Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Prawdziwy program Platformy Obywatelskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Upodlenie Polaków poprzez zniszczenie katolicyzmu

Nienawiść do Kościoła Katolickiego i chrześcijaństwa, aby "pochylić nasze głowy" i zrobić z nas leninowską mierzwę - Katolicyzm, czy to się komus podoba, czy nie, pomógł przetrwać Polakom zabory, II wojnę światową i komunizm - dlatego, żeby ponownie Polaków móc ich zniewolić i ich wykorzystywać, trzeba zniszczyć ich katolicyzm:
Proszę kliknąć tutaj
lub skopiować ten link w wyszukiwarkę: https://twitter.com/search?q=Nitras&src=trend_click&vertical=trends
Ja Cię kręcę, jak ludzie z PO nienawidzą Polaków... Sławomir Nitras wprost pisze o poniżeniu nas...
Ps. Wiem, że ostatnio trochę dużo publikuję na Niepoprawnych.pl, proszę o wybaczenie. 
 
Szanowni Państwo!
Ja wiem, że katolicyzm ma wady, i to spore, a wielu z przedstawicieli kościoła to wilki w owczej skórze. Proszę jednak pamiętać, że naszym celem jest Jezus Chrystus i o zniszczenie jego nauk tu chodzi.
 
 
Nitras powiedział mniej więcej coś takiego:
„Uważam, że dojdzie za naszego życia, może nawet w tym pokoleniu do tego, kiedy katolicy w Polsce staną się mniejszością. Staną się realną mniejszością, nie mniejszością, że będzie kogoś innego więcej, ale nie będą większością i muszą się z tym nauczyć żyć. I wtedy to chyba będzie w jakiejś takiej realnej społecznej proporcji. Ale dobrze, żeby to się stało, mówiąc uczciwie w sposób niegwałtowny, żeby to się stało w sposób racjonalny, a nie na zasadzie pewnej zemsty, ale na zasadzie „to jest uczciwa kara, za to się stało”. Znaczy, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zmieni. Tak uważam”.
 

KOMENTARZE

 • Nitra powiedział mniej więcej coś takiego:
  „Uważam, że dojdzie za naszego życia, może nawet w tym pokoleniu do tego, kiedy katolicy w Polsce staną się mniejszością. Staną się realną mniejszością, nie mniejszością, że będzie kogoś innego więcej, ale nie będą większością i muszą się z tym nauczyć żyć. I wtedy to chyba będzie w takiej realnej społecznej proporcji. Ale dobrze, żeby to się stało, mówiąc uczciwie w sposób niegwałtowny, żeby to się stało w sposób racjonalny, a nie na zasadzie pewnej zemsty, ale na zasadzie „to jest uczciwa kara, za to się stało”. Znaczy, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zmieni. Tak uważam”.
 • "dojdzie za naszego życia, może nawet w tym pokoleniu do tego, kiedy katolicy w Polsce staną się mniejszością"
  .
  To byłoby cudowne odrodzenie Polskości i Słowiańskości - wreszcie pojawiłaby się szansa na zrzucenie jarzma żydowskiego kapitalizmu, spedalonej zachodniej demokracji, pokonanie niewolniczej mentalności, którą wytrawiła w słowiańskich, polskich, duszach religia żydowskiego katolicyzmu.

  Ale niestety, to tylko marzenia Nitrasa i w dodatku nie wiadomo, czym podyktowane - być może jego pragnieniem intensywniejszego wdrażania wartości spedalonej demokracji Zachodu.
  A proces upadku i eliminacji Kościoła będzie długi i w Europie Polska jako ostatnia ulegnie oczyszczeniu. Międzynarodowe Żydostwo jest zainteresowane, żeby żydo-katolicyzm trwał u nas możliwie jak najdłużej - w końcu to ich religia i im służy.
 • Romuald Kałwa
  Czyli dowiadujemy się powoli o programie PO, trzeba sobie zapisywać, mam tylko nadzieję że dowiem się o programie gospodarczym dla Polaków

  1 - częściowa likwidacja szpitali
  2 - likwidacja kościoła
  3 - wpuszczanie migrantów
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  https://img.dorzeczy.pl/img/slawomir-nitras-po/68/49/c0c1a1105fb436957fca1f49eebd.jpeg
  Na sobotnim panelu Campusu Polska Przyszłości poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Nitras snuł wizję "opiłowania z pewnych przywilejów" katolików. Jego zdaniem Kościół wypowiedział państwu posłuszeństwo.

  https://twitter.com/i/status/1431880446523105280
  https://dorzeczy.pl/religia/196772/skandaliczne-slowa-nitrasa-chce-karac-kosciol-i-pilowac-katolikow-z-przywilejow.html


  Ps...Sławuś znowu pobrał za dużo "witamin" i mu spiłowało do końca zlepek zgniłych komórek, bo szarych mózgowych jak nie było tak nie ma i nie będzie Opiłować z pewnych przywilejów, zwłaszcza p.osłów uzależnionych od substancji psychoaktywnych! Sposób wypowiadania się Nitrasa wskazuje na wybitną inteligencję. Podobnie jak jego ubiór.
  Szczeciński żulik, ćpun i cham grzebiący w cudzych torebkach, wybitny użytkownik autobahnu - specjalista od jazdy pod prąd...Dawniej niemiecki bauer zakładał praNitrasom chomonto i orał nimi pole. I to działało. Teraz próbuje wykorzystywać współczesnych Nitrasów do orania pola politycznego w Polsce. Niestety nie wziął pod uwagę, że o ile Nitrasy są mocne w karku i nogach to w głowie już nie za bardzo.


  Próbowali zaborcy, próbował Hitler, próbował Stalin, próbowali ci z żydokomuny i nikomu się nie udało wygrać z Polakami, z polskimi chrześcijanami, to i wam, peowskie obszczymurki, to się nie uda! Tak nam dopomóż Bóg!
 • @kula Lis 70 17:46:06
  "Próbowali zaborcy, próbował Hitler, próbował Stalin, próbowali ci z żydokomuny"

  Zupełnie niepotrzebnie wypisuje Pan te insynuacje. Nic z tych rzeczy nie miało w Polsce miejsca.

  ATK (późniejsza UKSW) powstała w 1954r. w czasie bolszewickich żydo-rządów i z ich inicjatywy (J.Brystiger)!
  Pełne prawa kościelne ATK uzyskała w 1989 r. i odtąd była uczelnią jednocześnie państwową i kościelną – Polakatolicy winni to sobie przemyśleć!

  Wypada tu przypomnieć, że w murach tej uczelni, w 1997r. – nosiła jeszcze nazwę ATK i miała prawa kościelne ! -, znalazło swoje lokum Studium Generale Europa (SGE), nowoczesna, kosmopolityczna, europejska idea i inicjatywa polityczna. Uroczysta inauguracja działalności SGE odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, w obecności Prymasa Polski kard. Józefa Glempa i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec kard. Karla Lehmanna.
  Dyrektorem generalnym SGE został nie byle, kto, bo sam Andrzej Olechowski, który w inauguracyjnym wykładzie powiedział: „Krucjata przeciw globalizacji ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem. To państwo narodowe jest totalitarne i niechrześcijańskie„.

  A jako ciekawostkę dodam, że żydo-katolicki Kościół uznał granicę między Polską a RFN na Odrze i Nysie dopiero w 1972r., dwa lata później niż uczyniła to RFN. - Czy zatem warto bronić tej antypolskiej instytucji i religii?
 • @Ziemianin 17:52:36
  Ale czy katodebil zna przyczyny ludobójstwa na Polakach na Ukrainie? Czy wie, że najpierw Polacy piłowali Ukraińców z inicjatywy żydo-katolickiego Koscioła?

  W 1596r. nastąpiło połączenie Cerkwi prawosławnej z żydo-katolickim Kościołem w Rzeczypospolitej Obojga Narodów z inspiracji Kościoła – zawiązano tzw. Unię Brzeską. Traktat ten, podpisany najpierw w Rzymie pod koniec 1595r., faktycznie zdelegalizował w I RP prawosławie. Zaczęto niszczyć i grabić cerkwie i klasztory prawosławne, grabić majątki szlachty ukraińskiej. Przejmował je żydo-katolicki Kościół oraz uszlachcani Żydzi. Szlachta ukraińska, która nie chciała zmienić wyznania była mordowana. Tych zbrodni dokonywały wojska polskie, wojska polskiej magnaterii, z poduszczenia władz Kościoła oraz za aprobatą władzy królewskiej, wychowanka jezuitów, Zygmunta III Wazy. - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/136748,polacy-ukraincy-slowianie-kto-miedzy-nas-sieje-nienawisc
 • @Rzeczpospolita 17:36:42
  //To byłoby cudowne odrodzenie Polskości i Słowiańskości //
  Jakie odrodzenie skoro Polskości nigdy nie było
  bez katolicyzmu bo dzięki chrześcijaństwu Polska
  dopiero zaistniała ale jeszcze ciekawsze byłoby to
  odrodzenie Słowiańskości , na czym ma polegać
  ta Słowiańskość bo całą paradę różnych słowiańskich
  zwyczajów nadal ludzie znają i język słowiański
  nadal obowiązuje , więc chyba pozostaje
  tylko słowiańska religia ale z uwagi na jej szczątkową
  znajomość będzie ciężko ją odtworzyć a poza tym
  czy kapłani tej religii będą lepsi i uczciwsi
  od katolickiego kleru ? ale jeszcze ważniejsze ,
  czy główny obiekt kultu ( Świętowit a może Perun )
  lepiej zastąpi Jezusa bo w prawdzie Jezus też
  za bardzo nie wyjaśnił czego chrześcijanin może
  oczekiwać bo ze zdania
  // czego oko nie widziało , ucho nie słyszało .....//
  nic nie wynika ale siła tej tradycji jest wystarczająco
  duża by jej nie zmieniać na coś z czym nasi przodkowie
  pożegnali się 1 tys lat temu bo nie ma w tym żadnego sensu
  ani pożytku
 • @Romuald Kałwa 16:59:03 Ujawnił to, co Platforma chce robić
  Jest to jawne wystąpienie przeciwko katolikom. Ciekawe, co by było, gdyby coś takiego Nitras powiedział o żydach lub muzułmanach? Nie ma odwagi powiedzieć czegoś takiego, żeby „piłować” żydów albo muzułmanów, albo że żydzi i muzułmanie będą mniejszością w krajach muzułmańskich czy w Izraelu. „Nie urodzi sowa sokoła”, a targowica to potomkowie przywiezionych na sowieckich tankach, którzy po 89 roku mentalnie przyjęli rolę folksdojczów, trudno od nich oczekiwać poszanowania dla polskich wartości i tradycji. Trzeba też wspomnieć, że SB, UB to nie Polacy. To chazarskie menele. Dzisiaj to już 3 pokolenie. Dla nich RP to folwark.

  Jak widać i słychać PiS nie musi walczyć z KO/PO. Wystarczy im nie przeszkadzać w wygłaszaniu ideologicznych odezw do „narodu” a sami się wyeliminują z życia politycznego i skończą tam gdzie się wyrzuca polityczne śmieci czyli na cmentarnym śmietniku.
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  W 2019 r. w mszach św. uczestniczyło 36,9 proc. wiernych; 16,7 proc. przystępowało do komunii;
  (w 2018 - 38,2 proc.),
  W 2021.... ?

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-10/ilu-polakow-chodzi-do-kosciola-dane-iskk/

  Według danych Katolickiej Agencji Informacyjnej poziom praktyk religijnych wśród młodzieży w ciągu trzydziestolecia spadł o połowę. Na konferencji, podczas której prezentowane były te dane, biskup Suchodolski powiedział, że język Kościoła i katechezy wydaje się młodym odległy i archaiczny oraz że „wydawało się nam, że odzyskanie wolności i religia w szkole wszystko załatwią. Tymczasem serca młodych pobiegły w inną stronę i zostały przechwycone przez kogoś innego, kto, być może, okazał im więcej empatii”. Czy w tym kontekście określenie „Polak katolik” ma jeszcze pani zdaniem rację bytu?

  https://www.youtube.com/watch?v=ieat5vAMLI0

  https://www.youtube.com/watch?v=nIPmxpOLshI

  Nitras to stary chłop, młodzi mówią innym językiem
 • @Rzeczpospolita 17:36:42
  -- w całości popieram Pana stanowisko .
 • @Ziemianin 17:52:36
  Jak czytam te brednie wypowiadane przez „intelektualistów” PO typu Nitras to zastanawiam się kto tu durniejszy,- on czy ci co go wybrali? A może by tak opiłować PO z nieudokumentowanych funduszy? Zacznijmy może od tirowca. Cała ściana zachodnia Polski była zaludniona Ukraińcami, ruskimi i żydami, temu posłowi marzy się WOŁYŃ? Tam też banderowcy piłowali katolików, w 1952r w Szczecinie nie było słychać języka Polskiego.
 • @Ziemianin
  W uczciwym państwie Nitras mógłby co najwyżej zamiatać ulice, no a koperciarz i pomiot ubecki Grodzki zachowuje się jak niezrównoważony psychicznie. Jak taki ktoś może prawidłowo wypełniać obowiązki lekarza i kto zrobił go profesorem? Zaprzańcy są zapewne w każdym społeczeństwie… Problemem są ludzie, którzy na nich głosują…
 • @puuuq 18:11:04
  "Jakie odrodzenie skoro Polskości nigdy nie było
  bez katolicyzmu bo dzięki chrześcijaństwu Polska
  dopiero zaistniała"

  Te myśli to chyba rezultat silnego, czołowego zderzenia z trotuarem i jak widzę skutki są tragiczne i nieodwracalne.
 • @Ziemianin 18:16:11
  Się nie raduje przesadnie, ale zacznie się uczyć historii i podejmie nadludzki - w jego przypadku - wysiłek i spróbuje pomyśleć co nieco i przez chwilę.
 • @Rzeczpospolita 18:37:13
  Skoro ma pan informacje
  o istnieniu Polski przed przyjęciem chrztu
  to chętnie je poznam
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  https://media.wplm.pl/thumbs/991/OTYwL3VfMS9jY19lYjA5Yy9wLzIwMjEvMDgvMjkvMTIwMC83NjIvMzNiNGM5YThlN2Y1NGZmMWJiZWUyMzI3YzdiMDgwZGYuanBlZw==.jpeg

  Przypomniano historię sprzed lat: Pamiętam mój spór z prof. Staniszkis. Przekonywała, że Nitras będzie liderem chadecji. Nitras człowiekiem prawicy? Zwolennik „opiłowania” katolików „z pewnych przywilejów” był doceniany nawet przez Jadwigę Staniszkis, która miała widzieć w nim przyszłego lidera polskiej chadecji. O słowach Staniszkis wspomniał Eryk Mistewicz. Socjolog miała tak mówić przed laty w rozmowie z dziennikarzem. Nitras miał być jej „odkryciem towarzyskim”. Pamiętam dosyć dobrze mój spór z prof. Jadwigą Staniszkis, która przekonywała, że jej ówczesne odkrycie towarzyskie, młody ambitny działacz ze Szczecina, podpinający się wówczas pod Janka Rokitę, będzie w przyszłości liderem polskiej chadecji… napisał Mistewicz na Twitterze.

  https://wpolityce.pl/polityka/564242-nitras-liderem-chadecji-staniszkis-i-historia-sprzed-lat

  Ps...Pani profesor zawsze plotła bzdury. Pani profesor pomyliła słowo lider ze słowem diler. Taka mała literówka…Jadziunia, on nawet nie nadaje się na ciecia. Ona jak zwykle nie bardzo wiedziała co mówi. Raz tak, raz siak. Jak to Jadźka malinowo-ustna. Staniszkis już od lat wykazywała objawy starczego rozmiękczenia mózgu. Nitras jest skończonym idiotą ergo chwaląca go mumio-babcia jest również idiotką. Czego nie należało dowodzić bo i tak wszyscy to wiedzą. Dwa czubki jeden starszy , drugi młodszy…czyli głupi i głupszy, ale to nie jest film, to dzieje się naprawdę w realu. Czy oni wszyscy mają coś z głową?! Właśnie tacy jak Nitras, Szczerba, Joński, Sterczewski, Jaździra, czy wspomagająca ich locha „wypierdalać” są błogosławieństwem dla partii rządzącej, bo są gwarantem na następne kadencje.
 • @puuuq 18:42:44
  Żydo-katolicyzm zdegenerował całkowicie pański mózg.

  Prosta logika, wolna od żydo-katolickiej indoktrynacji, podsuwa proste pytanie:
  skoro nie było państwowości polskiej (lub państwowości o innej nazwie obejmującej ten sam obszar) przed chrztem, to kto przyjął chrzest i w jakim celu?
  __________

  Na temat początków naszej państwowości książek i artykułów w internecie jest multum proszę samemu się doedukować.
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  Lista afer PO (otwarta)

  1.Graś – cieć u Niemca, firma nie istnieje od 20 lat, umowy nie pokazuje. Podejrzewany wcześniej o kontakty z oficerami rozwiązanej WSI, za co sam złożył rezygnacje z funkcji sekretarza stanu.
  2.Likwidacja stoczni polskich – podczas gdy Niemcy dofinansowują swoje upadające
  3.Likwidacja mediów publicznych
  4.Rozbrajanie polskiej armii
  5.Likwidacja 3 tyś etatów (!) w polskiej policji
  6.Likwidacja 100 placówek sądowych
  7.afera sprzedaży szpitala im Biernackiego w Krakowie wpisanego do rejestru zabytków
  8.Powoływanie na ambasadorów aparatczyków PRL
  9.Afera kolesiowska niejakiego Misiaka
  10.NIK – Kopacz wydała 300 mln na nieprawidłowe dofinansowanie szpitali
  11.Afera przekrętów Karnowskiego w Sopocie
  12.W Sejmie stanęły prace nad tzw. pakietem ustaw Misiaka, które miały zapobiec korupcji i zakazać politykom wszelkiej działalności biznesowej.
  13.Najwyższa Izba Kontroli zarzuca resortowi, że bez potrzeby przekazał 10 milionów złotych klinice kierowanej przez senatora PO.
  14.Uchwalony budżet i jego nowelizacja okazuje się być z kosmosu
  15.Internet pod kontrolą – nie tylko serwis opisujący życie miasta, ale i strona www o psach czy kotach będą mogły zostać uznane za publikacje prasowe i podlegać obowiązkowej rejestracji
  16.Schetyna postanowił pozbyć się resortowego osiedla na warszawskich Kabatach – za bezcen
  17.Afera pożyczkowa Palikota – do Palikota z anonimowych spółek w rajach podatkowych płyną milionowe pożyczki
  18.afera finansowania kampanii Palikota – po kilkanaście tysięcy wpłacali emeryci i studenci – niektórzy z tych ostatnich teraz się mu wysługują
  19.Gdybym nie czuł się zobowiązany historycznymi zaszłościami, nie poszedłbym głosować na lewicę, poparłbym Platformę Obywatelską – deklaruje w rozmowie z “Dziennikiem” Jerzy Urban, redaktor naczelny “Nie” i b. rzecznik generała Jaruzelskiego.
  20.PO oddała Świnoujście Niemcom w spocie wyborczym – poparcie Niemców
  21.Afera Sulorza i Krzyworzeki z PO w Krakowie- wyprowadzanie pieniędzy z Kraków Business Parku
  22.wycieczka Tuska do Machu Picchu z całą rodzina za pieniądze podatników
  23.afera Kudryckiej – kontrola na UJ w związku z jedną pracą magisterską. Zapędy totalitarne. Rzecznik Kudryckiej jest doradcą Instytutu Wałęsy.
  24.afera Atamańczuka – zarzuty posiadania narkotyków, prowadzenia samochodu pod wpływem środków odurzających i próby przekupstwa policjanta
  25.afera Misiaka – Ewa Mandziou – prywatnie narzeczona Misiaka, nie musiała płacić za przelot rządowym samolotem.
  26.afera kopaczy w piłkę – Donald Tusk, Grzegorz Schetyna i kilku innych posłów PO grali w piłkę, zamiast być w Sejmie i głosować. Premier z kolegami uprawiał sport w czasie, kiedy głosowano nad wetem prezydenta i debatowano o policyjnych emeryturach
  27.afera Pitery i jej sukces – śledzik za 6 zł i protokolarne ZNISZCZENIE raportu o CBA w marcu 2008
  28.nowy wątek w aferze sopockiej. Według Rz, przestępca z Krakowa po kupieniu atrakcyjnej nieruchomości od miasta Sopot zatrudnił syna szefa tamtejszej Platformy Obywatelskiej.
  29.afera Czumy – długi w USA i nepotyzm – rzecznikiem resortu przyjaciel córki Czumy
  30.afera ws. wypowiedzi Gromosława Czempińskiego – oficera SB prowadzącego Olechowskiego – iż brał czynny udział w utworzeniu PO
  31.tajemnicza zmiana w ustawie- szpitale zamienią się w hotele i kluby
  32.afera Komorowskiego – Komorowski zataił przed prokuraturą informacje o niektórych spotkaniach i ich charakterze z oficerem dawnej WSI w prowokacji służb dot. rozwiązania WSI
  33.afera KRUS – państwowa kasa zasila liderów PSL
  34.afera senatora PO Abgarowicza- miał próbować ukryć ponad 700 tys. zł. Według funkcjonariuszy CBA, parlamentarzysta w oświadczeniach majątkowych z lat 2001-2006 wielokrotnie kłamał
  35.afera Wojnarowskiego-Sawickiej – jest udziałowcem firmy, handlującej szpitalnymi długami
  36.zwalnianie z więzień przestępców mafii prószkowskiej – 28 maja 2008 więzienne mury opuściło trzech bossów gangu: Zygmunt R. ps. Bolo, Ryszard Sz. ps. Kajtek oraz Janusz P. ps. Parasol. Poza tym na przełomie ostatnich miesięcy na wolność wyszło 35 innych “pruszkowiaków”, którzy odpowiadają m.in. za napady i handel narkotykami
  37.Min Sprawiedliwości – wykreślić z kodeksu karnego przepis, który narzuca sądowi orzekanie najwyższego wymiaru kary za morderstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem
  38.afera Fabiszewskiej – zarządza rządowym programem walki z rakiem i prowadzi firmę, która na nim zarabia
  39.umorzenie śledztwa ws. Kulczyk – Auganow. No cóż. Podobno to Kulczyk (zamieszany w aferę Orlenu) buduje już autostradę – najdroższą w Europie…
  40.afera spółki J&S – Pawlak skasował jej w grudniu 2007 r. prawie pół miliarda złotych kary, a Jacek Dubois, pełnomocnik prawny Platformy Obywatelskiej, od wielu lat zasiada w radzie nadzorczej J&S Energy
  41.umorzenie śledztwa ws afery paliwowej
  42.Polscy dyplomaci, powołując się na wytyczne ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, zrywają kontakty z działaczami polonijnymi krytycznymi wobec rządu
  43.wiceszefem ABW – Zdzisław Skorża – niby kolega Pawlaka z akademika, były oficer SB – w „nocnej zmianie” mówi wyłącznie po rosyjsku!
  44.„prywatyzacja” PKO BP, Giełdy, LOT, PKP, Poczty Polskiej, złóż naturalnych, …
  45.afera Bondaryka – pobory z Telekomunikacji 0,5 mln zł a funkcja szefa służb specjalnych
  46.afera Marka Bondaryka. brata szefa ABW – przemyt złota z Belgii do Kaliningradu !
  47.afera Ćwiąkalskiego – mianował Michalskiego szefem Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie Nowy szef Prokuratury Apelacyjnej w 2002 doprowadził do uwolnienia polonijnego biznesmena podejrzanego o podżeganie do zabójstwa generała Marka Papały
  48.Waltz – finansuje z publicznych pieniędzy najdroższą na świecie oczyszczalnie ścieków w Warszawie
  49.Waltz – ofiarowanie ITI 500 mln publicznych pieniędzy na stadion Legii
  50.czystki w prokuraturze – wracają obrońcy SB eków
  51.afera Chlebowskiego – doprowadził swymi rządami w Żarowie do katastrofy finansowej tej gminy
  52.burmistrz Kraśnika (!) Piotr Czubiński PO podejrzewany o korupcję
  53.umorzono śledztwo w sprawie defraudacji milionów złotych w słynnym Laboratorium Frakcjonowania Osocza
  54.uniewinnienie Aleksandry Jakubowskiej, ale również z powodu nie wykrycia sprawców umorzono postępowanie w sprawie tzw. Grupy Trzymającej Władzę
  55.uwolnienie podejrzanych w aferze w COS
  56.cofnięcie nakazu zatrzymania Ryszarda Krauze, który po cichu zgłosił się do prokuratury, odmówił złożenia zeznań, z powrotem wrócił zagranicę
  57.afera Brochwicza – stał się najbardziej wpływową osobą w polskich tajnych służbach. Mimo, że formalnie jest tylko szeregowym członkiem PO, jego ludzie obejmują najważniejsze funkcje w polskich służbach specjalnych. Wpływy Wojciecha Brochwicza, adwokata Janusza Kaczmarka, zaczynają niepokoić nie tylko opozycję. Najpierw audyt w służbach, a potem decyzje personalne – zapowiadał po wygranych wyborach Paweł Graś (PO). Mimo to jeszcze przed audytem nowy rząd przeprowadza w tej sferze radykalne zmiany. Według posłów opozycji, ich głównym autorem jest Wojciech Brochwicz, były wiceszef MSWiA, dziś doradca PO, a wcześniej Andrzeja Barcikowskiego (w czasach rządów SLD szefa ABW)
  58.afera korupcyjna w ZUS – zatrzymanie prezesa ZUS Sylwestra R z PO.
  59.afera boiskowa – tzw orliki kryte szkodliwą chińską murawą, przeznaczone w do prywatyzacji
  60.afera stoczniowa – „katar Grada”
  61.afera NIK – skok na niezależność Najwyższej Izby Kontroli. Prywatna firma pośrednio będzie mogła wpływać na proces kontrolny
  62.afera hazardowa Black Jack (Chlebowski i Dżewiecki lobbowali w interesie kolesiów z sieci kasyn gry)
  63.Poddanie się w sprawie Eureko
  64.Poddawanie się w sprawach wytoczonych MON przez żołnierzy WSI bez obrony (dot. Aneksu). Decyzja min.Klicha.
 • Czas pożytecznych idiotów
  https://img.dorzeczy.pl/img/lech-walesa-i-wladyslaw-frasyniuk/bb/de/e18e897f1ed11442f4c51f092xx9.jpeg
  Być może największą zaletą kryzysów jest to, że dzięki nim można przejrzeć na oczy. Kto chce widzieć, ten zobaczy. Tak jest właśnie w przypadku obecnego napięcia na granicy białorusko-polskiej w okolicach Usnarza Górnego.

  https://dorzeczy.pl/opinie/196673/lisicki-czas-pozytecznych-idiotow.html

  Ps...To nie są użyteczni idioci tylko ludzie polskojęzyczni którzy dla władzy podpalą Polskę.Targowica 2. A prof. Richard występuje (np. w TVN) w roli … KOMIWOJAŻERA sprzedającego TUSKA jak jakiś proszek do prania. Myślę, że tak jak każdy komiwojażer, sam profesor też nie wierzy w swoją narrację ale … jakoś trzeba sobie radzić. A takich komiwojażerów to na naszych uczelniach wyższych mamy ci dostatek (prof. Środa, prof. Płatek, prof. Sadurski, prof. Hartmann, prof. Matczak, prof. Markowski, …) – dzięki m.in. nim w Rankingu Szanghajskim najlepsza polska uczelnia jest w … 4 setce. Ale znając „naukowe zacięcie” i zaangażowanie (m.in. polityczne) środowiska, możemy się spodziewać dalszego progressu i „awansu” do 5 setki tego rankingu.

  Teraz stać tą żydowską lochę na jazdę do granicy z Białorusią .....

  https://images91.fotosik.pl/445/493a54e6a38277eb.jpg
 • Zatrzymano osoby, które niszczyły zasieki na granicy z Białorusią!
  https://media.wplm.pl/thumbs/4d1/OTYwL3VfMS9jY19lZjU3MS9wLzIwMjEvMDgvMjkvMTIwMC84MDAvNzk2NDhiNzFkODhmNDQwY2E1ZTViZmY3MGFmYTNhM2MuanBlZw==.jpeg
  Wśród nich ma być Kramek. Szef MSWiA: Poniosą wszelkie konsekwencje. Służba graniczna zatrzymała grupę osób, która niszczyła zasieki na granicy z Białorusią - przekazał serwis tvp.info. Jak czytamy, aresztowano łącznie trzynaście osób, w tym Bartosza Kramka z Fundacji Otwarty Dialog. Informację tę potwierdza wpis szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego. „Poniosą wszelkie konsekwencje karne swoich działań” - zapowiada minister. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, za akcją ma stać Bartosz Kramek z Fundacji Otwarty Dialog, a do takich działań nawoływał m.in. Paweł Kasprzak z Obywateli RP.

  https://wpolityce.pl/polityka/564258-zatrzymano-osoby-niszczace-zasieki-na-granicy-z-bialorusia

  Ps...To jest terroryzm. Zróbcie z nimi w końcu porządek. Tylko prokuratura wojskowa i taki sam sąd. W latach 80 zostaliby zastrzeleni. Czy nikt nie może zrobić z nimi porządku. Żyd Soros (przez Fund Batorego) dał każdemu gotówkę do ręki, kupił nożyce do drutu i podwiózł blisko granicy! Kpina z prawa i z państwa! Straż Graniczna i policja muszą mieć wilczury, na smyczy ale głośne!
 • @kula Lis 70 19:34:36
  ------ kulo Lisie !!!!!!! przecież Fundacja Batorego to SOROS ! ( Soros dawno umarł ) raczej już jego nazwisko , Gliński i PIS.

  --------------------PIS -PO -JEDNO ZŁO.
 • @ninanonimowa 19:47:45
  Soros żyje, George Soros (węg. György Soros [ˈɟørɟ ˈʃoroʃ], właśc. György Schwartz [ʃvaʁʦ]; ur. 12 sierpnia 1930 w Budapeszcie) ma 91 lat
 • @kula Lis 70 19:34:36
  Strzelajcie do tych czerwonych szmat świń lewackich żadnych sądów kula w łeb na miejscu. W normalnym państwie to ten Kramek, Kasprzak jednozębny powinni być zastrzeleni na tej granicy. Jeśli państwo polskie nie jest z tektury, to w tej Kramkiem i Kasprzakiem powinny się zająć odpowiednie służby. Idiota, pożyteczny idiota, albo po prostu dywersant. A Fundacja Ocalenie to Fundacja Zadymiarzy. To nie wolontariusze! To mąciciele 1-szej wody. Fundacja "Ocalenie" ?! Skąd płynie kasa na to? Zdelegalizować lewacką fundację Ocalenie! Nie było tych aktywistów jak wyrzucano ludzi na za Balcerowicza i Tuska, jak głodowały dzieci w Polsce, jak wyrzucano 40 tys. ludzi z mieszkań w Warszawie i innych miastach przy dzikiej prywatyzacji, jak wydawano nieludzkie wyroki przez komunistycznych sędziów i ich potomków. Władze PO to zło, to są spady po PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO.
 • Może nie spodoba się to Turbosłowianom i Ateistom.
  Ale chodzi tu o zniszczenie czynnika spajającego.
  Nawet gdybyśmy mieli oderwać się od Rzymu, gdyby był pogrążony w występku i upadku.
  A Stolica Piotrowa byłaby nie w Rzymie, nie w Awinionie ale w Gnieźnie czy Krakowie.
  Zniszczenie Katolicyzmu to atak na być może ostatnią twierdzę polskości.
  Gdy ocalimy siebie i innych, możemy wyrażać własne dążenia.
  To jest wojna.
  A na wojnie trzeba być Jednym Frontem.
  Jednym.
 • I jeszcze jedno.
  Możecie mnie wyzywać od głupków, wsteczników i po.... katoli.
  Ale zadziwia mnie mnogość jedynek.
  Czy tu do diaska nie ma Polaków???
  Wolicie się walić dechami po łbach?
  Przecież tamtym ciulom w to graj.
  Możemy się pięknie różnić.
  Ale dziś nie czas na to.

  "CZASY"
  "Idą na Polskę potworne czasy.
  Prężą się Tuski, Jachiry, Nitrasy.
  Mają gdzieś nasze tradycje, dzieje.
  Łby wredne wznoszą kur... , złodzieje.
  I nie myśl, patrzę na to z daleka.
  Gdy nas Prawdziwy Holockaust czeka".
 • @Rzeczpospolita 19:01:45
  // kto przyjął chrzest i w jakim celu? //
  Proszę się nie kompromitować
  i zajrzeć do podręczników historii
  dla 10 latków a nie ściemniać
  o "internetowych źródłach "
  bo jest zupełnie oczywiste ,że warunkiem
  powstania państwa w Europie było przyjęcie chrztu
  o czym najlepiej przekonali się Słowianie Połabscy ,
  to samo byłoby z plemionami , które udało się
  zjednoczyć Mieszkowi i dołączyć tym samym
  do "rodziny chrześcijańskiej " bo innej drogi
  rozwoju w tym czasie nie było
 • @puuuq 20:53:30
  Nie ma co gadać.
  Zostalibyśmy skasowani.
 • @Ziemianin 20:46:21
  Święta?
  Obrzucanie rzygowiną i kałem to święta wojna?
 • @puuuq 20:53:30
  "Proszę się nie kompromitować
  i zajrzeć do podręczników historii
  dla 10 latków"

  Właśnie z takich podręczników korzysta Komentator "puuuq" i skutki są opłakane, bo na proste pytanie nie umie odpowiedzieć.

  A pytanie było takie:

  skoro nie było państwowości polskiej przed chrztem, to kto przyjął chrzest i w jakim celu?

  Bo jeśli nie było państwowości przed chrztem to i po chrzcie też nie mogła nagle zaistnieć i ewentualny chrzest przywódcy jakiegoś plemienia nie miałby żadnego znaczenia. - Komentator to rozumie, czy nie?
 • @kula Lis 70 19:54:55
  --------- rodzina Sorosa przeprowadziła MASĘ SPADKOWĄ , po kim ? ją się przeprowadza ?.
 • @Rzeczpospolita 21:20:55
  Gdyby komentator @Rzeczpospolita
  dysponował wiedzą ucznia liceum
  to by wiedział ,że przed przyjęciem
  chrztu region zarządzany przez Mieszka
  był nazywany krajem Mieszka tak samo
  jak region zarządzany przez księcia połabskich
  Obodrytów Nakona był nazywany krajem Nakona
  bo nie były to żadne państwa w rozumieniu
  ówczesnej nomenklatury , w przeciwieństwie
  do np chrześcijańskich Czech albo Bułgarii
  czyli dopiero po chrzcie i przybyciu ludzi
  znających pismo powstały warunki do
  organizacji państwa z całym repertuarem praw
  na bazie religii chrześcijańskiej
  Czyli przed rokiem 966 Mieszko jako książę Polan
  zarządzał ludźmi skupionymi w regionie Gniezna
  w ramach jakichś wypracowanych słowiańskich
  zwyczajów i na siłę można to nawet nazwać państwem
  ale w takim razie musielibyśmy nazwać każdy
  region zarządzany przez różne słowiańskie plemiona
  państwami np państwo Bobrzan ,Ślężan , Wiślan , Dziadoszan , i t d
  to absurd bo musielibyśmy to odnieść nie tylko do setki
  plemion słowiańskich ale wszystkich w Europie
 • @puuuq 23:06:33
  A słyszał komentator o Lechii i Lechitach - tak nazywali nas nasi sąsiedzi i są o tym u sąsiadów zapisy. No, ale w żydo-katolickich kościołach ani w radio Maryja o tym pewnie nie było.
 • @kula Lis 70 19:34:36
  Teraz oczekuję już nie tylko reakcji prokuratury, ale sądu. Oczekuję, że ta reakcja ochroni mnie przed skutkami nieokiełznanego idiotyzmu.
 • @Ziemianin 20:34:42
  Dzięki takim oszołomom PiS zyskuje.
 • @Ziemianin 20:34:42 Ten płot nie wygląda poważnie. Taka chujnia, że aż wstyd. Ma wyglądać tak !
  https://pbs.twimg.com/media/E9SBJNOVIAc5iUw?format=jpg&name=900x900 Greece completes border wall extension to deter potential Afghan migrants
 • @ninanonimowa 21:29:40 żyje i ma się dobrze
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d4/George_Soros_-_Festival_Economia_2018_1.jpg/256px-George_Soros_-_Festival_Economia_2018_1.jpg
  Imię i nazwisko urodzenia György Schwartz
  Data i miejsce urodzenia 12 sierpnia 1930
  Budapeszt
  Zawód, zajęcie przedsiębiorca, działacz społeczny
 • @Ziemianin 20:39:43
  Dzięki tym pożytecznym idiotom PiS ma kolejne wybory w kieszeni.
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  Co oni z tym ''piłowaniem''? Kasta nadzwyczajna też latała do Tajlandii ''piłować 13-tki''.
 • @Ziemianin 07:10:20
  100/100! pzdr!
 • @Ziemianin 07:18:16
  Dzisiaj media wykreują nawet osła, a głupie lemingi posłusznie zagłosują. Wystarczy ich przekonać, że za osłem głosują lepiej wykształceni, a ci co przeciw to ciemnogród.
 • Kochani katolicy
  Kościół wali się na własne życzenie mimo, że ma ogromne środki finansowe i propagandowe (własne radia, telewizję, audycje). Naprawcie go sami i nie zwalajcie dłużej swojej winy zaniechania na innych.
 • Wolność
  Po, co się zastanawiać nad ścierwami. Ignorować i robić swoje. Ponadto wystawianie na afisz PO czy PIS jest jakimś nieporozumieniem.
 • @Ziemianin Oddając MEN Gowinowi PiS przez 6 lat pozwalał na demoralizację i ogłupianie młodzieży
  To w olbrzymim stopniu efekt antynarodowych i antytożsamościowych działań mediów, także społecznościowych, w których funkcjonują serwisy informacyjne skierowane głównie do ludzi młodych, robiące im z mózgów liberalno-lewicową papkę. Niemniej sabotująca suwerenność RP rola TVN-u jest tu nie do przecenienia, więc zawetowanie przez Prezydenta jego restrukturyzacji będzie gwoździem do trumny i kompletną katastrofą. Zlikwidować posłom immunitety i za przewinienie karać. Za rozróby na granicy, sąd wojskowy, w końcu Wojsko Polskie odpowiada za granicę Państwa.. Polska granica to miejsce gdzie nie należy igrać z ogniem, tam nie powinien obowiązywać żaden immunitet. To jest czerwona linia - ale co najważniejsze dostrzegana przez większość Polaków i wspierająca w tym rząd. I to jest najważniejsze - to oznacza, że pewne radykalniejsze środki (np. ustawy) podejmowane dla utrzymania bezpieczeństwa narodowego będą miały poparcie w społeczeństwie.
 • @Ziemianin 07:10:20
  Jak długo rząd ma zamiar tolerować demontaż państwa polskiego przez ludzi bez wyobraźni, tu nie ma co biadolić, że napędzają działania Putina czy Łukaszenki tylko trzeba porządnie nimi potrząsnąć. Tacy ludzie mają decydować o przyszłości nas i naszych rodzin? Może czas przyglądnąć się ordynacji. Dalej jest tylko terror i rozbrojenie państwa polskiego. Ludzie, którzy do tego dążą, szykują Polakom straszny los. Istnienie telewizji TVN zmniejsza zdolności obronne Polski. To jest logiczny wniosek z ostatnich tygodni. Prawda, którą trudno będzie zakrzyczeć. Jeśli legalne władze nie poradzą sobie ze zdrajcami i podżegaczami to należy stworzyć nieformalne grupy do fizycznej eliminacji wrogów Polski. Z nowotworem się walczy wycinając chorą tkankę.
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  "Skandaliczne" to jest to patologiczne tolerowanie antypolskości w Polsce! A to dotyczy wszystkich Polaków. W Polsce wszystko wolno, o ile jest to wymierzone w Polskę, Polaków czy katolicyzm. Żydzi, Amerykanie, mniejszości seksualne i etniczne, Niemcy wszyscy oni podlegają surowej ochronie, murzyna czy araba też nie ruszaj. W normalnym kraju taki Nitras już dawno byłby zatłuczony. Do czego nawołujemy. A nie tylko to, taka Szwedka Cecilia Malmström przyjeżdża sobie do Polski i razem z żydówką Bieńkowską domaga się kar wobec Polski. Wielki nierząd. Ten nierząd jest polski, autentycznie polski.
 • @Romuald Kałwa 16:59:03 Piłowanie chrześcijan
  https://gazetawarszawska.com/images/E9-yu2xXIAw_6Kd.png
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  https://img.dorzeczy.pl/img/slawomir-nitras-po/76/ef/cfc491604abc00a985487101f6c7.jpeg
  Nitras tłumaczy się ze słów o piłowaniu katolików. "Nie mogę przeprosić". Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras tłumaczył się w poniedziałek rano ze swoich słów o "karaniu Kościoła" i "opiłowaniu katolików". Polityk twierdzi, że nie ma za co przepraszać.

  Ps...A któż oczekuje przeprosin od takiego głąba? Lepiej zacznij człowieku leczenie uzależnienia, które odebrało ci rozum i godność. Towarzyszu Nitras Was nie można już opiłować. Kastrata nie można wykastrować. Zmieńcie dilera i natychmiast przestańcie się onanizować. Niech gada jak najwięcej! On, Tusk, Balcerowicz, Grodzki i inni przy wódce z tego towarzystwa! PiS ma kolejną kadencję w kieszeni!
 • @Ziemianin 07:18:16
  Na początku sierpnia w centrum szkolenia "«Беляны" grodzieńskiej grupy pogranicznej rezerwiści ćwiczyli strzelanie i zatrzymywanie osób. Potrzebują tylko pierwszej iskry. Sojusz NATO jest "sojuszem wartości". 6 stycznia młoda nieuzbrojona kobieta Ashli Babbitt została praworządnie zastrzelona, kiedy chciała sforsować drzwi w Capitolu. Użycie broni palnej wobec atakujących zabezpieczenia na granicy z wrogim NATO krajem Białorusią jest praworządne. Rząd Łotwy ogłosił stan wyjątkowy w rejonach granicznych z Białorusią a na Litwie obowiązuje stan nadzwyczajny. My w Polsce mamy za to burdel na kółkach w pasie przygranicznym z Białorusią. Tylko dlatego, że rząd boi się co jutro napisze Wyborcza lub powie TVN. Tektura. "Broni palnej można użyć, gdy zaistnieje konieczność odparcia bezpośredniego, bezprawnego zamachu na ważne obiekty, urządzenia lub obszary" (ustawa o Straży_Granicznej art. 45/1/b). Ale do tego potrzebne jest sprawnie funkcjonujące państwo a nie zahukani biurokraci ględzący w TV. Ja nie akceptuję tego, że 38-milionowe europejskie państwo jest bezsilne wobec agentury. Przecież ten facet Kramek miał być pod nadzorem, zwolniony z aresztu za kaucją! Nie chcecie zarządzać bezpieczeństwem państwa, podajcie się do dymisji. Kilka dni przed rozpoczęciem rosyjsko-białoruskich manewrów Zapad2021 dywersanci
  Obywatele RP demontują zasieki na granicy z Białorusią, koło wsi Szymaki. Gdzie ABW? Gdzie służby? W wypadku ewentualnej wojny sflaczała III RP nie wytrzyma dłużej niż II RP we wrześniu 1939 r.

  https://pbs.twimg.com/media/E9-T1f1X0AUsjev?format=png&name=240x240
 • @Rzeczpospolita 23:48:25
  //A słyszał komentator o Lechii i Lechitach //
  Słyszałem też o wawelskim smoku , Bazyliszku
  i Borucie :)))
 • @puuuq 11:35:15
  Tymi ostatnimi mnie, siostrę i brata w dzieciństwie straszono, że jak nie będziemy grzeczni to przyjdą po nas.
 • @kula Lis 70 10:04:54
  https://wielkahistoria.pl/wp-content/uploads/2020/07/Palenie-czarownicy-w-Szwajcarii-w-XV-wieku-mini.jpg

  To, co stało się w gdańskiej parafii pw. NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej, woła o przysłowiową pomstę do nieba. Księża najwyraźniej postanowili cofnąć się w czasie i wzięli się za palenie książek oraz przedmiotów, które ich zdaniem na to zasługiwały. Na stosie wylądowały publikacje o Harrym Potterze, z serii Zmierzch, książki autorstwa Osho (hinduski guru, założyciel ruchu Neo-Sannyas), różowa parasolka, słoniki, czy figurka Dharmy. Wszystko w imię bigoteryjnego odwołania do zasad z Księgi Powtórzonego Prawa, na które powołała się fundacja SMS z Nieba chwaląca tę inicjatywę.

  Zobacz zdjęcia

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/skandaliczny-spektakl-ksiezy-przed-kosciolem/sjvkjdj#slide-1

  https://img16.dmty.pl//uploads/201309/1378493094_5xzhjd_600.jpg
 • SG udaremnia kolejne próby "pomocy" w przekroczeniu granicy. Rzecznik: Nielegalni imigranci wywożeni są w głąb kraju
  Część nielegalnych imigrantów, którym udało się przekroczyć granicę polsko-białoruską, wywożona jest przez pomagające im osoby w głąb Polski, a nawet do innych krajów Unii Europejskiej wynika z informacji Straży Granicznej. Wczoraj zatrzymaliśmy między innymi trzy osoby, które pomagały w nielegalnym przekroczeniu granicy. Było to dwóch obywateli polskich i jeden obywatel Uzbekistanu powiedziała PAP w poniedziałek rzecznik Straży Granicznej ppor. Anna Michalska. Poinformowała, że jeden z obywateli polskich prowadził samochód z niemieckimi numerami rejestracyjnymi. Wyjaśniła, że zatrzymani przez SG mężczyźni chcieli zabrać grupę nielegalnych imigrantów z Iraku, Somalii i Libanu i wywieźć ją albo w głąb Polski, a może jeszcze dalej do innych krajów Europy.
  Ps...Czy wreszcie ktoś zacznie karać za łamanie prawa w Polsce? Ogłosić stan wyjątkowy na granicy z Białorusią i strzelać do tej hołoty bez ostrzeżenia, dosyć już zabawy w pseudodemokrację! Państwo to nie Kościół, tu nie ma zmiłuj!
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  Brak reakcji Straży Granicznej na bezpośrednie zagrożenie granicy, to zwykła prowokacja dla tych działań. Powinny podjechać suki, zapakować i 3 miesiące na dołku, tylko tyle, tak zrobiliby np: ze mną. W obliczu fizycznego zagrożenia państwa, czas wykorzystać surowość prawa. Dosyć mamy bezkarności głupców i wrogich agentów ze wschodu i zachodu, wykorzystujących chorobliwą łagodność Policji i Wojska Polskiego. Kto lży i napada na funkcjonariusza będącego na służbie lub mu wykonywanie zadania utrudnia, powinien natychmiast, na własnej skórze odczuć siłę państwa. Jeżeli państwo pozwala na takie happeningi to one będą. Jeżeli ktoś nie reaguje na zakaz zbliżania, ubliża, to należy potraktować pałą, skuć i odstawić do sądu. Nie ma zmiłuj się, bo to takie młode, tylko egzekwowanie prawa. To narażanie naszego bezpieczeństwa i duże straty finansowe! KARAĆ SUROWO, KARAĆ SUROWO! Kramek prowadzi bezkarnie działalność wywrotową!
 • Timmermans na "Campus Polska Przyszłości": Jesteście tymi, którzy naprawią Polskę
  https://img.dorzeczy.pl/img/frans-timmermans-wiceszef-komisji-europejskiej/51/f7/41507baf6ca73ac4b52026a4fbce.jpeg
  Wy młodzi dajecie mi nadzieję, to wy jesteście tymi, którzy naprawią Polskę mówił Frans Timmermans sługus Sorosa, ohydny zdradziecki neomarksista. Tfu! na Campusie Polska Przyszłości.

  Ps...POcałunek do "POlitycznej śmierci". Tylko większy bydlak może zaprosić i słuchać bydlaka. Timmermans antypolski śmieć z Holandii.
 • @Ziemianin 07:18:16
  Ciekawe, że na czele każdej populistycznej rewolucji stają żydzi.
 • @Ziemianin 07:18:16
  PO ma mordę Kramka, usta Lempart, pięści Nitrasa, przyrodzenie Margota, a intelekt Kidawy. Niezły "Frankenstein".
 • @kula Lis 70 13:41:53
  "Ciekawe, że na czele każdej populistycznej rewolucji stają żydzi."

  Bzdura. W historii było wiele rewolucji w krajach w których Żydów nie było.
 • @kula Lis 70 12:17:45
  "ohydny zdradziecki neomarksista"

  Wy Kula Lis nie macie zielonego pojęcia co to jest marksizm albo neomarksizm.

  Radzę odstawić ks. Guza i Karonia.
 • @Pedant 13:45:17
  To je wymień, jak były to inspirowane przez żydów z zagranicy a wykonane rękami szabesgojów.
 • @Ziemianin Teraz nie wiadomo czy chronić granice przed Łukaszenką czy może bardziej przed totalsami?
  Poseł Franek gra w scenariuszu: „Jak rozpętałem Trzecią Wojnę Światową”. Już granica z Białorusią powinna zostać uznana za obszar działań wojennych a wszyscy nieupoważnieni włażący na ten teren uznani za wrogów państwa i skazani przez sąd wojskowy. Obawiam się, że to nie jest tylko zwykłe gówniarstwo, oni stawiają się w jednym rzędzie z wrogimi nam siłami z zagranicy. Głupota nie zwalnia od odpowiedzialności i nie ma tu innego tłumaczenia. Kula w łeb lub więzienie widać byłoby najlepszą szkołą dla tych sabotażystów, czyli dla tej sorosowskiej agentury wpływu. Niszczenie granic jednak zawsze przypomina nam łamanie szlabanów granicznych i deptanie naszego Godła przez hitlerowskie hordy wdzierające się do Polski, a niebawem także i te sowieckie. Ciekawe czy tacy wówczas też pomagali by je niszczyć najeźdźcom? Ludzi, którzy niszczą zabezpieczenia, powinno się traktować jak sabotażystów. Każdy, kto zamachnął się na nasz system bezpieczeństwa, powinien mieć świadomość odpowiedzialności karnej. Ktoś mówił o strzelaniu, do sabotażystów, gumowymi kulami. O wiele skuteczniejsza jest „szczepionka” z odpowiednią zawartością ołowiu. A tego mieszańca Kramka, gęba ukraińsko-rosyjsko-azjatycka, trzeba mocno ukarać! On ma świadomość tego co robi! Obmierzły typ! Przestańmy się z nimi cackać! Ich plan to demolowanie Polski! Polacy do roboty!
 • @kula Lis 70 14:00:13
  "To je wymień, jak były to inspirowane przez żydów z zagranicy a wykonane rękami szabesgojów."

  Na przykład zdarzały się w Chinach, w dawnej historii. Albo w starożytnej Grecji czy Egipcie.

  Ale Pan jest wojującym ignorantem, więc uczenia Pana historii jest stratą czasu.
 • @kula Lis 70 14:15:09
  Powtarzam przebrzmiały pomysł.
  Chcą przejść, wypuścić i niech nie wracają.
  A jeszcze lepiej, na widok strusia pędziwiatra unieść zaporę, przepuścić durnia i zostawić problem Białorusinom.
 • @Romuald Kałwa następna gnida to Gowin
  I ktoś taki był w Koalicji. Normalny kret. Niezłe haki musi mieć Tusk na Gowina byłego ministra sprawiedliwości. Gowin skończony głupiec , kapuś wyszedł z ukrycia, teraz chodzi do żydów z TVN i wypłakuje się w rękaw, był wicepremierem został błaznem. No, to teraz kolej na TOK FM. Tam J. Gowin zastanie „wspaniałych” POLAKÓW - PATRIOTÓW: T. Lis, Tomasz Wołek, Jacek Żakowski i Dominika Wielowieyska. Brawo Gowin - trudno wejść na szczyt, ale szybko można z niego spaść w niebyt i tam pozostać. Coraz wyraźniej się potwierdza, że gdziekolwiek go dopuszczono do decyzyjnych funkcji, to działał na nich tak „użytecznie” jak pasożyt jelitowy w organizmie…Gowin przypomina wydalonego solitera, który ponownie chce się dostać przez odbyt dawnego żywiciela. A to chyba jest już niemożliwe. Już mu powiedziano: miałeś chamie złoty róg. Udaje, że nie słyszał. Postawa Gowina świadczy o takiej frustracji i desperacji, że aż facetowi odebrało rozum, a jednocześnie jest przestrogą, dla innych, że wchodzenie z tym gnojem w alianse i układy, to pewna to mogiła.
 • @Pedant 14:29:32
  Tam także żydzi maczali palce. Ja chcesz to ci ich tych w Chinach wymienię, mam gdzieś na dysku.
 • @Pedant 14:29:32
  Towarzysze kielni i cyrkla..Znak kielni i cyrkla towarzyszy Persji od XIX wieku, ale szczególnie znamionuje wydarzenia tzw. rewolucji irańskiej z 1979 r. Kasta szyickich mułłów, jaka utworzyła w Iranie reżim religijny, składa się w przeważającej części z masonów, ukrytych żydów albo krypto-żydów. Domniemany konflikt z Izrahellem na tle programu atomowego Iranu to nic innego jak strategia napięcia, realizująca kolejny etap tworzenia żydowskiego NWO. Wydaje się to paradoksem, lecz tylko pozornie. Zasada dialektyki heglowskiej, na jakiej bazuje międzynarodowe żydostwo w drodze do ustanowienia rządu światowego, zakłada że suma przeciwieństw tworzy nową jakość. Jaką rolę ma odegrać w tej syntezie masoński reżim mułłów w Iranie można zaobserwować na podstawie analizy wielu dziedzin i faktów: Projekt masoński irańskiego reżimu. Masoński Iran. Reżim mułłów NWO w Iranie. Dodajmy, że największa diaspora żydów na Bliskim Wschodzie mieszka w Iranie. Kwatera główna lotnictwa irańskiego. Google Earth znajduje heksagram na irańskim budynku. Google Earth Find Jewish Star Of David On Iranian Building

  http://www.savetubevideo.com/?v=3QoDI4Hfntk
  Oto poczet niektórych towarzyszy kielni i cyrkla, jacy pełnili lub pełnią najważniejsze funkcje w państwie, jakie rzekomo ma być ostoją oporu wobec żydowskiego NWO. Seyed Mohsen Nourbakhsh (18.05.1948 – 23.03.2003 r.) (perski: سید محسن نوربخش) był irańskim ekonomistą, najbardziej znanym jako gubernator Banku Centralnego Iranu i ministrem gospodarki i finansów z Iranu.  Ali Ardashir Larijani (perski: علی اردشیر آملی لاریجانی), (ur. 03.06.1958), irański filozof, polityk i obecny przewodniczący parlamentu Iranu. Larijani był Sekretarzem Najwyższej Rady Bezpieczeństwa Narodowego od 15 sierpnia 2005 r. do 20 października 2007 r. Został powołany na to stanowisko przez prezydenta Mahmuda Ahmadineżada, zastępując Hassana Rouhaniego. Ali Shariati (perski: علی شريعتی,), był irańskim rewolucjonistą i socjologiem, który koncentrował się na socjologii religii. Uważany jest za jednego z najbardziej wpływowych intelektualistów irańskich XX wieku i został nazwany „ideologiem rewolucji irańskiej”. Zginął w 1977 r. Saeid Imami lub Ghavami, krypto-żyd. Saeed Emami (perski: سعید امامی; né Saeed Eslami znany również jako Mojtaba Ghavami, 1959 – 1999), był irańskim wiceministrem wywiadu w okresie kierownictwa Ali Fallahian oraz oficerem wywiadu podczas kierownictwa Ghorbanali Dorri-Najafabadi. Islamski rząd oskarżył go o zorganizowanie niezależnej akcji dokonania wielu zabójstw dysydentów (akcja znana jako „łańcuch mordów”), krótko potem przypuszczalnie popełnił samobójstwo. Khalid Mashal. Przywódca biura politycznego Hamasu (islamskiej organizacji oporu). Khalid Mashal często odwiedza Teheran, informuje ISNA. Seyed Kamal Kharazi (perski: کمال خرازی, ur. 01.12.1944 r.), irański polityk i dyplomata, który był ministrem spraw zagranicznych od 20 sierpnia 1997 r. do 24 sierpnia 2005 r, mianowany przez prezydenta Mohammada Chatami. Został zastąpiony przez Manouchehra Mottaki’ego, którego wyznaczył następny prezydent, Mahmud Ahmadineżad. Ebrahim Yazdi (ابراهیم یزدی ur. 04 kwietnia 1931), irański polityk i dyplomata, który służył jako wicepremier i minister spraw zagranicznych w tymczasowym rządzie Mehdi Bazargana, aż do rezygnacji w listopadzie 1979 roku w proteście wobec kryzysu zakładników w Iranie. Od 1995 do 2011 roku stał na czele Ruchu Wolności Iranu, który jest uważany za „partię nielegalna”, potencjalnie terrorystyczną przez różne ugrupowania w irańskim rządzie. Hoseinian, ukryty żyd. Hojatoleslam Ruhollah Hosseinian (perski: روح الله حسینیان, ur. w 1955 r., w Shiraz), irański polityk, pryncypalista. Służył w irańskim ministerstwie wywiadu i bezpieczeństwa narodowego (VEVAK) jako zastępca Ali Fallahiana, a w kwietniu 2007 r. został mianowany przez prezydenta Ahmadineżada, doradcą ds bezpieczeństwa przy prezydencie. Ghazi Asgar, irański minister spraw zagranicznych. „Rzeźnik”, żydowski morderca 50 tysięcy irańskich dysydentów. Davoud Ahmadineżad (ur. 13 marca 1950 r. w Aradan), irański polityk i starszy brat byłego prezydenta, Mahmuda Ahmadineżada. Po wyborze brata na prezydenta w 2005 roku, został powołany na szefa prezydenckiej komisji inspekcyjnej. Podał się do dymisji, a później ogłosił, że ma trudności z porozumieniem się z bratem, prezydentem. Gholam Ali Haddad-Adel (غلامعلی حداد عادل, ur. 9 maja 1945 r.), irański filozof, polityk, były przewodniczący parlamentu. On jest pierwszym nie-duchownym na tym stanowisku od chwili wybuchu irańskiej rewolucji z 1979 roku. Był jednym z kandydatów w wyborach prezydenckich w 2013 r., ale wycofał się na cztery dni przed wyborami. Uchodzi za człowieka grupy „neo-pryncypalistów” na irańskiej scenie politycznej. Kolekcja krypto-żydowskich mułłów
  http://s248.photobucket.com/user/kaveh0dk/library/Irans%20Masons%20annd%20Hidden%20Jews?sort=3&page=1

  (irańscy masoni i krypto-żydzi) Masoński znak irańskiego mułły podczas transmisji tvmasonic hand sign by an iranian mullah on iranian TV 

  http://www.savetubevideo.com/?v=yDCFvIwqmao
  Kasta szyickich mułłów w Iranie to przeszkolona przez lichwokrację agentura żydów, krypto-żydów i masonów. To jeden z powodów, aby postrzegać Iran jako ważne ogniwo żydowskiego NWO, a cały teatr ze „strategią napięcia” jako część dialektyki. To dlatego Iran nie został do tej pory zaatakowany i prawdopodobnie zaatakowany nie będzie. Żydo-masoneria kontroluje obie strony konfliktu. Prezydent Ahmadineżad należał do globalnej elity i jego następca na pewno też. Globalna kabała rozgrywająca plan NWO przypisała Iranowi określoną rolę w tym planie i irańscy masoni realizują wyłącznie otrzymane polecenia. Tzw. konflikt między Zachodem a Iranem to scenariusz zgodny z zasadami dialektyki heglowskiej. New World Order już rządzi światem.

  http://www.cuttingedge.org/News/n2318.cfmSHPs. 

  Zajrzyjcie do Protokołów Mędrców Syjonu. Czy to reżim mułłów, czy to reżim, żydomarksistowski w Chinach, to wciąż niezmiennie reżim żydowski. Na tym polega synarchia NWO. Wszystkie strony konfliktów są obstawione przez koczowników. Przecież to przerabialiśmy już w przeszłości, czy historia nikogo i niczego, nic nie nauczyła?
 • @Pedant 14:29:32
  Katastrofa gospodarcza jako narzędzie NWO. Katastrofa gospodarcza: zniszczenie świata post-zachodniego: Chiny jako następne żydowskie supermocarstwo. Na zdjęciu Jacob Schiff, facet od specjalnych poruczeń Rotszylda, który sfinansował Mao i rewolucję komunistyczną oraz inwazję Japończyków na Chiny. To my stworzyliśmy komunistyczne Chiny!. Koniec Zachodu: Ujawnienie kulis zapierającej dech w piersi zdradzie żydowskiej lichwokracji. Istnieje coraz większa ilość dowodów na to, że żydowska lichwokracja, jaka kontroluje i dokonała świadomego zniszczenia wszystkich narodów Zachodu do tego stopnia, że są teraz na skraju załamania gospodarczego i moralnego, planuje wywołanie wojny na podstawie strategii heglowskiej, zarówno po to, żeby zamaskować swoje własne zbrodnie i odpowiedzialność za ten upadek, jak też w celu zmiany całej dynamiki światowej. Wojnę światową, w wyniku której lichwokracja zapewni sobie, że Ameryka i Europa przegrają, zaś Chiny i Rosja mają wygrać. Żydostwo w coraz większym stopniu odtwarza działania przestępcze, jakie niszczyły i niszczą świat Zachodu.  Sprawca zbrodni ponadnarodowej, który wraz ze swoim żydowskim kolegą, szefem Banku Światowego, Jamesem Wolfensohnem, sterował procesem przekazania zachodnich bogactw i władzy do Chin. Komisarz polityczny międzynarodówki żydowskiej, Henry Kissinger. Prezydenci mogli przychodzić i odchodzić, ale Kissinger (tak naprawdę Lob, po dziadku Meyerze Lob – przypis), zawsze trzyma się w kręgach kabały władzy. Obama nie może pójść do kibla bez zgody nadzorców, a tych nadzorców wyznaczył Kissinger. Uwaga na temat Mao: On został wybrany do odgrywania roli przywódcy przez żydowskie finanse przekazywane przez Yale University (którego symbol ma składnik hebrajski). Lokalizacja miejsca werbunku to Yali Highschool w Changsha w prowincji Hunan – oddział Yale. Mao był niespokojnym młodym człowiekiem – dającym się w pełni kontrolować, podatną na szantaż marionetką lichwokracji do jej własnych celów. Żydzi zamieszkujący Chiny umieli stworzyć bardzo tajną strukturę w tym państwie. Ta część utajonych sił żydowskich nazywa się Tiao-Kiu-Kiaou. To coś w rodzaju sekty, jaka była w stanie zniszczyć cesarstwo chińskie od środka, w sposób typowy dla V kolumny. Zrobili to w XX wieku ukryci za parawanem maskującym z udziałem dr Sun Yat-sena, który miał żonę żydówkę (z rodu Sung), zaś inną żydowkę wpakowali do łóżka masonowi, marszałkowi Chin, Chiang Kai-shekowi. Po opanowaniu Chin przez komunizm, wdowa po dr Sun Yat-senie pozostała nietknięta, nic się jej nie stało w maoistowskich Chinach. Była tam czczona, co mówi samo za siebie o reżimie maoistów. Maoiści i Mao-Tse-Tung zostali wypromowani przez żydów. To żydzi z amerykańskiego kahału poprzez Sowietów wspomagali rewolucję komunistyczną w Chinach, i działo się to w tym samym czasie, gdy USA oficjalnie popierało Chiang Kai-sheka. Typowa zagrywka z dialektyki heglowskiej. W latach 60-tych rozpoczął się powolny proces masowego przemieszczania przemysłu i myśli technicznej oraz technologii z Zachodu do Chin pod pozorem globalizacji, a swoje apogeum osiągnął on w latach 90-tych. To plan (oficjalnie) fundacji Rockefellera. Nie byłoby to możliwe, gdyby żydzi nie mieli twardych gwarancji ze strony reżimu komunistycznego w Chinach, że majątek ukradziony z Zachodu nie zostanie w Chinach ponownie poddany żydowskiej kontroli i wpływom. A twarde gwarancje oznaczają rzeczywistą kontrolę władzy, przemysłu czy bankowości. To wszystko wskazuje, że Chiny są pod kontrolą koczowników. Konflikt polityczny chińsko-amerykański wynika z rosnącej potęgi Chin kosztem odchodzącego w niebyt supermocarstwa jankesów, ale Chiny odgrywają rolę siły opozycyjnej tylko wobec USA, a nie wobec żydów. Międzynarodowe żydostwo chce dokonać zniszczenia USA i do tego potrzebują Chin i państw podporządkowanych centrum sterowania umiejscowionym w Chinach. Po odejściu Mao i zawieruchach na szczytach partii komunistycznej w Chinach, do władzy wysunięty został Deng Xiao-Ping.„Deng, o małym wzroście, ale wielkiej szczerości i śmiałości, przypadł mi od razu do gustu”. (Zbigniew Brzeziński po spotkaniu z Dengiem w lutym 1984 r.)„Nie należy myśleć, że gospodarka planowa oznacza socjalizm, a gospodarka rynkowa – kapitalizm. Nic podobnego. I to, i wszystko inne – to są tylko środki”. (Deng)  Robert Lawrence Kuhn nazwał po imieniu nowego chińskiego prezydenta na antenie CNBC, zanim Chińczycy, a nawet wysocy rangą urzędnicy chińscy o tym się dowiedzieli. Sidney Shapiro, członek biura politycznego chińskiej partii. Chińczycy mają zezwolenie na to, żeby nazywać po imieniu rosnącą liczbę wysoko ustosunkowanych nie-Chińczyków na wszystkich szczeblach reżimu komunistycznego, „cudzoziemcami” (laowai), ale nie odważą się wspomnieć, że wszyscy z nich to żydzi. Po przejęciu kontroli nad wszystkimi gospodarkami zachodnimi, rządami, mediami, edukacją i rozrywką, narody Białych z przepranymi mózgami czują nienawiść do samych siebie i gotowe są popełnić etniczne samobójstwo w oparciu o wykreowany sztuczny mit holokitu, przyjmowanie do swoich szeregów milionów uchodźców z trzeciego świata, co służy wyniszczeniu Białej rasy i zniszczeniu całej ich cywilizacji i kultury, po obrabowaniu całego zachodniego świata przez systematyczne popełnianie żydowskich przestępstw finansowych, żydzi, żywy pasożyt ludzkości i rak ponadnarodowy, o jakim Mahatma Ghandi powiedział, że zniszczy całą ludzkość wskutek wrodzonej im powszechnie chciwości i nieokiełznanej skłonności do rozpętywania wojen, to żydowska międzynarodówka stawia w Azji kikuty nowej koncepcji, ich koncepcji „nowego świata”. W samej Azji żydom już udało się dokonać gwałtu na Japonii i Indiach. Indie niebawem, ale bez wątpienia, zaczną bombardować Myanmar i każdy inny kraj, który ma jeszcze banki nie podporządkowane całkowicie ich eksploatacji. Najpierw przejęli kontrolę na całym zachodnim przemysłem poprzez potęgę finansową lichwokracji, a potem zniszczyli jakość produktu oraz obrócili w świat szmaciarzy robotników niemal całego świata. Wykorzystanie robotników i obrócenie ich w tłum niewolników nastąpiło, jak wiemy, poprzez stworzone drugie ramię żydowskiego sabotażu; przez stworzone i kontrolowane przez żydów marksistowskie związki zawodowe. Między młotem celowej niekompetencji, korupcji finansowej i pogorszeniem jakości produktu i bezmyślnych strajków, spowolnienia rozwoju i osłabienia dumy robotników z owoców swojej pracy, przedsiębiorstw i jakości wytworów, a młotem, jakim żydzi rozbili nasz przemysł, wykuł się nowy podział na dwa wielkie młoty mocarstwowe. Potem okradli robotników z należących do nich emerytur, zmusili ich do zawarcia umów niewolniczych i wysłali wszystkie maszyny i technologię za granicę do Chin i Indii, tam gdzie uwili sobie nowe gniazdko i główne pole działalności przestępczej na skalę światową.  Człek-słup, frontowiec Rothschildów: Robert Lawrence Kuhn, kolejny żydowski bankier inwestycyjny i “konsultant” chińskich komunistów. Następny krok po tym, jak okradli nas ze wszystkich pieniędzy, ponadnarodowa lichwokracja pod wodzą, jak zawsze Domu Rothschilda w Londynie oraz jego rodziny i marionetek z Wall Street i City of London, zaczęła proces przenoszenia całego naszego przemysłu i miejsc pracy na Daleki Wschód, a jednocześnie rozpoczęła proces całkowitego zniszczenia Japonii. Na Zachodzie nadal trwa korumpowanie Białej ludności, niszczenie całej rasy, kultury, religii, poczucia własnej wartości i własnej wizji, głównie poprzez żelazny uścisk propagandy medialnej, edukacji, wydawnictw i rozrywki, co teraz również nasiliło się i jest najbardziej zauważalne w głównym nacisku na Europę Środkową, lecz w tym samym czasie międzynarodówka żydowska okazuje wyraźny zamiar zrobienia tego samego Chińczykom, którzy są równie podatni na wpływy, jeśli nie bardziej nawet, naiwni i ufni. Jako rasa nietwórczych, bezmyślnych robotów o niewolniczej mentalności, typowy Chińczyk jest idealnym kandydatem dla żydowskiej eksploatacji. Naciśnij przycisk w mózgu przeciętnego Chińczyka z napisem „żyd” i w 99,99 % przypadków usłyszysz ciepłe komplementy „O tak, żyd, on dobry biznesmen, rozumieć pieniądze„. Bez pytań, bez uwzględnienia skutków, żadnego uzasadnienia w celu obrony własnej przed istniejącym od wielu tysięcy lat diabolicznym planem kontroli finansowej nad całym światem, przed opisanym w nim zniszczeniu Gojów i ostatecznym zdobyciu żydowskiej władzy nad światem, jak to obiecuje Talmud, Tora i nauki oraz polecenia proroka Izajasza. Potęga militarna Chin. Zbudowana na wyciekach szpiegowskich zachodniej technologii ze Stanów Zjednoczonych, w części ze źródeł na szczeblu prezydenckim, nawet planów bombowca Stealth, co na szczęście zostało ujawnione przez Serbów, Chiny niedawno opracowały supermodel bombowca Stealth, jaki jest zdolny unicestwić całe Stany Zjednoczone bronią atomową i pozostanie niewykryty, a potrwa to zaledwie jedną misję eskadr tego lotnictwa. Jak pokazuje ten film, Chiny mają wystarczająco dużo zombie z wypranym mózgiem, robotycznych mrówek wojskowych do dyspozycji, aby z łatwością kontrolować cały świat zachodni. Oto jak żydowscy zdrajcy, którzy kontrolują wojsko USA i Wielkiej Brytanii świadomie już przegrali tę wojnę: Wojsko chińskie XXI wieku. The Chinese Military in the 21st Century

  http://www.savetubevideo.com/?v=-Tm2cnAi218        

  (Uwaga: w przypadku wojny nie-jądrowej, państwa zachodnie i tak już są pozbawione przemysłu i fabryk, aby móc wytwarzać broń i amunicję. Cały znaczący przemysł został przeniesiony do Chin. W razie wojny potrzeba raczej kupowania pocisków i bomb z wyprzedzeniem z Chin, aby potem strzelać do Chińczyków).  Okupacyjny twór-pijawka ssący krew, zdradliwy pasożyt o nazwie państwo Izrahell, jaki otrzymuje co roku miliardy pomocy z USA oraz reparacje wojenne z okupowanych Niemiec, w interesie którego zginęła na Bliskim Wschodzie niezliczona rzesza Amerykanów i Europejczyków: izrahellski minister obrony, Ehud Barak idzie obok jego chińskiego odpowiednika, Liang Guanglie, podczas pierwszej wizyty w Chinach w czerwcu 2011 roku. Wysokiej rangi chińscy i izrahellscy wojskowi spotkali się w Pekinie we wrześniu, sygnalizując wzrost znaczenia współpracy wojskowej między nimi. Gen. Chen Bingde, odpowiednik chiński amerykańskiego szefa Połączonych Sztabów, spotkał się z izrahellskim odpowiednikiem, gen. Benny Gantzem, w celu omówienia kwestii poszerzenia więzów wojskowych, w tym misji szkoleniowej chińskich sił paramilitarnych w Izrahellu. I prawdopodobnie pierwsze uderzenie wymierzone przeciwko ludności Chin będzie polegać na wprowadzeniu obowiązkowego nauczania holocau$tianizmu w systemie edukacji, konia trojańskiego i podstępnego systemu kontroli umysłowej pod przykrywką wprowadzenia kulturowego marksizmu w imię „równości” i praw kobiet i homoseksualistów celem osłabienia rodziny, zniszczenia ojcostwa i macierzyństwa przez feminizm, jaki ostatecznie doprowadzi Chińczyków do stanu bezradnych ofiar gwałconych przez żydów tak samo, jak my na Zachodzie. Netanyahu odwiedza Chiny, sprawdza stan relacji wzajemnych żydowsko-chińskiego przemysłu i poziom rozwoju holocau$tianizmu. Głównym zadaniem premiera jest gospodarka i pokazanie zdolności Izrahella w niesieniu pomocy Chinom w dziedzinie rolnictwa i przemysłu wysokich technologii. Chińska agencja informacyjna Xinhua odnotowała siedmiopunktowy plan rozmów na pierwszy dzień wizyty Netanyahu w tym kraju, a większość raportu odnosi się do jego zaplanowanej trasy do żydowskiego muzeum uchodźców żydowskich w Szanghaju. Witryna przedstawia Szanghaj jako bezpieczną przystań dla około 30.000 uchodźców żydowskich z „holokau$tu hitlerowskiego”. Drugim trującym ciosem będzie zwiększenie kontroli mediów i import do Chin najpierw soft-porno, a potem porno hardcore przez czasopisma i internet, a wreszcie tajemnicze pojawienie się w całym kraju powszechnej pedofilii. Oczywiście, gdybym powiedział to wszystko jakiemuś wysokiej rangi chińskiemu urzędnikowi, on by mnie wyśmiał i powiedział: „O nie, Chińczycy nie są takimi głupcami! To się nigdy nie stanie!”. Ale to tylko kwestia czasu, aż chińscy przywódcy, przy użyciu ogromnej mocy finansowej żydów, napełniających ich osobiste portfele niewyobrażalnymi sumami łapówek nie staną się tak samo sprzedajni, jak sprzedajnych jest 99% amerykańskich, brytyjskich i europejskich politycznych prostytutek w dzisiejszych czasach. Tymczasem dzieci z wpływowych rodzin żydowskich są posyłane do Chin, aby uczyć się mandaryńskiego. I tak samo, jak w Europie, żydzi w Chinach przepoczwarzą się w chińskich żydów. Żydówki, zawsze chętne są do wychodzenia za mąż w celu rodzenia dzieci żydowskich, a w ten sposób pasożyt atakuje obóz gospodarza, jak to łatwo zaobserwować na Zachodzie, kiedy widzimy, że tak wielu najbogatszych i najbardziej wpływowych Gojów ma żydowskie żony. Tu mniej chodzi o posag, a bardziej o zdobycie wpływu, dlatego dochodzi do takiego aliansu. Dla żydów oznacza to uzyskanie mocnej kontroli nad potężnym człowiekiem, a po jego śmierci przekazanie całej jego władzy i bogactw w ręce żydowskie. Zhang Xinwang sam siebie nazywa „Moishe”. Stara procedura, że żydówka poślubia nie-żyda, aby mieć żydowskie dzieci, które wyglądają jak na nie-żydzi wtedy zacznie się na dobre i nie potrwa długo, aż Chińczycy będą się zastanawiać, dlaczego tak wielu z ich magnatów gospodarczych ma żydowskie matki, ale wyglądają po chińsku i mają chińskie nazwiska, lecz mają też żydowskie pierwsze lub drugie imię.  Krzyżowanie się ras w celu osiągnięcia żydowskiej władzy? Agentka Rothschildów, Anna Louise Strong. Stwierdzono, że syn Anny, Maurice Strong (protegowany spółki Rockefeller-Edmund de Rothschild) był odpowiedzialny bezpośrednio przed Henry Kissingerem, głównym komisarzem politycznym i nominatem międzynarodowego żydostwa, bo jest jednym z jego (przypuszczalnie) kuzynów. Anna Louise Strong miała bardzo bliskie stosunki z komunistycznymi rządami Chin i Rosji. Jako pisarka i dziennikarka na przemian mieszkała i pracowała w Stanach Zjednoczonych, Europie, ZSRR (który wychwalała) i Chinach.  Czy Maurice Strong to syn Deng Xiaopinga i Anny Louise Strong? Deng Xiaoping studiował marksizm-leninizm we Francji, zanim został politykiem i reformatorskim przywódcą komunistycznej partii Chin, a po śmierci Mao doprowadził swój kraj do gospodarki rynkowej. Chociaż Deng nigdy nie piastował urzędu głowy państwa, stanowiska szefa rządu lub sekretarza generalnego komunistycznej partii Chin (najwyższej pozycji w komunistycznych Chinach), zawsze uznawany był za „najwyższego przywódcę” Chińskiej Republiki Ludowej w okresie 1978-92. W kręgu głównych liderów drugiej generacji komunistów, Deng podzielił się władzą z kilkoma wpływowymi politykami powszechnie znanymi jako Ośmiu Starszych.  Uderzające podobieństwo do Deng Xiaopinga. Czy Morris Strong odpowiadał za planowanie Republiki Ludowej Chin z Francji – Jaki ojciec, taki syn?  Maurice F. Strong, były zastępca sekretarza generalnego ONZ. W 1971 r., Strong, działając w imieniu planu ponadnarodowego żydostwa dla utworzenia jednego światowego rządu, zlecił sporządzenie raportu o stanie naszej planety, „Tylko jedna Ziemia: Dbałość i zachowanie naszej małej planety”. To był początek całej międzynarodowej bankowości, oszustwa z ochroną środowiska i klimatu. Później został sekretarzem generalnym Konferencji ONZ na temat Środowiska i Rozwoju, więc jest w samym centrum zniszczenia środowiska, ras, cywilizacji, a zwłaszcza odległych plemion i Białej rasy poprzez globalizm. Miał ponadto za zadanie od ponadnarodowego Judenstadt przeprowadzenia de-chrystianizacji i homosexualizacji młodych mężczyzn chrześcijan w schroniskach YMCA w całym świecie zachodnim jako osoba zajmująca stanowisko krajowego przewodniczącego i szefa komisji światowej związków YMCA. Dziś Strong jest aktywnym profesorem honorowym Uniwersytetu Pekińskiego i honorowym przewodniczącym fundacji ochrony środowiska przy tej uczelni. Jest przewodniczącym rady doradczej Instytutu Badań Bezpieczeństwa i Zrównoważonego Rozwoju Azji Północno-Wschodniej. Jest tym dla Azji, czym był Kissinger dla świata zachodniego, głównym komisarzem politycznym w Azji z ramienia ponadnarodowego żydostwa. Żydowska praktyka masowego psychologicznego prania mózgu: piosenka wypuszczona przez hollywódzką mackę ponadnarodowego żydostwa, aby dopomóc Strongowi w promowaniu homoseksualizacji chrześcijańskiego YMCA i sabotażu korzeni tradycji Białych i charakteru tej instytucji: Village People – oficjalny klip z 1978 r.Village People – YMCA OFFICIAL Music Video 1978

  http://www.savetubevideo.com/?v=CS9OO0S5w2k
  Skąd przewodniczący Mao dostał swój ogromny majątek niezbędny do sfinansowania przejęcia jednego z największych państw na świecie? Skąd żydzi w Rosji dostali miliardy na przejęcie i zniszczenie całej cywilizacji? Skąd Ho Chi Minh uzyskał finansowanie swojej komunistycznej rewolucji w Wietnamie? Skąd kontrolowani przez żydów masoni we Francji mieli pieniądze na finansowanie rewolucji francuskiej? Skąd pieniądze wziął Oliver Cromwell na angielską wojnę domową, która doprowadziła do zabójstwa króla i ponownego zaimportowania żydów z powrotem do Anglii? Żydowscy przedstawiciele lichwokracji, Rothschild ze spółką, bracia masoni, rodzinka międzynarodowa i marionetki. Prawie nikt poniżej poziomu politbiura w Pekinie nie ma pojęcia o żydowskiej lichwokracji i władzy korporacji w Chinach. Podobnie jak Europejczycy, zanim stali się ofiarą, ich powszechna duma narodowa nie pozwala nawet takiej myśli przemknąć przez głowę, tak samo, jak nikt w Indiach nie zapyta, skąd Mittal of Tata wziął swe ogromne wsparcie finansowe, które zbudowało tak wielką korporację. Najwięksi przemysłowi i korporacyjni potentaci z XIX i początku XX wieku w Ameryce, może z wyjątkiem Henry Forda, wszyscy okazali się być tylko frontonem, tworem-słupem dla żydów po swej śmierci: Carnegie, Rockefella, Herrimons i kolejni. Żydzi w Chinach. W dawnych czasach żydzi byli bardziej ostrożni, ukrywając się na arenie politycznej, woleli pracować za kulisami. Ale dziś, żydowscy politycy coraz nachalniej obsadzają stanowiska państwowe poprzez moc etnicznych więzi, moc żydowskiej kontroli mediów i moc pieniędzy, jakimi można kontrolować wynik wyborów przez tworzenie sztucznego wizerunku. Stopień żydowskiego zaangażowania w działanie chińskiego reżimu jest starannie ukryty przez kontrolowane przez Rotszylda zachodnie mass media. Przykładem gruntownego zaangażowania się Rotszyldów w Chinach jest to, że kontrolują tam nawet wszystkie prognozy pogody. Amerykańscy i europejscy żydzi-komuniści, a nie Mao, poukładali strategię morderczego przewrotu i poprowadzili całą akcję zza kulis oraz finansowali chińską rewolucję. Oświadczenie chińskiego rządu: „Trzej członkowie CPPCC [politbiura] o pochodzeniu zagranicznym obchodziło wspólnie 90-tą rocznicę urodzin w Jingfeng Hotel, jednym z hoteli w Pekinie wyznaczonym na miejsce posiedzeń NPC i CPPCC, w dniu 8 marca. Israel Epstein, Sidney Shapiro (Sha Boli) i Chen Bidi urodzili się w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, i uzyskali chińskie obywatelstwo w 1957 i 1963 r. Jako eksperci, którzy od dawna działają w dziedzinie polityki promocji zagranicznej, brali udział w rewolucji chińskiej i działali aktywnie na rzecz socjalistycznej modernizacji. Po przejściu na emeryturę nie pozostają bezczynni, ale nadal aktywnie uczestniczą w dyskusji i zarządzaniu sprawami państwa. Wielu deputowanych NPC i członków CPPCC, obecnych na bieżącej corocznej sesji, przybyło na uroczystość urodzinową, aby wyrazić im wdzięczność oraz złożyć życzenia”. Żydowski komisarz gospodarczy i były prezes Banku Światowego, James Wolfensohn, w tym filmie robi oszałamiające, triumfalne wyznanie na temat działalności Banku Światowego w dziedzinie zniszczenia świata zachodniego Białych, o trzęsieniu ziemi w zakresie przeniesienia bogactwa narodów do Chin i innych krajów trzeciego świata, przy wykorzystaniu wielu miliardów zachodniego kapitału finansowego, przemysłu i zdobyczy technologicznych ukradzionych narodom Zachodu za pomocą kontrolowanych przez żydów zachodnich rządów naszpikowanych zdrajcami. Ujawnia szczegóły działania łap żydostwa w przesunięciu władzy nad wydarzeniami światowymi z Zachodu na Wschód, i prawie nie kryje się z okazaniem swej nienawiści do Białych i radości z powodu zniszczenia Zachodu przez żydów i ich nowych sojuszników. Mówi o tym, co dopiero nadchodzi: „ruch tektoniczny” przenoszący bogactwa Zachodu na Wschód. Ale nie mówi studentom na Stanford, że to jego żydowska instytucja, stworzona przez Dom Rothschildów, Bank Światowy, stworzyła, kierowała i finansowała te zmiany! Wolfensohn ma własną firmę inwestycyjną w Chinach, z użyciem której czerpie on korzyści z tego „nieuchronnego przesunięcia” światowego bogactwa: Światowe przesunięcie bogactwa nadchodzi – wyznania byłego szefa Banku Światowego, Jamesa WolfensohnaThe Coming Global Shift- Confessions of Former IMF James Wolfensohn
  http://www.savetubevideo.com/?v=WXZl5jhDORI

  Sprawozdanie z działalności Domu Rothschild: „Długa obecność Rothschildów w Chinach sięga 1838 roku i byliśmy jedną z pierwszych instytucji biznesowych świata zachodniego, jaka przyczyniła się do przywrócenia stosunków po 1953 roku. Nasze biura w Pekinie, Szanghaju i Hong Kongu dają nam bezpośredni dostęp do rynku chińskiego. Nasz lokalny zespół doradców bankowości pozwala nam mieć wgląd i zdobyć dogłębną wiedzę na temat rozwoju gospodarczego tego kraju oraz wyzwań stojących przed jego przemysłem. Przez wiele lat doradztwa w Chinach dla przedsiębiorstw międzynarodowych, państwowych i prywatnych, stworzyliśmy podstawę wyjątkowego zrozumienia lokalnego środowiska prawnego i rynkowego. Nasz zespół jest wykwalifikowany w zakresie zacierania różnic kulturowych, które czasami istnieją między zarządami spółek zagranicznych i lokalnych. Wyższej rangi bankierzy prowadzą doradztwo od początku do końca dla wszystkich podejmowanych inicjatyw biznesowych, zapewniając, że wszyscy klienci skorzystają z kapitału intelektualnego marki Rothschild i globalnej sieci kontaktów i wiedzy w sektorze przemysłowym. W całym regionie Azji północnej, doradzamy w sprawie transgranicznych transakcji dotyczących przedsiębiorstw koreańskich za pośrednictwem naszego strategicznego partnerstwa z Samsung Secutities oraz japońskich firm za pośrednictwem naszego strategicznego partnerstwa z Global Advisory Japan. Nasze ważniejsze zadania to doradzanie w nabyciu przez Geely Auto udziałów w Volvo, połączenie China Netcom i China Unicom, sprzedaż azjatyckich aktywów Lehman Brothers dla Nomura oraz oferta akcji na rynku pierwotnym Rusal na giełdzie w Hong Kongu”.Protokoły Mędrców SyjonuPROTOKÓŁ Nr. 3ŻMIJA SYMBOLICZNA I JEJ ZNACZENIE. Dziś mogę wam zakomunikować, że cel nasz jest już o kilka kroków od nas. Pozostaje niewielka przestrzeń, by cała droga, która odbyliśmy, zwarła się w krąg Żmii Symbolicznej, wyobrażającej nasz naród. Kiedy krąg ów zamknie się wszystkie państwa europejskie będą ujęte jak gdyby w potężne obcęgi. Żydowskie muzeum w Berlinie. Na koniec dodajmy, że żydzi finansują wszystkie strony w Chinach, każdą mniejszość narodową i każdy wyznanie religijne, a ostatecznie kontrolują je wszystkie tak samo, jak kontrolują wszystkie główne wyznania chrześcijańskie na Zachodzie, a gdy będą chcieli zniszczyć Chiny, ustawią je po prostu przeciw sobie, wykorzystają sprzeczność między nimi. Na pewno po upadku Zachodu, a następnie Chin i Azji oraz oczywiście Rosji, droga do zapanowania żydowskiego NWO zostanie zapewniona. Chińczycy wykupują Amerykę po cenach hurtowych ze złomowiska: Raport o ekonomicznym upadku w południowej Kalifornii economic collapse report "intell" from Southern California
  http://www.savetubevideo.com/?v=IETDxQycS8c
  źródło:
  http://endzog.wordpress.com/2013/08/07/financial-collapse-post-western-destruction-china-the-coming-jewish-superpower/
 • @kula Lis 70 15:34:38
  "Zajrzyjcie do Protokołów Mędrców Syjonu. Czy to reżim mułłów, czy to reżim, żydomarksistowski w Chinach, to wciąż niezmiennie reżim żydowski. Na tym polega synarchia NWO. Wszystkie strony konfliktów są obstawione przez koczowników. Przecież to przerabialiśmy już w przeszłości, czy historia nikogo i niczego, nic nie nauczyła?"

  Protokoły są fałszywką napisaną na początku XX wieku dla zwalczania rewolucji w Rosji.

  Zawierają pewne elementy prawdy zmieszane z fantazją. Kto tego nie rozumie jest po prostu głupi.

  Wasze (i fiesty) ciągłe napaści na Żydów budzą we mnie podejrzenia, czy przypadkiem żydzi (jako religia i kultura) nie mają racji. Musi być w nich wiele dobrego jeśli wywołują tyle nienawiści i podłych ataków.

  Podobnie jest z atakami na Rosjan. Goebbels się musi cieszyć, że znalazł sobie tak żarliwych wyznawców bo Niemcy go zawiedli.
 • Straż Graniczna zapowiada działania przeciwko Kramkowi i reszcie. Wiadomo, co im grozi
  https://dorzeczy.pl/kraj/196916/bedzie-wniosek-do-sadu-ws-zatrzymanych-na-granicy.html
  Ps...Czyli skończy się na 5tys zł grzywny, zapłaconej przez ich mocodawców. Swoją drogą czemu "wejście na pas drogi granicznej"? Żeby potencjalna kara był jak najniższa? Z tego co mi wiadomo, to dochodziło do celowego niszczenia umocnień granicznych (uwiecznionego na zdjęciach), a to już nie "wejście na pas drogi". Już nie wspominając o publicznym nawoływaniu do czynów zabronionych (i to w gazecie).
  Państwo z dykty...
 • @Ziemianin Duda podpisał ustawę o migrantach. Każdy z nich będzie dostawać 680 zł miesięcznie
  Lepszym zamiast płotu będzie ustawienie wizerunku Marty Lempart tak co 10 metrów wzdłuż całej granicy. Na jej widok uciekną wszyscy uchodźcy, a armia rosyjska wycofa się pod samą Moskwę.
  https://static2.ftpn.pl/imgcache/1200x600/w/uploads/cropit/163033419902f7ef69934af6e9773d4258f26546e794631b2cb3d7bf39e99697d22c54b8d9.jpg
 • @Ziemianin 07:18:16
  https://static2.ftpn.pl/imgcache/1200x600/w/uploads/cropit/163039019202f7ef69934af6e9773d4258f26546e7cf17f75d3bf5b095afb518b5eccd8f89.jpg
 • @Ziemianin 07:18:16
  Bydło z: PO na kolanach! nie piłować a powiesić!

  https://pbs.twimg.com/media/C_U_rbBW0AAsJJt.jpg


  Rodowód hołoty od Biedronia, Zandberga i SLD, po Cimoszewicza, Millera, Kwaśniewskiego, Balcerowicza, Iwulskiego ba całej sądowniczej, żydowskiej komunistycznej hołoty..

  Stalin nie pozbył się inteligencji, a przysłał do Polski około 340 tys. najgorszej kategorii ludzi; prostactwo bez wykształcenia, wszelkiej maści zboczeńców, przestępców, meneli i oprychów NKWD głównie z pochodzeniem chazarskim i obsadził nimi najważniejsze instytucje w Polsce głownie w wojsku i UB jak tzw „POP” a jak mieli średnie to zostawali; lekarzami, nauczycielami, architektami oraz sędziami i prokuratorami – i do dzisiaj traktują te synekury jako dziedziczne i przekazują swoim PO-miotom.
 • @Romuald Kałwa 16:59:03
  Campus Polska to zjazd totalnych nieudaczników to są brakujące ogniwa w teorii Darwina symbole głupoty prostactwa i niekompetencji i nie trzeba tutaj nic udowadniać wystarczy ich posłuchać i zobaczyć jak się zachowują Mało tego zgromadzili koło siebie młodzież wybraną tak zwane resortowe dzieci i młodzież z wybranymi mózgami przez TVN i inne media antyrządowe, żenujące widowisk, ale ten Campus ma też plusy bo Polacy zobaczyli co nam grozi gdyby opozycja doszła do władzy i jacy ludzie by dostali się do rządu.
 • Nareszcie! Brawo!
  Rząd we wtorek zajmie się projektem uchwały o skierowaniu do prezydenta Andrzeja Dudy wniosku o wprowadzenie stanu wyjątkowego na obszarze części województw podlaskiego i lubelskiego. Źródło w rządzie potwierdziło PAP, że chodzi o sytuację na granicy z Białorusią. Projekt uchwały Rady Ministrów o skierowaniu do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wniosku o wprowadzenie stanu wyjątkowego na obszarze części województwa podlaskiego oraz części województwa lubelskiego znalazł się w porządku wtorkowych obrad rządu. Wnioskodawcą jest MSWiA. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 11.


  Ps...Tu akurat ma racje, myślę że około 80% społeczeństwa przyzna mu rację.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej