Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
411 postów 315 komentarzy

Superklaster

Romuald Kałwa - Polak

Na Biedronia zagłosują durnie albo zdrajcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski plebs ma kolejnego polityka, który będzie go należycie reprezentował. Oto Fragment wywiadu "Deutsche Welle" z Robertem Biedroniem, liderem finansowanej przez Niemców partii "Wiosna":

DW: Rozmawiamy w Berlinie. Jakich życzyłby Pan sobie stosunków polsko-niemieckich?
- Dobrosąsiedzkich! My jesteśmy partnerami. Powinniśmy traktować naszych przyjaciół po niemieckiej stronie tak jak najlepszego sąsiada na świecie. Dla nas Niemcy są najlepszym sąsiadem, nie ma alternatywy. W naszym interesie są dobre koleżeńskie stosunki z tym silnym graczem nie tylko w Europie, ale i na świecie. I to co się teraz dzieje w polityce polsko-niemieckiej jest kompletnie nierozsądne. Z Niemcami mamy do wyjaśnienia wiele spraw, choćby Nord Stream 2, ale Niemcy mogą być dla nas partnerem w rozwiązywaniu wielu problemów. 
DW: Ale mamy z tym partnerem trudną historię. Czy Polska powinna domagać się od Niemiec reparacji za drugą wojnę światową? 
- Oczywiście, że nie. To głupota. Czy Niemcy powinni zacząć domagać się oddania Słupska albo Wrocławia? Polacy chcą mieć w Niemczech dobrego sąsiada, chcą razem rozwiązywać problemy europejskie, chcą siedzieć razem przy wspólnym stole z Angelą Merkel i Emmanuelem Macronem, żeby załatwiać polskie problemy w Europie. Wywracanie stolika nie ma sensu. Niemcy poradzą sobie bez Polski, ale czy Polska poradzi sobie bez Niemców, kiedy Putin grasuje w Europie?
źródło: 
https://www.dw.com/pl/robert-biedro(link is external)ń-jestem-europejskim-fundamentalistą/a-47941146 
 
W tekście "Ziemie Zachodnie nie są rekompensatą" za II wojnę światową pisałem już:
 
Prof. Paweł Wieczorkiewicz mówił, że przyznanie Polsce Ziem Zachodnich było „gestem Stalina”, ale ten przecież musiał coś zrobić z wysiedlonymi z Kresów Polakami. Powróćmy do tematu relacji Polsko-niemieckich. Niemcy uznają je za dobre, jeśli sami narzucają Polakom ich tempo, jakość, a Polacy niczym słowiańskie półgłówki i frajerzy z amerykańskich filmów, mają pozycję klęczącą. Hańba. Co się stało z naszym niegdyś dumnym narodem!?
Do Wrocławia, najbardziej chamskiego – antypolskiego miasta w Polsce – w otoczeniu ochroniarzy ma czelność przyjeżdżać matka nazistów 88 –letnia Gudrun Burwitz, z domu Himmler... 
Przedwojenną halę z 1913 roku nazywa się tam „Halą stulecia” na cześć bitwy pod Lipskiem w 1813 roku, gdzie zginął książę Józef Poniatowski. Hańba! Proszę zwrócić uwagę na mapy wyborcze – choć sam mam przodków z Kresów, to muszę przyznać, że tam, gdzie mieszkają Kresowiacy i ich potomkowie, zawsze wygrywają partie, które wstydzą się patriotyzmu.
  
„Niemieccy przyjaciele” we Wrocławiu maja się dobrze, ale to temat na inny tekst. Warto żeby Czytelnik się tym zainteresował.
Tymczasem Niemcy nie mają nam zamiaru oddać zrabowanych podczas II wojny światowej dzieł sztuki. W tym miejscu powróćmy do pogróżek bezczelnych potomków zbrodniarzy i złodziei:
- Wysuwanie przez Polskę roszczeń reparacyjnych grozi powrotem do dyskusji o polskich granicach - nie tylko zachodniej, lecz także wschodniej - napisał niemiecki historyk Gregor Schoellgen na łamach niedzielnego wydania "Frankfurter Allgemeine Zeitung" (FAZ). 
 
- Zwrot Niemcom byłych obszarów niemieckich na wschód od Odry i Nysy byłby do pomyślenia tylko wtedy, gdyby dawne polskie obszary na wschód od Bugu zostały zwrócone Polsce, a to było właśnie nie do pomyślenia.
 Ps. Na stronie „Miziaforum” użytkownik „Llubię” napisał: „jak się Niemcom marzą korekty granic, to proszę bardzo – niech się sami zgłoszą po te wschodnie do Litwy, czy Ukrainy , bo My ich nie chcemy , a te zachodnie są już Nasze”. 

KOMENTARZE

 • Ten koleś wpisuje się w podręczny
  schowek na szmaty, to taki składzik nwo, gdzie co rusz jak z kapelusza wyciąga się takie indywidua na kilka miesięcy, a potem na śmietnik !
 • @ Autor
  Trzeba być kompletnym idiotą, żeby popierać polityka finansowanego przez szkopów.

  5*

  Pozdro!
 • następny kretyn
  Skąd w naszym kraju tacy debile się biorą i co gorsze, kto będzie na nich głosował. Jeszcze więksi debile? W myśl zasady że idiotą nie jest sam idiota, bo tego nie rozumie, tylko idiotą jest ten, który za nim idzie,sądzę że w Polsce nastała era idiotów.
  A tak poza tym, to pomorze w tym Słupsk, czy dolny Śląsk w tym Wrocław to ziemie rdzennie Polskie lub jak kto woli odrębne, powiązane z Polską(Słowiańskie). Niemcy(Teutoni) przywłaszczyły sobie te ziemie, jak Prusy wcześniej(po eksterminacji Prusów, bałto-słowian). Więc wara Niemcom(Teutonom) od tych ziem.My musimy w końcu zacząć pokazywać
  światu, kto jest kto i co należy do nas.
 • "Na Biedronia zagłosują durnie albo zdrajcy..."
  To jest w naszym kraj najliczniejszy elektorat.
 • Za nim wawelska dama dla kopulacji in vitro łaskawa i misiaki Macierewicza gotowe za kolano prezessa jak Hans Frank nie oszczędz
  nie oszczędzać cudzego życia. Sam Lech wawelski stał na czele frontu jedności narodowej POPiSowo sekslewicowym we wsparciu naszości wojny z Irakiem Mariusza Kamińskiego na lepera gruntowym ziobrohakiem.
 • Przeczytałem powyższe negatywne komentarze i nie wiem dlaczego negatywne.
  Nie znalazłem żadnych argumentów.
  To zapytam co Biedroń takiego powiedział że wyrażacie o nim swoją niechęć ?
  Dla mnie krytyka musi posiadać uzasadnienie.. uzasadnienie wypowiedziane.
  Wtedy wiem o co krytykującemu chodzi...
  a w powyższych wypowiedziach argumentów nie ma.

  Z innej beczki... otwarcie tematu "zwrotu ziem zachodnich" to otwarcie puszki Pandory. Pisałem już o tym.
  Polska jest tu w sytuacji "przedmiotu" nie "podmiotu" i będą o nim dyskutowały mocarstwa jak USA, Rosja, Niemcy łącznie z Izraelem... ale bez Polski... prędzej Watykan włączą do rozmów o losach Polski niż Polskę.

  Taki mamy stan faktyczny który zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
 • @Oscar 06:40:27
  Jeśli mogę :
  "Czy Niemcy powinni zacząć domagać się oddania Słupska albo Wrocławia? Polacy chcą mieć w Niemczech dobrego sąsiada, chcą razem rozwiązywać problemy europejskie, chcą siedzieć razem przy wspólnym stole z Angelą Merkel i Emmanuelem Macronem, żeby załatwiać polskie problemy w Europie. Wywracanie stolika nie ma sensu. Niemcy poradzą sobie bez Polski, ale czy Polska poradzi sobie bez Niemców, kiedy Putin grasuje w Europie ?"
  Pal sześć debila macrona i makrelę oraz putina, ale za namacalne dowody zbrodni na Polsce i Polakach mamy pozbywać się prawa do reparacji a żydom mamy płacić ...
  Ok. ziemie zachodnie nie podlegają jakimkolwiek negocjacjom ale na pozostałej części ówczesnej Rzeczpospolitej ktoś Polaków mordował, wiem że rooscy też, co dla nas byłoby lepsze stan granic przed 39 rokiem czy stan obecny ?
 • @provincjal 09 06:52:04
  Próby zmiany granic skończą się "Jugosławią"...albo i Syrią bo USA jest zainteresowane zniszczeniem Europy, wojną w Europie.. i wciągnięciem w tę wojnę Rosji.
  Działania destabilizacyjne Europy będę podejmowane... a Polska jest tu wdzięcznym" tematem i jest położona dokładnie tam gdzie trzeba... blisko Rosji.

  Polska ma podobny potencjał detonacyjny jak Ukraina.
  Polska powinna prowadzić politykę asertywna ale nie wrogą... tak jak robi to Rosja.
  Wszystkie akty jawnej wrogości między państwami w Europie (np zadawnione roszczenia) to próba podpalenia Europy.. i moim zdaniem to próba ze strony USA (mafii żydowskiej) a nie wykonawców czyli prowokatorów.
 • @provincjal 09 06:52:04
  "...wiem że rooscy też,...
  A co to są te "rooscy" ? Jakieś nowe słowo z anglikowa ? To po polsku już wstyd jest pisać?
  Nic dziwnego, że nami pogardzają, skoro sami się nie szanujemy. Co ciekawe, najwięcej tego typu błędów robią ci, którzy uważają się za prawdziwych patriotów....
 • @SZS 13:49:53
  Z anglikowa ?
 • @Oscar 07:13:58
  Też mam taką nadzieję, że rosja gra dla dobra ludzkości, co do ussa to widać, słychać i czuć ten czosnek, którym faszerowane są hamburgery.
  Jedno mnie tylko niepokoi, oligarchia żydowskiego pochodzenia tak w ussa jak i w rosji to miliarderzy, praktycznie nie ma różnic i tylko jedno mnie nurtuje, czy Putin to najbogatszy człowiek na świecie, jeżeli tak / mieszkanko w Moskwie, jakaś łada i coś tam jeszcze / to jak IM wierzyć ?
 • @provincjal 09 14:02:44
  W porządku.
  Z Grit Brajtn...
  Odpowiada ?
 • @provincjal 09 14:07:29
  Putin to klasyczny urzędnik oddany swojemu Państwu.
  Putin nie ma mentalności żydowskiej (kasa najważniejsza).. to klasyczny ruski patriota... wychowany wzorowa w ZSRR.
  Takich ludzi w Polsce solidaruchy (mafia żydowska) natychmiast odstawiły od jakiegokolwiek wpływu na losy Polski.
  Solidaruchy jako zdrajcy sługusy globalnej mafii żydowskiej boją się prawdziwych Polskich patriotów... zresztą podobnie jak KK.
 • i przestępcy.
  .
  "Na Biedronia zagłosują durnie albo zdrajcy" i przestępcy, którzy wyspecjalizowali się w grabieży Polaków w ramach tego systemu rabunku

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  nazywanego tu demokracją.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  O związku organizacja państwa ze zroganizowaną przestępczością

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  pislaiśmy już, link wyjaśnia szczegóły. Naturalnie czytlenik może mieć inne zdanie na ten temat, wielu dostosowało się do tego systemu rabunku, i mogą go uważać za realizację państwa prawa.
 • Pytanie...
  "Na Biedronia zagłosują durnie albo zdrajcy"
  "Na Kaczyńskiego zagłosują durnie albo zdrajcy"
  "Na Schetynę zagłosują durnie albo zdrajcy"
  "Na Kosiniaka-Kamysza zagłosują durnie albo zdrajcy"
  "Na Czarzastego zagłosują durnie albo zdrajcy"
  "Na Tuska zagłosują durnie albo zdrajcy"
  "Na Ch.G.W. zagłosują durnie albo zdrajcy"
  itd.
  To na kogo ???
  Pozostał Putin....
 • @SZS 15:34:44
  Gdyby Putin zgłosił swoją kandydaturę na "naczelnika" Polski
  pewnie wygrał by wybory.
 • @SZS 15:34:44
  Gdyby Putin miał zastąpić Dudę, byłoby ok. Ale są jeszcze inne możliwości wyboru.
  O ile ta cała demokracja jest autentyczna, w co wątpię.
 • @zbig71 19:16:12
  Może i tak być . Salute :))))) http://bi.gazeta.pl/im/2f/dc/16/z23972399V,Andrzej-Duda-i-Benjamin-Netanjahu.jpg
 • @SZS 13:49:53
  "A co to są te "rooscy" ? Jakieś nowe słowo z anglikowa ?"

  Niestety, z Polinstyny ;-(

  Pozdro!
 • @SZS 15:34:44
  Argument przeciwko Biedroniowi jest taki, że jego działalność jest wspierana przez fundacje niemieckie.
  To nie jest po prostu normalne, żeby głosować na takich ludzi.
  Odnosi się to do wszystkich, którzy biorą pieniądze z zagranicy na działalność polityczną.
  Źle myślę?
 • @Repsol 19:32:34
  Horror, horror, horror....
 • @Jasiek 20:05:12
  Życie , życie , życie .... Ave Amigo . :))) Ps : Polin u bram .
 • @Repsol 20:25:38
  "Życie , życie , życie .... "

  Właśnie widziałem zajawkę u Atora n/t tego, że koniec świata już był a teraz żyjemy w piekle...
  Chyba obejrzę.

  Pozdro!
 • @Romuald Kałwa
  To zwykły pederasta , płakał jak baba . Ave :))) https://www.youtube.com/watch?v=Hg7zB2ZNVqE
 • @Repsol 20:25:38
  Niestety, Polin u bram był jakieś 15lat temu. Teraz jest za bramą.
  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 20:04:46
  Dobrze Pan myśli.
  Wszyscy, dosłownie wszyscy politycy od 1989 roku w dupie mieli i mają Polskę, a ich działania były tylko i wyłącznie skierowane na kasę. Więc jak w mym kraju ma być dobrze ?
  A na Biedronie nie zagłosuję, bo nie rajcują mnie faceci z piórami w stringach...
 • @zbig71 21:17:33
  Może tak być . http://eurobuildcee.com/upload/news_pl/picture/2_morgan_int.jpg Tylko na to patrząc to zakazaną lichwę wprowadzono . http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/01/prawda-o-rzeczywistosci-to-zlotouste-slowa-i-bajkowe-legendy-czytane-na-wspak-na-przykladzie-wywiadu-z-morawieckim/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej