Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
469 postów 366 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Jestem za przyjęciem islamskich uchodźców w swojej okolicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...a nawet u siebie w domu

Hipokryzja zwolenników przyjmowania islamskich „uchodźców”. Na pytanie ankiety:

 
Czy jesteś za przyjęciem tysięcy islamskich uchodźców?
 
1.      Jestem kobietą i jestem za przyjęciem islamskich uchodźców
2.      Jestem kobietą i jestem przeciwna przyjmowaniu islamskich uchodźców
3.      Jestem mężczyzną i jestem za przyjęciem islamskich uchodźców
4.      Jestem mężczyzną i jestem przeciwny przyjmowaniu islamskich uchodźców
5.      Jestem za przyjęciem islamskich uchodźców w swojej okolicy a nawet u siebie w domu
 
 
I choć są chętni, by przyjąć tych ludzi – bardzo obcych kulturowo i w sensie moralnym – do Polski, to na tę chwilę nikt nie odpowiedział, że jest za przyjęciem islamskich uchodźców w swojej okolicy a nawet u siebie w domu, a jakże! Bez dwóch zdań: ludzi, którzy chcą nam ściągnąć na głowę islamskich najeźdźców albo są naiwni (mało mądrzy), albo zwykłymi szkodnikami, którzy życzą Polsce źle. 

KOMENTARZE

 • Daje 5, chociaż temat aż nazbyt oczywisty.
  Nie ma interesu ekonomicznego, społecznego, kulturowego, wyznaniowego, by przyjmować muzułmanów z Afryki i bliskiego wschodu.

  Nie ma płaszczyzny porozumienia. Nawet gdyby ktoś był wrażliwy na los emigrantów, i ich przyjemnie. To się z nimi nie porozumie. Przecież nikt nie będzie się uczył jakiegoś narzecza arabskiego, by kazać muzułmanowi wytrzeć stoliki w knajpie. To przepaść nie tylko językowa. Oni nawet litery mają inne i inaczej piszą. Ich wykształcenie i asymilacja zajmie lata, a nawet pokolenia.

  Nikogo nie stać na utrzymywanie tych ludzi przez wiele lat. To kwestia wyżywienia, dania mieszkań , zasiłków.

  Miejsce Arabów jest na bliskim wschodzie i Afryce. I oni o tym wiedzą. Mówią, że lepiej było im w Syrii czy Libii niż w obozach dla uchodźców i domach azylantów. Tylko już nie mają do czego wrócić, i nie mają środków na powrót.

  Za całe to zamieszanie odpowiedzialnośc ponosi rząd Niemiec, Pani Merkel i ci co bombardowali domy mieszkańcom Syrii, Libii, Afganistanu.

  Nakłanianie do przyjmowania emigrantów ma na celu zniszczenie cywilizacji europejskiej i upadek ekonomiczny.

  Pytanie komu na tym zależy ???
 • @Fischer 12:52:21
  Nigel Farage szydzi z Junckera i mówi, że Unia zaczyna przypominać Polakom i Węgrom reżim Związku Radzieckiego. Na coroczne wystąpienie przewodniczącego Komisji Europejskiej niezwykle ostro zareagował brytyjski poseł do Europarlamentu Nigel Farage. Skrytykował dyktatorskie zapędy Junckera i eurokratów, a samą Unię porównał do tyranii Związku radzieckiego. Przemówienie Faragea, lidera Brexitu było reakcją na zapowiedzianą przez Junckera dalszą centralizację władzy w Unii i zapędy urzędników, by zastąpić przez UE państwa europejskie. Według Faragea, jedyny plan jaki Unia ma po Brexicie, to tylko wzmocnienie swej władzy nad suwerennymi państwami. Ma to być zrealizowane m.in przez nadanie wielkich kompetencji prezydentowi Europy, europejskiemu ministrowi finansów, ujednolicenie polityki zagranicznej i powołanie dużej europejskiej armii. Farage zarzuca Junckerowi, że wszystkie te zmiany mają być przeprowadzone bez pytania o zgodę obywateli państw. Przestrzega, iż celem Unii na najbliższe wybory jest skonstruowanie jednolitych paneuropejskich list wyborczych i pod pretekstem walki z ekstremizmem, praktycznie uniemożliwienie eurosceptykom dostanie się do Parlamentu Europejskiego. To przypomina dawne reżimy mówił Farage. W rzeczywistości sposób w jaki pan traktuje Polskę i Węgry przypomina im czasy życia pod reżimem Związku Radzieckiego, kiedy próbuje pan mówić im jak mają kierować swoimi krajami mówił Farage zwracając się bezpośrednio do Junckera. Jedyne co mogę powiedzieć, o to, że dzięki Bogu, że wychodzimy mówił Farage nawiązując do Brexitu. Brytyjski europoseł szydził z Junckera mówiąc, że ten niczego nie nauczył się z Brexitu. Według Faragea tacy europosłowie, jak Verhovstadt żyją w świecie iluzji jeśli wydaje im się, że fala populizmu w Europie zaczyna opadać. W rzeczywistości, jeśli propozycje Junckera zaczną być realizowane, to fala populizmu dopiero zacznie wzbierać zakończył Farage.
  https://youtu.be/6bNVY0Wxl1s
 • @kula Lis 67 13:04:58
  334 lata temu, 12 września 1683 roku, pod Wiedniem wojska polsko-habsburskie pod wodzą króla Jana III Sobieskiego pokonały armię Imperium Osmańskiego, dowodzoną przez wezyra Kara Mustafę. Wygrana pod Wiedniem była jednym z ostatnich wielkich zwycięstw I Rzeczypospolitej.

  http://i.iplsc.com/jan-iii-sobieski-wysyla-wiadomosc-o-zwyciestwie-papiezowi-in/0006TQT7Y9C14H57-C116-F4.png
 • @Husky 18:23:01 Co za bzdura!
  //334 lata temu, 12 września 1683 roku, pod Wiedniem wojska polsko-habsburskie pod wodzą króla Jana III Sobieskiego pokonały armię Imperium Osmańskiego//

  Pokonał armię Imperium Osmańskiego? Z tego co wiem Imperium Osmańskie trwało jeszcze dobrych 200 lat z okładem.W przeciwieństwie do sojuszu polsko-habsbrskiego.
  Należało raczej napisać: 334 lata temu, 12 września 1683 roku wojska polsko-habsburskie pod wodzą króla Jana III Sobieskiego,przerwały oblężenie Wiednia zmuszając armię Kary Mustafy do odwrotu.
 • @ikulalibal 18:32:57
  warto dokładnie czytać
 • Posłuchajcie co się dzieje w Zgorzelcu
  Bardzo emocjonujące wypowiedzi, ale trudno się dziwić https://www.youtube.com/watch?v=vnUpaObpR1g i przy okazji o polskich islamistach, bo moim zdaniem to islamiści, rozmowa na łamach Rzepy http://www.rp.pl/Plus-Minus/309079940-Prawo-szariatu-w-calej-Polsce.html#ap-1
 • @ikulalibal 18:32:57
  Warto jeszcze przypomnieć kto "żyrował" i czym spłacono "kredycik" tego wiekopomnego dzieła.


  --------------------------------------------------------------
  Kara Mustafa- Wielki Wezyr ,drugi po Sułtanie.
 • @finka 19:53:05
  Czarny imigrant mówi otwarcie: „Sramy na wasze prawo, na waszą kulturę, na waszą mentalność”. VIDEO W sieci pojawił się film, na którym czarny imigrant zamieszkały w Niemczech bez owijania w bawełnę mówi, co sądzi o Europejczykach: „Sramy na wasze prawo, na waszą kulturę, na waszą mentalność, na waszą policję. Wasi sędziowie nie mają jaj. Łapiemy wasze kobiety, robimy, co chcemy, popychamy, kopiemy, plujemy. I co zrobicie? Co? Nie obchodzi mnie to. Ja tu przyjechałem i tu zostanę. Francji już nie ma. Belgii, Holandii też już nie ma. Teraz kolej na Niemcy.” Ciekawe, co na to powiedzą zwolennicy otwartych granic manifestujący z transparentami „refugees welcome”? Czy Joanna Mucha i Joanna Scheuring-Wielgus zdecydują się utulić tego miłego, czarnego chłopca? A może uda się do niego delegacja feministek z kwiatkami? Miłe Panie, odwagi! Macie szansę na ubogacenie!


  https://twitter.com/i/web/status/907917981178646528
 • @ikulalibal 18:32:57
  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/polska_husaria-930x350.jpg


  Victoria wiedeńska. Z racji mijającej 12 września rocznicy zwycięstwa pod Wiedniem zamieszczono w „Niezależnej” okolicznościowy artykuł o zwycięstwie wojsk habsbursko – polskich na osmańską potęgą.
  Stanowczo protestuję. Nie było żadnego wspólnego zwycięstwa, pogrom wielkiej armii tureckiej Kara Mustafy został dokonany wyłącznie natarciem polskiej husarii.
  Złożyło się na to:
  – przejęcie dowództwa przez Jana III Sobieskiego,
  – genialny pomysł przedarcia się przez wiedeńskie lasy polskiej jazdy i wyjście na najsłabiej bronione zaplecze oblężniczej armii tureckiej,
  – znakomite rozpoznanie terenu i przygotowanie decydującego uderzenia,
  – działania mylące na lewym brzegu Dunaju.
  – osobiste poprowadzenie przez Sobieskiego uderzenia „broni pancernej” ówczesnych czasów – 2.500 husarzy w sam środek obozu tureckiego.
  Ta bitwa trwała tylko pół godziny i poza znacznymi stratami po stronie tureckiej wynikającymi z próby stawienia oporu polskiemu natarciu, około 20 tys. poległych i rannych, wywołała paniczną ucieczkę całej armii tureckiej, porzucenie broni i praktyczne unicestwienie armii Kara Mustafy. W historii dziejów militarnych tylko kilku wodzów zdobyłoby się na taką decyzję jaką podjął Sobieski: Napoleon, Aleksander Wielki i Hannibal. Mój znajomy – historyk amator – skomentował to złośliwie twierdząc, że husaria przystąpiła ochoczo do tej szarży, bo w centrum obozu tureckiego znajdowały się najcenniejsze łupy. Niestety wielkie zwycięstwo nie zostało wykorzystane zarówno przez Austriaków jak i przez Polskę, co szczególnie nas bolało, jako że nie odzyskaliśmy Kamieńca Podolskiego z racji utraty którego Polska znalazła się w trzydziestoletniej żałobie. A odzyskanie zostało dokonane już po śmierci zwycięzcy spod Wiednia nie w wyniku orężnego boju, ale przetargu karłowickiego.
  Stąd zjawił się powtarzany zarzut, że Victoria wiedeńska nic Polsce nie dała, a mogliśmy zażądać zwrotu przynajmniej części Śląska w ślad za petycją ludu śląskiego zgłoszoną Sobieskiemu w Gliwicach nie mówiąc już o Podolu. Realia jednak były takie, że jakiekolwiek inne rozwiązanie prowadziło do nieuchronnego upadku Wiednia, bowiem 40 tysięczna armia Leopolda walcząca zachowawczo nie byłaby w stanie obronić miasta. W efekcie nastąpiłoby umocnienie tureckiej pozycji w Europie ze wszystkimi niebezpieczeństwami dla Polski do pogłębienia linii buczackiej włącznie. Zabrakło wytrwałości i konsekwentnego doprowadzenia dzieła do końca, nie pierwszy i nie ostatni raz w naszej historii. Napisane przez: Andrzej Owsinski
 • Totalny atak całą dobę
  Polska jest największym krajem należącym do Unii Europejskiej, który otwarcie sprzeciwia się planom Sorosa. To tłumaczy, co dzieje się na ulicach Warszawy a także innych miast praktycznie od czasu, kiedy stało się jasne, że totumfacka partia Merkelowej przerżnęła wybory parlamentarne. W swojej (niedokończonej niestety) powieści Waldemar Łysiak wieszczył nadchodzące, choć pisząc analizował jedynie z dzisiejszej perspektywy Finis Poloniae: Widzisz pułkowniku, kiedyś mój pradziad opowiadał mojemu dziadkowi swoją rozmowę z Rosjaninem Paninem, który opowiedział mu swoje spotkanie z carycą Katarzyną. Mój prapradziad zadał mu podobne pytanie, właśnie Rosjaninowi, którego spotkał w Warszawie w 1763 roku. Panin, zaczął wtedy od zdania, które mego przodka zdumiało:
  .
  -Widzisz Panie Wilczurski. Naród, który jest niewolnikiem słów jest, najlepszym materiałem na niewolnictwo. Po chwili namysłu mówił dalej. – Panie Wilczurski, Caryca Katarzyna wysyłając mnie na misję do Polski powiedziała, te oto słowa:
  .
  – Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu…
  .
  chciwosc-pieniedzy-1tm-610Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał.
  .
  (Waldemar Łysiak, Milczące Psy, 1990)
  .
  Tekst powyższy doczekał się samoistnego bytu i często ukazuje się na rozmaitych forach jako tzw. plan Katarzyny.

  Łysiak prorokiem okazał się niewątpliwie.

  Bo przecież atak tzw. totalnej opozycji to nic innego, jak tylko realizacja zalecenia: wywołać (….) wieczną anarchię i niezgodę…

  Dzielnie wspomagają w tym „zbożnym” dziele media do niedawna obficie finansowane przez Państwo.
  Układ, by działał, wymagał bowiem jedności polityczno-medialnej.

  Dlatego brak zasilania z naszych podatków okazuje się na dłuższą metę zagrożeniem istnienia najbardziej chyba nienawidzącej tego, co polskie, gazety wyborczej. Bo przecież:

  Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/nienawi%C5%9B%C4%87-PO.jpg


  Nade wszystko jednak trwający od prawie trzech dekad atak wymierzony jest w Kościół. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… należy zdemoralizować ich do szpiku kości.
  Pamiętajmy o tym słuchając kolejnych wystąpień Budki, Schetyny czy też innego Petru. Nie traćmy jednak czujności i patrzmy na ręce także innym politykom. Zbyt długo żyję, by odmówić prawdziwości zaleceniu Feliksa Dzierżyńskiego:

  Ufaj, i kontroluj.

  Nie mamy bowiem żadnej gwarancji, że nie jest to tylko kolejny „milczący pies”, który do perfekcji opanował sztukę mimikry. Napisane przez: Humpty Dumpty
 • Finis Europae
  Europa na naszych oczach kończy się, przynajmniej ta jej część, która przez dekady PRL była dla nas wzorem.

  A nade wszystko tęsknotą.
  Żeby u nas było tak samo.

  No, może tylko na początku trochę gorzej.

  Tymczasem nasz najbliższy sąsiad, pretendujący do kierowania Unią, zamienia się w państwo islamskie.

  Na razie demokratycznie.

  Żyją jednak Polacy, którzy pamiętają równie demokratyczne wybory 1932 roku, w wyniku których w Berlinie zatriumfował na 12 lat socjalizm.

  Przy okazji tego triumfu demokracji w państwie prawa spłonęła, i to dosłownie, spora część ówczesnego świata.

  Za dwa tygodnie wybory w Bundesrepublice. Kandydatka do Bundestagu Yasmin Fahimi rzekomo nie ukrywa:

  Islam jest niemiecki.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/image-86.png Nie jest to debiutantka na politycznej scenie naszych sąsiadów. Córka irańskiego emigranta zarobkowego (rocznik 1967) od 1986 roku należy do SPD. Działała w związkach zawodowych a także przewodziła radzie miejskiej Hanoweru. Jak przystało na lewicową działaczkę pozostaje w związku partnerskim z prezesem IG BCE.

  Niektóre media twierdzą jednak, że to fake. Tak naprawdę chodzi jedynie o zdyskredytowanie kandydatki partii opozycyjnej wobec Merkelowej. Przyznam, że dowód zamieszczony jest przekonywujący.

  Tutaj: https://www.mimikama.at/allgemein/faktencheck-yasmin-fahimi/  Postprawdą jednak nie są słowa Angellah Merkel, wygłoszone w styczniu 2015 roku:
  Islam należy do Niemiec. A ja jestem kanclerzem wszystkich Niemców, także muzułmanów. Nic dziwnego, że mimo narażenia na surowe sankcje karne (w Niemczech wolność słowa dotyczy tylko poglądów uznawanych za słuszne i postępowe) można trafić na takiego mema.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/3-Heinrich_Himmler_Islam1-1024x724.jpg


  Góra kolejne dwie kadencje a posłowie o światopoglądzie islamskim zdominują niemiecki parlament. Wtedy są w stanie przeforsować każdą ustawę. To jednak stanie się dzięki demokratycznym wyborom. Islamiści tak długo czekać nie muszą. Zupełnie tak, jak nasza „totalitarna” oPOzycja wyjdą na ulicę. Tyle tylko, ze w odróżnieniu od nas nie będzie to zgraja ogłupionych emerytów ale zdecydowani i radykalni młodzi mężczyźni. Wprowadzenie prawa szarłatu na większości terytorium obecnej Republiki federalnej Niemiec jest nieuniknione. Zamachy i narastająca fala gwałtów jedynie skłoni przeciętnego Schulza do głosowania na tych, którzy potrafią temu zapobiec.
  Szariat nie zna litości dla przestępcy, nawet wtedy, gdy jest małoletni.
  Niemcy, dumny naród, który od zwycięskiej wojny z Francją w 1871 roku trząsł Europą, po 1945 roku został skutecznie stłamszony. Bundeswehra, jeszcze w czasach istnienia Związku Sowieckiego i zagrożenia militarnego powodowanego również przez polskie wojsko była w stanie osiągnąć gotowość do odparcia ataku w ciągu 12 minut (Luftwaffe) dzisiaj zamieniła się w kolejną korporację pracująca do 17. Mocni na papierze, ale tylko w starciu z inną, również konwencjonalną armią.

  Tymczasem przykład Krymu pokazuje, że wojny prowadzone tak jak ostatnia (oczywiście technika poszła do przodu, ale idea pozostaje ta sama) to już historia.
  III wojna światowa (wg niektórych tocząca się co najmniej od 11 września roku pamiętnego) ma zupełnie inny charakter.

  Grecy już weszli do Ilionu.
  Walka toczy się na ulicach.

  Doświadczenia Turków w walce z terroryzmem kurdyjskim, Izraela z palestyńskim, czy nawet odległego Peru (Świetlisty Szlak) są o wiele bardziej pomocne niż wkuwanie na pamięć manewru Hannibala pod Kannami, czego ciągle wymaga się od przyszłych oficerów.

  Ba, nawet europejskie – z IRA i RAF.

  Tyle, że po raz pierwszy mamy do czynienia z ideą porywającą miliony.

  RAF miała swoje zaplecze ideologiczne w Leninie i Trockim.

  IRA z kolei walczyła z protestantami.

  Świetlisty Szlak wierzył w Mao.

  Łączy ich to, że bazę społeczną mieli niewielką.

  Terroryzm, który dzisiaj grozi Europie jest tak naprawdę nowoczesną formą świętej wojny.

  Nie da się jej zwyciężyć stosując konwencjonalne techniki. A na to, by zastosować rozwiązania NKWD zastosowane w przeprowadzonej na ziemiach Polski akcji WISŁA nie dadzą pozwolenia parlamenty zdominowane przez pokolenie Marca’68.

  Tymczasem czołowy europejski ateista Richard Dawkins wprost mówi:
  .
  chrześcijaństwo jest najlepszą na świecie obroną przed radykalnym islamem.
  .
  Pomimo lat krytykowania chrześcijaństwa, znany ateista Richard Dawkins przyznaje, że chrześcijaństwo jest o wiele lepsze od islamu.
  .
  Dawkins zgodził się nawet, że „chrześcijaństwo może być naszą najlepszą obroną przed nieprawidłowymi formami religii, które zagrażają światu” – mówi The Gospel Herald .
  .
  Dawkins zauważył, że chrześcijaństwo, w przeciwieństwie do islamu, nie korzysta z brutalnych metod, aby wypełnić swoje nauki. „Nie ma chrześcijan wysadzających budynki, nie słyszałem chrześcijańskich atakach samobójczych. Nic nie wiem o żadnym poważnym wyznaniu chrześcijańskim, który uważa, że ​​karą za odstępstwo jest śmierć” – powiedział.  https://www.christiantoday.com/article/richard.dawkins.says.christianity.is.worlds.best.defence.against.radical.islam/76416.htm

  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2016/02/islamisci-650x420-300x194.jpg

  Tymczasem chrześcijanie, a szczególnie katolicy atakowani są z zajadłością niespotykaną nawet u ojców tzw. reformacji. Gdyby wierzyć w spiskową teorię świata należałoby uznać te wszystkie formacje rzekomo walczące o wolność człowieka a tak naprawdę o utrwalenie ich obrazu świata za V kolumnę Państwa Islamskiego. Spiskowa teoria jednak zbyt łatwo przekształca się w spiskową praktykę, by móc ze śmiechem odrzucić takie założenie. Celem są bowiem podstawowe wartości, wypracowane przez kilka tysięcy lat rozwoju cywilizacji śródziemnomorskiej. W wojnie religijnej bowiem zwycięzcą może zostać tylko religia. Napisane przez: Humpty Dumpty
 • EUROPA albo IV RZESZA
  Po tuszowaniu jak długo się dało molestowania kobiet w Kolonii i innych niemieckich miastach mamy kolejny przykład na to, że tzw. wolne media są tylko tubą propagandową rządu. Znany z jak najgorszej strony lewicowy Frankfurter Allgemeine Zeitung tym razem zamiast w Kaczyńskiego wali w Viktora Orbana. „Są grzechy, grzechy śmiertelne, wykroczenia i zbrodnie. Reakcja Viktora Orbana na wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE jest grzechem śmiertelnym, jest zbrodnią na europejskim prawodawstwie”. Węgry Orbana odmówiły szacunku, akceptacji i uznania najwyższej instancji sądowej w Unii Europejskiej – pisze Heribert Prantl w „FAZ”. „To nie jest po prostu tylko obraza, bluźnierstwo i prawna zniewaga, nie jest to też tylko złe zachowanie; to jest atak na substancję podstawową Unii Europejskiej. Węgry sabotują europejskie status quo” – podkreśla dziennik. Trybunał Sprawiedliwości UE jest powołany po to, aby wymierzać sprawiedliwość. Kto lekceważy sądownictwo stawia się ponad prawo – pisze Heribert Prantl. Uległość UE wobec tego byłaby nie tyle głupotą co samorezygnacją. „Gra przeciwko demokracji i praworządności rozpoczęła się na poważnie. UE musi na to poważnie zareagować” – pisze „FAZ”. Prantl postuluje uruchomienie artykułu 7 Traktatu o UE przeciwko Węgrom za naruszenie prawa unijnego. Potrzebna jest jednak jednomyślność, której nie da się uzyskać, ponieważ Polska i Węgry będą się nawzajem wspierać. Rozwiązaniem może być jednoczesne uruchomienie artykułu 7 Traktatu UE przeciwko Węgrom i Polsce, „gdzie jeszcze bardziej naruszany jest podział władzy.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/relokacja-uchodzcow-czy-polska-musi-zaplacic-15-mld-euro/8j5lvpb

  Nie sądzę, że Heribert Prantl głosi takie poglądy sam z siebie. Polityka naszych zachodnich sąsiadów nie raz przecież dawała przykłady na to, że nazbyt kontrowersyjne poglądy Merkel i reszty towarzystwa naprzód wygłaszają „niezależne” media. Potem Angellah jedynie wsłuchuje się w „głos suwerena”. Czy tak jest i tym razem? Inny lewicowy (a więc prorządowy dziennik Die Welt) już robi obliczenia. Otóż Polska nieprzyjmując „uchodźców” powinna zapłacić do unijnej kasy aż 1.500.000.000,- euro. Węgry i Słowacja odpowiednio mniej – 325.000.000,- euro i 225.000.000,- euro. A może to jest niemiecka odpowiedź na wysunięte niedawno roszczenia odszkodowawcze za II wojnę światową? Wypowiedź cytowana przez portal Thomasa Foxa jawi się w takim razie niczym innym niż swoiście pojętą retorsją. Zupełnie tak, jakby chciano nam powiedzieć – chcecie od nas kasy? No to my prędzej puścimy was z torbami! Gdyby tak rzeczywiście było mielibyśmy do czynienia z polityczną piaskownicą. Prawdopodobna przyczyna jest o wiele bardziej niepokojąca. Unia była dobra i funkcjonowała należycie do momentu, kiedy kraje takie jak Polska przestały „słuchać się” Berlina. Niczym nieusprawiedliwiona polityka Merkel obudziła sprzeciw, w wyniku którego straciło ster władzy jej totumfackie ugrupowanie. Wcześniej tak stało się na Węgrzech, za nami zaczyna podążać Słowacja. Pora więc, zdaniem Niemców, pokazać nam miejsce w szeregu. Co z tego, że „broń atomowa” Timmermansa jest do niczego, gdyż wymaga jednomyślności państw unijnych, by móc zastosować sankcje wobec jednego z nich. Obejście jest banalnie proste. Wystarczy głosować przeciw grupie państw. Polska i Węgry połączone w jedno i wtedy na nic zda się wzajemne popieranie. A jeśli sprzeciw zgłoszą inne państwa wtedy dołączą do grupy i kornie czekać będą na skarcenie. FAZ mimo woli pokazuje, jak iluzoryczna w istocie jest demokracja unijna. Gdyby okazało się, że gazeta ma rację, znaczyłoby to, że zamiast demokracji w UE panuje już oficjalnie wola najsilniejszych. Zupełnie tak, jakby Układ z Maastricht za wszelką cenę chciał się upodobnić do Układu Warszawskiego. Czy za taką interpretacją Traktatu o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej stoją prawnicy Merkelowej? Publikacja FAZ niewątpliwie świadczy też o tym, że są w Niemczech ludzie, którzy Unię Europejską postrzegają jako swoistą IV Rzeszę. Protektorat Polska oraz Protektorat Węgry podniosły za bardzo głowy? Na dodatek budzi się Słowacja? No to użyjemy jedynej broni, jaką jeszcze posiadamy. Obetniemy im kasę. Bo kredek raczej się nie boją.

  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2015/01/islam-w-europie-284x225.jpg

  Napisane przez: Humpty Dumpty
 • @finka 19:53:05
  Węgry nie ulegają dyktatowi! Orban zapowiada konsultacje na temat "planu Sorosa" dotyczącego m. in. imigracji

  [ Według Kosy „plan Sorosa” przewiduje m.in. przyjmowanie w Europie miliona imigrantów rocznie, obowiązkowe ich dzielenie między państwa członkowskie UE bez górnego limitu przyjmowanych osób, likwidację ogrodzenia na południowej granicy Węgier oraz wsparcie każdego imigranta sumą 29 tys. euro. Kosa dodał, że na udzielenie imigrantom wsparcia finansowego kraje unijne musiałyby wziąć kredyt w wysokości 30 mld euro.]

  https://wpolityce.pl/swiat/357756-wegry-nie-ulegaja-dyktatowi-orban-zapowiada-konsultacje-na-temat-planu-sorosa-dotyczacego-m-in-imigracji


  KRZYSZTOF KAROŃ


  https://www.youtube.com/watch?v=NxrVzXhndyg

  https://www.youtube.com/watch?v=fmHTbYfQSlQ&t=4825s

  https://www.youtube.com/watch?v=XOZ07-4fUQU&t=8s
  Proste słowa kryją złożone treści. Na świecie rozgrywa się kolejny rozdział wielkiej rewolucji październikowej. Zmieniła się forma, ale istota pozostała ta sama: zniszczymy wszystko to co przez wieki zbudowali nasi przodkowie. Ojcowie założyciele i prekursorzy Unii Europejskiej komuniści Altiero Spinelli i Antonio Gramsci za cel postawili sobie "rewolucję bez rewolucji" to znaczy likwidację - bez powstańczego zrywu - państw narodowych jako elementu jednoczącego naród wokół common good - wspólnej sprawy, wspólnego dobra. Według tych myślicieli należy doprowadzić do całkowitego demontażu wszystkich instytucji dających ludziom poczucie wspólnoty, a zatem precz z ojczyzną, precz z religią, precz ze szkołą dającą solidne wykształcenie, precz z rodziną (zamiast tego promowanie związków patologicznych). Cel tej rewolucji określił jeden z członków komunistycznego think tanku Szkoły Frankfurckiej, Willi Münzenberg: „Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział”. Do szczytnego celu likwidacji Europy jako rodziny ojczyzn znakomicie nadają się muzułmańscy imigranci. Mnożą się jak króliki i zgodnie z wytycznymi Koranu masowo mordują innowierców. Kontynuatorzy dzieła Gramsci i Spinelliego z Angelą Merkel na czele uznali, że sprowadzenie ich do Europy znakomicie pomoże w realizacji "ruszenia z posad bryły świata". To nie jest tak, że przywódcy UE nie zauważyli ataku na World Trade Center, na Pentagon, Orlando, Paryż Brukselę, Niceę, Monachium, Reutlingen, Saint Etienne, albo wcześniejszych zamachów w Madrycie, Londynie, Nairobi, Bostonie, Dar es Salaam, na Bali, w Kabulu, Bagdadzie. Zauważyli i to im pasuje.
 • @finka 19:53:05
  https://pbs.twimg.com/media/DJraNd3V4AEn23g.jpg


  Kultura islamska. Za spacer z mężczyzną kobieta otrzymała sto batów. A feministki nadal chcą w Europie imigrantów. Środowiska feministyczne w Polsce i Europie domagają się przyjmowania islamskich imigrantów w swoich krajach, równocześnie zarzucając chrześcijaństwu doktrynalną dyskryminację kobiet. Zdrowy na umyśle człowiek dostrzeże, że feministki albo totalnie odleciały, albo mają inklinacje masochistyczne. Świadczy o tym chociażby ostatnie wydarzenie z Indonezji. 30-letnia muzułmanka, za spacer z muzułmaninem, który nie był jej małżonkiem, została ukarana 100 batami. Kobieta została skazana przez trybunał arbitrażowy. Nie było mowy o odwołaniu się od wyroku. Kobieta została ukarana w miejscu publicznym, na oczach gapiów. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w Indonezji w prowincji Aceh. Czy w Indonezji, feministki również krzyczałyby „moja wagina moja sprawa”? A może im po prostu zależy na tym, że gapie zwracali na nie uwagę, dlatego na głowy zakładają papierowe torby, a na ulicach wykrzykują idiotyczne hasła typu: „Stop dyktaturze kobiet”?


  https://youtu.be/xkn5koUopSA
 • @Fischer 12:52:21
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/mid_54661.jpg?v=5871

  Przemoc, gwałty, rozboje. Mer francuskiego miasta ma już dość imigrantów. Romain Bail, mer Ouistreham (Calvados) na zorganizowanej w pilnym trybie konferencji prasowej oświadczył, że nie chce już imigrantów w jego mieście. Deklaracje taką złożył po agresji seksualnej na 11-letniej dziewczynce jakiej dopuścił się mający 15 lat, nielegalny imigrant z Sudanu. Doszło do niej 11 września w okolicach portu pasażerskiego skąd odpływają promy do Anglii. Jestem zaniepokojony, bo widzę, że w ostatnich dniach wzrósł strach i psychoza. Problem imigrantów jest tematem wszystkich dyskusji mieszkańców miasta na każdym poziomie i w każdej chwili. Dobrze czuję chęć wyrażaną przez niektóre osoby mówiące, że jak nie przyjdzie odpowiedź od państwa, to one same ją dadzą - wskazywał mer. Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego. Moja sytuacja zobowiązuje mnie do alarmu jeszcze bardziej silnego, skierowanego do państwa. Od ponad dwóch miesięcy ilość imigrantów nie przestaje wzrastać w Ouistreham wraz z widoczną zmianą ich populacji i zachowania (...). I narzuca się pytanie - jakie środki przewidziało Państwo, by na te problemy odpowiedzieć? pytał Bail. Polityka merostwa, które broni swojego miasta polega przede wszystkim na tym, by nie stało się ono nowym Sangattem, ani Calais - deklarował mer Ouistreham. Seksualnemu agresorowi włos z głowy nie spadł. Został on oddany w opiekę rady departamentalnej i stowarzyszenia France Terre d’Asile (Francja Ziemia Azylu).

  Ps..Zgwałcenie 11 letniego dziecka, to akt zezwierzęcenia, ale ochrona 15 letniego gwałciciela, przez stowarzyszenie FZA, to wyjątkowo perfidne zwyrodnialstwo. No bo Francja, to kraj oświecony urojeniami Robespiera i Woltera..I mamy w Europie, to co mamy... samowolę zwaną WOLNOŚCIĄ... relatywizm nazywany RÓWNOŚCIĄ .... I braterstwo polegające na brataniu się z wszelkiej maści wynaturzeńcami psychicznymi, duchowymi i seksualnymi... Homoseksualizm i herezje znikąd się nie wzięły... To owoce lekceważenia i niszczenia porządku i ładu Prawa Naturalnego, życia bez Boga....Życie według diabelskiej samowoli, relatywizmu i egoizmu...zawsze krzywdzi i zabija...piękno, czystość i niewinność... Zdeprawowane sumienie, upodlonego człowieka zdolne jest do wszystkiego... Jednak, to nie jest jeszcze najtragiczniejsze... Najbardziej tragiczne jest, to że grzech jest bezkarny, że się to usprawiedliwia i wspiera, ba towarzyszy, co widać w zachowaniu stowarzyszenia FZA należy dodać diabelskiego. Dziękować Bogu że tuż przed ... PO zmiotło ze sceny politycznej bo nawiedzona Kopaczowa aż rwała się do ściągnięcia tego piekła nam. Zostali jeszcze neobiskupi zaczadzeni misericordia-mltikulti.
 • @Fischer 12:52:21
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/09/16/825/360/258df08dfe4f442db0c1a7443026a00d.jpeg


  Biedni i sfrustrowani...Po kolejnym, wstrząsającym gwałcie w Niemczech dochodzi do buntów ludności. Oskarżony o zabójstwo i gwałt „afgański uchodźca Hussein K. przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia, wyraził skruchę i przeprosił rodzinę ofiary”, brzmi chłodna relacja z pierwszego dnia jego procesu we Fryburgu (Freiburg). To nie było przesłuchanie dla ludzi o słabych nerwach…
  Najpierw pili. Ze dwie flaszki wódki poszło i dużo piwa. We czterech pili. I palili skręty. Potem koledzy Husseina K. się ulotnili. On chciał jeszcze iść na dyskotekę, ale bramkarz nie chciał go wpuścić. Zdenerwował się. Gdy szedł ścieżką przy stadionie przejeżdżała obok jakaś dziewczyna. Kopnął w jej rower. Upadła. Krzyczała. Żeby się uciszyła zaczął ją dusić. Najpierw gołymi rękami, potem szalem. Jak już była martwa, zobaczył, że to piękna dziewczyna.
  Pomyślałem, czemu nie mieć seksu z trupem
  — zeznał później.
  Rozebrał ją… Potem odciągnął na bok i wrzucił do rzeki. Głową w dół. Nie wiedział, że jeszcze żyła. Jak wykazała obdukcja, jego ofiara miała na ciele silne obrażenia, jednak zgon nastąpił na skutek utonięcia. Studentka medycyny Maria L. nie miała siły wydostać się z wody…
  Hussein K. żałuje. Gdyby mógł, to „cofnąłby czas”. To, co o nim mówią świadkowie, że wcześniej w barze zaczepiał kobiety i był agresywny, „to jakieś brednie”. Nagrania z kamer potwierdziły, że świadkowie nie kłamali. Co więcej, okazało się, że wcześniej Hussein K. był w Grecji skazany na dziesięć lat więzienia za napaść na młodą kobietę, rabunek i usiłowanie zabójstwa. Zrzucił ją ze skały. Jego ofiara cudem przeżyła. Odsiedział 2,5 roku. Zwolniono go warunkowo, że odbędzie kurs integracyjny. Gdy się nie stawił, znów wydano na niego nakaz aresztowania, ale był już dawno w Niemczech. Jako „uchodźca”, ma się rozumieć. Początkowo podawał się niemieckim urzędnikom za „nieletniego”, teraz twierdzi, że ma 19 lat, według śledczych jest dobrze po dwudziestce. Jeśli wsłuchać się w głosy niektórych polityków na marginesie tego procesu, są dwie ofiary. Jedną jest bestialsko zamordowana dziewczyna, drugą… sam Hussein K. Taką też linię obrony przyjął jego adwokat Sebastian Glathe: że pochodzi z kraju ogarniętego konfliktem zbrojnym - argumentuje - że trudne dzzieciństwo, złe stosunki rodzinne, bieda, brak perspektyw, że frustracja… Obrońcy narzuconej Europie przez kanclerz Angelę Merkel polityki imigracyjnej żonglują liczbami: wprawdzie tylko w Bawarii liczba gwałtów i - jak to się określa - „cielesnych napaści o charakterze seksualnym” wzrosła w pierwszym półroczu 2017 do 685 zgłoszonych przypadków, czyli o prawie 50 proc., ale imigranci dokonali ich „jedynie” 126, co stanowi „tylko” 18 proc. tego rodzaju deliktów. Demagogia w postaci wręcz krystalicznej. Po pierwsze, bawarskie statystyki nie obejmują tych cudzoziemców, którzy mają już niemieckie dowody tożsamości, znaczy są „Niemcami”, po drugie, nie uwzględniają podziału na relatywnie bezproblemowych imigrantów z państw UE i tych „z innych kręgów kulturowych” spoza Europy, po trzecie, ogółem liczba ludności obcego pochodzenia, żyjącej na terenie całych Niemiec wynosi 10 mln, a więc w stosunku do 82,2 mln mieszkańców RFN przestępczość imigrantów na tle seksualnym (i nie tylko) jest niemal dwukrotnie większa. I kwestia ostatnia: nawet według oficjalnych danych przedstawionych kilka dni temu przez szefa bawarskiego MSW Joachima Herrmanna, częstotliwość gwałtów i napaści o charakterze seksualnym na kobiety dokonywanych przez „uciekinierów” wzrosła tylko w pierwszym półroczu aż o 91 proc. Nie będzie w tym żadnej przesady, jeśli powiedzieć, że nie ma obecnie dnia w Niemczech bez tych koszmarnych efektów „kulturowego ubogacania”, odnotowywanych zazwyczaj oględnie jedynie przez lokalne media. W miniony weekend, podczas odpustu w małej miejscowości Hirschaid w Górnej Frankonii (Oberfranken), grupa młodych azylantów z Syrii i Iraku zaatakowała trzy dziewczęta w wieku od 13 do 17 lat. Jedną z nich wciągnęli pod most, obmacywali, któryś z nich próbował jej wetknąć palce do pochwy i odbytu… Służby porządkowe festynu zdołały zatrzymać dwóch sprawców, jednak pozostali siłą ich uwolnili. Nieco później policji udało się zatrzymać sześcioro podejrzanych, co jednak nie uspokoiło sytuacji; wieczorem doszło do bitwy Niemców z azylantami, w której uczestniczyło ponad sto osób. „Nie można nawet się o tych sprawach wypowiadać, bo albo uchodzi się za rozrabiacza albo prawicowca. To straszne, że do czegoś takiego dochodzi już nawet w małych wioskach”, żali się w nagraniu internetowym jeden z mieszkańców Hirschaid. Nie pierwszy to bunt lokalnej ludności i zapewne nie ostatni. „Przypadek zamordowania studentki odzwierciedla wszystko, co złe w europejskiej polityce imigracyjnej. Ale sąd ma tylko jedno do orzeczenia: winę Husseina K.”…, komentuje sarkatyscznie Annette Ramelsberger na łamach „Süddeutsche Zeitung”. Jak długo jeszcze? Co jeszcze musi się zdarzyć? Czy obcy są ważniejsi od własnych obywateli? pytają przeciętni Niemcy. W Bad Kreuznach (Nadrenia-Palatynat), po napaściach przychodźców i bijatykach z miejscowymi na noże, władze miasta postanowiły… zamknąć w nocy dostęp do parku. Mieszkańcy łapią się za głowy: to pierwszy w Niemczech, oficjalny „No-Go-Area”, dla… niemieckiej ludności. Napiszę to jeszcze raz: ojciec tej studentki to wysoki urzędnik UE, na pogrzebie jedynej córki nie obwiniał uchodźców! Taki wspaniałomyślny! Niedługo będą mieli napisy "nur für die Islamisten" Taka złośliwość historii...Islamizacja postępuje. Azylanci islamscy tylko czekają aby oddać im sprawowanie porządku wg Prawa Szariatu. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że Niemcy nie istnieją już jest Niemiecka Republika Islamska. Seks z ciepłym trupem czy z żywą koza dla tzw. islamisty nie robi większej różnicy. Oto prawdziwe oblicze ich religijności. Cóż w tym "dziwnego"? niektórzy imamowie twierdzą, że mąż ma 12 godzin po śmierci żony na "pożegnanie się" z nią. Widać on z tego odłamu islamu. Widać gołym okiem plan zniszczenia białych Europejczyków. Cenzura politycznie poprawnych jak za ZSRR! Dlatego trzeba ostro występować przeciwko dzikiej imigracji. Zawsze państwa domagały się kontrolowanej imigracji, a teraz jest jakiś szalony plan niszczenia przez "jaśnie" panujących, rodzimych Europejczyków. Teraz lewactwo z Caritasu,niemieckich mediów, GW,PO-PSL-N-KOD żąda Afrykanów w każdej polskiej parafii i nie boją się śmiertelnej eboli, niewyleczalnej gruźlicy, straszliwych pasożytniczych chorób.


  Radykalny islam zapuścił korzenie w Polsce.

  https://euroislam.pl/app/uploads/2017/09/PierreVogel_SvenLau160515_01-660x350.jpg
  Pierre Vogel i Sven Lau, niemieccy Salafici, którzy chcieli wprowadzać Salafizm do Polski.

  Dwie sylwetki rodzimego chowu radykałów, konwertytów, zostały przedstawione w ostatnim „Plus Minus” przez Ewę Kaletę.

  Kiedyś mieliśmy okazję porozmawiać z Ewą Kaletą, dziennikarką Gazety Wyborczej o jej bardzo liberalnych islamskich poglądach. Dzisiaj pytamy dlaczego tylko dwóch radykałów? Czy jest ich więcej? Na to pytanie dziennikarka odpowiada, że „nie wszyscy się chcieli zgodzić na rozmowę mimo zachowania anonimowości, ale też nie jest to duża grupa wśród muzułmanów”.

  Może nie jest duża, ale wydaje się być aktywna. W niedawnej wypowiedzi dla Euroislam.pl rzecznik MZR Musa Czachorowski wspominał o problemach z – jak to eufemistycznie ujął – „bardzo religijnie nastrojonymi osobami”, które „są zdania, że nie mogą funkcjonować w polskim prawie”. Był to komentarz w sprawie szeroko dyskutowanego konfliktu o warszawski meczet przy ulicy Wiertniczej. Biorąc jeszcze pod uwagę poglądy imama tego meczetu, Nezara Charifa, który także popierał szariat, a stanął w konflikcie przeciwko MZR, można domniemywać, że meczet, który długo służył polskim Tatarom, jest obecnie przejmowany przez skrajnie konserwatywnych muzułmanów.

  Aktywność muzułmanów o radykalnych poglądach zdaje się być większa od czasu przybycia do Polski misjonarzy z islamskiej organizacji iERA w ramach ich projektu „Mission Dawah”, który rozpoczęli właśnie na ulicy Wiertniczej. Choć początkowo wydało się, że te próby zaszczepienie salafizmu spaliły na panewce, podobnie jak apetyty na polskich muzułmanów deklarowane przez niemieckiego kaznodzieję nienawiści Svena Lau.

  „Aktywność radykałów jest większa od czasu przybycia do Polski misjonarzy z islamskiej organizacji iERA.”
  Kaleta jednak budzi nas z tego przyjemnego snu, że jesteśmy daleko od globalnych procesów. W wypowiedziach jej bohaterów da się wyczytać i poparcie dla terroryzmu, i gotowość samemu do walki, a przede wszystkim wizję przekształcenia Polski w kraj islamski. Wizję z pewnością nierealną, ale ewentualna próba jej realizacji może przecież kosztować czyjeś życie. Czy można zatem nadal udawać, że problem nas nie dotyczy i jest majaczeniem ludzi o ksenofobicznych postawach, a przeciętny Polak jest – jak to określa Katarzyna Górak-Sosnowska – islamofobem bez muzułmanów?

  Taką strategię zdaje się wybrał Robert Biedroń, obecnie prezydent Słupska i jeden z liderów środowisk LGBT. Kiedy w Czechach w 2014 roku ukazała się książka doktora akredytowanego przy najważniejszym muzułmańskim uniwersytecie Al-Azhar, zalecająca m.in. zabijanie homoseksualistów jako lek na AIDS, Biedroń nie znalazł czasu, żeby odpowiedzieć na nasze pytania, a Agata Chaber z Kampanii przeciwko Homofobii nie widziała problemu w tym, „żeby wyznawcy różnych religii żyli obok osób nieheteroseksualnych”.

  Teraz chęć zabijania homoseksualistów wyrażana jest już nie tylko u naszego południowego sąsiada, ale i u nas, gdzie bohater artykułu Kalety, Gabriel podkreśla, że w islamskim państwie dla przykładu należałoby zabić Biedronia, żeby homoseksualizmu nie propagował. Zaskoczenie? To samo robiło przecież ISIS, czyli właśnie Państwo Islamskie, ale wtedy uszy nam puchły od deklaracji apologetów, że ten twór nie ma nic wspólnego z islamem.

  Takie same kary zalecał popularny kaznodzieja Jusuf Al-Karadawi. Kary te były wymienione we wspomnianej książce, która została wydana przez islamską uczelnię, prowadzącą dialog z chrześcijaństwem i papieżem Franciszkiem w imieniu islamu. I takie tezy nie funkcjonują w pustej przestrzeni, ale trafiają na podatny grunt – według sondażu ICM z 2016 roku, 52% brytyjskich muzułmanów chciałoby delegalizacji homoseksualizmu.

  Organizacje LGBT dalej jednak mogą twierdzić, że nagłaśnianie takich faktów to podsycanie nienawiści, margines i że mniejszości powinny trzymać się razem i nie dać się skłócić. Można by rzec: do czasu, kiedy dadzą się skrócić… o głowę.

  Wracając do radykalnych muzułmanów z naszego podwórka, podstawowe pytanie brzmi: czy służby monitorują to środowisko? Jednego z bohaterów z pewnością, bo czeka na proces. Co z resztą? Na Zachodzie służby powoli biorą się już nie tylko za samą przemoc, ale także za radykalizację i propagandę terroryzmu. Czy w Polsce nie powinniśmy więc skorzystać z doświadczeń naszych zachodnich sąsiadów?


  https://euroislam.pl/radykalny-islam-zapuscil-korzenie-w-polsce/
 • @finka 19:53:05
  Kiedy w Polsce zacznie się poważna dyskusja nad opuszczeniem tek muzułmańsko-pedalsko-lewackiej zbankrutowanej już JEWUnii? Czy wtedy, kiedy Parlament Europejski nakaże krajom członkowskim wprowadzenie szariatu, jako równoprawnego systemu prawnego?
 • @finka 19:53:05
  Zaskakujący tekst Borisa Johnsona. "Rząd za dużo czasu stracił na spotkaniach w Brukseli". Szef dyplomacji Wielkiej Brytanii, Boris Johnson, opublikował w sobotę w dzienniku "Daily Telegraph" swój manifest dotyczący wyjścia kraju z Unii Europejskiej, opowiadając się za tzw. twardym Brexitem. - Przekujemy Brexit w sukces" - zapewnił. Tekst był zaskoczeniem dla szefowej brytyjskiego rządu.
  W długim artykule szef brytyjskiej dyplomacji znacząco odbiegł od przyjętej pozycji negocjacyjnej rządu w kwestii przyszłych relacji z UE, a także zachowania okresów przejściowych bezpośrednio po Brexicie, i oskarżył zwolenników ostrożnego zarządzania procesem opuszczenia Wspólnoty o nadmierny pesymizm.

  Nakreślając swoją wizję przyszłości, Johnson przekonuje, że Wielka Brytania nie powinna po wyjściu z UE wpłacać żadnych pieniędzy do wspólnego budżetu, a pozostanie we wspólnym rynku lub unii celnej "byłoby kpiną z referendum", w którym większość Brytyjczyków opowiedziała się za Brexitem.

  Nie wspomniał też o postulowanej przez brytyjski rząd konieczności wynegocjowania okresu przejściowego pomiędzy wyjściem z UE w marcu 2019 roku a wejściem w życie przyszłych ustaleń handlowych, a jednocześnie oskarżył unijną administrację i przepisy o negatywny wpływ na brytyjską gospodarkę. Jak argumentował, zamiast tego powinno się usunąć zbędne regulacje i obniżyć podatki.

  Johnson powrócił także do kontrowersyjnej obietnicy złożonej podczas ubiegłorocznej kampanii referendalnej, kiedy zwolennicy opuszczenia UE obiecywali, że Wielka Brytania zaoszczędzi na członkostwie 350 mln funtów tygodniowo, które będzie mogła zainwestować w rozwój służby zdrowia. Wielu ekspertów, w tym ministerstwo finansów, zwracała uwagę, że realna tygodniowa składka Wielkiej Brytanii do unijnego budżetu wynosi mniej niż połowę tej kwoty.

  Johnson uważa, że Wielka Brytania "przekuje nasze nowe przedsięwzięcie w sukces i to ogromny".

  - Te 17,4 mln ludzi (wyborcy, którzy zagłosowali za wyjściem z UE) to nie byli durnie, oni nie byli głupi. (...) Oni mieli rację, a nawet jeśli myślicie, że byli w błędzie to sądzę, że się zgodzimy, iż naszym obowiązkiem, jako demokratów, jest wypełnienie mandatu, który nam dali - argumentował.
  Szef brytyjskiego MSZ napisał, że w celu lepszego zrozumienia tego, dlaczego Brytyjczycy chcieli wejść do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, poprzedniczki UE, trzeba się cofnąć do szoku związanego z kryzysem sueskim, upadkiem wiary w brytyjską administrację i "sposobu, w jaki postimperialna przyszłość była sprzedana ludziom w formie wspólnego rynku UE".

  - Gdyby poproszono nas o zaprojektowanie Unii Europejskiej od nowa, na białej kartce papieru, nie przypominałaby w niczym tego ciała, które dzisiaj istnieje - tłumaczył Johnson.
  - Na każde pytanie i każdy kryzys - niezależnie czy dotyczący strefy euro czy imigracji - odpowiedź jest ta sama: więcej Europy! (...) Ten plan po prostu nie pasuje do Wielkiej Brytanii i powinniśmy byli to sobie szczerze powiedzieć lata temu. Spędziliśmy za dużo czasu próbując, często nieudanie, wywierać wpływ na spotkaniach w Brukseli, co konsumowało ogromną energię intelektualną brytyjskiego rządu i nie pomagało nam rozwiązać realnych wyzwań, z którym mierzy się kraj - przekonywał.

  Publikacja tekstu w sobotnim wydaniu "Telegrapha" - wraz z poparciem jego tez przez redakcję gazety i publikacją na niemal całej pierwszej stronie, pomimo piątkowego zamachu w Londynie - wzbudziła na nowo spekulacje o tym, że Johnson przygotowuje się do rzucenia premier May wyzwania i walki o przywództwo w Partii Konserwatywnej oraz o pozycję szefa rządu.

  https://www.facebook.com/borisjohnson/posts/10155036320191317
 • @kula Lis 67 16:47:17
  Polish President: 'There is No Doubt the Growing Wave of Terrorism is Linked to Migration'

  https://pbs.twimg.com/media/DJ2b3FBW4AEV8vs.jpg

  https://t.co/2cajXlwm1h
 • @Husky 18:28:44
  Juncker: "bierzemy wszystko". Koniec wolnej Polski w 2025 r ??  "UE jest teraz niemiecką Europą, we wszystkim poza nazwą"  http://polskie-echo.com/juncker-bierzemy-wszystko-koniec-wolnej-polski-w-2025-r-2/  15 września 2017 [kopie fragmentów - w oryginale MD]

  W dzisiejszym papierowym wydaniu „The Daily Telegraph ” na pierwszej stronie widzimy olbrzymią twarz Junkera i tytułem – Stany Zjednoczone Europy.

  W artykule Brytyjczycy przeczytali bardzo ciekawe rzeczy, które mają im dać odpowiedź, że Brexit to jest bardzo dobry wybór, niektóre media pisały nawet że to druga Enigma.

  W artykule czytamy iż do 2025 roku ma powstać Armia Europejska, co to oznacza chyba już każdy wie.

  Kraje w Europie mają zrzec się swoich Armii na rzecz UE, którą będzie uzbrajały Niemcy i Francja i tylko Bruksela będzie decydowała kogo ma chronić ta Armia. Gdyby teraz byłaby taka Armia, to Węgry czy Austria nie mogłyby zrobić nic aby zatrzymać emigrantów.

  Sprawa następna jaką czytamy to jest to, iż wszystkie kraje tworzące Unię Europejską muszą wprowadzić walutę Euro, którą będzie zarządzała Bruksela jak i podatkami krajów.

  Tego chyba nie trzeba tłumaczyć chodzi o to aby nadzór nad finansami kraju należał do Brukseli czyli Niemiec, które będą decydowały ile pieniążków dawać na naukę języka Polskiego, historii na muzea, ilu policjantów zatrudniać, ilu nauczycieli. Jeśli ktoś stwierdzi że trzeba podatki podnieść podniosą, jeśli zmniejszyć wydatki na przykład na 500+ zmniejszyć, zresztą przecież posłom Platformy dodatek dla dzieci się nie podoba a ich szef Donald Tusk zarządza Brukselą, więc łatwo będzie zatrzymać ten dodatek.

  Aby podsumować jak wygląda sytuacja na wyspach, wiec chodzi o to iż Brytyjczycy , Rząd i opozycja Partia Pracy ma już dość „nieudaczników” z Unii Europejskiej. Okazuje sie, że nawet posłowie opozycji głosują za jak najszybszym odłączeniem się od Bruksela, która jest niczym więcej jak rękami do zbudowania Imperium Berlina. To się mówi już oficjalnie.

  Polacy w Polsce bardzo dobrze to odczuwają, że UE jest w rękach Berlina. Media w Polsce niemieckie atakują Polski Rząd oraz Bruksela chroni niemieckie Supermarkety – gdy Premier Szydło chciała nałożyć podatek na sklepy wielkopowierzchniowe aby dać Polskim rodzinom większe dotacje podobne na zachodzie – co zrobiła Bruksela, podatek zatrzymała.

  Jednym słowem Polak ma harować i nic nie mówić a zyski będą ciągły Niemcy.

  Oto co powiedział ostatnio do jednej z gazet brytyjskich Sir Bill Cash

  Niedemokratyczna „Unia Europejska stała się niemieckim imperium – Sir Bill Cash

  Konserwatywny poseł twierdził, że „UE jest teraz niemiecką Europą, we wszystkim poza nazwą”, krytykując biurokratyzm projektu politycznego. UNIA EUROPEJSKA stała się niemieckim imperium, gdy jej „niedemokratyczni” przywódcy rozwinęli wizję na zjednoczoną Europę. W rozmowie z talk RADIO, powiedział, że UE „po maską demokracji jest tak naprawdę biurokratyczna”.

  THE EUROPEAN UNION has become a German empire after its “undemocratic” leaders have rolled their vision out for a federalised Europe, warns long-time Eurosceptic Sir Bill Cash. Undemocratic’ European Union has become a German empire, warns Brexiteer Sir Bill Cash.

  Jednym słowem od 2025 roku niech żołnierze Macierewicza już szukają nowej pracy bo Bruksela przejmuje Armię Krajowe, Polacy niech pozbywają się oszczędności w złotówkach, emeryci niech robią zapasy jedzenie bo wymiana Euro to większe ceny towarów a niższe przychody.

  Poniżej Juncker jak mówi że w roku 2025 powstaje Armia Europejska.

  Po co Niemcom Armia Europejska jeśli chroni kraje Europejskie NATO z najsilniejszą Armią Świata czyli Armią USA ?

  Odpowiedz prosta. Niemcy chcą pozbyć się wojsk Amerykańskich z Europy, które chronią Polskę, przejąć miliardowe sumy pieniędzy jakie wpłacają kraje do NATO i mieć zbyt na swoją produkcje uzbrojenia.

  A może nowa Jałta czyli podział wpływów na terenie Polski i krajów Europy Wschodniej nastąpił w Mińsku na Białorusi kiedy to Władimir Putin spotkał się z Angelą Merkel i Prezydentem Francji ( nie zaproszono Polski ) gdzie ustalano warunki po zajęciu Krymu przez wojska rosyjskie ? Przecież te sankcję na Rosję to wielka farsa, Niemcy dalej zarabiają na gazie z Rosji, handel trwa. Gdy ostatnio doszło do blokady ekonomicznej jednego z państw koło Arabii Saudyjskiej towarów na półkach brakło do tygodnia. Tak wyglądają prawdziwe sankcje, niestety Krym Ukraiński należy już do Rosji i część Donbasu gdzie zabito 10 tysięcy ludzi a ponadto Niemcy chcą budować drugi rurociąg z Rosją, która zaatakował inny kraj a przecież są sankcję.

  Tak czy inaczej do 2025 roku praktycznie granice Polski z map można wykreślić, monety złotówek wyrzucić na złom jak i naszywki żołnierz Polski . Artykuły w Brytyjskiej prasie, chyba każde dzienniki dzisiaj to podały mają wskazywać, że Brexit i wyjście z UE było dobrym wyborem. To kolejna Enigma.

  Kto więc może pomóc niezależności Polsce i krajom słabym w Europie a no tylko USA i Trump. Amerykanie muszą zrozumieć, że przez Armię Europejską stracą wielkie pieniądze, które wpłacają kraje do NATO oraz i to jest najważniejsze w chwili kiedy już Berlin zbuduje Super Imperium ( gdyż to oni decydują o wszystkim w Brukseli ) kolejnym krokiem będzie pozbyciem się waluty dolara w transakcjach międzynarodowych z UE.

  Są więc dwie opcje, jedna Unia Europejska upada i kraje podpisują swobodne umowy handlowe oparte na umowach o międzynarodowym handlu lub zostaje jak jest UE ale Amerykanie z Polski robią swój „53” stan. Amerykanie budują nam nowe duże międzynarodowe lotnisko ( nie jak chce pan Duda aby finansowali go Chińczycy i znów Polacy byli zakładnikami komunistów z Pekinu ) oraz w robią z Polski swoją bazą naszpikowaną uzbrojeniem.

  Jeśli jednak nie. Berlin pod nazwą Unia Europejska zagarnie wszystkie słabe kraje Europy Wschodniej. Polacy będą zasuwać za łyżkę ryżu w niemieckich fabrykach i ciułać na wysokie ceny gazu, które z Rosji przypłyną przez Berlin. Aby jednak nie próbowali buntu będą mieć nad sobą Armię Europejską.

  Jeśli chodzi o Polskę będzie ciężko coś zmienić, gdyż agentura rosyjska i niemiecka jest duża , przecież w Instytucie Bezpieczeństwa Narodowego pana Dudy dalej pracują osoby pracujące przy byłym Prezydencie Komorowskim za którego rozmontowano Polskę Armię.

  Oto cała Polska i jej i mieszkańców przyszłość, którą potwierdzają słowa Junkera o Armii Europejskiej.
 • @Husky 18:28:44
  Europejskie superpaństwo należy się Niemcom jak psu micha

  Krystyna Grzybowska https://wpolityce.pl/swiat/357766-europejskie-superpanstwo-nalezy-sie-niemcom-jak-psu-micha
  Ponoć w swoim dorocznym Orędziu o Stanie UE, przewodniczący Komisji Europejskiej Jean - Claude Juncker odebrał Donaldowi Tuskowi stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Według Junckera bowiem należy obie te instytucje połączyć i na czele nowego tworu postawić jednego „przewodniczącego unii państw i unii obywateli”.
  Takie wrażenie, w tym zadowolenia z upokorzenia Tuska w oczach Europy ma niewiele wspólnego z brukselską rzeczywistością, ponieważ były premier III RP spokojnie dokończy swoją drugą kadencję na początku 2019 roku, kiedy też upływa kadencja urzędników KE z Junckerem włącznie. Co będzie potem robił Tusk, nie ma większego znaczenia. Nawet jeśli wróci do Polski, to nie na białym koniu ale w najlepszym wypadku na zajeżdżonej brukselskiej szkapie, by ratować Platformę Obywatelską, której najprawdopodobniej już nie będzie.
  Juncker zapewnia, że na szefa nowego totalnego tworu biurokratycznego nie zamierza kandydować, nie mniej kreśli plany przekształcenia Unii Europejskiej w superpaństwo, w lewacko - liberalny kołchoz, w którym najważniejsze decyzje podejmowanie będą większością kwalifikowaną, a nie jednogłośnie, w Radzie Europejskiej, skupiającej przywódców wszystkich państw członkowskich, bo RE - według planów Junckera - w dotychczasowej formule nie będzie.

  Jak się natomiast zwać będzie nowy twór, jeszcze nie wiemy. Może: Komitet Centralny Unii Europejskiej. Ta większość kwalifikowana będzie według Junckera niezbędna, aby UE mogła odgrywać większą rolę w globalnej polityce, w takich dziedzinach jak polityka obronna, bezpieczeństwa i zagraniczna. Konieczne jest - zdaniem Junckera - szybkie podejmowanie decyzji w tych obszarach, co przy zasadzie jednomyślności jest niemożliwe. A przy zastosowaniu zasady większości kwalifikowanej, opisanej w Traktacie Lizbońskim decyzje należą do grupy 55 proc. krajów, które reprezentują co najmniej 62 proc. populacji Unii. Zatem Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy razem dysponują połową ludności wspólnoty, dodawszy jeszcze pozostałe kraje strefy euro mamy te 62 procent z nadwyżką.

  I wszystko jasne, kraje skupione wokół Niemiec stanowić będą Biuro Polityczne UE, a na czele wymyślonej przez Junckera i całkiem realnej instytucji politycznej stanie - jak go nazwał Juncker - „jeden kapitan, jeden przewodniczący unii państw i unii narodów”. Tusk w tym planie nie odgrywa żadnej roli, nie jest już potrzebny, ani Brukseli ani tym bardziej Berlinowi. Jak oświadczył minister finansów RFN Wolfgang Schäuble, swoje orędzie przewodniczący KE skonsultował z Berlinem i Berlin je zaakceptował.

  Jeśli plan Junckera wejdzie w życie na czele połączonych instytucji stanie polityk niemiecki, bo Niemcom się to należy jak psu micha. Chyba, że do roku 2019 Unia Europejska zamieni się w supermocarstwo „teoretyczne” i „kamieni kupę”, że zacytuję tu nad wyraz trafną opinię o III RP potomka wielkiego pisarza Henryka Sienkiewicza - Bartłomieja.

  Oba te państwa, postkomunistyczną III RP i lewacką UE da się porównać, bo w jednakowym stopniu utraciły kontakt z rzeczywistością, a w konsekwencji, grunt pod nogami. Jeżeli nieudacznikom z Brukseli wydaje się, że mają jakiś wpływ na światową politykę, to znaczy, że do reszty zgłupieli, bo nie zauważyli, że udało im się zepchnąć Europę na margines wydarzeń, utopić ją w ideologicznym sosie multikulti i genderyzmu, sprowadzić narody wielkiej niegdyś kultury i cywilizacji do roli konsumentów odpadków ze śmietnika historii.

  Reszty dopełni inwazja obcej religii i obcego żywiołu, dzięki czemu o życiu obywateli UE będzie decydować kwalifikowana większość wyznawców Koranu i europejskich bezpłciowców.
 • @kula Lis 67 21:23:04
  https://pbs.twimg.com/media/DJ3nl2dXUAEsN-z.jpg
 • @kula Lis 67 21:23:04
  Niemcy dziękują burdel mamie Merkel za 1134061 uchodźców, na których wydali już 4129521483€.
  Ci w podzięce popełnili 543922 przestępstw!

  https://pbs.twimg.com/media/DJ3vWvRWsAAu_pM.jpg
 • @Husky 22:06:38
  Odtrutka na lewacką propagandę! Szczery muzułmanin zrobił Niemcowi krótki wykład na temat islamizacji Europy. VIDEO. Nic tak dobrze nie służy zwalczaniu lewackiej propagandy, jak szczere słowa muzułmanina, który mówi jak jest. Przecież zaprzeczanie jego słowom lub zarzucanie mu mowy nienawiści byłoby islamofobią! Dlatego warto czasem posłuchać, co ma do powiedzenia człowiek, którego wpuszczono do Europy w ramach jej „ubogacenia”.

  Taki krótki, aczkolwiek wielce pouczający wykład, usłyszał na ulicy pewien Niemiec. Wykład zakończył się stwierdzeniem: „Twoja córka będzie nosić chustę na głowie”. I tak faktycznie będzie. Faworyzowanie islamu w Niemczech i w innych krajach Europy Zachodniej z każdym kolejnym dniem zbliża je do kalifatu, w którym pewnego dnia się obudzą.

  Warto w tym miejscu przypomnieć słowa Winstona Churchilla, który jakże trafnie scharakteryzował islam: „Jak straszne są przekleństwa jakie mahometanizm nakłada na swych czcicieli! Poza fanatycznym szaleństwem, które jest tak niebezpieczne dla człowieka jak wścieklizna dla psa, jest też ta pełna strachu apatia. Efekty tego są widoczne (…) gdziekolwiek zwolennicy Proroka rządzą lub mieszkają. Upadła zmysłowość deprawuje życie z jego dostojeństwa i wytworności, następnie z jego godności i świętości. Fakt, że w prawie mahometańskim każda kobieta musi należeć do jakiegoś mężczyzny jako jego absolutna własność, musi opóźniać ostateczne zniesienie niewolnictwa do czasu, aż wiara islamu zaniknie jako siła między ludźmi. Indywidualnie muzułmanie mogą okazywać znakomite właściwości. Tysiące staje się lojalnymi i odważnymi żołnierzami Królowej; wszyscy wiedzą jak umierać; ale, wpływ tej religii paraliżuje rozwój społeczeństwa wśród tych, którzy się nią kierują. Nie ma na świecie większej siły degenerującej.”


  Film z polskimi napisami pod linkiem.

  http://wprawo.pl/2017/09/16/odtrutka-na-lewacka-propagande-szczery-muzulmanin-zrobil-niemcowi-krotki-wyklad-na-temat-islamizacji-europy-video/

  Ps..Jaka znowu odtrutka? Oni nie będą w to wierzyć nawet, jak im sami kapłani z Arabii Saudyjskiej będą recytować wersety z maczetą przy szyjach, bo panie Merkel i Tereska May, dwie wybitne znawczynie Islamu, mówią, że to religia pokoju.
 • @Husky 22:06:38
  W końcu właściwa reakcja! Policja aresztuje uzbrojonych terrorystów z Antify. W czwartek (14.09) na Uniwersytecie w Berkeley (Kalifornia) przemawiał konserwatywny komentator polityczny Ben Shapiro. Przewidując, że Antifa wywoła kolejne rozruchy i bijatyki, policja zakazała uczestnikom demonstracji wnoszenia niebezpiecznych narzędzi na teren uniwersytetu oraz do wyznaczonej strefy wokół kampusu. Zakaz obejmował m.in. kije, cegły, kamienie, gaz pieprzowy, tarcze, race. Terroryści z Antify nie przejęli się zakazem i pojawili się na proteście uzbrojeni. Policja aresztowała 9 osób. Jedną z aresztowanych jest Sarah Roark z San Francisco. Kobieta miała przy sobie niebezpieczne narzędzie. Niestety, policja nie poinformowała, w co uzbroiła się ta lewacka terrorystka.
  Sarah Roark, 44, of San Francisco, was arrested for carrying a banned weapon near Bancroft Way and Bowditch St. #BenAtBerkeley

  https://pbs.twimg.com/media/DJuprQ-VoAERnv1.jpg

  A teraz niespodzianka. To zdjęcie pokazuje, jakiego rodzaju zwolenników ma Hillary Clinton.

  Antifa terrorist arrested last night at Berkeley with a weapon met with Hillary Clinton

  https://pbs.twimg.com/media/DJyaRBGUIAAXNmd.jpg
 • @Husky 22:06:38
  Węgierska eurodeputowana niszczy Junckera w debacie o relokacji uchodźców. Zobaczcie koniecznie! VIDEO. Podczas debaty w Parlamencie Europejskim węgierska eurodeputowana w kilku słowach obnażyła głupotę szefa KE Jean-Claude Junckera. Wojna w Iraku i Syrii kończy się. Uchodźcy wracają do domów. Zaczyna się odbudowa. A Komisja Europejska z uporem maniaka chce przymusowo rozsyłać po Europie młodych byczków, którzy zostawili swoje rodziny i przyjechali tu po socjal. „Na Pana stanowisku warto czasem obejrzeć wiadomości w telewizji. Gdyby Pan to zrobił, dotarłyby do Pana dobre wieści o tym, że wojna w Iraku i Syrii kończy się” – zaczęła eurodeputowana. Czy Juncker skorzysta z jej rady i obejrzy wiadomości? I czy będzie na tyle trzeźwy, żeby je zrozumieć?

  http://wprawo.pl/2017/09/16/wegierska-eurodeputowana-niszczy-junckera-w-debacie-o-relokacji-uchodzcow-zobaczcie-koniecznie-video/
 • @Husky 22:06:38
  https://pics.onsizzle.com/welcome-to-sweden-rugee-lcom-sweden-who-would-believe-it-19858577.png
  Szwedzka minister grozi Polakom i Węgrom! Chce się z nami „rozprawić” za to, że nie przyjmujemy imigrantów. O tym, że Szwecja jest na skraju przepaści pisaliśmy już wielokrotnie. W kraju powstaje coraz więcej stref szariatu, w bojaźni przed islamistami policjanci odchodzą ze służby, polityka migracyjna się nie zmienia, a papież Franciszek Szwecję stawia za przykład innym krajom. Szwedzi wzięli sobie do serca słowa papieża Franciszka i chcą narzucić swoją politykę migracyjna innym krajom, w tym Polsce i Węgrom. „Narzucić” to zbyt delikatne słowo. Szwedzka minister ds. migracji Heléne Fritzon twierdzi, że jest gotowa „rozprawić się” z krajami, które nie chcą przyjmować islamskich imigrantów. Twierdzi, że pasywność Polski i Węgier w przyjmowaniu muzułmanów powinna zostać poddana pod głosowanie w Parlamencie Europejskim i w ten sposób powinno się z nami „rozprawić”. Szwedzi to kraj, którego praktycznie już nie ma. Sami w propagandowym filmie przekonują, że teraz powstał już nowy kraj, oczywiście przy udziale islamskich imigrantów. Oto wspomniany film:

  https://youtu.be/awGqleHC-S0

  Przerażające! Coraz więcej stref no-go. Szwecja kapituluje. Duma na twarzy papieża Franciszka. W Szwecji powstaje coraz więcej stref szariatu, oficjalnie „wysokiego ryzyka” i „wykluczenia”, a potocznie nazywanych „no-go”. Jeszcze do niedawna ich liczba wynosiła 53 strefy, teraz jest już ich 61. To miejsca, w praktyce przejęte przez muzułmanów, a w których boją się interweniować szwedzcy funkcjonariusze policji. Zaliczają się do nich dzielnice Sztokholmu, Goeteborga, Malmoe i dodane niedawno m.in. osiedla w Uppsali, Boras i Lund. W tych dzielnicach panuje ekstremizm religijny. To pokłosie polityki migracyjnej szefowej MSZ z Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Margot Wallström, którą w wywiadzie dla hiszpańskiego El Pais, chwali papież Franciszek za promocję multikulturalizmu. Czy w takim razie, w obliczu palonych szwedzkich flag, gwałtów islamskiego fundamentalizmu i wzrostu przestępczości o 900%, Ojciec Święty Franciszek i komunistka z MSZ odczuwają dumę?

  Ps..Papież Franciszek to lucyfer a jego zadanie to zniszczyć cywilizację i pogrążyć świat w chaosie..Patrząc co się dzieje ciągle rozmyślam o słowach babci. Mówiła w latach siedemdziesiątych iż niedługo zaczną po ziemi chodzić diabły w ludzkiej skórze. Będą to ludzie powszechnie szanowani. I teraz nie wiem co o tym myśleć ponieważ jestem sceptyczny wszelkim wizjom i przepowiedniom. Czytała ona jakieś księgi w języku rosyjskim i czasami niemieckim. Byłem dzieckiem, więc nie interesowałem się.
 • @kula Lis 67 08:57:29
  https://pbs.twimg.com/media/DJ4FdsrX0AAlLy5.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DJ4F9NXXcAEMxES.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DJ4GfMIW0AE9Pka.jpg
 • @kula Lis 67 08:57:29
  Policja aresztowała drugiego podejrzanego o atak w londyńskim metrze. To 21-latek


  W niedzielę rano londyńska policja poinformowała o aresztowaniu drugiego podejrzanego ws. zamachu na Parsons Green. To 21-letni mężczyzna.

  Do aresztowania doszło w sobotę około godziny 24. Antyterroryści aresztowali 21-latka w dzielnicy Hounslow. Mężczyzna przebywa w areszcie w południowo-zachodniej części Londynu.

  Przypomnijmy, że w sobotę w południowej części portu Dover aresztowano pierwszego podejrzanego - 18-latka, który próbował zbiec z Wielkiej Brytanii.
 • @Husky 10:56:25
  Filipiny to jeden z nielicznych krajów, który się nie pierd%li z wyznawcami pedofila, dają dobry przykład całemu światu i tłuką ich ile wlezie. I tak należy się z nimi obchodzić, od razu widać dużą skuteczność. Brawo Filipińczycy tak trzymać! Kula w łeb to jedyne rozwiązanie, kiedy inne zawiodły.Pyskowanie nigdy nie zastąpi męskiego strzelenia w pysk. Zatrzymajmy ten stały strumień islamistów, który już jest wpuszczany do Polski. Polska krajem ZERO muzułmanów. Ani JEDNEGO. Bo inaczej będziemy Zachodnią Europą, Syrią, Filipinami. Filipińczycy to naród rzymsko-katolicki i nie dają sobie w kaszę dmuchać, i potrafią też ciężko pracować jak Polacy. Jak widać kula w łeb to jedyne rozwiązanie, kiedy inne zawiodły. Pyskowanie, kredki, tatuaże nigdy nie zastąpi męskiego strzelenia w pysk. W innych częściach świata walki toczone przeciwko ISIS i innym muzułmańskim fanatykom i terrorystom odnoszą jak widać skutek przez wypieranie ich z zajętych terenów i likwidowanie ognisk fanatycznych islamskich kanalii chcących zawładnąć światem. Tam się to udaje bo ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy likwidując fizycznie to zagrożenie. Tylko w Europie islamiści przyjmowani są z otwartymi rekami tak jakby ludzkość oszalała i kładła dobrowolnie głowy pod topór kata !!! Tam się skończy a u nas się dopiero zacznie. Wojny domowe są zaprogramowane i żaden później nie będzie mógł powiedzieć nie wiedziałem!!! Jest jeszcze czas by pozbyć się tego islamskiego zagrożenia z Europy i Polski..ale tego już czasu nie ma za wiele !!!
 • @Husky 09:03:31
  Sprawę relokacji załatwią Islamiści. To oni "rozlokują" Niemców, Belgów, Francuzów, Holendrów, Szwedów, Włochów, etc.. po krajach Środkowej Europy.
 • @Husky 10:56:25
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/muzulmanie_warszawa_muranow.jpg
  To nie Londyn ani Paryż. To stolica Polski, Warszawa, osiedle Muranów [VIDEO] Mieszkanka Warszawy uwieczniła taką oto sytuację na Warszawskim Muranowie. Czy to jakaś manifestacja? A może badanie reakcji okolicznych mieszkańców? Takie obrazki z setkami uczestników dobrze znane są z miast zachodniej Europy, ale w Polsce jeszcze tego nie było.
  Film pod linkiem
  http://wolnosc24.pl/2017/09/17/to-nie-londyn-ani-paryz-to-stolica-polski-warszawa-osiedle-muranow-video/

  Ps..Wygląda na to, że islamistyczna infiltracja Polski trwa w najlepsze, co na to rząd, służby? Trzeba ich dla przykładu spałować. A jak nie chcą zrozumieć, że to jest KATOLICKA Polska to zabić. W Arabii Saudyjskiej nie wolno nawet mieć widocznego krzyżyka na szyi, więc o czym my mówimy? Kibice ! Gdzie jesteście!!! Trzeba tych kozojebców od razu ustawić do pionu. Zarąbać ich od razu żeby im się odechciało raz na zawsze robić coś takiego w Polsce. Trzeba ich pogonić, bo dziś jest ich qurwa 5 szt. a jutro 10 a pojutrze 20 i rozplenią jak robale.
 • @Husky 10:56:25
  Terrorysta, który podłożył bombę w londyńskim metrze był „uchodźcą”. Pod swój dach przyjęła go brytyjska rodzina. 18-latek, który jest podejrzewany o dokonanie zamachu w londyńskim metrze okazał się być „uchodźcą”. W domu brytyjskiego małżeństwa, które przyjęło go pod swój dach znaleziono broń i materiały wybuchowe. Terrorysta został aresztowany przez policję w Dover, kiedy najprawdopodobniej usiłował uciec z Wielkiej Brytanii. Dziś potwierdzono też zatrzymanie jego 21-letniego wspólnika. Po zatrzymaniu 18-latka policja najechała na dom starszego małżeństwa w Sunbury-on Thames, gdzie mieszkać miał islamski terrorysta. Dom należy do Penny i Rona Jonesów, którzy przyjęli go pod swój dach i zaopiekowali się nim. Policja ewakuowała całe sąsiedztwo. Saperzy i antyterroryści dokładnie przeszukują całą okolicę. W domu małżeństwa, które przyjęło „uchodźcę” znaleziono już 15 sztuk broni i ładunków wybuchowych. Materiały wybuchowe ukryte były w ogrodzie, a broń pod podłogą domu. Małżeństwo Jonesów od kilkudziesięciu lat prowadzi rodzinny dom dziecka. Przez te lata przyjęli i opiekowali się aż 268 dziećmi. Za swą służbę na rzecz dzieci otrzymali od Królowej Brytyjskiej Elżbiety II najwyższe odznaczenie Order Imperium Brytyjskiego ustanowiony w 1917 roku przez króla Jerzego V. Motto orderu brzmi: For God and the Empire (Za Boga i Imperium ). W ostatnich latach małżeństwo zaczęło przyjmować pod swój dach także uchodźców. Jednym z nich był aresztowany terrorysta. Okazało się, że policja zatrzymała go już dwa tygodnie wcześniej w związku z przestępstwem, którego się dopuścił. 18-latek został jednak wypuszczony. Nie wiadomo kiedy Jonesowie będą mogli wrócić do swego domu.

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/order-Imperium.jpg
 • @Husky 10:56:25
  Podobna sytuacja jak na Filipinach gotuje się w Europie Zachodniej. Koncentracja dużych grup islamistów w określonych miastach doprowadzi do ogłoszenia kalifatu. Może to nastąpić w Szwecji czy Belgii, może Francji. Skoro z ISIS nie poradziła sobie 400 tysięczna armia syryjska, czy filipińska to z pewnością nie poradzi sobie armia belgijska czy szwedzka. Fakt posiadania dużej ilości samolotów czy czołgów i broni atomowej nie ma tu znaczenia.
 • @Husky 10:56:25
  To już plaga! Kolejny gwałt w Niemczech dokonany przez uchodźców! Trzech Afgańczyków w wieku 17, 18 i 27 lat dokonało napaści na kobietę w Monachium. Dwóch uchodźców zgwałciło 16-latkę, trzeci nie zdążył, bo został spłoszony przez przechodnia. Uchodźcy napadli na 16-latkę i zaciągnęli ją do pobliskiego parku. Dwóch z nich zgwałciło kobietę, trzeci stał na czatach. Nie zdążył dokonać gwałtu, bo został spłoszony przez przechodnia. Gwałciciele uciekli z miejsca zbrodni, ale szybko zostali schwytani przez policję. Okazali się to Afgańczycy w wieku 17, 18 i 27 lat. Mieszkali w obozie dla uchodźców w Höhenkirchen-Siegertsbrunn na obrzeżach Monachium. Zgwałcona 16-latka trafiła o szpitala. Zgodnie z literą prawa, nieletnim zbrodniarzom za gwałt grożą... dwa lata więzienia.


  Ps..Jaka plaga, to tylko kulturowe ubogacanie. Jaki gwałt? Goście Merkel zabawiali się tak jak umieli a gościom Merkel wolno wszystko.
  Pisze mi syn z synową z Niemiec, że ta 16 letnia jako nawiedzona lewaczka, była z "wizytą" w tym heimie dla tych azylantów, aby ich "integrować" z społeczeństwem i jak wyszła, to oni ja napadli i przelecieli we trzech choć jeden nie zdążył. Na necie można znaleźć informację o około piędziesięcioletniej kobiecie, Niemce której islamska bestia po zgwałceniu jej wbiła jej kilkoma kopniakami w drogi rodne butelkę po winie tak, że nie było jej widać. No i co im zrobią? zamkną w hotelu 5-cio gwiazdkowym? Nie dawno jakiś nachodźca wykrzyczał do kamery, że "teraz czas na Niemcy". Będą "gwałcić, zabijać, rabować i nikt im nic nie zrobi, bo policja, sądy, i ludzie nie mają jaj". Media niemieckie prześcignęły Goebbelsa w propagandzie i zatajaniu faktów o m.in. tych o gwałtach, pobiciach, morderstwach, kradzieżach itp dokonanych przez "imigrantów".
 • @Husky 10:56:25
  Amerykanki zaatakowane kwasem we Francji! Cztery młode amerykańskie turystki zostały w niedzielę zaatakowane kwasem solnym przez 41-letnią kobietę na głównym dworcu kolejowym Marsylii Saint-Charles - poinformowały źródła policyjne, na które powołuje się lokalny dziennik "La Provence". Według tych źródeł, jak to zawsze w lewackich źródłach sprawczyni ataku to osoba niezrównoważona psychicznie, a incydent nie ma podłoża terrorystycznego. Po ataku kobieta pozostała na miejscu; zatrzymali ją interweniujący policjanci. Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 11.00 czasu miejscowego. Amerykanki w wieku 20-21, które podróżowały do Paryża, trafiły do szpitala; dwie z nich doznały poparzeń twarzy, a dwie są w stanie szoku. Nie ma informacji o zamknięciu dworca albo o zakłóceniach w ruchu pociągów.

  Ps..Czy wszyscy mówiący Allahu Akbar to chorzy psychicznie? Według mediów zachodnich wynika że tak! Ciekawe, że niebezpieczni wariaci chodzą we Francji na wolności. Należy rozumieć, że wszyscy muzułmanie to niezrównoważeni psychicznie i należy 1/4 chyba już narodu francuskiego zamknąć w psychiatryku? zawsze mówią ze sprawca niezrównoważony a potem okaże się, że ta durna baba krzyczała Allahu Akbar ? Czyli kolejna psychiczna, jest zawsze wytłumaczenie, już nie podają narodowości na sto procent wyznawca pokojowej religii. A może zdjęcie sprawczyni? Może być z czarnym paskiem na oczach. A może chociaż imię? Bo mam takie dziwne przeczucie, że to nie była rodowita francuska z rodziny od pokoleń mieszkającej we Francji? Pozostaje zadać pytanie co Amerykanki robiły w tym kraju muzułmańskim? Większość Polaków wie, że do krajów muzułmańskich nie jest zalecane podróżować. Można znaleźć w internecie listę najniebezpieczniejszych krajów europy.To Francja, Niemcy, Włochy, Belgia, Hiszpania, Anglia, Holandia. Jak nie musisz nie podróżuj tam ! Na amerykańskiej stronie Fox News komentarz jest:podróżujcie do Polski, tam ich ich nie wpuszczają, tam ich jeszcze w takiej ilości nie ma. Jeżeli ktoś nosi ze sobą kwas solny to ma jakiś cel. A kto atakuje kwasem po twarzy to wiemy. A jak ktoś nie wie to Marsylia od dawna opanowana jest przez muzułmanów. To już dawno stracone miasto. Przecież jak był mecz Polski w zeszłym roku to nawet polskie radia informowały gdzie przebywać a gdzie lepiej nie.
 • @kula Lis 67 18:09:02
  Takich barbarzyńców wyłapać, oblać takim samym kwasem i na wysypisko śmieci gdzie ich miejsce
  Bydło nie ludzie
  Bydło
 • @Husky 18:16:31
  Tymczasem z Niemiec napływają nowe doniesienia o napaściach w czasie chrześcijańskiego festiwalu w Hirschaid w Bawarii. Gang imigrantów z miejscowego ośrodka dla azylantów napadł na kilkanaście dziewcząt. 3 z nich w wieku 13-17 lat zostały otoczone przez napastników, którzy próbowali je zgwałcić. Na szczęście w obronie nastolatek stanęli uczestniczący w festiwalu mężczyźni. Pomiędzy nimi, a napastnikami wybuchła bójka w wyniku, której kilka osób zostało rannych. Na tym samym festiwalu imigranci obrabowali jednego z uczestników przystawiając mu broń do głowy. Bandyci zostali jednak unieszkodliwieni przez ochronę festiwalu. Udało im się jednak zbiec, po tym jak imigrancki gang odbił ich z rąk ochroniarzy.
 • @Husky 18:16:31
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/muslim_islam_jak_bic_zone_wolnosc24.jpg


  Islamski duchowny podpowiada: zasady prawidłowego bicia żony. „Allah zaszczycił żony poprzez ustanowienie kary bicia” [VIDEO] Allah zaszczycił żony poprzez ustanowienie kary jaką jest bicie – tak rozpoczyna się fragment wywiadu z muzułmańskim duchownym. Dalej padają jeszcze „ciekawsze” sformułowania”.

  Widoczny na nagraniu Imam to Sa’d Arafat, którego wywiad został przetłumaczony na angielski, a także Polski.

  Allah zaszczycił żony poprzez ustanowienie kary jaką jest bicie – twierdzi Imam. Nawet muzułmańskiemu dziennikarzowi ciężko uwierzyć w to, co słyszy, więc dopytuje: Uhonorował je poprzez bicie? Jak to jest możliwe?

  Sa’d Arafat więc wyjaśnia: Prorok Muhammad powiedział” „Nie bij jej po twarzy i nie oszpecaj jej”. Wyraźnie widać, że jest uhonorowana, on nie może jej bić po twarzy. A nawet wtedy, gdy ją bije, nie wolno mu jej przeklinać.

  To jest niesamowite! On ją bije w celu zdyscyplinowania jej i w dodatku nie może być więcej niż dziesięć pobić i nie może połamać jej kości, zranić jej, połamać jej lub kłuć jej oko.

  Czytaj też:

  Istnieje etykieta bicia. Jeżeli on ją bije w celu zdyscyplinowania jej, nie może wysoko podnosić ręki. Musi ją bić na wysokości klatki piersiowej. Te wszystkie rzeczy świadczą o uhonorowaniu kobiety”.

  Zdaniem muzułmańskiego duchownego bicie to metoda na zdyscyplinowanie kobiety, kiedy upominanie zawodzi.

  Film pod linkiem...

  http://wolnosc24.pl/2017/09/17/islamski-duchowny-podpowiada-zasady-prawidlowego-bicia-zony-allah-zaszczycil-zony-poprzez-ustanowienie-kary-bicia-video/
 • @Husky 18:16:31
  Jeśli będą respektować prawo Europy to stają się bluźniercami. Ich obowiązuje tylko prawo sharia

  https://youtu.be/MsFnSe9_LNs
 • @Husky 18:16:31
  Jeśli wierzyć danym od naszej pięknej Miriam Shaded to ilość gwałtów w ciągu roku wzrosła w Niemczech aż 178 razy..ale zgłoszenia kobiet kończą się zastraszaniem ofiar przez policje, więc tylko takie jak ten się wpisuje do rejestru. No i zrozumiale..gdyby tak policja i sądownictwo zajęło się setkami tysięcy spraw o gwałt..nieprawdaż? A ci co te 16 latkę "ubogacili kulturalnie" (to jest obecnie obowiązujące określenie gwałtu) jak dostaną po 2 lata..będą mieli tam w niemieckim wiezieniu nawet lepiej niż w kontenerze, może parę możliwości mniej. Ale zapewni im się i wychowanie w wierze muzułmańskiej (Imamowie w więzieniach podobno bardzo takich radykalizują) i pewnie regularny seks itd. Bo trzeba o nich dbać przecież. Po 2 latach wyjdą już nieźle "ustawieni", da się im pewnie Kałacha i wyśle na front. Jak zgwałcą wszystkie Niemki to nowe pokolenie będzie na prawdę multikulti i wtedy będziemy mówili o "sukcesie demokracji niemieckiej". Poniżej
  Udana integracja: uniewinnieni gwałciciele(polskie napisy)

  https://www.youtube.com/watch?v=34jIrfgIESE&feature=youtu.be


  Zgwałcone przez uchodźców - kobiety boją się wychodzić z domu bez noża i gazu pieprzowego


  https://www.youtube.com/watch?v=YDUk257X-go


  Gnijący Berlin od Środka - jak wygląda codzienność w niemieckim mieście Berlin


  https://www.youtube.com/watch?v=d2qG7qJKRK8

  Islamizacja Europy - Dortmund i Niemcy 2016


  https://www.youtube.com/watch?v=iDXqxzNlNlU


  Szariat już w niemieckich sądach


  https://www.youtube.com/watch?v=m4y1xWneHEY


  Myśliwy zastrzelił nieletniego uchodźcę-włamywacza z Albanii


  https://www.youtube.com/watch?v=7wFPtw74NEY


  Niemcy kaput !!!
  No to Niemcy już sobie nawet w piłkę pograć nie mogą.... Stali się państwem upadłym nie mogącym nawet zapewnić bezpieczeństwa podczas tak wielkiej imprezy sportowej jak ważny mecz ligi mistrzów .. multikulti się nie sprawdza...Niemcy kaput ...


  https://www.youtube.com/watch?v=jFVZG8_7OX4


  Syryjczycy uciekają w panice z Niemiec bo nadchodzą UKRAIŃCY


  https://www.youtube.com/watch?v=yepfhP0u_lM

  Uchodźcy w Norwegii. Co rysują dzieci uchodźców w obozach w Norwegii?


  https://www.youtube.com/watch?v=lVXg-rBoNNU


  Uchodźcy wzbogacają Zgorzelec


  https://www.youtube.com/watch?v=VDALpsCcL54


  ZGORZELEC- GOERLITZ ATAK NOŻOWNIKA W SZKOLE NAPASTNIK arab, z wczoraj

  https://www.youtube.com/watch?v=nD2choOxmjw


  SZOK! Niemcy chcą skazywać Polaków w Polsce!? Nachodźcy swobodnie przechodzą granicę RP! Powołać służbę imigracyjną każdy obywatel przygranicznych miast ma obowiązek zadzwonić służbę imigracyjną, przyjadą ścierwo muzułmańskie zawiną i do Odry z workiem na łbie i kamieniem do nogi uwiązany topimy !


  https://www.youtube.com/watch?v=vnUpaObpR1g

  Gangi Pakistańczyków zgwałciły ponad 1400 dzieci - rok 2014


  https://www.youtube.com/watch?v=PFNAYgCoL2A  "DZIEŃ X"- Islamiści czekają na sygnał żeby wyrżnąć europejczyków, takie są plany światowego rządu.


  https://www.youtube.com/watch?v=gnQD8ES8Ul8
  Ps..Europa przeznaczona na zniszczenie .....Już wiadomo, że masońskie elity muszą oficjalnie przejść na Islam osiągając 32 stopień wtajemniczenia w masonerii (wszystkich stopni razem 33). Stąd nie jest dziwne, że oni sprzyjają islamistom. To co tutaj zobaczyłem, to już nie jest śmieszne. Boję się tego, co będzie dalej. Nie mogę zrozumieć tego, co się teraz dzieje na świecie. Jak to możliwe, że dopuściliśmy do tego? Ludzie zróbmy coś... Przecież tak nie może być ! Wierzę w Polaków, przypomnijcie sobie jak podzielony był polski naród jeszcze kilka lat temu. Stajemy się zjednoczonym narodem, nie pozwolimy na to co dzieje się na zachodzie, mamy najlepszy rząd jaki możemy sobie wyobrazić w obecnej sytuacji. Patriotyczny rząd. I właśnie dlatego, niech jak najdłużej trwają rządy PiS-u! Bo jak nie daj Boże wrócą do koryta zdrajcy z PO, to wtedy nastanie dzień X. Nie uginają się pod naciskiem POjebanej Unii, walczą o nas, kosztem swojego wizerunku. dopóki Pis rządzi nie ma się co obawiać o napływ islamu. Zamknąć granicę z Niemcami, bo już ciapki rozrabiają po polskiej stronie Odry. Wprowadzić kontrolę i patrole stałe 24 h uzbrojone po uszy, na tych skurwysynów. Przekracza nielegalnie granicę ? Nie stosuje się do poleceń to bezwzględnie zajebać, przecież mamy do tego prawo, bronić swojej Ojczyzny która już i tak dużo wycierpiała. Ktoś mi powie ale oni nie chcą do Polski ? To po chuj przechodzą na polska stronę Odry i robią burdy. Dla socjalu ? Nie ! Plan opanowania Europy działa! A socjal to tylko dobra wymówka, żeby opanować kraj i mały kroczkami iść dalej. Mam swoje lata ale nie zapomniałem Bogu dzięki jak posługiwać się kałachem.
 • @Husky 18:16:31
  Ile uchodźcy dostają miesięcznie socjalu na rękę a ile płaci im rząd za czynsz itd.


  https://www.youtube.com/watch?v=pXF-Y2Mr3P4


  To nie żart: uchodźcom nie odpowiada zakwaterowanie i chcą na dyskotekę


  https://www.youtube.com/watch?v=wQ3gU6bL5s4


  A ile dostają cyganie?


  https://youtu.be/QiJKb7fG1Hc


  https://youtu.be/HdWN68ySzvI
 • @Husky 18:16:31
  Cała prawda o Islamie i muzułmanach w Polsce! Reportaż Witolda Gadowskiego! Koniecznie zobacz!


  https://www.youtube.com/watch?v=DLoF54jw4Ak
 • @Husky 18:16:31
  Koran. Prawdziwe oblicze Islamu. Film dokumentalny Lektor.
  Obrzezaniem nazywają odcięcie łechtaczki. Niech wszystkim tradycyjnym, śmierdzącym arabusom obetną po żołędziu. Oni też powinni być bardziej cnotliwi. Kobieta jest przedmiotem. Mali arabscy czy nawet tureccy chłopcy mogą walić mamę po pysku i to jest w ich "kulturze" norma. Kobiety też to akceptują. Islam, a w zasadzie Koran to same sprzeczności.
  Dyskusje z muzułmanami mówiącymi, że Koran powstał na podstawie Biblii, można szybko uciąć przytaczając jeden prosty argument - Stworzenie. Otóż wg Biblii Bóg stworzył Świat w 6 dni (Ks. Rodzaju 1:31 oraz Ks. Wyjścia 20:11), natomiast w Koranie napisane jest 8 dni (Sura 41). Wówczas muzułmanie mówią, że Biblia została sfałszowana (oczywiście nie mają na to żadnych argumentów). Wówczas wystarczy podać innych fragment z Koranu (Sura 51,10:3), który mówi o 6 dniach. Na tej podstawie można dostrzec jak sprzeczny sam w sobie jest Koran. Powstał zresztą na podstawie wierzeń sekt gnostycznych VII w. Biblia jest w pełni chronologiczna. Ma swój początek i koniec i nie ma w niej żadnych sprzeczności. Natomiast Koran jest całkowicie niechronologiczny i sprzeczny nie tylko z Biblią ale nawet sam z sobą.
  Koran to spis całkowicie różniących się do siebie Hadisów.
  Koran utrzymuje w surze 39: 23, 28 być wolnym od jakiejkolwiek sprzeczności, wystarczy jedna sprzeczność, aby wykazać, że nie jest on Słowem Bożym. Koran podaje cztery sprzeczne wersje tego, jak został on przekazany Mahometowi:
  Najpierw mówi nam, że Allah pod postacią człowieka przyszedł do Mahometa i że Mahomet widział go (sura 53: 2-18; 81: 19-24).
  Następnie dowiadujemy się, że to "Duch Święty" przyszedł do Mahometa (sury 16: 102; 26: 192-194).
  Później, jak mówi Koran aniołowie przyszli do Mahometa (sura 15: 8).
  Na koniec, najbardziej popularna wersja utrzymuje, że archanioł Gabriel dostarczył Koran Mahometowi (sura 2: 97).


  https://www.youtube.com/watch?v=HaBDlBJd_YI
 • @Husky 09:03:31
  Papież mówi, że migranci są ważniejsi niż bezpieczeństwo narodowe.(sic!) Papież Franciszek ponownie wzywa rządy na całym świecie do otwarcia drzwi dla emigrantów, niezależnie od obaw związanych z bezpieczeństwem narodowym.

  "Zasada centralnego znaczenia osoby ludzkiej [...] zobowiązuje nas do priorytetowego traktowania bezpieczeństwa osobistego ponad bezpieczeństwem narodowym.", stwierdził papież Franciszek.

  Komentarze papieża wydane w oczekiwaniu na Światowy Dzień Uchodźców 2018 odbywający się 14 stycznia, pojawiły się po wielu terrorystycznych atakach radykalnych islamistów skierowanych przeciw Europie, w tym ataku samochodem ciężarowym w Barcelonie w zeszłym tygodniu, w którym zmarło 15 osób.


  http://www.prisonplanet.pl/files/1421073211/barcelon_attack_xht_281_small.jpg


  "Błagamy Pana, Boga miłosierdzia i pokoju, aby uwolnił świat od tej nieludzkiej przemocy", stwierdził Papież. Jednak wikariusz Chrystusa nie pozwolił by nieustające ataki terrorystyczne wykoleiły jego argumentację na korzyść otwartych granic. Świat powinien widzieć "każdego nieznajomego, który puka do naszych drzwi" jako "okazję do spotkania z Jezusem Chrystusem", który jak papież twierdzi identyfikował się z „witanymi i odrzucanymi ludźmi w każdym wieku".

  https://youtu.be/hGw5UXmohUQ

  Papież nakazał straży granicznej, aby odpowiednio wyszkolili się w celu zapewnienia bezpieczeństwa uchodźcom i zapewnienia im "dostępu do podstawowych usług".


  https://youtu.be/XOqXhNEtr0s

  "W krajach do których przybywają, mam nadzieję, że imigranci będą mieli swobodę przemieszczania się, możliwości pracy i dostępu do środków komunikacji". Papież wezwał także do "uproszczenia procesu przyznawania wiz humanitarnych" i nalegał na "specjalne wizy czasowe" dla uciekających imigrantów. „Zbiorowe i arbitralne wydalenia migrantów i uchodźców nie są odpowiednimi rozwiązaniami.” podał Watykan.


  Link do oryginalnego artykułu:


  https://www.infowars.com/pope-says-migrants-more-important-than-national-security/
 • @Husky 09:03:31
  Bractwo Muzułmańskie, Naziści i AlKaida.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/bractwo_muzulmaskie,p927825560
 • @Husky 09:03:31
  Lewacy żądają demontażu baz wojskowych ponieważ są one rasistowskie.

  http://www.prisonplanet.pl/kultura/lewacy_zadaja,p1771437933
 • @Husky 18:16:31
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/09/18/825/360/feb5d0f06adb4ffaaf382832f63d1eaf.jpeg

  Gadowski: Nie możemy pozwolić, aby w przestrzeni publicznej pojawiali się modlący muzułmanie. Oni stosują strategię „stopy w drzwiach”. Będąc w 2015 roku w Syrii widziałem plany, na których był wyrysowany szlak przez Białoruś i Polskę. Nie był on dotychczas wykorzystywany m.in. dlatego, że były otwarte łatwiejsze szlaki. Dzisiaj nawet Lampedusa jest dobrze strzeżona, więc naturalną koleją rzeczy jest to, że będą udrożniane nowe szlaki. m.in. szlak przez Polskę mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Witold Gadowski. wPolityce.pl: W internecie pojawiło się wideo, na którym widać grupkę pięciu muzułmanów, którzy się modlą przed blokiem w centrum Warszawy. To tylko niewinna sytuacja, czy jest się czym rzeczywiście niepokoić?
  Witold Gadowski: Z pewnością powinniśmy się temu z uwagą przyglądać. Ze źródeł zbliżonych do meczetu przy ul. Wiertniczej wiem, że są to ludzie, którzy uczestniczą również w modlitwach w meczecie. Nie była więc to żadna prowokacja. Nie możemy pozwolić, aby w przestrzeni publicznej pojawiali się modlący muzułmanie. Pamiętajmy, że stosują oni strategię „stopy w drzwiach”. Jeżeli uda im się zmieścić stopę, to wepchną kolano, później całą nogę, a koniec wejdą przez otwarte drzwi.
  Dlaczego to jest tak ważne?
  Trzeba podkreślić, że to była manifestacja, a od tego muzułmanie mają meczety i domy modlitwy. Publiczne modły są wyrazem manifestacji ponieważ islam, to nie tylko religia, ale przede wszystkim także projekt prawny, polityczny i społeczny. Za każdym razem, kiedy muzułmanie publicznie się modlą w określonym miejscu, to tym samym manifestują, że dana ziemia należy do Allaha.
  Państwo powinno jakoś zareagować?
  Jeżeli w polskiej przestrzeni publicznej muzułmanie w dalszym ciągu będą manifestować swój islam, to powinny zostać wyciągnięte konkretne konsekwencje. Jest kilka ustaw, które porządkują pojawianie się określonych grup w przestrzeni publicznej i muzułmanie nie powinni być z tego wyłączeni. Powinniśmy zareagować stosując wszelkie narzędzia administracyjno-prawne do tego, żeby wyznawców islamu nauczyć naszej kultury prawnej. Muzułmanie muszą zdawać sobie sprawę, że w państwie polskim prawo szariatu nie ma prawa bytu. Trzeba im to dać do zrozumienia, ponieważ w ich przekonaniu szariat jest prawem nadrzędnym wobec polskiego prawa.
  Nie trudno sobie wyobrazić jaka byłaby reakacja wszelkiej maści organizacji walczących o tolerancję…
  Nie możemy zwracać uwagi na te krzyki. Mamy do wyboru dwa wyjścia: albo doprowadzimy do sytuacji jaka ma miejsce obecnie na Zachodzie i której nie da się już cofnąć, albo możemy to poskromić w zarodku. Jestem zwolennikiem radykalnego poskromienia tego zjawiska, oczywiście w sposób zgodny z prawem.
  Wielokrotnie mówił Pan o transferach pieniędzy m.in. z Arabii Saudyjskiej, które trafiąją chociażby do europejskich dziennikarzy, którzy w określony sposób mają pisać o islamie. Pieniądze z Zatoki Perskiej mają trafiąć również do Polski.
  Tak, ale nie tylko Arabia Saudyjska wysyła pieniądze do środowisk muzułmańskich w Polsce. Pieniądze, które odbierane są w reklamówkach i teczkach płyną również z Pakistanu, Turcji i Kataru.
  Do kogo one trafiają?
  Odbiorcami są konkretne kręgi środowisk muzułmańskich, ale również znane nam oficjalne organizacje muzułmańskie, które nie rozliczają się z tych pieniędzy. Są jeszcze kręgi m.in. radykalnych czeczeńskich wahabitów.
  Czy polskie służby dostatecznie monitorują te środowiska?
  Sądząc po tym co dzieje się wśród malezyjskich inwestorów w Warszawie, to nie ma nad tym dostatecznej kontroli. W stolicy powstaje właśnie zamknięte osiedle malezyjskie, przeznaczone wyłącznie dla wyznawców islamu. Będzie tam również dom modlitwy, który budowany jest bez jakichkolwiek zezwoleń.
  Media informowały niedawno, że przy granicy z Polską zatrzymano ciężarówkę wiozącą 51 imigrantów. Z kolei „Berliner Zeitung” alarmuje, że nowy szlak uchodźczy może prowadzić przez Polskę. Jest takie ryzyko?
  Będąc w 2015 roku w Syrii widziałem plany, na których był wyrysowany szlak przez Białoruś i Polskę. Nie był on dotychczas wykorzystywany m.in. dlatego, że były otwarte łatwiejsze szlaki. Dzisiaj nawet Lampedusa jest dobrze strzeżona, więc naturalną koleją rzeczy jest to, że będą udrożniane nowe szlaki. m.in. szlak przez Polskę. Już dzisiaj na Białorusi jest co najmniej kilkanaście tysięcy emigrantów z Kaukazu, których część jest tam legalnie, a część nie. Wszystko oczywiście za wiedzą władz rosyjskich, które w odpowiedni sposób kierują tymi osobami. Pełnią oni rolę czynnika destabilizującego. Wyobraźmy sobie do czego dojdzie, jeżeli wszyscy naraz ruszą w stronę Polski bądź państw bałtyckich. Z której strony grozi nam największe niebezpieczeństwo? Ze strony środowisk muzułmańskich obecnych już w Polsce, czy jednak osób, które mogą dostać się do naszego kraju z Zachodu?
  Najgroźniejsze dla nas są środowiska niemieckich salafitów, którzy swobodnie przenikają na nasze terytorium. Można ich często dostrzec w dni weekendowe w warszawskich galeriach handlowych. To jest największe zagrożenie. Drugim kierunkiem zagrożenia są wahabici, którzy mogą swobodnie przybywać ze Skandynawii. To są większe zagrożenia niż nasze rodzime środowiska muzułmańskie, które są skonfliktowane i zwalczają się wzajemnie. O wpływy w Polsce rywalizują Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja i Malezja. Rywalizacja pomiędzy tymi państwami rodzi donosicielstwo i dzięki temu służby mają pewien poziom poinformowania. Jest jeszcze jeden niebezpieczny proceder, na który nie zwraca się dostatecznej uwagi, a mianowicie młodzież tatarska, która wysyłana jest na stypendia do Arabii Saudyjskiej. Młodzi ludzie są tam radykalizowani, można powiedzieć, że przechodzą tam swoiste pranie mózgu. Trzeba mieć to na uwadze.
  Rozmawiał Kamil Kwiatek

  Ps..A skąd to bydło się tam wzięło? Należy z tym zrobić porządek! A co na to nasz rząd?. Kto pozwala żeby muzułmanie leżeli na chodniku w Polsce ? łapankę zrobić i wysłać tam skąd przyleźli ...Zgadzam się z Gadowskim zdelegalizować Islam w Polsce jako ideologię zbrodniczą!, tak jak nazizm. 100% racji, ulice nie są od odprawiania islamskich modłów, policja powinna ich namierzyć i w razie powtórki ukarać. Daj diabłu palec weźmie rękę.
  Zdjęcie zrobiono na osiedlu Muranów w Warszawie - film :

  https://ndie.pl/tymczasem-w-warszawie-na-osiedlu-muranow/

  Widocznie warszawiacy chcą być "ubogacani". Trzeba im powiedzieć, gdzie jest ich miejsce, bo będą robić co będą chcieli. Uchylili drzwi, teraz czekają na reakcję czy będą mogli je otworzyć szerzej.
 • @Husky 10:56:25
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/niemcy_irakijczycy_wolnosc24.jpg48

  Irakijczyków zniknęło z ośrodka w Eisenhuettenstadt. Jak to się stało? Niemal wszyscy Irakijczycy zatrzymani w nocy z piątku na sobotę w Brandenburgii, blisko granicy z Polską, zniknęli z ośrodka dla uchodźców w Eisenhuettenstadt; przewieziono ich tam po wykryciu nielegalnego przekroczenia granicy podaje „Berliner Zeitung”. W ośrodku w Eisenhuettenstadt na południe od Frankfurtu nad Odrą pozostało dwóch z 50 Irakijczyków zatrzymanych na autostradzie A12 nieopodal granicy z Polską. Według dziennika „Berliner Zeitung” są to nastolatek podróżujący bez opiekunów oraz jeszcze jedna osoba, która schowała się pod łóżkiem. Gazeta pisze w poniedziałek, że pozostali migranci zostali prawdopodobnie zabrani z ośrodka przez krewnych mieszkających w innych częściach Niemiec. „Pokoje są puste” powiedział kierownik placówki Frank Nuernberger. Niemiecka policja w nocy z piątku na sobotę zatrzymała jadącą w kierunku Berlina ciężarówkę na autostradzie A12 w okolicach zjazdu na Muellrose, ok. 10 km od granicy z Polską. 46-letni Turek kierowca pojazdu trafił do aresztu. W areszcie przebywa też 26-letni Syryjczyk, podejrzany o współpracę z przemytnikami, który jako jedyny z grupy miał dokument tożsamości. Z ustaleń policji wynika, że migranci byli wcześniej zarejestrowani w Rumunii. Ich odciski palców znajdują się w europejskim systemie komputerowym Eurodac pisze „Berliner Zeitung”. Zgodnie z tzw. systemem dublińskim powinni zostać odesłani do Rumunii. Według gazety, niemiecka policja obawia się, że przemytnicy ludzi będą w coraz większym stopniu wykorzystywać tzw. trasę wschodnią, biegnącą przez Słowację i Polskę bądź Czechy. W minionych tygodniach na terenie Niemiec zatrzymano kilka grup migrantów z tego kierunku. Kilka dni wcześniej po niemieckiej stronie granicy w Bad Muskau na terenie kraju związkowego Saksonia zatrzymano 40 Irakijczyków. Z zeznań migrantów wynika, że przemytnicy dowieźli ich ciężarówką z Turcji w pobliże polskiego przejścia granicznego w Łęknicy.
 • @Husky 18:16:31
  Tego jeszcze nie było. Z powodu obozu uchodźców zamknęli... uniwersytet!

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/schowek01_23.jpg
  8 tysięcy studentów Uniwersytetu w Reims w północno-wschodniej Francji nie ma dostępu do jednego z kampusów, bowiem na jego terenie władze rozlokowały obóz uchodźców. Władze uczelni skierowały sprawę do sądu i czekają na rozstrzygnięcie. Bulwersująca historię opisały wczoraj portale lemonde.fr i lefigaro.fr. Kursy na Uniwersytecie Reims - w kampusie Czerwonego Krzyża - są zawieszone "do odwołania" ze względu na umiejscowiony w pobliżu obóz migrantów. Na zajęcie nie może uczęszczać około 8.000 studentów prawa, ekonomii i nauk społecznych. Wczoraj na uczelni rozpoczął się nowy rok akademicki. Decyzję taką podjęto ze względów bezpieczeństwa. Około 40 imigrantów i osób ubiegających się o azyl osiedliło się w kampusie poinformowała francuska gazeta, powołując się na doniesienia agencji AFP. Zanim uchodźcy przenieśli się na teren wyższej uczelni, przez kilka miesięcy mieszkali w pobliskim parku. Wielu mieszkańców skarżyło się jednak na ich obecność, porównując to miejsce do słynnej Dżungli z Calais. Nie mogłem zapewnić bezpieczeństwa wszystkim, czy to student czy uchodźca. Wśród imigrantów jest około piętnaścioro dzieci, niektóre z nich w wieku poniżej pięciu lat. Uniwersytet nie mógł normalnie funkcjonować. Dopóki warunki bezpieczeństwa nie będą przywrócone, kursy pozostaną zawieszone napisał w oświadczeniu Guillaume Gellé, rektor uniwersytetu. Władze uniwersytetu złożyły w tej sprawie skargę do sądu administracyjnego. Do czasu wydania wyroku teren kampusu pozostaje zamknięty. Tymczasem pod koniec sierpnia francuskie gazety pisały:
  Państwa UE wciąż nie znajdują zadowalającego rozwiązania w sprawie napływu setek tysięcy ludzi uciekających przed wojnami, biedą oraz polityczną i ekonomiczną niestabilnością w Afryce i na Bliskim Wschodzie.
  Źródło: lemonde.fr, lefigaro.fr

  Ps..Vive La France......"studentów prawa, ekonomii i nauk społecznych"...A to wielkiej straty nie ma. To akurat plus. Co dają dziś uniwersytety? Wiarę w to że jest się wyjątkowym, "elytom". Uniwersytety to siedziba nowego nurtu europejskiego "walki z prawdą". LEWACTWO ! Czy ja dobrze widzę? 40 osób, w tym kilkanaścioro dzieci, dezorganizuje pracę uczelni i blokuje cały kampus? Albo to błąd, albo to państwo (Francja) istnieje tylko teoretycznie...Po co cały ten krzyk......dla półgłówków żabojadów importerów islamskich bandytów uniwersytet nie jest potrzebny. Po co im wyższe wykształcenie? Do budowy kalifatu im jesteś głupszy tym lepiej.....I jakby kto nie wierzył, tak właśnie we Francji, której przywódcy mają czelność pouczać innych, realizowane są prawo i praktykowana jest demokracja, a zwłaszcza poszanowania autonomii terenu wyższych uczelni. Ciapatym w myśl paranoicznej politpoprawności należy hołubić, przygarnąć do serca, a dziwię się, że jeszcze nie nakazali studentom przygarnąć przynajmniej po jednym z nich pod pierzynę. Oszczędziliby na wskaźnikach przestępczości, drastycznie zmalałaby liczba gwałtów, a ciapaci wreszcie poczują się jak w obiecywanym przez Mahometa raju - i pieniądze (socjal, o którym w większości kraju europejczycy tylko mogą pomarzyć) i hurysy, wszystko za darmo, no i te głupki niewierni, którzy im służą jak mogą. Taka polityka, zamiast łomotu co godzinę, jest tylko przyzwoleniem i wręcz mimo przeciwnych deklaracji wezwaniem, aby dalsze hordy muzułmańskich najeźdźców przybijały do brzegów Europy. Proponuję aby frau Merkel wzięła sobie kilku ciapatych, z pewnością w przeciwieństwie do starego męża, oni ją ubogacą. Macron może próbować, ale chyba żaden z ciapatych z zaproszenia, z uwagi na pierwszą damę Francji chyba nie skorzysta, choć skoro gwałcą jak popadnie, to kto wie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej