Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
471 postów 367 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Śmieszny Makaron chce rządzić Polską

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A ma burdel w tej swojej mdłej Francji...

Tymczasem nie potrafi sobie poradzić z bajzlem we własnym kraju. I tutaj powinienem skończyć swój tekst, ale z szacunku dla polskiego Czytelnika, trzeba pognębić tego gerontofila (miłośnik starych kobiet), w więcej niż jednym zdaniu.
Pewien wojskowy powiedział na jednym z wykładów, że najbardziej znienawidzonym wojskiem kolonialnym po Amerykanach są Francuzi. Wulgarni, zarozumiali, źli i brzydcy. Mordujący ludność cywilną i bez żadnych zasad.
Zresztą, czy państwo, które toleruje i finansuje legię cudzoziemską (jeszcze większych dewiantów) jest normalne? Przecież to są szwadrony śmierci mordujące biedaków w Afryce i Ameryce Południowej.
Żabojady mają pretensje, by ich mdły język był używany na całym świecie. Każdy niby powinien go znać. Oczywiście i dzisiaj mamy w Polsce zdrajców, którzy niczym mason generał Sikorski wykorzystują złą sytuację międzynarodową Polski, do walki o władzę, i którzy na to by przystali. Oczywiście, wielu polskich murzynów upada na kolana przed ludźmi, którzy maja władzę, pozycję, i których pokazują w telewizji.
No dobrze, wróćmy do tego zboczeńca pragnącego rządzić Polską. Paryż płonie, a Macron jeździ sobie na nartach” donosi RMF 24.
„Z jednej strony wszędzie pojawiły się zdjęcia płonących budynków, kiosków z gazetami i samochodów, zdewastowanych restauracji, rozbitych witryn sklepowych i band z imigranckich gett dokonujących rabunków w luksusowych butikach w centrum Paryża. Z drugiej strony media opublikowały zdjęcia uśmiechniętego i zrelaksowanego prezydenta Macrona jeżdżącego na nartach w pirenejskim kurorcie La Mongie”.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-protesty-zoltych-kamizelek/fakty/news-paryz-plonie-a-macron-jezdzi-sobie-na-nartach,nId,2887470
To oderwany od rzeczywistości debil. Nic dodać, nic ująć: Prezydent Francji, chce się podobno wybrać do Polski. Albo ktoś chce go zaprosić. Już my mu urządzimy odpowiednie przywitanie.
A tak w ogóle Polacy, co z Wami? Dlaczego nie ma demonstracji pod ambasadami Izraela i Francji? „Polska to być bardzo piękne kraj” - wystarczy, że powie to jakiś zagraniczny (a zagraniczne, to wiadomo, że lepsze) aktor, muzyk albo polityk, a polski plebs dostaje spazmów.
Bezczelny gnojek Makaron względem Polski zachowuje się nie tylko butnie. Pokazuje wrogą twarz zdychającej Unii Europejskiej. Ma bajzel w swoim kraju, to szuka tych, na których może się wyżyć, tak jak szmata – alkoholik, który dostając w ryj od teścia albo od „kolegów” pod sklepem, szuka słabszych, na których może się wyżyć.
Czy zamieszki wywołała amerykańska CIA, ponieważ Makaron z Andżeliką Merkel chcą stworzyć okupacyjną inne kraje europejską armię, która ma bronić Europy przed Ameryką? Nie trzeba wiele trudu by dzicz z francuskich gett podburzyć do zamieszek. To nie są cywilizowania ludzie.
Taka armia byłaby wielkim wrogiem Polski. Z jednej strony ruska mongolska dzicz, z drugiej chorzy na zabijanie i rządzenie innymi szwabiki i żabojady. No, trzeba przyznać, że obecna sytuacja we Francji jest dla Polski korzystna. No i oby jak najwięcej murzynów przyjechało do Niemiec, naszych śmiertelnych wrogów. Przecież on mówi to, co mu każe Andżelika Makrela, bo Szwaby czują, że im jeszcze nie wypada tak otwarcie atakować Polski.
Ty, Macron, martwię się stanem demokracji we Francji!

:)  

KOMENTARZE

 • La wnusio swojej żony babki.
  Że też nwo wybrało sobie takiego cymbała na prezia francy, a może właśnie dlatego ?
 • "To oderwany od rzeczywistości debil."
  I to jest fakt. Debil i sługus NWO i żydo- mafii.
  Panie Romualdzie ,Niemcy to nie szwaby. Szwabia to region w Niemczech, tak jak u nas Warmia, a nikt nie mówi na nas Warmiarze Niemcy, to też nie Germanie, bo Germanią nazwał Juliusz Cezar ludy mieszkające za Alpami, za linią Dunaju, między Renem, a Wisłą. Niemcy to Teutoni, lud osiadły na Jutlandii, lud złodziejski, bandycki. Żyjący z grabieży, mordów, rozboji. Niemcy to ludzie niemi, którzy nie mogą się z nikim dogadać. Nazywajmy ich tak jak powinniśmy nazywać, czyli Teutoni, a oni uważają ten zwrot za obraźliwy. Ale prawda, to prawda, może ludzie w końcu zobaczą z kim mamy do czynienia
 • O imperium i istocie rzeczy
  .
  @provincjal 09 15:56:52

  "Że też nwo wybrało sobie takiego cymbała na prezia francy,"

  Odprążmy się ! Czyż nwo nie wybrało Polakom na prezia takiego cymbała "Bolka", a i innych.

  Czy cymbały w Polsce nie wybrały na prezia takiego cymbała jak dziś.

  Czy cymbały w Polsce nie wybierają od wielu kadencji takich cymbałów ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  A czy miliony Polaków nie pomogły wywiadom zachodnim przejąć pełnią kontrolę nad Polską ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Macron jak i jego poprzednicy został wyszkolony w ENA, specjalna szkoła dla pajaców wstawianych na stanowiska prezia i inne. Wielu, raczej wszyscy, dorabiają sobie jako konfidenci służb, w Polsce nie jest inaczej, o Sarco utrzymywano, że został nawet wyszkolony przez CIA, a po kądzieli to był nawet z nią rodzinnie związany.

  Czasy w których żyjemy, są burzliwe, chodzi o zmianę warty w globalnym imperium:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Zamiast NWO posługuję się raczej oficjalnym terminem MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  wydaje mi się lepiej oddaje istotę rzeczy. Mówiąc o nwo chodzi chyba o nową organizację globalnego imperium

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  ale imperium globalne musi być tak czy tak co jakieś 100 lat na nowo organizowane, ale struktury i mechanizmy władzy nie ulegają zmianie. Metody też, jak wydarzenia z NSZZ w Polsce, czy "opozycja" w wnezueli, i tylu innych zbombardowanych krajach to najlepiej dowodzi.

  @goat 16:47:06

  Patrz powyżej.

  "Niemcy to Teutoni, lud osiadły na Jutlandii, lud złodziejski, bandycki. Żyjący z grabieży, mordów, rozboji"

  Nie wiem skąd to Pan/Pani ma, ale ten opis nie ma z ludnością nic wspólnego, można się zdziwić, jak dalece są Niemcy podobni do Polaków. Jakże chętnie napadają na inne ludy, z tą może jedynie rążnicą, że Polacy napadają na Afganistan, czy Irak niejako z grzeczności, "robią laskę za darmo", Niemcy, Francuzi, Brytyjczycy, żydzi, Amerykanie ... starają się przy okazji napadniętych obrabować ile się da.
 • @Laznik 19:37:26
  Nawet Rzymianie z nimi mieli problem. O Prusach już pisałem, tereny dzisiejszych Niemiec, to terany słowian zachodnich zagarnięte przez Teutonów.Pierwsza i druga wojna światowa sprowokowana i rozpoczęta przez Teutunów. Słowiańskie i Rzymskie symbole, aryjskość ukradzione prze znich.Tereny Łużyc, Pomorza i do nich roszczą też sobie prawa, na jakiej podstawie. Kaszuby, ziemie Lubuską, Warmie i Mazury o Śląsku i Wielkopolsce nie wspomnę. Co jeszcze wymieniać? Zakon Krzyżacki, najpierw na Węgrzech, a później u nas. Nazwę Germanie też przywłaszczyli sobie i stwożyli nację germańską, do której zaliczyli Szwedów, Norwegów, Duńczykow, Anglików. Sic i koń by się uśmiał
 • Można wierzyć nawet w krasnoludki
  .
  wielu Polaków wierzy w rzeczy jeszcze bardziej niesłychane,nie zabraniam, jeśli ktoś tak chce..

  @goat 08:46:11

  „Pierwsza i druga wojna światowa sprowokowana i rozpoczęta przez Teutunów.”

  Ponoć I. Wojnę wywołał zamach Serbów w Sarajewie na tego Austriaka, a więc bylibyż Słowianie za nią odpowiedzialni. Ale żart na stronę. Wojny światowe to nie jest domena takich czy innych krajów a cóż dopiero ludów.

  - https://wps.neon24.pl/post/148046,konferencje-minely-a-smrod-zostal#comment_1537253

  od wywoływania wojen, szczególnie światowych, są inni, rzecz zabawna, to są ci sami, którzy są od tzw. „kryzysów”. Mam nadzieję, że odarłem Pana z jego marzeń.

  Ah, jeszcze II. Wojna, mowa o zbrodni doskonałej: „Mo możemy na waszych oczach popełnić największą nawet zbrodnię i wy durnie nie jesteście nawet w stanie tego dostrzec !”

  - http://wrzodakz.neon24.pl/post/131652,polityczni-zbrodniarze#comment_1305977

  Parcie na wschód ludności z terenów Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego
  miało miejsce już w średniowieczu, o czym świadczy choćby osadnictwo „na prawie niemieckim”, trwało (parcie) jednak aż do XX. wieku, odbiło się to na technicznym nazewnictwie polskim (sic!). Przed Niemcami jednak parła jako awangarda ludność żydowska, czy Pan to też dostrzegł w swym teutońskim zacietrzewieniu ? Wielu myli jednych z drugimi, bo jidisz jest mieszanką z dużym wpływem niemieckiego.

  „Co jeszcze wymieniać? ” Ja bym zacytował żydowskiego pisarza, jego spostrzeżenie o Polsce:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/#Heine

  Moje osobiste zdanie, dość ciekawe.
 • @Laznik 15:13:04
  "Parcie na wschód ludności z terenów Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego"
  Kto parł na wschód? Słowianie zachodni zamieszkali na tych terenach? Nie
  https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82owianie_zachodni
  To Teutoni.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Teutoni
  Nazwa zakonu krzyżackiego po łacinie
  Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem
  ludy teutońskie i ich charakterystyka
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Furor_teutonicus
  Germania
  http://slowianieiukrytahistoriapolski.pl/narody/germanie/index,pl.html
  Żydzi i Teutoni
  https://dziennikpolski24.pl/furia-teutonska/ar/2206538
  I polecam
  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2015/04/02/niemcy-jacy-niemcy-historia-europy-600-1000-a-d/
  Żydzi , Chazarzy
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/06/chazarzy-kiedys-chazarzy-dzis/
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-zydzi-naprawde-sa-chazarami-2014-12
  https://biblicisminstitute.wordpress.com/judaica/the-ashkenazim/
  Jidisz
  http://www.jezyki-mniejszosci.pl/jm/jezyki-charakterystyka/jidysz/9183,jidysz.html
  Żydzi z nad Renu(Aszkenazyjscy)
  https://www.facebook.com/HistoriaPodlasia/posts/628-lat-temu-rozpocz%C4%99%C5%82a-si%C4%99-wielka-historia-%C5%BCyd%C3%B3w-na-ziemiach-podlaskich-z-tej-o/1579244235427403/
  To jest odpowiedz; Teutoni -bandyci,grabieżcy, rozbójnicy,złodzieje
  Chazarzy- bandyci, grabieżcy,rozbójnicy, złodzieje
  Żydzi Aszkenazyjscy, przybyli z Chazari nad Ren. Nie wieżę ,że nie wymieszali się z Teutonami. Stąd parcie na wschód. Teraźniejsza analogia; wojna w Gruzji,Krym, Donbas, Zakaukazie.
  Masz chłopie odpowiedz.
  Pozdrawiam
 • no rozumiem
  że macron to funkcjonalny imbecyl , ale za nic nie rozumiem jak brak jego rozrywki na nartach miałby uspokoić sytuację we Francji

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej