media/564177-saryusz-wolski-walka-z-dezinformacja-sprawa-bezpieczenstwa

  Ps...Tego, że media typu GW czy TVN były od początku antypolskie obecnie nie pojmują już jedynie ludzie tępi bądź całkowicie zmanipulowani. Osobną kategorię tworzą ci którym taki stan rzeczy odpowiada. Wszyscy wiedza, że TVN to dezinformacja i kłamstwa a PAD twierdzi, że to wolny rynek i wolne media. Jest nadzieja że KRRiT nie przedłuży koncesji TVN24 - niech nadają z lotniska w Amsterdamie.
 • @kula Lis 70 20:08:48
  Dokładnie, oni tak nienawidzą Polski...

  Pozdr!
 • @kula Lis 70 20:15:48
  No niestety, PAD tak uważa, a przecież go nienawidzą - ale jak TVN kupią Niemcy, będzie jeszcze gorzej...
 • @Ziemianin 20:34:58
  Rozumiem, Że Łukaszenka jest wkurzony na Polskę za wtrącanie się w nieswoje sprawy, ale na litość - tu chodzi o życie Polaków!

  Nieprawdą jest, że nalezy ich przepuszczać do Niemiec, bo jak się dowiedzą, to będą ich tu miliony.

  Pozdr!
 • @Ziemianin 20:29:25
  Za to Tuska tak tytułowała, profesorze.
 • @kula Lis 70 20:08:48
  Ponad pewnym poziomem inteligencji jest już tylko głupota.
 • @Ziemianin 21:25:29
  Analogia: Donald Trump określił stację CNN jako telewizję „fake newsów". Minister Jabłoński przyznał, że TVN24 to „wstyd" dla Polski. W USA media należą do żydów. Kiedyś Marlon Brando powiedział-Hollywood to żydowski folwark. Żydzi zadbali aby Brando przez następne 20 lat nie zagrał w żadnym filmie. Wolność słowa po amerykańsku.
 • @Romuald Kałwa 21:14:20 TVN24 to ogromny wstyd dla Polski i Polaków - tak jak Biden dla Amerykanów
  Kraśko syn ubeka, TVN wydmuszka i wylęgarnia ubeków. Nie przedłużyć koncesji antypolskiej gadzinówce. Ani kroku w tył. Żadnego weta. Zamknąć TVNowi komuszy szczekający czerwony pysk. Repolonizacja mediów w/g PiS to usunięcie jednego i jedynego niezależnego dziennikarza, jakim był J. Pospieszalski, z TVP.
 • @Ziemianin 21:25:29
  TVN to V Kolumna. Dzień w dzień prowadzi dywersje przeciw Polsce. Dlaczego się na to przyzwala? Dlaczego do tej pory nie zlikwidowano tej gadzinówki? Zlikwidować tą jaczejkę lewactwa amerykańskiego. Jaki wstyd dla Polski?. Tylko dlatego bo Duda wetuje ustawę a administracja państwowa nie umie(nie chce) ukręcić łeb tej gadzinówce żydowskiej, TVN. A tłumaczenie, że Amerykanie nie rozumieją, bo mają wolne media. (W USA nie ma wolnych mediów w mainstreamie.) Wszystkie są w rękach lewackich żydów niszczących USA. Jednak p. Duda już zapowiedział, że nie chce. On ma ostatnią kadencję i boi się, że Targowica zrobi z niego sieczkę jak dojdzie do władzy. Pozycjonuje się. Chłop ma pietra. Trzeba zrozumieć. Co robić? Należy złożyć mu propozycję nie do odrzucenia. Znaleźć coś i złożyć. Inaczej będziemy oglądać Kraśkę jak pluje na Polskę za jankeskie pieniądze. Przypominam, że to nie zależy od administracji. Za Trumpa Jaczejka TVN miała się tak samo dobrze.
 • @Romuald Kałwa 21:15:30
  Przygnębiający jest brak suwerenności Polski. Prezydent Duda kilka razy zawiódł nadzieje na odzyskanie większej samodzielności. Teraz szuka synekury w Europie, więc nie chce narazić się ziomkom żony.
 • @Romuald Kałwa 21:14:20
  https://media.wplm.pl/thumbs/4ea/OTYwL3VfMS9jY19lZTg2OS9wLzIwMjEvMDgvMjgvMTIwMC83NjAvMmFlMTM4NjI4Yjc3NDdiNTg3YTQzMTNmMjFlMDIxOWUucG5n.png

  Prof. Grabowska jednoznacznie: Są pod jurysdykcją Białorusi, w świetle prawa międzynarodowego nie są więc uchodźcami! Są pod jurysdykcją Białorusi, w świetle prawa międzynarodowego nie są więc uchodźcami podkreśliła na Twitterze prof. Genowefa Grabowska, prawnik, konstytucjonalista, wykładowca akademicki i ekspert z zakresu prawa międzynarodowego.


  Ps..I na tym sprawa jest zamknięta. Teraz rząd polski powinien wzdłuż pasa granicznego na szerokość przynajmniej kilometra wprowadzić stan wyjątkowy i usunąć antypolskie bojówki prowokujące konflikt. A w TVN dalej fałszywa narracja o uchodźcach. Kraśko, Kajdanowicz, Rudnik, Kolenda i inni z czołowej żulii dziennikarskiej idą w zaparte. To Irakijczycy przylatują do Mińska i dostają na kontroli granicznej wizy, wychodzą z lotniska, gdzie na nich już czeka autokar, który zawozi ich do hotelu. Dalej część Irakijczyków faktycznie zostaje zwiedzać Białoruś, natomiast druga część od razu lub po kilku dniach udaje się na granicę… Wcześniej z tym problemem zmagała się Litwa, która nie poddała się prowokacjom. Kraj zdecydował się od początku nie zmieniać taktyki i przez pierwszy tydzień Litwa zawróciła prawie 1500 migrantów…
 • @kula Lis 70 06:56:18
  "TVN to V Kolumna. Dzień w dzień prowadzi dywersje przeciw Polsce. Dlaczego się na to przyzwala? Dlaczego do tej pory nie zlikwidowano tej gadzinówki?"

  Pospieszalski usunięty z TVP. Czy przeniesie się do TVN?

  https://www.youtube.com/watch?v=gczh6zJZItw
 • @Romuald Kałwa 21:14:20
  Sposób na opozycję: Połowa do psychiatryków, a połowa za kraty, mocne i grube, bo zębami przegryzą albo jadowitą śliną przepalą…Immunitety są nadużywane i wykorzystywane do łamania prawa. Nikt nie może być ponad prawem, a tym bardziej osoby publiczne. Pilnie należy przynajmniej ograniczyć immunitety ściśle do zakresu zadań realizowanych na danym stanowisku.
 • @kula Lis 70 12:35:27
  "Sposób na opozycję: Połowa do psychiatryków, a połowa za kraty, mocne i grube, bo zębami przegryzą albo jadowitą śliną przepalą…"

  Wątpię aby udało się otworzyć na nowo Berezę Kartuską.
 • @Pedant 13:27:41
  Wybudować nową.
  Jako przybudówkę do jakiegoś dużego psychiatryka.
  Do tego rośli pielęgniarze jak z koszmarnego snu.
  Oraz kariera w roli królików doświadczalnych.
  Do tej pory trenowali na nas.
  Teraz pora na nich(tu diaboliczny śmiech).
  https://thumbs.dreamstime.com/b/funny-mad-scientist-conducts-evil-experiment-woman-chicken-their-brains-will-be-swapped-horrific-act-monster-144236826.jpg

  Akurat tu podwyższanie inteligencji typowej gwiazdki TVN przez wymianę z kurą.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej