Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Hańbiące działanie TVP Info

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Działanie tej telewizji godne "hieny roku" 2018.

"Witold Gadowski, były dziennikarz TVN, obecnie wiceprezes SDP, pojawił się na procesie z Axel Springer. Przed budynkiem sądu wystosował groźbę w kierunku rządzących. – Jeżeli obecna władza nie będzie respektowała prawa Polaków do gospodarzenia we własnym domu, to tę władzę również zmieni ulica – krzyknął Gadowski" - pisze telewizja rządzona przez Jacka Kurskiego - TVP Info https://www.tvp.info/40109014/byly-dziennikarz-tvn-jezeli-wladza-nie-bedzie-respektowala-prawa-to-wladze-zmieni-ulica-wideo
Dwa zdania i tyle kłamstw. Telewizja jednego widza (z całym szacunkiem dla Jarosława Kaczyńskiego), nie lubi Witolda Gadowskiego, który wielokrotnie krytykował pracę jej dziennikarzy, szefów redakcji i prezesa.
W materiale autorstwa:
"Autorem filmu jest Paweł Zdun/pscp.tv.
źródło: PORTAL TVP.INFO, PAWEŁ ZDUN"
... nie ma nic o tym, dlaczego do procesu w ogóle doszło. 
Po pierwsze, jak mówi Witold Gadowski dla TVP Republika: https://www.youtube.com/watch?v=WTh-qxbA9Jg nigdy nie pracował w telewizji TVN, a przygotowywał dla niej tylko materiały. Od siebie dodam, że Witold nie groził, ale mówił to, co wszyscy myślą. Nie mówił przy tym nic, co mogło być odebranej jako "zapowiedź zamachu stanu". Nie lubi TVP Kurskiego tych co ją ignorują, prawda?
Autora skandalicznego materiału wkrótce nominuję do "Hieny Roku" - nagrody specjalnej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Zgłoszę tę kandydaturę jak i cały portal.
Polscy dziennikarze, choć niższe instancje sądów wskazywały inaczej, jak słyszymy z ust prowadzącej rozmowę z Witoldem, w sądzie apelacyjnym byli skazywani, za podawanie zagranicznych mediów do sądów. Niższe instancje nie, ale wyższe nagle skazywały i trzymały stronę dużych zagranicznych koncernów. To przykre, że Telewizja Polska, na która płacimy abonament, de facto staje po stronie koncernu Ringier Axel Springer Polska.
Rząd i media którymi włada, zachowują się groteskowo. Robią wszystko by przegrać wybory. I przegrają. Co ciekawe, szef kancelarii atakującej Gadowskiego, za to, że powiedział prawdę o powiązaniach koncernu Ringier Axel Springer z hitlerowcami, jest przyjacielem Prezydenta Andrzeja Dudy. 
W dodatku wypowiedź Gadowskiego było spowodowana oburzającym wyrokiem niemieckiego sądu w sprawie "polskich obozów koncentracyjnych" i obciążenia kosztami procesu więźnia Auschwitz Karola Tenderę. Dlatego też tak bardzo oburza mnie skandaliczny materiał TVP Info.

Rok temu rozmawiałem z Witoldem Gadowskim, gdzie uznaliśmy, że to żałosne, jak PiS reaguje na racjonalną, konstruktywną krytykę, za którą powinni podziękować. To niepoważni ludzie o bardzo niskim kompetencjach medialnych oraz uniżonym poczuciu własnej wartości.  

KOMENTARZE

 • Za co te jedynki?
  Warto byłoby się dowiedzieć, czym kierowały się dwie osoby stawiające jedynki...
  Odwagi kundelki!
 • @Robik 14:05:07
  Kundelki są odważne w przeciwieństwie do niektórych cichociemnych tutaj piszących :)))

  Pozdrawiam
 • @Robik 14:05:07
  Jedynki dali Kurski i jego kochanka, a ja dałem 5 ;)

  Dobra Zmiana to obóz białej flagi i łamagi !!!
 • Jak humanista może być przywódcą?
  Już dawno mówiłem że naiwni steropianowcy to karły polityczne którzy zniszczyli Polskę pewnie celowo bo winnych niema.Oni nie akceptują krytyki i jeszcze śmią prosić o następną kadencję w celu zmiany ustawy medialnej.Co stało na przeszkodzie żeby ją zmienili na początku?
 • autor
  Mnie Gadowski swoim dorobkiem absolutnie nie przekonywuje, uprawia teatr. Łazi po GP, TVR (u. OTR jest nawet ostatnio nadwornym komentatorem), Karnowskich, loży Ronina i się wymądrza. Wszędzie go wpuszczają, zapraszają, dają trybunę. Był szefem ośrodka TVP w Krakowie, jest wiceprezesem SDP (kto go tam skierował), gdzie komunista Czabański i spółka eskimoska rządzą. Facet ma „licencję” na istnienie w mediach, to nie wymaga uzasadnień, zwłaszcza dla autora. Nikt bez „licencji” nie może sobie tak krążyć i paplać, raz to, raz tamto, jak wiatr zawieje A, że obcy kapitał medialny go ciąga po sadach, to myślę, że Klub Loża Ronina powinna wyasygnować kasę na dobrych adwokatów, zamiast żalić sie na swoich kumpli politycznych z TVPis, którzy tak usilnie wspierają partię internacjonlistyczną.
 • @Wrzodak Z. 21:53:07
  Pełna zgoda.
  Podobnie oceniam Gadowskiego.
 • @Wrzodak Z. 21:53:07
  Bez urazy, ale byłem delegatem Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich Oddział Katowice (jedyny z Opolszczyzny) i byłem przy wyborze Gadowskiego na stanowisko wiceprezesa (jak i Skowrońskiego na Prezesa), n których to sam głosowałem. Pisze Pan rzeczy wyssane z palca. Czabańskiego wtedy w Kazimierzu też nie było.
  Pozdrawiam
 • @Janusz Górzyński 14:22:57
  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej