Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
539 postów 480 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Nergal zdeptał obraz Marki Boskiej – został uniewinniony

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Satanizm, a demoniczne pochodzenie komunizmu i nazimu - demoniczne systemy polityczne.

„Nergal” – Adam Darski, znany szerzej jako chłopak i były chłopak Dody, na obrazie Matki Boskiej umieścił buta w którym znajdowała się jego noga. Zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2019 r. Wierni w tej sprawie złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa obrazy uczyć religijnych. 

                                                                                                                                                                            Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa wymierzył mu karę 3,5 tys. złotych grzywny, a 18 sierpnia 2021 r. ten sam sąd umorzył sprawę, uniewinniając celebrytę od zarzucanych mu czynów.

Szanowni Państwo, czy Nergal (według mitów, to jeden z groźniejszych demonów zamieszkujących piekło) naprawdę jest w stanie Was obrazić?

Jako chrześcijanin – katolik, mam w du..e co robi Nergal, ze swoją rozpaczliwą próbą zwrócenia na siebie uwagi. Jakby był taki odważny, to zaatakowałby islam. A on? Cham, ordynus, stajenny, który kierowcy z ubera buty pod głowę podtyka. A tak muzyka przestała się rozwijać od 20 lat. Świat idzie do przodu, a death metal stoi w miejscu.

Czy naprawdę wystarczy zrobić kupę, żebyśmy - chrześcijanie - się oburzali? Darcie Biblii w obecnych czasach jest symbolem tchórzostwa. Rozumiem ludzi, którzy chcą temu mentalnemu brzydalowi dokuczyć, ukarać, ale tak się go nie nawróci - w ten sposód staje się on tylko jeszcze bardziej popularny – prości ludzie będą przekornie, aby „dokopać” kościołowi, wchodzić na jego bluźnierczą (mam ją w przysłowiowej "d") stronę i choćby tylko udawać, że słuchają jego muzyki – kiczowatej kakofonii. Dzisiejszy death metal to kicz, jak techno albo muzyka country. "Def", bo tak sie to kiedyś wymawiało - a ta muzyka miała wolne tempa - nie rozwija się już od 20 lat. 

O Biblii, nawet w znaczeniu ateistycznym, ale kulturowym, antropologicznym, mówi dr Jordan Peterson, polecam posłuchać jego „Cyklu biblijnego”. To jest wyższy poziom zrozumienia świata, nie dla półgłówków, którzy wszędzie gdzie mogą, podpisują się trzema szóstkami. Tak swoją drogą, Bilbia, nawet dla ateistów, to "księga poznania człowieka" - J. P. - źródło wiedzy na temat ludzkiego postrzegania rzeczywistości. 

A tak swoją drogą, to wokaliści „piosenek” metalowych o satanistycznych tekstach, nawet ci, którzy robią to dla przysłowiowych „jaj”, po swoje śmierci idą do piekła, czy do nieba? W ogóle ten Nergal, (śmiał się podobno z niepełnosprawnych), to jakiś incel i mizogin. Marii - Matki Boskiej - się boi? No bo często przyczyną agresji jest strach.

 

Przecież ci wszyscy ludzie ze świata artystycznego plujący na symbole religijne, to jacyś frustraci, którzy tak naprawdę nie mogą żyć bez chrześcijaństa - katolicyzmu. Potrzebują wroga, jak sadyści słabeusza w szkole, dzięki któremu ich prymitywne zwierzęce instynkty, znajdą ujście.

Satanista napisał: - w polsce opresyjna religia jest katolicyzm nie islam i to symbol tej religii został (słusznie) zdeptany

Odpowiedziałem: - zgadza sie, religia to opresja - my chrześcijanie jesteśmy opresyjni - aby człowiek nie zachowywał się jak bestia, małpa, zwierzę.

Satanista: - Jak słabym musi być człowiek żeby bez religii zmieniać się w zwierzę? Swoją drogą widząc donsienia z wydarzeń religijnych mam wrażenie, że lemingi to najmniej obraźliwe określenie jakie przychodzi mi do głowy

 

Tekst Premium dla cierpliwych:

 

Odpowiem tu wszystkim nienawidzącym chrześcijaństwa: 

Anton Szandor LaVey, twóca tzw. Biblii Szatana napisał, że człowiek jest nawet gorszy od zwierzęcia. 

Wszystkie systemy, którym brak było zewnętrznej - boskiej, transcendentalnej kontroli, jak materialistyczny komuznim czy okultystyczny nazim, powodowały, że władzę przejmowały bezwzględne zwierzęta - humanoidalne istoty będącę dowodem na pochodzenie człowieka od małpy, albo jeszcze niższych zwierząt. I co zabawne i smutne zarazem - istoty te czuły się lepsze od cywilizownych ludzi.

Chrześcijaństwo walczy ze zwierzęciem w człowieku, prymtywnnym doborem naturalnym (który nie działa, bo rodizliby się sami supermeni, a jestesmy słabsi fizycznie niż przodkowie i ciagle chorujemy) agresją, mordem, rabunkiem. Chrześcijaństwo daje ludziom wolność. 

Czarny zakon SS, czy Karol Marks - oni wszyscy atakowali chrześcijaństwo. Marks pisał np. satanistyczne wiersze. Jego ojciec przyłapał go na oddawaniu czci Szatanowi. W czasie studiów Karol Marks pisał satanistyczne wiersze, np. poemat OULANEM, który ma być anagramem świętego słowa „Emanuel” – „Bóg z nami”:

       On uderza pałeczką i daje mi znak

       a ja, z coraz większą pewnością

       tańczę taniec śmierci.

       I oto są także Oulanem! Oulanem!

       To słowo rozbrzmiewa jak śmierć,

       po czym przedłuża się aż do wygaśnięcia.

       Zatrzymaj się! Ja go trzymam!

       I oto wznosi się wtedy z mego umysłu,

       Jasne, jak powietrze, spojone, jak moje kości.

       Lecz ja mam siłę gnieść was moimi ramionami

       i miażdżyć was (ludzkość),

       z siłą huraganu, podczas gdy nam wspólnie

       otwiera się przepaść rozwarta w ciemnościach.

       Zatoniecie aż do głębin,

       A ja pójdę z wami śmiejąc się.

* * *

Tak więc Bóg wydarł mi moje wszystko,

w nieszczęściach, ciosach losu.

Te wszystkie jego światy

rozwiały się bez nadziei powrotu.

I nie zostaje mi nic od tej pory, jak tylko zemsta.

Chcę sobie zbudować tron na wysokościach.

Jego szczyt będzie lodowaty i gigantyczny.

Jego wałem ochronnym będzie obłąkańczy strach,

jako szczyt najczarniejszej agonii.

A kto podniesie na ów tron swój zdrowy wzrok,

odwróci się od niego blady i milczący jak śmierć.

Wpadnie w pazury ślepej, dreszczem przejmującej

śmiertelności, aby jego szczęście znalazło grób.

 

 

LE MENESTREL (fragment):

Wyziewy piekielne pochodzą od mego mózgu

I napełniają go aż ja staję się szalony.

Aż moje serce staje się zupełnie zmienione.

Patrz na tę szpadę,

Książę ciemności sprzedał mi ją.

KOMENTARZE

 • *****
  Uniewinnienie wskazuje ,że przepis KK
  o obrazie uczuć religijnych jest martwy
  bo go nie można wyegzekwować nawet
  w przypadku wyjątkowej pogardy religią
  t zn , skoro sędziowie nie mają woli ukarania
  z tego przepisu , to trzeba go usunąć
  by się dalej nie kompromitowali , ten przypadek
  ujawnia też , kto jest w awangardzie
  t zw "mowy nienawiści "
 • @
  MARII NIE MOŻNA NAZWAĆ MATKĄ BOGA!

  Urodzenie Pana Jezusa w ciele przez Marię nie sprawia, iż Maria jest matką Boga. Pan Jezus istnieje od samego ustalonego przez Boga Ojca początku. Ten Bóg Zbawiciel przybrawszy postać ludzką urodził się jako człowiek w domu Marii i Józefa.

  Mówienie o tym, że Maria jest Matką Boską jest herezją i obraża Boga Ojca, Który Syna Swego Dał rodzajowi ludzkiemu!

  Zatem co w istocie zrobił Nergal? Obraził przede wszystkim fałszywie pojęte uczucia... katolickie.

  Cześć!


  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png
 • @57KerenOr 13:06:42
  ty koleś przestań adwokatować nergalowi.

  adwokat diabla się znalazł.
 • Zawłaszczenie kulturowe
  W dzisiejszych czasach argument o "obrazie uczuć religijnych" jest dla wielu ludzi mało przekonujący, podobnie jak stare argumenty o "bluźnierstwie" czy "obrazie moralności publicznej". Nowoczesnym argumentem, który brzmi wiarygodnie i cieszy się coraz większą popularnością (zwłaszcza w zachodnich środowiskach lewicowych!) jest "cultural appropriation", czyli "zawłaszczenie kulturowe".

  Nergal to satanista, człowiek niebędący katolikiem ani sympatykiem katolicyzmu. Mimo to, zawłaszczył on święty symbol innej kultury (rzymskokatolickiej) i zastosował go w celu niezgodnym z jego pierwotnym przeznaczeniem. Co gorsza, użył tego symbolu w sposób bezceremonialny, z wyraźną intencją ośmieszenia/poniżenia go. Czyn Nergala był zatem ofensywny, obraźliwy względem konkretnej społeczności religijnej. Dlatego wokalista powinien przeprosić katolików, obiecać rychłą poprawę oraz uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą katolicyzmu.
 • Autor
  Przepis art. 196 kk o obrazie uczuć religijnych - już dawno winien zostać usunięty, gdyż jest to kuriozum powstałe w czasach, gdy "tzw. komuna" chciała się przypodobać "czarnym". Ponadto jest on wieloznaczny i może być obusieczny w Państwie zachowującym neutralność światopoglądową. Natomiast w państwie wyznaniowym, to bat na "heretyków", ateistów i innych gloryfikujących "niesłusznych bożków".
 • @ Ałtor ;-)
  Mosz błęda w tytóle ;-)

  5*

  Pozdro!
 • Nergal, Tokarczuk
  Niech sobie Nergal nie myśli, że oskarżenia o "cultural appropriation" mu nie grożą! Kiedy "nowoczesna", "tolerancyjna", "lewicowa" i "postępowa" Olga Tokarczuk otrzymała literacką Nagrodę Nobla, spadła na nią fala krytyki za noszenie dreadów. Dlaczego? Bo to zawłaszczanie (przez białą Europejkę) kultury afrykańskiej, afroamerykańskiej i rastafariańskiej. Ruch Rastafari ma charakter religijny, a więc zarzuty pod adresem Tokarczuk są poważne...
 • @Ziemianin 17:09:23
  Na "Assana" zapewne zadziała, lecz na człowieka jeszcze normalnego ,szanującego obowiązujące prawo - NIE .
  Pozdrowienia.
 • To mały biedny czlowieczek.
  Mimo otaczających go "wiernych" okaleczony samotnością, alkoholem, narkotykami, strachem przed życiem.
  Jak wielu którzy żyją pozorami.
  A tak naprawdę to przyrośnięta do twarzy maska.
  Cóż pozostaje nam?
  Modlić się by choć w godzinę śmierci pomyślał o swym życiu, samotności.
  Może ta ostatnia myśl go ocali.

  Co do uwag muzycznych, tak.
  Death metal stał się skamienieliną.
  Nie niosącą nic innego.
  Nie mającą do zaoferowania nic poza nudnym anturażem.
  Dawno zdechł, nawet już nie podryguje.
  A AC/DC jest wieczne.
  O!
  https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM
  I niby satanistyczny.
  https://www.youtube.com/watch?v=gEPmA3USJdI
 • @Ziemianin 20:10:07
  Oby nie skończył tak.

  https://tomo.neon24.pl/post/81793,otworzcie-okna
 • Wolność
  "Nergal zdeptał obraz Marki Boskiej "

  I z racji tego jak sądzę stał się "sławny"?

  Czytając takie i podobne bzdury zastanawiam się kto bardziej chory ?
  Taki Nergal czy Ci, którzy tak bardzo się podniecają jego zachowaniem?

  Głupota zaś króluje w przekazach medialnych.
 • @brian 20:21:38
  Ze względu na swą genetyczną(jak powiedział mi znajomy egzorcysta)przypadłość widzę, czuję i czasem nawet Wiem więcej.
  Wyczuwam złych i obszary ich działania.
  Mam też swoją, nie dla postronnych, dokumentację foto i video.
  I to jest przykre.
  Ciężar, przekleństwo.
  Widzieć jak wielu ciągnie wprost w Otchłań.
  Jak wielu sprzedało się za złudne bogactwo sprzeniewierzając się Prawom Boskim i ludzkim.
  Jak mały wpływ mam na to, wyśmiewany, upokarzany, czasem prześladowany.
  Ale wiem.
  Nie mogę być jak owca na rzeź.
  Trzeba dać przykład.
  Choćby desperacki.
  Bo zginiemy.
  Chcesz, poszukaj moich notek o "niewyjaśnionym".
  To Musi wymagać czasu i poswięcenia.
 • Jest zażalenie prokuratury na skandaliczne postanowienie sądu ws. „Nergala”. „Wina oskarżonego nie budzi wątpliwości”
  https://wpolityce.pl/kryminal/566105-news-jest-zazalenie-prokuratury-na-post-sadu-ws-nergala

  Mamy sądy żydokomunistyczne z ich chowem wsobnym pod ochroną hamulcowego reform Dudy, dlatego dzisiaj mamy sodomę i gomorę, niszczenie Polski za zgodą tchórzliwej władzy. Czyżby przedstawiciel Belzebuba na Polskę miał piekielny immunitet a sędziowie to uczniowie szatana w togach?
 • @brian 20:34:09
  Polska Wałęsy i Szechtera.

  https://wprawo.pl/j-miedlar-zostalem-skazany-na-rok-ograniczenia-wolnosci-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-gw-propagandowa-tuba/
 • Wy katolicy pogardzacie Biblią
  Ścigaliście nergala za estradowe podarcie Biblii, a sami pogardzacie Biblią.
  Macie odwrócony dekalog, czczenie obrazów i bałwanów jest u was na pierwszym miejscu i odbywa się na każdej jednej mszy.
  Nie zabijaj? Macie swoich kapelanów generałów od wyprawiania katolików na zabijanie. Poczętych. Tak samo albo jeszcze gorzej jest z resztą przykazań. Biblijne "biskup niech będzie mąż jednej żony" zamieniliście na sprzeczny z naturą celibat. Dla was Biblia nie jest prawdą ale księga pełną błędów i wypaczeń. Od dawna w religijnych salkach nauczana jest teoria ewolucji, która odrywa ludzi od Boga, a zaprzeczacie tam kreacjonizmowi i temu, że Bóg stworzyl człowieka.
  Jeśli Nergal byłby cham, to dla was katolicy to dr cham xD.... widzę tu nic więcej niź typowe zachowanie katolika opluć opluć jak nie można napaść z pięściami...
  Gdybyś Pan kiedykolwiek myślał o religii i wierze, w obrazie buta na matce "boskiej" widziałbyś problem kultu bałwanów w kościele katolickim, bo takim bałwanem jest wizerunek matki niesłusznie nazywanej "boską". Pan Nergal podnosi problem bałwanizmu w polskiej kluturze, co przy działającej katolickiej inkwizycji jest przejawem bohaterstwa. Katolicy mieli tam nie zaglądać, ale weszli tylko po to, aby wysmażyć inkwizycyjny donos do prokuratury. Gdybyście szanowali uczucia religijne, nie sadzilibyście bezprawnie krzyży po szkołach, co jest religijną przemocą i pokazuje owoce waszej wiary, nic nie wartej i nie mogącej nazywać się chrześcijaństwem. Wy zamiast monoteizmu macie politeizm, ostatnio leciał w tv bóg wyszyński... takie zachowania są niedopuszczalne w chrześcijaństwie, żeby z ludzi robić bogów. Zacznij człowieku myśleć, jako katolik, bo nie wiesz sam, w jakim bagnie siedzisz. Kościół katolicki to organizacja samo zło. Jej grzechy obciążają każdego katolika. Niezliczone mordy, niezliczone tortury, stosy, kradzieże grabieże, masowe oszustwa itp itd. Nergal podniósł ważny problem bałwanizmu w polskiej "kulturze", a Pan go opluwasz.... sąd wydał słuszny wyrok katolicy nie musieli tam leźć, gdzie nie są proszeni. Wleźli i wyszli na głupków. Nawet gdyby nie było ostrzeżenia, że treści naruszają wartości, taki obraz Nergala można w każdej chwili powiesić w galerii, bo to ważny głos w chrześcijańskiej walce z bałwanami. A więc jaki z Nergala satanista, skoro działa jak chrześcijanin? Może on gra satanizm z uwagi na to, że brzydzi go katolicyzm, który jest w istocie diabelizmem i religią szatana???
 • @Playset 15:34:49
  chrześcijanie powinni ścigać z tego artykułu katolików za umieszczanie w przestrzeni publicznej ich znaków totemów i obrazów oraz posągów....
  Stawiane pomniki jana pawła w oparciu o ten artykuł powinny być usuwane z przestrzeni publicznej. W polsce katolicy tacy wierzący to ledwo 20 procent. To nie jest żadna większość a zasługi kościoła dla państwa są żadne. Nie zdążyli napaść na polskę bo polska przyjęła chrzest xddd inaczej by napadli... takie to są te zasługi.
  Powinno się ścigać za umieszczanie krzyży w szkołach dziwię się, że dzieciaki jeszcze nie podają szkół pod sąd to kupa kasy by mogła być xd
  Pytanie dlaczego prawdziwe chrześcijaństwo nie ściga katolików? Może dlatego, że to prawdziwe chrześcijaństwo xD
 • @kula Lis 70 17:37:33
  Nergal musi wygrać ten proces jak nie tu to w Strasburgu xD
  Kto chciał być obrażony wszedł tam świadomie aby być obrażonym.. a nergal po prostu tym obrazem dzielił się z narodem swoimi poglądami, do czego ma pełne prawo. Nergal wygra na bank xD....
 • Autor
  "Przecież ci wszyscy ludzie ze świata artystycznego plujący na symbole religijne, to jacyś frustraci, którzy tak naprawdę nie mogą żyć bez chrześcijaństa - katolicyzmu."

  Ale czy my, odbiorcy tej pseudo kultury, grafomańskiej twórczości i rozwrzeszczanej, kakofonicznej muzyki, naprawdę nie możemy żyć bez nich? Po co te ich wypociny czytać, słuchać i oglądać? Musimy sobie uświadomić, że to oni potrzebują nas - widowni, jak powietrza. To my powinniśmy stworzyć strefy wolne od obyczajowego zdziczenia. Wolne od takich Nergali, Kozidraków, małgosiowatych Rozenko- Majdanek, itp. Z szacunku dla siebie samych.
 • Jacek Międlar skazany. Wszystko przez tę wypowiedź o żydach
  https://img.dorzeczy.pl/img/jacek-miedlar/ee/d6/4d213aac72882bc0e17411d94b7f.jpeg

  Były ksiądz Jacek Międlar został w poniedziałek skazany na rok prac społecznych za nawoływanie do nienawiści. Międlar został skazany w poniedziałek przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu na rok prac społecznych za nawoływanie do nienawiści. Sprawa dotyczy jego przemówienie z 2017 roku z okazji święta niepodległości. Były ksiądz przez rok będzie musiał nieodpłatne wykonywać prace na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu. / "Ten wyrok, w zestawieniu z uniewinnieniem Nergala, utwierdza mnie w przekonaniu, że moja publicystyka jest PL potrzebna" – napisał na TWitterze, zaznaczają, że pracuje nad kolejną książką. Akt oskarżenia w mojej sprawie został podparty opinią biegłego Pawła Nowaka, który m. in. twierdzi, że hasło "Czołem Wielkiej Polsce" ma swoje korzenie w faszyzmie/nazizmie, a potępienie banderyzmu to atak na Ukraińców. Twierdzi też, że "dowcipy o blondynkach" to mowa nienawiści. /

  Ps... Tych obrzezanych Nowaków, Niedzielskich, Poniedziałków i Kowalskich namnożyło się w Polsce po wojnie.
  https://dorzeczy.pl/opinie/200061/jacek-miedlar-skazany-stalinowski-cyrk.html
 • @Leon. 20:04:14 Ja widzę i nie tylko ja w nim żywego diabła.
  Stara prawda mówi, że wolność każdego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innego człowieka. Zatem Nergal może być sobie zwolennikiem Szatana, ale nie może znieważać kultu innych ludzi.
 • Międlar nawoływał polskich katolików do rozsądku i powstania z kolan.
  W kwestii wymiaru sprawiedliwości w Polsce żydokomunizm ma się dobrze! Gdyby pluł na Polskę i Kaczyńskiego do kasta przyjmowała by go na czerwonym dywanie. A cóż to za "biegły"? Co to są za ludzie? Jakie mają kompetencje, by sugerować "sędziom" WYROKI? To może Międlar powiedział NIEPRAWDĘ, że marksizm-leninizm, który zabił jakieś 100 mln ludzi ma żydowskie korzenie? A może 'biegły" żyd Nowak podobne wyroki będzie sugerował "sądom", w przypadku negatywnych wypowiedzi o niemieckim nazizmie-hitleryzmie? Może nawet prace społecznie użyteczne w obozie Auschwitz Birkenau i na podobnych zasadach? "Nasze" "sądy" i 'nasi" 'biegli", ich "opinie", ich "wyroki" mają żydowskie korzenie, ale także i stalinowskie. I właśnie dlatego tę nadzwyczajną kastę sędziowską trzeba zresetować jak zrobił to Erdogan!
 • Autorze 5! i polecam
  Łukaszenka: Cały świat kłania się żydom. Białoruski prezydent Aleksander Łukaszenka skrytykował podejście świata do zbrodni dokonanych w czasie II wojny światowej. Jego zdaniem od czasu zakończenia konfliktu mówi się przede wszystkim o mordach na ludności żydowskiej, zapominając o cierpieniach zadanych wówczas również innym narodom. Słowa Łukaszenki zostały ostro skrytykowane przez Izrael. Całość tu

  https://www.bibula.com/?p=126352
 • @marek13
  A TY KOLEŚ NAJPIERW SIĘ ZASTANÓW TRZYDZIEŚCI RAZY ZANIM ośmieszysz się wysyłając komentarz!


  https://m.neon24.pl/51860e8128aea7a9560563e4fcd5216d,14,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej