Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Polska musi mieć broń atomową. Ustawa 1066. Rządy motłochu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy nieproszony gość w Polsce powinien zostać spalony bronią atomową, bronią elektromagnetyczną, czy laserową.

W czasie wojny palili nami w piecach, strzelano w tył głowy, palono wsie i przysypywano wapnem, wywożono na Syberię, mordowano łamiąc kości, czy przybijając dzieci do drzewa drutem. Nigdy tego nie zapomnimy.
 
To koniec. Każdy kto odważy się podnieść rękę na Polskę przekraczając naszą granicę, powinien zostać zamordowany tak, by inni w przyszłości bali się zrobić krzywdę Polakom.
 
Polska przegrała II wojnę światową. Ponieśliśmy klęskę. Nikt nas nie obronił wtedy, ani dziś nie obroni. Chyba nie wierzycie, że ktoś będzie chciał ginąć za Polaków, którym różni plugawi ludzie zarzucają rzeczy (polskie obozy koncentracyjne), które robili ich plugawi przodkowie. Gardzą naszą pamięcią o naszym cierpieniu. Nie może być tak, że zamieszkała w Polsce wnuczka morderców z wermachtu i ss (co trzeci ss-man  to sodomita. Piszmy nazwę tej plugawej formacji z małej litery), gdy mówię o naszym cierpieniu, kpi, każe wysyłać nas – Polaków na terapie, na zdjęciu.
 
To koniec. Gdy zapytałem w 2008 roku Romualda Szeremietiewa o broń atomową, zignorował temat, mówiąc, że tylko narobimy sobie kłopotów. Nie! Pracujmy nad różnymi rodzajami broni, aby każda wroga armia, która przekracza naszą granicę została spalona, a jej obywatele zagrożeni, tak samo jak uzbrojony wróg.
 
Na moje naiwne pytania, czy Polska może na kogoś liczyć – Leszek Żebrowski i Bogdan Świeczkowski parę lat temu odpowiadali: - Polska może liczyć tylko na siebie.
 
Gdy pułkownik Kukliński, który miał dobre intencje, ale nie był realistą, dał amerykanom plany ataku ZSRR na Zachód, ci skierowali na Polskę jeszcze więcej głowic atomowych. Polska jest sama i nie może liczyć na czyjąkolwiek pomoc.
 
Ustawa 1066
 
Ustawa hańby i zdrady narodowej. Ustawa o „bratniej pomocy” służb innych państwa na terytorium Polski. Tu można sobie o niej poczytać i zobaczyć kto jak głosował:
 
 
Głosowanie w sprawie ustawy:wynik: 286 za, 140 przeciw, 1 się wstrzymał.
 
Za ustawą głosowali posłowie PO (tylko Stefan Niesiołowski był przeciw), Twojego Ruchu, PSL, SLD, jeden poseł PiS z Gliwic Piotr Pyzik i trzech niezależnych.
 
Przeciw ustawie głosowało 119 posłów PiS, 15 Solidarnej Polski i pięciu niezależnych. Jeden się wstrzymał.
 
No błagam, przestańmy być frajerami i zacznijmy liczyć na siebie. Produkujmy różne rodzaje broni. Nikt nas nigdy nie obroni, nikt nam nie pomoże. Polska nie ma przyjaciół, bo tych poznaje się w biedzie, a nikt nam nie pomógł w 1939 roku.
 
Każdy kto ze swoją armią zechce nas złupić i zamordować, kto przekroczy naszą granicę musi ponieść śmierć w męczarniach, a odwet musi byś straszny, także dla cywili wrogiego państwa. Musimy się obronić za wszelką cenę. Sojuszników mamy tylko na papierze. Oni są tylko po to, aby nas ponownie złupić.
 
***
 
Jutro rocznica naszej największej (po najeździe mongolskim) tragedii w dziejach. Ale w czasie najazdów Polska modernizowała swój sposób obrony i walki, dzięki czemu trzeci najazd tej dziczy, troglodytów i prymitywów, został odparty, a Polska na 300-400 lat stała się potęgą.
 
A szwedzki potop? Nie byłoby go, gdybyśmy mieli Polaków na polskim tronie (nie zagranicznych cieniarzy - królów elekcyjnych), zjednoczone państwo, mądre prawo (wolność szlachecka to wolność do głupoty), nie mieszali się do cudzych spraw, i nie mieli licznych zdrajców, którzy przystąpili do Szwedów.
 
Dlaczego tak ciężko zmienić obecny system? Demokracja jest fajna na tylko papierze. Wyobraźmy sobie, że do świetnie zarządzanej firmy, do jej zarządu, bierzemy hołotę z ulicy: bezdomnych, prostytutki i pospolitych bandytów. Owszem, są tam porządni ludzie, matki i ojcowie rodzin, mali przedsiębiorcy, ale tałatajstwo, prędzej czy później ich zdominuje, a oni się wycofają, bo z takim łajnem nie zechcą przebywać. To dlatego w polityce mamy tak dużo meliniarzy, sprzedawczyków i bezczelnych kurtyzan (latających na Maderę).
 
Mam gdzieś taką demokrację, gdzie motłoch w imię prawa niszczy moje państwo. Trzeba chwycić ich za ryj i nauczyć szacunku do Polski. 

KOMENTARZE

 • ustawa 1066? właśnie co z nią?
  "Przeciw ustawie głosowało 119 posłów PiS, 15 Solidarnej Polski i pięciu niezależnych. Jeden się wstrzymał"

  I co? miała być po wygranych wyborach zdelegalizowana?
  Z tego co wiem to prezydent Duda... cyt:
  "Kancelaria Prezydenta poinformowała, że prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się wojsk obcych na terytorium RP.
  Nowa ustawa umożliwia obcym wojskom użycie polskiego terytorium lub przestrzeni powietrznej do podjęcia działań mających na celu „udzielenie pomocy Rzeczypospolitej Polskiej lub innemu sojusznikowi w sytuacji konieczności”
  Głosi również, że: "zgodę na pobyt wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w ramach wzmocnienia wojskowego Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej przez stronę wysyłającą w operacjach wojskowych prowadzonych na terytorium RP w czasie pokoju wydaje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Ministra Obrony Narodowej skierowany po uzyskaniu zgody Prezesa Rady Ministrów"
  W procedurze nie uwzględniono parlamentu. W każdorazowej decyzji zostanie określony cel pobytu, zakres uprawnień obcych wojsk oraz okoliczności mające znaczenie dla obronności Polski. Ustawa reguluje też zasady użycia broni przez obce wojska na terytorium RP.
  - Uważam , że jest to PiS-owska wersja ustawy 1066, o bratniej pomocy – podsumował akt prawny poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.
  http://www.dzienniknarodowy.pl/588/winnicki-pis-wprowadzil-nowa-ustawe-1066-o-bratnie/

  To po był ten cyrk z głosowaniem? bo nie wiem?
 • Brać broń od samego diabła
  ..nawet od Izraela, który dysponuje amerykańskimi technollogiami High-tech.
  Inaczej Polska zginie.

  http://www.defence24.pl/494510,macierewicz-w-izraelu-konsultacje-ws-wspolpracy-przemyslu-obronnego

  A może Rosja nam sprzeda swoje technologie militarne?

  Żyrinowski: za rok Niemcy i Rosja podzielą Polskę na pół. Znikniecie z map.
  https://marucha.wordpress.com/2016/04/09/zyrinowski-za-rok-niemcy-i-rosja-podziela-polske-na-pol-znikniecie-z-map/
 • ...
  "Demokracja jest fajna na tylko papierze."
  Mądry władca mógłby dobrze rządzić, ale jakoś w historii się to nie sprawdzało za bardzo, bo więcej tych powalonych niż mądrych.

  Co do bomby atomowej, to co mamy się bawić w Koreę?
 • Polska bomba atomowa?
  Polska podpisała traktat o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej (NPT). Gdybyśmy złamali swoje zobowiązania, stalibyśmy się międzynarodowym pariasem jak na przykład Korea Północna

  Jest wiele państw, które są tak zwanymi państwami progowymi, czyli mają potencjał do budowy broni. To między innymi Korea, Japonia czy Niemcy. Ale nie dążą one do budowy broni. Gdyby Polska chciała zbudować broń, byłaby pod ekstremalną presją polityczną i znalazła się w sytuacji podobnej do obecnej sytuacji Iranu. Pytaniem jest, czy posiadanie własnej broni uczyniłoby Polskę bezpieczniejszą. Proszę pamiętać, że NATO jest sojuszem jądrowym. A my, jako kraj członkowski, mamy pewien wpływ na kształtowanie polityki nuklearnej. W różnych dokumentach sojuszniczych można przeczytać, że najwyższą gwarancją bezpieczeństwa są siły nuklearne

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/477116,polska-bomba-atomowa-czy-mozemy-miec-bron-jadrowa.html
 • Polska i bomba atomowa ? SAmozagłada w planie ?
  Iranowi nie wolno Korei PN nie wolno, Izraelowi wolno..
  a Polsce ?
  Polsce wolno będzie mieć bombę atomową tylko w jednym przypadku...
  gdy globalny hegemon uzna że będzie to dla niego korzystnie
  zaatakować Rosję w trybie proxy czyli przy pomocy Polskich sługusów ...
  Polska zostanie natychmiast zniszczona ale może i Rosja ucierpi...

  Dla globalnego hegemona Polska to żadna wartość to tylko "aktywa" w rozprawie z Rosją podobnie jak Banderowcy, terrory`sci z Libii, Iraku, Syrii...

  Jak globalny właściciel wszystkiego uzna że nadszedł czas by rzucić swoje aktywa na stos w krwawej rozprawie z Rosją to rzuci... tak jak rzuca tysiącami na "śmierć" swoje aktywa w Syrii.

  Polska to nie jest suwerenny kraj.. Polska to tylko jedne z wielu "aktywów" w dyspozycji globalnego hegemona.
 • Skąd broń atomowa?
  Polska przestała produkować helikoptery i składa obce maszyny, nie produkuje samolotów, ani samochodów... Jednym słowem, Polska cofnęła się w technice w porównaniu z PRL.

  Skąd zatem mielibyśmy mieć broń atomową, kto potrafiłby ją obsłużyć, żeby nie pozabijać przypadkiem ludzi? Czym tę broń przetransportujemy na pole walki, skoro mamy przestarzałe amerykańskie samoloty, ale do przenoszenia takiej broni one nie nadaja się bez głębokiej przeróbki?

  My najpierw musimy mieć polskie władze, a nie z obcego nadania. PiS wcale nie reprezentuje polskich interesów, lecz amerykańskie i banderowskie.

  Zacznijmy od podstaw, czyli od władz.
 • @Nibiru 23:06:21
  To prawda. Kanibalizm jest najniższą formą bytu. Ma Pani/Pan rację, ale może nie jest ich aż tak dużo w społeczeństwie... Słowianie Wschodni też zostali zepsuci przez mordy jakie na nich dokonywano. Zamordowano miliony - najlepszych z nich. Zabijano nas.
 • @Husky 16:05:08
  A brudna bomba? II wojna światowa trwała 6 lat. Powinniśmy mieć technologię, która umożliwi szybkie wybudowanie bomby atomowej w razie długotrwałej wojny. Oczywiście, za wszelką ceną zachowujmy neutralność, mówmy o pokoju, przyjaźni, ale bójmy się i zbrójmy się.
 • 5*
  Broń jądrowa? Broń jądrowa w Polsce pod żydowską okupacją - czy to dobry pomysł?
  W każdym razie pracę w tym zakresie warto prowadzić - proponowałbym zacząć od rozszczepienia jąder u tych dwóch żydowskich katolickich bojowców:

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2016/08/13872670_1732345017028970_5720293587993045868_n.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej