Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Niewidomy komentator meczu Polska-Anglia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

to marksistowskie, politycznie poprawne kuriozum

Marcin Ryszka, jako komentator piłki nożnej, to nie jest poważne. Współczujemy, że człowiek nie widzi od 25 lat, ale...
...skoro "Transmisja komentowana przez Ryszkę i Iwańskiego będzie dostępna jedynie w Internecie", to coś jest nie tak. To jakiś dziwaczny eksperyment społeczny. Transmisja w internecie na stronie TVP Sport jest opóźniona o 3-4 minuty - wszystko po to, żeby niewidomemu komentatorowi podpowiadał jakiś sufler. To nie jest poważne - kto mu podpowiada? Kto jest prawdziwym komentatorem?
Rozumiem poprawność polityczną, ale to mi przypomina czasy pajdokracji w Rosji bolszewickiej, i radzieckich orkiestr symfonicznych, którym po rewolucji komunistyczna władza zabroniła dyrygentów - bo wiadomo, aby było równo i sprawiedliwie. Muzycy wówczas siedzieli na przeciwko siebie, aby wiedzieć, kiedy zaczynać.
To samo dzieje się w Telewizji Polskiej i ich "Wiadomościach" - ktoś tam ma sentyment do lektorów z ogromną wadą wymowy - tak silnie sepleniących, że nie można tego słuchać. Profesjonalizm...
Niewidomy komentator meczu Polska-Anglia to wariacki pomysł i świetne pole do żartów dla darwinistów społecznych, jak Korwin-Mikke.

"Polityczna poprawność" - terror kłamstwa i teatr absurdu. To jak to, niedługo możemy się spodziewać meczów z udziałem niewidomych? Proszę to sobie wyobrazić. To ośmieszanie idei paraolimpijskiej. 

KOMENTARZE

 • Autor
  Obawiam się, że to zapowiedź bitwy na "Moje wykluczenie jest bardziej".

  Skoro liderzy LGBT walczą o specjalne prawa dla ludzi z odchyleniami seksualnymi to dla przeciwwagi liderzy zero LGBT zaczną walczyć o specjalne prawa dla ludzi z odchyleniami zmysłów.

  Jeden z frontów wojny skorumpowanych elit o sterowanie emocjami.
 • Jest takie powiedzonko.
  Refleks szachisty.
  Tutaj refleks kogo?
  Przypomina mi to fragment tekstu Kombi "Słodkiego miłego życia".
  Tu słowa: rada głuchych nagrodzi cię bez zbędnych słów.
  Jako muzycy wiemy o co chodzi.
  Cóż.
  Odszedł człowiek legenda, Tomasz Knapik.
  Kto na miejsce dawnych sprawdzonych fachowców?
  Krewni i koledzy krewnych.
  Skąd my to znamy.
  Wraca nowe.
 • @Ziemianin 07:42:23
  Poprawność polityczna to wykwit neomarksizmu! Kolejny dowód na to jak lewacka ideologia dewastuje umysły. FIFA wprowadzi nową zasadę, jeżeli murzyn lub inny kolorowy w tym żyd będzie przy piłce, inni zawodnicy mają dać mu swobodny dostęp do bramki , a bramkarz pod groźbą usunięcia z boiska ma nie interweniować ..., dość rasizmu...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej